مطالب مرتبط:
تلاش آیت الله مهدوی کنی در بخش کادرسازی برای تحقق منویات امام و رهبری بی نظیر بود
نقش آیت الله مهدوی کنی در تربیت مدیران تراز انقلاب اسلامی
درسی که آیت الله مهدوی کنی به یک "مشروب فروش" داد/چه کسی آیت الله مهدوی را به ساواک لو داد؟
درسی که آیت الله مهدوی کنی به یک مشروب فروش داد/چه کسی آیت الله مهدوی را به ساواک لو داد؟
مراسم تجدید میثاق با آیت الله مهدوی کنی برگزار شد + عکس
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 28 مهر 1396 ساعت 21:122017-10-20سياسي

تنها راه برون رفت از موانع فعلی، اندیشه و عمل انقلابی است/ ولایتمداری شاخص اعتدال است/ تلاش آیت الله مهدوی کنی در بخش کادرسازی برای انقلاب بی نظیر بود


متولی آستان قدس رضوی با بیان اینکه دشمنان به هر روش و وسیله ای می خواهند "نمی توانید" و یاس و ناامیدی را به مردم ما القاء کنند خاطرنشان کرد: - "متولی آستان قدس رضوی با بیان اینکه دشمنان به هر روش و وسیله ای می خواهند نمی توانید و یاس و ناامیدی را به مردم ما القاء کنند خاطرنشان کرد: اگر روش نادرست و مبنای غلطی وجود دارد، یک نیروی با اندیشه انقلابی باید اظهار وجود کند و وظیفه اش را انجام دهد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز" ، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی در سومین سالگرد مرحوم آیت الله مهدوی کنی که در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) در حال برگزاری است، اظهار داشت: پیامبر می فرماید که علم یا علم به عقاید و باورهای الهی، یا علم به اخلاق کریمه و یا علم به احکام، بایدها و نبایدهای الهی است.

متولی آستان قدس رضوی عنوان کرد: آن چه ما از آن به عنوان فقه اکبر یاد می کنیم، اخلاق کریمه و فاضله است.

در مورد سایر علوم و دانش ها طبق فرموده امام خمینی(ره) در کتاب اربعین، همه دانش ها می توانند علم باشند اگر انسان را به خدا رهنمون شود .

حجت الاسلام رییسی ادامه داد: آن چه در حوزه های ما خوانده می شود قول الله و آن چه که در دانشگاه تدریس می شود، فعل الله است.

اگر علم نحو و ادبیات و اصول و فقه، انسان را به خدا نزدیکتر نکند فایده ندارد.

فقیه، به کسی نمی گوییم که صرفا فرمول علمی بلد باشد چرا که ممکن است کسی حافظه خوبی داشته باشد و فرمول های علمی را حفظ کند.

وی در ادامه یادآور شد: شخصی به امام صادق(ع) عرض کرد که می خواهم عالم بشوم.

امام پاسخ دادند: حقیقت علم در عبودیت نهفته است .

خیلی ها در دنیا ادعای دانشمندی دارند اما کسی که عبدتر است، دانشمندتر است.

حقیقت عبودیت هم آن است که بدانیم عالم همه مِلک و مُلک خداست.

حجت الاسلام رییسی بیان داشت: هم خوف و هم خشیت در ترجمه ها به ترس ترجمه شده اند اما تفاوت دارد.

خداوند به پیامبر اسلام در تغییر قبله و اعلام پیام غدیر فرمود از من خشیه داشته باش نه از افراد دیگر .

تنها راه برون رفت از موانع، خشیه از خداوند است.

وی هم چنین گفت: اخلاق و عمل فقیه جلوه ای از فقه است.

دلیل حجیت سخن او برای دیگران آن است که او از جایگاه فقه سخن می گوید.

نه فقط بیان فرمولش، بلکه تمام زندگی فردی او بیانگر فقیه بودن وی است.

امام راحل ما مصداق کامل یک فقیه است.

متولی آستان قدس رضوی اضافه کرد: فقیه، خود را در جایگاه رسول خدا و جایگاه دین می بیند.

امام ما اندیشه ولایت فقیه را در درس های نجف مطرح کرد.

