مطالب مرتبط:
احتمال از بین رفتن قرارداد گازی توتال و ایران با راهکار سخت گیرانه ترامپ
امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر ترکیه در تهران تاکید کرد: گسترش مناسبات پارلمانی راهکار توسعه روابط ایران و ترکیه/ جایگاه مهم سیاست دو کشور در مبارزه با تروریسم
گسترش مناسبات پارلمانی راهکار توسعه روابط ایران و ترکیه/ جایگاه مهم سیاست دو کشور در مبارزه با تروریسم
گسترش مناسبات پارلمانی راهکار توسعه روابط ایران و ترکیه
گسترش مناسبات پارلمانی راهکار توسعه روابط ایران و ترکیه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 24 آبان 1396 ساعت 09:022017-11-15سياسي

6 راهکار برای اصلاح مالیات ستانی در ایران


فرآیند مالیات ستانی در نظام جهانی به صورت معمول در 5 مرحله، شناسایی، تشخیص، مطالبه، وصول و اجرا انجام می شود.

نگاهی به اَشکال پیشرفته دولت الکترونیک و نظام های مالیاتی دنیا، - نشان می دهد که به علت حاکمیتی بودن، برون سپاری وظایف دولت در مرحله دوم (تشخیص مالیات) معمولاً رخ نمی دهد اما در ایران و قوانین موجود و در مواد 272 ق.

م.

م و 27 ق.

م.

ا.

ا این اتفاق افتاده بود.

/این نکته به این معنی است که در صورت تخلف کارکنان مالیاتی (به استناد مفاد مواد 267 تا271 قانون) جرایم متعددی شامل آنان خواهد شد که احتمالاً به شخص مؤدی و مالیات پرداختی وی ارتباطی نخواهد داشت و در آن شرایط یک مسأله حقوقی و اداری بین سازمان امور مالیاتی و کارمند مربوطه به وجود خواهد آمد.

این رخداد در شرایطی ادامه دارد که چنین شرایطی برای حسابداران رسمی از اساس وجود ندارد و صرفاً هیأت عالی انتظامی جامعه حسابداران رسمی به صورت نمونه ای گزارشات حسابرسان را بررسی می کند و در بدترین شرایط، حسابرس را تعلیق خواهد کرد.

از طرف دیگر در صورت تخلف و اشتباه عمدی یا سهوی در گزارش حسابرسی، این مؤدی است که مکلف به پرداخت مالیات بیشتری خواهد بود و کسی با حسابرس کاری نخواهد داشت.

از آنجایی که اصلاح امور مربوط به حسابرسی (در بخش مالیاتی) منجر به نظم مالی جامعه شده و با کاهش تنش های موجود، نقش حسابداران رسمی را در توان اعتبار دهی و ایجاد نقش نظارتی بالا می برد محیط اقتصادی آرام تر نتیجه این دیدگاه است که به رشد سرمایه گذاری و در نهایت به توسعه اقتصادی کشور منجر خواهد شد.

از طرف دیگر با این اصلاحات، سایر خدمات حسابداران رسمی مورد توجه قرار خواهد گرفت و خدمات حسابرسی بیمه ای (اعم از تأمین اجتماعی و سایر انواع بیمه ها)، حسابرسی عملیاتی، حسابرسی داخلی و حسابرسی جامع و.

را برجسته خواهد ساخت.

برهمین اساس و برای واکاوی موضوع، مـاده 272 اصلاحیه قـانـون مالیات های مستقیم را بررسی و ضعف های موجود را به نقد خواهیم گذاشت تا بدانیم چه تغییراتی لازم است تا این شرایط پدید آید.

تضعیف حسابرسی با تغییرات قوانین مالیات ستانی قوانین مالیات ستانی در ایران در حدود 9 دهه، تغییرات بسیاری را شاهد بوده است.

قانون تجارت مصوب1311 نخستین قانون رسمی ایران است که به حسابرسی اشاره دارد.

