مطالب مرتبط:
محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/ الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
سردار نجات: محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/ الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
محدودیت های رییس دولت اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد
سردار نجات: محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 28 مهر 1396 ساعت 09:252017-10-20سياسي

کیفیت نجات از فتنه های آخرالزمان با پیشگویی روایات


بنابر آموزه های دینی، آن مهلتی که خداوند به ابلیس رجیم داده، با آمدن منجی موعود(عج) پایان می پذیرد، لذا هر چه به تلألؤ عصر ظهور نزدیک شویم به پایان مهلت شیطان نیز نزدیک شده ایم، - شبستان نوشت: بررسی و تبیین چالش های فراروی جامعه اسلامی و نهاد خانواده و همچنین باورهای اجتماعی در دوران پیش از طلوع عصر کریمه مهدوی و تشریح رویکردهای صحیح در مواجهه با این چالش ها و فتنه ها، ما را بر آن داشت تا گفت وگوی مبسوطی با حجت الاسلام والمسلمین خدامراد سلیمیان، استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه ترتیب دهیم که بخش ابتدایی آن را در ادامه می خوانید.

آسیب ها و معضلات ناشناخته ای در مسیر جهت گیری جامعه به سمت جامعه آرمانی مهدوی و دولت اسلامی در عصر ظهور وجود دارد، به نظر شما چگونه می توان جامعه و بخصوص جوانان را در مقابله با فتنه های آخرالزمانی واکسینه کرد؟ قطعاً شکی نیست که هم اینک ما در دوران آخرالزمان قرار داریم و هر چه از این ایام می گذرد، ما بیشتر در مسیر ظهور و قیام جهانی حضرت حجت(عج) قرار می گیریم و می شود از روایات متعددی که در باب دوران آخرالزمان وارد شده اند، ویژگی های جهان بشریت را در آستانه ظهور منجی، تبیین و تشریح کرد.

اینکه در آستانه ظهور، شرایط و چگونگی زیست و حیات جوامع بشری و در کل نظام آفرینش، به چه سمت و سویی حرکت خواهد کرد، در سخنان و روایت معصومین(ع) و فرمایشات قرآن کریم، وارد شده است.

این مناسبات از این جهت است که ما بدرستی موقعیت و وضعیت خود را بشناسیم و بدانیم در پیش بینی های معصومین(ع)، چه صفاتی برای جامعه منتظر مطرح شده است و در ابعاد گوناگون سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، ویژگی های انسان های این دوران چگونه است.

متأسفانه، غفلت از این مناسبات و مسامحه جدی در مطالعه منابع، انسان ها را به کج روی و انحطاط کشانده است.

جای بسیار تأسف و ناراحتی است که هم اینک در صدر اخبار و گزارشات بین المللی، اخبار قتل و جنگ و خون ریزی و نسل کشی انسان ها مخابره می شود.

این که چرا وضعیت جامعه بشری امروزه اینگونه مشاهده می شود؟ و چرا جنایات و ناملایمات متعددی همانند؛ نسل کشی های گسترده و فجیع مسلمانان در کشور میانمار مشاهده می گردد و این واقعه در حالی است که هیچ صدایی از هیچ یک از نهادهای انسانی و بین المللی و به ظاهر مدافع حقوق بشر شنیده نمی شود!.

کسانی که به ظاهر برای دفاع از حقوق حیوانات، کمیته های صیانت، تشکیل می دهند و در مواقعی حتی، به تظاهر و دروغ، برای حیات وحش، اشک تمساح نیزمی ریزند، امروزه در برابر فجیع ترین جنایات علیه اشرف مخلوقات هستی، سکوت مرگ گرفته اند!!.

اینکه امروزه، انسان هایی در حجم هزاران نفر، در اقصی نقاط این گره خاکی، در خون خود غوطه ور می گردند، اما صدایی از هیچ یک از مجامع انسانی شنیده نمی شود، سیاهی و عصیانِ، نفس سرکش آدمی و شیطان رجیم را در دوران آخرالزمانی، به خوبی به تصویر می کشد.

