مطالب مرتبط:
مونسان: از قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باید بهترین استفاده را ببریم
از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد آیین نامه اجرای قانون حمایت از اشتغال پایدار در روستاها + جزییات
آیین نامه اجرای قانون حمایت از اشتغال پایدار در روستاها
دستیابی به توسعه پایدار در کشاورزی با استفاده بهینه از منابع طبیعی
جزییات آیین نامه توسعه و ایجاد اشتغال روستایی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 23 آبان 1396 ساعت 08:322017-11-14اقتصادي

مونسان: از قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باید بهترین استفاده را ببریم


رییس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: «برای اجرای این قانون 1.

- " رییس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: برای اجرای این قانون 1.

5میلیارد دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص خواهد یافت و ما باید بتوانیم بهترین بهره را از این قانون ببریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرداغ به نقل از میراث آریا، علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز دوشنبه 22 آبان در دیدار با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: در این قانون 10درصد به عنوان سهم گردشگری و 10 درصد نیز به عنوان سهم صنایع دستی مشخص شده است که باید با برنامه ریزی های مناسب بتوانیم از این قانون برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در روستاها و مناطق عشایری به بهترین نحو استفاده کرد.

معاون رییس جمهوری ابتدا در دیدار خود با علی محمد شاعری نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه درباره مهم ترین اهداف و فعالیت های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این سه شهر استان مازندران گفت و گو کرد و سپس در دیدار با جلال میرزایی نماینده ایلام، ایوان، سیروان و چرداول به بررسی مهم ترین موضوعات سازمان متبوع خود در این چهار شهر استان ایلام پرداخت.

به دنبال افزایش اعتبارات سازمان میراث فرهنگی هستیم مونسان در دیدار با میرزایی نماینده ایلام، ایوان، سیروان و چرداول گفت: به دنبال افزایش اعتبارات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قانون بودجه سال 97 هستیم.

او گفت: به عنوان مثال در حال حاضر عوارض خروج از کشور برای هر نفر 75هزار تومان است که تنها 10هزار تومان آن به سازمان میراث فرهنگی اختصاص می یابد در حالی که با تخصیص کامل این رقم می توان از آن به عنوان هزینه های تشویقی برای افزایش ورود گردشگران خارجی استفاده کرد.

مونسان همچنین به جاذبه های گردشگری استان ایلام و آثار فرهنگی تاریخی این استان تاریخی اشاره کرد و افزود: مردم نباید در تعطیلات فقط راهی شمال شوند بلکه مناطق بسیار زیبایی در کشور و در استان های مختلف از جمله ایلام وجود دارد که می تواند در برنامه ریزی های سفر برای گردشگران داخلی قرار گیرد.

او اضافه کرد: بر همین اساس به دنبال تبیین چند مسیر گردشگری در کشور هستیم تا مردم بتوانند از تمام زیبایی های ایران به خوبی بازدید کنند که در این خصوص برش های استانی نیز تهیه شده و به استان های مختلف ابلاغ می شود.

در این دیدار همچنین موضوعاتی مانند تملک اراضی در تپه باستانی ایوان و محوطه تاریخی دره شهر و نیز احداث پایگاه میراث فرهنگی با مشارکت شهرداری در محوطه تاریخی سیروان مورد بررسی قرار گرفت و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

معاون رییس جمهوری همچنین در دیدار با همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب موضوعات مرتبط با اثر ثبت جهانی تخت سلیمان را مورد بررسی قرار داد.

در این دیدار هاشمی نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب با اشاره به تخت سلیمان گفت: محوطه زیبای تخت سلیمان یکی از قابلیت های مهم گردشگری در این منطقه است که در کنار آن نیز 165 اثر دیگر ثبت ملی شده اند که در حقیقت یک زنجیره کاملی از آثار تاریخی است و می توان با احداث یک مجموعه گردشگری و اقامتی در کنار این اثر ثبت جهانی به توسعه گردشگری در این منطقه بیش از پیش کمک کرد.

او همچنین خواستار تقویت چارت اداری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تکاب شد که معاون رییس جمهوری دستورات لازم در این خصوص را صادر کرد.

