مطالب مرتبط:
امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد/ امام دشمن را شاد نکرد
سیدعلی خمینی :امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد
سیدعلی خمینی: شهادت حاج آقا مصطفی خمینی در هاله ای از ابهام است/ چرا امام اجازه کالبد شکافی نداد؟
سیدعلی خمینی: شهادت حاج آقا مصطفی خمینی در هاله ای از ابهام است/ چرا امام اجازه کالبد شکافی نداد؟
نگرانی حاج آقا مصطفی پس از دستگیری امام، به روایت آیت الله اشراقی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 28 مهر 1396 ساعت 21:322017-10-20سياسي

امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد/ جنگ تلخ است و از تحریم استقبال نمی کنیم


یادگار امام با اشاره به نحوه رفتار امام با در مواجهه با مصیبت شهادت آیت الله سیدمصطفی خمینی تاکید کرد: امام هیچ تزلزلی از خود در برابر این مصیبت نشان نداد.

- سیدعلی خمینی در خطبه های پیش از نماز جمعه تهران: به نقل از ایلنا، حجت الاسلام سیدعلی خمینی پیش از ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران طی سخنانی درخصوص چهلمین سالگرد شهادت آیت الله سیدمصطفی خمینی گفت: شهادت آیت الله سیدمصطفی خمینی در هاله ای از ابهام است.

وقتی پیکر ایشان را به بیمارستان نجف بردند، پزشک و رییس بیمارستان گفتند ما آثاری بر پوست ایشان می بینیم که مسلما دال بر مسمومیت است و اگر اجازه بدهند کالبدشکافی کنیم اما وقتی این مسئله را به امام خبر می دهند، ایشان می گویند نمی خواهم پیکر فرزندم را پاره پاره کنم.

دلیل دستور امام برای عدم کالبد شکافی آیت الله سیدمصطفی خمینی چه بود؟ وی ادامه داد: ایشان گفتند پیکر حاج آقا مصطفی را به کربلا ببرید و کارهایش را انجام دهید و بیاورید در نجف مراسم تشییع را انجام دهید.

یکی از ادله عدم کالبدشکافی از سوی امام این بود که اگر دولت عراق این موضوع را در دست می گرفت و موضوع شهادت را پیگیری می کرد، دولت عراق به بهانه این قتل برود و بیایید و برخی از اعضای بیت امام را دستگیر کند.

به همین خاطر امام دستور به دفن پیگر حاج آقا مصطفی را می دهند.

یادگار امام در رابطه با جایگاه علمی و اجتهادی آیت الله سیدمصطفی خمینی اظهار داشت: ایشان کسی است که امام درباره شان گفتند حاج آقا مصطفی امید و آینده اسلام بود و مقام معظم رهبری گفتند آیت الله سیدمصطفی خمینی امید ما و خمینی آینده ایران بود.

ایشان در طول عمر کوتاه خود 50 جلد کتاب به رشته تحریر درآوردند که کتاب های تخصصی در علوم حوزوی بودند.

بسیاری از این کتاب ها موجود و منتشر شده است.

سیدعلی خمینی افزود: من برخی از آثار ایشان را که نگاه کردم، حاج آقا مصطفی در غایت دقت و عمیق ترین شکل ممکن تخصصی ترین مسائل را مطرح کردند.

ما این گونه این شخصیت در این سن و سال و با این مقدار از آثار را کمتر داریم.

شخصیتی را از دست دادیم که می توانست آینده اسلام را تامین کند و امید اسلام باشد.

امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد وی با اشاره به نحوه رفتار امام با در مواجهه با این مصیبت نیز تصریح کرد: امام هیچ تزلزلی از خود در برابر این مصیبت نشان نداد.

وقتی دشمنان نهضت منتظر پذیرش شکست از سوی امام و تضعیف روحیه ایشان بودند تا شکست و تضعیف روحیه امام موجب شود نهضت شکست بخورد، امام در هیچ جلسه ای که گرفته شد برای حاج آقا مصطفی و از دست دادن فرزندشان اشک نریختند تا جایی که برخی از نزدیکان ایشان برای امام احساس نگرانی کردند و گفتند داغ سنگین است و اگر گریه صورت بگیرد، بهتر است.

یادگار امام اضافه کرد: برای همین خاطر، مرحوم کوثری را آوردند.

ایشان گفت من هرچه خواندم و روضه گفتم دیدم امام گریه نمی کند.

