مطالب مرتبط:
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن خبر داد نوسازی بیش از یک میلیون واحد مسکن روستایی در کشور
پرداخت الکترونیک سامان شرکت دانش بنیان شد
ستاری:ایجاد نهادهای قیمت گذار حوزه تامین مالی شرکت های دانش بنیان ضروری است
مدیرعامل شرکت آب منطقه تهران خبر داد صنعت آب ورشکسته است/ افزایش 15 درصدی فروش آب خام
رییس انجمن متخصصین علوم دارویی کشور خبر داد فعالیت 100 شرکت تولیدکننده دارو در کشور
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 26 مهر 1396 ساعت 00:562017-10-17اقتصادي

مدیرعامل یک هلدینگ زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا خبر داد دستیابی به تکنولوژی بازیافت پارچه توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی/ ومین کشور صاحب این تکنولوژیدر جهان هستیم


مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان گفت: بعد از ژاپن، ما در دنیا دومین کشور سازنده دستگاه بازیافت پارچه هستیم که توسط این دستگاه می توان پارچه را با هر تار و پودی به نقطه مبدا و مواد تشکیل دهنده آن یعنی سلولز و پلی استر تبدیل کرد.

- دستیابی به تکنولوژی بازیافت پارچه توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی/ ومین کشور صاحب این تکنولوژیدر جهان هستیم مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان گفت: بعد از ژاپن، ما در دنیا دومین کشور سازنده دستگاه بازیافت پارچه هستیم که توسط این دستگاه می توان پارچه را با هر تار و پودی به نقطه مبدا و مواد تشکیل دهنده آن یعنی سلولز و پلی استر تبدیل کرد.

عزیز دولت خواه در گفت وگو با خبرنگار بازرگانی " گفت: گروه اقتصادی مهرگان زیرمجموعه بنیاد تعاون نیروی انتظامی است که برابر تدابیر ابلاغ شده این گروه از فعالیت های مختلف به سمت اقتصاد مقاومتی با محوریت شرکت های دانش بنیان حرکت کرده است.

وی افزود: برای اینکه این ورود یک ورود منطقی حساب شده و با توجه به اهداف متصوره باشد این گروه اقتصادی با مراکز مختلفی از جمله 150 شرکت دانش بنیان جلسه گذاشت و از مراکز مختلف دانشگاهی از جمله دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر دیدن کرد و نهایتا با توجه به نیازهای نیروی انتظامی و نیروهای مسلح در انجام ماموریت خود از ظرفیت علمی آنها استفاده کرد و با کمک هم توانستیم 6 پروژه تقریبا منحصر به فرد در دنیا را در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی رونمایی کنیم.

مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان در ادامه به دستگاه بازیافت پارچه اشاره کرد و گفت: بعد از ژاپن، ما در دنیا دومین کشور سازنده این دستگاه هستیم که توسط این دستگاه می توان پارچه را با هر تار و پودی به نقطه مبدا و مواد تشکیل دهنده آن یعنی سلولز و پلی استر تبدیل کرد.

وی با تأکید بر اینکه این 6 دستاورد با استفاده از دانش محققین داخلی ساخته شده است، گفت: دستگاه نیتروژن ساز به منظور جداسازی نیتروژن از هوا دیگر دستگاه ساخته شده توسط گروه اقتصادی مهرگان با همکاری شرکت های دانش بنیان داخلی است.

دولتخواه با بیان اینکه این دستگاه نیتروژن با خلوص بسیار بالا را تولید می کند اظهار داشت: کاربرد این دستگاه در بیمارستان ها، صنایع دارویی، آزمایشگاه ها و صنایع فلزی ، شارژ تایرهای اتومبیل ها، انبار کردن خشکبار و میوه و صنایع غذایی است.

مدیرعامل شرکت اقتصادی مهرگان اظهار داشت: فریز درایر یکی دیگر از تکنولوژی هایی که این گروه اقتصادی به همراه شرکت های دانش بنیان داخلی به آن دست یافته است.

وی با بیان اینکه فریز درایرهای چند نوع مختلف از دارویی و موادغذایی دارد، گفت: خشک کردن یکی از راه های حفظ و نگهداری مواد است.

فرآیند خشک کردن اغلب با گرمادهی همراه است اما بسیاری از مواد دارویی و بیولوژیکی، همین مواد غذایی و شیمیایی حساس به دما نمی توانند در خشک کن های معمولی و حتی خشک کن های تحت خلاء خشک شده و یا به روش های معمولی فریز شوند.

