مطالب مرتبط:
نماینده مجلس: در مجلس دیدم که بعضی نمایندگان دست به کت احمدی نژاد می کشیدند و دستشان را به خودشان می مالیدند!
در مجلس دیدم که بعضی نمایندگان دست به کت احمدی نژاد می کشیدند و دستشان را به خودشان می مالیدند!
جعفرزاده ایمن آبادی: در مجلس دیدم که بعضی نمایندگان دست به کت احمدی نژاد می کشیدند و دستشان را به خودشان می مالیدند خب الان چرا شجاعانه عذرخواهی نمی کنند؟
31 نفری که در غارت 2 بانک شرکت داشتند/معاون روحانی طرفدار روابط نامشروع است!/ممنوع الخروجی برخی از اعضای خانواده هاشمی/آخرین باری که شریعتمداری از احمدی نژاد دفاع کرد
31 نفری که در غارت دو بانک شرکت داشتند/معاون روحانی طرفدار روابط نامشروع است!/ممنوع الخروجی برخی از اعضای خانواده هاشمی/آخرین باری که شریعتمداری از احمدی نژاد دفاع کرد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 آذر 1396 ساعت 10:502017-12-13سياسي

وقتی کت احمدی نژاد برای نمایندگان متبرک بود!


پنج سالی از خروج محمود احمدی نژاد از صحنه قدرت می گذرد اما به تازگی موضع گیری های اصولگرایان درباره او بیشتر و تندتر شده؛ البته سخنان او نیز درباره برخی چهره های سیاسی همین طور است.

- حالا نمایندگان ابایی ندارند از اینکه برخی رازهای مگوی دیروز را به صراحت برای خبرنگاران بازگو کنند؛ یکی اینکه گویا برخی نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری محض تبرک دست به کت محمود احمدی نژاد می کشیدند و به خودشان می مالیدند.

اکنون اما مجذوبان دیروز احمدی نژاد سکوت پیشه کرده اند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، شرق با این مقدمه نوشت: سه نماینده مجلس به تازگی اتهام هایی را روانه احمدی نژاد و تیمش کردند؛ این اتهام ها با واکنش تند و بعضا خارج از شئون از سوی احمدی نژادی ها همراه بوده است.

هم زمان طرح برخی حرف های مگو از سوی نادر قاضی پور ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی و همچنین محمدعلی پورمختار و سخنان تند احمدی نژادی ها، این شائبه را پیش آورده که شاید اینها در حمایت از علی لاریجانی این سخنان را گفته اند؛ اما هر سه این افراد این مسئله را رد می کنند و می گویند یا به تازگی این اخبار به دستشان رسیده یا اینکه پیش تر نیز در همین زمینه سخن گفته بودند.

بااین حال، موج تازه مرور سکه های درخانه مانده و برخی تخلف های مالی احمدی نژاد، خط خبری تازه ای است که از قضا چندی است از سوی نمایندگان نزدیک به رییس مجلس در رسانه ها مطرح می شود.

از تلگرام می بینم قاضی پور درباره اینکه چرا در این برهه زمانی سخنان و اخباری این چنین درباره بقایی بر زبان آورده، گفته: دادگاه الان تشکیل شده؛ آن زمان که از سفرشان به نیویورک به کمیسیون اصل 90 رسیدگی شد، در آنها هم از من به دادگاه شکایت کردند؛ این جریان ریشه دار است .

او پیش تر گفته بود: در منزل آقای بقایی 703 سکه تمام بهار آزادی، هزار و 842 نیم سکه، مبلغ 21 میلیارد و 175 میلیون و 300 هزار ریال وجه نقد و 454 میلیون و 510 هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری موجود بود و می گفتند می خواستم پس از بهبود ارتباطمان با دولت آقای روحانی، پول ها را بازگردانم.

این در حالی است که این مبلغ جزء بیت المال محسوب می شد .

نماینده ارومیه درباره اینکه اطلاعات را از کجا آورده نیز گفته: دارم! آنها یک آشنایی در ارومیه دارند که او متن کیفرخواست را در تلگرامش می گذارد و از آنجا می بینم .

