مطالب مرتبط:
پاسخ خبرگزاری قوه قضاییه به «معرکه گیری احمدی نژاد و فرقه زنبیلیه»
پاسخ رسانه قوه قضاییه به «معرکه گیری احمدی نژاد و فرقه زنبیلیه»
واکنش مشاور روحانی به بست نشینی یاران احمدی نژاد
واکنش مشاور روحانی به بست نشینی یاران احمدی نژاد
واکنش شدید نماینده تهران به حمایت احمدی نژاد از «بست نشینان»
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 27 آبان 1396 ساعت 15:222017-11-18سياسي

واکنش خبرگزاری قوه قضاییه به شوی جدید احمدی نژاد و فرقه زنبیلیه


احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش که این روز ها با حرکات عجیب و غریب به فرقه زنبیلیه مشهور شده اند با صحنه سازی های مختلف مثل برخی گروهک ها در اوایل دهه شصت نقاط شلوغ شهر را شناسایی و از آن برای معرکه گیری های خود استفاده می کنند یعنی کپی برداری از راه باطل رفته .

- " احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش که این روز ها با حرکات عجیب و غریب به فرقه زنبیلیه مشهور شده اند با صحنه سازی های مختلف مثل برخی گروهک ها در اوایل دهه شصت نقاط شلوغ شهر را شناسایی و از آن برای معرکه گیری های خود استفاده می کنند یعنی کپی برداری از راه باطل رفته جریان نفاق در ابتدای انقلاب.

احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش که این روز ها با حرکات عجیب و غریب به فرقه زنبیلیه مشهور شده اند با صحنه سازی های مختلف مثل برخی گروهک ها در اوایل دهه شصت نقاط شلوغ شهر را شناسایی و از آن برای معرکه گیری های خود استفاده می کنند یعنی کپی برداری از راه باطل رفته جریان نفاق در ابتدای انقلاب.

متاسفانه در جریان رسیدگی به برخی پرونده های مالی - اقتصادی به محض اینکه کسی احضار می شود، برخی افراد ذی نفع شروع به فضاسازی سیاسی و یا شخصی می کنند که جای تاسف دارد.

اگر قرار باشد در مورد هر پرونده ای بگوییم این پرونده سیاسی است، دیگر رسیدگی قضایی امکان پذیر نخواهد بود.

در مورد پرونده ای که حسب محتویات و نظر قاضی مربوطه ابعاد اقتصادی و مالی دارد و نیاز به اقدامات قضایی دارد، جار و جنجال به راه می اندازند برای اینکه اذهان مردم را از اختلاس و فساد دور کنند و به سمت مسائل سیاسی ببرند و متاسفانه در این مسیر از هیچ هجمه و تهمتی هم به دستگاه قضایی ابا ندارند تا در مقابل رسیدگی ها سنگ اندازی کنند.

برخی کسانی که خود کارنامه سیاهی دارند، در محیط های حقیقی و مجازی سخن می گویند و فیلم منتشر می کنند.

پرونده این افراد کاملاً ابعاد مالی دارد.

البته ممکن است در مورد برخی افراد اتهامات امنیتی نیز مطرح باشد، اما به هر حال این پرونده ها که ابعاد روشنی دارند در حال رسیدگی است و برخی تلاش دارند با هیاهو و جنجال جلوی رسیدگی های دستگاه قضایی را بگیرند.

گرچه قوه قضاییه در گذشته نیز نشان داده اعتنایی به این اقدامات نمی کند، زیرا اگر قرار بود با این حرف ها عقب نشینی کند دیگر امکان انجام کار قضایی و اجرای عدالت وجود نداشت.

این ها بخشی از اظهارات اخیر آیت الله آملی لاریجانی، درباره رسیدگی های قضایی و هجمه ها علیه قوه قضاییه بود که در هفدهم مهرماه در جمع مسئولان عالی قضایی عنوان شد.