مونسان در این دیدار با اشاره به ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تصریح کرد: در این آیین نامه سهم هر استان به طور کامل مشخص شده و با توجه به اینکه در این قانون 10 درصد به گردشگری و 10 درصد نیز به صنایع دستی اختصاص یافته است باید بتوانیم از این فرصت با برنامه ریزی مناسب به خوبی استفاده کنیم.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین با حبیب الله نیکزادی نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر نیز دیدار کرد و در این دیدار درباره موضوعاتی مانند مرمت ارگ بم، رونق گردشگری روستایی و نیز توسعه صنایع دستی بحث و تبادل نظر شد.

نیکزادی نماینده بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در این دیدار گفت: ارگ بم به عنوان یک شکوه تاریخی و اثر بسیار زیبا در حوزه میراث فرهنگی عامل مهمی در توسعه گردشگری و جذب گردشگر است که البته بخش زیادی از این اثر بی نظیر در زمین لرزه بم در سال 1382 تخریب شد و درخواست ما از سازمان میراث فرهنگی این است که مرمت این اثر تسریع شود.

او افزود: ارگ بم، دو قنات تاریخی، بخشی از بیابان لوت و باغ شهر بم آثاری هستند که در یونسکو ثبت جهانی شده اند و در حال حاضر 100 اثر آماده برای ثبت جهانی داریم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: بم اولین تمدنی است که در آن انسان ها از خشت و گل استفاده کردند.

این سابقه تمدنی در بم و سایر بخش های مختلف استان کرمان نعمت های بزرگی است و در حقیقت مردم ما بر روی اقیانوسی از ثروت زندگی می کنند با این حال به نظر می رسد نتوانسته ایم به خوبی از این ثروت های خدادای استفاده کنیم لذا انتظار ما از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این است که با برنامه های مناسب زمینه بهره گیری اقتصادی از مواریث فرهنگی تاریخی را فراهم کند.

پایگاه های میراث فرهنگی در چارت سازمانی ادارات کل قرار می گیرند در این دیدار همچنین در خصوص پایگاه میراث جهانی ارگ بم گفت و گو شد که مونسان گفت: به معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی ابلاغ شده است تمام پایگاه های میراث فرهنگی باید در چارت سازمانی ادارات کل میراث فرهنگی در هر استان قرار گیرند و تحت نظر ادارات کل فعالیت کنند.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در این دیدار با ارائه توضیحاتی در خصوص مرمت ارگ بم گفت: در زلزله بم در سال 1382 به سازه و بنای اصلی بم آسیب جدی نرسید بلکه با توجه به اینکه این بنا پیش از آن چندین بار مورد مرمت قرار گرفته بود در این زلزله بخش های مرمت شده آسیب دیدند که از البته مرمت مجدد این بخش ها در دستور کار قرار دارد و تا کنون 70 درصد نیز مرمت شده است.

تنها حوزه ای که ما را در مسیر توسعه قرار می دهد گردشگری است رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز گفت: نگاه ما این است که گردشگری باید در اقتصاد نقش ایفا کند.

روزی مجبور خواهیم شد از این صنعت استفاده کنیم چرا که تنها حوزه ای که می تواند ما در مسیر توسعه قرار دهد گردشگری است.

او افزود: در کشاورزی با مشکل آب روبه رو هستیم از طرفی نیز با تکیه به خودرو، صنعت و.

نمی توانیم در مسیر توسعه قرار گیریم بلکه گردشگری ما را در مسیر توسعه قرار می دهد.

او افزود: برخی از کشورهای همسایه که در صنعت گردشگری پیشرفت کرده اند نمونه ای از اهمیت صنعت گردشگری در رونق اقتصادی است.

گردشگری اقتصاد سوم جهان است.

با سرمایه گذاری 50 میلیون تومانی در صنعت گردشگری می توان شغل ایجاد کرد در حالی که این رقم در صنعت 500 میلیون تا یک میلیارد تومان است.

مونسان سپس به ضرورت مشارکت شهرداری ها برای توسعه و رونق گردشگری در هر شهر اشاره کرد و افزود: شهر باید در خدمت گردشگری قرار گیرد.

در هر شهری که شهرداران و فرمانداران برای توسعه شهر به گردشگری توجه کرده اند شاهد رشد شهرها هستیم.

