مطالب مرتبط:
وعده پرداخت بهای گندم کاران محقق نشد
سود تاخیر در پرداخت بهای گندم به کشاورزان پرداخت می شود
75 درصد مطالبه گندم کاران کشور پرداخت شده است
75 درصد مطالبه گندم کاران پرداخت شد
پرداخت 500 میلیون تومان برای سند راهبردی که نوشته نشد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 28 مهر 1396 ساعت 00:002017-10-19اقتصادي

وعده پرداخت بهای گندم کاران محقق نشد؛ کیسه کشاورزان لرستانی خالی شد


سریال بلاتکلیفی گندم کاران لرستانی و عدم پرداخت به موقع بهای محصولشان هرساله تکرار می شود و امسال نیز پس از گذشت ماه ها هنوز طلب خود را دریافت نکرده اند و از این وضعیت گلایه مند هستند.

- وعده پرداخت بهای گندم کاران محقق نشد؛ کیسه کشاورزان لرستانی خالی شد سریال بلاتکلیفی گندم کاران لرستانی و عدم پرداخت به موقع بهای محصولشان هرساله تکرار می شود و امسال نیز پس از گذشت ماه ها هنوز طلب خود را دریافت نکرده اند و از این وضعیت گلایه مند هستند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازغلات نیوز از تسنیم، باوجوداینکه کشاورزان از اقشار زحمت کش جامعه هستند و در راستای تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی گام برمی دارند ولی متأسفانه با دغدغه و مشکلاتی مواجه اند و مورد بی مهری و کم لطفی های زیادی قرار می گیرند و یکی از دغدغه های اصلی این قشر پرداخت نشدن مطالبات آنان از سوی مسئولان است.

گندم کاران لرستانی علی رغم افزایش در تولید محصول، با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کنند و هرساله شاهد دیرکرد در پرداخت مطالبات آنان هستیم و امسال نیز باوجوداینکه چندین ماه از فصل برداشت گندم می گذرد ولی هنوز که هنوز است مطالبه کشاورزان پرداخت نشده این در حالی است که فصل کاشت مجدد گندم فرارسیده ولی کیسه کشاورزان همچنان خالی است.

پول گندم کاران لرستانی پرداخت نشدکشاورزان هرساله گندم خود را با زحمت فراوان تولید و باقیمت مشخص شده از سوی دولت به مراکز خرید گندم تحویل می دهند و انتظار دارند بهای گندم آن ها نیز به موقع پرداخت شود ولی متأسفانه این امر تحقق نیافته و بخش قابل توجهی از گندم کاران از پرداخت نشدن پول محصول خود شاکی هستند.

امیدی یکی از کشاورزان لرستانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مردادماه امسال حدود هشت تن گندم تحویل سیلوهای خرید گندم دادم ولی تاکنون تنها یک میلیون و 200 هزار تومان از بهای گندم را آن هم در سه نوبت پرداخت کردند و در حال حاضر حدود 9 میلیون تومان از سازمان جهاد کشاورزی طلب دارم.

وی افزود: یک کشاورز با هزاران رنج و سختی اقدام به کاشت گندم می کند ولی متأسفانه در زمان برداشت و فروش محصول با مشکل عدم پرداخت پول گندم روبه رو می شود و این مسئله هرساله تکرار می شود و مسئولان هیچ گونه توجهی نمی کنند.

وعده هایی که عملی نمی شوداین کشاورز عنوان کرد: متأسفانه زمان خریداری گندم وعده پرداخت مدت زمانی کوتاه و به موقع را می دهند ولی به وعده هایشان عمل نمی کنند، علی رغم اینکه تنها امید یک کشاورز به برداشت و فروش محصول خود است ولی باگذشت ماه ها هنوز نتوانسته ایم مبلغی دریافت کنیم حتی پول خرید بذر اصلاح شده برای کاشت مجدد نداریم.

وی بیان کرد: از مرحله کاشت تا برداشت محصول باید هزینه های بسیاری را بپردازیم حتی برخی هزینه ها را چون درآمد دیگری جز کشاورزی نداریم نمی توانیم پرداخت کنیم و به امید فروش محصول می مانیم ولی متأسفانه پس از فروش محصول نیز با مشکل پرداخت نکردن طلبمان از سوی دولت مواجه می شویم.