او باز هم تکرار می کند که گفته هایش به خاطر این بوده که دادگاه در این برهه زمانی تشکیل شده و تأکید می کند زمانی که احمدی نژاد در اوج بوده، از او شکایت کرده است.

چرا پایداری ها قایم شده اند؟ جعفرزاده ایمن آبادی نیز تأکید دارد که سخنانش درباره احمدی نژاد و یارانش مربوط به حالا نیست و مسبوق به سابقه است.

او هم چندی پیش اتهام هایی را علیه بقایی مطرح کرده بود.

او معتقد است از سال 86 از احمدی نژاد انتقاد می کرده: من پیش تر هم گفتم؛ از سال 86 یک جور می گفتم؛ سال 88 زیاد گفتم؛ بعد از آن باز هم گفتم .

او از جریان جبهه پایداری که بیشترین حمایت ها از احمدی نژاد را داشتند، انتقادهای تندی می کند: چرا آقایان جبهه پایداری رفته اند و قایم شده اند؟ چرا نمی آیند رسما از مردم عذرخواهی کنند؟ مگر همین ها نبودند که در مجلس نهم ما را تکفیر می کردند؟ بدترین تهمت ها، اتهام ها و افتراها را به ما می زدند .

جعفرزاده در ادامه چند نماینده پیشین مجلس نهم را مخاطب خود قرار داده و می گوید: طرف سخن من آقای کوچک زاده است؛ طرف سخن من آقایان رسایی و نبویان هستند.

مگر اینها نبودند که در مجلس با ما درگیر می شدند؟ وقتی علیه احمدی نژاد نطق می کردیم، به ما حمله می کردند.

الان چه شده؟ کدام حرف ما اشتباه درآمده؟ .

نفوذ سرویس های جاسوسی! او در گفته هایش با سخنانی مانند آنچه چندی پیش کریمی قدوسی مطرح کرد، گفت؛ آن طور که جهان نیوز به نقل از کریمی قدوسی نوشته، این حامی سابق احمدی نژاد درباره او گفته: بنده پشت صحنه های او را می دانم و به زودی اخبار تکان دهنده ای از نفوذ سرویس های جاسوسی و نزدیکی به او را منتشر خواهیم کرد تا مشخص شود با چه کسانی ارتباط داشته و دنبال چه چیزهایی است .

جعفرزاده البته نقدهایی دارد: سؤال ما این است که اگر تازه متوجه شدند که برای امنیت کشور خیلی بد است که خب حرف دیگری است؛ اما اگر پیش تر متوجه شدند، چرا تا حالا عنوان نکردند و گذاشتند این همه خسارت به کشور وارد شود؟ .

دست به کتش می کشیدند و به خودشان می مالیدند او به انتقاداتش از حامیان سابق احمدی نژاد ادامه داد و در روایتی از آنچه در مجلس های گذشته دیده، می گوید: من با چشمان خودم دیدم که در مجلس به کت او دست می کشیدند و دستشان را به خودشان می مالیدند.

خب الان چرا شجاعانه عذرخواهی نمی کنند؟ بیایند بگویند در تشخیصمان اشتباه کردیم.

از مقدسات برای او خرج کردند، الان به مردم چه بگوییم؟ آقایان پایداری ابتدا از امام زمان و بعد از مردم عذرخواهی کنند .

کجاش را نپرس! اما پورمختار در پاسخ به اینکه چرا الان این افشاگری ها درباره احمدی نژاد انجام می شود و همان زمان نبوده، می گوید: اخبار جدید است و تازه به دست من رسیده است و آن زمان نداشتم .

پورمختار چندی پیش گفته بود: تعداد بسیاری کارت هدیه از صندوق خودروی شخصی او (بقایی) پیدا شد که منشأ آنها باید مشخص شود.

سه میلیون و حدود 700 هزار یورو از کنفرانس جنبش عدم تعهد به اضافه حدود 530 هزار دلار مفقود شده که آخرین بار حسب اظهار یکی از عوامل در اختیار حمید بقایی بوده، بنابراین نحوه هزینه کرد این منابع باید مشخص شود.

حالا او در جواب به اینکه این اخبار از کجا رسیده، با خنده گفت که کجاش را نپرس .

