مطالب مرتبط:
محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/ الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
سردار نجات: محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد/ الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه باز است
محدودیت های رییس دولت اصلاحات چیز جدیدی نیست؛ همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود
جانشین اطلاعات سپاه: محدودیت های رییس جمهور اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد / آمریکایی ها از این که در خلیج فارس با ما درگیر شوند، فراری هستند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 27 مهر 1396 ساعت 21:122017-10-19سياسي

محدودیت های رییس دولت اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد


جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: محدودیت هایی که درباره خاتمی گفته می شود همان هاست که سال 89 تصویب شده و چیز جدیدی نیست.

- محدودیت های رییس دولت اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر کشتی نجات خواهد کرد وکیل ملت:" جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: محدودیت هایی که درباره خاتمی گفته می شود همان هاست که سال 89 تصویب شده و چیز جدیدی نیست.

تاریخ انتشار: 27مهر139620:47 کد خبر: 247064 به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت ، سردار حسین نجات جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فعالان فرهنگی کشور که در مشهد گردهم آمده بودند در سخنانی شناخت دشمن و صحنه نبرد را لازمه حرکت خواص در جامعه دانست و گفت: در 39 سال بعد از انقلاب تا امروز با مثلث آمریکا و متحدانش، ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی مقابل بودیم در واقع مثلث زر و زور و تزویر در این مدت هم ما آنان را خوب شناختیم و هم آنان ما را، آنان روزبه روز پیچیده تر شدند، ما روزبه روز قوی تر، آنان روزبه روز روش هایشان پیچیده تر شد و ما روزبه روز آزموده تر شدیم.

وی به نقش جمهوری اسلامی در برهم زدن معادلات استکباری اشاره کرد و افزود: طرح خاورمیانه بزرگ طرح مصوب آمریکایی هاست که ما مانع اجرای این طرح در منطقه شدیم، بنا بود تا محور اتحاد، رژیم صهیونیستی، ارتجاع عرب باشد اما جمهوری اسلامی اجازه نداد چنین طرحی در منطقه پیاده شود.

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اوباما دو سال پیش در نامه ای به اجلاس هرتزلیا در جواب این که چرا برجام را امضا کرده می گوید امروز اگر اسراییل به یکی از مراکز هسته ای ایران حمله کند، حزب الله و حماس مثل دو ناو هواپیمابر بالای سر اسراییل هستند و تل آویو را با خاک یکسان می کنند این که برخی تهدید جنگ آمریکا را مطرح می کنند با "اذهان جامعه" بازی می کنند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها از این که در خلیج فارس با ما درگیر شوند، فراری هستند آن هم به خاطر یک جمله که رهبری فرمودند که دیگر دوران بزن و در رویی تمام شد، اگر کسی با ما برخوردی شروع کند، ممکن است شروع کننده آنان باشند اما پایان برخورد با آنان نیست .

سردار نجات اضافه کرد: علت این که آمریکایی ها و اروپایی ها حاضر شدند در قضیه برجام با ما مذاکره کنند این بود که 10 سال مداوم علیه ما قطعنامه و تحریم صادر کردند و ما در طول این سال ها غنی سازی خود را افزایش دادیم ما را تحریم کردند، قدرتمندتر شدیم، اگر به غنی سازی 20 درصد نمی رسیدیم، آمریکایی ها و اروپایی ها حاضر به نشستن پای میز مذاکره نبودند، آنچه دشمن را وادار به تسلیم در برابر ما می کند، قدرت نظام جمهوری اسلامی است.

وی به اهمیت اتکا و اعتماد به وعده الهی اشاره و اظهار کرد: رهبری فرمودند که قوم موسی با موسی از شهر خارج شدند، لشکریان فرعون آنان را تعقیب کردند، دیدند جلویشان رود نیل است، پشت سرشان نیز لشکریان فرعون، گفتند همه کشته می شویم، حضرت فرمودند خداوند با ما است و ما را هدایت می کند.

