مطالب مرتبط:
رفتار خاندان پهلوی با مردم زلزله زده طبس چگونه بود؟
رفتار عجیب سازمان بهزیستی در اوج بحران زلزله کرمانشاه+ عکس
جابجا کردن وسایل مردم زلزله زده توسط کلاه سبزهای ارتش (عکس)
وقتی مردم زلزله زده از کمک مسئولان ناامید می شوند...+عکس
عکس خبری / کمک های مردم تهران به زلزله زدگان کرمانشاه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 24 آبان 1396 ساعت 10:322017-11-15سياسي

رفتار خاندان پهلوی با مردم زلزله زده طبس چگونه بود؟+ عکس


چند روزی است که در شبکه های اجتماعی تصویری از حضور محمدرضا پهلوی و همسرش در میان مردم زلزله زده طبس در سال 1357 دست به دست می شود، اما واقعیت حضور خاندان پهلوی در میان مردم چه بوده است؟ - به گزارش سایت قطره و به نقل ازچند روزی است که از زلزله کرمانشاه می گذرد و قلب مردم ایران داغدار است؛ اما در این بین، اذناب آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران، با هر بهانه ای به دنبال ضربه زدن به نهادها و شخصیت ها در جمهوری اسلامی هستند.

در همین چند روز اخیر و در شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام، تصویری دست به دست می شود که حاکی از حضور محمد رضا پهلوی به همراه فرح دیبا در میان مردم زلزله زده طبس در سال 1357 است و به واسطه همین عکس، این چنین به مردم ایران القا می کنند که شاه در زلزله طبس میان مردم رفت ولی مقامات مسوؤل در جمهوری اسلامی، میان مردم نمی روند، اما اصل ماجرا چه بوده است؟ بعد از حادثه خونین هفده شهریور پنجاه و هفت و کشتار گسترده مردم تهران در میدان شهدا (ژاله سابق)، رژیم پهلوی با انتقادات و مشکلات گسترده ای روبرو می شود به نحوی که هیچ کس از درون رژیم مسوؤلیت حادثه هفدهم شهریور را قبول نمی کند، در همین اثنا، زلزله طبس در بیست و پنجم شهریور اتفاق می افتد و بهترین فرصت برای رژیم پهلوی در جهت سرگرم کردن انقلابیون و مردم خشمگین به وجود می آید، اما اینکه شاه و دربار پهلوی چه استفاده از زلزله طبس کردند و چه تفکری درباره کشته شدن مردم ایران در زلزله طبس داشتند، موضوعی است که باید به آن اشاره شود.

"آلبرتو بلیجی" یکی از روزنامه نگارانی که شرحی درباره زندگی اشرف نوشته، به وی لقب"ام الفساد" داده است؛ وی در قسمتی از شرح حال اشرف، درباره گفتگوی وی با محمدرضا درباره زلزله طبس اشاره می کند.

بلیجی در ادامه از شادی اشرف از وقوع زلزله در طبس خبر می دهد و نوار مکالمه اشرف و محمدرضا که از طریق رابط خود در ساواک به دست آورده را بازگو می کند، جایی که اشرف در کمال شقاوت و بی رحمی حادثه زلزله طبس را به برادر تاجدارش تبریک می گوید: اشرف: داداش من برای شما یک خبر خوب دارم، یک مژده … شاه: چیه این خبر؟ چی شده؟! اشرف: (با هیجان) زلزله اومده، طبس با خاک یکسان شده … شاه (با تعجب): این که مژده نداره! اشرف: چرا مژده نداره داداش؟! کشتار آنقدر زیاده که هم مذهبی ها و هم کمونیست ها چه بخواهند چه نخواهند باید به آنها برسند … شاه (کمی خوشحال): مگر چقدر کشته شدند؟ اشرف: خیلی، خیلی زیاد (با هیجان) داداش تو خوشحال نیستی؟ شاه (مأیوس): نه گمان نمی کنم با خبر این زلزله شورش متوقف بشه … ولی تو راست میگی، زلزله همه رو مشغول می کنه، ما می تونیم فوری دست به کار بشیم.

اشرف (با خوشحالی): دیدی گفتم داداش … شاه: خبر کی به تو رسید؟ اشرف (با هیجان): همین الان، مژده هم دادم، شما هم باید به من مژدگانی بدهید.

