مطالب مرتبط:
یادداشت/ محمد ایمانی آینده پیش بینی پذیر برجام
آینده پیش بینی پذیر برجام
آینده پیش بینی پذیر برجام
پیش بینی آینده مناقشه قره باغ در صورت وقوع جنگ از سوی ژنرال بازنشسته ارتش ارمنستان
جهت گیری پژوهش های حوزه سلول های بنیادی در آینده چگونه خواهد بود؟
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 1 آبان 1396 ساعت 09:322017-10-23سياسي

آینده پیش بینی پذیر برجام


عقل و شرع غلط از آب در می آمد، اگر توافق با شیطان بزرگ - با روندی که نوشته و اجرا شد- به سرانجام مورد تصور مبنی بر ایجاد رونق و گشایش اقتصادی می رسید.

- شنیدن و اطاعت از ولی امر است که می تواند راهگشا باشد و نه غفلت از راهنمایی های او.

خداوند درسوره حجرات پس از آنکه مومنان را از بالا بردن صدای خود در مقابل صدای پیامبر (ص) برحذر داشت، فرمود وَ اعْلَمُوا أَنَّ فیکُمْ رَسُولَ اللهِ لَوْ یُطیعُکُمْ فی‏ کَثیرٍ مِنَ الْأَمْرِ لَعَنِتُّمْ.

بدانید که میان شما پیامبر خداست، اگر در بسیاری از امور از شما پیروی و اطاعت کند، همانا به رنج و هلاک می افتید .

2- رهبر حکیم انقلاب دوسال پیش (29 مهر ماه 1394) در نامه ای به رییس جمهور، ضمن موافقت مشروط با آغاز اجرای توافق برجام تصریح فرمودند جنابعالی با سابقه ی چند دهه حضور در متن مسائل جمهوری اسلامی، طبعاً دانسته اید که دولت ایالات آمریکا، در قضیّه هسته ای و نه در هیچ مسئله دیگری، در برابر ایران رویکردی جز خصومت و اخلال در پیش نگرفته است و در آینده هم بعید است جز این روش عمل کند .

اما هشدار های آن نامه مهم و دوراندیشانه در هیجان اجرای هرچه سریع تر و یکطرفه توافق مورد غفلت قرار گرفت.

3- امیرمومنان علی علیه السلام در نامه 31 نهج البلاغه به امام حسن علیه السلام فرمودند: فرزندم! درست است که من به اندازه پیشینیان عمر نکرده ام اما در کردار آنها نظر افکندم و در اخبار آنان اندیشیدم و در آثارشان سیر کردم تا اینکه مانند یکی از آنان شدم بلکه گویا از اولین تا آخرین آنها را همراهی کرده و با آنان زیسته ام.

برای امور پیش نیامده، به واسطه آنچه واقع شده استدلال کن چرا که امور دنیا شبیه هم هستند و از کسانی نباش که اندرز و موعظه سودی به آنان نمی بخشد؛ مگر زمانی که به آزار و رنج برسد؛ که عاقل با آموختن و تربیت پند می پذیرد و چهارپایان، اندرز نمی پذیرند جز با زدن.

و الهَوی شریک العَمی.

و هواپرستی شریک نابینایی است .

این حکمت شریف از امیر مومنان است که فرمود من نام عن عدوه، انبهته المکاید.

هرکس نسبت به دشمن خواب باشد، نقشه ها و نیرنگ ها او را بیدار می کند .

ضربه سختی که برخی مدیران خوش گمان و سهل اندیش ما از دولتین آمریکا خوردند، حاصل همین عدم اهتمام به امر و نهی های راهبردی رهبری بود.

4- عملیات روانی دشمن گاه آن قدر سنگین می شود که خیلی ها را مقهور خود می کند.

شبیه عملیات فریب دشمن در مذاکرات را می توان در جنگ صفین مشاهده کرد، آنجا که تیرِ پرتاب شده از سوی سپاه معاویه ، در گوشه ای از اردوگاه امیر مومنان افتاد و با لحنی خیرخواهانه بر روی آن نوشته شده بود از بنده خیرخواه و ناصح خدا.

من شما را خبر و هشدار می دهم که معاویه می خواهد فرات را بشکافد و به جانب شما گشاید تا شما را غرق کند، پس خود را بپایید .

