مطالب مرتبط:
رصد عملکرد دستگاه ها در تحقق اقتصاد مقاومتی با شاخص های علمی
اقتصاد دانش بنیان، اساس اقتصاد مقاومتی است
اجرای 52 طرح اقتصاد مقاومتی در فاریاب
پرداخت 487میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک صادرات ایران در کردستان
وزارت فرهنگ کتاب «تجربه اقتصاد مقاومتی در جهان و ایران» را منتشر کرد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 26 مهر 1396 ساعت 12:452017-10-18دانش

دکتر ولایتی: نقش جوانان و دانشجویان در تحقق اهداف «اقتصاد مقاومتی» پررنگ باشد


همایش ملی ابعاد فرهنگی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور اندیشمندان و صاحب نظران علوم مدیریت فرهنگی و اقتصاد با قرائت پیام های جداگانه دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر آغاز به کار کرد.

- دکتر ولایتی: نقش جوانان و دانشجویان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی پررنگ باشد " همایش ملی ابعاد فرهنگی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور اندیشمندان و صاحب نظران علوم مدیریت فرهنگی و اقتصاد با قرائت پیام های جداگانه دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر آغاز به کار کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت، متن کامل پیام رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی که از سوی دکتر احمد آذین سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در آغاز مراسم قرائت شد به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیمابتدا لازم است از کلیه دست اندرکاران برپایی چنین همایشی تشکر کنم.

قطعاً اقتصاد مقاومتی و الزامات آن به ویژه در بخش فرهنگ می تواند به ترسیم صحیح الگوی تمدن ایرانی- اسلامی کمک شایانی نماید و از این رو برگزاری این همایش علاوه بر تحرک در جامعه علمی برای تدوین پیوست فرهنگی اقتصاد مقاومتی، از این منظر هم حایز اهمیت است.

قشر آینده ساز با فرهنگ سازی در میان اطرافیان خود می توانند بسیاری از رفتارهای مصرفی نادرست جامعه همچون استفاده غیرمعمول از حامل های انرژی، آب، برق و .

را که مصرف آن در کشور فراتر از استانداردهای جهانی است اصلاح کنند مردم ایران از دیرباز با مفهوم ایستادگی ، تحریم های ناعادلانه ، فشار اقتصادی ، اقدامات خصمانه و واژگانی از این دست آشنا بوده و هستند اما طی سال های اخیر با شدت گرفتن تحریم ها، بهانه جویی ها، اقدامات نادرست و فشارهای اقتصادی دولت های غربی بر ایران و با تدبیر و تاکید رهبر فرزانه انقلاب بر توجه هرچه بیشتر به توانمندی های بومی خصوصاً در عرصه اقتصادی، واژه اقتصاد مقاومتی در میان آحاد مردم ایران معنا و مفهوم تازه ای به خود گرفت تا جایی که در فرهنگ امروز ما حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی نه فقط معنای ریاضت کشی و ترمیم زخم هایی که تحریم و فشارهای ناعادلانه غربیان بر اقتصاد کشور گذاشته را ندارد بلکه پیشرفت، ترقی، توجه به استفاده بهتر از منابع مالی و انسانی را به ارمغان آورده است.

امروز می توان اقتصاد مقاومتی را در یک کلام، ایستادگی همه جانبه و خردمندانه در مقابل مانع تراشی های ظالمانه کشورهای غربی به بهانه های مختلف از یک سو و گام نهادن در مسیر توسعه و پیشرفت کشور دانست.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری وظیفه اصلی کارشناسان و محققان عرصه های اقتصادی و ملی کشور تدوین و تکمیل برنامه اقتصادی مستقل، خودمحور و کارآمدی است که اقتصاد مقاومتی را به ابزاری برای تبدیل فشارها و تحریم ها به فرصت و تغییر مسیر اقتصاد کشور به سوی توسعه هرچه بیشتر مبدل کند.

اما در این کارزار، تدوین برنامه مناسب کافی نیست بلکه تلاش و کوشش همه افراد جامعه به ویژه اهالی علم و فرهنگ در هر جایگاه و مقامی لازم و ضروری است.