من خودم برای مصیبت حاج آقا مصطفی گریه می کردم ولی امام محکم ایستادند.

روضه علی اکبر را که خواندم، دیدم اشک امام جاری شد و شانه هایشان لرزید.

اگر تزلزلی در امام ایجاد می شد، شاید در انقلاب تاثیر می گذاشت امام اجازه شاد شدن به دشمن را ندادند.

امام اجازه نداد نامی از حاج آقا مصطفی در طول جنگ در صداوسیما برده شود سیدعلی خمینی با ذکر خاطره ای از همسر امام در رابطه با شهید آیت الله سیدمصطفی خمینی خاطرنشان کرد: امام اجازه ندادند در صداوسیما نامی از حاج آقا مصطفی برده و در ارگان های حکومتی جلسه ای برای ایشان برگزار شود.

همسر مکرمه امام در سالگرد حاج آقا سیدمصطفی خمینی به امام گفتند بازهم اول آبان شد و تلویزیون نامی از مصطفی ما نبرد.

امام در پاسخ به این مسئله گفتند اینها ظاهر است، دعا کنید آن دنیا جایش خوب باشد و پاک رفته باشد.

وی ادامه داد: امام به همسر مکرمه شان گفتند در شرایطی که خانواده های ایران شهید می دهند و خیابان های کشور، هر روز شاهد تشییع پیکر شهدا است، چگونه می توانیم بگوییم از پسر ما اسم بیاورند لذا در آن دوران امام نگذاشتند به عنوان فرزند امام جلسه ای برای حاج آقا مصطفی برگزار شود و صداوسیما برای او برنامه ای بسازد.

امام گفتند ایشان هم مانند دیگر فرزندان مردم که شهید می دهند.

رهبری فرمودند درباره امام اغراق نکردیم یادگار امام با بیان اینکه هر چقدر بیشتر در شخصیت امام تامل کنیم بر عظمت این شخصیت وقوف پیدا می کنیم، ابراز داشت: بهترین و رساترین تعبیر درباره امام سخنان مقام معظم رهبری است که چند سال قبل بیان کردند.

در تمام سخنان رهبری رکن رکین و اصلی صحبت ایشان، تکیه بر راه امام و معرفی شخصیت و راه ایشان است.

ایشان بعد از سی سال در سالگرد امام فرمودند خیلی ها به ما می گویند درباره امام اغراق کردید.

ما درباره امام زیاد صحبت کردیم ولی اغراق نکردیم بلکه بخشی از شخصیت امام را بیان کردیم.

سیدعلی خمینی با بیان اینکه امام انسان عجیبی بود، عنوان کرد: وقتی آیت الله سیدمصطفی خمینی به شهادت می رسد و پدر ما می خواستند عهده دار مسئولیت دفتر امام شوند، امام به ایشان گفتند مصطفی با آن عظمت، بدون اجازه ما آب هم نمی خورد و تو هم باید در این مسیر باشی و بدون اجازه من و رهبر در امور دخالت نکنی و الحق و الانصاف پدر ما این مسیر را ادامه داد.

برد - برد حقیقی زندگی مومنانه است وی با بیان اینکه امام خمینی فرمودند شهادت حاج آقا مصطفی از الطاف خفیه بود، یادآور شد: لطف خفیه ظاهرش نقبت است ولی باطنش خیر است.

پشتوانه مومن، ایمان به خداست.

وقتی مومن به عالم نگاه می کند، عالم را محضر اراده الهی می داند و اراده های دنیا را در ذیل و طول اراده الهی می بیند.

وقتی مصیبت می بیند، می داند حتما مصلحتی در آن بوده است.

یادگار امام با تاکید بر اینکه برد - برد حقیقی زندگی مومنانه است، بیان کرد: مومن اگر نعمتی ببیند، در مسیر الهی از آن استفاده می کند و اگر هم مصیبت می ببیند بازهم از آن در مسیر الهی استفاده می کند.

مومن همیبشه پیروز و برنده است و این را در زندگی امام و در طول سال های انقلاب مشاهده کردیم.

ایران پر نفوذتر از همیشه در عرصه بین المللی در حال گام برداشتن است سیدعلی خمینی افزود: تا به امروز شاهد همین معنا بودیم که ایمان به خدا و قدم ثابت، انسان را موفق می کند.