[1]" بعد از این خبر است که محمدرضاشاه بعد از اعلام عزای عمومی همراه با دوربین های تلویزیونی به طبس می رود تا علاوه بر گمراه ساختن افکار عمومی، با نمایش صحنه های تلویزیونی دلجویی از زلزله زدگان، ضلع سوم مثلث شوم خود یعنی تزویر را نیز تکمیل نماید و مردم را برای مدتی از تظاهرات انقلابی منصرف کند و فرصتی برای تجدید قوا و تجدید آرایش سیاسی نظامی فراهم نماید.

اما حضرت امام خمینی رحمه الله علیه پس از این اقدام رژیم، از نجف پیامی صادر نموده و ضمن احساس همدردی با زلزله زدگان و فراخوان جهت کمک به آنها، به افشای ماهیت رژیم شاه پرداختند.

ایشان دراین پیام فرمودند:[2]" بسم الله الرحمن الرحیم اینجانب از واقعه اسفناکی که موجب مرگ عده کثیری از برادران و خواهران ما شد، در سوگ هستم.

زلزله طبس هر انسانی را متأثر و متالم می کند.

مسلمین غیرتمند لازم است مستقیماً به برادران خود کمک کنند و چیزی به دست عمال دولت ندهند که باز راه برای چپاولگران باز شود.

لکن در این موقع حساس آنجه لازم است به ملت شریف ایران تذکر دهم آن است که دولت و بوق های تبلیغاتی شاه از فرصت استفاده کرده و به اغفال مردم دست زده اند.

آن هایی که هزاران نفر از بهترین فرزندان ما را دیروز بیرحمانه قتل عام کرده و ملتی را به عزا نشانده اند، امروز برای انحراف اذهان به تعزیه سرایی پرداخته و اشک تمساح برای زلزله زدگان می ریزند و عزای ملی اعلام می کنند.

آنهایی که مسلمانان عزیز و پیرو قرآن کریم را با رگبار مسلسل درو کردند و از قرار معروف از سربازان اسراییلی برای کشتار مردم شجاع و بی پناه تهران که تعداد کشتگان را بیش از 4000 نفر نقل می کنند، کمک گرفته و پس از قتل عام، آنان را کمونیست و مارکسیست خوانده اند، امروز دلسوز ملت شده اند.

دیروز گفتند مشتی خرابکار از خارج با گذرنامه جعلی آمده اند و خرابکاری کرده اند و ملت را خارجی معرفی کردند، امروز تظاهر کنندگان شعار ضد دیکتاتوری سراسر کشور را که داده اند و از شاه جنایتکار اظهار تنفر کرده اند، مشتی مارکسیست و کمونیست خوانده اند.

ملت ایران از روحانی تا سیاسی، از تجار و کسبه تا کارگر و دهقان چون شعارشان مرگ بر شاه است، کمونیست اند! و فقط شاه و مفتخواران اطراف او که با ملت مسلمان آن کردند و می کنند که چنگیز نکرد، مسلمانند و ایرانی! ملت مسلمان ایران! بیدار باشید و زلزله و سیل و سایر عوامل، شما را از مسیر خود منحرف نکند و به تبلیغات اغفال کننده دستگاه شاه گوش ندهید و نهضت اسلامی را ادامه دهید و تا بر چیده شدن دستگاه قلدری و استبداد، از قیام خود دست نکشید.

روحانیون معظم در این موقع حساس که شاه زلزله را بهانه قرارداده و دست به بهره برداری زده است، وظیفه الهی و سنگین خود را عمل فرمایند و به مردم هشدار دهند.

سیاسیون و روشنفکران و دانشگاهیان وظیفه اسلامی و ملی خود را بجا آورند و نگذارند نهضت را به وسیله تبلیغات پر سر و صدا منحرف کنند.

دولت به پشتیبانی شاه با اینکه صریحاً اعلام می کند که عهده دار کشتار بیرحمانه سراسر ایران است، امروز دست به تبلیغات مضری زده است ولی ملت ایران گول این تبلیغات را نخورده و از او انتقام خواهد کشید.