به نظر می رسد، پیشگویی هایی که در ادیان الهی در باب دوران آخرالزمان وارد شده است، یکی یکی، به منصه ظهور می رسند و انسان ها، به سمت سویِ قساوت قلب و بی توجهی به تمامی مناسبات فطری و الهی و انسانی، گام برمی دارند.

اگر در موقعیتی هم، به ظاهر دیده می شود که می خواهند از حقوق بشر دفاع نمایند، باید گفت این رویه نیز، چیزی جز فریب و اغواگری و سیاست بازی نیست.

امروزه وقتی به مناسبات جهانی نگاه می نماییم، متوجه خواهیم شد که روز به روز، انسانیت در ورطه نیستی و نابودی فرو می رود و جوامع بشری بدون توجه به جایگاه خلیفه الله بودن انسان، بشریت را در سراشیبی انحطاط و سقوط قرار داده اند.

نقش امت اسلامی و باورهای اصیل معنوی آن، در جهت حرکت به سمت تحقق دولت کریمه مهدوی، در این دوران پرآشوب، چگونه می بایست باشد؟در باب مسائل مطروحه باید گفت که، جوامع و بلاد مسلمین نیز، از این قواعد مستثنی نیستند.

کسانی هستند که به ظاهر خود را مسلمان می نامند، اما بدون توجه به فرمایش نورانی نبی مکرم اسلام(ص) که فرمودند: مَنْ سَمِعَ رَجُلًا یُنَادِی یَا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم ؛ به راحتی از کنار تمام ناملایمات و جنایات انسانی می گذرند.

پیامبر اکرم(ص) در این فرمایش نفرمودند اگر مسلمانی ندا و فریاد مظلومیت برآورد، به داد او برسید؛ بلکه فرمودند: هرگاه یک انسان و فارغ از دین و آیین و مسلکش و در هر کجای جهان، فریاد دادخواهی و استمداد برآورد، به داد و ندای او برسید.

امروزه به خوبی مشاهده می شود، عده کثیری از افرادی که به ظاهر ادعای مسلمانی دارند، از کنار فریادها و ضجه ها و استغاثه های بشری، به سادگی می گذرند.

این بررسی در مقیاس جهانی که ما با خونریزی ها و جنایات متعدد در آن مواجه هستیم.

اما در مقیاس درونی و در بررسی موقعیت درونی جامعه اسلامی، به نظر می رسد هر چه ما به آستانه حضور و ظهور منجی موعود(عج) نزدیک می شویم، شیطان بزرگ و شیاطین انس و جن، سعی و تلاششان در جهت اغواگری و فریب، بیشتر و وسیع تر می گردد.

ما بر اساس آموزه های دینی معتقد هستیم، آن مهلتی که خداوند به ابلیس رجیم داده است، با آمدن منجی موعود(عج) پایان می پذیرد و بنابراین به روشنی می توان نتیجه گرفت هر چه به تلألؤ عصر کریمه ظهور، نزدیک می شویم به پایان مهلت شیطان نیز نزدیک می گردیم و به همین دلیل، اغواگری و تلبیس شیطان نیز، بیشتر و فزون تر خواهد شد.

ما در باب زندگی و معاش انسان ها در آستانه عصر ظهور، پیشگویی های فراوانی در کلام معصومین(ع) داریم که می بایست نصب العین حرکت و پویش جامعه اسلامی قرار گیرد.

اگر قرار است ما در زمره نجات یافتگان فتنه های آخرالزمانی باشیم، نمی توانیم به راحتی از کنار این پیش گویی ها عبور نماییم و نمی شود به آنها بی توجه بود.

مشکل اصلی جامعه در این باره چیست و چه راه حلی برای آن وجود دارد؟امروزه مشکل اساسی و مهم جوانان ما، در بی توجهی به آموزه های دینی و هشدارهای است که این آموزه ها در جهت صیانت از هستی آدمی، به انسان ها وارد داشته است.