اگر ملت ما از همان پیروی انقلاب تا به امروز، تحریم ها، جنگ تحمیلی و مشکلات را ندید ولی نتیجه اش چه شد؟ امروز بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب، نظام جمهوری اسلامی قدرتمندتر و مستحکمتر و در عرصه بین المللی پر نفوذتر از همیشه در حال گام برداشتن است.

جنگ تلخ است و از تحریم استقبال نمی کنیم وی با بیان اینکه ما در این سال ها، تهدیدها را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: اینکه امام گفتند جنگ نعمت بود و مقام معظم رهبری فرمودند این تحریم ها نعمت و فرصت هستند، این به معنای دوست داشتن جنگ و استقبال از تحریم نیست.

جنگ تلخ است.

ما از تحریم استقبال نمی کنیم ولی معنایش این است که تهدیدهای شما را به فرصت ایجاد کرده و کرده ایم.

غرب امروز نظام جمهوری اسلامی را پذیرفته است یادگار امام با بیان اینکه از دل جنگ شیرین ترین تجلی روابط معنوی و انسانی را پدید آوردیم و از دل تحریم روی پا خود ایستادیم، اظهار داشت: زمانی غرب با اصل جمهوری اسلامی تعارض می کرد و ولایت فقیه را قبول نداشت ولی امروز اینها را پذیرفتند.

غرب نظامی به عنوان جمهوری اسلامی را پذیرفته و قبول کرده گفتمان ولایت محور داریم.

ترامپ فهم سیاسی داشت از واژه مجعول خلیج عربی استفاده نمی کرد سیدعلی خمینی با اشاره به سخنان هفته گذشته ترامپ علیه ایران تصریح کرد: در صحبت های اخیر رییس جمهور امریکا که پوچ و توخالی بود و هیچ ثمره ای نداشت، قبلش کلی تهدید کرده بود که فلان و بهمان می کنم ولی وقتی صحبت کرد به یاد کودکی افتادیم که از فرط عجز داد و فریاد می کند.

او نابخردانه ترین سخن را بیان کرد.

اندکی فهم سیاسی وجود داشت باید می فهمید که نباید از واژه مجعول خلیج عربی علیه ملت ایران استفاده کرد.

صحبت های ترامپ مصداق لطف جلی روزگار بود/ سرمداران امریکا هنوز آدم نشده اند وی با با بیان اینکه صحبت های رییس جمهور امریکا مصداق لطف جلی روزگار بود، خاطرنشان کرد: چه صحبتی می توانست وحدت ملت ایران را به این شکل متجلی کند؟ ملت ایران خوب فهمید و شناخت که با خوی استکباری روبه رو است.

به قول امام هنوز سرمداران امریکا آدم نشده اند.

خوی استکباری خصلتی دارد که سیری ناپذیر است.

اگر شما انرژی هسته ای، سپاه و ارتش را هم واگذار کنید، گاز و نفت و صنایع را هم بدهید، استکبار سیری ناپذیر است و باز توی سر شما می زند.

یادگار امام اضافه کرد: اینطور نیست که از این مسئله یا آن مسئله کوتاهی بیایی، مسئله حل شود.

تا ایستادگی نشود و فریاد مرگ به امریکا به معنای مرگ بر استکبار طنین انداز نشود، آنها عقب نشینی نخواهند کرد.

مرگ بر امریکا، مرگ بر خوی استکباری است/ در نهایت قدرت در منطقه هستیم سیدعلی خمینی با بیان اینکه مرگ بر امریکا، مرگ بر ملت امریکا و حتی مرگ بر سرمداران امریکا نیست، خاطرنشان کرد: مرگ بر امریکا، مرگ بر خوی استکباری و استکبار و استعمار و استثمار است و این یک شعار کاملا اخلاقی است که استکبار و استثمار از بین برود.

به برکت راهی که امام پایه ریزی کرد و رهبری آن را ادامه دادند، در نهایت قدرت در منطقه هستیم.

جمهوری اسلامی علیرغم تحریم ها و جنگ طاقت فرسا نظام موفقی است وی با اشاره به مشکلات موجود در کشور ابراز داشت: کسی منکر مشکلات در جامعه نیست.

در جامعه خودمان فقر، بیکاری و فسادهای مختلفی داریم اما خوشبختانه ملت ایران تیزبین نسبت به انحرافات در صحنه هستند.

باید منصفانه نگاه کرد.

جمهوری اسلامی در طول این سال ها علیرغم تحریم ها و جنگ طاقت فرسا نظام موفقی است.