دولتخواه بیان داشت: خشک کردن انجمادی نسبت به سایر روش های متعارف خشک کردن چندین مزیت دارد و محصولی که توسط فریز درایر خشک می شود متخلخل و بدون انقباض است.

مدیرعامل شرکت اقتصادی مهرگان بیان داشت: متقاضیان بالقوه دستگاه های فریز درایر واحدهای تولیدی ویال در شرکت های سرم سازی و داروسازی، واحدهای فعال فراوری سبزیجات، واحدهای فراوری در حوزه چیپس میوه (خشکبار)، واحدهای تولید عصاره های گیاهی، گوشت، ادویه و چای و امثال آن، واحدهای فراوری گیاهان دارویی است.

وی اظهار داشت: ما به جهات مختلف در تکنولوژی که در فریز درایر وجود دارد تحریم هستیم اما به خاطر اینکه ثابت شود ما می توانیم به تمام سطوح این تکنولوژی دست پیدا کنیم سه سطح از این دستگاه یعنی فریز درایر دارویی، خانگی و صنعتی را تولید کردیم.

دولتخواه اظهار داشت: در ساخت فریز درایر غذایی دوازدهمین کشور تولید کننده این محصول در جهان و در ساخت فریز درایر دارویی ششمین کشور سازنده این تکنولوژی در دنیا هستیم و مواد غذایی که توسط این دستگاه فریز می شود قابل نگهداری در هر مکانی است.

دولتخواه در ادامه به تکنولوژی سوم گروه اقتصادی مهرگان اشاره کرد و گفت: قرص تصفیه آب برای سهولت کار و استفاده از راندمان بالای آن در اندازه های مختلف جهت موارد متعدد از جمله تصفیه آب زلال آلوده به مایکروارگانیزم ها، حذف کدورت، ترکیب دو نوع قبل ساخته شده است.

مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان تصریح کرد: در گذشته از دی کلروایزوسیائورات سدیم بطور وسیع برای گندزدایی آب در شرایط اضطراری استفاده می شد که اخیرا این ترکیب جهت تصفیه متداول آب آشامیدنی توسط سازمان های, FAO,USEPA، WHO مورد تایید قرار گرفته است.

وی افزود: محصول تولیدی شرکت توسعه و مدیریت طرح های مهرآفرین از ترکیب مواد گندزدایی بر پایه ی تری کلوسنس و انواع متعددی از ماده های ته نشین ساز ساخته شده است و این قرص هم کدورت و هم میکروب را حذف می کند.

دولتخواه همچنین به ساخت نی تصفیه آب اشاره کرد و گفت: با توجه به لزوم تصفیه آب در مناطق حساس استفاده از آب پاک و بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان اظهار داشت: نی تصفیه آب به منظور تصفیه آب برای مناطق حساس که دارای امکانات کم رفاهی هستند ساخته شده است تا بتواند جان هزاران نفر را که از آب تصفیه شده محروم هستند را نجات دهد.

وی افزود: نی تصفیه آب شرکت مهرآفرین دستگاهی بسیار کوچک، سبک و قابل حمل بوده و می تواند تا 99 درصد میکروب ها و باکتری ها را از آب حذف کند بنابراین آب سالم و گوارا را تولید می کند.

دولتخواه به تهیه اکسیژن ساز اشاره کرد و گفت: دستگاه های اکسیژن ساز خانگی توسط برق کار می کند و در آمبولانس ها هم کپسول اکسیژ ن ساز قرار می دهند و افرادی که قرار است بیرون از منزل تردد کنند باید کپسول اکسیژن ساز را همراه داشته باشند.

مدیرعامل گروه اقتصادی مهرگان اظهار داشت: دستگاهی که توسط این گروه اقتصادی و شرکت های دانش بنیان برای ساخت اکسیژن ساخته شده است توسط برق در منزل شارژ می شود و همچنین یک نوع از آن به ابعاد یک کاغذ A4 و بسیار سبک برای جانبازان ساخته شده که جانبازان با شارژ آن می توانند به مدت 8 ساعت از آن در خارج منزل استفاده کنند.

وی افزود: همچنین این دستگاه برای داخل آمبولانس ساخته شده و به دو نفر همزمان اکسیژن می دهد و محل شارژ آن باتری اتومبیل است.