امروزه متأسفانه کمتر جوانی وجود دارد که به آموزه های اصیل دینی، اهتمام داشته باشد، آموزه هایی که برای تکریم و صیانت از شخصیت و وجود او گفته و پرداخته شده است.

امروزه متأسفانه ما نسبت به مطالعات دینی بسیار فقیر هستیم، یعنی، در حد مطالعات دینی که هیچ حتی در حد مطالعات عمومی نیز، کمکاری و اهمال دیده می شود.

متأسفانه بخش قابل توجهی از جوانان و فرزندان ایران اسلامی، نسبت به فراگیری آموزه های دینی و مطالعات مربوط به حوزه های دینی، کم لطفی دارند و می بایست بیان کرد این امر، همان خواسته و حاجت شیطان رجیم است و انحرافات نیز از همین نقاط شروع می شوند.

وقتی انسان به فرامین دینی و بیانات اهل بیت(ع) که هادیان حقیقی آدمیان هستند، بی توجهی و بی مبالاتی می نماید، به راحتی تحت تأثیر انحرافات و اغواگری ها قرار می گیرد و به راحتی، فریب مدعیان دروغین را می خورد و به آسانی اسیر القائات و وعده های پوشالی آنها می گردد.

می بایست بیان کرد: مهمترین و عاجلانه ترین درمان امروزه این است که، نسبت به این انحرافات و گژاندیشی ها، آگاهی ها و تحقیقات خود را، بارورتر و بالنده تر نماییم و در صدد افزایش دانش هایی باشیم که منجر به رفتارهای حسنه می گردند.

سوگمندانه باید بیان کرد: پاره ای از آسیب های موجود، به علت عدم آگاهی و بدفهمی صورت می گیرد.

اگر در باب موضوع حجاب و عفاف، از جانب عده ای کوتاهی صورت می گیرد و یا اینکه جوانانی نسبت به ادای فریضه واجب، کوتاهی دارند، به این علت است که این عزیزان، آگاه نیستند که این مناسبات، چه تأثیرات شگرفی بر حیات دنیوی و اُخروی آنها خواهد داشت.


کلید واژه ها: جامعه - انسان ها - انسان - بین المللی - مهدوی - اجتماعی - اسلامی - جامعه اسلامی - اخبار - حوزه علمیه - هیئت علمی - علمی - مسلمانان - جهان - حقوق - مهلت - حقوق بشر - پیش بینی - دانشگاه - میانمار - پیشگویی - خانواده - ابتدایی - مهدویت - جوانان - شبستان - فرهنگی - مطالعه - مدافع - جوامع

آخرین اخبار سرویس:
شمشیر از رو بسته ی ایرانی ها برای Waze

صادقی در نشست جامعه نظارت و بازرسی دولت: حداقل 182دفتر بازرسی و نظارت در وزارتخانه ها، دستگاه ها، ادارات و شرکت های دولتی وجود دارد

دولت هنوز کفالت سهام عدالت را برعهده دارد

سرویس های جاسوسی 86 کشور داعش را پشتیبانی می کردند

آغاز بکار اولین همایش ملی شور ورزی در یزد + تصاویر

تکذیب مصاحبه نسبت داده شده به وزیر راه و شهرسازی در هفته نامه حمل و نقل

شکست داعش ثمره شیرین بصیرت، هوشیاری و توکل

بسیج شجره طیبه الهی و دریای بیکران عزت و ولایت است

آغاز بکار اولین همایش ملی شورورزی در یزد+تصاویر

دولت به تنهایی نمی تواند مشکل زلزله زدگان را حل کند

دبیرکل مجمع تقریب به مقام معظم رهبری تبریک گفت

داغ شدن هشتگ #غیرت و #غیرت_علوی در شبکه های اجتماعی

رییس سازمان بسیج مستضعفین با علما و مراجع تقلید دیدار می کند

نهمین یادواره شهدای گرانقدر مرکز دهستان چاپارخانه

روحانیت، پرچمداران بصیرت در مدرسه فیضیه برگزار می شود

رشته تاریخ در کشور دچار عدم زایندگی است

فیلم/ رهبر انقلاب: نابودی داعش پیام جمهوری اسلامی را به گوش ملت ها رساند

برگزاری نشست وقف، علم و فناوری در دانشگاه شریف/ تأکید اساتید بر ورود خیرین و وقف به مراکز علمی

