مطالب مرتبط:
آنچه در اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه گذشت
آیین اختتامیه جشنواره «کتاب و رسانه » در خانه کتاب
اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه
جشنواره کتاب و رسانه پایان یافت
جشنواره رسانه «ابوذر» در سمنان برگزار می شود/ تمدید مهلت ارسال آثار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 24 آبان 1396 ساعت 03:202017-11-14سياسي

آنچه در اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه گذشت


شانزدهمین دوره جشواره کتاب و رسانه با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف نوشتاری، دیداری و شنیداری با تاکید بر اهمیت کار رسانه در حوزه کتاب و نقش آن در جامعه به کار خود پایان داد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مراسم اختتامیه شانزدهیمن دوره جشنواره کتاب و رسانه عصر روز سه شنبه 23 آبان ماه در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در ابتدای این برنامه که اجرای آن را سعید اسلام زاده برعهده داشت، مجید غلامی جلیسه پس از تسلیت به خاطر درگذشت جمعی از هموطنانمان در زلزله غرب ایران از تلاش های علیرضا بهرامی، دبیر شانزدهمین جشنواره کتاب رسانه تجلیل کرد و گفت: خصوصیت خوب آقای بهرامی آرام بودن و صبوری اوست.

همین صبر و شکیبایی و آرامش درونی او باعث شد امسال یکی از بهترین دوره های این جشنواره رقم بخورد.

مدیرعامل خانه کتاب سپس از هماهنگی برای ایجاد دبیرخانه دائمی این جشنواره و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای خبرنگاران کتاب خبر داد.

او در ادامه خطاب به خبرنگاران حوزه کتاب، گفت: کتاب در مقایسه با دیگر رسانه ها، رسانه است که برخلاف سایر رسانه ها، عمقی به درازای تاریخ دارد.

این عمق و ریشه ما را به توجه وامی دارد تا با این رسانه با تامل بیشتری برخورد کنیم.

خبرنگاری حوزه کتاب با دیگر حوزه ها متفاوت است و به تامل، صبر و حوصله نیاز دارد.

از خبرنگاران این حوزه می خواهم علاوه بر سرعت و شتاب زدگی در ارسال خبر، به جهت ماهیت کتاب، با دقت بیشتری اخبار و اطلاعات مربوط به کتاب را ارسال کنند تا دچار سطحی نگری نشویم.

در ادامه این مراسم علیرضا بهرامی در سخنانی گفت: از مدیرعامل خانه کتاب تشکر می کنم به خاطر اینکه در جریان برگزاری این جشنواره حتی از کوچکترین کاری که شائبه اعمال نظر در نتایج را ایجاد کند، خبری نبود.

او همچنین گفت: از دوستان و رسانه هایی که حجم بی سابقه ای از آثار را در این دوره در جشنواره شرکت داده بودند، تشکر می کنم.

افزایش 280 درصدی آثار نسبت به سال گذشته الزاماً افتخار کمیتی برای ما ندارد؛ خوشحالی از این بابت است که در نتیجه ی این افزایش، کثرت رسانه ها و رسانه نگاران را شاهد بودیم.

همچنین از دوستانی که خواهش بنده را لبیک گفتند و برای نخستین بار در شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه شرکت کردند، سپاسگذارم.

دبیر شانزدهمین جشنواره کتاب و رسانه همچنین پیوند پیشکسوتان حوزه کتاب و رسانه با جوانان را در این دوره از جشنواره امری مبارک دانست و گفت: برخی از پیشکسوتان گرانقدر به نفع همکاران دیگرشان از عرصه رقابت کنار کشیدند.

او همچنین از داود صفایی مدرس علوم ارتباطات و از بانیان اصلی جشنواره و همچنین محمدجواد حق شناس، از معاونان اسبق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در داوری و مراسم پایانی این جشنواره تشکر کرد و گفت: حضور آقای حق شناس در راس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران بی شک فرصت بزرگی برای اهالی فرهنگ است.