محمود احمدی نژاد، رییس دولت های نهم و دهم که این روز ها حلقه نزدیکانش درگیر انواع پرونده های قضایی هستند و البته پرونده خودش نیز مفتوح است، دیگر اثری بر خطوط قرمزش باقی نمانده است، وی پیش از این گفته بود رسیدگی به اتهامات و پرونده های قضایی اطرافیانش جزء خط قرمزهایش محسوب می شود!احمدی نژاد این روز ها با انتشار نامه و فیلم و همچنین حضور در مکان های شلوغ شهر به تخطئه نهاد های مختلف نظام مشغول است و جالب اینکه از ناحیه مردم سخنانی را مطرح می کند و نام فیلم های تدوین شده اش را صدای مردم گذاشته است.

از جمله مشکلات عرصه سیاست در کشور ما، معضل خود- مردم انگاری و در پی آن، از دست دادن منطق پاسخگویی، استدلال و دفاع از عملکرد شخصی، از سوی معدودی از سیاستمداران است.

به نحوی که برخی متوهمانه تصور می کنند، به جای مردم سخن می گویند و در نتیجه، صرف ادعا به نفع خود و به ضرر دیگران را برای اقناع مخاطب و پذیرش عام کافی می شمارند؛ حال آن که مخاطب آگاه امروز به ویژه نسل جوان برای هر ادعایی، دلیل می طلبد و سخنان کلی و شعارگونه را آن هم از ناحیه شخصی که بار ها از خود روحیه حلقه گرایی و باند بازی نشان داده است، نمی پذیرد.

محمود احمدی نژاد به تازگی و به بهانه احضار حمید بقایی به دادگاه که به اتهامات عدیده مالی صورت گرفت، سلسله ای از اکاذیب را در سعی می کند در مکان های شلوغ شهر طرح و مجموعه ای از اتهامات و توهین ها را به قوه قضاییه جمهوری اسلامی روا دارد.

هر ذهن ساده ای با مشاهده این رفتار، در می یابد که اگر احمدی نژاد دغدغه عدالت قضایی را داشت، می توانست پرونده های دیگر قضایی را برای نقد، دفاع و سخن گفتن از آن ها انتخاب کند.

همچنین آرای قضایی بسیاری بوده و هست که ممکن بود بتواند با آن ها مخالفت ورزد؛ اما چرا به محض احضار بقایی، فریاد عدالتخواهی اش به آسمان می رود و سنگین ترین اتهام ها و دشنام ها را نثار دستگاه قضا می کند؟تا اینجای قضیه معلوم است که دغدغه احمدی نژاد نه عدالت و حق ملت که سرنوشت متهمی به نام حمید بقایی است.

هم او که روزگاری در کابینه و تیم کاری احمدی نژاد که خط قرمز او به حساب می آمد، حضور داشت.

با این حساب احمدی نژاد نباید به بهانه کتمان سؤ جریان مالی در زیر مجموعه ها و پوشاندن اتهامات همکاران خود، از مفاهیم مقدسی، چون عدالت، آزادی و حقوق ملت مایه بگذارد و همچون بسیاری اوقات از واژه مردم استفاده ابزاری کند؛ زیرا حمید بقایی نیز احدی از آحاد ملت است و اتفاقا عدالت و آزادی اقتضا می کند که فارغ از هر گونه امتیاز مانند هر مأمور دولتی دیگر که در مظان اتهام مالی قرار گرفته است، در دادگاه به این اتهامات پاسخ گوید.

احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش که این روز ها با حرکات عجیب و غریب به فرقه زنبیلیه مشهور شده اند با صحنه سازی های مختلف مثل برخی گروهک ها در اوایل دهه شصت نقاط شلوغ شهر را شناسایی و از آن برای معرکه گیری های خود استفاده می کنند یعنی کپی برداری از راه باطل رفته جریان نفاق در ابتدای انقلاب.