مقام معظم رهبری فرمودند که امروز نیز من به شما می گویم خدا با ما است، نباید ترسید .

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که هر جا در مقابل دشمن ایستادیم، پیروز بودیم، گفت: در تحولات اخیر منطقه، همه قدرت های دنیا جمع شدند و گفتند بشار اسد باید 6 ماهه برود و آمریکایی ها نیز گفتند مذاکره می کنیم به شرطی که ایران نباشد در حالی که امروز همه آنان می گویند هیچ اتفاقی در سوریه بدون حضور ایران نمی افتد .

وی افزود: در طول 39 سال رویارویی با آمریکایی ها، هر جا متحد بودیم هر جا به خدا تکیه کردیم، از دشمن نترسیدیم و پشت سر رهبری ایستادیم پیروز شدیم اما در هر شکست از صدر اسلام تا امروز مرور کنیم یا اختلاف بوده یا پشت سر امام نایستادند یا به تکلیف عمل نکردند.

سردار نجات ادامه داد: آمریکایی ها به کمک ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی آمدند و تلاش کردند جنگ بین اسلام و رژیم صهیونیستی را تبدیل به جنگ اسلام با اسلام کنند، جهان اسلام مخالف اسراییل و طرفدار مردم مظلوم فلسطین بود اما نتیجه اتحاد ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی این شد که جنگ مذهبی جایگزین دشمنی با اسراییل وآمریکا شد.

وی با بیان این که قدرت نظامی جهان اسلام که امروز در مقابل ارتجاع عرب ایستاده، باید صرف مبارزه علیه اسراییل می شد، خاطرنشان کرد: امروز که میزان تصرف داعش در عراق به کمتر از یک منطقه محدود شده و بالغ بر 70 درصد سوریه نیز از وجود داعش پاک سازی شده، توطئه بعدی آمریکا و رژیم صهیونیستی شروع شد و جنگ مذهبی تبدیل به جنگ قومی شد.

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زمانی که داعش تا پشت در کاخ بارزانی در اربیل آمد، این جمهوری اسلامی بود که حامی مردم کرد عراق شد و از مردم کرد اربیل در مقابل داعش حمایت کرد، حالا همین بارزانی شده متحد اسراییل و با چراغ سبز آمریکا و اسراییل، تبدیل شدن به اسراییل جدید را شروع کرده است.

وی به تحولات بین المللی نیز اشاره کرد و گفت: برخی تصور می کنند سیاست های ترامپ با اوباما متفاوت است، استراتژی آمریکا از دوران اوباما نسبت به جمهوری اسلامی، تغییر رفتار جمهوری اسلامی و عقب نشینی تا مرز براندازی بود و هست؛ در زمان امضای برجام نیز گفتند مکانیزمی تعبیه شده که ایران از مزایای برجام استفاده نکند و تا یک دهه آینده، جمهوری اسلامی خواهیم داشت که در همه سرفصل ها مقابل ما عقب نشینی خواهد کرد.

سردار نجات ادامه داد: این برجام، برجام یک است، برجام دو راجع به منطقه، برجام سه راجع به موضوع موشکی و برجام چهار نیز راجع به حقوق بشر است در پیوست برجام آمده به ایران توصیه می کنیم آزمایش و تحقیقات در مورد موشک های بالستیکی که توان حمل کلاهک های هسته ای دارد، نداشته باشد لیکن در قانون جدید کاتسا هر نوع تولید موشک با هر بردی الی الابد برای جمهوری اسلامی ممنوع شده است.