گردنه ها طی شده و امیدواریم بهتر و راحت تر پیش برویم.


کلید واژه ها: امام - مصطفی - خمینی - آیت الله - شهادت - یادگار امام - اسلام - بیمارستان - نماز جمعه - خطبه های نماز جمعه - نشان - آینده - مقام معظم رهبری - امید - کتاب - شکست - مراسم تشییع - کالبد شکافی - رفتار - تهران - نماز - دولت - جمعه - عراق - مسمومیت - طول عمر - سالگرد - دستگیر - کربلا - رابطه

آخرین اخبار سرویس:
شمشیر از رو بسته ی ایرانی ها برای Waze

صادقی در نشست جامعه نظارت و بازرسی دولت: حداقل 182دفتر بازرسی و نظارت در وزارتخانه ها، دستگاه ها، ادارات و شرکت های دولتی وجود دارد

دولت هنوز کفالت سهام عدالت را برعهده دارد

سرویس های جاسوسی 86 کشور داعش را پشتیبانی می کردند

آغاز بکار اولین همایش ملی شور ورزی در یزد + تصاویر

تکذیب مصاحبه نسبت داده شده به وزیر راه و شهرسازی در هفته نامه حمل و نقل

شکست داعش ثمره شیرین بصیرت، هوشیاری و توکل

بسیج شجره طیبه الهی و دریای بیکران عزت و ولایت است

آغاز بکار اولین همایش ملی شورورزی در یزد+تصاویر

دولت به تنهایی نمی تواند مشکل زلزله زدگان را حل کند

دبیرکل مجمع تقریب به مقام معظم رهبری تبریک گفت

داغ شدن هشتگ #غیرت و #غیرت_علوی در شبکه های اجتماعی

رییس سازمان بسیج مستضعفین با علما و مراجع تقلید دیدار می کند

نهمین یادواره شهدای گرانقدر مرکز دهستان چاپارخانه

روحانیت، پرچمداران بصیرت در مدرسه فیضیه برگزار می شود

رشته تاریخ در کشور دچار عدم زایندگی است

فیلم/ رهبر انقلاب: نابودی داعش پیام جمهوری اسلامی را به گوش ملت ها رساند

برگزاری نشست وقف، علم و فناوری در دانشگاه شریف/ تأکید اساتید بر ورود خیرین و وقف به مراکز علمی

«چوب خط» به سراغ قانون کار و چالش آن می رود

تربیت دینی کودکان بیشتر مورد توجه قرار گیرد

دین باید با اخلاق جامعه را هدایت کند/ایرنا کرامت های اخلاقی را ترویج دهد

حضور اعضاء هیات دولت در جمع خبرنگاران

از نود تا نود

فصل سوم 57 با نام بر دامنه آتشفشان روی آنتن می رود

شناسایی و جذب نخبگان یکی از برنامه های مهم بسیج است

کمک 250 میلیون ریالی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران به زلزله زدگان کرمانشاه

اعلام فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری شعر «مهر بهمن» در چهارمحال و بختیاری

مهندس کاربلد را در لیست سیاه قرار می دهند

آیت الله نوری همدانی: اتحاد جبهه مقاومت منجربه پیروزی بر داعش شد

اِمرسون اِمنانگاگوا به عنوان رییس جمهور جدید زیمبابوه سوگند یاد می کند

رشته تاریخ در کشور دچار عقیم وارگی و عدم زایندگی است

باید چشم انداز آینده علم تاریخ را تدوین کنیم

جذب اعتبار طرح های مصوب سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد؛

حکم پرونده پزشک کیارستمی با توجه به میزان دیه قطعی است

آمریکا داعش را به وجود آورد، اما با شکست مواجه شد/ تروریسم به توسعه و حیثیت آسیا لطمه زد

خاطره گویی خلبان دفاع مقدس در «شب خاطره»

تقدیر آیت الله صافی گلپایگانی از نقش کلیدی سردار سلیمانی درنابودی داعش

سومین همایش مدیریت استعداد در هزاره سوم برگزار می شود

لزوم بازتعریف راهکارهای ترویج کتابخوانی/ سهم کتاب در سبد فرهنگی خانوارها نیازمند افزایش است