«چوب خط» به سراغ قانون کار و چالش آن می رود

تربیت دینی کودکان بیشتر مورد توجه قرار گیرد

دین باید با اخلاق جامعه را هدایت کند/ایرنا کرامت های اخلاقی را ترویج دهد

حضور اعضاء هیات دولت در جمع خبرنگاران

از نود تا نود

فصل سوم 57 با نام بر دامنه آتشفشان روی آنتن می رود

شناسایی و جذب نخبگان یکی از برنامه های مهم بسیج است

کمک 250 میلیون ریالی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران به زلزله زدگان کرمانشاه

اعلام فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری شعر «مهر بهمن» در چهارمحال و بختیاری

مهندس کاربلد را در لیست سیاه قرار می دهند

آیت الله نوری همدانی: اتحاد جبهه مقاومت منجربه پیروزی بر داعش شد

اِمرسون اِمنانگاگوا به عنوان رییس جمهور جدید زیمبابوه سوگند یاد می کند

رشته تاریخ در کشور دچار عقیم وارگی و عدم زایندگی است

باید چشم انداز آینده علم تاریخ را تدوین کنیم

جذب اعتبار طرح های مصوب سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد؛

حکم پرونده پزشک کیارستمی با توجه به میزان دیه قطعی است

آمریکا داعش را به وجود آورد، اما با شکست مواجه شد/ تروریسم به توسعه و حیثیت آسیا لطمه زد

خاطره گویی خلبان دفاع مقدس در «شب خاطره»

تقدیر آیت الله صافی گلپایگانی از نقش کلیدی سردار سلیمانی درنابودی داعش

سومین همایش مدیریت استعداد در هزاره سوم برگزار می شود

لزوم بازتعریف راهکارهای ترویج کتابخوانی/ سهم کتاب در سبد فرهنگی خانوارها نیازمند افزایش است

ابراز تمایل وزیر گفتگوی لهستان به توسعه روابط همه جانبه با ایران

استخدام صندوقدار آقا آشنا به نرم افزار سپیدز در تهران

اولین واکنش آمریکا به کناره گیری موگابه

استخدام برشکار و نمونه دوز ماهر آقا در تهران

استخدام مونتاژکار و برشکار ماهر جهت کار MDF در تهران

بررسی شکایت شورای امنیت ملی از علی مطهری در مجلس

استخدام رویه کوب و خیاط جهت تولیدی مبل در خراسان رضوی

استخدام کمک حسابدار خانم آشنا به نرم افزار مالی در تهران

استخدام مهندس سازه مسلط به ضوابط نظام مهندسی در تهران

استخدام کارمند اداری آشنا به امور ثبتی در تهران

استخدام هتل ابرار در امام رضای 42 مشهد

استخدام کارمند اپراتور کامپیوتر در رادیولوژی

تلگرام فیلتر نمی‎شود/فعالان اقتصادی از نرم افزارهای داخلی استفاده کنند

پیگیری سفر ماکرون به تهران/ سیاست های عربستاتن براساس تنش در منطقه استوار شده است

استخدام زیگزالدوز ماهر خانم و آقا در تهران

رد پای کد تجاری ناپلئون در قانون تجارت ایران / مدیر مطالعه لایحه قانون تجارت : اداره تجارت با قوانین 125 سال پیش منطقی نیست

سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایندگی وی شناخته نشد

نشست مربیان حفظ استان قم با مدیر قرآنی اوقاف

سازمان بین المللی مهاجرت زمینه بازگشت پناهندگان افغان به افغانستان را فراهم کند

دو جایزه ویژه جشنواره روابط عمومی به همراه اول

لاریجانی: ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

تایید احکام 3 نفر از محکومان افساد فی الارض در دیوان عالی/ سرپرستان دادسرا حداقل 2 روز در هفته ملاقات مردمی داشته باشند

گروه لیان با سورپرایز های خاص به تالار وحدت می رود

آیت الله مکارم؛ جایزه نوبل را به سردار سلیمانی بدهند

تذکر نماینده ایلام به وزیر ارشاد به دلیل پرداخت نشدن یارانه مطبوعات

ایکنای کردستان برای سومین سال پیاپی خبرگزاری برتر حوزه وقف معرفی شد

علما در اجرا و عمل به وقف پیشقدم بودند

تشکیل کمیسیون ویژه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مجلس کلید می خورد

فعلا مسدود کردن پیام رسان های خارجی در دستور کار نیست

آیت الله اراکی پیروزی جبهه مقاومت را به رهبر انقلاب و سردار سلیمانی تبریک گفت

حضور بیش از 170 هیئت مذهبی شهرستان بجنورد در مشهد مقدس

امور حقوقی خبرنگاران البرزی رایگان انجام می شود

واقفان هنرمندان واقعی هستند

معابر خاکی بجنورد در شان شهروندان نیست

یادداشت/ حامد اهور آواز اندیشه در پرده ی سکوت

وظیفه دولت حمایت از فعالیت های فرهنگی است

مدیر علمی ـ پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان: محورهای چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی اعلام شد

25 درصد بیمارستان ها و مراکز پزشکی کشور موقوفه هستند

کارت هوشمند ملی، کلید ورود به دولت الکترونیک است

شیراز، میزبان رقابت برترین قرآنیان نهاجا می شود

از صندلی خالی رییس جمهور تا حضور آقای معاون اول در جمع خبرنگاران

1000 مرکز فرهنگی، هنری در سمنان فعالیت دارند

آیت الله نوری همدانی: از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست ها بوده است

دادستان تهران: حکم اعدام سه مفسد فی الارض تایید شد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: شکست داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیجی است

سخن امام علی(ع) درباره نتیجه جهاد در راه خدا

آیت الله مکارم شیرازی: به سردار سلیمانی جایزه صلح نوبل دهید

همکاری های ایران و الجزایر در زمینه منابع آبی گسترش می یابد

انجام نخستین عمل جراحی تعویض دریچه آئورت بدون بخیه در مازندران

بخش عمده ای از مشکلات جامعه با ترویج فرهنگ وقف قابل رفع است

رییس دانشگاه پزشکی بوشهر: شهید حججی نتیجه تربیت در مکتب کربلاست

عضو هیأت علمی دانشگاه در نشست اقتصاد مقاومتی و نقش بسیج: کارکرد خاصی در مردمی کردن اقتصاد از سوی دولت مشاهده نشد

206 نماینده مجلس در نامه ای به رهبر انقلاب پایان داعش را تبریک گفتند

ایثار اجتماعی مردم در زلزله غرب کشور تجلی یافت

چگونه در کسب و کار آنلاین موفق شویم؟

ضرورت توجه بیشتر مسئولین فرهنگی چهارمحال و بختیاری به بحث کتاب و کتابخوانی

روی آنتن شبکه دو ببینید نحوه تخصیص درآمد حاصل از عوارض آلایندگی زیر ذره بین طبیعت 360 درجه

زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان امام(ره) ابرکوه نواخته شد

کرسی «فقه اباضیه» در دانشگاه مذاهب اسلامی راه اندازی می شود

شکایت معاونت فرهنگی شورای عالی امنیت ملی از مطهری/ صحبت ها مغایر با وظایف نمایندگی نبود