وی ادامه داد: در آن قانون آمده که رییس جمهور آمریکا موظف است گزارشی از اقدامات ضد حقوق بشر ایران همچون رد صلاحیت های کاندیداها ، رد صلاحیت های بی مورد افراد ، محروم کردن افراد از ایجاد حزب و گروه و دستگیری و بازداشت روزنامه نگاران و خبرنگاران ارائه کند، اگر شورای نگهبان فرضاً آقایی که سابقه جاسوسی داشته، دستش در دست آمریکا است و کاندیدا شد را رد صلاحیت کند، می شود اقدام ضد حقوق بشر جمهوری اسلامی! جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که طرح اوباما برای ایران حرکت نرم برای کشاندن ایران پای میز مذاکره بود، گفت: این که می گویند ترامپ دیوانه و جنگ طلب است، برای اجرای همان استراتژی های قبلی است مگر می شود حزب قدرتمندی این همه برای ریاست جمهوری سرمایه گذاری کرده باشد و یک دیوانه را حمایت کنند؟ توقع جنگ از اوباما بود اما از ترامپ نیست چون استراتژی جنگ ندارد او می خواهد آمریکا را که یک ببر کاغذی است ماده شیر نشان دهد.

وی تصریح کرد: راه ایستادن و مبارزه با ترامپ، کوتاه نیامدن است، اگر شما مقابل ترامپ کوتاه نیامدید و پای مواضع خود ایستادید، هر اقدامی در نقض برجام انجام داد، شما هم به همان اندازه برجام را نقض کنید او مجبور می شود به تعهدات خود عمل کند، زیرا آمریکایی ها هیچ راهی برای مقابله با جمهوری اسلامی جز برجام ندارند، برای این که جلوی روند پیشرفت علمی جمهوری اسلامی را بگیرند، هیچ راهی جز برجام ندارد.

سردار نجات ادامه داد: فرق ترامپ با اوباما این است که ترامپ ظاهر خشنی از خود نشان می دهد که ما از او بترسیم، آمریکایی ها نه در ایران و نه در هیچ کجای دنیا قدرت جنگ ندارند.

وی استراتژی چهارگانه غرب در داخل کشور را نفوذ ، تغییر افکار و باورهای عمومی و شرطی کردن مردم ایران نسبت به تحریم ها و حمایت از یک جریان سیاسی غرب باور واداده عنوان کرد و گفت: هدف غربی ها، نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی است، یعنی به دنبال تحصیل کرده های دانشگاهی و افرادی که در کشور شناخته شده هستند، می روند، شیفتگان آمریکا و غرب را که فرهنگ خود را فرهنگ آمریکا می دانند شناسایی و جذب و روی رشد آنها سرمایه گذاری می کنند.

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این افراد، در آینده مدیرکل و مسئول می شوند، وقتی به او بگویند در مقابل تهاجم فرهنگی آمریکا باید چه کرد، می گوید اگر قدرت های دنیا توانستند آمریکا را شکست دهند، ما هم می توانیم ، وقتی به او می گویند برای اقتصاد مقاومتی طرح اجرایی بیاور، می رود طرح واردات می آورد! وی با بیان این که نفوذ یعنی افرادی در دستگاه های تصمیم گیری و تصمیم سازی نفوذ کرده و نگذارند کشور پیشرفت کند، یادآور شد: شبکه ای به اسم رهبران آینده نسل جوان توسط سازمان های وابسته به آمریکا ایجاد شده که نخبگان دانشگاهی را شناسایی و ارتباط می گیرند، تحت عنوان توانمندسازی و ایجاد شرکت های دانش بنیان، تحت آموزش قرار می گیرند تا در آینده بتوانند از آنان در مسیر اهداف خود استفاده کنند.

سردار نجات در تشریح استراتژی تغییر افکار و باور عمومی ، خاطرنشان کرد: با استفاده از فضای مجازی، ماهواره و انفعال مسئولان، فضایی ایجاد می کنند باورهای عمومی جامعه را تغییر دهند.

24 میلیون مخاطب در ایران از تلگرام استفاده می کنند، داعش در تلگرام جریان سازی می کند و جریان سلطنت طلب از طریق تلگرام در حال سازمان دهی فعالیت های خود است.