ملت بزرگ مسلمان ایران باید از اعلام پشتیبانی غارتگران تاریخ ترس و سستی به خود راه ندهند که نمی دهند و با اتکاء به خدای بزرگ و حقانیت خود مطمئن باشند که پیروزند.

اکنون که برادران ما در کشتار سراسر ایران و مناطق زلزله زده بی خانمان و بی سرپرست شده اند، اکنون که شهر از گل ساخته شده طبس بر سر برادران ما خراب شده است، اکنون که مجروحین تظاهرات سراسری ایران از بی دارویی و بی غذایی در رنجند، بر برادران ایمانی لازم است هر چه بیشتر به سرپرستی بازماندگان و تهیه وسایل آسایش برای آنان بشتابند و به جار و جنجال دولت اکتفا نکنند و به صندوق اعانه آنان کمک نکنند که جز زراندوزی برای مجریان امور هیچ حاصلی نمی تواند داشته باشد و پیام تأثر بار اینجانب را در تسلیت مصیبت بزرگ، به بازماندگان آنان برسانند.

از خداوند تعالی آزادی و استقلال کشور و صلاح حال مسلمین را خواستار است.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته روح الله الموسوی الخمینی در پی آن شهید آیت الله صدوقی، شهید علم الهدی، شهید باقری و آیت الله خامنه ای و هاشمی رفسنجانی و فیروز آبادی و دها تن ازفعالان انقلاب در منطقه حضور می یابند و به ساماندهی آسیب دیدگان می پردازند و کمک هایی که مساجد و سایر انقلابیون در سراسر ایران جمع می کنند را به مردم طبس می رسانند.

پل هوایی که شاه قول آنرا برای کمک به زلزله زدگان طبس داده بود بعد از 5 روز هنوز زده نشده است.

شایعه می شود هزاران چادر برقی برای زلزله زدگان قبل از ارسال به طبس مفقود می شود.

نیروهای انقلابی نیز با پرپایی تظاهرات مردمی ضد شاه و تنویر افکار عمومی می پردازند تا آنجا که وقتی شاه در روز پنجم زلزله (30 شهیور 1357) به طرف زلزله زدگان طبس رفت، مردم در فرودگاه تجمع و علیه شاه شعار دادند.

شاه پس از آن با شعارهای مردم مجبور به ترک فرودگاه و شهر طبس شد.

این برنامه در سفر فرح به طبس نیز رخ داد.


کلید واژه ها: زلزله - مردم - جمهوری اسلامی - اشرف - شبکه های اجتماعی - ایران - اسلامی - شهریور - جمهوری - محمد - حادثه - اجتماعی - محمد رضا پهلوی - محمدرضا پهلوی - رژیم - تصویری - دربار پهلوی - هفده شهریور - میدان شهدا - کرمانشاه - شبکه - ضربه زدن - روزنامه - واقعیت - مکالمه - خشمگین - بهترین - آمریکا - مشکلات - گفتگوی

آخرین اخبار سرویس:
گلباران مزار شهدای بابلسر +تصاویر

داعش به لطف کمک های مستشاری سپاه سرنگون شد

افتتاح 12 واحد ساختمانی احداث شده برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) سوادکوه