معاون رییس جمهوری خاطرنشان کرد: کاشان نمونه یکی از شهرهای موفق در استفاده از ظرفیت های میراثی و گردشگری در توسعه گردشگری است که داشته های خود را برای رونق این صنعت به کار گرفته است.


کلید واژه ها: سازمان میراث فرهنگی - میراث فرهنگی - رییس سازمان میراث فرهنگی - فرهنگی - قانون - گردشگری - میراث - صنایع دستی - مناطق - استان - ایلام - اشتغال - روستایی - رییس جمهوری - برنامه ریزی - دیدار - توسعه - بهترین - افزایش - مجلس شورای اسلامی - گردشگران - نامه - جاذبه های گردشگری - حمایت - صندوق توسعه ملی - نمایندگان مجلس - گردشگران خارجی - استان مازندران - کشور - چرداول

آخرین اخبار سرویس:
استخدام تعدادی بازاریاب در مواد غذایی پارسیان- قم

احوالات دختر بچه و مادرش از زبان پدرش

کنترل و نظارت شبانه روزی بر بازار کرمانشاه

آرد و گندم گران نمی شوند

کنترل و نظارت شبانه روزی بر بازار کرمانشاه

رونمایی از بهبوددهنده های اصلاح ویژگی آرد در نمایشگاه ایبکس

نرخ انواع آجیل و خشکبار در بازار+ جدول

شناسایی 298 فقره انشعاب آب آشامیدنی غیر مجاز در روستاهای زنجان

رونمایی از جزییات طرح جدید"اقتصاد مدرسه"

استخدام کارشناس تحقیقات بازار در شرکت پیشگامان هوا و انرژی

استخدام نیروی خانم فارغ التحصیل شیمی یا متالوژی

دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی خبر داد کاهش سهم مسافری ریلی در حمل و نقل 12 سال پس از خصوصی سازی/ سهم عمده شبه دولتی ها در جابجایی مسافر

نشان جغرافیایی فرش ترکمن برای گلستان ثبت می شود

استخدام منشی مدیرعامل جهت کار در شرکت ساختمانی در تهران

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در شرکت معتبر در اصفهان

بازگشت یورو به اوج سابق

دلسردی نفت از رشد قیمت در آستانه نشست اوپک

قیمت واقعی دلار چقدر است؟

هزینه های نجومی برای سیم کارت های الماسی

پیشتازی به سبک فولکس واگن

ویراژ خودران جگوار لندرور در خیابان های انگلیس

گربه رقصانی عراقی ها این بار برای آبمیوه های وارداتی

افزایش قیمت نان قطعی است/ آرد و گندم گران نمی شود

قیمت طلا 1291 دلار شد

طرح فروش فوری رنو کپچر مدل 2017

قیمت طلا به 1291 دلار رسید

فرصت طلایی اقتصاد دیجیتال برای توسعه فضای کسب و کار در کشور

استخدام مدیربازرگانی،سرپرست فروشگاه در سایناپخش کارون/خوزستان

قیمت ارز، سکه و طلا در بازار آزاد / 29 آبان

استخدام مهندس صنایع، مدیریت صنعتی، حسابداری در استان البرز

آرد و گندم گران می شود؟

کیفیت گندم داخلی بالاتر از گندم وارداتی است

چینی ها گوجه تراریخته با ماندگاری بالا تولید کردند

جدول کامل قیمت انواع خودرو / 29 آبان

ایران و روسیه برای تولید داروهای مشترک توافق کردند

عرضه تمامی محصولات در میادین تهران با نرخ واحد/برخورد با تخلفات در میادین

استخدام کارشناس فروش،رشته مکانیک در شرکت فیلتر سرکان

مقاومت مسکن مهرِ متری 300 هزار تومان در همین حد است که ساکنان فرصت خروج از خانه را داشته باشند