بهرامی همچنین گفت: امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود که دبیرخانه این جشنواره برای فایده مندی و تاثیرگذاری بیشتر، موسمی نباشد.

دبیر شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه همچنین گفت: در این دوره بخش مغفول عکس و بخش تازه منفک شده ی مقاله های تخصصی به جشنواره اضافه شد.

امیدوارم دبیران دوره های بعدی این جشنواره در افزودن بخش های آثار ترجمه، صفحه های تخصصی تولید محتوا در شبکه های مجازی، طنز و نیز بخش حاشیه ای شعر و داستان اهتمام کنند.

در ادامه مراسم محمدجواد حق شناس - رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران - به درگذشت جمعی از هموطنان در پی زلزله غرب کشور و خرابی های حاصل از آن اشاره کرد و گفت: جای درد و تاسف است که در کشورمان شاهد این حجم عظیم از تخریب به خاطر وقوع بلایای طبیعی هستیم که اگر دقیق تر و با مدیریت بهتر عمل می کردیم و وجدان بهتری داشتیم، با حجم کمتری از تلفات مواجه می شدیم.

این عضو شورای شهر تهران در همین باره اظهار کرد: در همین حادثه اخیر نماینده اسلام آباد گفت که بیمارستانی که امسال در آن منطقه افتتاح شده، بر سر بیماران فرو ریخته است.

این جز بی دردی و بی مسوولیتی و جز جنایت چه اسمی می تواند داشته باشد؟او سپس با تشکر از متولیان برگزاری جشنواره کتاب و رسانه گفت: اهمیت و اعتبار رسانه ها، در ترویج فرهنگ و توسعه آن غیرقابل انکار است و این رسانه است که می تواند نقش زیادی را در افزایش آگاهیِ مردمِ یک جامعه ایفا کند.

چراکه آگاهی بخشی را از مهم ترین وظایف رسانه ها برشمرده اند و به پشتوانه همین رسانه های جمعی است که می توان به تبیینِ فرهنگ شهر و شهروندی پرداخت.

او افزود: تقریبا تمامی فرهیختگان و دانش آموختگان سطوح عالی به این مهم واقفند که بینِ توسعه یافتگیِ جوامع و میزان مطالعه در آن، رابطه مستقیمی وجود دارد؛ تا جایی که شاید تشخیصِ آن دشوار باشد که آیا بالا بودن سطح مطالعه در یک جامعه توسعه یافته، محصولِ توسعه یافتگیِ آن است یا برعکس، میزان توسعه یافتگیِ جامعه، حاصلِ بالا بودن سطح کتابخوانی در آن به حساب می آید.

با پذیرش این اصل و فرض، با قطعیت می توان گفت که ثبات، آرامش، رفاه و آینده هر کشوری به میزان کتابخوان بودن مردم آن وابسته و مرتبط است.

او اظهار کرد: جوامع شهری که شهروندان آن به میزان قابل توجهی کتاب می خوانند، محیط های مناسب تری برای یک زندگیِ کمال جویانه توأم با رفاه اجتماعی و در نتیجه کاهش فقر اقتصادی و اجتماعی در آن هستند.

از این رو می توان گفت که مدیریت شهری، بیژه در کلانشهرها و شهرهای صنعتی، چه از منظرِ مبلمان شهری و چه از نظر دسترسی های فرهنگی، نقش بی بدیلی را در وضعیت فعلی و سرنوشت جامعه ی شهری برعهده دارد.

حق شناس سپس از روزگار مدیر مسئولیِ روزنامه اعتماد ملی به عنوان تجربه ارزشمند و شیرین سال های زندگی اش یاد کرد و گفت: آن ایام را جزو بهترین سال های عمرم به حساب می آورم.