سؤال دیگر از پورمختار این بود که چرا همان زمان این اخبار نرسیده بود که او هم پاسخ داد: خب تازه رسیده؛ بررسی هایی که دستگاه های متولی امر، از تخلفات اینها کردند، تازه کشف شده است و این پرونده ای را که آقای بقایی دارد عنوان کردم .

او ادامه داد: البته دیگران هم دارند که آنها در مورد بحث نفوذی ها هستند .

او در جواب اینکه دیگران یعنی چه کسانی؟ گفت: هم آقای مشایی دارند و هم برخی دیگر.

اینها همه در رسیدگی هایی که در طول این مدت بوده، معلوم شده وگرنه در هر مرحله ای که خبردار می شدم، پیگیر می شدم.

روحیه من را همه می دانند .

پورمختار افزود: بر همین مبنا اینها درواقع جریانی هستند که هم سوءاستفاده کردند و هم اینکه شخصا در این قضیه اقداماتی را مرتکب شده اند .

او به قوه قضاییه هم اشاره کرد و گفت: براین اساس توقع از قوه قضاییه این است که بدون ملاحظه برخورد کند؛ همان طور که در برخورد با دانه درشت ها قوه قضاییه نشان داده که با سیاسی شدن تحت تأثیر قرار نمی گیرد، در مورد اینها هم همین طور باشد .

هماهنگ با مخالفان نظام پورمختار اما دو وظیفه را دراین باره برای خود تعریف کرده: دو مورد است که وظیفه خودم می دانم تا آخر پیگیری کنم؛ اول تخلفاتی که محرز شده و بالاخره باید رسیدگی شود.

اینها حملات هدفمندی که نسبت به ارکان نظام دارند؛ سازماندهی شده، هماهنگ با جریان مخالف نظام و انقلاب و همراهی برخی عناصر ضدانقلاب و به ویژه تلویزیون و رادیوهای بیگانه بی بی سی و voa .

او در پاسخ به اینکه آیا اینها ادعای بزرگی در مورد کسی که هشت سال رییس دولت بوده، نیست، گفته: خب دارند انجام می دهند؛ تعارف که نداریم.

آنها اگر نسبت به کارکرد رییس قوه قضاییه حرفی دارند شفاف و صریح بیان کنند؛ اما رییس قوه قضاییه بهانه است.

اینها یک جریان انحرافی هستند که اعتقادی به ولایت ندارند؛ هم ثابت کرده اند و هم بارها گفته اند؛ در عمل هم نشان دادند که اعتقادی به ولایت ندارند .

پورمختار این طور ادامه داده: وقتی اعتقاد ندارند، رییس قوه قضاییه بهانه ای است برای مخالفت روشن و شفاف با اصل ولایت.

این دیدگاه من است و مهم تر از تخلفات مالی است.

ما با اینها به هر قیمتی مقابله خواهیم کرد .

او همچنین درباره اینکه این طور به ذهن می رسد که هم زمان سخنان احمدی نژاد درباره آقایان لاریجانی و افشای این اخبار از سوی شما شائبه حمایت از آقایان لاریجانی را دارد، تأکید کرد که دعوی در دفاع از اشخاص ندارم و من از اصل ولایت دفاع می کنم .

انتهای پیام
کلید واژه ها: احمدی نژاد - احمدی - محمود احمدی نژاد - غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی - محمود احمدی - دادگاه - نهاد ریاست جمهوری - محمدعلی پورمختار - قاضی پور - پایداری - چهره های سیاسی - کمیسیون اصل 90 - نادر قاضی پور - ارومیه - نماینده مجلس - علی لاریجانی - جبهه پایداری - ریاست جمهوری - اخبار - شکایت - بقایی - اصولگرایان - خبرنگاران - رییس مجلس - مبلغ - تبرک - قاضی - مجلس - لاریجانی - مالی

آخرین اخبار سرویس:
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات آغاز شد