استخدام مدیر فروش لوازم یدکی و لاستیک خودرو در تهران

سایه سنگین دولت بر سر خودروسازان

استخدام تعدادی منشی جهت کار در شرکت در تهران

خودروی برقی با قابلیت شارژ در یک دقیقه تولید می شود

استخدام مسئول فنی جهت شرکت پرتوساب در قم

استخدام کارشناس نساجی گرایش بافندگی در شرکت خصوصی

احداث نخستین کارخانه خودروهای برقی BYD در کانادا

استخدام سوپروایزر فروش،کارشناس فروش،بازرگانی درسیلیکون ناب بسپار

استخدام پشتیبان سایت،خانم،آشنا به مدیریت سایت،فتوشاپ/تهران

41 جایگاه سوخت روی میز مزایده سازمان خصوصی سازی

آموزش رانندگان ماشین های مسابقه با هدست اسکنر مغز

قیمت هر اونس طلا 0.2 درصد کاهش یافت

اعلام آمادگی همکاری دو طرفه بلژیکی ها با شرکت ذوب آهن

مدت اشتغال نیروی کار چندسال است؟

­ پرداخت 15 هزار فقره تسهیلات در مناطق زلزله زده

توسعه دهکده گردشگری بوشهر ادامه می یابد

 قاسم جهرودی مدیرعامل جدید سایپا شد

رفع تصرف اراضی پارک ملی بمو

قیمت دلار آزاد و بانکی در بازار دوشنبه 29 آبان 96

  کاشت گیاهان دارویی در موقوفات فیروزکوه + مصاحبه

توسعه آسیابانی در یکی از اصلیترین کشورهای مصرف کننده آرد

کمک نقدی تایلند به زلزله زدگان کرمانشاه

55 نفر به مرحله سوم آزمون اعطای مدرک به حافظان راه یافتند

نتیجه جلسه بانک ها برای کمک به زلزله زدگان/ طرح 3پیشنهاد ویژه

درآمد 40 میلیون دلاری فرودگاه های ترکمنستان از ارائه خدمات به هواپیماهای خارجی

استخدام مهندس شیمی، نفت و پتروشیمی جهت دفتر فروش

استخدام منشی یا مدیر فروش جهت شرکت سکو ایران  قم

استخدام کارشناس خرید آقا در شرکت گندم طلایی نوتریکا در البرز

خیز ناموفق طلا برای صعود به 1300 دلار

نقض غرض در اجرای پروژه سهام عدالت یعنی چه؟

قیمت نفت به 62 دلار و 56 سنت رسید

امتیاز ویژه مهندسان نفت دانشگاه نفت در آزمون

فروش چشم بادامی های جوان به نام پیرمردهای اروپایی در ایران

برخی بیمارگونه در مورد قرارداد توتال حرف می زنند/ بیش از 2.5 میلیون بشکه نفت و میعانات صادر می کنیم/ تشریح آخرین وضعیت رگ سفید

استخدام کارشناس مسئول فنی آشنا به تجهیزات اتاق عمل

خرده فروش ها چگونه از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده فرار می کنند؟

رونمایی از خودروی هیبریدی «اسپیکو»

مشکلات اقتصادی کشور ربطی به قانون کار ندارد/ بازنگری اصولی در طرح تحول سلامت

خارج از گود / 28 آبان 96

نرخ انواع ماهی در میادین تره بار+ جدول قیمت

ماندگاری نیروی کار در شغل اصلی چقدر است؟

حیات دوباره ورزشکاران خیابانی

استخدام کارشناس مدیریت محتوا و سایت در تهران

رقم بدهی های خارجی کشور اعلام شد

بازارهای جهانی نفت از تب وتاب افتاد

استخدام آشپز ماهر جهت تهیه غذا در تهران

استخدام راننده جهت یک واحد تولیدی صنایع غذایی در مشهد

4 نکته اساسی برای نگهداری سرخس ها

نفت 62 دلار و 59 سنت شد/بازار در انتظار نشست اوپک

توصیه مهم؛ عسل با موم نخورید

40 میلیارد دلار؛ سرمایه گذاری عظیم فولکس واگن برای خودروهای خودران

افزایش پروازها بین ایران و چین برای تبادل گردشگران

فروش باورنکردنی طرح تن تن در بازار حراج هنری

تحویل اولین هواپیمای ایرباس 321 به ایران ایر

غلبه فعالیت های آکادمیک بر تحقیقات کاربردی در سازمان تات

تسلا پاور بانک ساخته است!