در قانون مالیات بردرآمد سال 1328، خدمات حسابرسی حرفه ای برای حسابرسی مالیاتی استفاده شد اما تصویب قانون مالیات های مستقیم 1345 به تشکیل کانون حسابداران رسمی منجر شد و تکیه گاه قانونی انجمن محاسبین قسم خورده را فروریخت.

سال 1351 کانون حسابداران رسمی تصویب و کار خود را آغاز کرد.

خلأهای قانون مالیات های مستقیم 1345 در این دوره، باعث شده بود تا ممیزهای مالیاتی بتوانند بدون جلب نظر مافوق گزارش حسابرسی مالیاتی را کنار گذاشته و خود اقدام به محاسبه مالیات کنند.

به هر جهت این مواد طبق ماده 13 قانون اصلاح (مصوب 1359)، به کل حذف شود و در نهایت، کانون حسابداران رسمی منحل شود!!!! اتفاقی که در اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم (مصوب1366) نیز از آن نامی به میان نیاید.

اما این مورد در اجرای ماده 272 ق.

م.

م (مصوب 1380) مجدداً احیا و نقش پررنگی در مالیات ستانی به حسابداران رسمی محول شد.

ضعف های موجود قانون مالیات های مستقیم 1380 در مصوبه 1380 و در ماده 272، سازمان حسابرسی با حسابداران رسمی ومؤسسات حسابرسی جامعه حسابداران رسمی همسنگ وهمتراز تلقی شدند.

همچنین حسابداران رسمی که به صورت انفرادی کار می کنند با مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی، همتراز شدند تا مشکل دو چندان شود.

چالش های قانونی این پرسش را ساخت که این افراد چرا بدون اطلاع مؤدی و مستقیم گزارش خود را به سازمان امور مالیاتی و اداره کل های ذی ربط ارائه نمی دهند؟ در بند الف قانون هم مشکل دیگری عیان شد.

اگر کفایت اسناد و مدارک وجود نداشته باشد مالیات همیشه از طریق رسیدگی محاسبه می شود و نقش هیأت بند 3 ماده 97 ق.

م.

م به باد فراموشی سپرده شد.

همچنین در بند ج، مالیات هایی مانند مستغلات، حق تمبر، ارث و.

تصریح نشد.

این تمام ماجرا نیست و تعمق و بررسی تعارض های موجود در قانون مالیات های مستقیم ما را به موضوعات متفاوت تر هم هدایت می کند.

به صورت نمونه، در تبصره 1، اداره امورمالیاتی برخلاف مفاد قانون مالیات مستقیم (1380) مأمور مالیاتی را مسئول و پاسخگوی صدور برگ تشخیص می داند.

همچنین برخلاف رویه معمول، (مفاد مواد 275 الی 281 قانون سال 1345) مأمور مالیاتی مکلف است که بدون رسیدگی گزارش حسابرسی مالیاتی را قبول کرده و برگ تشخیص صادر کند.

لذا سؤال این است که در چنین شرایطی، مسئولیت این برگ تشخیص، با چه کسی است؟ یعنی اگر مسئول حسابدار رسمی است چرا واحد مالیاتی برگ تشخیص را صادر می کند؟ و اگر مسئول مأمورمالیاتی است چرا طبق قانون مکلف است بدون رسیدگی مطابق مقررات گزارش حسابدار رسمی را قبول کند؟ هرچند که این ابهامات تاکنون از طریق چند بخشنامه و رویه ابلاغ شده، تا حدودی حل شده بدین مفهوم که اگر امور مالیاتی در گزارش حسابرسی مالیاتی ابهام داشت و کتباً از حسابرس پرسید و قانع نشد مورد را به هیأت هماهنگی ارجاع خواهد داد و نظر هیأت، فصل الخطاب است.

در مصوبه 1380 و در ماده 272، سازمان حسابرسی با حسابداران رسمی ومؤسسات حسابرسی جامعه حسابداران رسمی همسنگ وهمتراز تلقی شدند.