تیر در سپاه امیرمؤمنان(ع) دست به دست شد و ولوله برپا کرد.

معاویه و عمروعاص مکار می خواستند اردوگاه امام را که در موقعیت بهتری قرار داشت از جای بجنبانند و موقعیت آنها را به تسخیر درآورند.

چنین هم شد.

جماعت به سوی امام هجوم آوردند درحالی که 200 عمله معاویه را کنار آب بندِ فرات مشغول نمایش حفاری نشان می دادند! 5- امام فرمود آنها نیروی این کار را ندارند و تنها می خواهند شما را بترسانند و از جای بجنبانند.

.

اما جماعت گفتند به خدا سوگند دارند حفر می کنند و ما اینجا نمی مانیم و، تو می خواهی بمان! امام فرمود رأی مرا تباه می کنید .

و به ناچار با آنها همراه شد و لشکر شام موقعیت برتر را اشغال کرد.

پس از آنکه واقعیت عملیات فریب دشمن آشکار شد، امام ، مالک اشتر و اشعث بن قیس و دیگر لشکریان را خطاب قرار داد و خطاب به لشکر فرمود آیا شما نبودید که مرا مغلوب نظر خود کردید، اکنون این شما و این وضع تازه .

این ماجرا پس از خطبه ای که امام در دعوت به عزت و جهاد خواند، ختم به خیر شد و سپاه امام موقعیت از دست داده را پس گرفت.

(کتاب زندگانی امیرالمؤمنین(ع) به قلم آیت الله رسولی محلاتی؛ و وقعه صفین به قلم نصر بن مزاحم ) 6- ابن ابی الحدید می نویسد در شب معروف به لیلهًْ الهریر که عرصه بر لشکر شام تنگ‏ شده بود ، جاسوسان معاویه سخن اشعث ‏را به معاویه رساندند.

اشعث‏ به یارانش گفت اگر فردا مانند امروز جنگ شود، عرب نابود خواهد شد، من این سخن را نه از باب ترس از جنگ می‏گویم بلکه برای زنان و فرزندان وحشت دارم .

معاویه با شنیدن این سخن گفت به خدا ‏سوگند اشعث درست گفته؛ پس دستور داد قرآنها را برسر نیزه کنند و.

فتنه سر برآورد و جنگ پیروز، مغلوبه شد.

7- کلام امیر مومنان (ع) در خطبه 19 نهج البلاغه درباره شخصیت اشعث و خیانت های او آموزنده است؛ مردی که شمشیر دشمن را بر قوم خود رهنمون شود و مرگ را بر سر آنان براند، سزاوار است که خویشان و نزدیکان، او را دشمن دارند و دیگران از شر او ایمن نباشند.

ابن ابی الحدید و عبده ضمن شرح نهج البلاغه تصریح کرده اند اشعث در اصحاب امام، همانند عبدالله بن ابی‏ در بین اصحاب پیامبر(ص) بود.

هر کدام در زمان خود رییس منافقان بودند.

ابن ابی الحدید می‏نویسد هر نابسامانی که در خلافت علی(ع) پیش می‏آمد و هراضطرابی که روی داد، اصل آن اشعث ‏بود، اگر کارهای او نبود، جنگ نهروان پیش نمی‏آمد و امام با اصحاب نهروان به جنگ معاویه می‏رفت و شام را تصرف می‏کرد.

8- شاخ خوردگان از آمریکا زمانی می گفتند آمریکا گاوی است که باید او را دوشید نه اینکه سر شاخ شد واکنون می گویند اروپا گاو است ! عذرخواهی پیشکش؛ کمترین اراده و شهامتی برای بازگشت از بیراهه و جبران مافات نشان نمی دهند.

از زمانی که آقای هاشمی گفت آمریکایی ها مسائل را مانند گاو تحلیل می کنند تا زمانی که آقای مهاجرانی در مقام مشورت نوشت آمریکا گاو شیردهی است که باید او را دوشید نه اینکه به شاخ هایش بچسبیم، جریان سهل اندیش نسبت به غرب دستخوش دگردیسی عمیق بوده است.

