مطالب مرتبط:
بررسی وضعیت استخدام معلمان حق التدریس/ بالاخر حق التدریسی ها استخدام می شوند یا خیر؟
با بکارگیری این توصیه ها 100 سال عمر کنید!
کشف 100 جسد بدون سر در القریتین سوریه
توقیف محموله 100 کیلویی مواد افیونی در نایین
مدیرعامل راه آهن خبر داد کاهش تعرفه ریلی با افزایش سهم راه آهن در حمل بار/ احداث 100 کیلومتر خط ریلی آنتنی در سال جاری
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 1 آبان 1396 ساعت 16:452017-10-23اجتماعي

بیکاری 100 نفر از معلمان حق التدریس در همدان


مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه در صورت نیاز از معلمان حق التدریس استفاده می کنیم، گفت: در حال حاضر 160 معلم حق التدریس در شهرستان های استان تدریس می کنند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مصطفی خزاعی دوشنبه یکم آبان در شورای آموزش و پروش استان همدان، با بیان اینکه مهر امسال از نظر تأمین نیروی انسانی مناطق بهتر از سال های گذشته بود، اظهار کرد: در شهر همدان نیازی به استفاده از معلمان حق التدریس آزاد پیدا نکردیم اما در شهرستان ها از این معلمان به کارگرفته شده است.

وی با تأکید بر اینکه از نظر نیروی انسانی مشکلی در مدارس استان وجود ندارد، تصریح کرد: هر زمانی که کلاسی خالی شود و معلم رسمی وجود نداشته باشد، از نیروهای حق التدریس استفاده می کنیم.

خزاعی با بیان اینکه در به کارگیری معلمان حق التدریس آزاد سختگیری وجود ندارد، یادآور شد: دغدغه آموزش و پرورش استان این است که معلمانی که در سال گذشته اشتغال داشتند امسال نیز به کار بازگردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با تأکید بر اینکه شرط استفاده از معلمان حق التدریس نیاز است، اظهار کرد: امسال 166 نفر از معلمان حق التدریس به کارگرفته شده و فقط 100 نفر از این معلمان را نتوانستیم به کار بگیریم.

مدرسه اوتیسم با مشارکت خیرین در همدان ساخته شود معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان نیز با بیان اینکه 12 درصد از اعتبارات عمرانی استان به آموزش و پرورش استثنایی اختصاص یافته است، گفت: برای ساخت مدرسه اوتیسم از توان خیرین استفاده شود.

محمدابراهیم الهی تبار با تأکید بر اینکه با ساخت مدرسه اوتیسم در استان همدان موافقم، اظهار کرد: در صورتی که پروژه ای با مشارکت خیرین آغاز شود، دولت نیز کمک می کند.

وی با اشاره به وجود 3600 دانش آموزان استثنایی در استان همدان تصریح کرد: از 265 هزار دانش آموز موجود در استان همدان 3600 دانش آموز استثنایی است و امیدواریم طوری برنامه ریزی شود که کودکی به نام معلول در استان نداشته باشیم.

الهی تبار با تأکید بر اینکه هر تلاشی که می ‎ توانیم باید برای دانش آموزان استثنایی به کار بگیریم، یادآور شد: اعتبارات خوبی برای دانش آموزان استثنایی اختصاص داده شده است.

معاون سیاسی استاندار همدان در مورد ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی، خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه در زمینه ایاب و ذهاب این دانش آموزان کمک های سال گذشته را تکرار کند.

وی با بیان اینکه آموزش حقوق شهروندی از برنامه های اصلی سازمان هاست، تصریح کرد: آگاه سازی شهروندان نسبت به حقوق خود منجر به ضابطه مندی و قانون خواهد شد و همه دستگاه ها وظیفه مند هستند در زمینه آموزش حقوق شهروندی ورود کنند.

الهی تبار با تأکید بر اینکه کار آموزش و پرورش در زمینه آموزش حقوق شهروندی قابل تقدیر است، بیان کرد: طرح آموزش دوام زندگی را باید در مسائل اجتماعی دنبال کنیم و اعتبارات تقسیم کار ملی نیز ابلاغ شده و از طریق معاونت اجتماعی و امور بانوان استانداری باید کمک شود.