ابراز تمایل وزیر گفتگوی لهستان به توسعه روابط همه جانبه با ایران

استخدام صندوقدار آقا آشنا به نرم افزار سپیدز در تهران

اولین واکنش آمریکا به کناره گیری موگابه

استخدام برشکار و نمونه دوز ماهر آقا در تهران

استخدام مونتاژکار و برشکار ماهر جهت کار MDF در تهران

بررسی شکایت شورای امنیت ملی از علی مطهری در مجلس

استخدام رویه کوب و خیاط جهت تولیدی مبل در خراسان رضوی

استخدام کمک حسابدار خانم آشنا به نرم افزار مالی در تهران

استخدام مهندس سازه مسلط به ضوابط نظام مهندسی در تهران

استخدام کارمند اداری آشنا به امور ثبتی در تهران

استخدام هتل ابرار در امام رضای 42 مشهد

استخدام کارمند اپراتور کامپیوتر در رادیولوژی

تلگرام فیلتر نمی‎شود/فعالان اقتصادی از نرم افزارهای داخلی استفاده کنند

پیگیری سفر ماکرون به تهران/ سیاست های عربستاتن براساس تنش در منطقه استوار شده است

استخدام زیگزالدوز ماهر خانم و آقا در تهران

رد پای کد تجاری ناپلئون در قانون تجارت ایران / مدیر مطالعه لایحه قانون تجارت : اداره تجارت با قوانین 125 سال پیش منطقی نیست

سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایندگی وی شناخته نشد

نشست مربیان حفظ استان قم با مدیر قرآنی اوقاف

سازمان بین المللی مهاجرت زمینه بازگشت پناهندگان افغان به افغانستان را فراهم کند

دو جایزه ویژه جشنواره روابط عمومی به همراه اول

لاریجانی: ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

تایید احکام 3 نفر از محکومان افساد فی الارض در دیوان عالی/ سرپرستان دادسرا حداقل 2 روز در هفته ملاقات مردمی داشته باشند

گروه لیان با سورپرایز های خاص به تالار وحدت می رود

آیت الله مکارم؛ جایزه نوبل را به سردار سلیمانی بدهند

تذکر نماینده ایلام به وزیر ارشاد به دلیل پرداخت نشدن یارانه مطبوعات

ایکنای کردستان برای سومین سال پیاپی خبرگزاری برتر حوزه وقف معرفی شد

علما در اجرا و عمل به وقف پیشقدم بودند

تشکیل کمیسیون ویژه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مجلس کلید می خورد

فعلا مسدود کردن پیام رسان های خارجی در دستور کار نیست

آیت الله اراکی پیروزی جبهه مقاومت را به رهبر انقلاب و سردار سلیمانی تبریک گفت

حضور بیش از 170 هیئت مذهبی شهرستان بجنورد در مشهد مقدس

امور حقوقی خبرنگاران البرزی رایگان انجام می شود

واقفان هنرمندان واقعی هستند

معابر خاکی بجنورد در شان شهروندان نیست

یادداشت/ حامد اهور آواز اندیشه در پرده ی سکوت

وظیفه دولت حمایت از فعالیت های فرهنگی است

مدیر علمی ـ پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان: محورهای چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی اعلام شد

25 درصد بیمارستان ها و مراکز پزشکی کشور موقوفه هستند

کارت هوشمند ملی، کلید ورود به دولت الکترونیک است

شیراز، میزبان رقابت برترین قرآنیان نهاجا می شود

از صندلی خالی رییس جمهور تا حضور آقای معاون اول در جمع خبرنگاران

1000 مرکز فرهنگی، هنری در سمنان فعالیت دارند

آیت الله نوری همدانی: از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست ها بوده است

دادستان تهران: حکم اعدام سه مفسد فی الارض تایید شد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: شکست داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیجی است

سخن امام علی(ع) درباره نتیجه جهاد در راه خدا

آیت الله مکارم شیرازی: به سردار سلیمانی جایزه صلح نوبل دهید

همکاری های ایران و الجزایر در زمینه منابع آبی گسترش می یابد

انجام نخستین عمل جراحی تعویض دریچه آئورت بدون بخیه در مازندران

بخش عمده ای از مشکلات جامعه با ترویج فرهنگ وقف قابل رفع است

رییس دانشگاه پزشکی بوشهر: شهید حججی نتیجه تربیت در مکتب کربلاست

عضو هیأت علمی دانشگاه در نشست اقتصاد مقاومتی و نقش بسیج: کارکرد خاصی در مردمی کردن اقتصاد از سوی دولت مشاهده نشد