البته همیشه این استراتژی تیم احمدی نژاد، آنطور که باید پیش نرفته و داستان گاهی از دست کارگردانان صحنه به نوعی خارج شده است.

برای مثال، بار ها مردم از فرصت ملاقات با احمدی نژاد استفاده کرده اند و انتقادات شدید خود را به وی مطرح کرده اند.

آیا احمدی نژاد آن فیلم معروف اعتراض خانواده شهدا به کردار های خود را ندیده است؟ روزی که به همراه چند نفر از نزدیکانش به قطعه شهدای بهشت زهرا رفته بود و با اعتراض شدید خانواده شهدا مواجه شد.

از رییس دولت های نهم و دهم، باید پرسید تاکنون یک بار شده بدون میزانسن و صحنه های از پیش طراحی شده در جامعه حضور پیدا کنید تا متوجه شوید مردم درباره شما و اطرافیانتان چه فکری دارند؟اگر رییس دولت های نهم و دهم در میان مردم، از پایگاه و محبوبیت برخوردار بود، چطور نزدیکان و منتسبان وی همواره در انتخابات هایی که شرکت کرده اند با عدم استقبال مردم روبرو بودند؟ برای مثال پروین احمدی نژاد، خواهر رییس جمهور سابق، در حالی که عضو لیست هواداران احمدی نژاد بود در انتخابات سال 92 در شهر آبا و اجدادی شان از رقیب شکست خورد؟ و در تهران و دیگر نقاط کشور نیز نامزد های لیست از نزدیکان و حامیان وی نتوانستند به شورای شهر راه پیدا کنند؟نکته مهم تر اینکه زمانی محمود احمدی نژاد پایگاه خود در جامعه را از دست که از مسیر ولایت که همان مسیر مردم است منحرف شد.

آقای احمدی نژاد خاطرشان هست، زمانی که علی رغم توصیه رهبر انقلاب، بر معاون اولی اسفندیار رحیم مشایی پافشاری کرد؟ و حتی در زمانی که نامه رهبر معظم انقلاب به وی ابلاغ شده بود همچنان مشایی را معاون اول می خواند؟ اقدامی که حتی اعتراض اعضای هیئت دولت را به دنبال داشت پس از خودداری احمدی نژاد از اجرای دستور رهبری، روز یک مرداد اعتراضاتی در جلسه هیئت دولت نیز ایجاد شد و پس از آنکه احمدی نژاد اداره جلسه را به مشایی سپرد، وزرا در اقدامی هماهنگ جلسه دولت را ترک کردند.

مردم هرگز ماجرای یازده روز خانه نشینیتان را فراموش نخواهند کرد، ماجرای پافشاری شما علیه خواست رهبر فرزانه انقلاب، باز هم پای رحیم مشایی در میان بود، وزیر اطلاعات یکی از طرفداران پر و پاقرص رحیم مشایی را برکنار می کند و به همین جهت خواستار استعفای حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی بودید؟ برخی گزارش ها حاکی از آن است که قرار بوده پروژه ای با محوریت حمایت از مشایی در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در این وزارتخانه شکل بگیرد.

اری دور شدن از ملت زمانی تبلور باورنکردنی پیدا کرد که در حالیکه رهبر معظم انقلاب مشایی را برای معاون اولی مناسب نداستند، ولی وی او را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی کرد.

آخرین نمونه از عدم پیروی از توصیه های، ولی امر مسلمین جهان توسط محمود احمدی نژاد، توصیه رهبر معظم انقلاب به او در مورد شرکت نکردن در انتخابات بود.

رهبرمعظم انقلاب در رابطه با کاندیداتوری احمدی نژاد برای شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در ابتدای درس خارج فقه در سخنانی فرمودند:" خوب بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید.

نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی دانیم ما شما شرکت کنید.

این را گفتیم، خوب یک چیز عادی است.

انسان بایستی آن چیزی را که می بیند و می فهمد و فکر می کند که به نفع برادر مؤمنش است باید به او بگوید دیگر.