ولایت فقیه را امام به عنوان نخستین نفر مطرح نکردند بلکه در جای جای فقه از قدیم مورد بحث علما بوده است اما اندیشه و دکترین ولایت فقیه برای نخستین بار توسط امام مطرح شد.

آیت الله مهدوی کنی یک آخوند سیاسی بودحجت الاسلام رییسی ابراز داشت: مرحوم شهیدمطهری و شهیدبهشتی نیز بعدها برای ولایت فقیه، نظام سازی کردند.

آیت الله مهدوی کنی بعد از جریان کمیته انقلاب اسلامی، مهم ترین وظیفه شان را کادرسازی برای تحقق نظریه امام دانستند.

وی در ادامه مطرح کرد: رهبر معظم انقلاب نیز همواره به دنبال اجرای اندیشه امام در حکومت اسلامی بودند.

آن چه که آیت الله مهدوی کنی در بخش کادرسازی برای تحقق منویات امام و رهبری عالی عمل کردند و اقدامی بی نظیر انجام دادند.

حجت الاسلام رییسی اظهار داشت: تمام شاگردان امام خمینی(ره) نیز همواره به دنبال این موضوع بوده اند.

فرق زمان جابر و شیخ انصاری با زمان فعلی این است که در آن دوره، فقه حکومت نمی کرد .

وی بر این اساس گفت: کسانی هستند که قلم می زنند و شعر، نثر، کرسی استادی و سایر میادین را دارند اما در مقام عمل به اینکه دین می تواند پاسخگوی نیازهای مختلف مردم باشد، نیست و به دین به عنوان یک مقوله فردی و شخصی نگاه می کنند.

متولی آستان قدس رضوی ادامه داد: ما معتقدیم که دین در تمام لایه های زندگی ها سخن دارد و نباید غایب باشد.

امروز مغرب زمین تجربه بیش از 300 سال کنار گذاشتن خدا از زندگی را دنبال می کند.

محصول این نگاه سیاست بدون معنویت، ظلم ها و کشورگشایی ها و تجاوزها است.

حجت الاسلام رییسی با تاکید بر اینکه امام و اندیشه حاکمیت دین در متن زندگی انسان معاصر باعث پیوند بین اخلاق و سیاست شده است.

سیاست ما باید توام با معنویت و اخلاق باشد تصریح کرد: از ویژگی های آیت الله مهدوی کنی این بود که در مسائل سیاسی و در پیچ گیری های سیاسی معتقد نبودند که هدف، وسیله را توجیه می کند .

ایشان 50 سال فرمودند که من یک آخوند سیاسی هستم .

تنها راه برون رفت از موانع فعلی، اندیشه و عمل انقلابی استوی اضافه کرد: سیاسی بودن به معنای آن است که جامعه و نیازهایش را بشناسیم و با شناخت از این نیازها، ایفای نقش کنیم.

بزرگان ما کسانی بودند که جامعه را خوب شناختند و شکنجه، آزار و اذیت شدند.

متولی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه خط امام این بود که مبارزه با انکر منکرات، خود حکومت حاکم است اظهار داشت: آیت الله مهدوی کنی و تمام یاران امام بعد از پیروزی انقلاب، به حمایت و دفاع از نظام پرداختند، سختی هایی هم کشیدند اما خم به ابرو نیاوردند.

حجت الاسلام رییسی با تاکید بر اینکه درست گام برداشتن در این عرصه مهم است گفت: در دهه اول تلاش کردند تا تاسیس نظام اتفاق نیفتد و یک نمونه اش هشت سال دفاع مقدس، حرکت منافقین و به خاک و خون کشیدن 17 هزار نفر از هموطنان ما بود که آیت الله مهدوی کنی در آن زمان رییس کمیته انقلاب بودند که خطرناک ترین منصب بود اما صبر و ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه در دهه سوم تلاش کردند که پیام این نظام در داخل خودش باقی بماند و به بیرون از کشور نرود خاطرنشان کرد: اما برکت خون شهدا و مبارزان انقلاب باعث صدور پیام انقلاب به دنیا بود.

متولی آستان قدس رضوی افزود: تلاششان این بود که این پیام نرسد اما رسیده است.

این بیداری اسلامی که شاهدش هستیم، بیانگر این است که مسلمانان خودشان را پیدا کرده اند و کانون این بیداری، نظام جمهوری اسلامی است.