اولویت بسیج، محرومیت زدایی و حل مشکلات مردم است

واکنش آخوندی به سیاسی شدن موضوع زلزله کرمانشاه

خطر بیخ گوش اقتصاد ایران

اخطار وزیر ارتباطات به یکی از اپراتورهای تلفن همراه

حکومت داعش در عراق و سوریه نابود شده/ بسیج مردمی نبود، سوریه تجزیه شده بود

استخدام چند نفر نیروی خانم جهت دفتر پیشخوان دولت در لالجینِ همدان

شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است

استخدام کارگر ساده متاهل با خانواده جهت مرغداری در خراسان رضوی

استخدام جوشکار و کارگر ساده ترجیحا ساکن حوالی تهرانسرِ تهران

تجلیل از عصرساری در نخستین جشنواره کتاب و رسانه مازندران

چراغ سبز قالیباف به اصلاح طلبان / تلاش برای ترمیم رابطه با جریان چپ

جدیدترین واکنش بیرانوند به اعتراض هواداران

استخدام مسئول فنی(مهندسی پزشکی)در شرکت تولیدی بازرگانی

دو لایحه مهم مالیاتی درنوبت بررسی مجلس

تمبر یاد بود آیت الله معرفت رونمایی شد

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها» با رهبر انقلاب

همایش تجلیل از ممتازین حوزه اصفهان آغاز شد

استخدام کارشناس منابع انسانی،کارشناس طراحی پسیو شبکه

عکاسی در ثبت احوال ممنوع شد

فاطمه کروبی: حصر غیرقانونی است /مسئولان شفاف صحبت کنند بدون حاشیه رفتن

سرنگونی داعش به لطف کمک های مستشاری سپاه

کمیجانی: قانون اساسی محکم ترین سند دادخواهی عادلانه است

نمای ویژه/ حضور دکتر احمدی نژاد در روستای مرزی زلزله زده آبدالان ازگله استان کرمانشاه

فیلم/ پیام مادر محمدحسین حیدری به فرزند دلاورش

پیام تسلیت سید حسن نصرالله به دکتر احمدی نژاد به مناسبت درگذشت حاج داود احمدی نژاد

آذر هم آمدنیوز را ضایع کرد!

برگزاری همایش ملی کاربردی سازی هوش تجاری

آماده ارائه کمک های مستشاری به انصارالله یمن هستیم/ حاکمیت «داعش» نابود شد/ «رژیم صهیونیستی» در کمتر از یک هفته شکست می خورد

شنیده ها از انتصاب جدید در وزارت صمت

آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با سردار غیب پرور و مسئولان بسیج: بسیج درد اصلی جامعه را شناخته است/همواره به یاد بسیجیان هستم و دعایشان می کنم

برگزاری کاروان شادی توسط جوانان مسجدالزهرا(س) سمنان

همسر کروبی: مسئولین در مورد حصر شفاف صحبت کنند/ تا کی می خواهند از تریبون های رسمی و ملی هرچه می خواهند بگویند؟

پیام ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت نابودی داعش

دیدار سردار غیب پرور با آیت الله مصباح یزدی

ن­شست فصلی شورای حکام آژانس در وین آغاز می شود

نامه رییس مجمع نمایندگان استان یزد به معاون نظارت مجلس شورای اسلامی

ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود

جهانگیری عازم بولیوی شد

کمال رضوی: خاص گرایی جمعی، خطریست که آینده جامعه ایران را تهدید می کند

کاشتن ابرو اگر رشد نداشته باشد به جهت وضو اشکال دارد/فتوای حضرت آیت الله سیستانی

سوابق تاریخی ترامپ و ارتباط او با «کا گ ب»

ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود

غلبه شجره طیبه بر شجره خبیثه

رییس اتحادیه بین المجالس: ایران یکی از مهمترین مبارزان علیه افراط گرایی، خشونت و تروریسم است

پیام تبریک وزیر دفاع درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پایان سیطره شجره خبیثه داعش شکست سنگین دیگری را نصیب سیاست های خباثت آلود استکبار جهانی کرد

دعوت استاندار خراسان رضوی از مردم برای حضور در کتابفروشی ها

شریعتی گفتمان و آثار خود را به مکان های عمومی آورد/شریعتی را می توان با سارتر و کامو مقایسه کرد

بخش خبری 20:30؛ 1 آذر 96

استفاده بهینه از تسهیلات دولت در بخش اشتغال روستاها

استخدام کارگر ماهر صافکاری اتومبیل در غربِ تهران

استخدام تعدادی راننده جهت سرویس مدارس در غربِ تهران

استخدام نیروی بازرگانی خانم در اصفهان

استخدام فروشنده آقا جهت بوتیک مردانه در تهران

استخدام تعدادی بازاریاب جهت یک شرکت در اصفهان

استخدام منشی آشنا به رایانه جهت یک کلینیک زیبایی در خراسان رضوی

دعوت به همکاری لوله کش ماهر پلی اتیلین کار در تهران

به اقدامات «اشرف غنی» خوش بینیم/«جمعیت اسلامی» برای بی ثباتی دولت افغانستان تلاش می کند

متهم 500 میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان به کدام کشور فرار کرده است؟+ جزییات