وی با اشاره به اینکه هر چه بتوانیم مهارت زندگی را به فرزندان بیاموزیم آنها را در برابر آسیب های اجتماعی واکسینه کرده ایم، اظهار کرد: در حوزه پیشگیری از طلاق و مهارت آموزی کلاس هایی توسط جهاددانشگاهی در استان برگزار شده که امسال آمار طلاق نسبت به سال گذشته 4 درصد کاهش داشته است.

معاون سیاسی استاندار همدان با بیان اینکه مهارت آموزی باید از آموزش و پرورش آغاز شود، گفت: آموزش پسران نیز از اهمیت برخوردار است و باید در این زمینه نیز آموزش داده شود.

ورود 127 دانش آموز همدانی به مدارس استثنایی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان همدان نیز گفت: در سالتحصیلی جاری 127 دانش آموز وارد مدارس استثنایی استان شدند.

پروین قربانیان اظهار کرد: در تابستان گذشته طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در استان همدان اجرا شد که در این طرح 25 هزار و 246 دانش آموز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در این سنجش 82 نفر با نیاز ویژه کم توان ذهنی، 5 نفر نابینا، 19 ناشنوا، یک نفر اوتیسم و یک نفر نیز با مشکل جسمی حرکتی شناسایی شدند که در مجموع 127 نفر از این دانش آموزان به مدارس استثنایی راه یافتند.

قربانیان ادامه داد: همچنین در این طرح 737 نفر مشکوک بینایی شناسایی شده که 377 نفر نیاز به عینک و 101 نفر نیز تنبلی چشم داشته و 5 نفر در مدارس استثنایی مشغول به تحصیل شدند.

وی با اشاره به اینکه در طرح سنجش سلامت دانش آموزان 172 نفر مشکوک شنوایی شناسایی شد، خاطرنشان کرد: آموزش پیش از دبستان توسط آموزش و پرورش استثنایی صورت می گیرد که کودک باید این دوره رسمی را طی کرده و سپس وارد دوره ابتدایی شود.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان همدان با تأکید بر توجه به دانش آموزان با مشکل یادگیری، اظهار کرد: مراکز ویژه یادگیری برای دانش آموزان دارای مشکل یادگیری در استان ایجاد شده به طوریکه هم اکنون 16 مرکز در استان درحال فعالیت است و در سالتحصیلی 95-96، 1837 دانش آموز دارای مشکلات ویژه یادگیری تحت پوشش مراکز ویژه یادگیری قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه 33 دانش آموز با نیازهای ویژه طیف اوتیسم در همدان تحت پوشش مدرسه استثنایی قرار دارد، تصریح کرد: کودکان اوتیسم توان برقراری ارتباط نداشته و رفتارهای نامتعارف دارند.

قربانیان با اشاره به اینکه مدرسه دانش آموزان اوتیسم همدان فضای مناسبی ندارد و فضای فرسوده ای دارد، تصریح کرد: این موضوع باعث شده است خانواده هایی که فرزند اوتیسم دارند، زمانی که به مدرسه مراجعه می کنند، عقبگرد داشته باشند.

وی ادامه داد: براساس شاخص هایی که سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور درنظر گرفته است، باید در سالجاری 296 دانش آموز با نیاز ویژه، 1491 دانش آموز مدارس خاص، 32 هزار و 158 نفر در سنجش سلامت و 33 نفر در اوتیسم تحت پوشش قرار گیرند.

قربانیان از بهداشت و اداره کل بهزیستی استان همدان خواست تا آمار و اطلاعات افراد مشکوک به اوتیسم را در اختیار آموزش و پرورش استثنایی قرار دهند.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان همدان با بیان اینکه در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی نوآموزان در سالتحصیلی 95-96 بیش از 30 هزار دانش آموز مورد ارزیابی قرار گرفتند، تصریح کرد: در سالتحصیلی گذشته 643 نفر در فعالیت های توسعه ای و ترویجی فرهنگ نماز مدارس استثنایی استان شرکت کرده و 258 نفراز خدمات توانبخشی این مرکز استفاده کردند.

وی با اشاره به اعزام 250 نفر از دانش آموزان استثنایی استان به مسابقات ورزشی، یادآور شد: همچنین در سالتحصیلی گذشته 54 نفر از دانش آموزان استثنایی به مسابقات فرهنگی و هنری و 120 نفر به مسابقات فرهنگی اعزام شده اند و 53 مدال در سالتحصیلی 95-96 توسط دانش آموزان استثنایی استان همدان کسب شد.