مسئله ای که امروز همه را رنج می دهد، نفوذ استحجت الاسلام رییسی با بیان اینکه دشمنان به هر روش و وسیله ای می خواهند نمی توانید و یاس و ناامیدی را به مردم ما القاء کنند خاطرنشان کرد: اگر روش نادرست و مبنای غلطی وجود دارد، یک نیروی با اندیشه انقلابی باید اظهار وجود کند و وظیفه اش را انجام دهد، دلیل اینکه رهبر ما همواره به همه مسئولان و اقشار تاکید انقلابی بودن را دارند؟ این است که تنها راه برون رفت از موانع فعلی، اندیشه و عمل انقلابی است.

وی با تاکید بر اینکه مسئله ای که امروز همه را رنج می دهد، نفوذ است اظهار داشت: نفوذ با تابلو و نشانه نمی آید که ما آن را بشناسیم .

نفاق به دو نوع نفاق بانقاب و نفاق بی نقاب تقسیم می شود که شناساندن جریان نفاق بی نقاب به مردم سخت است .

متولی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: نفوذ را در همه عرصه های اجتماعی مراقبت کنید چرا که دشمن به وسعت داشته های ما در حال توطئه کردن است و بیکار ننشسته است .

دشمن نمی تواند ببیند که بدون ایران در منطقه هیچ قراردادی صورت نمی گیرد و سکوت کنند .

فرانسه در نقش پلیس خوب و پلیس بدحجت الاسلام رییسی با اشاره به اینکه فرانسه بازیگر نقش پلیس بد است و امروز می خواهند آن را به عنوان پلیس خوب معرفی کنند تصریح کرد: موشک برای جنگیدن نیست بلکه برای نجنگیدن و دفاع کردن است.

رهبر معظم انقلاب نیز در سخنان اخیرشان تکلیف همه را روشن کردند.

وی با بیان اینکه آیت الله مهدوی کنی سیاستمداری توام با اخلاق و معنویت داشت و نگاهش هم به نزدیک و هم به دور بود گفت: در درون اندیشه انقلابی ، تعقل و تدبر خوابیده است نه فقط اینکه منافع نزدیک را ببیند.

ولایتمداری شاخص اعتدال استمتولی آستان قدس رضوی افزود: اندیشه انقلابی آیت الله مهدوی کنی با دو بازوی توانا یعنی برادر بزرگوار ایشان و همسرشان توانست این کادرسازی را انجام دهد که ثمرات آن را امروز مشاهده می کنید.

حجت الاسلام رییسی با بیان اینکه اگر می خواهید ببینید که جامعه ما چه قدر در مسیر امام حرکت کرده به فرمایشات رهبر عزیزمان در 15 خرداد نگاه کنید، اظهار داشت: جاودانگی این ارزش ها در آن است که خط امام و رهبری، گفتمان قالب در لایه های مختلف باشد، نگاه آیت الله مهدوی کنی چه در زمان امام و چه در زمان رهبری به ولایت فقیه، خاص بود.

ایشان همیشه در تصمیماتشان می گفتند که آیا آقا راضی است؟ و یا نکند خلاف نظر آقا باشد .

ایشان ولایت را شاخص اعتدال می دانست.

وی با طرح این سوال که آیا هر کس که دم از حزب اللهی گری، دین مداری و ارزش ها بزند، باید به او بگوییم که تندرو است؟ گفت: ما در اعتدال، شاخص داریم و حضرت آیت الله مهدوی کنی به عنوان یک الگوی اجتماعی همواره به این شاخص توجه می کرد و ولایت را مدنظر داشت.

گفتنی است مراسم بزرگداشت سومین سال رحلت آیت الله مهدوی کنی رییس فقید مجلس خبرگان رهبری امشب (جمعه 28مهر) با حضور شخصیت های سیاسی و مذهبی از جمله سید رضا تقوی رییس شورای عالی سیاستگذاری ائمه جمعه، علیرضا محجوب نماینده مجلس، علی اکبر صالحی رییس سازمات انرژی اتمی، حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام بهشتی محلاتی رییس بنیاد شهید، امیر پوردستان و اساتید و طلاب حوزه علمیه مروی و اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: آستان قدس - آیت الله مهدوی کنی - امام - فقیه - اسلام - مهدوی کنی - آیت الله - فرمول - دانشگاه - پیام - اندیشه - ترجمه - مهدوی - انسان - مردم - علمی - خبرنگار - ادبیات - سالگرد - سرویس - تهران - حافظه - زندگی - گزارش - سیاسی - وظیفه - تفاوت - علوم - شاخص - قبله