به من یادآوری می کند که چه بازویی مطمئن تر و کارسازتر از اهالیِ رسانه، بویژه روزنامه نگاران و خبرنگارانِ حوزه کتاب، که با فرهیختگی و تواناییِ خویش بتوانند در شکل گیری چرخه مطلوب دولت، نهادهای عمومیِ نیمه رسمی، مردم و فرهیختگان، در مقام یک بازوی توانمند ایفای نقش کند.

رسانه ها و خبرنگاران فرهنگی، از جمله خبرنگارانِ کتاب، نه تنها یکی از امکان ها، بلکه از ضرورت های پیشبرد اهداف کلان اجتماعی هستند.

رسانه ها در قبال آموزش شهروندی مسئولند و با اشرافِ خیلی خوبی که بر مشکلات شهری دارند، می توانند راهکارهای گوناگونی ارایه دهند تا جامعه را از آسیب ها و مشکلاتِ پیش رو برحذر دارند.

حق شناس با تاکید بر نقش رسانه ها در تقویت حس مسئولیت پذیری شهروندان گفت: رسانه ها می توانند با ترغیب، تشویق و راهنماییِ شهروندان به مسئولیت پذیری مدنی، چالش هاش پیش رو جامعه را کنار بزنند و فرآیند آموزش شهروندی را ملکه ذهن و ضمیرِ آن ها کنند.

چنین رویکردِ مهمی در حوزه رسانه سبب می شود که فرهنگ شهرنشینی بالنده تر شود و بر اهمیت و جایگاه خود رسانه هم بیفزاید.

متأسفانه ما در بسیاری از موارد چنان دچار سیاست گذاری غلط فرهنگی شده ایم که زمان زیادی صرف خواهد شد تا آثار آن از جامعه مان رخت بربندد.

عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: کاملا پیداست که هرگاه جایگاهِ مهمِ رسانه های فرهنگی را نادیده گرفته ایم و نسبت به عواقب آن بی اعتنا بوده ایم و دود آن را هم در چشمِ جامعه مان دیده ایم.

جای بسی خوشحالی است که جشنواره کتاب و رسانه، شانزدهمین دوره خود را تجربه می کند و می رود که به جوانی برومند تبدیل شود.

حق شناس سپس با اشاره به حمایت شورای شهر در حمایت از رسانه ها گفت: بی شک، شورای اسلامی شهر تهران، ری و شمیرانات، و در مقام اُولا، کمیسیون فرهنگی آن، با وقوف بر این مهم، تمام همت خود را برای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف فرهنگیِ کلان شهر تهران، در همکاری با نهادهای دولتی و رسمی و نیز کانون های اجتماعی و مردی اعلام می کند و به کار خواهد گرفت.

در همین مدت زمان اندک از شروع کار کمیسیون نیز جلسات خیلی خوبی با این اهالی برگزار کرده است که نوید اتفاق های خوبی می دهد.

او ادامه داد: شاید در زمانی که شهردار تهران به دلیل حجم بزرگی از بدهی ها (بیش از 20 هزار میلیارد تومان) و کاهش قابل توجه منابع درآمدی به زحمت می تواند برای امور جاری شهرداری منابع سالم و شفاف و به دور از رفتارهایی همچون شهرفروشی و تراک فروشی فراهم کند، اما در حوزه فرهنگ و جامعه این فرصت را فراهم کند تا با کمترین هزینه و منابع مورد نیاز مالی بتواند بیشترین فرصت و رضایت عمومی شهروندان را به دست آورد و این مهم امکان پذیر نخواهد بود، جز با استفاده از تجربه، دانش و هوش مدیران و مجموعه تصمیم سازان و برنامه ریزانی که رأی مردم را باور داشته باشند و به استحکام نظام جمهوری اسلامی و پایداری آن بیش از منافع فردی و حزبی توجه نشان دهند.

در ادامه مراسم، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به نقش مهم رسانه ها اشاره کرد و در این باره گفت: رسانه ها نقش روایت گری دارند و رسانه های گوناگون از جمله دیداری، شنیداری و مکتوب مواردی که از آنها غفلت داریم را به چشم ما می آورند.