ما هم اوضاع کشور را خوب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم.

آدم ها هم، به خصوص آدم هایی که صد ها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می شناسیم.

با ملاحظه ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دوقطبی در کشور ایجاد می شود.

من به جناب عالی که مثلاً آقای آشیخ عبدالعالی اسمتان است من باب مثال علاقه مندم.

می دانم شما اگر وارد این مقوله شدی به ضررت است، به ضرر کشور هم هست.

به شما می گویم وارد نشو.

نمی گویم هم وارد نشو.

امر و نهی نیست.

حالا بعضی گفتند آقا دستور دادند، امر کردند، نه، گفتیم صلاح نمی دانیم.

من صلاح نمی دانم.

این چیز خوبی است.

این چیز بدی نیست.

"احمدی نژاد، با وجود اینکه در نامه ای از عمل به منویات رهبر بزرگوار انقلاب، اعلام کرد برنامه ای برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی سال آینده ندارم، در این مورد هم نه تنها به توصیه رهبر معظم انقلاب گوش نکرد و در انتخابات شرکت کرد بلکه قرار گرفتن در مسیر و رویه های صادق نبودن حتی در مورد اظهارت صریح خود را اعلام کرد احمدی نژاد طبق متن اعلامی مکتوب خود اعلام کرده بود کاندیدا نخواهد شد، ولی در دقیقه نود به صورت پنهانی (حتی در زمان کاندیدا شدن نیز اعلام نامزدی نکرد) در کنار بقایی کاندیدا شد و از ان جا بود که تناقض رفتاری و کرداری احمدی نژاد برای افکار عمومی بیش از پیش عیان شد.

چطور فردی که بار ها از مسیر پیروی از خط ولایت فقیه، منحرف شده و به توصیه های مقام معظم رهبری لبیک نگفته است، خود را از مردم و صدای مردم معرفی می کند؟ آیا می توان تصور کرد چنین فردی همچنان از پایگاه مردمی برخوردار بوده و مردم از او حمایت می کنند؟احمدی نژاد در ابتدای فیلمی که منتشر کرده اظهار می کند می خواهد درباره قوه قضاییه صحبت کند و نکاتی را در این مورد مطرح کند.

در اینجا باید به ایشان متذکر شد نکات بسیاری در مورد نحوه عملکرد دولت وی وجود دارد که بیان کردن هر کدام از آن موارد خود به چندین گزارش و یادداشت نیاز دارد.

این در حالی است که پیشتر حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه در یکی از نشست های خبری خود در سال 96 در پاسخ به سوال خبرنگاری در این باره پرونده رییس جمهور سابق در چه مرحله ای است گفت: این پرونده همچنان مفتوح است.

احمدی نژاد در یکی از اظهارات این روزهایش، به درستی قوه قضاییه را شاقول و ترازویی برای انجام قسط و عدل در جامعه عنوان میکند.

باید به وی متذکر شد، به همین جهت است که هم اکنون قوه قضاییه در حال رسیدگی به پرونده تخلفات نزدیکان او و تخلفات و سوء استفاده هایی است که اتفاقا بخشی از آن در دولت آقای احمدی نژاد به وقوع پیوست.

سوء استفاده ها و تخلفاتی که یک نمونه از ان رشد بی رویه و قارچگونه و بی ضابطه موسسات مالی در زمان دو دولت احمدی نژاد است که کشور و مردم را دچار یک بحران کرده است و همچنان گریبانگیر کشور است؛ قوه قضاییه و چندین نهاد دولتی در حال بر طرف همان مشکلاتی است که دولت شما به بار آورد.

همانطور که بار ها در طول چند سال اخیر مشاهده شده است، قوه قضاییه یا همان شاقول مد نظر رییس دولت های نهم و دهم، در رسیدگی به پرونده های قضایی بدون در نظر گرفتن وابستگی های سیاسی افراد، علی رغم فشار ها و هجمه های بی رحمانه، برخورد لازم را برای برافراشتن پرچم عدالت انجام داده است.