آخرین اخبار سرویس:
بیانیه یادواره شهدای مدافع حرم یگان فاتحین

6 حدیث درباره فضیلت «بسم الله الرحمن الرحیم»

به چه گروهی نباید سلام کنیم؟

وداع با جانباز شهید مدافع حرم در مسجد الانبیا

روزهای هفته به نام کدام ائمه معصوم(ع) است

تاکید آیت الله سبحانی بر تقویت بسیج

مهرداد ابراهیمی:مهم ترین رسالت رسانه ها رعایت حقوق شهروندی و ایجاد امنیت روانی در جامعه است

پیروزی مقاومت و بازتاب پایان تسلط داعش بر عراق و سوریه در افغانستان

آخرین وداع با پیکر شهید مدافع حرم "حمیدرضا ضیایی" + عکس

همایش یاوران وقف

محفل انس با قرآن در شوشتر برگزار شد

متدعلمی AGM دومیری گنجی ثبت جهانی شد

225 دانش آموز مهریزی برای بازدید عازم مناطق دفاع مقدس شدند

آیت الله علوی گرگانی: بسیج عنوانی همگانی برای همه قشرهای کشور است

روایت خبرنگار لبنانی از مجروحیت سردار سلیمانی/اکبر گنجی و گوگوش آدم خودمان هستند!/ رهبری فرمودند فرزندانم شهید بشوند ولی اسیر نه!/متهم 500 میلیاردی به کدام کشور فرار کرد؟

یادواره ای برای شهید جاوید الاثر

برگزاری اولین سمینار کشوری مهندسان جوش در اصفهان

تجدید پیمان با شهدا به مناسبت هفته بسیج

تقدیر ولایتی از رهبر انقلاب

آمانو: درحال حاضر نگرانی درباره بند T ضمیمه برجام نداریم

جهانگیری: نباید آفریقا به پایگاه گروه های افراطی تبدیل شود

متهم «صندوق ذخیره فرهنگیان» به کدام کشور فرار کرده؟

5 ترفند برای به دست آوردن رگ خواب همسر

برای پیروزی بر وهابیت باید سیستم ایدئولوژیک آن ها را بشناسیم/ تجلیل از تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب

ستاد کل نیروهای مسلح پیروزی جبهه مقاومت اسلامی و شکست داعش را تبریک گفت

تولیت آستان قدس رضوی: همه برای اسکان موقت زلزله زدگان کرمانشاه بسیج شوند

توان مقاومت و میدان ضامن موفقیت دیپلماسی است

بزرگداشت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی(ره)

بهره برداری از مسجد آیت الله منزوی آبادان

تجدید عهد بسیجیان کرمان با شهدا

آژانس بر اجرای تعهدات ایران در تمام بخش های برجام نظارت دارد

انتقاد نماینده اسفراین از طرح موارد کم اهمیت در نشست شورای برنامه ریزی استان

نوشهر /همایش ملی ملاعلی و شیخ آقاحسن فاخری

رسانه های البرز با وجود کمبودها به امر مهم اطلاع رسانی می پردازند

سردار شریف مطرح کرد: بسیج الگویی پذیرفته شده در منطقه

ماجرای مجروح شدن حاج قاسم سلیمانی

رزمندگان اسلام با تمسک به قرآن کریم شر داعش را از سر بشریت کم کردند

آخرین وداع با پیکر شهید مدافع حرم حمیدرضا ضیایی

عکس زیرخاکی فریدون آسرایی در خانه پدری

تصویری دیده نشده ازسردار حاج قاسم سلیمانی

خدایا، به فضلت با ما رفتار کن و با عدلت با ما رفتار نکن

آیت الله علوی گرگانی: وجود بسیج برای جامعه ضروری است/ افتخار می کنم در خدمت بسیجیان هستم

طنز/ مشکی رنگ... هیچی!

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها» با رهبر معظم انقلاب

حسین ولایتی فعالیت سازندگی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)در مناطق زلزله زده غرب

تجدید میثاق مداحان با شهدا + فیلم

هیچ دین داری نمی تواند نسبت به یک غده سرطانی به نام داعش بی تفاوت باشد

واکنش نوه امام خمینی به پایان داعش !