اجرای طرح افزایش دوام زندگی برای 9000 دانش آموز همدانی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در امور بانوان نیز با بیان اینکه همدان آغازکننده طرح افزایش دوام زندگی در مدارس بوده است، گفت: سال گذشته 9000 دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوم همدان در طرح افزایش دوام زندگی با رویکرد کاهش طلاق شرکت کردند.

خلیلی اظهار کرد: امسال طرح افزایش دوام زندگی با رویکرد کاهش طلاق در تمامی مدارس و مقطع متوسطه دوم اجرا می شود و 18 هزار دانش آموز دختر را تحت پوشش قرار می دهد.

وی تصریح کرد: طرح افزایش دوام زندگی با رویکرد کاهش طلاق در سال گذشته توسط آموزش و پرورش استان همدان اجرایی شد و به علت نتایج خوبی که داشت، وزارتخانه دستور داده در تمام کشور اجرا شود.

وی با اشاره به اجرای طرح بشری در مدارس شبانه روزی مناطق محروم، افزود: در سال گذشته 250 دانش آموز پایه هفتم در مناطق محروم تحت آموزش طرح بشری قرار گرفتند و امسال نیز برنامه ریزی شده تا 483 نفر از دانش آموزان در این طرح شرکت کنند اما با توجه به کمبود اعتبارات نمی توانیم این برنامه را محقق کنیم.

خلیلی با بیان اینکه 1500 دانش آموز پایه هفتم در مناطق محروم استان وجود دارد، یادآور شد: در صورتی که اعتبار داده شود می توانیم این تعداد دانش آموز را تحت پوشش طرح بشری قرار دهیم.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در امور بانوان خاطرنشان کرد: در سال گذشته 2200 دانش آموز و والدین آنها تحت پوشش آموزش حقوق قرار گرفتند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: حق التدریس - استان - دانش آموز - همدان - معلمان - دانش آموزان - آموزش و پرورش - معلم - آموزش - نیروی انسانی - اوتیسم - برنامه - استاندار - مدرسه - سازمان برنامه - حقوق شهروندی - برنامه ریزی - معاون - سیاسی - حقوق - صورت - آزاد - دوشنبه - اشتغال - شورای - گزارش - وظیفه - بودجه - مدارس - مصطفی

آخرین اخبار سرویس:
ادامه بارش ها در روزهای آینده

وزش باد در جزیره کیش شدت می یابد/ بیش از 10 میلیمتر باران بارید

هواشناسی به آبگرفتگی معابر، لغزندگی جادهاو کاهش 10درجه دما هشدارداد

تداوم باد و باران تا روز یک شنبه در آسمان مازندران/ ادامه روند کاهشی دما هوا

استخدام ویزیتور باحقوق پایه،پورسانت،بیمه،آموزش رایگان/ اصفهان

هوای تهران در شرایط سالم

جابجایی روزانه 3 میلیون و 800 هزار نفر با مترو تهران

پذیرش 118 نفر جهت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بوشهر

وضعیت ایمنی خط 7 مترو بحرانی بود /هزینه ها و درآمدهای شهرداری را منتشر می کنیم /ساخت و ساز روی گسل های تهران اشتباه بود /نسبت به محیط زیست احساس مسئولیت کنید