همچنین حسابداران رسمی که به صورت انفرادی کار می کنند با مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی، همتراز شدند تا مشکل دو چندان شود.

اما نکته آخر در این حوزه، بحث مهم حق الزحمه حسابرس است که استقلال (ظاهری و واقعی) حسابرس را تحت الشعاع قرار می دهد.

درمحاسبات مالیاتی، حسابرس نماینده سازمان امورمالیاتی است ولی حق الزحمه خود را مستقیم از مؤدی دریافت می کند و این یعنی ممکن است استقلال حسابرس تحت الشعاع قرار گیرد.

با وجود این و مشکلاتی که در نهایت به طور ریشه ای حل نشد، در قانون مالیات های مستقیم مصوب 1394 مورد به گونه ای اصلاح شد به طوری که عملاً از خدمات مالیات ستانی حسابداران رسمی دیگر استفاده نشود و آن خدمات کلاً منتفی شد و در واقع به جای حل مسأله خود مسأله پاک شد.

برای بهبود مالیات ستانی چه باید کرد؟ همانطور که توضیح داده شد، تغییرات قوانین و خلأهای موجود، باعث شده تا روند مالیات ستانی دچار مشکلات و ابهام هایی شود که طبعاً قابل رفع هستند.

لذا با تصویب اصلاحیه جدید در ماده 272 ق.

م.

م و با یک بازنگری اساسی می توان نقش حسابرسان را ارتقا داد و از ظرفیت های موجود بهره کافی برد.

در ادامه برخی راهکارهایی را که در اصلاحیه باید مد نظر قرار داد با هم مرور می کنیم: 1-سازمان امور مالیاتی بودجه کافی و سازوکار مشخصی برای پرداخت حق الزحمه حسابرسان ندارد و این مؤدی است که حق الزحمه را باید بدهد.

از همین رو باید بحث مکلف بودن امور مالیاتی را برای قبول گزارش حسابرسان حذف و در مقابل کلمه پیشنهادی بودن گزارش را جایگزین کرد، تا فشار به حسابرسان کمتر شده و هم امور مالیاتی با فراغت و آسودگی، پس از مطالعه گزارش حسابرس به قبول یا عدم قبول گزارش اقدام کند و مسئولیت آن را بپذیرد.

2- سازمان امور مالیاتی در بخشنامه هایی، با اعلام حد نصاب فروش و دارایی، مؤدیان مالیاتی را مکلف به انجام حسابرسی توسط حسابداران رسمی کند.

با این شرایط برای مکلف شدن مؤدی به حسابرسی باید یک جایگاه قانونی ایجاد شود و مؤدی را مکلف به حسابرسی نمود و برای آن حد نصاب هایی را تعریف کرد.

3- مؤدیان مالیاتی مکلف شوند تا با مراجعه به سازمان حسابرسی، درخواست خود را مبنی بررسیدگی مالی و مالیاتی کتبی اعلام و مستقیم هزینه را به سازمان حسابرسی پرداخت کنند تا این سازمان براساس ظرفیت موجود خود و مؤسسات حسابرسی جامعه حسابداران رسمی، بخشی از این امور را به مؤسسات واجد شرایط محول کند.

4- حسابداران رسمی مکلف به استفاده از مشارکت، اظهارنظر مکتوب، مهر و امضای اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی به عنوان مشاوران تسخیری شوند.

5- برای اعتبار بخشی بیشتر به گزارش سایت قطره و به نقل ازهای حسابرسان، امکان فعالیت حسابداران رسمی به صورت انفرادی منتفی اعلام شود.

6- ضوابط و روش های جامعه حسابداران رسمی جهت تعیین صلاحیت حسابداران رسمی توسط هیأت مربوطه اصلاح شود.