امیدی تصریح کرد: باوجوداینکه چندین ماه از تحویل گندم می گذرد ولی خبری از پرداخت پول نیست، چرا کسی به فکر ما کشاورزان نیست؟ گندمی که تحویل داده ایم حاصل یک سال تلاش و سختی است، حاصل هزینه هایی است که برای تولید کرده ایم، اگر همین روال ادامه داشته باشد ما نیز مجبوریم از تولید گندم دست بکشیم.

کیسه خالی کشاورزان پس از 5 ماهآیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در راستای پرداخت نشدن طلب گندم کاران از سوی دولت اظهار داشت: با توجه به اینکه قریب به پنج ماه از خرید گندم گذشته است ولی متأسفانه تاکنون تنها حدود 60 درصد از طلب گندم کاران به کشاورزان پرداخت شده است.

وی افزود: همچنان که مسئولان وعده دادند مابقی طلب کشاورزان را پرداخت می کنند ولی متأسفانه تا به امروز این مسئله عملی نشده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عنوان کرد: کشاورزان به ما مراجعه می کنند، مشکل دارند و گرفتار هستند، یک سال زحمت کشیده اند طبیعتاً امیدشان به این بوده که محصولشان را می فروشند و مشکلات خود را حل می کنند.

وی بیان کرد: کشت دوباره شروع شده و کشاورزان برای خرید بذر، سم و کود نیاز به پول دارند؛ کشاورزان فقط درآمدشان همین محصول کشاورزی است که اگر این پول داده نشود قطعاً مشکلاتی برای کشاورزان ایجاد می شود.

اعتراض کشاورزان برای دریافت مطالباتآیت الله میرعمادی بابیان اینکه تأخیر در پرداخت طلب کشاورزان، تولید گندم را دچار مشکل می کند تصریح کرد: کشاورزان گلایه مند هستند و شدیداً اعتراض دارند چراکه واقعاً ازلحاظ مالی وضعیت مناسبی ندارند و درآمدشان فقط همین مقدار گندم بوده است.

وی گفت: جا دارد مسئولان بیشتر تلاش کنند و به زودی به وعده های خودشان عمل کنند و طلب کشاورزان را بدهند تا هر چه زودتر این کشاورزان بتوانند با کشت جدید و فعالیت جدید به امر تولید بپردازند.

کیانوش حمیدیان مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: امسال 371 هزار تن گندم از کشاورزان لرستانی خریداری شده که تاکنون 50 درصد از مطالبه کشاورزان پرداخت شده و 50 درصد دیگر باقی مانده است.

وی افزود: هزینه خریداری گندم از کشاورزان استان حدود 480 میلیارد تومان بوده که در حال حاضر حدود 250 میلیارد تومان به گندم کاران بدهکار هستیم.

50 درصد طلب کشاورزان پرداخت نشدمدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان در راستای پرداخت طلب کشاورزان استان لرستان عنوان کرد: باید در سطح کلان کشور در مورد پرداخت طلب گندم کاران تصمیم گیری شود و در حال حاضر زمان پرداخت مطالبه کشاورزان مشخص نیست.

وی بیان کرد: با توجه به قولی که وزارت خانه داد بنا بود تا پایان مهرماه مقداری از مطالبه کشاورزان پرداخت شود ولی فعلاً شواهدی دال بر پرداخت مطالبات وجود ندارد و زمان پرداخت معلوم نیست.

حمیدیان تصریح کرد: تأمین اعتبار باید توسط هیئت دولت انجام شود ولی تاکنون به دلیل مشکلات اعتباری موفق نبوده ایم در این راستا اعتباری جذب کنیم که همچنان پیگیری انجام می شود تا بتوانیم مطالبه کشاورزان را پرداخت کنیم.

رشد 5 درصدی تولید گندم در سال 96وی خاطرنشان کرد: این مشکل تنها مختص به استان لرستان نیست و مربوط به کل کشور است که در صورت تأمین اعتبار طلب کشاورزان پرداخت می شود.

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان به کاشت گندم در استان اشاره و خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود امسال 55 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان لرستان زیر کشت گندم آبی و 195 هزار هکتار از اراضی کشاورزی زیر کشت گندم دیم برود.