9- آبان 92 مقارن تدارک توافق موقت ژنو، عطاءالله مهاجرانی در سایت شخصی خود نوشت: منوچهر دعوتم کرد به شام در رستورانی در فیلادلفیا.

گفت عطا به این دوستانت بگو آمریکا مثل یک گاو شیرده هست، شما چسبیدید به شاخ این گاو.

بابا منفعت ما در استفاده از شیرش هست .

اسفند 93 همین مضمون را غلامرضا انصاری (نماینده سابق و عضو شورای شهر تهران) در دانشگاه آزاد مشهد بازگو کرد؛ به جای اینکه با شاخ آمریکا خودمان را درگیر کنیم، از پستانش استفاده کنیم .

پس از آن گروهک انحرافی موسوم به ایثارگران اصلاح طلب نوشت متأسفانه سهم ما از آمریکا، شاخ گاو شده در حالی که اگر مدیریت و هوش به خرج دهیم می توانیم آمریکا را بدوشیم ! 10- حسین دهباشی سازنده مهم ترین فیلم تبلیغاتی آقای روحانی، شهریور96 با بیان اینکه امثال وی کوتاهی کرده و اشکالات برجام را نگفته اند، به بدعهدی و مطالبات پسابرجامی آمریکا پرداخت و نوشت برجام اصلا خیانت نبود، صرفا خریّت بود ! او مورد اعتراض قرار گرفت که؛ شما ها در به اشتباه انداختن عوام و خواص موثر بودید و پاسخ داد بله امثال ما نیز بی غیرتی کردند، وقتی همان قبل از تصویب برجام، نقدهای خصوصی شان را علنی نکردند .

11- آقای روحانی 27 دی 1395 گفت برجام یک توافق دوجانبه نیست که ترامپ بگوید خوشم می آید یا بدم می آید .

اما به فاصله یکی دو ساعت، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید در دولت اوباما پاسخ داد ما برای آینده برجام در دولت بعدی تضمین نداده ایم.

اوباما بارها گفته که این دولت درخصوص آنچه دولت بعد می کند، هیچ تضمینی نداده است.

دولت بعدی بر اساس اینکه چه چیزی را در راستای منافع ملی تشخیص می دهد، تصمیم مقتضی را در قبال توافق خواهد گرفت ! دولت از آن زمان، 10 ماه فرصت تدبیر داشت اما آرزواندیشانه، معطل و منتظر ماند شاید اروپای بدعهد در توافقات 14 سال پیش، خرق عادت کند! در عین حال آخرین بیانیه شورای اتحادیه اروپا درباره عهدشکنی دولت ترامپ تصریح می کند موضع ترامپ علیه برجام، مسئله داخلی آمریکاست ! البته همین ها و از جمله وزیر خارجه فرانسه صراحتا گفتند ایران را بر سر برنامه موشکی و اقداماتش در خاورمیانه به شدت تحت فشار قرار می دهیم .

12- ملت ما اروپا و آمریکا را کم نیازموده است.

64 سال پیش دکتر مصدق در نیویورک با رییس جمهور آمریکا مذاکره کرد و قول و قرار گذاشت تا بلکه بدین ترتیب راه زیاده خواهی انگلیس سد شود.

اما آمریکا خیانت کرد و کودتای آژاکس را همراه انگلیس ترتیب داد.

مذاکره و توافق بعدی دی ماه 1359 بود که به بیانیه الجزایر انجامید.

آمریکا در ازای آزادی جاسوسانش تعهد کرد اموال ایران را آزاد کند، اموال غارت شده توسط شاه را مسترد نماید، تحریم های تجاری علیه ایران را لغو کند، به دعاوی مطرح علیه ایران در محاکم آمریکا و بین المللی خاتمه دهد و احکام صادره را لغو نماید و دیگر در امور ایران مداخله نکند.

اما حتی یک بند از این 8 بند به اجرا درنیامد.

13- دو دهه بعد هنگامی که رییس دولت سازندگی برای آزادی گروگان های آمریکایی در لبنان پادرمیانی کرد، آمریکا قولهایی داد اما زیرش زد.

بوش پدر در بیانیه ای نوشته بود: حسن نیت، حسن نیت می آورد .