برای مثال جامعه دانشگاهی از جمله اساتید و دانشجویان علوم جامعه شناسی، مردم شناسی و اقتصاد با تکیه بر فرهنگ ایرانی- اسلامی و برپایی همایش ها و کارگاه های متعدد در میان اقشار مختلف جامعه می توانند گام بنیادینی در راستای شفاف سازی رویکردها، اهداف و تاثیرات اقتصاد مقاومتی بر آینده جامعه و کشور بردارند و با آگاه سازی افراد جامعه، ایشان را با کارآفرینی، حمایت از تولید ملی، استفاده درست و بجا از پتانسیل های موجود، استفاده حداکثری از همه ظرفیت ها، تقویت فرهنگ کار و تولید، اصلاح الگوی مصرف، پرهیز از اسراف، اعتقاد به روح خودباوری، خوداتکایی و مردمی کردن اقتصاد آشناتر کنند.

در این میان نقش جوانان به ویژه دانشجویان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باید بسیار پررنگتر باشد.

جوانان فعال در عرصه علم، فرهنگ، رسانه ، تشکل ها و نهادهای دانشجویی باید به شکل مستمر پیگیر موضوعاتی مانند شفاف سازی اطلاعات، رونق در تولید و اشتغالزایی، مبارزه با فساد، اصلاح نظام مالیاتی، اصلاح نظام بانکی، پولی و هدایت نقدینگی به سوی تولید و اهتمام به خودکفایی در تولید محصولات اساسی باشند و برای رسیدن به این هدف مهم به مسئولان یاری رسانند.

از سوی دیگر این قشر آینده ساز با فرهنگ سازی در میان اطرافیان خود می توانند بسیاری از رفتارهای مصرفی نادرست جامعه همچون استفاده غیرمعمول از حامل های انرژی، آب، برق و .

را که مصرف آن در کشور فراتر از استانداردهای جهانی است اصلاح کرده و با تبلیغ و ترویج حمایت از تولید ملی، مردم را به استفاده از کالاهای داخلی تشویق کنند تا بازار تولیدات داخلی رونق گیرد و باورهای نادرست از میان مردم به دست فراموشی سپرده شود.

دانشجویان با تبلیغ و ترویج حمایت از تولید ملی، مردم را به استفاده از کالاهای داخلی تشویق کنند تا بازار تولیدات داخلی رونق گیرد و باورهای نادرست از میان مردم به دست فراموشی سپرده شود از دیگر زوایایی که در بحث اقتصاد مقاومتی اهمیت بالایی دارد، موضوع گرایش برخی از مردم نسبت به تجمل گرایی و اشرافی گری است.

مسلماً برای رسیدن به اهداف مد نظر مبحث اقتصاد مقاومتی چنین گرایش و دیدگاهی مذموم، غلط و به دور از عقلانیت است و نخبگان جامعه باید تلاش خود را در جهت ریشه کنی چنین معضلاتی انجام دهند.

یکی از رویکردهای محوری هیأت امنای دانشگاه آزاد نیز توجه به همین نکته در روند سیاست گذاری و فرایند اجرا در همه سطوح دانشگاه آزاد اسلامی است.

همچنین انتظار می رود برپایی چنین همایش هایی مردم را با مسائل و مشکلات اقتصادی و ریشه های آن آشنا کند، زیرا مردمی که نسبت به مسائل و مشکلات کشور خویش اشراف کافی دارند به خوبی می دانند عوامل بیرونی، دیگر کشورها، نشستن و چشم دوختن به دیگران فقط همچون مُسکنی کوتاه مدت و کاذب عمل می کند و کارکرد حقیقی در جهت حل مسائل و مشکلات کشورشان نخواهند داشت.

پس با آگاهی و دید باز ابتدا اقدام به شناسایی امکانات، منابع انسانی و مالی، پتانسیل های موجود و توانایی های نیروی کار در جامعه خویش می کنند، سپس در گام بعد راهکارها و راه حل های منطقی را بررسی و انتخاب می کنند و در نهایت با تلاش، کوشش و همت خویش بر مشکلات موجود غلبه می کنند.

خداوند به نیروهای جوان کشورمان نعمت هوش سرشار، توانمندی و کارآمدی را ارزانی داشته، اما در کنار چنین نعمات گرانبهایی جوانان ما باید فرهنگ تلاش، کار، کارآفرین و مولد بودن را در خویش تقویت کنند.