***رییس امورحسابرسی مالیاتی جنوب تهران /ایران
کلید واژه ها: مالیات - مالی - قانون - شرایط - اصلاح - ایران - سازمان امور مالیاتی - قوانین - صورت - اقتصادی - دولت الکترونیک - پرداخت مالیات - تأمین اجتماعی - توسعه اقتصادی - سرمایه گذاری - گزارش - جامعه - الکترونیک - تخلف - دولت - نظام - بیمه - اجتماعی - کارکنان - نخستین - راهکار - اشتباه - سرمایه - انواع - توسعه

آخرین اخبار سرویس:
تصاویر دیده نشده از سردار سلیمانی در جنگ با داعش

حمل سلاح سرد در چه صورت جرم تلقی می شود؟

استخدام پیک موتوری جهت یک کبابی واقع در تهران

استخدام باطریساز مسلط به ماشین های ایرانی و خارجی در تهران

استخدام نظافتچی خانم در البرز

نابودی داعش ثمره مقاومت و جهاد رزمندگان اسلام در سوریه و عراق بود

صبح بدون داعش، مدعیان صبح بدون تحریم را عصبی کرد

استخدام راننده آقا با اتومبیل جهت آژانس در مهرویلا کرج

با این توصیه ها دخترانتان را به حجاب علاقه مند کنید

استخدام استادکار درب و پنجره ساز آهنی در خراسان رضوی

برخی علیه مدافعان حرم با رادیو های بیگانه هم زبان شده اند

استخدام کارمند مسلط به ADSL و نیروی خدماتی در یک دفتر پیشخوان دولت

«مطالبه گری»، «نهادینه سازی» و «آگاهی بخشی» نیاز به نظارت و پایش دارد

استخدام رانندهِ آژانس در محدوده میدان راهنمایی مشهد

آمریکا تاریخ مصرف سعودی را پایان یافته می داند

استخدام فروشنده در محدوده فلکه صیاد مشهد

پرداخت خمس و زکات، نشانه ایمان واقعی

تعمیق باورهای دینی فصل مشترک حوزه و آموزش و پرورش است / حضور روحانیت در مدارس نقطه قوت سند تحول بنیادین

نماهنگ زیبای نامه فرمانده به مناسبت پایان داعش ! + فیلم

آیا حاج قاسم درجه سپهبدی دریافت خواهد کرد؟

حوزه ستون تربیت دینی جامعه است/ اقامه نماز جماعت در 85 درصد مدارس سمنان

تحلیلی بر رفتار قجری حلقهٔ احمدی نژاد!

دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره

اگر برخی فسادها مانند اختلاس‎ها پیش نمی آمد، غوغا می کردیم

در دفتر رییس جمهور چه می گذرد؟

وزیر راه: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

جلسه بررسی رویداد «تبریز 2018» با حضور معاون اول رییس جمهور (عکس)

دعوت شهردار تهران از قالیباف برای مناظره

دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره

آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش  

تصاویر دیده نشده از سردار سلیمانی در جنگ با داعش

کنگره حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی آغاز شد

نظر رییسی درباره شکل گیری داعش

آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش

در دفتر رییس جمهور چه می گذرد؟/باید منتظر استعفای جهانگیری بود؟

هفتمین شب عاشورایی خون خورشید در اردکان

مقاومت زودتر از هر گونه اقدام آمریکایی ها، داعش را از عراق و سوریه بیرون کرد

«مطالبه گری»، «نهادینه سازی» و «آگاهی بخشی» نیاز به نظارت و پایش دارد

آغاز به کار کنگره سراسری حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی + تصاویر

جهان در هفته ای که گذشت

استخدام شاگرد جهت کارواش در همدان

استخدام دو نفر نجار ماهر آقا در البرز

استخدام نیروی فنی آشنا به نصب در و پنجره دو جداره در سیرجان

استخدام فروشگاه ساختمانی رضایی

استخدام منشی خانم جهت سالن آرایشی در البرز

استخدام راننده ماهر بیل مکانیکی در سیرجان

هشدار مهم رهبری/ طرح جایگزین آمریکا پس از داعش چیست؟

عملی که گناهان را تبدیل به خوبی می کند

استخدام طراح وب در بازرگانی پیمان الکتریک

وزیر بهداشت به مجلس می رود

استخدام حسابدار در نمایندگی سونی تایم

جزییات تخلف دولت در پرداخت یارانه های نقدی

استخدام همکار خانم جهت یک آشپزخانه در البرز

ماجزای کمک 10 میلیاردی فرح پهلوی به زلزله زدگان کرمانشاه چیست ؟

استخدام تعدادی وردست و چرخکار مانتو در همدان

تجربه خواب لوکس و خیالی در لوله های فاضلاب!