او با دکوییار دبیرکل سازمان ملل تماس گرفت و گفت می تواند امتیازهایی به ایران بدهد .

اما پس از مساعدت دولت هاشمی، آمریکا نقض عهد کرد.

مرحوم هاشمی در خاطرات 10 اردیبهشت 1369 می نویسد شب در حالی که مشغول نوشتن خاطرات بودم، به اخبار فارسی صدای آمریکا گوش می دادم، خبر داد که دومین گروگان آمریکایی آزاد شد.

اظهاراتی شده که نشان می دهد، دولت آمریکا می خواهد امتیازی ندهد .

محمدجواد ظریف در کتاب آقای سفیر درباره همین بدعهدی می نویسد آمریکایی ها پیغام داده بودند اگر شما به آزادی گروگان ها کمک کنید، ما حسن نیت خواهیم داشت، که به معنای آزاد کردن دارایی های ایران و از این گونه کارها بود.

اما به قولشان عمل نکردند .

14- دولت اصلاحات به واسطه برخی قول و قرارهای پنهان، به آمریکا در مقابله با طالبان کمک کرد اما به جای تشکر و دست خوش، اتهام عضویت در محور شرارت را دریافت کرد.

در همان روزگار - سال های 82 تا 84- توافق سعدآباد و پاریس و بروکسل میان ایران و 3 کشور اروپایی امضا شد که با وجود انجام تعهدات از سوی ایران، تعهدات طرف اروپایی کاملاً زیرپا نهاده شد و پس از 2 سال انتظار فهمیدیم وضع واژگان مجعولی نظیر تعلیق داوطلبانه و راستی آزمایی بازی با کلمات برای کشیدن ترمز پیشرفت ایران بدون لغو کوچک ترین تحریم ها بوده و تازه طرف غربی طلبکارتر شده است.

در طول دوره ای 40 ساله می توان فهرستی طولانی از بدعهدی های شرکت های اروپایی از جمله زیمنس، یورودیف، توتال، رنو و.

فراهم کرد.

15- رهبر حکیم انقلاب با وجود یقین به سرانجام مذاکره با شیطان بزرگ، به واسطه بدفهمی برخی مسئولان و از باب تجربه ملی، مجال مذاکره و توافق را برای دولت فراهم کردند، همچنان که بیشترین حمایت را از تیم مذاکره کننده به جا آوردند.

هر کس نداند، آقای روحانی و برخی اعضای تیم مذاکره کننده بیش از همه به اهمیت این پشتیبانی- با وجود بی اعتمادی مطلق به آمریکا- واقفند.

در عین حال ایشان 24 شهریور94 فرمودند دشمنان ما مکرر می گویند شما کشور قدرتمند و بانفوذ و اثرگذاری هستید ]اما[.

این مسئله انقلاب و روحیه انقلابی را کنار بگذارید و دنبال نکنید! اگر روحیه و عملکرد انقلابی نبود، این نفوذ هم وجود نداشت.

معنایش این است که انقلاب را بگذارید کنار تا از این قدرت بیفتید تا ما بتوانیم شما را ببلعیم.

این را صریحاً به افرادی از جمهوری اسلامی می گویند و توجه نمی شود به معنا و مفهوم واقعی این حرف.

معنای این حرف این است که قدرت و عمق راهبردی خود را از دست بدهید .

16- بازی دوباره در میدان اروپا بدون اینکه گارد اروپایی ها ذره ای تفاوت کرده باشد و عبرت نیاموختن از تجربیات تلخ قبلی، فقط با تعطیلی خرد و وسوسه پذیری قابل توجیه است.

اینکه مثلا بشود اقتدار بازدارنده نظامی و نفوذ امنیت آفرین منطقه ای را با وعده برخی معاملات اقتصادی تاخت بزنیم، بوی تبدیل خطا به خط را می دهد و خیانت محض است.

هر کس وارد چنین حریمی شود، باید برخورد خائن را با او کرد و نه کسی که وسط تهدید دشمن، خواب رفته است.