مردم و مسئولان ما باید در این راستا کوشش بسیاری کنند تا نسل جوان جامعه به نیروی واقعی تولید کننده در عرصه های مختلف اعم از فرهنگی، اقتصادی و فکری تبدیل شود تا سرعت پیشرفت کشور و تحقق آرمان های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به شکل چشمگیری افزایش یابد.

امیدواریم این همایش نتایج پر برکتی برای مجموعه های علمی و دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی و میهن اسلامی مان داشته باشد.

ان شاء الله
کلید واژه ها: اقتصاد مقاومتی - اقتصاد - دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه آزاد - فرهنگ - دکتر علی اکبر ولایتی - فرهنگی - اسلامی - دانشگاه - علی اکبر ولایتی - دکتر - ولایتی - اقتصادی - همایش - ایران - دانشجویان - سرپرست دانشگاه آزاد - اصفهان - آزاد - تحریم - علی اکبر - مدیریت - کشور - پیام - پیشرفت - جوانان - رهبر - جامعه - استان - فرهاد

آخرین اخبار سرویس:
اردوهای جهادی و پیام همدلی

تولد 40 سالگی حمید گودرزی

دختر قاتلی که دانشجو شد

برگزاری جشنواره ملی حرکت در دانشگاه رازی کرمانشاه

تقدیر از پیشکسوتان حوزه الکتروشیمی در پژوهشگاه مواد و انرژی

محمد امین قانعی راد: اگر قرار است نوشریعتی وجود داشته باشد باید توجه کامل به امر اجتماعی کند

فعالیت بیش از 700 کانون بسیج اساتید در دانشگاه های کشور

26 آذر سیارکی از کنار زمین می گذرد

زمان انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظریفت

در دیدار وزیر علوم و رییس سازمان بسیج اساتید مطرح شد تاکید بسیج اساتید بر معضله تدبیر امور برای حل مشکلات جامعه/ فعالیت بیش از 700 کانون بسیج اساتید در دانشگاه های کشور

برپایی اختتامیه کنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال

نام ایرانیان در لیست باهوش ترین افراد زیر 30 سال فوربس

برگزاری دهمین دوره آزمون وکالت دادگستری اردبیل

عکس خارق العاده ناسا از سلفی در مریخ

انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 از فردا

منابع دانشگاه ها بر اساس اجرایی کردن بسته های تحول آموزش اختصاص یابد

26 آذر یک سیارک از کنار زمین می گذرد

آزمون ارشد و دکتری رشته های جامعه المصطفی العالمیه

انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 از فردا

26 آذر سیارکی از کنار زمین می گذرد

بی قانون/ منو ببین! منو بفهم!

ماجرای "پیوند عضو شبیه سازی شده به انسان"؛ گرگ "حنا" را خورد

دادگاه عالی چنای خواستار بازگرداندن شهریه دانشجویان ایرانی شد

ویرانی و غارت شهر بوکمال در زمان حضور داعش

60 درصد صندلی های دانشگاه علمی کاربردی خالی ماند

رییس دانشگاه: بیش از 60 درصد ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در کشور خالی است

رییس دانشگاه: بیش از 60 درصد ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در کشور خالی است

ایجاد فضای کار و اشتغال پایدار از دلایل افزایش جذب دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی است

دانشگاه علمی کاربردی متولی دوره های مهارتی کل کشور تعیین شده است

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97

کلاس های درس دانشگاه آزاد بروجرد تعطیل شد

رقابت داوطلبان وکالت دادگستری

بازسازی روستای آسیب دیده کرمانشاه با ساختمان های مقاوم به زلزله

بهره برداری از مراکز تحقیقاتی منابع انسانی و مهندسی پزشکی واحد اسلام شهر تا پایان سال

نقش کلیدی دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروی انسانی ‏متخصص و متعهد/ تحصیل 120 دانشجو در مرکز نوشهر

تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی؛ هدف سازمان بسیج علمی

پیام تشکر دکتر داریوش جاوید ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد از استادان و کارکنان این واحد

راه اندازی دبیرخانه های آموزش رشته های علوم پزشکی برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی

طیبی در گفت وگو با فارس: جهاد دانشگاهی می تواند متولی انتقال فناوری در کشور باشد/ اجرای مأموریت های نقشه جامع علمی در جهاد