صفحه اول روزنامه های صبح امروز

عکاسی در ثبت احوال ممنوع شد؟

محمدعلی وکیلی: خدا نکند فراکسیون امید از دولت روحانی مایوس شود

در دفتر رییس جمهور چه می گذرد؟

«شاکرنژاد» مهمان قائمشهری ها می شود

لزوم تبیین و روشنگری جهت زمینه سازی ظهور حضرت مهدی(عج)

اولویت مصرف زکات رفع مشکل محرومان است

کتابداران از فعالان عرصه‎های فرهنگی محسوب می‎شوند

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- پنجشنبه 2 آذر

نمایشگاه توانمندی های بسیج مردمی جامعه هدف بهزیستی برپا می شود

ثبت 18 وقف جدید در کاشمر

جلسات تفسیر قرآن/ آیین نامه ای برای ساماندهی نیست

بسیج متعلق به همه زمان ها و مکان هاست

رویدادهای خبری روز پنجشنبه دوم آذر در خراسان جنوبی

رویدادهای مهم خبری دوم آذر ماه در مازندران

استخدام فارغ التحصیل روانشناسی در کلیه گرایش ها و مقاطع

استخدام شرکت سیستم های حفاظتی اعتماد

استخدام منشی خانم جهت لابراتور دندانسازی در البرز

استخدام چند نیروی ساده یا ماهر خانم جهت کارگاه قنادی در اصفهان

کدام دفترچه های بیمه سلامت در مراکز درمانی خصوصی پذیرش نمی شوند؟

استخدام نیروی آقا جهت سوپرمارکتی واقع در همدان

استخدام یکنفر آشپز در خراسان شمالی

تنها شهید نیروی انتظامی در زلزله کرمانشاه +عکس

استخدام تعدادی مربی و خدمتکار جهت مهد کودک در همدان

تصادف مرگبار پراید و پژو/عکس

نجفی، قالیباف را به مناظره فراخواند

جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند/عده ای بلندگوی دشمن شده اند و بر خلاف واقعیات آیه یأس «ما نمی توانیم» می

معاون رییس جمهوری:دولت از رویداد بین المللی «تبریز2018» حمایت می کند

باقیمانده تروریست ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند

جهانگیری عازم بولیوی شد

اهدای کتاب به کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان

محمدعلی وکیلی: خدا نکند فراکسیون امید از دولت روحانی مایوس شود

وداع با پیکر مطهر شهدا در حرم مطهر رضوی

آیت الله حسینی بوشهری: نابودی داعش از الطاف الهی و مجاهدت مجاهدان راستین راه حق بود

رویدادهای خبری پنجشنبه دوم آذر در استان کردستان

جزییات تخلف دولت در پرداخت یارانه های نقدی

رییس اتحادیه بین المجالس: برجام یک موفقیت تاریخی است

جلدابرارورزشی/پنجشنبه2آذر96

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در زنجان

نابودی داعش از الطاف الهی و مجاهدت مجاهدان راستین راه حق بود

آن روی زلزله کرمانشاه

استمرار فرهنگ شهادت با الگوسازی از سیره و روش شهیدان

استخدام نظافتچی خانم جهت سالن آرایشی در کرج

استخدام لنا سنتر در محدوده هفده شهریور مشهد

استخدام شاگرد جهت بوتیک مردانه در سیرجان

استخدام تعدادی نیروی خانم و آقا جهت شرکت آرایشی و بهداشتی در اصفهان

استدام پیک موتوری جهت یک تهیه غذا واقع در تهران

استخدام منشی خانم بصورت تمام وقت در همدان

استخدام چند نفر سمباده کار چوب آقا در البرز

استخدام نیروی موتورسوار جهت شرکت حمل و نقل در تهران

استخدام راننده لیفتراک دارای گواهینامه معتبر در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان

تقدیر امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از خدمات وزارت بهداشت در زلزله

استخدام رستوران سایه

استخدام حسابدار خانم مسلط به برنامه هلو در محمدشهر

داعش اولین توطئه نبود و آخرین هم نخواهد بود

عکس: تکرار خاطره «شاه رفت» در تیتر روزنامه های زیمبابوه

استخدام نیروی ماهر آقا جهت تعویض روغنی در کرج

پیام تبریک سردار جلالی به سردار سلیمانی در پی شکست داعش

استخدام دستیار دندانپزشک دارای تجربه در تهران

لاریجانی: باقیمانده تروریست ها به دنبال ماجراهای جدیدی هستند

رهبر معظم انقلاب: جوانان توانستند آمریکای مستکبر را به زانو درآورند

چرا تعطیلی هشتم ربیع الاول باید لغو شود؟

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 2 آذر 96

بازگشت روحانی به تهران

پردرآمدها 5 برابر اقشار دیگر یارانه می گیرند

فرمانده نیروی زمینی ارتش: شکست داعش نشانه اقتدار ایران و تدبیر رهبری است

خانواده شهدای مدافع حرم خوزستان در جشن پایان داعش تجلیل می شوند

جشن پیروزی بزرگ در ایوان انتظار

تقدیر سفیر عراق در سازمان ملل از ایران برای پایان داعش

کارآفرینی اجتماعی؛ همزیستی مبارک سود و سخاوت

پایان داعش در عراق و سوریه آغازگر تحولاتی درخشان در منطقه و جهان

ارسال 6 محموله حامل کمک های مردم صومعه سرا به مناطق زلزله زده

امین حیایی و همسرش (عکس)

سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

استخدام کارمند آقا جهت دفتر مشاور املاک در اصفهان

استخدام فروشنده خانم جهت کفش فروشی در سیرجان

استخدام همکار ماهر و نیمه ماهر جهت کارگاه mdf در سیرجان

استخدام متخصص ارتودنسی جهت یک کلینیک در تهران

استخدام نیروی ساده و نیمه ماهر جهت برقکاری ساختمان در خراسان رضوی

استخدام وردست خانم جهت سالن آرایشی در البرز

استخدام تکنسین فوریت، بیهوشی و بهیار در مرکز آمبولانس

استخدام آشپز مسلط به غذاهای ایرانی جهت رستورانی در کرج

تنها شهید نیروی انتظامی در زلزله کرمانشاه +عکس

استخدام کارگر در دالیا پروتیین

گریم جدید و وحشتناک مریم معصومی! + عکس

پیروزی بر داعش، تجلی وعده «ان تنصروالله ینصرکم» بود/ معامله گری های عرصه دیپلماسی، فرو رفتن در گرداب فتنه گری های نظام سلطه است

استخدام اپراتور خانم جهت کار با دستگاه کندلا و کترا در تهران

واکنش رییسی به فروپاشی داعش در عراق و سوریه

سرنوشت عجیب شهید مدافع حرمی که در آخرین لحظات حضور داعش به شهادت رسید

طرح جایگزین آمریکا در مرحله پس از داعش/تصاویر

دعوت "شهردار تهران" از قالیباف برای انجام مناظره

افشای نامه محرمانه سعودی ها برای رابطه با اسراییل/ شکار پهپاد پیشرفته آمریکایی در صنعا / باج خواهی 300 هزار دلاری برای افشا نکردن اطلاعات بیماران معتاد