محسن جوادی گفت: هرچه روایت گری رسانه ها هنرمندانه تر باشد نشر بیشتر رونق می گیرد.

بنابراین رسانه ها در این راستا نقش بسزایی دارند.

گاهی به نظر می رسد که در این حوزه اثر و کتاب بدیعی نیست وجود ندارد که معرفی شود، در حالی که تلاش و جستجوگری خبرنگاران حوزه کتاب می تواند مطالب بدیع را کشف و به ما معرفی کند.

او همچنین ابراز امیدواری کرد با وجود مشکلات متعدد در حوزه نشر، با تلاش های صورت گرفته در دوره آقای صالحی در معاونت فرهنگی این مشکلات در ایام پیش رو گام های خوبی در این مسیر برداشته شود.

او با بیان اینکه یکی از وظایف رسانه در حوزه کتاب نقد کتاب است، توضیح داد: رسانه می تواند نقش مثبتی در شکل دهی جریان نقد کتاب داشته باشد.

البته نقد با تخریب متفاوت است.

تخریب زمینه نقد را از بین می برد.

نقد وضع کتاب را بهبود می بخشد و مخاطب کتاب را افزایش می دهد.

جوادی همچنین گفت: گاهی رسانه های حوزه کتاب فقط به خود کتاب و معرفی آن توجه می کنند، در حالی که تولید کتاب فرایند پیچیده ای دارد.

می توان به جریان چاپ و زمینه تهیه کتاب همچنین توزیع توجه شود.

چشم انتظار راهنمایی، نقد و ارایه برنامه همکاران برای رفع مشکلات حوزه نشر هستم.

معتقدم باید در این مسیر گام به گام حرکت کرد.

برای رفع مشکلات حوزه نشر با آرمانگرایی نگاه نمی کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در بخشی از این این مراسم رضا ساکی روزنامه نگار، سخنانی طنزگونه درباره مشکلات خبرنگاری کتاب، قاچاق کتاب و نمایشگاه کتاب فرانکفورت بیان کرد.

گروه موسیقی به سرپرستی حمید اسماعیل زاده نیز قطعات سوگی تقدیم به جان باختگان و آسیب دیدگان زلزله ی اخیر اجرا کرد.

کمال صادقی از برگزیدگان این دوره جایزه نقدی خود را به هموطنان زلزله زده غرب کشور اهدا کرد.


کلید واژه ها: جشنواره - رسانه - کتاب - خبرنگاران - برگزار - مدیرعامل - اختتامیه - خانه - مراسم اختتامیه - افزایش - مراسم - ارتباطات - کوچکترین - اطلاعات - نخستین - کارگاه - بهترین - جوانان - برنامه - درگذشت - متفاوت - اهمیت - اخبار - تاریخ - اسلام - گزارش - آرامش - تجلیل - جامعه - تسلیت

آخرین اخبار سرویس:
فال آنلاین دیوان حافظ شنبه 27 آبان ماه 96

نیازمندی های استخدامی کرمان 27 آبان 96

مرعشی: هیچ گاه ادعا نکرده ایم، روحانی اصلاح طلب است/ اصلاح طلبان باید با اصولگرایان میانه همکاری کنند

برگزاری آیین سوگواری رحلت پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در ترکمنستان+تصاویر

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از احمدی نژاد:نمی توانستی در جلسه مجمع تشخیص حرفت را بزنی و نروی بست نشینی؟

رویدادهای خبری شنبه 27 آبان ماه 1396 مرکز لرستان

سید حسن نصرالله توطئه سعودی ها را خنثی کرد

پایان داعش/ سرنوشت داعش در دستان دلاوران فاطمیون

تاجر پولداری که مدافع حرم شد

رویدادهای خبری روز شنبه در زنجان

رویدادهای خبری استان قزوین (27 آبان ماه)