کثرت طلاق توافقی در گیلان

زلزله مچ همه را باز کرد

پارک سوکان سمنان درآینه پاییز96(1)عکاس:علی اکبر بندری

شکست داعش نشان داد تنها راه غلبه بر جبهه استکبار، مبارزه و مقاومت است

برزگر: دولت طلب گندمکاران وچغندرکاران را پرداخت کند

جذب اعتبار طرح های مصوب سفر رییس جمهور به استان

دیدار جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور با رهبر انقلاب

وزیر دفاع: تهدیدات علیه ایران رابه موقع و قاطع پاسخ می دهیم / پیشنهاد بروجردی برای مانور مشترک

استخدام چند نفر شابلون زن ماهر جهت چاپ تریکو در تهران

استخدام شرکت چاشنی زرین

استخدام قصاب ماهر جهت تهیه غذا در تهران

استخدام چهار رده شغلی در هتل انصار

استخدام کارگر ماهر نقاش و صافکار در محدوده فداییانِ تهران

استخدام کارمند It جهت آژانس هواپیمایی در تهران

90 درصد شکایات منتهی به محکومیت در حوزه راینولوژی مربوط به افراد فاقد صلاحیت است

استخدام پیک موتوری جهت شرکت تبلیغاتی در تهران

دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری

استخدام کارمند خانم جهت شرکت بازرگانی در تهران

نورهای مرموز قبل از زلزله کرمانشاه چه بودند؟

دری نجف آبادی: در جریان شکست داعش نبرد انقلابی دیگری در تاریخ اسلام رقم خورد

استخدام کارمند آشنا به فتوشاپ در دفتر چاپ دیجیتال

با نابودی داعش آمریکای مستکبر به زانو درآمد

استخدام مدیر، میزبان، تاسیسات، آشپز و کمک آشپز در هتل سه ستاره

قدردانی باران کوثری از جواد خیابانی

استخدام پیک موتوری جهت فست فودی در شرقِ تهران

الهام پاوه نژاد در مطب دندانپزشکی خانم دکتر سرشناس (عکس)

تخریب ملک ناایمن در میدان قیام آغاز شد

شکست دادن آمریکا در منطقه از معجزات انقلاب اسلامی است/عده ای بلندگوی دشمن شده اند و آیه یأس می خوانند/ به چشم خودمان مشاهده کردیم که می توانیم

دیدار رییس سازمان بسیج مستضعفین با مراجع تقلید

آیت الله نوری همدانی: از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست ها بوده است

تبدیل خیابان لاله زار به گذر فرهنگی تا پایان سال

تجدید میثاق کارکنان بسیجی واحد تهران شمال با آرمان های امام خمینی(ره)

مردم فلسطین در کنار مردم مظلوم یمن در مقابل جنایت سعودی ها ایستاده است

اتحادیه عرب شآن خود را حفظ کند

بازدید مدیر شبکه الکوثر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

تصمیم گیران نظام اسلامی از تجربه ایستادگی و مقاومت درس بگیرند

کثرت طلاق توافقی در گیلان

بررسی شکایت شورای امنیت ملی از علی مطهری در مجلس

رییس پارلمان ترکیه بر حفظ صلح و توسعه آسیا تاکید کرد

تجلیل از 12 فعال رسانه ای هرمزگان در جشنواره جهادگران علم و فناوری

خانه موزه جلال و سیمین در ابهام

ایجاد هراس تصنعی از سوی قدرت های بزرگ برای رونق بخشی به بازار فروش سلاح

دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب

تقدیر امام جمعه دهدشت از خدمات مجمع خیرین سلامت

نماز جمعه 3 آذر به امامت حجت الاسلام صدیقی اقامه می شود

95 درصد نیات واقفان کردستانی مسجد است

قراردادهای موقت کار تهدید اصلی زندگی اجتماعی کارگران

570 هزارموقوفه و رقبه سنددارشدند/وجود بیش از 180 هزار موقوفه و یک میلیون و 300 هزار رقبه درکشور 

مصباحیان: باید به لبیک دکتر شریعتی پاسخ بدهیم

مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع حرم سید احمد حسینی

معنای واقعی ایثارگری را برای نسل های آینده نهادینه کنیم

بخش دوم میز گرد پیروزی های محور مقاومت+فیلم

استاندار تاکید کرد:
 