دولتخواه اظهار داشت: تمامی این محصولات با استفاده از نیروی علمی جوانان داخلی ساخته شده است و از دانش اساتید دانشگاه های داخلی در این زمینه استفاده شده است.

مدیرعامل اقتصادی شرکت مهرگان بیان داشت: در بعضی از این موارد دومین کشور تولید کننده هستیم و برخی از این دستگاه ها در منطقه خاورمیانه تولید نشده است.

وی افزود: ساخت این محصولات از مرحله آزمایشی گذشته و ثبت اختراع شده است و حتی تاییدیه وزارت بهداشت و غذا و دارو را هم دریافت کرد.

وی اظهار داشت: در صورت داشتن متقاضی برای این دستگاه ها، این دستگاه ها قابل ارائه است.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/a1jigv نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: اقتصادی - اقتصاد - مدیرعامل - پارچه - تکنولوژی - نیروی انتظامی - بنیاد تعاون - کشور - نمایشگاه بین المللی - دانشگاه صنعتی شریف - دانشگاه - اقتصاد مقاومتی - نیروهای مسلح - صنایع غذایی - تعاون - بنیاد - بین المللی - آزمایشگاه - بیمارستان - نمایشگاه - جهان - دولت - امیرکبیر - اتومبیل - خبرنگار - دستاورد - رونمایی - پروژه - ایمنی - تولید

آخرین اخبار سرویس:
کمیته امداد استان تهران عهده دار ساخت 313 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده غرب تهران

ارسال نخستین محموله کمک های مردمی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی به مناطق زلزله زده

استخدام تعدادی خیاط خانم، وسط کار در قم

استخدام کارمند فروش تلفنی در یک شرکت تولیدی بازرگانی

استخدام گرافیست با سابقه کار جهت شرکت معتبر طراحی

استخدام فروشنده جهت فروشگاه سامان و لعیا در قم

از سوی محققان ایرانی انجام شد استفاده از نانو ذرات الماس برای جلوگیری از خوردگی سطوح سازه های دست ساز غوطه ور در آب

استخدام کارشناس تولید محتوا،مترجم انگلیسی دورکاری در تهران

استخدام حسابدار جهت فرآورده های چوبی حمید در قم

استخدام کارشناس مهندسی عمران آقا در شرکت خط و ابنیه فلق

نجفی مدیرعامل جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران شد

دوران طلایی را از دست دادیم/ فراسرزمینی بکاریم

راه اندازه فاز سه کمپوست قارچ ظرف ١٨ ماه آینده

سکه طرح جدید 13هزار تومان ارزان شد/کاهش 20 هزار تومانی نیم سکه

87 درصد جمعیت استان زیر پوشش شبکه های دیجیتال است

تسریع در رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان با حمایت بانک ها

کمک سه و نیم میلیارد تومانی قزوینی ها به زلزله زدگان کرمانشاه

میزان خسارات مدارس در زلزله غرب کشور/ زمان بازگشایی مدارس بعد از بازسازی

رضا صادقی لباس مشکی اش را درآورد

قیمت نفت در بازار نیویورک رکورد زد/نفت برنت 63 دلار و 86 سنت معامله شد

قراردادهای مالی اسلامی آسیب شناسی می شود

محصولات جدید زامیاد از سال آینده وارد بازار می شود

با 20 میلیون هم می توان خودرو خرید؟ +جدول

ارائه تسهیلات بیمه ای به کارگران و کارفرمایان آسیب دیده در زلزله بزودی انجام می شود

استخدام روکوب کار مبل جهت تولیدی مبلمان در رودسر

شهر مسجد سلیمان با خانه های فرسوده در خطر زلزله قرار دارد

افزایش 11 درصدی ظرفیت قطارهای خط 5 متروی تهران

به روز رسانی نسخه جدید IOS همراه بانک، بانک قرض الحسنه مهر ایران

انفجار قیمت در بازار خودروهای وارداتی؛ هیچ کس پاسخگو نیست

زمان مراجعه سپرده گذاران موسسات منحله به بانک اعلام شد+ جدول

استخدام کارشناس و کارشناس ارشد حسابدار خانم در تهران

نقش موثر طرح های بانک قرض الحسنه مهرایران به رشد اقتصادی منطقه

شمارش معکوس برای آغاز حراج سکه/ قیمت سکه طلا سقوط کرد

لزوم اختصاص تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری اشتغال روستاییان به توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