وی با اشاره به اینکه شرطی کردن مردم ایران در مقابل تحریم ها سومین برنامه غرب است، بیان کرد: آنها می خواهند دو راه پیش روی مردم ما بگذارند یا اینکه شرایط آمریکایی ها را بپذیریم و یا اینکه مشکل اشتغال و معیشت برطرف نخواهد شد و از این طریق مردم را مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار دهند البته مقام معظم رهبری فرمودند"راه سومی نیز وجود دارد و آن این است که به جوانان خود اتکا کنیم" یادم است زمانی چینی ها عنوان می کردند قدر تحریم ها را بدانید آمریکا 20 سال ما را تحریم کرد و به ظرفیت های خودمان اتکا کردیم و امروز دومین اقتصاد دنیا هستیم ما نیز باید فرمول اقتصاد مقاومتی را پیاده سازی کنیم تا هم تحریم های آمریکا را دور بزنیم و هم تبدیل به قدرت اقتصادی شویم.

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به اینکه حمایت از جریان غربگرا چهارمین برنامه غرب در مقابل ایران است گفت: باید این جریان را شناخت و شناسنامه آنها را نیز بشناسیم.

این جریان از زمان امام(ره) به دنبال تغییر مسیر انقلاب در قالب هایی مانند جبهه ملی، نهضت آزادی و بنی صدر بوده اند که پس از رحلت امام(ره) در چند مرکز مانند حلقه کیان، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب سازماندهی شدند و جریان انحرافی را در انقلاب کلید زدند.

سردار نجات افزود: برای مثال سال 78 قوه قضاییه روزنامه ای را توقیف کرد و عده ای دانشجو که عدد آنها به 100 نفر نمی رسید در خوابگاه کوی دانشگاه تهران به بسته شدن روزنامه اعتراض کردند.

معاون وقت سیاسی وزیر کشور، وزیر کشور وقت و وزیر علوم وقت از این جریان حمایت و آن را تبدیل به فتنه کردند.

به نحوی که عناصر ضد انقلاب و اراذل و اوباش از این فرصت استفاده کردند، 6 تا 7 روز در خیابان ها بودند.

همه چیز را به آتش کشیدند و بانک ها و موسسات دولتی را غارت کردند.

وی خاطرنشان کرد: وزیر علوم وقت به جمع متحصنین پیوست و معاون وقت وزیر کشور آنها را راهنمایی می کرد.

همین جریان، تحصن مجلس ششم را راه انداختند؛ در آن موقع به بهانه رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان توسط شورای نگهبان کشور را دچار بحران کردند.

یکی از تئوریسین های آنها بعدها گفت: اگر در حمایت از ما 10 هزار نفر به خیابان ها می آمدند، می گذاشتیم انتخابات برگزار شود.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: عناصر کلیدی همین تحصن و همان احزابی که ذکر کردم 10 سال بعد محور اصلی فتنه سال 88 شدند.

آنها در جزوه 40 صفحه ای با آرم حزب مشارکت تحت عنوان تأملات راهبردی که در جریان فتنه 88 در دفتر حزب مشارکت پیدا شد، قرار بود از ولایت فقیه عبور کنند و در جلسات خود نیز در مورد این روش بحث می کردند.

شاهد بودیم که مقام معظم رهبری فرمودند که "فتنه 88 از جنگ تحمیلی هم برای جمهوری اسلامی ایران بدتر بود"، برنامه فتنه گران این بود که اگر پیروز شدند مردم را در کف خیابان نگه دارند و خواهان تغییرات اساسی باشند و در صورت شکست نیز به نتیجه انتخابات اعتراض کنند و درخواست ابطال انتخابات را کنند که کردند.

وی با اشاره به اینکه غائله فتنه 88 در 9 دی با حضور گسترده مردم ختم شد، افزود: جریان حصر مربوط به بهمن سال 89 یعنی 20 ماه پس از فتنه و انتخابات ریاست جمهوری است.