امام جمعه مهریز: تربیت دینی محور حرکت مربیان پرورشی مدارس قرار گیرد

استخدام نجار ماهر و نیمه جهت کلاف مبل در خراسان رضوی

استخدام کمک آشپز ماهر آقا جهت مطبخ در کرج

استخدام منشی آقا جهت تاکسی تلفنی واقع در کرمان

استخدام حسابدار با حقوق اداره کار در شیراز

استخدام آرایشگر ماهر آقا در البرز

استخدام کارگر ساده خانم جهت رستوران در میدان شهدا کرج

استخدام راننده آقا در شرکت زرپخش

استخدام نوین چرم

استخدام یکنفر رویه کوب ماهر در خراسان رضوی

استخدام تعدادی کارگر ماهر و نیمه ماهر نجار در کرج

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 27 آبان 96

اعلام جزییات مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی

همایش «وقف و حوزه های علمیه» در خضری برگزار می شود

اجرای نقالی و پرده خوانی رضوی در قزوین

سفیر ایران در عشق آباد خبر داد ارسال یک کامیون دارو و لوازم درمانی به زلزله زدگان کرمانشاه توسط ترکمنستان

مسئله کتاب و کتاب خوانی از مباحث اصلی دین به شمار می رود

استخدام طراح و گرافیست آشنا به امور چاپ در محمد شهر

استخدام شرکت عرشیا پلاست

استخدام سازه های mdf امیر حسین

استخدام برنامه نویس، حسابدار و نیروی فنی در یک شرکت معتبر

استخدام سالن کار و سفارشگیر جهت کافی شاپ در عظیمیه کرج

استخدام کارگر نجار و MDF کار ماهر و نیمه ماهر در فارس

استخدام رزرویشن خانم در آژانس کمالی

استخدام دو نفر دانشجوی تربیت بدنی در یک باشگاه تخصصی بانوان

استخدام خیاط ماهر پرده دوز و فروشنده در البرز

استخدام ام دی اف کار ماهر آقا در محدوده دهقان ویلا دومِ کرج

استخدام تعدادی نیروی cnc کار تراش و فرز در اصفهان

استخدام پیتزا ساندویچ امیر

اگر بست نشینی را یک اصلاح طلب انجام می داد، آیا اصولگرایان اکنون سکوت می کردند؟

جداشدن از قرآن و اهلبیت(ع) مهمترین مشکل جامعه اسلامی پس از ارتحال پیامبر(ص)

رویدادهای خبری 27 آبان ماه در مشهد

رویدادهای خبری 27 آبان ماه در مشهد

شهادت دو ارتشی در مناطق زلزله زده

استخدام صندوقدار خانم جهت رستورانی در منطقه فردیس

استخدام سالن دار در محدوده جانباز مشهد

استخدام پارکبان جهت رستوران در محدوده خلج آبادِ کرج

استخدام بازاریاب خانم و آقا در زمینه لوازم آبیاری و آبرسانی

استخدام آرایشگر خانم جهت یک سالن زیبایی در خراسان رضوی

استخدام پزشک عمومی جهت مدیریت درمانگاه در البرز

استخدام شرکت امدادخودرو سایپکو

استخدام کمک آشپز در رستوران فدک

روزنامه استخدامی شهرهای شمالی | شنبه 27 آبان 96

نشست ویژه برای بازسازی مدارس زلزله زده

تشریح کمک های دولت در بخش مردمی و زیرساخت ها به زلزله زدگان

پرداخت بدهی 450 میلیون پوندی انگلیس به ایران در آینده نزدیک

انتقاد تند از احمدی نژاد:نمی توانستی در جلسه مجمع تشخیص حرفت را بزنی و نروی بست نشینی؟