تجمع کارکنان تعاونی های سهام عدالت مقابل وزارت اقتصاد +عکس

آموزش تخصصی حصیربافی در خوزستان برگزار می‎ شود

چه کسی مسئول گوشی های سرقتی است؟

ورود تاریخی بورس به کانال 90 هزار واحدی

استخدام برش کار و خیاط ماهر در شیراز

استخدام نیرو در دفترخانه اسناد رسمی در قم

استخدام نیروی ساده جهت کار در کافه ژاو در قم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت وگو با فارس: وزارت نفت درآمد هدفمندی را به خزانه واریز نمی کند/ تنخواه 16 هزار میلیاردی بودجه از خزانه و سود بانک ها

استخدام قناد و کارگر جهت همکاری با کارگاه قنادی در شیراز

استخدام کمک آشپز جهت کار در بیرون بر شکمو  شیراز

امید در گفت وگو با فارس: 75 درصد ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی خالی است/ توجه به رشته های مهارتی باید فرهنگ سازی شود

استخدام جهت چاپ رنگین کمان در شیراز

استخدام نیروی ساده جهت کار در تراشکاری در قم

تفاوت نماینده رسمی با توزیع کننده خودروهای خارجی چیست؟!

استخدام نیروی رنگ کار برای رنگ کابین در قم

استخدام تعدادی ادیتور فیلم و عکس در شیراز

حباب قیمت در بازار خودروهای وارداتی

کاهش خرید نفت از ایران اثر خود را در بازار می گذارد/ بیشتر اعضای اوپک با تمدید فریز نفتی موافق هستند

رشد 30 درصدی ساخت و ساز در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس

شیرابه زباله ها آب های زیرزمینی را آلوده می کند

ساخت 100 مسکن برای زلزله زدگان کرمانشاهی توسط نیکوکاران یزدی

شهرداری تهران 470 میلیارد تومان تا سال 94 به سازمان تأمین اجتماعی بدهکار است

استخدام پلیس گیلان برای دارندگان مدرک دیپلم

استخدام کارگر آقا جهت چیدمان در سوپرمارکت در شیراز

استخدام ویزیتور خانم یا آقا در قم

استخدام طراح مسلط به کرل و فتوشاپ با سابقه کار مفید

صادق نجفی، مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران شد

استخدام تعدادی مربی جهت تدریس دوره های ICDL در اصفهان

استخدام تعدادی بازاریاب تلفنی خانم جهت شرکت معتبر در شیراز

استخدام نیروی کافی من جهت کار در قم

استخدام منشی تمام وقت و نیمه وقت جهت شرکت معتبر

استخدام فروشنده و بازاریاب در یک شرکت تولیدی فرش-اصفهان

استخدام کارگر جهت کار در خشکشویی در قم

استخدام کارشناس فروش،کارشناس استقرار،پشتیبانی در اصفهان

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ و کرل جهت مغازه تابلوسازی

استخدام منشی خانم جهت کلینیک زیبایی در شهر تهران

استخدام نیروی ساده جهت کار در CNC در قم

ورود خودروهای تایوانی به خیابان های تهران

رشد 32 امتیازی شاخص رضایت مشتری از خدمات پس از فروش ایران خودرو

الزام به دوگانه سوز شدن نانوایی ها در آذربایجان غربی

مقالات قابل ارائه و پوستری بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