در این زمان قرار بود فتنه جدیدی شکل بگیرد همان زمان بحث های بیداری اسلامی در منطقه اوج گرفته بود و بعضی عناصر شاخص فتنه در نامه ای عنوان کردند جنس کار شما (رهبران بیداری اسلامی) از جنس جنبش سبز است.

این مسول امنیتی در سپاه یادآور شد: سران فتنه از مردم خواستند برای حمایت از جنبش های منطقه، روز 25 بهمن ماه از میدان انقلاب تا آزادی تظاهرات کنند در صورتی که مردم در 22 بهمن 89 حمایت خود را از بیداری اسلامی اعلام کرده بودند.

علی رغم مخالفت وزارت کشور با این راهپیمایی، با تبلیغات گسترده رادیو های بیگانه بیش از سه هزار نفر به خیابان ها آمدند که در جریان آن 2 نفر هم شهید شدند و فردای آن روز شاهد بودیم که سران فتنه بیانیه دادند و از جمعیت حاضر در تظاهرات 25 بهمن حمایت کردند و به نیروی انتظامی اهانت کردند و آن موقع بود که شورای عالی امنیت ملی تصمیم به حصر گرفت.

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه گفت: سران فتنه در این مدت 20 بیانیه و اطلاعیه دادند و در همه موارد هم جمهوری اسلامی را محکوم کردند، در این مقطع نیز دوباره همان افرادی که زندان رفتند و آزاد شدند از چند ماه قبل کمیته ای تشکیل دادند که ما نام آن را کمیته احیای فتنه گذاشتیم.

اینها ابتدا بحث حصر را مطرح کردند و خواهان رفع حصر شدند اما از آن استقبالی نشد و اکنون نیز بحث محدودیت های جدید برای خاتمی را مطرح کرده اند و به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند در حالی که محدودیت برای این آقا که در سال 88 یکی از محور های فتنه بود در همان ایام تصویب شد و چیز جدیدی نیست.

سردار نجات با بیان اینکه کمیته احیای فتنه تصمیم گرفته تا مجددا ایشان را محور بازی های سیاسی جدید نماید که به وی تذکر داده شد، گفت: البته خاتمی بعدها در جلسات متعدد گفته بود که تقلب در انتخابات 88 را قبول ندارم و با فراخوان موسوی و کروبی جهت راهپیمایی بهمن 89 مخالفت کرده بودم و بیانیه آنها را هم امضاء نکردم .

مقام معظم رهبری از همان دوران فتنه اعلام کردند که نظام جمهوری اسلامی کشتی نجات است و اگر این افراد توبه کنند و جریان فتنه و ظلم بزرگ را محکوم کنند، نظام آنها را سوار بر این کشتی نجات خواهد کرد الان هم هر چند دیر شده لیکن راه برای محکوم کردن فتنه و آن ظلم بزرگ به نظام باز است.


کلید واژه ها: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - سپاه پاسداران - رییس دولت اصلاحات - آمریکایی ها - آمریکا - اطلاعات - رژیم صهیونیستی - جمهوری اسلامی - انقلاب اسلامی - جانشین - آمریکایی - اسلامی - دولت اصلاحات - صهیونیستی - نجات - سپاه - اصلاحات - اسراییل - جمهوری - بعد از انقلاب - امروز - منطقه - خاتمی - جامعه - سردار - هواپیمابر - خاورمیانه - خلیج فارس - شروع - دولت

آخرین اخبار سرویس:
توفیقات نیروهای مسلح فراتر از محاسبات لیبرالیسم و مادی گرایی است