206 نماینده مجلس در نامه ای به رهبر انقلاب پایان داعش را تبریک گفتند

ایثار اجتماعی مردم در زلزله غرب کشور تجلی یافت

چگونه در کسب و کار آنلاین موفق شویم؟

ضرورت توجه بیشتر مسئولین فرهنگی چهارمحال و بختیاری به بحث کتاب و کتابخوانی

روی آنتن شبکه دو ببینید نحوه تخصیص درآمد حاصل از عوارض آلایندگی زیر ذره بین طبیعت 360 درجه

زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان امام(ره) ابرکوه نواخته شد

کرسی «فقه اباضیه» در دانشگاه مذاهب اسلامی راه اندازی می شود

شکایت معاونت فرهنگی شورای عالی امنیت ملی از مطهری/ صحبت ها مغایر با وظایف نمایندگی نبود

کثرت طلاق توافقی در گیلان

زلزله مچ همه را باز کرد

پارک سوکان سمنان درآینه پاییز96(1)عکاس:علی اکبر بندری

شکست داعش نشان داد تنها راه غلبه بر جبهه استکبار، مبارزه و مقاومت است

برزگر: دولت طلب گندمکاران وچغندرکاران را پرداخت کند

جذب اعتبار طرح های مصوب سفر رییس جمهور به استان

دیدار جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب

وزیر دفاع: تهدیدات علیه ایران رابه موقع و قاطع پاسخ می دهیم / پیشنهاد بروجردی برای مانور مشترک

استخدام چند نفر شابلون زن ماهر جهت چاپ تریکو در تهران

استخدام شرکت چاشنی زرین

استخدام قصاب ماهر جهت تهیه غذا در تهران

استخدام چهار رده شغلی در هتل انصار

استخدام کارگر ماهر نقاش و صافکار در محدوده فداییانِ تهران

استخدام کارمند It جهت آژانس هواپیمایی در تهران

90 درصد شکایات منتهی به محکومیت در حوزه راینولوژی مربوط به افراد فاقد صلاحیت است

استخدام پیک موتوری جهت شرکت تبلیغاتی در تهران

دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری

استخدام کارمند خانم جهت شرکت بازرگانی در تهران

نورهای مرموز قبل از زلزله کرمانشاه چه بودند؟

دری نجف آبادی: در جریان شکست داعش نبرد انقلابی دیگری در تاریخ اسلام رقم خورد

استخدام کارمند آشنا به فتوشاپ در دفتر چاپ دیجیتال

با نابودی داعش آمریکای مستکبر به زانو درآمد

استخدام مدیر، میزبان، تاسیسات، آشپز و کمک آشپز در هتل سه ستاره

قدردانی باران کوثری از جواد خیابانی

استخدام پیک موتوری جهت فست فودی در شرقِ تهران

الهام پاوه نژاد در مطب دندانپزشکی خانم دکتر سرشناس (عکس)

تخریب ملک ناایمن در میدان قیام آغاز شد

شکست دادن آمریکا در منطقه از معجزات انقلاب اسلامی است/عده ای بلندگوی دشمن شده اند و آیه یأس می خوانند/ به چشم خودمان مشاهده کردیم که می توانیم

دیدار رییس سازمان بسیج مستضعفین با مراجع تقلید

آیت الله نوری همدانی: از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست ها بوده است

تبدیل خیابان لاله زار به گذر فرهنگی تا پایان سال

تجدید میثاق کارکنان بسیجی واحد تهران شمال با آرمان های امام خمینی(ره)

مردم فلسطین در کنار مردم مظلوم یمن در مقابل جنایت سعودی ها ایستاده است

اتحادیه عرب شآن خود را حفظ کند

بازدید مدیر شبکه الکوثر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

تصمیم گیران نظام اسلامی از تجربه ایستادگی و مقاومت درس بگیرند

کثرت طلاق توافقی در گیلان

بررسی شکایت شورای امنیت ملی از علی مطهری در مجلس

رییس پارلمان ترکیه بر حفظ صلح و توسعه آسیا تاکید کرد

تجلیل از 12 فعال رسانه ای هرمزگان در جشنواره جهادگران علم و فناوری

خانه موزه جلال و سیمین در ابهام

ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب

تقدیر امام جمعه دهدشت از خدمات مجمع خیرین سلامت

نماز جمعه 3 آذر به امامت حجت الاسلام صدیقی اقامه می شود

95 درصد نیات واقفان کردستانی مسجد است

قراردادهای موقت کار تهدید اصلی زندگی اجتماعی کارگران

570 هزارموقوفه و رقبه سنددارشدند/وجود بیش از 180 هزار موقوفه و یک میلیون و 300 هزار رقبه درکشور 