مرگ و میر دسته جمعی درختان در ایران

گزارش کامل فوت شهروند از سوی شهرداری منطقه 18 ارائه شود

جعبه سیاه نفتکش سانچی فردا بازگشایی می شود

عابدی در تذکر شفاهی: وزیر بهداشت قانون تعرفه خدمات پرستاری را اجرا کند

مراسم ختم جانباختگان سانحه کشتی سانچی

34 نسخه خطی شاهنامه در کتابخانه آستان قدس

پیام رسان های داخلی نتوانستند اعتماد مخاطبان را جلب کنند

ترمیم حقوق کارکنان عملیاتی آتش نشانی تا پایان سال ضروری است

یادواره شهید حسن باقری روز چهارشنبه برگزار می شود

رییس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید

استخدام کارگر ماهر نقاش در حوالی چهاردانگه تهران

واکنش رسایی به انتقاد رییس جمهور از معصومین

حضور ظریف در مراسم بزرگداشت شهدای نفتکش سانچی

تا لحظه غرق شدن کشتی امید داشتم/ فرزندم قهرمان ملی است

پرونده قضایی حادثه کشتی سانچی مفتوح است/ دستگاه قضا پیگیر حقوق جان باختگان

استخدام نیروی خانم جهت تولیدی پوشاک در مارلیک

34 نسخه خطی شاهنامه در کتابخانه آستان قدس رضوی/ زادروز فردوسی

قضاوت و شهادت در جمهوری اسلامی با هم عجین هستند

استخدام کارمند اداری خانم در محدوده عباس آباد تهران

استخدام خانم علاقمند به کار فیلم، عکس و مونتاژ در آتلیه برف

عکس/ پست بهنام برزای برای مهدی رحمتی

استخدام برقکار صنعتی مسلط به نقشه خوانی در تهران

دفاع عصبی دولت از برجام برای مردم چه خطری دارد؟

استخدام کارمند مسلط به فتوشاپ،اکسل و آفیس در تهران

کنایه های جلیلی به تیم مذاکره کننده برجام

استخدام طراح و گرافیست در دفتر چاپ و تبلیغات تبلیغ یار

وضعیت آب وهوای اهواز در شرایط خطرناک قرار گرفت

ابهامات طرح "تقویت و توسعه نظام استاندارد" برطرف شد

توقف ارسال کالا به روستاییان با قطع تلگرام

استخدام فروشنده با تجربه آقا جهت فروشگاه پوشاک در تهران

چرا دیوار اصلاح طلبان کوتاه است؟

استخدام چرخکار مانتودوز و بیرون بر بصورت تسویه نقدی در خراسان رضوی

جهانگیری با مترو به تهران برگشت +عکس

نمایش وحشت روی دیوار مرگ+عکس

حمله به هتل اینترکانتیننتال کابل توسط شبکه حقانی سازماندهی شده است

نوبخت: نباید منتقدان را تخطئه کنیم

استخدام منشی بصورت تمام وقت در محدوده پل رسالتِ همدان

کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی

روحانی دوشنبه با مردم صحبت می کند

استخدام کارمند هتل مسلط به زبان انگلیسی در تهران

چاوش اوغلو وارد عراق شد

استخدام حسابدار جهت یک تولیدی پوشاک در خراسان رضوی

بنیادی ترین تغییرات بودجه ای برای سال آینده در بخش تبصره ها

عارف: منع استفاده از پیام رسان های خارجی جواب نمی دهد/توافق بر سر بازدید نمایندگان از زندان اوین

چهره های باجنبه مهمان شبکه نسیم می شوند

انتقاد حکیمی پور از گزارش نجفی در صحن شورا

استخدام تعدادی کارگر ساده خانم و آقا جهت یک واحد تولیدی در اصفهان

زمین لرزه 6.3 ریشتری شیلی را لرزاند

حق کودکان زیر پا گذاشته می شود

مولاوردی: اجرای منشور حقوق شهروندی نیاز به تعامل بین ارکان حاکمیتی دارد/قطعا موانعی وجود دارد

آغاز دوره ریاضت آبی برای گذار از دوران خشکسالی/ احتمال افزایش مهاجرت ها و خالی شدن روستاها از سکنه

استخدام کارمند IT جهت آژانس هواپیمایی واقع در تهران

منتظر توزیع سبد جدید کالا باشید

واکنش پیرهادی به سالگرد شهدای آتش نشان/ خداحافظ رفیق

توجه به ذائقه چینی ها هنگام سفر/ توجه به تکنولوژی روز

تشریح برنامه های دهه فجر در کمیته فرهنگیان و دانش آ موزان ستاد گرامیداشت دهه فجر

دسته گُلی دیگر از قافله دلاوران نکا به قافله شهدا پیوست +تصویر

وزیر اطلاعات: نقطه شروع ناآرامی های اخیر از سوی دشمنان نبود

پلاسکو 2ساله ساخته می شود اگر شهرداری پروانه بدهد

استخدام مدرس زبان های خارجه در آموزشگاه زبان ملل در کرج

چه خوب که رفتی، آقای هاشمی/ نیستید که ببینید روحانیت دچار انحراف شده!