کلید واژه ها: توافق - آمریکا - نامه - آینده - نابینایی - رهبر - دولت - پیش بینی - امام حسن - اقتصادی - مذاکرات - هسته ای - مهر ماه - مدیران - جمهوری - تربیت - رهبری - هشدار - پرتاب - اولین - هیجان - ایران - شیطان - اخبار - بینی - امام - هسته - خواب - نقشه - درست

آخرین اخبار سرویس:
محاکمه دیرهنگام، اما لازم خاوری/اتحادیه عسراییل؟! /پس لرزه های بهداشتی در مناطق زلزله زده/خیز برای حذف پول های مساله دار/ مسکن مهر؛ درست یا نادرست؟!

دلایل استقبال نشدن از خاطره نویسی

سیده راضیه یاسینی تعاملات اجتماعی و پوشیدگی زنان

درخواست ویژه پدر شهید حججی از استاندار اصفهان چه بود؟

استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس و استاندار برای حل مشکلات رشت

امام جمعه و استاندار زنجان شهادت سردار خیراله صمدی را تسلیت گفتند

مهر علیزاده: جذب سرمایه گذار و کاهش بوروکراسی اداری دو اولویت اصلی اصفهان

رپورتاژی که تلویزیون برای یک چهره اصولگرا رفت

لطفی که صداوسیما به اصلاح طلبان می‎کند

مرکل برگزاری انتخابات جدید را ترجیح می دهد

حسن خدادی عزّت جویی به مثابه سیاست خارجی؛ چارچوبی تئوریک برای تحلیل سیاست خارجی دولت صفویه

مبارزه با فساد راهی جز شفافیت عملکرد ندارد

منتظر تحولاتی در حوزه مدیریت شهری رشت هستیم

سخنان رهبر انقلاب در جمع زلزله زدگان سرپل ذهاب / کمکی که تلگرام به زلزله زدگان کرد/ آیا قانون ممنوعیت احداث صنایع پتروشیمی در استان های شمالی در حال نقض شدن است؟

علی یعقوبی چوبری قتل و سنخ شناسی بخشش

روایت استاد زلزله شناسی از تعداد قربانیان مسکن مهر

آزادی البوکمال به معنای پایان کار داعش است

دیدار صمیمانه رهبر انقلاب با مردم زلزله زده سرپل ذهاب +تصاویر

مسجد النبی و قبرستان بقیع در دهه 40 و 50

"دیوید بکهام" و دخترش در گذر زمان

تفاوت معنادار بازدید رهبری و روحانی از مناطق زلزله زده+عکس

یادداشت/ سفیرسابق ایران در عراق نقش بی بدیل جبهه مقاومت در شکست داعش

ویدیوهای دیدنی از عملیات آزادسازی بوکمال و حضور سردار سلیمانی در صحنه عملیات / چه کسی پشت رابطه اسراییل و عربستان است؟ / از سلفی با ویرانه ها تا آواربرداری با بیل مکانیکی تفحص شهدا

تصاویر/ ساخت قبرستان زیرزمینی در قدس‎

نسخه عبور از رکود اقتصادی، تقویت اقتصاد درونزا است

عکس/ حضور فیتیله ای ها در مناطق زلزله زده

عکس روز نشنال جئوگرافیک

محمدمهدی فرقانی، حسین بصیریان جهرمی، سارا مهدوی بررسی شیوه های طبقه‏ بندی اعضا در تلویزیون بی بی سی فارسی

نمایش می دهم، پس هستم!

عکس/ کلاس آموزشی کاپیتان استقلال روی نیمکت

کشف یک توده عظیم زباله پلاستیک در اقیانوس اطلس

نامه اش پس از شهادت به دستمان رسید

عباس عباسی، اسماعیل بازیار حمزه خانی شکل گیری وفاداری به مقصد باتجربه مقصد، تصویر مقصد و رضایت از مقصد

روایت استاد زلزله شناسی از تعداد قربانیان مسکن مهر

زهرا مسعود، احمد ساعی آینده پژوهی جامعه مدنی درجمهوری اسلامی ایران با استفاده از روش تحلیل ماتریس SWOT

همایش بزرگداشت استاد شهریار در استانبول

روز مبادا...