یکی از دلایل عمده هجمهه ها به دستگاه قضا همین رسیدگی قضایی به پرونده های به اصطلاح آقازادگان و متنفذان است که خود را از هرگونه پیگیری مصون می دانند.

چرا زمانی که دستگاه قضا با تخلفات مالی و امنیتی فرزندان مرحوم هاشمی رفسنجانی برخورد کرد آن زمان شاقول بود، اما احمدی نژاد رسیدگی قضایی به پرونده نزدیکانش را خط قرمز خود می داند و این رسیدگی ها را سیاسی جلوه می دهد؟همانطور که رییس دولت های نهم و دهم در فیلم خود می گوید، زبان مردم انعکاس زبان خداست، بار دیگر ایشان را به شنیدن اعتراضات شفاف خانواده های شهدا که به آسمان نزدیک تر هستند دعوت میکنیم.

هنوز هم وقتی صحبت از توهین و بداخلاقی در سیاست می شود، همه یاد آن یکشنبه تلخ می افتند، آقای احمدی نژاد گویا تهمت ها و افتراهایش در یکشنبه سیاه را فراموش کرده است؟ روزی که تا مدت ها فضای روانی جامعه را به هم ریخت، تا جایی که رهبر معظم انقلاب به این موضوع واکنش نشان دادند و اقدامات انجام شده در آن روز را صراحتا خلاف اخلاق و شرع دانستند:"رییس یک قوه به استناد اتهام ثابت نشده ای در دادگاه، دو قوه دیگر را متهم کرد که کار بد، نامناسب، تضییع حقوق اساسی مردم و خلاف شرع و اخلاق و خلاف قانون بود.

آرامش وامنیت روانی و اخلاقی جزو حقوق اساسی مردم است".

بی دلیل نیست که کارشناسان احمدی نژاد را یک فراموشکار و انکارکننده بزرگ یاد می کنند.

بگم بگم هایی که عادتش شده و همچنان هم تکرار می کند تاکتیکی که البته دیگر رنگ و بویش را از دست داده است.

احمدی نژاد در سخنان خود از دغدغه نقض قانون اساسی و عادی توسط دستگاه قضا سخن می گوید، اما توضیح نمی دهد که مگر قوه قضاییه با ساز و کار های قانون اساسی جمهوری اسلامی شکل نگرفته و رییس محترم آن به موجب همین قانون، انتخاب و منصوب نشده است؟ باری مگر، حمید بقایی، معاون سابق و عضو کنونی حلقه احمدی نژاد، به استناد دو قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری، متهم نشده و تحت تعقیب قرار نگرفته است؟ پس چرا احمدی نژاد تا این حد از اجرای قانون بیم دارد و با آن مخالف است؟باری اگر نقصی را متوجه خود قانون می داند، پس چرا از پیش از تعقیب بقایی تا کنون، از این نواقص سخن نگفته است و اگر نحوه اجرای قانون از دید وی اشکال دارد، چرا به جای توهین و افترا، مشخصا به این اشکالات اشاره نمی کند؟جملاتی مانند که این که عملکرد قوه قضاییه سیر نزولی دارد، نظارتی بر قوه قضاییه وجود ندارد همان کلی گویی های همیشگی دشمنان مردم است که آن ها را از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون بار ها و بار ها از رسانه های معاند و بیگانه شنیده ایم.

تکرار این جملات از زبان احمدی نژاد صرفا نشان دهنده آن است که با احضار بقایی به دادگاه، مرز باریکی نیز که میان او و جریان هاید ضد ایرانی و ضد انقلاب وجود داشته، از بین رفته است.