فصلنامه علمی-پژوهشی تحقیقات علوم قرآن و حدیث در ایستگاه 34

تهیه کانکس برای زلزله زدگان توسط اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

دانشگاه آزاد با جذب مشاوران اقتصادی، دستش را از جیب دانشجو بیرون بیاورد

نوجوانانِ کانون اصلاح و تربیت به دانشگاه راه پیدا می کنند/ دختر قاتلی که دانشجو شد

کشف مومیایی مصری همراه با ماسک طلایی/تصاویر

نقش غبار فضایی در انتقال حیات

استفاده از گرافن به عنوان منبع انرژی بی نهایت

دانشجویان دانشگاه تهران برای مواجهه با بحران های طبیعی آموزش می بینند

دانشگاه نوشیروانی بابل میزبان سومین کنفرانس انتقال حرارت و جرم ایران

مانتوی 20 میلیونی با نقش شیرین و فرهاد! +عکس

زنی جوان از دامغان؛ انیشتین آینده جهان

آیین معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد سمنان برگزار شد

دانشگاه سمنان میزبان همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران

ارسال 428 مقاله به کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی

انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دانشگاه سیچنووا روسیه

آذربایجان غربی رتبه برتر کشوری را به لحاظ جذب دانشجو کسب کرده است

کسب مقام اول دانشگاه علمی و کاربردی در سیزدهمین جشنواره کشوری قرآن و عترت

سیارک ناشناس با ظاهری عجیب /عکس

گرامیداشت بیست وپنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

جشنواره جهاد گران علم و فناوری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان

رتبه هفدهم عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران در میان پرتولیدترین محققان کشور

تجلیل از واقفان فسا

همایش ملی رویکردهای نوین و کاربردی در مهندسی مکانیک در بناب

الگری: 10 سانتی متر به او فضا بدهید و ببازید

برپایی نمایشگاه محصولات فن بازار مخترعین و مبتکرین بسیج

علامه معرفت شعار قرآن محوری فقه را در حوزه سر داد

جشنواره جهادگران علم و فن آوری در دانشگاه ارومیه

ثبت نام 5 هزار نفر در کنکور دکتری 97 / برگزاری آزمون در 246 رشته

کشف تازه ای که وجود آب مایع در سطح مریخ را زیر سوال می برد

افزایش اثربخشی دارویی عصاره گیاه رازیانه به کمک فناوری نانو

استفاده از گرافن به عنوان منبع انرژی بی نهایت

طرح BMW برای جاده های هوشمند ویژه دوچرخه

حمید عسکری و پسرش کارن /عکس

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97

پذیرش دانشجو در گروه دی 8 در سال جاری

دانشنامه 5 شهید دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی تدوین شد

اختصاص سهمیه کنکور به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه

دانشگاه بیرجند در بین 16 دانشگاه جامع کشور قرار گرفت

خدایی: به داوطلبان کنکور مناطق زلزله زده کرمانشاه سهمیه اختصاص یافت

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور97

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97

مطالبه گری اساتید دانشگاه ها بر مبنای رهنمودهای رهبر انقلاب است

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده

واگذاری ماموریت های کلان به جهاد دانشگاهی/راه اندازی پژوهشکده مواد نوین سرامیکی در یزد

یادواره شهدای دانشجو وشهدای مدافعان حرم شهرستان آمل

اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق زلزله زده کرمانشاه در کنکور 97 

همایش هزار نفری افسران جنگ نرم در بجنورد

ثبت نام آزمون دکتری در هفت گروه آموزشی انجام می شود

نتایج مسابقات کاراته وتکواندو دانشجویان پسر دانشگاه آزاد

همایش افسران جنگ نرم خراسان شمالی

شناسنامه بهداشتی؛ راهکاری برای جلوگیری از خودکشی دانشجویان

توصیه های مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به داوطلبان کنکور دکتری

جزییات بورس تحصیلی خارج/ الزام شرکت در کنکور دکتری

آموزش عالی نیازمند تفکر جدید در مدیریت است/ نحوه پذیرش دانشجویان مقطع دکتری درست نیست