وی گفت: سال گذشته به خاطر بارندگی هایی که وجود داشت و سطح زیر کشت آبی بود، سالی ویژه ازنظر تولید گندم بود به طوری که 580 هزار تن تولید گندم داشتم و سازمان جهاد کشاورزی 510 هزار تن از کشاورزان گندم خریداری کرد و امسال نیز با توجه به خرید 371 هزار تنی گندم از کشاورزان شاهد رشد پنج درصدی خرید گندم نسبت به سال های ماقبل بوده ایم.

با توجه به اینکه در فصل کاشت گندم قرار داریم و هنوز رقم قابل توجهی از مطالبات گندمکاران باقی مانده این امر کشاورزان را با چالش های متعددی روبه رو کرده است و از طرفی همین تاخیر در پرداخت مطالبات می تواند خودکفایی گندم را دستخوش تغییر و تحول قرار دهد که لازم است متولیان امر به پرداخت مطالبات کشاورزان و این قشر تلاشگر جامعه توجه بیشتری داشته باشند.

تاریخ: پنج شنبه 27 مهر 1396 ساعت: 19:14
کلید واژه ها: گندم - کشاورز - کشاورزان - وعده - برداشت - تولید - مطالبات - مسئولان - اقتصاد مقاومتی - خرید - مشکلات - مشکل - تسنیم - سریال - امید - کاشت - فروش - خبرنگار - کشاورزی - اقتصاد - انتظار - افزایش - جامعه - مبلغی - گزارش - لطفی - جهاد - دولت - نیوز - هایی

آخرین اخبار سرویس:
استخدام وردست چرخکار تریکودوز در همدان

استخدام فست فود آقای برگر در اصفهان

استخدام کارشناس میزبانی وب در شرکت صبا هاست

استخدام اتوکار جهت کار در تولیدی مانتو در همدان

استخدام تعدادی چرخکار جهت کار در تولیدی تریکو در همدان

اگر ناگهان خانه لرزید چه باید کرد؟!

تعیین تکلیف حساب های راکد زیر 2 میلیون

طنز/ خُرم آن قیمت که مردم بسپارند به یاد!

ابراز نگرانی عمیق در خصوص بکارگیری قوانین و مقررات خارج از مرزهای کشورها/ انتقاد از تحریم های یکجانبه در تجارت گاز

تهران متروکه ای در آینده!

حراج سکه‎های دولت از امروز

زمین به زودی آتش می گیرد!

تخصیص 1100میلیارد تومان تسهیلات به استان بوشهر توسط بانک صنعت و معدن در سال 95

وقتی جگر گوشه به فروش گذاشته می شود! +تصاویر

فاصله 2.5 برابری مزد و معیشت

اگر ناگهان خانه لرزید چه باید کرد!؟

استخدام برقکار خودرو ماهر جهت نمایندگی ایران خودرو در خراسان شمالی

آسیب اقتصادی روسیه از کاهش تولید نفت

چه کسی مسوول گوشی های سرقتی است؟

بی خانمانی پیرمرد 55 ساله دهدشتی و سوز سرما در شبهای پاییزی

استخدام کارگر ساده جهت کار در فست فود اصفهان

استخدام ویزیتور ماهر جهت پخش آرایشی و بهداشتی در اهواز

استخدام5ردیف شغلی در شرکت آلتون رای،فعال در صنعت روشنایی

استخدام تعدادی دوزنده و وردست خانم جهت کار در اصفهان

استخدام کارمند تورداخلی و خارجی در اپال گشت آسمان در تهران

استخدام مدیر تورخارجی,مدیر درآمد,کارمند ویزا وبلیط,کارمندروابط عمومی

استخدام مسئول فنی (دکتر داروساز) در شرکت پارسیان مکمل

استخدام شرکت حسابداری تراز آرتام هومان در اهواز

استخدام کارشناس تحلیل بازار،نماینده علمی درفرآورده های دارویی ایران

استخدام تعدادی چرخکار و وردست در اصفهان

معمای شیل برای اوپک

آمار جمعیت زندانیان مهریه در کشور

زندان مهریه

زمزمه های احتمال اعمال محدودیت های بانکی از سوی چین/ با خروج از سیطره دلار، تحریم ها علیه نظام بانکی بی اثر می شود

استخدام نیروی خدماتی خانم جهت کار در مشهد

استخدام تعدادی چرخکار ماهر خانم با سابقه کار در اصفهان

استخدام مرکز زیبایی تخصصی عروس بانو در سیرجان

اقدامات و برنامه های وزارت نیرو در راستای اقتصاد مقاومتی

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در کافه رستوران بام در اهواز