شرط و شروط نمایندگان برای ایجاد 8 منطقه آزاد تجاری-صنعتی

آیا مهر سیاه، نماز را باطل می کند؟

حضور رهبر انقلاب در روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه

بیانات در جمع مردم شهرستان زلزله زده ی سرپل ذهاب کرمانشاه

تهیه طرحی مادر در بخش انرژی های نو

صباغیان: بسیاری از گره های کشور توسط مجلس قابل باز شدن است

اشتغال به تناسب در شهرها ایجاد نمی شود

مقصد «انقلاب سفید عربستان برای زنان» کجاست؟

شهادت «عارف کایدخورده» در سوریه + عکس

بررسی نحوه حمایت از آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه در فراکسیون امید

خبر شهادت مدافع گیلانی «بابک نوری هریس» تایید شد

تفاوت بازدید رهبری و روحانی از مناطق زلزله زده+عکس

انتصاب مجید جعفری به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر

ولایتی: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند

4 مصوبه فرمانده کل قوا برای تسهیل در امور سربازان مناطق زلزله زده کرمانشاه

لزوم سرعت عمل در ساخت خانه های مردم آسیب دیده و تأمین وسایل گرمایشی/ برای این مسئولیت سنگین مدیریت متمرکز لازم است

زنده نگهداشتن یاد شهدای مدافع حرم پس از نابودی مقرهای داعش در بهار آزادی جای شهدای خالی

اقدام تامل برانگیز دانشگاه تهران در قبال یک تشکل دانشجویی

روزنما: خادمان خاص حرم امام رضا (ع)

مسعود بارزانی حکم ابطال همه پرسی را سیاسی دانست

سرلشکر باقری به حجت الاسلام عابدی را تسلیت گفت

اورانیوم و آکواریوم

امریکا، کوریای شمالی را شامل فهرست حامیان تروریزم ساخت

اختصاصی فارس/ ثبت نام اولیه معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در دهه اول آذر/ اعلام قطعی نتایج، دی ماه

درمان اورژانسی تامین اجتماعی

بررسی مشکلات ایجاد شده از سوی آمریکا در برجام

برگزاری مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه

معرفی اولین سفیر شیلی در تهران پس از پیروزی انقلاب

اعلام شرایط معافیت و مرخصی اضطراری سربازان مناطق زلزله زده

هم اندیشی غیرعلنی درباره تامین اجتماعی

ارسال لایحه «اصلاح قانون مبارزه با پولشویی» به مجلس

توصیه های رییس مجلس برای حذف کنکور

تحقیق و تفحص از مسکن مهر کلید خورد

آخرین خبر از تغییر ساختار دولت

به دنبال تحقق سیاست های دولت در حوزه سیاستگذاری داخلی هستم

روایت عارف از دلایل سکوت فراکسیون امید

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | سه شنبه 30 آبان 96

سیاه رودبار جایی که نباید دیدن آن را از دست داد

امروز دادگاه بقایی، مرتضوی و خاوری برگزار می شود

خاندان سلطنتی انگلیس قاتل اجداد عروس جدیدش!

ده ها زخمی در انفجار یک فابریکه در نیویارک + ویدیو

قالیباف: منکر تخلف در شهرداری نیستم

دیدار نماینده قم با کروبی

بازسازی مناطق تخریب شده با «مدیریت متمرکز»

35 هکتار فضای سبز؛ نتیجه آزادسازی پادگان 06

افتتاح نمایشی خط 7 سیاسی کاری بود نه تعطیلی آن

ساماندهی 30 هزار دستفروش در 20 نقطه پایتخت

سفر رییس مجلس شورای اسلامی به استانبول

حضور 10 فرمانده ارشد نیرو های مسلح در مناطق زلزله زده/ «حضور موثر» سپاه و ارتش در غرب کشور

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی مازندران در ساری

نامه رییس کمیسیون انرژی مجلس به زنگنه

چهارمین نشست کنسولی ایران و تایلند در تهران برگزارشد

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | سه شنبه 30 آبان 96

چهره استتار شده «مهدی رحمتی» در حرم رضوی! +عکس

صوت /بیانات امروز رهبرانقلاب در جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان

آنکارا: محاکمه ضراب در آمریکا یک توطئه آشکار علیه ترکیه است

توافقات تهران و بانکوک در زمینه انتقال محکومین به حبس

بحران شفافیت و پاسخگویی در حاکمیت شهری

مسکن اجتماعی، قربانی تنگنای منابع

گزارش فارس از امدادرسانی هوایی ارتش و سپاه به زلزله زدگان رکوردهایی که در پل هوایی ارتش و سپاه به غرب ثبت شد

