مطالب مرتبط:
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 آذر 1396 ساعت 17:262017-11-22پزشكي

خیانت زنان به یکدیگر


گاهی میبینیم که مردان ویا زنانی دست به خیانت می زنندکه به زبان اظهارعشق به همسرشان رامیکنند وازحیا زبان زدهستنداما سوال اینجاست که چه میشود خیانت رخ دهد؟ - "، راستی شما حواستان به دور و برتان هست؟! این روزها روابط فرا زناشویی زیادی به گوشمان می رسد نمونه اش خبر فرود اضطراری هواپیما به دلیل دعوای زن و شوهر ایرانی بر سر خیانت بودکه برخی از ما بخاطر جالب بودن خبر خندمان گرفت و برخی گفتیم بیچاره آن زن! اما باید دچار خیانت شده باشید تا درد آن را متوجه شوید.

متاسفانه حتی گاهی می بینیم که مردان و یا زنانی دست به خیانت می زنند که به زبان اظهار عشق به همسرشان را می کنند و از حیا زبان زد هستند اما سوال اینجاست که چه می شود خیانت رخ می دهد؟ خیانت بی حجاب ها! چگونه می توانی زن باشی و به هم جنست خیانت کنی؟! آری! تو گاهی بی آنکه خودت بخواهی و یا حتی بدانی که در حال فروپاشی یک زندگی هستی به هم جنست خیانت می کنی.

می دانی!بدحجابی هم نوعی خیانت است.

همان موقعی که با بدحجابی و آرایش و اندامت ،پاکی را از چشمان شوهرم گرفتی و مرا از قلب شوهرم بیرون کردی و خانه گرممان را ویران کردی.

آیا این چیزی غیر از خیانت است؟! تو فقط به من بگو باید چقدر جان و زمان و انرژی داشته باشم تا در مسابقه عشوه گری های خیابانی شما چشم و قلب همسرم را نگه دارم؟

آخرین اخبار سرویس:

خیانت زنان به یکدیگر

خیانت زنان به یکدیگر