استخدام جهت همکاری در مرکز مشاوره در اصفهان

استخدام خوزستان و اهواز – 4 آذر 96

تک درنای سیبری صبح امروز در فریدون کنار

نان را به نرخ روز بخورید

روزی که حواس مشتریان به جیب شان نیست

ثبت نام 1900 واحد تولیدی استان سمنان در سایت بهین یاب

چه کسی مسئول گوشی های سرقتی است؟

بانک صنعت و معدن نقش خود را در حمایت از تولید به نحو احسن انجام می دهد

نیروگاه های خورشیدی شرکت گسترش انرژی آتیه نو با تسهیلات بانک صنعت و معدن افتتاح می شود

تخصیص 741 میلیون دلار به بخش تولید

تخصیص 1100میلیارد تومان تسهیلات به استان بوشهر توسط بانک صنعت و معدن در سال 95

استخدام کارمند فروش خانم با حقوق و مزایا در اصفهان

استخدام راننده وانت نیسان جهت شرکت معتبر در تهران

استخدام شش ردیف شغلی در کافه بستنی آبلمبو

استخدام شرکت ایران شکلات چیچک در تبریز

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت مونتاژ جعبه کادویی در قم

استخدام فروشنده جهت فروش لوازم دکوری در تهران

استخدام تعدادی موتور سوار جهت پیک موتوی در تبریز

بدون عنوان

بازگشایی سایت ثبت سفارش در ابهام

یک مسئول خوستار تصویب جریمه نقدی رسانه ها

نرخ جدید آپارتمان در منطقه اکباتان تهران؟ +جدول

چند نکته مهم در نگهداری از خودرو

قیمت انواع گوشی های موبایل در بازار امروز/شنبه چهارم آذرماه 96

کاوش گوشی مسافران توسط تاکسی ها؟!

هزار خان دارایی های مازاد بانک ها

کمک 11میلیارد تومانی صاحبان سهام عدالت به دولت

پایان یکه تازی بدهکاران همیشه طلبکار

استخدام راننده در تاکسی سینا مهر در سیرجان

استخدام تعدادی حسابدار خانم جهت گریل ستارگان در اصفهان

استخدام تعدادی نیروی فنی جهت کار ماشین آلات در سیرجان

استخدام بازاریاب تلفنی جهت همکاری در شهر اصفهان

استخدام نیروی خانم جهت کار بسته بندی در سیرجان

«رضا صادقی» لباس مشکی اش را درآورد و به قیمتی گزاف فروخت

استخدام طراح گرافیک آشنا به نرم افزارهای کرل و دراو -سیرجان

صنعت بیمه تا کنون بیش از 9 میلیارد تومان خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت کرد

یک مسئول خوستار تصویب جریمه نقدی رسانه ها

امید آمد

پرداخت 50 هزار میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون بخش کشاورزی در کشور

عراقی ها فقط با پول نقد کار می کنند

استخدام فروشنده خانم با تجربه در سیرجان

استخدام حسابدار خانم با روابط عمومی بالا جهت فروشگاه

استخدام کارشناس معماری با سابقه کار در دکوراسیون در کرج

استخدام حسابدار خانم مسلط به نرم افزار هلو در اصفهان

استخدام تعدادی خانم جهت فروشندگی اصفهان

استخدام فروشنده آقا باتجربه در زمینه پوشاک در اصفهان

پروژه انتقال آب ونک مرگ کارون در چهارمحال و بختیاری را رقم خواهد زد

استخدام دبیران دارای ارشد زبان انگلیسی جهت تدریس کرج

استخدام بازاریاب خانم جهت دکوراسیون داخلی در شهر اصفهان

استخدام بازاریاب حرفه ای در زمینه پخش محصولات عطاری کرج

40 درصد حوادث شغلی منجر به فوت استان سمنان مربوط کارگاه های ساختمانی است

ترویج فرهنگ استفاده از برنج خارجی در میان مصرف کنندگان/ واردات از نیاز داخلی پیشی گرفت