برگزاری آزمون جهت جذب معلمان حق التدریسی و آموزش دهندگان نهضت

آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار مازندران

استخدام دفتردار خانم ترجیحا دانشجو در یک آموزشگاه

استخدام تعدادی کارگر نجار ماهر در حومه شهریارِ تهران

جودوکارهای گم شده

استخدام طراح با سابقه هنر های دستی روی پارچه در اصفهان

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهدکوک ها آغاز شود

حصر نه عقلانی است و نه انسانی / مسئولین در این موردشفاف صحبت کنند

حوزه علمیه نقش مؤثری در تقویت مفاهیم دینی جامعه دارد

به چه گروهی نباید سلام کنیم؟

پشت پرده افشاگری های اخیر احمدی نژاد!

ایران نقشی تعیین کننده در ثبات، وحدت و همدلی در جهان ایفا می کند

تشییع پیکر شهید مدافع حرم در قزوین

نشست فرماندهان و کارکنان سپاه تهران بزرگ و پلیس پایتخت برگزار شد

گلزار شهدای شهرستان ورامین گلباران شد

رییس سازمان بسیج مستضعفین با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد

مراسم یادواره شهدا، مجلس عزت و غرور است

باغ بهادران مقام سوم جذب گردشگر/دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به تعهدات خود عمل نکرده است

حضور روحانیت در مدارس نقطه قوت سند تحول بنیادین

تشییع پیکر پاک چهار شهید در مشهد

پایان سیطره داعش نوید بخش تحولات درخشان درجهان است

صادقی: نقش احزاب چه بعد از انقلاب و چه قبل از آن مهم بوده /امیدواریم وزارت علوم از رخوت خارج شود

ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها در حد شعار بود/ ضرورت استفاده از نیروهای مردمی با انگیزه برای مقابله با تروریسم در افغانستان

اثبات ما می توانیم با نابودی داعش/ اتحاد استراتژیک

بالاترین سرمایه وجودم را به حضرت زینب(س) تقدیم کردم + ببینید

داعش برای خشن نشان دادن چهره اسلام به وجود آمده بود

محقق داماد: حضرت آیت الله موسوی اردبیلی در پاسخ به استفتائات، درک روشنی از سؤالات و منشأ آنها داشت

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت سایپا برگزار شد

دیدنی های امروز

کمالی در کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی: مردم به کسی چک سفید امضا نداده اند/ اگر درست عمل نکنیم مردم دیگر به ما رای نمی دهند

نعمت احمدی حقوقدان: ستاد بحران نباید یک دستگاه عریض و طویل باشد/ زلزله اصلی بی اعتمادی مردم است

تشییع پیکر شهید مدافع حرم در قزوین + فیلم

کلاه ضد تقلب در زمان قدیم (عکس)

تقدیم 33 شهید جامعه طلاب استان به انقلاب اسلامی

فاطمه کروبی: مسئولین در مورد حصر شفاف صحبت کنند

خواستار اهتمام مسئولان سازمان برنامه و بودجه به درخواست هایمان هستیم

سرلشکر جعفری: رویکرد بسیج خدمتگزاری به مردم است/پیروزی های بزرگ منطقه ای مدیون بسیج است

جزییات تخلف دولت در پرداخت یارانه نقدی

فاطمه کروبی:مسئولین در مورد حصر شفاف صحبت کنند

زنگ خطر ترویج رفتار احمدی نژادی زده شد

این روزنامه ایرانی است یا سعودی؟

استخدام نیروی ساده خانم جهت کارگاه چاپ در قم

احمدی نژاد ی ها روزنامه منتشر کردند

عده ای بلندگوی دشمن شده اند و آیه یأس می خوانند/ به چشم خودمان مشاهده کردیم که می توانیم