با این وصف معلوم می شود که پیوند احمدی نژاد با جمهوری اسلامی نیز صرفا در گرو حمایت از باند و حلقه پرحاشیه و پر مفسده وی بوده است؛ در غیر این صورت چرا احضار یک مقام دولتی سابق، به نام حمید بقایی، باید ساختار شکنانه ترین واکنش های احمدی نژاد را به دنبال داشته باشد؟ آیا بقایی معصوم است و احتمال انتساب اتهام مالی به وی منتفی است؟ آیا بقایی، چون همانند دیگر اعضای کابینه احمدی نژاد، خط قرمز وی به حساب می آمده، باید از سوی دستگاه قضایی نیز دارای مصونیت شمرده شود؟ آیا احضار ده ها مأمور دولتی و شهروند عادی در هر هفته و هر ماه در کسوت متهم به دادسرا و دادگاه، بلا اشکال و تنها حمید بقایی به اعتبار همپالکی بودن با احمدی نژاد، استثنایی بر اصل مساوات در برابر قانون است؟ آیا وقتی تشخیص علنی یا غیر علنی بودن همه محاکم کشور به موجب قانون به عهده رییس دادگاه گذاشته شده است، باید در مورد دادگاه بقایی استثنا قائل شد و تشخیص را به عهده احمدی نژاد نهاد؟!و در نهایت آن که پرسش اصلی این است: احمدی نژاد چه می گوید؟ استدلال او در دفاع از حمید بقایی چیست و در برابر اسناد و صورت های سوء جریان مالی که در دولت وی و در نهاد ریاست جمهوری رخ داده است، چه دفاع مستدل و محکمه پسندی دارد؟ آیا اگر احمدی نژاد در مقابل حمایت از باند و حلقه معلوم الحال خود، حاضر به چشم پوشی از حق یکایک ملت بر بیت المال باشد، قوه قضاییه نیز باید بر این حق چشم ببندد؟احمدی نژاد باید دریابد که شیوه خود-مردم پنداری و کلی گویی های ساختارشکنانه وی از فرط تکرار، حتی عنصر شگفتی خود در اخبار را نیز از دست داده است و دیری نخواهد پایید که در زمره ناسزا گویی های کلیشه ای ضد انقلاب دیگر شنیده نخواهند شد.


کلید واژه ها: قضایی - احمدی نژاد - عجیب و غریب - کپی برداری - قوه قضاییه - احمدی - دستگاه قضایی - فرقه - سیاسی - مشهور - اقتصادی - مالی - عجیب - خبرگزاری - آیت الله - مسئولان - کارنامه - اختلاس - حقیقی - مجازی - منتشر - عالی - محیط - جدید - شروع - فساد - مردم - قاضی - فیلم - دولت

آخرین اخبار سرویس:
از آشتی ملی تا انتخابات زود هنگام

«پیچک»ی که آوازه اش پیچید

لایحه جامع خاک بزودی درصحن علنی مجلس

شکست یاران سروش در جام حذفی قطر

سفارت ایران هرگونه اهانت، بدرفتاری و بازداشت اتباع ایرانی در بلگراد را تکذیب کرد

استخدام مسئول دفتر در شرکت فنی مهندسی کاوش نیرو سپاهان

بانوان رزمی کار بسیجی گیلان قهرمان مسابقات کشوری دفاع شخصی

تصاویر/ ورود پیکر کوهنوردان جان باخته خراسانی به مشهد

فیلم/ نتیجه ی رأی گیری درباره میزان رضایت از عملکرد قوه قضاییه در دانشگاه شریف/ این مشت نمونه خروار بود!