بدرقه اولین گروه راهیان نور در ساوجبلاغ البرز

ادامه بارشها در استان،از شنبه روند کاهشی دما

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97

بازدید استاندار البرز از آسایشگاه کهریزک

آبشار و جنگل پلنگ دره کجاست؟+ جدول

شناسه قبض جریمه رانندگی را چگونه دریافت کنیم؟

تداوم باد و باران تا روز یک شنبه در آسمان مازندران/ادامه روند کاهشی دما هوا

هواشناسی هشدار داد: ورود سامانه سرد و پدیده یخبندان در البرز

پوشش 70 درصدی دانش آموزان خوزستانی دربرنامه های آموزش پیشگیری ازایدز

باران سیل آسا در شمال غرب انگلیس و تخلیه ده ها نفر از مناطق سیل زده

وزیرخارجه قطر:ایجاد فرصت آموزش و اشتغال برای مبارزه با تروریسم ضروری است

بارش نخستین باران پاییزی در بندرعباس

اولین بارش پاییزی باران در استان

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

کاهش دما در اغلب استان های کشور

اختتامیه جشنواره جام باشگاه های کتابخوانی در سنندج برگزار شد

کشاورزان زنجانی با توجه به بروز یخبندان چاره اندیشی کنند

نخستین گروه از پرندگان مهاجر وارد استان زنجان شدند

امداد رسانی به 4 شهر خوزستان که دچار آبگرفتگی شدند

تعریض جاده چیتگر در دست اقدام

خسارت های بارش های اخیر بوشهر در دست بررسی

احتمال طغیان رودخانه های فصلی در میناب

وزیر کار :مددجویان بهزیستی و مستمری بگیران زلزله زده وام بلا عوض می گیرند

فرماندار البرز: کارت شهروندی باید به سرویس مدارس و تاکسی ها تعمیم داده شود

بازدید رییس تبلیغات اسلامی رباط کریم از پروژه های در حال ساخت اداره اوقاف رباط کریم

طرح تدبیر زندگی در البرز اجرا می شود/حضور زوجین اجباری است

حاجی پور: خبرنگار آموزش دیده باید به منطقه بحران برود

جنگل بارانی هوه ، پدیده طبیعی زیبا و منحصر به فرد

وقوع پدیده ی مه رقیق در برخی شهرهای خوزستان

پس از باران در جزیره کیش

آخرین وضعیت آب و هوای کشور تا دو روز آینده/ تداوم بارندگی ها و کاهش 12 درجه ای دمای هوا

برای رفع تشنگی سراغ آب برف پاک کن ماشین ها رفتیم

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 6 استان کشور

نقش سازمان های مردم نهاد محلی در توانمندسازی زنان زلزله زده بم

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه از روز شنبه

نفوذ توده هوای سرد به کشور

دستان نیکی هادی شهری ها به زلزله زدگان

16 طرح پاکداشت طبیعت در استان البرز برگزار شد

خلا آموزش در خبرنگاری بحران

امداد رسانی به چهار شهر خوزستان که دچار آبگرفتگی شدند

ورود هوای سرد به جواستان/کاهش پنج تاهشت درجه ای دما در نقاط زلزله زده

عکس: ساده ترین جشن تولد در سرپل ذهاب

اولین نوکپر ؛ اهدایی به دانش آموزان سیستان

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

تداوم فعالیت سامانه بارشی

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

3 هزار کودک کار در 16 مرکز پرتو سازمان خدمات اجتماعی تحت پوشش هستند

بخش خبری 1-9-96

آب مناطق زلزله زده استاندارد است

بارش رحمت الهی و خوشحالی مردم

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

هوای تهران سالم است

کسی از گیلانغرب خبر ندارد!

احتمال طغیان رودخانه های فصلی در میناب

18 درصد کودکان بازمانده از تحصیل گچساران وارد چرخه اموزش شدند

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

افق تازه ای برای ایفای نقش وقف و آثار آن بگشاییم

امیدوارم از روز شنبه کلاس ها در مناطق زلزله زده تشکیل شود/ درمان روانی دانش آموزان آسیب دیده در حال انجام است

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از شنبه

نفوذ توده هوای سرد به کشور/ پیش بینی روند بارشی در مناطق مختلف

بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده از روز شنبه

ثبت 142 ملیمتری باران در بوشهر

فرماندار: امکانات راهداری، بهداشتی و امدادی دلفان پاسخگوی نیاز شهرستان نیست

کاهش دما در اغلب استان های کشور

بطحایی :احتمال تشکیل کلاس های درس در مناطق زلزله زده از شنبه

تردد در گردنه چری فقط با زنجیر چرخ + فیلم

کشف دو ساختار جدید ناشناخته در محوطه جهانی پاسارگاد

بارش باران در مناطق جلگه ای و برف در ارتفاعات مازندران

بطحایی: امکان ارفاق 5 ساله دربازنشستگی فرهنگیان را نداریم/ جان باختن 50 دانش آموز در زلزله کرمانشاه

بارش رحمت الهی و خوشحالی مردم+گزارش

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 6 استان کشور

بارش برف در 3 محور/ جاده های شمال بارانی است

مریوان رکورددار بارش باران در کردستان شد

دلفان جامه سپید برتن کرد

هلال احمر زنجان 500 تن کالا به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام کرد