استاندار قزوین:گل واژه های مهربانی در دستان پرستاران شکفته می شود

ضرورت توسعه مشارکت در تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی

حضور جهانگیری در مراسم ترحیم پدر مدیرعامل کشتیرانی ایران

انصارالله یمن کوه راهبردی استان البیضاء را فتح کرد

نصب 15 هزار کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه

عزت برای مسلمانان از طریق رابطه با رژیم صهیونیستی محقق نمی شود

استخدام کارمند منابع انسانی،مسئول دفتر مدیر عامل در آرین سلامت

رییس جمهور اکوادور: آسانژ چیزی فراتر از دردسر است

خیابانی برای نامگذاری به نام مصدق انتخاب شد

حضور هیئت تقریبی ایران در قدیمی ترین حوزه اندونزی +تصاویر

بررسی مسائل مالی و مسائل مربوط به موسسات اعتباری در کمیسیون شوراها

ایجاد 5000 شغل در حوزه تاکسیرانی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد

توصیه های انصاری برای انتصاب مدیران

حضور مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان دربیمارستان خاتم الانبیاء شهر اسدیه

امکان مذاکره مجدد در مورد برجام تحت هیچ شرایطی وجود ندارد

روزهای خوش و ناخوش فرهنگ و ارتباطات یزد

محمدتقی شهید شد و همسرش "پرستار" بچه ها

استفاده داعش از سلاح های شیمیایی در جنگ آینده محتمل است

آیین اختتامیه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس آغاز شد

مصوبه کمیسیون اقتصادی مجلس: مهلت به زلزله زدگان برای پرداخت بدهی بانکی

چهار مدرسه برکت درهرمزگان افتتاح شد

اعلام آمادگی مجلس برای حمایت از ساخت سریال های فاخر

دانلود آهنگ جدید مهدی اصلانی بنام رفتی

دانلود آهنگ جدید کبریا بند بنام یه جوره دیگه

اجرای امینانه نیات واقفین اولویت سازمان اوقاف است

ایجاد 5000 شغل در حوزه تاکسیرانی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد

ارایه مجموعه کامل عملکرد استان مرکزی در دفاع مقدس از اهداف کنگره شهدا است

فضای مجازی فرصتی است که ناآگاهی آن را به تهدید تبدیل می کند

هشتمین همایش غزه نماد مقاومت (عکس)

انتقاد یک وکیل دادگستری از برخورد با کودکان بروجردی: مشخص شود حالا آنها کجا هستند؟

برندگان هفتمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش معرفی شدند

حضرت زینب در کربلا از زبان استاد شهید مطهری

سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با بصیرت حضرت زینب

روزهای خوش و ناخوش فرهنگ و ارتباطات یزد

تلاش اروپا وآمریکا برای مذاکره موشکی باایران

ارتش روسیه به کودکان کریمه یاد می دهد مین خنثی کنند + فیلم

فوران خطرناک آتشفشان مهن در فیلیپین

نظر مردم درباره گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور

پایان ماه عسل ترامپ و هوادارانش

اگر فصل سوم قانون اساسی را نادیده بگیریم با رژیم سابق تفاوتی نداریم

انفجار در سکوی نفتی در اوکلاهامای آمریکا

افرادی که قدرت حافظه شان شما را شگفت زده خواهد کرد

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر چهارشنبه 4 بهمن 96

واکنش سردار کمالی به حضور ساغلام در تراکتور

صالحی: اطلاعات نباید در پستو بماند

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح چهارشنبه 4 بهمن 96

تحقق رؤیای پرواز با زاپاتا ازفلای

چین از تمام امکانات خود برای اطفای حریق نفتکش استفاده کرد؟

دیدار لاریجانی با رییس رسانه ملی و برخی کارگردان های سریال های تلویزیونی

موفقیت دشمن شماره یک شما است

گزارش وزیر اطلاعات به کمیسیون شوراها درباره حوادث اخیر

رصد آسمان رزمایش ارتش با استفاده از انواع سامانه های راداری

تاکید بر الگو گیری از حضرت زینب(س) در کار و زندگی

صحبت کردن از بازبینی برجام وقیحانه و ناشی از توهم ترامپ است

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه: اجرای امینانه نیات واقفین اولویت سازمان اوقاف است