راه قانونی برخورد با مستاجران لجباز و بدقول چیست

اهداف اقتصاد مقاومتی با عملکرد جزیره ای محقق نمی شود

ادامه نوسانات قیمت سکه تا بهمن ماه

ارایه تسهیلات قرض الحسنه به مجریان طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج خلخال

استخدام کمک حسابدار،مدیر پروژه در مهندسین مشاور رهنمون خاک

استخدام منشی جهت خشکشویی در قم

استخدام منشی آشنا به برنامه سپیدز در قم

استخدام دامپزشک جهت مدیریت فنی و تسلط کامل به زبان انگلیسی

استخدام کارگر جوان در شرکت تولیدی فرش  اصفهان

قیمت دلار دولتی در 3523 تومان ماند

مدیرکل بین الملل بانک مرکزی به فارس خبر داد مشکل حساب بانکی ایرانی ها در چین حل شد/ از سرگیری روابط با هالک بانک و بانک بزرگ ترکیه

گیلان برای توسعه اراضی صنعتی خود فضای مناسب را داراست

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس + جدول قیمت

برنامه های بانک ها برای حمایت از تولید

تنخواه 16.7 هزار میلیارد تومانی دولت از خزانه

بازسازی یک روستای زلزله زده توسط بانک تجارت

7بانک عامل پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان شدند

آغاز مسابقه عضو شوجایزه بگیر بانک ایران زمین

همراهی بازار سرمایه با زلزله زدگان غرب کشور

کاهش نیاز به گندم قزاقستان

بازدید نیکوکاران تهرانی از پروژه ساخت کلینیک تخصصی بیماران خاص

توقیف بیش از هزار ثوب پوشاک قاچاق در یزد

استخدام جوشکار و تراشکار در شهر مشهد

استخدام تعدادی چرخکار ماهر جهت کار در شرکت در اصفهان

استفاده از ابزار بورس برای توسعه طرح های معدنی و صنایع معدنی

استخدام نیرو در شرکت در حوزه نفت و گاز و پتوشیمی در مشهد

استخدام فست فود کار جهت رستوران ملل یزد

استخدام سالندار حرفه ای جهت کافه رستوران در یزد

استخدام کارمند آقا جهت تحصیلداری در مشهد

استخدام چرخکار و اتوکار خانم جهت کار در اصفهان

استخدام نیروی آقا جهت کار کناف در یزد

اجرای عملیات 60کیلومتر لوله گذاری در 29 منبع آبی شهرستان مه ولات

اتاق ایران میزبان کمیته اجرایی و کمیته های تخصصی اتاق بازرگانی و صنعت اکو

واکنش سایپا به خبر تغییر مدیرعامل

قیمت نان قطعا افزایش می یابد/ آرد و گندم گران نمی شود

تعداد خودروهایی که در گمرک خاک می خورند

افزایش 61 درصدی صادرات غیرنفتی در بندرلنگه

ظرفیت ترانزیت اینترنت کشور 50 درصد افزایش یافت

بازار نفت در انتظار نشست اوپک

تلاش می کنیم اسکان موقت زلزله زدگان را 2 ماهه جمع کنیم

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان

استخدام راننده جهت یک شرکت معتبر دارویی در تهران

استخدام راننده شخصی بدون خودرو در خراسان رضوی

استخدام پیک آقا جهت پخش مواد غذایی در البرز

فراخوان شرکت در مزایده املاک بانک کارآفرین در تهران و شهرستان ها

زندگی شیر فروش شاد امریکایی در روسیه+ویدیو

فراخوان شرکت در مزایده املاک بانک کارآفرین در تهران و شهرستان ها

کارت بازرگانی صوری یا یک بار مصرف نداریم

ایست دلار دولتی در 3523

آسیب شدید بر تاسیسات برق لرستان بعد از زلزله

جزییات 489 پرونده قاچاق نفتی

هندی ها سکوهای حفاری خود را از ایران خارج کردند

جدول قیمت انواع گوشی موبایل در بازار / 29 آبان

اثرات تبلیغات لوکس تلویزیون بر جامعه

لزوم خروج روغن از سبد کالای اساسی خانوار

بازارهای جهانی نفت گرمای خود را از دست داد