33 سال پیش در چنین روزی بررسی تحولات جنگ در نشست کویت

سه انجمن علمی در نامه به رییس جمهور اعلام کردند تبعیض در تخصیص تسهیلات دولت به زلزله زدگان شهر و روستاهای کرمانشاه

مدارس ما نیاز به حضور مددکار اجتماعی دارد/عدالت آموزشی سر منشاءحقوق کودکان قرار گیرد

ترتیل صفحه 230 قرآن با صدای استاد پرهیزکار+دریافت

امروز کشور به نگرش موثر در حوزه اقتصاد نیاز جدی دارد

ولایتی: فرزندان حریری گروگان هستند

جزییات4خبر ویژه امروز سه شنبه 30 آبان ماه 1396

ممانعت رهبری از برخورد محافظان با بانوی کرمانشاهی +عکس

مهمترین وظایف زن از دید اسلام کدام است؟

رایزنی عراقچی با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان

محسن رضایی: پرونده فتنه داعش برای همیشه بسته شد

ابتکار جالب سعدی در سرودن شعر

اعضای کمیسیون بودجه به منظور برآورد مالی بودجه 97 از مناطق زلزله زده بازدید می کنند

معاون وزیر راه: اپلیکیشن ها برنامه ای برای ورود به حمل و نقل برون شهری ندارند

سیدحسن نصرالله: باید قدردان آیت الله خامنه ای و مسئولان ایران باشیم

رضایی: پرونده فتنه داعش برای همیشه بسته شد

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

انتشار نامه اخیر ظریف به دبیرکل سازمان ملل به شش زبان رسمی

عکس/ استقبال از رهبر انقلاب با گُل

اپلیکیشن ها به حمل و نقل برون شهری ورود نمی کنند

چهره استتار شده «مهدی رحمتی» در حرم رضوی! +عکس

درخواست اردکانیان از کمیسیون انرژی برای گنجاندن مباحث راهگشا در بودجه 97

روزنامه استخدامی استان قم | سه شنبه 30 آبان 96

وقوع انفجار در یکی از فابریکه های بلجیم

ممانعت رهبری از برخورد محافظان با بانوی کرمانشاهی +عکس

عکس/ سلفی با رهبر انقلاب

عکس/ علی منصوریان برگرد به تیمت

چرا دولت مشکلات سپرده گذاران کاسپین را حل نمی کند؟

نام 2 ایرانی و 4 شرکت مرتبط با ایران در فهرست تحریم قرار گرفت

شهردار سابق سنندج: در حد یک رفتگر در شهرداری نقش داشتم

ایجاد کتابخانه ملی برای صیانت از میراث فرهنگی در قزوین ضروری است

اپلیکیشن ها هیچ برنامه ای برای ورود به حمل و نقل برون شهری ندارند

باید قدردان آیت الله خامنه ای و مسئولان ایران باشیم

اهداف برگزاری نشست مشترک ایران و اتحادیه اروپا در خصوص همکاری های هسته ای

ورود موش و «سفر خنده دار» در متروی نیویارک + ویدیو

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

فیلم/ بازدید رهبر انقلاب از روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه

تصمیم گیری درمورد وضعیت مدارس مناطق زلزله زده

مهم ترین مشکل رسانه های ارزشی عدم حمایت های لازم است

فال روزانه سه شنبه 30 آبان 1396

7 رکورد تاسف بار «کلانتری» در سازمان محیط زیست

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

توافقات تهران و بانکوک در زمینه انتقال محکومین به حبس

ولایتی: فرزندان حریری گروگان هستند

ثبت 50 وقف جدید در گیلان

درخواست اردکانیان از کمیسیون انرژی برای گنجاندن مباحث راهگشا در بودجه 97

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است

مسئولان فرهنگی برای بهتر برگزارشدن کنگره شهدای روحانی باید پای کار بیایند

بسیج بالاترین توان فکری را دارا است

نقد مدیریت بحران در زلزله کرمانشاه

معابر عمومی متعلق به همه مردم بوده و نصب هرگونه دکه در آن ممنوع است

تصمیمات جدید دولت در راستای تحقق دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری کشور ابلاغ شد