استخدام راننده همراه با نیسان یخچالدار در شرکت پخش محصولات لبنی

چرا قدرت خرید کارگران همچنان کاهش می یابد؟

پاسخ وزیر نفت ایران به اظهارات ترامپ

چه شرکت ها و برندهای خودرویی در نمایشگاه خودرو تهران حضور دارند؟

قیمت واقعی تور پاییزی ارمنستان +جدول

سکه سقوط کرد/ قیمت سکه و ارز امروز4 آذر 96

قلی زاده: افزایش 32 درصدی قیمت نان موجب هرج و مرج اقتصادی می شود

مسدود شدن حساب های شهرداری تهران

وزیر صنعت: به حمایت تعرفه ای از تولیدات داخلی ادامه می دهیم

ثروت مالک آمازون سر به فلک کشید +عکس

قیمت نان سنگک ساده و کنجدی در تهران

استخدام مسئول دفتر مدیریت عامل در شهر تهران

استخدام منشی خانم جهت پاسخگویی به تلفن

استخدام منشی پاره وقت جهت املاک ایساتیس پونک

استخدام خانمی مسلط به فتوشاپ و نرم افزارهای مرتبط

استخدام منشی خانم جهت کار در آموزشگاه معتبر  تهران

استخدام منشی خانم آشنا به کامپیوتر در شهر تهران

استخدام نیرو در مشاور املاک انقلاب اسلامی-اصفهان

استخدام فروشنده خانم مسلط به کامپیوتر در اصفهان

ترکیه اولین «آژانس اعتباربخشی جهانی حلال» را راه اندازی می کند

استخدام منشی خانم مسلط به ترکی استانبولی در تهران

استخدام طراح و معمار داخلی مسلط به اتوکد و 3Dmax

استخدام کارمند امور دفتری،خانم در آذربایجان شرقی

استخدام منشی خانم آشنا به کامپیوتر و امور حسابداری

استخدام منشی جهت امور دفتری در اصفهان

استخدام فروشنده جهت فروشگاه معتبر گز در اصفهان

بازگشت غول خودروسازی جهان به ایران

پرداخت نخستین مرحله از تسهیلات کنسرسیوم بانکی با عاملیت بانک صادرات ایران

جزییات جدید از ‎حراج سکه

همکاری با فعالان صنعت کشتی سازی نروژ ادامه می یابد

میوه بورس در پاییز رسید/ شاخص 1130 واحد رشد کرد

استخدام منشی خانم مسلط به تایپ به صورت پاره وقت

استخدام طراح آشنا به اتوکد و 3Dmax همراه با وسیله نقلیه

استخدام منشی خانم مسلط به امور اداری در تهران

استخدام نیروی دفتری آشنا به آفیس در اصفهان

با حکم وزیر صنعت؛ شهردار تبریز مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شد

ساخت رباتی برای ارزیابی کیفیت شبکه فاضلاب

استخدام خانم آشنا به کار آرایشگری در اصفهان

استخدام طراح 3Dmax آشنا به نرم افزارهای گرافیکی و غرفه سازی

استخدام رییس سیستمها و روشها (رشته صنایع،مدیریت)در تهران

اکبری: کاهش وزن چانه نان هیچ توجیهی ندارد

یک مقام اقتصادی روس خبر داد احتمال ایجاد فضای پرداخت واحد در قلمرو اوراسیا تا پایان 2019

صادق نجفی به عنوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منصوب شد

واکنش زنگنه به کاهش خرید نفت از ایران

فعال سازی رمز یکبار مصرف بانکی/ انتقال مبالغ بالای 3 میلیون تومان

دولت 18.00.000.000.000.000 تومان ساختمان دارد

اطلاعیه شماره 53 زیاندیدگان بیمه توسعه

بخش های تولیدی و خدماتی با مازاد عرضه چه باید انجام دهند؟

چهارمحال و بختیاری با کاهش 65 درصدی بارندگی مواجه شده است

صادرات بیش از 34 هزار تن سیمان باقران به کشورهای افغانستان و پاکستان

درباره پارادایم انتقال آب دریای مازندران به سمنان

نظر انجمن داروسازان ایران درباره تغییر قیمت دارو در کشور

گزارش مرکز آمار ایران از وضعیت اشتغال و بیکاری

بانک مرکزی در برابر تصمیم سران سه قوه در خصوص موسسات مالی باید تابع باشد

حساب های شهرداری تهران مسدود شد/ بدهی 470 میلیارد تومانی شهرداری به تأمین اجتماعی

افزایش تعداد واگن های قطارهای خط 5 مترو

روزنامه استخدامی فارس و شهر شیراز | شنبه 4 آذر 96

احتمال عدم پذیرش نصب کارتخوان از سوی تاکسی داران / بازنگری در افزایش 10 درصدی نرخ کرایه ها