زنجیره های پاره پاره ی کارآفرینی در ایلام

اختصاص 560 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل روستایی

تصمیمات حمایتی یا بازدارنده

استخدام فروشنده تمام وقت آقا در فروشگاه لوازم خانگی

استخدام همکار خانم جهت کارگاه جواهر سازی در تبریز

وقتی جگرگوشه به فروش گذاشته می شود/ این معامله 3 سر باخت است!+عکس

سیف از تعیین تکلیف 2 موسسه غیرمجاز دیگر خبر داد

استخدام پیک موتوری در جوجه سرای وفا

از سرگیری طرح نوسازی تاکسی های فرسوده در کشور

اگر تورم را تک رقمی کرده اید چرا نان 15 درصد گران شد؟

استخدام سه رده شغلی در شرکت معتبر تولیدی

استخدام منشی در شرکت حمل و نقل بین المللی مژده ترابر

قیمت انواع لاستیک و رینگ خودرو/شنبه چهارم آذرماه 96

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/شنبه چهارم آذرماه 96

بیمه رایگان گروه های پردرآمد، به نفع کم درآمد ها حذف می شود؟

استخدام مهندس عمران یا معماری جهت همکاری در شهر قم

استخدام سرپرست رستوران،آقا در رستوران زنجیره ای لمزی

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت تولیدی صنایع فلزی کرج

استخدام تراکت پخش کن جوان آقا بصورت نیمه وقت کرج

استخدام نگهبان جهت همکاری در شهر قم

استخدام نیرو جهت کار در کارواش در سیرجان

استخدام نیروی حقوقی جهت همکاری در شهر قم

استخدام کارشناس فروش در شرکت تولیدکننده محصول بهداشتی

استخدام مسئول فنی در شرکت سوسیس و کالباس محمدشهر

استخدام فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر در کرج

استخدام مسئول ایمنی HSE جهت همکاری در شهر قم

شغلی که دیگر در تهران نمی بینید؟

اختصاص 70 هکتار از باغات خاش به کشت مرکبات

داد و ستد بیش از 204 میلیون سهم در تالار بورس کیش

طرح "روستا تعاون"راه ماندگاری مردم در روستاها

پرداخت کمک هزینه اسکان موقت زلزله زدگان از امروز

حراج سکه در بانک کارگشایی; از امروز

نان را به نرخ روز بخورید

استخدام نیرو جهت همکاری در فست فود در سیرجان

استخدام آشپز ایرانی،باسابقه در رستوران زنجیره ای لمزی

استخدام نیروی پشتیبانی و تدارکات جهت همکاری در دفتر قم

استخدام مکانیک و باطریساز و نقاش ماهر یا نیمه ماهر کرج

استخدام کارشناس الکترونیک مسلط به پروتل در کرج

استخدام نیروی آقا جهت لوازم یدکی در بندر عباس

70 درصد موتورسیکلت های پایتخت فرسوده هستند/موتورسیکلت های فرسوده معاینه فنی دریافت نمی کنند

استخدام همکار خانم و آقا در کارگاه طلا و نقره سازی

نقد حقوقی گفته های وزیر اقتصاد

آخوندی اجاره نشین نبوده که درد مردم را بداند/ چطور برای خرید هواپیما پول هست ولی برای حل معضل مسکن نه؟

استخدام با مدرک حسابداری جهت شرکت بازرگانی در قم

استخدام بازاریاب در زمینه لوازم آرایشی به صورت تمام وقت و نیمه وقت

ذبح 135 میلیارد دلار به پای دلالان گازی

آیا ادعای ورود بخش مسکن به فاز رونق واقعیت دارد؟

استخدام جوشکار ماهر جهت اسکلت یخچال صنعتی در تهران

سهم غیرقابل انکار معادن در آلودگی هوای تهران

استخدام کارگر ساده آقا در تولیدی پوشاک

دولت از شفاف کردن بدهی های بانکی خود طفره می رود

استخدام حسابدار، کارشناس فروش و قرارداد در مرکز درمانی معتبر

ابهام در اجرای یک مصوبه دولتی

آخوندی: مسکن مهر مقاومت مناسب مقابل زلزله داشت

تصاویر:سرزمینی که مردمانش به بیش از 300 زبان صحبت می کنند!