هفته نامه استخدامی استان کرمان | هفته پنجم آبان 96

تصاویر:صفحه اول روزنامه های کشوری و استانی؛ شنبه 27 آبان ماه 96

عذرخواهی فاطمه رهبر از دولت و جهانگیری

کدام پایتخت ایران در تاریخ برابر زلزله مقاوم تر است؟!+جدول

واکنش مشاور روحانی به بست نشینی یاران احمدی نژاد

برداشت مرعشی از خطاهای روحانی

پربیننده ترین و جـذاب ترین عکس های خبری در هفته ای که گـذشت

دروغ پردازی بزرگ نماینده سابق مجلس در مورد جهانگیری و روحانی + عکس

هر کدام از بخش های مغز مسئول انجام کدام کار است؟

عکس/سپاه اقلام اولیه را به روستاهای دورافتاده رساند

اخلاق حرفه ای در حوزه روابط عمومی و عملکردهای آن

روزنامه استخدامی استان البرز و شهر کرج | شنبه 27 آبان 96

هشدار صریح در مورد بست نشینی بقایی و حمایت احمدی نژاد/ آنچه آیت الله هاشمی پیش بینی کرده بود

آیا اشاره روحانی و جهانگیری به تخریب مسکن مهر سیاسی بود؟

خاتمی: مذاکرات جواب نداده و تحریم ها بیشتر می شود

روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | شنبه 27 آبان 96

جمع بندی روز: جمعه، 26 آبان 1396

فعال سیاسی اصولگرا: آقای حبیبی غارت اصولگرایی به شورای مرکزی تان هم رسیده مبارک است حاج آقا!

احداث اسکان موقت برای زلزله زدگان به قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه واگذار شد

حزب جامع با پشتوانه مردمی و ریشه دار در کشور نداریم/قانون جدید احزاب مانع از تشکیل احزاب اتوبوسی شد

تغییر استاندار سیستان و بلوچستان؛ خوب یا بد؟ نظر دو عضو مجمع نمایندگان استان

مجموعه ای جدید از تصاویر قدیمی حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) / بخش اول

واکنش مشاور روحانی به بست نشینی یاران احمدی نژاد

زنان توانمند فارس در حاشیه کمرنگ مدیریتی

تحلیل جلایی پور درباره کمک های مردمی به زلزله زدگان

موگابه در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان زیمبابوه ظاهرشد

درآمد تجومی و سوداگری ظالمانه پزشکان

جایگاه خلاقیت در عملکرد سازمانها و توسعه جامعه

محدود کردن رسانه به روزنامه صحیح نیست/وابستگی رسانه به دولت از پویایی کار خبرنگاری می کاهد

عدم پیوند مناسب میان شهر و شهروندان؛ مهمترین چالش فرهنگی تهران

درخواست «بست نشینان» از رهبر انقلاب

یادداشت/ مهدی عرفاتی موقعیت بحران و کارکرد رسانه رسمی

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | شنبه 27 آبان 96

هشدار "آیت الله هاشمی" در زمان خود شنیده نشد

واکنش رییس دفتر رییس جمهوری به توافق روحانی و لاریجانی برای تغییر ساختار دولت

یادداشت/ محمدصادق کوشکی روشنگری رضوی در برابر عقاید انحرافی

قوانین قدیمی مد مردانه

عکس/ مسجد النبی و قبرستان بقیع در دهه 40 و 50

بسیج یک ظرفیت بی انتها در تمام حوزه ها است

کمک های مردمی نشان از همبستگی ملت ایران در هر فراخوان است.

هفته بسیج بهانه ای برای زنده نگه داشتن روحیه بسیجی در آحاد ملت است

مردم با کمک های خود در زمینه یاری نیازمندان مشارکت کنند

گسترش فرهنگ وقف در جامعه لازم است

وقف از مختصات نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران است

آنچه ما را از همه بن بست ها خارج می کند بسیج است

بسیج مترادف حضور در همه صحنه های انقلاب است

رسانه ها نقش مهمی در معرفی اسطوره ها و حفظ مواریث فرهنگی دارند

نحوه خواندن نماز وحشت به روایت پیامبر (ص)