آیا عوارض سفر زمینی اربعین 97 تغییر می کند؟

روحانیت نسبت به حماسه 9دی روشنگری داشته باشند

صورت بندی های جدید در وحدت حوزه و دانشگاه/ تقابل حوزویان و دانشگاهیان انقلابی و سکولار

سران مقاومت عراق در جشن بزرگ پیروزی + تصاویر

آغاز ساخت 2 هزار کانکس مسکونی توسط ارتش برای زلزله زدگان

احمدی نژاد به خاطر حرف هایی که در مناظره زد باید محاکمه می شد/ مرتضوی در پرونده لاریجانی مجرم بود اما لاریجانی نه/ آیا گردشگر روس که به قم رفته بود، جاسوس بود؟/واکنش وزارت کشور به گشت های سپاه: وظیفه ناجاست

توسعه زیرساخت های موردنیاز برای تولید جنگنده بومی

ادعاهای مجری شبکه وهابی: سگ داعش بر شما شرف داره! +فیلم

حکایت دردناک زنان روهینگیا از تجاوز سربازان ارتش میانمار

امریکا سیاستمدار فراری عربستان را تحویل ریاض داده است

تیپ نیوشا ضیغمی در یک جگرکی! + عکس

تولد بی پایان مهراب قاسم خانی!

از خانواده درمانی چه می دانید؟

بیانیه سفارتخانه ایران در پاسخ به اخبار برخی رسانه ها

فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری خوزستان حتما انجام خواهد شد

4 مهد کودک مهدوی در اهواز راه اندازی می شود

شهردار مسجدسلیمان انتخاب شد

سفیر ایران در صربستان:تاکنون تعداد کثیری از هموطنان مان بدون هیچ مشکلی به صربستان سفر کرده اند

سگ داعش بر شما شرف داره! +فیلم

فتنه 88 در بستر جنگ نرم دشمنان ایجاد شد

تهیه طرحی جهت شفاف سازی آمار دقیق و مواد مصرفی معتادان

مقابل قلدری مثل آمریکا می ایستیم/ کسی حق هجوم به قبله اول مسلمین را ندارد

مدیرعامل کیش ایر تغییر کرد

کار آبشویی یک هزار هکتار از زمین های طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی در خرمشهر آغاز شد

یک مقام ارمنستانی: مشتاق ارتقاء روابط اقتصادی با ایران هستیم

تست هوش: کشف روابط بین اعداد

سوشا مکانی به صنعت نفت پیوست

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فریدونکنار افتتاح شد/ اعزام 1600 زائر اولی از مازندران به پابوس امام رضا(ع)

استخدام مهندس IT جهت شرکت معتبر داروسازی

استخدام نیروی آقا مسلط به رادیوهای میکروتیک در تهران

اقلیت های اسلامی برگزاری مراسم دینی را مورد توجه قرار دهند

ثبت هفتمین کلین شیت بیرانوند/ 70 دقیقه تا شکستن رکورد آرمناک!

طرح جامعه مدیریت شهری در مجلس در دست بررسی است

شجاعی کیاسری: دنبال گسترش همکاری های ایران و آلمان هستیم

چه تعداد دانشجوی ایرانی در خارج کشور تحصیل می کنند؟

پیکرهای 55 شهید از مرز شلمچه وارد کشور می شود

قدردانی وزیر بهداشت از نیروهای مسلح، سپاه پاسداران و ارتش

21 آذر؛ برگزاری بیست وسومین مسابقات سراسری قرآن در دانشگاه آزاد

آبشویی یک هزار هکتار از اراضی خرمشهر آغاز شد

شناسایی 6 پلاک حادثه آفرین به منظور رفع خطر در معابر منتهی به حرم مطهر

لزوم توجه بیشتر به حمل و نقل، حریم و تراز مالی شهر در طرح جامع

سه فروند شناور گلف به گشت حفاظت آبزیان دریایی هرمزگان ملحق شد

آغاز ساخت 2 هزار کانکس مسکونی توسط ارتش برای زلزله زدگان

مطهری به شریعتمداری:موجب فریب خوردن خوانندگان کیهان نشوید/گرد و غبار "عراقی" فردا به خوزستان می رسد

بیانیه سفارت ایران در بلگراد در باره ادعای برخی رسانه ها مبنی بر بدرفتاری پلیس صربستان با ایرانیان

اعزام دو گروه جهادی از گلستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه

تشکیل بانک اطلاعاتی مهم ترین راهکار مقابله با آسیب های فرهنگی است

از سوی سازمان برنامه و بودجه؛ داده نمایی لایحه بودجه97منتشر شد

الحاق 2 فروند هواپیما و بالگرد به ناوگان نیروی دریایی ارتش جاسک

بودجه فعالیت های قرآنی و فرهنگی بسیار ناچیز است

عصر امروز صورت گرفت بازدید اعضای کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان صنایع هوایی

زمان ارسال آثار جشنواره ابوذر تا 25 آذر 96 تمدید شد

ربات ثبت نام طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء رونمایی شد

نشر «هرمس» دوئت آرتیست های «ای سی ام» را روی صحنه می برد

یک توصیه برای پاکدامنی زنان

رنگ های قدیمی اجراهایی از استادان دوره ی قاجار و پهلوی اول منتشر شد

اخبار جهان به روایت تصویر-2

ولید بن طلال باج نمی دهد

معطل ماندن 30 ماهه لایحه مدیریت بحران در مجلس

مدیرعامل کیش ایر تغییر کرد

انتشار داده نمایی لایحه بودجه97

فیلم/ سخنرانی امیر محمد واعظی، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف در حضور اژه ای

کشف پاپیروس عجیبی که داستان عذاب فرعون را نوشته +عکس

تبدیل شدن جاسک به یکی از شهرهای مهم کشور/ فرودگاه جاسک افتتاح شد

ورود پیکر کوهنوردان جان باخته اشترانکوه به مشهد + تصاویر

افزایش عوارض خروج از کشور را از مقامات و کارکنان دولت آغاز کنید

انتفاضه جدید تا تحقق حقوق ملت فلسطین ادامه خواهد یافت/ در کنار ملت فلسطین خواهیم ماند

مشکل اغلب دانشجویان ستاره دار حل شده است

صوت / بسته خبری 20 آذر 96

ثبت سلفی ماندگار با پهپاد جیبی

حوادث تلخ و شیرین جهان از دریچه نگاه رویترز

حقوق شهروندی و حقوق بشر یکی نیست/ جهان به تدابیر موثرتری برای حقوق زنان نیاز دارد

استخدام کارشناس فروش رشته برق

چمر ان:هنوزبه نتیجه انتخابات شورای شهراعتراض دارم

ارائه جدیدترین تحولات درباره نازنین زاغری به پارلمان انگلستان

بازدید جهانگیری از کانون های ریزگرد و طرح 550 هزار هکتاری خوزستان

تکنولوژی تولید آهن اسفنجی در دستان مهندسان ایران / خوزستان قلب تپنده کشور است

عملیات آبشویی یک هزار هکتار از اراضی خرمشهر آغاز شد

رونمایی از کتاب «مساجد: عظمت اسلام» در باکو

سردار حاجی زاده در اجلاس بزرگ بسیج اساتید تهران از توان دفاعی و موشکی کشور می گوید

ماجرای امر به معروف شهید کریمی به «عروس بدحجاب»

مشاور امور هنری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

معاون سابق امور هنری وزارت ارشاد، مشاور مدیرعامل منطقه آزاد کیش شد

اجتماع مدافعان حریم قدس در تهران

بیانیه مطبوعاتی سفارت ایران در صربستان درباره ورود بدون مانع اتباع ایرانی

ماجرای امر به معروف شهید کریمی به «عروس بدحجاب»

سعید بیابانکی میهمان دوازدهمین محفل شاعرانه قرار+پوستر

مجتمع فولاد خرمشهر بهره برداری شد

مدیرعامل کیش ایر تغییر کرد

پرونده اردن به شورای امنیت می رود

رفع تصرف از 9 هکتار اراضی ملی شمیرانات

واکنش خبرگزاری قوه قضاییه به شوی جدید احمدی نژاد و فرقه زنبیلیه

واکنش خبرگزاری قوه قضاییه به شوی جدید احمدی نژاد و فرقه زنبیلیه