تصاویر:صفحه اول روزنامه های کشوری و استانی؛پنج شنبه دوم آذرماه 96

استخدام نمایندگی انحصاری اسپاگتی مانا در خراسان رضوی

نذر فرهنگی را در زمینه کتاب رواج دهیم

بررسی تازه ترین گزارش در مورد برجام در نشست فصلی شورای حکام آژانس اتمی

همایش حکمت سینوی در همدان برگزار می شود

مهم ترین رویدادهای خبری دوم آذرماه در خراسان شمالی

پیام آیت الله گلپایگانی به مناسبت نابودی داعش

رویدادهای خبری لرستان در دوم آذرماه 96

کتابفروشی ها و آدم ها

بشقاب اهدایی به پوتین، اردوغان و روحانی/عکس

هوشیاری مردم در برابر القای ناامیدی دشمن

استخدام تکنسین یخچال و فریزر مجرب در خراسان رضوی

استخدام بازاریاب خانم جهت پخش لباس زنانه در اصفهان

استخدام منشی خانم آشنا به کامپیوتر و حسابداری در البرز

استخدام متخصص داخلی و اورژانس مسلط به زبان انگلیسی در تهران

استخدام دو نفر نیروی فنی در خراسان رضوی

استخدام نجار ماهر آقا در البرز

استخدام تعدادی پیک موتوری جهت پخش روزنامه در سیرجان

استخدام حسابدار و منشی در رادیاتور ایران

استخدام شرکت فرآوری مس درخشان تخت گنبد در سیرجان

استخدام دفتر یونولیت بام تهران

استخدام کارگر ساده آقا جهت کارگاه MDF در فردیس

استخدام پزشک جهت مرکز ترک اعتیاد واقع در تهران

استخدام فتوشاپ کار جهت یک عکاسی در خراسان رضوی

استخدام نیروی کار جوان با غذا و جای خواب جهت فست فود

استخدام نیروی خانم یا آقا جهت امور دفتری در مشاور املاک

تیپ متفاوت سحر قریشی دیشب در یک مراسم! (عکس)

استخدام راننده پایه یک در اسکله شهید رجایی هرمزگان

استخدام سالن کار آقا جهت رستوران فرنگی در تهران

اخراج کارمندان شورای شهر توسط شورای جدید کاری نادرست بود

استخدام تکنسین فوریت یا بهیار آقا جهت آمبولانس در البرز

حدیث روز/ سخن پیامبر(ص) درباره ویران کننده لذت ها

وقتی رادیو ناجی مردم می شود

ویژگی های حیاتی بسیج

آگهی های استخدام حسابدار - 2 آذر 96

این روزنامه ایرانی است یا سعودی؟

آگهی های استخدام برنامه نویس - 2 آذر 96

ادامه حاشیه های قطع درختان خیابان ولیعصر (عج)

با استفاده کنندگان سلاح در مراسم برخورد می شود

دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره/ سیاسی کاری، افتتاح خط 7 بود، نه تعطیلی آن

جهانگیری عازم بولیوی شد

تصویب پیگیری ثبت 22 ربیع الثانی به نام امامزاده موسی مبرقع(ع) در تقویم رسمی کشور

رویدادهایی که امروز در قم خبری می شود/ دوم آذرماه

وزیر ارتباطات برای شرکت در اجلاس بین المللی فضای مجازی وارد دهلی نو شد

عنوانهای اصلی روزنامه های دوم آذر خراسان رضوی

استخدام فروشنده آقا جهت نمایشگاه سرویس خواب در اصفهان

استخدام آژانس افشار گشت

استخدام مکانیک ماهر و نیمه ماهر در تعمیرگاه مارال

استخدام تالار پذیرایی مسعود در تهران

استخدام دیزاینر داخلی مسلط به نرم افزار 3DMAX ،vray و rhino

استخدام نیرو با مدرک فوق دیپلم به بالا و آشنا به کامپیوتر در هرمزگان

استخدام حسابدار حرفه ای خانم در اصفهان

6 راهکار برای اصلاح مالیات ستانی در ایران

6 راهکار برای اصلاح مالیات ستانی در ایران