چهار خبر از شهرستان های ابرکوه و میبد

32 موقوفه زنجان مربوط به حوزه های علمیه است

پاییز برفی خلخال

چاپ روزانه 600 هزار جلد کتاب درسی در کشور

کاشان پنج درجه سردتر می شود

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 6 استان کشور

نفوذ توده هوای سرد به کشور/ پیش بینی روند بارشی در مناطق مختلف

تشییع پیکر شهیدان مدافع حرم امروز در مشهد

امیدوارم از روز شنبه کلاس ها در مناطق زلزله زده تشکیل شود/ درمان روانی دانش آموزان آسیب دیده در حال انجام است

اعزام 500 روانشناس به مناطق زلزله زده

احداث مرکز توانبخشی در مناطق زلزله زده

نزدیک شدن اولین دنباله دار بیگانه به زمین +تصاویر

خطر بیخ گوش ماست حجاب را دریابید! +عکس

هشدار هواشناسی به کشاورزان و باغداران خراسان جنوبی

هوای سرد پیش روی مردم استان مرکزی

حرکت روان خودروها در مسیرهای منتهی به چالوس+ تصاویر

آمادگی نسبی "تهران" برای مقابله با "زلزله"/ تعیین تکلیف مصوبه "برج باغ"

بطحایی: شبکه تلویزیونی اولیای دانش آموزان راه اندازی می شود

بارش باران و برف ولغزندگی راه های البرز/ رانندگان احتیاط کنند

گفت وگو با پدر گردشگری ایران ، راوی سرزمین های کهن

کاهش دما در کدام استانها اتفاق می افتد + جزییات

کشف آثار فرهنگی و بقایای انسانی و حیوانی متعلق به عصر آهن 1و 2 در رامسر

چهار مرکز جدید معاینه فنی خودرو در اصفهان راه اندازی می شود

ادامه بارش ها در روزهای آینده

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با فارس مطرح کرد بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 6 استان کشور/ تردد روان در جاده ها

جریمه 50 هزار تومانی خودروهای بدون معاینه فنی

رانندگان در محورهای کوهستانی زنجیر چرخ به همراه داشته باشند

پیاده روی دانش آموزان بیرجندی

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی اعلام شد/محدودیت تردد در محور کندوان

حرکت روان خودروها در مسیرهای چالوس +تصاویر

وحشت تکرار زلزله در دل کودکان است

ریزش کوه و سیلاب در مناطق زلزله زده نداشتیم

هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفت

مدیرکل بحران هرمزگان: مردم از تردد درحاشیه مسیل ها و رودخانه ها بپرهیزند

پیش بینی کاهش محسوس دما در پایتخت / هوای پایتخت سالم است

محبوب ترین سوغات بهبهان چیست؟

بارش برف در 3 محور / جاده های شمال بارانی است

مدرسه ای برای پاکستانی های بی شناسنامه (عکس)

42 میلی متر میانگین بارندگی های اخیر در استان کرمانشاه

آمادگی نسبی "تهران" برای مقابله با "زلزله"/ تهیه شناسنامه بحران برای 1000 مدارس پایتخت

بارش برف درارمغانخانه زنجان

خوزستانی ها زیر باران آلوده

کمک 5 میلیون ریالی وزیر اموزش و پرورش به معلمان

آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب

کشف قلعه 3000 ساله در قعر دریا در ترکیه+ویدیو

استخدام UI/UX Designer در یک شرکت معتبر در تهران

سه محور ارتباطی زنجان به علت بارش برف و باران لغزنده است

کانون پرورش فکری سیستان وبلوچستان رتبه نخست جشنواره ملی راکسب کرد

معاون دیسپاچینگ و بهره برداری توزیع برق اهواز اعلام کرد پایداری برق رسانی شبکه برق اهواز بعد از وقوع ریزگردها/5600 مقره معیوب برای جلوگیری از اتصال تعویض شد

ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور

کاهش دمای هوا از فردا، کشاورزان آماده باشند

بارش برف پاییزی در گیلان

بارش باران در بندرلنگه و آبگرفتگی معابر

توزیع 200 سبد کالا در میان افراد نیازمند کبودرآهنگ

بیمه بیکاری برای کارگران آسیب دیده زلزله زده/وام بلاعوض برای مددجویان بهزیستی و مستمری بگیران

آموزش بافت مدل قطره و مدل کشباف توری

فرصت های تحصیلی مدرسه مد و کسب و کار لاکچری

برگزاری مراسم وداع با پیکرهای دو شهید مدافع حرم در معراج شهدای تهران

بطحایی: امکان ارفاق 5 ساله در بازنشستگی فرهنگیان را نداریم

بخش خبری 20 و 45 دقیقه، مر کز فارس 96/09/01

این جاده ناجی جنگل شد (+عکس)