موتورسیکلت های فرسوده معاینه فنی دریافت نمی کنند

بازدید نماینده سازمان ملل از مناطق زلزله زده غرب کشور

استخدام مشاور فروش نرم افزار در شرکت نرم افزاری آموت/ مشهد

استخدام فروشنده ترک زبان جهت فروشگاه لوازم خانگی

استخدام پیک موتوری آقا آشنا به محدوده ی مهرویلا در کرج

استخدام کارشناس فروش،باحقوق ثابت،پورسانت،بیمه/تهران

استخدام مهندس شیمی با سابقه کار در رنگهای صنعتی در کرج

استخدام همکار مسلط به اتوکد و 3dmax در بندر عباس

استخدام تکنسین الکترونیک،کارمند اداری در نمایندگی LG در البرز

استخدام پیک موتوری به صورت تمام وقت و نیمه وقت در قم

استخدام کارگر جهت آشپزخانه بندر عباس

استخدام دستیار دندانپزشکی در محدوده ی میدان مادر کرج

استخدام مدیر روابط عمومی جهت کلینیک زیبایی در کرج

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت همکاری در زمینه تبلیغات

استخدام سالن دار خانم جهت آشپزخانه در بندر عباس

استخدام تعدادی نیروی چرخکار خانم جهت همکاری در شهر قم

استخدام فروشنده خانم جهت لوازم آرایشی در شهر قم

استخدام پرستار خانم به صورت نیمه وقت و تمام وقت در شهر قم

استخدام پشتیبان دستگاه کارتخوان درپرداخت الکترونیک سامان/کیش

استخدام شاگرد جهت کار در شیشه بری در بندر عباس

استخدام تدوین کار حرفه ای جهت فیلم عروسی در کرج

استخدام کارگر ساده جهت کار در کارواش در بندر عباس

بیمه رایگان گروه های پردرآمد، به نفع کم درآمد ها حذف می شود؟

توسعه گردشگری روستایی در سمنان در گرو توجه به زیرساخت هاست

ساخت روبات انسان نما توسط تویوتا (+عکس)

خاک خوردن مرکز تحقیقات فسیلی مراغه

حراج سکه از امروز

نرخ مصوب انواع میوه و تره بار

رشد آهسته قیمت دلار در بازار+نمودار

استخدام دستیار دندانپزشک خانم جهت همکاری در کرج

استخدام کارگر جوشکار در کارخانه معتبر صندلی سازی

استخدام تعدادی کارگر جهت کار در بندر عباس

استخدام پزشک عمومی خانم جهت روزهای فرد در شهر قم

استخدام راننده دارای نیسان مسقف جهت پخش در همدان

استخدام کارگر ماهر و با تجربه وارد به کار ساندویچی-بندر عباس

استخدام پزشک عمومی جهت کار در درمانگاه بنفشه کرج

استخدام نیروی دفتری در موسسه خدماتی لیان در همدان

استخدام 5ردیف شغلی در تحلیلگران روزنه شرق / تهران

استخدام خانم منشی آشنا به کامپیوتر و حسابداری در قم

استخدام نیروی نظافتچی خانم و آقا در شهر قم

استخدام دو نفر سالن کار با سابقه آقا جهت همکاری در شهر قم

انجام 15 هزار آزمون کلرسنجی در مخازن شبکه توزیع آب استان

تصویر روز 4 آذرماه

استخدام نگین خودرو (رنو) و ایرتویا (تویوتا) شعبه مرکزی اصفهان

استخدام تعدادی راننده جهت آژانس در بلوار مطهریِ همدان

استخدام متخصص ویپ و شبکه در شرکت پیام ماهواره الکترونیک

استخدام وکیوم کار و برشکار در شهرک صنعتی بهارانِ همدان

واردات این محصول ممنوع!

نگاهی به ارتقای کیفیت خودروهای داخلی و خدمات پس از فروش

خانه هایی که در 6 ساعت برای زلزله زده ها ساخته می شوند +تصاویر

چگونگی حل مشکلات محیط کار در "رادیو اقتصاد"

نسخه بعدی آیفون ارزان قیمت سال آینده عرضه می شود

استخدام تعدادی جوشکار co2 و برق در شرکت تولیدی در همدان

استخدام کارشناس بیهوشی جهت کار در بیمارستان باهنر کرج

وعده پرداخت بهای گندم کاران محقق نشد؛ کیسه کشاورزان لرستانی خالی شد

وعده پرداخت بهای گندم کاران محقق نشد؛ کیسه کشاورزان لرستانی خالی شد