مصباحیان: باید به لبیک دکتر شریعتی پاسخ بدهیم

مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع حرم سید احمد حسینی

معنای واقعی ایثارگری را برای نسل های آینده نهادینه کنیم

بخش دوم میز گرد پیروزی های محور مقاومت+فیلم

استاندار تاکید کرد:
 
 ضرورت تهیه طرح جامع مدیریت بحران در گیلان

مخوف ترین دخمه دنیا کجاست؟ +عکس

یاد جلال ذوالفنون با قطعه «اندک اندک» در برج آزادی زنده می شود

وزیر دادگستری لبنان: دولت رسما و قانونا مستعفی نیست

جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

تصاویری از سردار سلیمانی در نبرد با داعش

ناوگان حمل و نقل شهری زنجان مناسب سازی نشده است

صداوسیما درها را به تبلیغات مضر می بندد؟

تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات کلید خورد

کاهش آلام زلزله زدگان مناطق غرب کشور

استخدام طراح مسلط به autocad در تهران

راه های کشف عیوب پنهان

میزان وام های اختصاص یافته به زلزله زدگان باید زیاد شود

آشنایی مبلغان مدارس امین با شیوه های نوین تبلیغ کودک و نوجوان

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

زمان تجمیع کارت ها به همت وزرا و دستگاه های ذی ربط بستگی دارد

رفتار زننده پذیرش بخش ویژه هواپیمایی آسمان با یک مسافر بیمار

مدیر مسئول دولت بهار، تا هفته آینده در بازداشت می ماند!

پیام تبریک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت پایان داعش/ نسل چهارم انقلاب مهیای روزهای مبادا هستند

خبرگزاری فارس کردستان رسانه برتر حوزه وقف شد

دبیر شورای عالی فضای مجازی: ویز برای صیانت از حریم خصوصی مردم بسته شد/ فعلا مسدود کردن پیام رسان های خارجی در دستور کار نیست

زاهدان میزبان دوشهید گمنام دفاع مقدس

پایان خلافت داعش

فصل پاییز در کشمیر (عکس)

آمریکا حامی همه اتفاقات تروریستی است

روحانیان نقش مهمی در آموزش مسایل اجتماعی و فرهنگی جامعه دارند

ثبت ملی مراسم شمع روشن کردن سرایان

شهادت پیشکسوت جودو حین مبارزه با تروریست های تکفیری در سوریه

بیست جمله از رهبر انقلاب درباره «بسیج»

تبلیغات ماهواره ای جراحی بینی سه بعدی کذب است

چگونه در کسب و کار آنلاین موفق شویم؟

تجلیل از واقفان نمونه استان

اعلام زمان مصاحبه جذب هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی

روحانی در تماس تلفنی ماکرون: اجرای کامل و دقیق برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری ها است

یادواره شهدای چینی جان و ولیسه

یادواره 31شهید دهستان لیجارکی و حومه

سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایندگی وی شناخته نشد

جلسه هیات دولت

مهم ترین رسالت رسانه ها رعایت حقوق شهروندی و ایجاد امنیت روانی در جامعه است

پیام استاندار خراسان شمالی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

جشن وحدت و مردم یاری بسیج در کرج برگزار می شود

ترویج وقف های جدید متناسب با نیاز روز و کمک به سرمایه گذاری و اشتغال

فرماندار چاراویماق: مدافعان حرم نقش مهمی در نابودی گروه تروریستی داعش داشتند

برگزاری همایش «رفع مشکلات عاطفی و زناشویی از منظر طب سنتی اسلامی ایرانی»

تهیه مستند تاریخ انقلاب اسلامی زنجان نیازمند همکاری شهروندان زنجانی

خواهان حل مسائل حوزه امنیتی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی هستیم

جلوگیری سپاه پاسداران از داعش برای تاسیس عربستان دوم در منطقه

سهم یک درصدی موقوفات قرآنی/ واقفان متناسب با نیاز روز جامعه وقف کنند

امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد/ جنگ تلخ است و از تحریم استقبال نمی کنیم

امام تزلزلی در برابر شهادت حاج آقا مصطفی از خود نشان نداد/ جنگ تلخ است و از تحریم استقبال نمی کنیم