سلیمان آبادی: سپاه پاسداران 4 بیمارستان صحرایی در منطقه دائر کرده است/ اوضاع بهترشده است

اگر من احمدی نژادی بودم/اجرای وصیتنامه گشوده نشده هاشمی/پیشنهاد بی شرمانه ایتالیا درباره ایران/ سبقت مردم بی نظیر در کمک به زلزله زدگان

معرفی 13 هدف اولیه برای تلسکوپ فضایی جیمز وب

فراخوان احمد مسجدجامعی برای کتابگردی

عکس/ پیام همدردی مدافعان حرم برای مردم زلزله زده کرمانشاه

نامه ای که موجب پیاده سفر کردن مقدس اردبیلی شد!

احترام برومند: چرا روحیه مردم را تضعیف می کنید؟

گزارش ایرنا از 28 صفر در نجف/ سنت زیارت میلیونی درایام رحلت پیامبر اکرم (ص)

برگزاری دوره آموزشی فهم قرآن در تلگرام

ابن سینای زمانه

نامه نگاری محیط زیست با شهرداری درباره وضعیت «پادگان 06»

مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام(ص) درمرکزاسلامی انگلیس برگزار شد

موگابه، داستان رو به پایان یک رهبر انقلابی

طرح شامد به یاری تولیدکنندگان و پدیدآورندگان اثر آمده است

دو نکته درباره زلزله کرمانشاه از زبان دبیر هیات دولت

بازیکن گسترش عزادار شد

عدالت؛ همسراییِ جهانی ست

سازمان نظام مهندسی کارایی لازم را ندارد / قانون جامع کنترل ساختمان تصویب شود

دو نکته درباره زلزله کرمانشاه از زبان دبیر هیات دولت

دو نکته درباره زلزله کرمانشاه

دو نکته درباره زلزله کرمانشاه از زبان دبیر هیات دولت

ثبت 6 وقف جدید به ارزش 20 میلیارد ریال/ وقف، تنها راه جاودانگی است

بیست و چهارمین یادواره شهدای مسجد مهدیه بهشهر +تصاویر

چرایی لقب رضا به امام رضا علیه السلام

فال روزانه شنبه 27 آبان 1396

عذرخواهی فاطمه رهبر از دولت و جهانگیری بخاطر انتشار یک شایعه

وقوع دومین زلزله در پارس آباد

نتانیاهو بازهم دروغ گفت / اسراییل درخواستی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه نداده که تهران آن را رد کرده باشد

کمک های مردمی به روایت رامبد جوان

نشست ویژه مجلس برای بازسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه

تلاش مدیریت شهری برای ارتقای زندگی شهری معلولان

شعار اصلی نماز جمعه دعوت به تقواست

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | شنبه 27 آبان 96

دولت اعتدال در آزمون فیلترینگ تلگرام / نظرشما درباره احتمال قطع تلگرام چیست؟

تصاویر/دسته عزاداری حوزه علمیه همدان در روز 28 صفر

نشست رؤسای استانی حزب اعتماد ملی برگزار شد

سعودی ها در گذشته عاقلانه تر رفتار می کردند

هیچ گاه ادعا نکرده ایم، روحانی اصلاح طلب است/ پشتیبانی اصلاح طلبان از روحانی حرکتی راهبردی برای به بن بست نرسیدن شرایط سیاسی کشور است

مشاور وزارت راه: مسکن مهر از تلفات زیاد جلوگیری کرد

عذر خواهی فاطمه رهبر از دولت و جهانگیری

تلاش 600 نیروی شهرداری تهران برای کمک به زلزله زدگان

تاجر پولداری که مدافع حرم شد +تصاویر

مسافرکشی برای معاش پس از سه دوره نمایندگی مجلس!

تشریح کمک های دولت در بخش مردمی و زیرساخت ها

ماجرای کفش بوسی یک عالم!