برنامه سفر دو روزه به بهشهر

انفصال از خدمت تاوان کارمندان متخلف شهرداری

بازداشت ها در ترکیه همچنان ادامه دارد/ دستگیری 99 مظنون دیگر

همسر کروبی: خانه از حضور ماموران خالی شده

اعتراض کمیسیون حقوق بشر به منع افسر مسلمان زن هلندی از پوشش حجاب

بازدید امیر سرتیپ علی جهانشاهی از بیمارستان صحرایی نزاجا در سرپل ذهاب

دولت 430 هزار میلیارد ریال به صندوق ها پرداخت کرد

طرح آمایش سرزمین گیلان متناسب با شرایط استان بازنگری می شود

«آرام جعفری» به عیادت نعیمه نظام دوست رفت

هادی حجازی فر چه ضرورتی در تشکر دید؟

ادعای واشنگتن درمورد برنامه هسته ای اعلام نشده ایران

ادعاهای امارات علیه ایران مغایر اصول حقوق بین الملل است

خنثی کردن بیش از 55 تهدید اساسی پس از دوران دفاع مقدس

سردار غیب پرور؛ سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران

روابط تجاری ایران با ترکیه باید به بیش از 30 میلیارد دلار برسد

راه های پاسداری و حراست از ولایت فقیه

رقابت 270 متسابق در سی وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن نیروی زمینی سپاه

فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند

حرمت شکنی یک صهیونیست اسراییلی در حرم حضرت معصومه(س) + عکس

سلفی حمید گودرزی به همراه مادرش! + عکس

انتخاب اعضای هیئت رییسه شورای اسلامی استان آذربایجان غربی

متدعلمی AGM دومیری گنجی ثبت جهانی شد

دولت سعودی به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی است/ تشکر از مقابله ایران با آمریکا

مجمع مجالس آسیایی باعث هم افزایی در حوزه ثبات و امنیت آسیا می شود

آژانس باید هر نگرانی معتبری در مورد برنامه هسته ای ایران را بررسی کند

تاملاتی درباره تعطیلی هشتم ربیع

مگر چه شده که بودجه مجلس 2300 درصد رشد داشته؟!

وداع با جانباز شهید مدافع حرم در مسجد الانبیا

هفت خوان جدید وزارت نفت برای استخدام

هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است

سرخس درآغوش مهر رضوی

کتاب گردی محسن هاشمی و احمد مسجدجامعی/ تصویر

آیت الله مکارم شیرازی: سلاح پیروزی بخش بسیج، معنویت است

استقبال آمریکا از بازرسی تکمیلی از اماکن ایران

آمانو: عملکرد ایران درباره بند T برجام باید شفاف تر شود

آیت الله مکارم شیرازی: بسیج باید سرزنده تر از سابق باشد

با 14 روش عشق خود را به فرزندتان نشان دهید

ترویج فرهنگ بسیجی موجب تقویت انقلاب اسلامی و تحقق آرمانهای آن

تاکید بر تبیین آیات و روایات امیدبخش در حوزه مهدویت

گلباران قبور مطهر شهدای اراک

برپایی آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در استان

آغاز سال تحصیلی طلاب خواهر حوزه های علمیه فارس

ایازی: نگرش عقلانی به دین ویژگی بارز آیت الله موسوی اردبیلی بود

دسترسی آژانس به تمام مکان‎هایی که نیاز به بازدید دارد

برگزاری همایش استانی یاوران وقف در مشهد

نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه در اردبیل

ثبت صدای انفجار در روز ناپدید شدن زیردریایی آرژانتین

5 کلید طلایی برای شناخت بهتر نامزدتان

تعهد کمیته امداد به ساخت 6هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده

بسیجی باید جریان ساز و مطالبه گر باشد/ آمریکا و عربستان ذلیل تر شدند

واکنش سیدحسن خمینی به پایان فتنه داعش

واکنش کواکبیان به بست نشینی احمدی نژاد در حرم عبدالعظیم(ع) به بهانه آزادی

این تست جالب شخصیت شناسی را از دست ندهید!