هم افزایی، مهمترین مولفه برای رفع مشکلات است

فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

زیبای امروز: سخنگوی جدید، جوان و جذاب وزارت دفاع روسیه+تصاویر

دختر زلزله زده در آغوش رهبر انقلاب+عکس

برگزاری مراسم قربانیان زلزله در اقامتگاه سفارت ایران در اردن

تصاویر/ استقبال مردم زلزله زده از رهبر انقلاب

حمایت عبدالله از اقدام غنی در برکناری "رییس کمیسیون انتخابات افغانستان"

ولایتی:عربستان فرزندان حریری را گروگان گرفته است

آماده باش مراکز درمانی دهلران

اقدام تامل برانگیز دانشگاه تهران در قبال یک تشکل دانشجویی

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

تصویری استثنایی از رهبری در بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه

توافقات ایران و تایلند در زمینه انتقال محکومان به حبس

ولایتی: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگهداشته تا در لبنان آشوب ایجاد کند

حمله هوایی عربستان به یمن/ 9 کشته و 3 زخمی

حمله هوایی عربستان در یمن/ 9 کشته و 3 زخمی

ولایتی: عربستان فرزندان حریری را گروگان نگه داشته است

جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان با حضور رهبر انقلاب

رازهای حفظ رابطه زناشویی، همسران موفق بخوانند!

چرا بدهی دولت برای دیوان محاسبات محرمانه است؟

عیادت عارف و جمعی از اعضای شورای شهر تهران از عباس شیبانی

در آلمان از بزرگترین بحران پس از زمان هتلر خبر داده اند

چهارمین نشست کنسولی ایران و تایلند در تهران برگزارشد

حضور مشایی در دادسرا/صدور قرار کفالت

نماهنگ/ حرف های خاکی بچه ها

تصمیم گیری درمورد وضعیت مدارس مناطق زلزله زده

آمریکا 2 فرد و 2 شرکت ایرانی دیگر را تحریم کرد

تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم سید غلام حسینی در بهارستان

ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

اهدای 1200 سبد کالا و 260 سری جهیزیه از سوی ناحیه بسیج ابوذر تهران بزرگ

گمرک قاچاق 1128 کانتینری را به تخلف تنزل داد

چرایی عدم حضور جهانگیری در مناطق زلزله زده/ معاون اول از درون اتاقش چگونه تخریب مسکن مهر را مشاهده کرد؟

سیاستمداران محترم، لطفاً در مورد چیفتن پاسخگو باشید!

ولایتی: با شکست داعش حامیانش طرح های دیگری را اجرا خواهند کرد

عطر دل انگیز حرم با مزه عاشقی

عملکرد راشفورد در برابر امباپه

وضعیت شهرداری سنندج با دیگر شهر ها متفاوت است

انگیزه های تقوا و نتایج آن در دیدگاه امیرالمونین علی (ع)

تصمیم گیری درمورد وضعیت مدارس مناطق زلزله زده

آیت الله جوادی آملی:آیت الله هاشمی در همه حال ناصح ملت، انقلاب و نظام بود

سفر هیئت کنسولی سفارت ایران در پاریس به جنوب فرانسه

رضایی: پرونده فتنه داعش برای همیشه بسته شد

مدیر عامل جدید سایپا انتخاب شد

جوادی آملی: هسته اصلی خلق و خوی آیت الله هاشمی اعتدال بود/ او ناصح ملت و نظام بود

بررسی مشکلات کارگران و بازنشستگان در مجلس

نوید شتاب بخشی پرداخت تسهیلات بازسازی مکان های خسارت دیده از سیل در لامرد

کارت دانش آموزی شهید حسن باقری

انتقاد سلیمانی از حضور چهره های مشهور در مناطق زلزله زده/ تف به این همه ریا +عکس

مدافع حرم سبزواری به جمع شهدا پیوست +عکس

نام 2 فرد و 4 شرکت مرتبط با ایران در فهرست تحریم ها قرار گرفت

آینده پیش بینی پذیر برجام

آینده پیش بینی پذیر برجام