انتقال نماز جمعه تهران به مصلی امام خمینی(ره)

اسکان موقت زلزله زدگان به قرارگاه خاتم واگذار شد

کدخدایی: شورای نگهبان هم صلاحیت دارد، هم اختیار

چرا انگلیس به ایران پول می دهد؟

حشمتیان: احزاب زیر مشکلات مالی له می شوند

دوره آموزشی «نورو مارکتینگ و اصول علم موفقیت» (NLP)

عکس/ کمک قهرمانان المپیک به زلزله زدگان

33 سال پیش در چنین روزی سفر معاون اسد به ایران

حضور فریبا کوثری در مناطق زلزله زده غرب

تصاویر/ وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم "مرتضی عبداللهی " در معراج شهدا

تصاویر/ مراسم سوگواری هیئت های عزاداری نیروهای مسلح

ترتیل صفحه 227 قرآن با صدای استاد پرهیزکار+دریافت

ابراز همدردی معاون رییس جمهور کوبا با حضور در سفارت ایران

فرمانده پدافند هوایی: دوران بزن دررو تمام شده است

زانوزدن امیر اسماعیلی در برابر مادر شهید گیلانی +عکس

هدیه بزرگ مردکوچک به زلزله زدگان+عکس

کواکبیان خطاب به رفسنجانی: به فکر «زلزله تهران» باشید

وداع با شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی در معراج الشهدای تهران

رفسنجان آماده استقبال از پیکر شهید مدافع حرم جواد محمدی

بانوان بازیگر در فرودگاه کرمانشاه +عکس

برگزاری یادواره شهدای بسیج رسانه گیلان

واکنش شدید به حمایت احمدی نژاد از «بست نشینان»

یادواره سرداران و 70 شهید شهر سین برخوار

محمود احمدی نژاد، به کرمانشاه رفت+عکس

واکنش نماینده ایلام به ادعایی عجیب درباره تولد روحانی

پیام شهدا درس ولایت پذیری است

احمدی نژاد:مسکن مهر پس از زلزله تنها دو کشته داشت!

تشییع پیکر مطهر 2 شهید گمنام در آغاجاری

حراج انگشتر رهبر انقلاب برای کمک به زلزله زدگان+عکس

دیگر نگران کاهش حجم اینترنت نباشید

هدف آمریکا از تعامل با ایران «براندازی نظام» است

126 هزار و 870 زائر پیاده امام رضا (ع) وارد مشهد مقدس شدند

استقرار و راه اندازی پایگاه های وزارت بهداشت برای تزریق واکنش کزاز و هاری

سلامت روان کودکان مناطق زلزله زده در کانون توجه سپاه قرار دارد

واکنش احمدی نژاد به انتقادات از مسکن مهر

از «حذف فیزیکی دو عضو انجمن» تا «انتخاب ناگهانی و غیرقانونی مسئول مالی» در کتابخانه های عمومی فریدونکنار

عملیات آزادسازی سوسنگرد در یک نگاه

چهره ها در شبکه های اجتماعی (580)+عکس

میزبانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران از خانواده شهید محسن حججی

عجیب ترین شهرهای جهان+عکس

طبخ و توزیع بزرگترین نذری جهان در شیراز+عکس

همچنان در برابر جریان استکبار ایستاده و توطئه های آنها را خنثی می کنیم

واکنش مشاور روحانی به بست نشینی یاران احمدی نژاد: دیگر کسی احمدی نژاد را به عنوان پیشگام در مبارزه با فساد باور ندارد

تاکید لاوروف بر حل مشکلات لبنان به دست مردم این کشور

اقدام عجیب پسر جوان برای فرار از سربازی

آقای دبیرکل اصولگرا! کلاهتان را بگذارید بالاتر، بدتر از این چه می خواستید؟

فرصت طلبان زلزله!

پیامبر اکرم (ص) چند فرزند و همسر داشت؟

برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید عبداللهی در تهران

آنچه در اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه گذشت

آنچه در اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه گذشت