برخی با اظهار نظرهای مغرضانه سیاسی داغ زلزله زدگان را تازه کردند

سرلشکر جعفری: در برابر عربستان خویشتن داری می کنیم

توقف دانشجویان مطالبه گر پشت درب های شورای شهر

حوزه با قدرت در مسائل مستحدثه وارد شده و از نامهربانی ها نترسد

برگزاری دوره مقاله نویسی در مدرسه الزهرا (س )جویبار

جامع ترین همایش سلامت خانواده ها از منظر طب سنتی برگزار می شود

واعظی در دفتر رییس جمهور چه کار می کند؟

ناصری:مسکن مهر تبدیل به یک موضوع امنیتی در کشور شده است

انتشار روزنامه توسط یاران احمدی نژاد! +عکس

ممنوع التصویری آقای شهردار در رسانه ملی تمام شد

تشکر امام جمعه اهل سنت پاوه از دولت برای تسهیلات دولت به زلزله زدگان

همایش بزرگ دوچرخه سواری بسیجیان دراصفهان برگزار می شود

مهار شدن آتش در جنگل های شهرستان گالیکش

شهرسازی باید به جایگاه واقعی خود برسد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت پایان سیطره داعش

پایان داعش بیانگر هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری است

فرزندان توانمند ترتیب کنیم

ارائه خدمات اجتماعی در جامعه بدون مشارکت مردم، امکان پذیر نیست

همایش استانی بزرگداشت امامزاده یحیی ابن زید(ع) گنبدکاووس برگزار می شود

ترامپ اختیارات دامادش را محدود کرد

تمام توان خود را برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش به کار خواهیم گرفت

ارسال یک هزار کامیون کمک های مردمی به مناطق زلزله زده استان

اعلام آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش

کدام دفترچه های بیمه سلامت در مراکز درمانی خصوصی پذیرش نمی شوند؟

انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها نباید حیاط خلوت یک یا چند حزب شود/ امیدواریم کارهای مرتبط با رفع کدورت ها زودتر به نتیجه برسد

صادقی:امیدواریم وزارت علوم از رخوت خارج شود

گزارش تصویری: نشست فقه پژوهی در پژوهشکده حرم امام خمینی(ره)

جبهه دشمن را همچنان مقهور اقتدار و صلابت خود خواهیم ساخت

کاروان دختران دانش آموز نایینی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد

هادی حجازی فر: سپاس از حاج قاسم و جان های پاکی است که در شام و عراق، مظلومانه در خون خویش غلطیدند

آماده ارائه کمک های مستشاری به انصارالله یمن هستیم/ حاکمیت «داعش» نابود شد/ «سعودی »ها دست نشانده آمریکا هستند

آیت الله مجتهد شبستری:آمریکا پس ازشکست درجنگ نظامی به جنگ نرم متوسل می شود

نقش استان تهران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تبیین می شود

ایران و ترکیه نقش مهمی در تعمیق وحدت مسلمانان دارند

مشارکت هدفمند مردم استان مرکزی در بازسازی مناطق زلزله زده سرمایه ارزشمند انسانی است

برای مقابله با تروریسم در افغانستان باید وحدت کلمه شیعه و سنی شکل بگیرد

امام جمعه بوشهر: خون شهدا باعث نابودی داعش شد

عربستان در تلاش برای تفرقه افکنی و ایران در تلاش برای وحدت میان مسلمانان است

پیام سرلشکر باقری به رهبر معظم انقلاب

باید تفکر بسیجی ترویج داده شود/شجره خبیثه داعش با تفکر بسیجی در هم پیچیده شد

وقتی رادیو ناجی مردم می شود

راهکار « ریش سفیدی» بین اصولگرایان به پایان رسیده است؟

دینداری بعضی ها مانند جویدن آدامس است

مدرسه علمیه رسول اکرم(ص) شهر مریانج از آغاز تاکنون

عارف: می گفتند اصلاحات مرده است /برخی جرات ندارند به مردم بگویند، چرا به اصلاح طلبان رای دادید

تصاویر/ یادواره شهدای یگان فاتحین

تلاش برای اعمال سهمیه بومی و اصلاحات لازم در آگهی استخدامی وزارت نفت

فعالیت موکب های 20 استان در مناطق زلزله زده/ پخت غذا و نان داغ برای زلزله زدگان

اوقات شرعی امیدیه

حاج قاسم سلیمانی جبهه استکبار را زمین گیر کرد/ آمریکا زبان زور را بهتر می فهمد

پاشنه آشیل جریان اصولگرایی چیست؟

اوقات شرعی بهبهان

نشست سه جانبه الحریری ، عون و بری در کاخ بعبدا

انتقاد یک روزنامه از تعطیل شدن هشتم ربیع الاول

برگزاری کنگره سراسری انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها

بحث ولایت فقیه در حوزه های علمیه گسترش یابد

عارف: می گفتند اصلاحات مُرده/ اگر در مجلس اختلاف رأی نفر اول لیست امید با نفر سی و یکم 70 هزار بود، در شوراها به 400 هزار رای رسید / جرات ندارند به مردم بگویند که چرا به اصلاح طلبان رای داده اید به بانیان این جریان ایراد می گیرند

پشت پرده افشاگری های اخیر احمدی نژاد!