گفتگوی ویژه خبری 1396/9/1

اهدای کارت دانشجویی نمادین به خانواده شهید دانشجو

کشف تازه ای که وجود آب مایع در سطح مریخ را زیر سوال می برد

کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان به زلزله زدگان غرب کشور خون اهدا کردند

دانشجوی دانشگاه آزاد واحد بندرانزلی برگزیده جشنواره کشوری هنر و ادبیات دینی، پژوهشی شد

ترجمه و انتشار کتاب «تحلیل انتقادی گفتمان» از سوی عضو هیات علمی واحد شبستر

موجودیت آب در کره مریخ غلط ثابت شد

ثبت نام 5 هزار نفر در کنکور دکتری 97 / برگزاری آزمون در 246 رشته

آموزش و پرورش بزرگ ترین کودک آزار است/باید مسائل جنسی را از پستوها خارج کنیم

ثبت نام بیش از 5 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 97

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

بررسی روش های نقشه برداری با حضور محقق دانشگاه نروژ

ثبت نام بیش از 5 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 97

تلنگر" رفتگری با مدرک فوق لیسانس "

سرپرست جدید معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد واحد رشت معرفی شد

یزد ، میزبان مسابقات علمی پژوهشی کن استراکشن

سیارات پوشیده از اقیانوس ها مکان مناسبی برای جستجوی حیات نیستند

آموزش و پرورش بزرگ ترین کودک آزار است/باید مسائل جنسی را از پستوها خارج کنیم

مجازات های سنگین، کودک آزاری را از بین نمی برد

نقش غبار فضایی در انتقال حیات

آشکارساز جیبی ذرات کیهانی ساخته شد

نقش غبار فضایی در انتقال حیات

تشخیص سریع بیماری ها با فناوری انقلابی "دیپ استیک"

افزایش اثربخشی درمانی عصاره گیاه رازیانه به کمک فناوری نانو

مرحله شفاهی مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اسلامی-اراک

تغییر روند مصرف مواد مخدر در دانشجویان

انقلابیون جوان در سیستان و بلوچستان تجمع می کنند

تشخیص سریع بیماری ها با فناوری انقلابی "دیپ استیک"

نمایشگاه اختراعات و ابتکارات علمی بسیج در ساری

آشکارساز جیبی ذرات کیهانی ساخته شد

دارچین چربی سوز است

لزوم مهارتی شدن رشته روزنامه نگاری

15 آذر؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کتبی مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اراک

دانشجوی بابلی مسئول نمونه بسیج دانشجویی مازندران شد +تصاویر

شروع ثبت نام آزمون دکتری 97

راهنمای متفاوت برای زلزله

حال کتابخوانی مردم مازندران خوب است

خودکشی یک دانشجو به دلیل رد شدن پایان نامه

ثبت نام آزمون دکتری 97 شروع شد

برگزاری مسابقات علمی سازه تخم مرغ، ماکارونی و موشک کاغذی در واحد یادگار امام(ره) شهرری

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند معرفی شد

جشنواره ملی حرکت 4 تا 7 دی ماه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود

دکتر فرهاد رهبر درگذشت عضو هیأت علمی واحد میانه را تسلیت گفت

نخستین دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد اسلامی گرگان فارغ التحصیل شد

159 دانشگاه ایرانی در جمع برترین های «گوگل اسکالر»

رکورد داران سریعترین کارت قرمز

عکس حمید گودرزی با مادرش در شب تولد

توقف فعالیت 400 مرکز علمی کاربردی در کشور

فعالیت 400 مرکز علمی کاربردی کشور متوقف شد

بازدید سرزده دکتر فرهاد رهبر از معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی

درخشش دانشجوی دانشگاه ازاد واحدد بندرانزلی در مسابقات قرآن و عترت

نبض دانشجو در مناطق زلزله زده تا امتحانات میان ترم

تقدیر از مقاله مسئول رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی در کنگره 12هزار شهید استان آذربایجان غربی

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

سرپرست جدید معاونت اداری و مالی واحد رشت معرفی شد

مسابقات سازه های ماکارونی در دانشگاه تهران

159 دانشگاه ایرانی در جمع برترین های «گوگل اسکالر»

امشب آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی فنی وحرفه ای و غیرانتفاعی