استخدام سالندار آقا جهت رستوران لیوسا در یزد

استخدام مهندس متالوژی جهت کنترل کیفی شیر آلات

استخدام نیروی آقا جهت فروشگاه پروتیین آقایی در یزد

استخدام مکانیک مجرب در تعمیرگاه امیر در مشهد

تعداد خودروهای متوقف در گمرک از 10هزار دستگاه گذشت

استخدام کارشناس پلیمر و یا مکانیک ساخت تجهیزات

استخدام بازاریاب آقا با حقوق و مزایای عالی در البرز

استخدام مهندس فروش و کارشناس اداری در یزد

نکات مهم نگهداری از رنگ خودرو در فصل سرما و بارندگی

استخدام حسابدار با سابقه جهت شرکت بهین سازه در اصفهان

استخدام لوله کش جهت کار تاسیسات در مشهد

استخدام تعدادی تراکت پخش کن  مشهد

فردا، مزایده 41 جایگاه سوخت دولتی

ذوب آهن اصفهان اولین مقطع بیم بلانک را در ایران تولید نمود

قیمت نان قطعا افزایش می یابد/ آرد و گندم گران نمی شود

پرداخت تسهیلات بدون سود سازمان بنادر به گردشگری دریایی

بانک سامان در مناطق زلزله زده مدرسه می سازد

اقدامات بانک رفاه برای کمک به زلزله زدگان

فروش بیش از 281 هزار برگه اوراق حق تقدم مسکن/ 4941 نفر اوراق خریدند

نان ایرانی با گندم مازندران

تعاونی های روستایی، بستر توسعه پایدار و اشتغال در کشور

رمضی: استراحتگاه مهدیشهر در منطقه ایی متفاوت و خوش آب و هوا قرار گرفته است

استخدام فروشنده حرفه ای در فروشگاه لوازم خانه در تهران

استخدام کارگر ساده جهت لوله بندی پمپ در مشهد

استخدام مونتاژ کار خانم  شهر مشهد

استخدام کارشناس ارشد متالوژی مسلط به زبان

استخدام حسابدار جهت کار در شرکت بارگانی در اصفهان

استخدام فروشگاه بزرگ مواد غذایی ارزان وحید در زنجان

تدبیر وزارت نیرو برای مدیریت منابع آب جواب می دهد؟

استخدام فروشنده با حقوق ثابت،پورسانت در دکوراسیون 3 خط /قم

رییس سازمان حفظ نباتات در گفت وگو با فارس: تولید و واردات دو نوع سم از سال 97 ممنوع می شود/ ثبت 150 قلم برند سموم

بهره برداری از واحد سولفورزدایی مگامدول شهید شهبازی مجتمع فولاد سبا

سایپا به تغییر مدیرعاملش واکنش نشان داد

مزایده 41جایگاه سوخت دولتی فردا برگزار می شود

پرداخت بیش از 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به زندانیان در کردستان

آذری جهرمی ایران قطب (هاب) ارتباطی منطقه می شود

جمع آوری 560 تن نخاله از ورودی شمال شهر زاهدان

جزییات بیمه مسکن مهر زلزله زدگان

اعلام شماره حساب بانک آینده برای کمک به هم وطنان زلزله زده

مردودی 12 درصدی خودروها در تست ترمز

مردودی 70 هزار خودرو از تست ترمز در تهران

با وجود ابلاغ قانون هوای پاک، مقررات خودروهای فرسوده اجرا نمی شود

جزییات 489 پرونده قاچاق نفتی

فولکس واگن به دلیل انتشار گازهای آلاینده در آمریکا جریمه می پردازد

جدول کامل قیمت انواع تبلت در بازار/ 29 آبان

استخدام ادمین شبکه های اجتماعی با حقوق ومزایای عالی در وب طوری

استخدام راننده بدون اتومبیل جهت کار در آژانس در تهران

ایران سومین صادرکننده نفت به هند

استخدام حسابدار خانم آشنا به نرم افزار هلو در قزوین

استخدام فروشنده ماهر در صنعت مبل و چوب در زنجان

مونسان: از قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باید بهترین استفاده را ببریم

مونسان: از قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باید بهترین استفاده را ببریم