نگاه سازمان اوقاف به وقف یک نگاه علمی و تخصصی است

مراسم اعطاء نخستین نشان ادبی«سعدی و اقبال» در پاکستان

کتاب های علمای گیلان به عنوان سند افتخار فرهنگی حفظ شود

آیین اعطای نخستین نشان ادبی«سعدی و اقبال» در پاکستان

ارسال کمکهای مردم شمال عراق برای زلزله زدگان

نشست خبری فرمانده کل سپاه

آیت الله مسعودی خمینی: مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی مشی اعتدالی داشت

همایش ملی ملاعلی و شیخ آقاحسن فاخری

بهنوش بختیاری و پست اینستاگرامش درباره سردار سلیمانی +عکس

عارف: در جریان اصلاحات نگرانی هایی در باب نارضایتی مردم وجود دارد

رییس قوه قضاییه :لزوم بهره مندی روحانیت از ابزار های جدید رسانه ای برای تبلیغ دین

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر شنبه 4 آذر 96

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح شنبه 4 آذر 96

کارنامه بسیج در 38 سال گذشته درخشان است

ایران در مبارزه با تروریسم جدی است/ روحیه بسیجی؛ عامل مهم پیروزی جبهه مقاومت

پیام تبریک سرلشکر باقری به رهبر معظم انقلاب

عضو جامعه مدرسین: با عملکرد زشت اصلاح طلبان، مجلس خبرگان از وجود یل هایی چون آقای جنتی خالی شد

دیدار سردار غیب پرور با مراجع عظام تقلید

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها»

آمانو در نشست شورای حکام بیانیه جدید خود درباره ایران را اعلام کرد

بیرانوند در واکنش به اعتراض هواداران گوشهایش را گرفت!

بحث فیلتر کردن تلگرام در دولت مطرح نشده است

آیت الله مصباح یزدی: فرهنگ قرآن در جامعه ترویج شود

حضرت آیت الله سبحانی: کشورهای منطقه با الگوبرداری از بسیج پیروز شدند

طرح جامع مالیاتی درگام آخر

تقدیر سیدحسن خمینی از عوامل پایان حضور سرزمینی داعش

اجرای طرح ایمن سازی تب برفکی در بندرعباس با همکاری بسیج

شکست داعش، آغاز شمارش معکوس برای نابودی حکومت های حامی تروریست است

همایش ایران چالش های زیست محیطی در پاریس برگزار شد

دکتر ولایتی: تحریم های کاتسا غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را اثبات کرد

آیت الله مصباح یزدی: بسیج یکی از اصلی ترین شاخه های درخت اسلام است

نقش ایران درمبارزه با داعش محوری بود

تقدیر سیدحسن خمینی از عوامل پایان حضور سرزمینی داعش

آغاز طرح پاییزه کتاب با مشارکت 763 کتابفروشی

10 نکته برای انتخاب و خرید نیم بوت زنانه

کشتی جنگی روسیه به سرحدات لتوانیا نزدیک شد

مسابقه «سوپر مدل سال 2017 روسیه»

استخدام کارشناس فروش خانم مسلط به امور اداری در اصفهان

حضور معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات در مناطق زلزله زده+ عکس

سردار غیب پرور؛ سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران

پژمانفر: با دشمن باید با مشت آهنین سخن گفت

یادگار امام از عوامل پایان دهنده داعش تقدیر کرد

تصاویر/ شهید مدافع حرم «روح الله رحیمی» از لشکر فاطمیون

در ستاد نیروی دریایی ارتش فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند

نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است

هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام است

تاکید آیت الله علوی گرگانی بر لزوم وجود بسیج در جامعه

افتتاح بیمارستان صحرایی فوق تخصصی در پاسارگاد+فیلم

برپایی بیمارستان 5 روزه صحرایی در پاسارگاد

برگزاری یادواره 22 شهید دیشموک+فیلم

همایشی برای جراحی بینی

مراسم تشییع پیکر شهدای مدافع حرم ـ مشهد

آمانو: عملکرد ایران درباره بند T برجام باید شفاف تر شود

شروط حریری برای پس گرفتن استعفایش

لاریجانی در بدو ورود به تهران: تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی

قطار شهری کرج راه اندازی می شود/در انتصاب ها پاسخگوی کسی نیستم

به مناسبت هفته بسیج/ سردار غیب پرور؛ سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران

امیدواریم وزارت علوم از رخوت خارج شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: تراز مالی دولت منفی است/ وجود 70 هزار پروژه عمرانی ناتمام در کشور

بی دقتی در ساخت بناهای حساس جامعه، بازی با جان مردم است

رویدادهای خبری برجسته روز پنجشنبه در افغانستان

اولین سالگرد درگذشت استاد سلیم موذن زاده و آیت الله موسوی اردبیلی گرامی داشته شد

شورای فنی حق کوتاه آمدن از کیفیت ساخت و سازها را ندارد

گلزار شهدای استان یزد گلباران و عطر افشانی شد

تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت درمجمع مجالس آسیایی

استاندار لرستان از پروژه های عمرانی شهرستان دوره چگنی بازدید کرد

استقبال از طرح ملی پویش کتابگردی در نیشابور

حضرت آیت الله نوری همدانی: مذاکره با دشمن راهی به جایی نمی برد

آیت الله سبحانی در دیدار با سردار غیب پرور: پیروزی های منطقه حاصل الگو برداری بسیج است/مسئولین به نیازمندی های بسیج و تقویت آن توجه کنند

آملی لاریجانی: هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است

خبرهای چهارمین روز هفته بسیج در استان

گردهمایی بسیجیان بویراحمد در گلزار شهدا

ایثار شهید دانش آموز با شهادت خود + گزارش

تقدیر سیدحسن خمینی از عوامل پایان حضور سرزمینی داعش

غبارروبی مزار شهداء گمنام بهشت زهرای تهران

هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است

آیت الله مکارم شیرازی: بسیج، درد جامعه را شناخته

کشورهای منطقه با الگو برداری از بسیج توانستند پیروز شوند

به موگابه مصونیت قضایی داده شده/ رییس اتحادیه آفریقا: ازخروج نه چندان درخور موگابه متاثر شدم

دشمن برای تضعیف ارتباط مردم و روحانیت برنامه دارد/ توطئه های دشمنان تمامی ندارد

معلم لرستانی بر اثر گازگرفتگی در مدرسه جان باخت

بسیج عنوانی همگانی برای اقشار مختلف است

استخدام منشی،خانم،مسلط به کامپیوتر و آفیس در شرکت تاسیساتی

قصان محمد خطیب: وحدت نیاز فوری امروز جهان اسلام است

آملی لاریجانی: ایران تمام محاسبات دشمن را در منطقه و جهان بر هم زده است

نگرانی ای درباره بند T ضمیمه برجام نداریم

دومین روز از اجلاس جهانی محبان اهل بیت(ع)

احتمال ورشکستگی تامین اجتماعی در دهه آینده

فیلم/ ماجرای مجروح شدن حاج قاسم سلیمانی

راهکارهای موثر برای شناخت بهتر نامزدمان

لاریجانی ترکیه را به مقصد ایران ترک کرد

درد ملموس جامعه اشتغال است / مردم مطالبات اقتصادی و اشتغال محور دارند

یادگار امام: همه جا باید مقابل ظلم و ظالم ایستاد

آملی لاریجانی: بی تردید جمهوری اسلامی، مقتدرترین نظام سیاسی در منطقه است /هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته بسیج

آیت الله علوی گرگانی در دیدار با سردار غیب پرور: وجود بسیج برای جامعه ضروری است

واشنگتن: آژانس باید هر نگرانی معتبری در مورد برنامه هسته ای ایران را بررسی کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس: آزاد کردن واردات برنج کمر کشاورزان را شکست/ انتظار می رفت وزیر جهاد کشاورزی جلوی این مسأله بایستد

گلزارشهدای هشت سال دفاع مقدس درساوجبلاغ عطرافشانی شد

تنها راه برون رفت از موانع فعلی، اندیشه و عمل انقلابی است/ ولایتمداری شاخص اعتدال است/ تلاش آیت الله مهدوی کنی در بخش کادرسازی برای انقلاب بی نظیر بود

تنها راه برون رفت از موانع فعلی، اندیشه و عمل انقلابی است/ ولایتمداری شاخص اعتدال است/ تلاش آیت الله مهدوی کنی در بخش کادرسازی برای انقلاب بی نظیر بود