عکس اینستاگرامی پر احساس آزاده نامداری و همسرش+ عکس

ساخت زائرسرای امامزاده سید محمد با هزینه بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان

اصلی ترین گام در تولید و تربیت نسل منتظر!/ زن و مرد در سبک زندگی منتظرانه برای هم یارند نه بار

صبح امروز جلسه کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

آیین تجلیل از 3 خانواده شهید و یک جانباز مدافع حرم در بوشهر

صبح امروز انجام شد دیدار سردار غیب پرور با آیت الله مصباح یزدی

مدافعان حرم چشم فتنه را در آوردند/«وحدت»؛ راهکار دفع همیشگی تفکر تکفیر از جهان اسلام

آیت الله کعبی، پیروزی بر داعش را به امام خامنه ای تبریک گفت

گلباران مزار شهدا به مناسبت هفته بسیج

2 آذر 71: پیوستن نخستین زیر دریایی به نیروی دریایی ارتش (عکس)

فاطمه کروبی:مسئولین در مورد حصر شفاف صحبت کنند

نشست خبری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

باید درباره آمارها تجدید نظر کنیم/ تعطیلی خط 7 مترو جنبه سیاسی نداشت/ احتمال خفگی بیش از 100 نفر وجود داشت

نشست فرماندهان سپاه و ناجا برگزار شد

بودجه 97 شهرداری رشت قابلیت تحقق داشته باشد

عکس العمل در شبکه افق

استمراردیدار اعضای شورا بارییس جمهور/ 2طرح برای تحقق درآمد پایدار

توسعه روابط ایران و لهستان با تکیه بر پیوندهای فرهنگی، تاریخی و عاطفی

عکس/ رزمایش سازمان پیمان امنیت جمعی در تاجیکستان

لاریجانی در دیدار با نایب رییس مجلس کامبوج: مایلیم از کامبوج برای برقراری مذاکرات در حوزه کشاورزی دعوت کنیم

باقیمانده تروریست ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند

توسعه نقش مردم در عرصه های دفاعی و امنیتی/ حاکمیت «داعش» نابود شد/ «سعودی »ها دست نشانده آمریکا هستند

آب زنجبیل؛ معجزه ای برای لاغری (فیلم)

تولیت آستان قدس رضوی: اساس شکل گیری داعش، سوء استفاده از نیروهای اسلام گرا بود

سفر وزیر راه و شهرسازی به کرمانشاه

بسیج مظهر مقاومت ملت ایران و امت اسلامی در منطقه است

نعمت احمدی حقوق دان: ستاد بحران نباید یک دستگاه عریض و طویل باشد/ زلزله اصلی بی اعتمادی مردم است

صادرات بیش از 30 هزار تن سیب آذربایجان غربی

اصلاح طلبان در شرایط «فرصت طلایی» هستند

نشست خبری فرمانده کل سپاه

روی صادرات مخفی کار شود

38 قسمت برگزیده رادیو 24*4 از دیدگاه مخاطبان

تبریک سخنگوی شورای شهر رشت به مناسبت نابودی داعش

نجفی: شهید حججی همچون جریانی در دل تاریخ جاری است

استخدام نیروی نیمه وقت و تمام وقت ترجیحا با موتور در یک دفتر املاک

استخدام فروشنده ماهر جهت لبنیاتی در محدوده یوسف آبادِ تهران

خاطره جالب دیدار سعد حریری با رهبر انقلاب

رفتار خاندان پهلوی با مردم زلزله زده طبس چگونه بود؟+ عکس

رفتار خاندان پهلوی با مردم زلزله زده طبس چگونه بود؟+ عکس