اهدای شاخ گل توسط دانش آموزان به پرستاران

هشتمین همایش غزه نماد مقاومت

توصیه های انصاری برای انتصاب مدیران

جشن ازدواج 200 زوج سالمند در قم

نمایشگاه خودرو اصفهان افتتاح شد/ رونمایی از سه محصول جدید خودرو

دانلود آهنگ جدید علیرضا حسن زاده بنام جواب کردند

پرستاران بیمارستان زینبیه خورموج تجلیل شدند

واکنش آموزش و پرورش خراسان رضوی به اظهارات ملی پوش پینگ پنگ بانوان

کمیته بسیج و تعاون ستاد دهه فجرمهاباد

خاکسپاری حاجیه خانم حسنی رمضانی علوی

نظر مطهری درباره انتشار فیلم جلسه انتخاب رهبری

چرا حضرت زینب(س) می توانست کربلا را زیبا ببیند؟

یک مجله آمریکایی روسیه را دومین کشور قدرتمند جهان نامید

واکنش آموزش و پرورش خراسان رضوی به اظهارات مهشید اشتری

راز تراشه عجیب نیم اینچی در جمجمه ناپلئون

موانع احداث واحدهای مسکونی زلزله زده کرمانشاه رفع شد

اجلاس جهانی سیاستمداران و اقتصاددانان در محاصره برف سنگین

نقش برجسته حضرت زینب کبرا(س) در احیای تشیّع غیرقابل انکار است

روز پرستار، روز تجلیل از استقامت و صبوری است/ خدمت رسانی پرستاران جویبار به 15 هزار بیمار در ماه

وضعیت کولبران ساماندهی می شود

خیابانی برای نامگذاری به نام "مصدق" انتخاب شد

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت شبکه گستران آریاسامانه

استخدام نیروی پذیرایی و نظافت خانم در بازرگانی پوژان پارسیان فرجاد

شمخانی: امکان مذاکره مجدد در مورد برجام تحت هیچ شرایطی وجود ندارد

توصیه های انصاری برای انتصاب مدیران

صالحی: اطلاعات نباید در پستو بماند/ انتظامی: مبنای مبارزه با فساد در کشور بِگم بِگم نیست

هشتمین همایش غزه نماد مقاومت

نقاط ضعف دانشگاه ها را باید ریشه ای حل کنیم

کتاب از ماندگارترین راه ها برای حفظ ارزش های دفاع مقدس است

نوای قرآن در فجر انقلاب در مساجد آباده طنین انداز می شود

جلسه رفع ابهام از نتایج رتبه بندی روزنامه ها برگزار می شود

«دربندی» و «شیروی» مدیران کل مطبوعات داخلی و خارجی ارشاد شدند

برگزاری نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان در زاهدان

مجمع نمایندگان یک قطب و پایگاه مهم حوزوی است

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور: مجمع نمایندگان یک قطب و پایگاه مهم حوزوی است

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر:مشارکت مردم در امور باعث پیشرفت می شود

همایش غزه نماد مقاومت

161 بازرسی از تجهیزات شهربازی در 9 ماهه سالجاری در استان اردبیل انجام شده است

اعلام آمادگی مجلس برای حمایت از ساخت سریال های فاخر

تعیین برنامه های کمیته بسیج و تعاون ستاد دهه فجرمهاباد

برپایی دوره تفسیر موضوعی قرآن کریم در شهرستان اقلید

کمیسیون تلفیق یک هزار میلیارد تومان به همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص داد

مدگرایی و تشخص کاذب

نشست هم اندیشی کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی فارس برگزار می شود

محدودیت های رییس دولت اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد

محدودیت های رییس دولت اصلاحات همان هاست که سال 89 تصویب شد/ این آقا در سال 88 یکی از محورهای فتنه بود/ اگر این افراد توبه کنند نظام آنها را سوار بر «کشتی نجات» خواهد کرد