28 پژوهشگر برتر چهارمحال و بختیاری تجلیل می شود

امشب آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی فنی وحرفه ای و غیرانتفاعی

آیین معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد سمنان برگزار شد

افزایش اثربخشی عصاره گیاه رازیانه با فناوری نانو

تغییر زمان آزمون جامع دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه

برگزاری یادبودی برای محمدعلی جمالزاده

معرفی استاد دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشمند برگزیده کشور

کشف پروتیینی که نقش اصلی در رشد ماهیچه ها دارد

برگزاری نشست وقف، علم و فناوری در دانشگاه شریف

معرفی برگزیدگان بزرگترین رویداد شعر آیینی کشور

تلاش برای افزایش کیفی خدمات به دانشجویان

فرهنگ کار و تلاش در دانشگاه اولویت است

دانشگاه های آفریقای جنوبی آماده همکاری با دانشگاه مذاهب هستند

همایش علمی انتقال حرارت و جرم ایران در بابل

جهاد علمی ، مهمترین هدف سازمان بسیج علمی - پژوهشی و فناوری

درخشش مدیر مؤسسه «اهل الکساء» در مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اسلامی

گسترش زبان فارسی در هند به مدیریت نیاز دارد

راهکار حل کودک آزاری سنگین تر کردن مجازات نیست

آغاز نام نویسی آزمون دوره های دکتری (PH.D) نیمه متمرکز سال 1397

انتصاب نایب رییس، دبیر و اعضای شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی

جدیدترین تصاویر رصدخانه اشعه ایکس ناسا

مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه تهران و جابجایی رکوردهای کشوری

ثبت نام آزمون دکتری 97 آغاز شد

دوره مربیگری درجه 3 رشته آمادگی جسمانی در واحد تبریز برگزار شد

بهره برداری از سامانه دوره های آموزش کوتاه مدت در واحد تبریز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در میان دانشگاههای کشوردارای وضعیت مناسب و مطلوبی است

ساخت 9 بلوک خوابگاه خواهران با ظرفیت 500 نفردر دانشگاه آیت الله حائری میبد

ارسال کمک دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به مناطق زلزله زده مناطق غربی کشور

ثبت نام بیش از 53 هزار نفر در تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور و غیرانتفاعی

نشست مدیران و کارشناسان قرآنی دانشگاه های قم برگزار شد

باید همفکری میان آموزش عالی و مدیران برای رسیدن به دانشگاه نسل سوم صورت گیرد

اپلیکیشن آندرویدی معرفی شهدای مدافع حرم طراحی شد

برگزاری نخستین کنفرانس اساتید زبان فارسی دانشگاه های پاکستان

آیین نامه پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان ابلاغ شد

ارائه تسهیلات پرداخت شهریه به دانشجویان زلزله زده کرمانشاه

کمک 9میلیون تومانی مردم به امامزادگان عینعلی و زینعلی ماهیانه

کرسی فقه اباضیه در دانشگاه مذاهب اسلامی راه اندازی می شود

با صدور احکامی توسط فرهاد رهبر صورت گرفت انتصاب نایب رییس، دبیر و اعضای شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد

برگزاری مسابقه دارت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت

یادبودی برای محمدعلی جمالزاده

نصیرزاده تشریح کرد جزییات برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه آزاد

رهایی خبر داد راه اندازی پرتال یکپارچه آموزشی و سامانه بازمهندسی رشته ها در دانشگاه آزاد

تقسیط و تخفیف شهریه دانشجویان زلزله زده کرمانشاه

ابلاغ آیین نامه پرداخت کمک هزینه تحصیلی به حافظان و قاریان در سال 1396

تخفیف و تقسیط شهریه دانشجویان زلزله زده دانشگاه آزاد

نگاه میان رشته ای، کاربرد مفاهیم قرآن در جامعه را نمایان می کند

بررسی شباهت ها و تفاوت های انسان شناسی عرفانی و مدرن

برگزاری اردوی کویرنوردی دانشجویی در جنت آباد

دکتر ولایتی: نقش جوانان و دانشجویان در تحقق اهداف «اقتصاد مقاومتی» پررنگ باشد

دکتر ولایتی: نقش جوانان و دانشجویان در تحقق اهداف «اقتصاد مقاومتی» پررنگ باشد