مدیر پروژه ترویج پرنده نگری در ایران: جایگاه پرنده نگری در سازمان محیط زیست است نه سازمان میراث فرهنگی/ اصرار بدون توجیه سازمان میراث فرهنگی در ثبت یک روزملی مغایر با روز جهانی

حضور وزیر کار در مناطق زلزله زده/عکس

استاندار البرز: اراضی مسیر پروژه همت در حال تملک است

برف راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز را مسدود کرد

وقف کردن چیست و چه شرایطی دارد؟

آشنایی با نحوه پرورش جلبک در خانه

بطحایی: امکان ارفاق 5 ساله در بازنشستگی فرهنگیان را نداریم

باراش باران و برف در برخی شهرهای کشور

گلستان سرشار از حس تازگی ، باران در شهر و برف در ارتفاعات تا یکشنبه

توزیع 85 هزار تخته چادر میان زلزله زدگان کرمانشاه

بارش برف پاییری در ارتفاعات و شهرستان دنا

آمادگی خدمات رایگان آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای به آسیب دیدگان در مناطق زلزله

دولت و نمایندگان با ارفاق پنج ساله در بازنشستگی فرهنگیان موافقت نمی کنند

زیارت گلزار شهدا در چهارمین رو از هفته بسیج

تحول در خودروسازی با تولید کامیون برقی تسلا

تصاویری از بزرگترین شهر بدون دسترسی جاده ای

ترافیک در آزاد راه تهران-کرج نیمه سنگین است

تردد در گردنه ژالانه محور سروآباد، پاوه تنها با زنجیر چرخ ممکن است

کاهش آلودگی هوا نیاز به اعتبار دارد/ تجهیز اتوبوسها به فیلتر دوده

کاهش آلودگی هوا نیاز به اعتبار دارد/ تجهیز اتوبوسها به فیلتر دوده

78 مدرسه شامل 415 کلاس در زلزله استان کرمانشاه تخریب شدند

فرهنگ وقف قرآنی در همدان کمرنگ است

احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها

زلزله تهران 4 میلیون کشته می دهد/ مردم به ما چک سفید امضا نداده اند

استخدام منشی،مسلط به تایپ سریع و آفیس در شرکت معتبر

شناسه قبض جریمه رانندگی را چگونه دریافت کنیم؟

سفید پوش شدن برخی نقاط استان در اولین بارش برف پاییزی+عکس

هوای تهران در شرایط سالم/پیش بینی کاهش محسوس دما در پایتخت

بطحایی: امکان ارفاق 5 ساله در بازنشستگی فرهنگیان را نداریم

کیفیت هوای تهران با شاخص 79 در شرایط سالم است

بزرگترین شهری که دسترسی جاده ای ندارد +تصاویر

اعزام دانش آموزان دختر آملی به مناطق عملیاتی جنوب کشور+تصاویر

اعزام کاروان راهیان نور مهریزبه منطقه عملیاتی جنوب

بارش برف در ارتفاعات البرز

مربیان کانون به روستاهای زلزله زده کرمانشاه می روند

بیمه بیکاری برای کارگران آسیب دیده زلزله زده/وام بلاعوض برای مددجویان بهزیستی و مستمری بگیران

اوقات شرعی شوش

اوقات شرعی شوشتر

اوقات شرعی مسجد سلیمان

اوقات شرعی ایذه

وزیر آموزش و پرورش :هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان به زودی معرفی می شوند

ارتباط چشمی با لنز دوربین

نخستین بارش باران پاییزی در باغ ارم شیراز

بارش برف و باران در جاده های کشور

بارش 23 میلیمتر باران و کاهش دما در آستارا

منطقه حفاظت شده پرور در مهدیشهر/ مهران حیدریان

اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده گچساران

محورهای برف و بارانی در سراسر کشور

هوای تهران «سالم» است

ورزشکارانی با بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام

حرکت روان خودروها در مسیرهای منتهی به چالوس+ تصاویر

بارش برف پاییزی در مایین بلاغ تکاب

هوای پایتخت در شرایط سالم قرار دارد

بیکاری 100 نفر از معلمان حق التدریس در همدان

بیکاری 100 نفر از معلمان حق التدریس در همدان