استخدام منشی،جهت پاسخگویی تلفن،اموردفتری/درمحدوده میرداماد

زنان اخلاق حضرت زهرا(س) را معیار اخلاق و رفتار خود قرار دهند

جمعی از نمایندگان مجلس با رییس دولت اصلاحات دیدار کردند

ماه آبی، حقیقت علمی یا بزرگنمایی رسانه ای؟

استفساریه مربوط به آتش نشانان بار مالی پیش بینی نشده دارد

مقام معظم رهبری تفاوت میان اقوام و مذاهب را نفی کردند

ماه آبی، حقیقت علمی یا شایعه +عکس

رییس جمهور در مراسم بزرگداشت جانباختگان نفکتش سانچی

سناتور جمهوری خواه: سیاست مهاجرت، دلیل تعطیلی دولت بود

10 جاذبه ارزشمند دنیای اسلام‎ (+عکس)

طرح نهایی ایمن سازی سی و سه پل تصویب شد

آغاز آخرین مرحله ساخت سرداب الحجه (عج)

تقدیم لایحه بودجه سال 97 شهرداری تهران به شورای شهر

عثمانی: باید در جهت تقویت اعتماد عمومی گام های اساسی و اصلاحی برداشته شود

34 هزار میلیارد تومان بودجه مورد نیاز برای اتمام پروژه های نیمه کاره تهران/ بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری 17 هزار و 500 میلیارد تومان است

تعیین مسیرهای راهپیامیی 22 بهمن در کرج

مهمترین رویدادهای خبری هفت آخر دی/تصاویر

دادگاه پرونده "گلیم و گبه کرمانشاهان" 23 بهمن برگزار می شود

یادواره «شهید حسن باقری» روز چهارشنبه در تالار وزارت کشور برگزار می شود

درس های کسب و کار از والت دیزنی

یادی از «گنجشکک اشی مشی» به خاطر 74 ساله شدن فرهاد

مسئولان نباید از ضعف های داخلی غافل شوند

تعیین تکلیف طرح ترافیک در مهلت قانونی

دلگیرم از دریا که حریف آتش نشد

ایجاد دبیرخانه دائم پیوند "رساله های علوم انسانی" و "تولید و اشتغال" تا سال آینده

مراسم یادبود جانباخته قائمشهری کشتی سانچی برگزار شد

تحقق زیست شناسی سامانه ها، تغییر دانش کشوری را بدنبال خواهد داشت

حذف بودجه گرد و غبار به تنگ نظرانی برمی گردد که برای نابودی خوزستان تلاش می کنند

وزیر راه و شهرسازی: باید از حادثه نفتکش سانچی درس بگیریم

حضور در صحنه های انقلاب از افتخارات زنان ایرانی است

استفساریه مربوط به آتش نشانان بار مالی پیش بینی نشده دارد

حسین مرصادی تقدیم لایحه بودجه سال 97 شهرداری تهران

انتشار «فرهنگ نامه لغات و اصطلاحات فقهی، قانونی و حقوقی وقف»

کار، بر عکس است!

سرمایه های سرگردان به سمت تولید و اشتغال سوق یابد

کیفی سازی برنامه ها لحاظ شود/لزوم تخصیص اعتبار به کانون های مساجد

آسیاب آبی شهر نوسود یکی از آثار تاریخی ارزشمند شهرستان پاوه است

شهدا با جانفشانی به نظام اسلامی عزت بخشیدند

وقتی کت احمدی نژاد برای نمایندگان متبرک بود!

وقتی کت احمدی نژاد برای نمایندگان متبرک بود!