 ضرورت تهیه طرح جامع مدیریت بحران در گیلان

مخوف ترین دخمه دنیا کجاست؟ +عکس

یاد جلال ذوالفنون با قطعه «اندک اندک» در برج آزادی زنده می شود

وزیر دادگستری لبنان: دولت رسما و قانونا مستعفی نیست

جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

تصاویری از سردار سلیمانی در نبرد با داعش

ناوگان حمل و نقل شهری زنجان مناسب سازی نشده است

صداوسیما درها را به تبلیغات مضر می بندد؟

تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات کلید خورد

کاهش آلام زلزله زدگان مناطق غرب کشور

استخدام طراح مسلط به autocad در تهران

راه های کشف عیوب پنهان

میزان وام های اختصاص یافته به زلزله زدگان باید زیاد شود

آشنایی مبلغان مدارس امین با شیوه های نوین تبلیغ کودک و نوجوان

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

زمان تجمیع کارت ها به همت وزرا و دستگاه های ذی ربط بستگی دارد

رفتار زننده پذیرش بخش ویژه هواپیمایی آسمان با یک مسافر بیمار

مدیر مسئول دولت بهار، تا هفته آینده در بازداشت می ماند!

پیام تبریک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت پایان داعش/ نسل چهارم انقلاب مهیای روزهای مبادا هستند

خبرگزاری فارس کردستان رسانه برتر حوزه وقف شد

دبیر شورای عالی فضای مجازی: ویز برای صیانت از حریم خصوصی مردم بسته شد/ فعلا مسدود کردن پیام رسان های خارجی در دستور کار نیست

زاهدان میزبان دوشهید گمنام دفاع مقدس

پایان خلافت داعش

فصل پاییز در کشمیر (عکس)

آمریکا حامی همه اتفاقات تروریستی است

روحانیان نقش مهمی در آموزش مسایل اجتماعی و فرهنگی جامعه دارند

ثبت ملی مراسم شمع روشن کردن سرایان

شهادت پیشکسوت جودو حین مبارزه با تروریست های تکفیری در سوریه

بیست جمله از رهبر انقلاب درباره «بسیج»

تبلیغات ماهواره ای جراحی بینی سه بعدی کذب است

چگونه در کسب و کار آنلاین موفق شویم؟

تجلیل از واقفان نمونه استان

اعلام زمان مصاحبه جذب هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی

روحانی در تماس تلفنی ماکرون: اجرای کامل و دقیق برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری ها است

یادواره شهدای چینی جان و ولیسه

یادواره 31شهید دهستان لیجارکی و حومه

سخنان مطهری درباره حصر مغایر با وظایف نمایندگی وی شناخته نشد

جلسه هیات دولت

مهم ترین رسالت رسانه ها رعایت حقوق شهروندی و ایجاد امنیت روانی در جامعه است

پیام استاندار خراسان شمالی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

جشن وحدت و مردم یاری بسیج در کرج برگزار می شود

ترویج وقف های جدید متناسب با نیاز روز و کمک به سرمایه گذاری و اشتغال

فرماندار چاراویماق: مدافعان حرم نقش مهمی در نابودی گروه تروریستی داعش داشتند

برگزاری همایش «رفع مشکلات عاطفی و زناشویی از منظر طب سنتی اسلامی ایرانی»

تهیه مستند تاریخ انقلاب اسلامی زنجان نیازمند همکاری شهروندان زنجانی

خواهان حل مسائل حوزه امنیتی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی هستیم

جلوگیری سپاه پاسداران از داعش برای تاسیس عربستان دوم در منطقه

سهم یک درصدی موقوفات قرآنی/ واقفان متناسب با نیاز روز جامعه وقف کنند

کیفیت نجات از فتنه های آخرالزمان با پیشگویی روایات

کیفیت نجات از فتنه های آخرالزمان با پیشگویی روایات