وقتی «نان» آب می رود

بازار مسکن در جنوب پایتخت + قیمت ها

موانع فضای کسب و کار عامل بالا رفتن هزینه تولید کالای داخلی

دریافت کارمزد از تقسیط بدهی مردم به شهرداری ها غیرقانونی است

ادعای واردات گندم توسط دولت با وجود تکذیب وزارت کشاورزی

تعداد قطارهای خط 5 مترو افزایش می یابد

چرا کسی پروژه های پلدختر را پیگیری نمی کند

استخدام راننده پایه یک غیرسیگاری جهت شیفت شب

استخدام تعدادی راننده با ماشین مدل بالا در اصفهان

استخدام MDF کار ماهر در اصفهان

استخدام تعدادی شلوار دوز جهت کار در تولیدی  اصفهان

استخدام راننده لیفتراک جهت کار در شهرک صنعتی شمس آباد

استخدام فارس و شیراز – 4 آذر 96

استخدام بازاریاب در شرکت معتبر پخش مواد غذایی  اصفهان

استخدام برقکار ساده جهت شهر اصفهان

استخدام راننده کامیونت ایسوزو 6 تن ساکن شهرری

استخدام کارگر ساده جهت کار در کارواش در اصفهان

استخدام چند وکیل پایه یک دادگستری جهت مؤسسه حقوقی

حدود 100 روستای الیگودرز جاده ندارند

افتتاح رسمی اولین بانک اسلامی در کازابلانکای مراکش

تداوم بی سامانی بازار نهاده های دامی/قیمت تخم مرغ افزایش یافت

افتتاح مزرعه ماهیان سردابی 15 تنی در شهرستان رودسر

نیاز کشورهای عربی به سرمایه گذاری 200میلیارد دلاری در بخش آب

چهار ورزشکار روس دیگر به دلیل دوپینگ در المپیک سوچی محروم شدند

اعمال افزایش 15 درصدی نان به طور رسمی از امروز

ماهیگیری در چاه نیمه (عکس)

خسارت 25 میلیارد تومانی زلزله بروجرد/ وقوع 125 پس لرزه تاکنون

تجربه ی تلخ دخالت بانک مرکزی در بازار سکه و ارز تکرار می شود؟

استخدام راننده جهت کار در اتوبار مهتاب بار در تهران

استخدام کدیست حرفه ای مسلط به 2 بعدی و 3 بعدی-اصفهان

استخدام تخته کار و نیروی ساده در اصفهان

استخدام وکیل و کارآموز وکالت جهت همکاری با مؤسسه حقوقی

استخدام مهندس مکانیک در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کانتردار خانم جهت کار در رستوران در اصفهان

درآمد 2.4 میلیارد دلاری در یک روز!

استخدام جهت همکاری با شرکت آریا پاکان بهنام در تهران

استخدام کارگر ساده آقا جهت فست فود در اصفهان

استخدام یکنفر کاردان عمران جهت همکاری در تهران

استخدام مشاور مسلط به محدوده تهرانپارس جهت املاک حسینی

استخدام مهندس صنایع و عمران جهت شرکت ساختمانی

استخدام همکار خانم در کارگاه نقره سازی در اصفهان

استخدام ورزشکاران و مربیان جهت همکاری در شهر تهران

استخدام عکاس خانم با دوربین عکاسی حرفه ای در اصفهان

واکنش نفت به موج اخبار مثبت

عسل صادراتی 15 هزار تومان؛ طبیعی کیلویی چند؟

کویر مرنجاب از نقاط کلیدی و ممتاز کویر مرکزی ایران است

واکنش نفت به موج اخبار مثبت

تولید 25 هزار تنی فولاد در افق 1404

روایت مرکز آمار از تجارت خارجی/ارزش صادرات کشاورزی کاهش یافت

نگاهی به بازار واردات بیلت کره جنوبی

بازار قراضه ژاپن رو به بالا

بازار مسکن در جنوب پایتخت + قیمت ها

هند به دنبال رونق صادرات سنگ آهن

فلز سرخ در انتظار سرمایه گذاری بیشتر

البرز؛ مقصد 6 درصد از مهاجرت های کشور

استرالیا و اتریش، مهمان های دومین جشنواره عکس معدن

استخدام پنج ردیف شغلی جهت شرکت تولیدی صنعتی در قم

استخدام هفت رده شغلی در شرکت کویک سازه هرمز

استخدام راننده کامیونت ایسوزو ساکن شهر ری

استخدام موتورسوار جهت توزیع روزنامه بصورت نیمه وقت در اصفهان

استخدام فروشنده ماهر جهت نمایشگاه مبلمان در کرج

استخدام راننده جهت پخش مواد غذایی در محدوده غربِ تهران

جزییاتی از تصادف بزرگ در مسیر شهر تجاری بانه

استخدام کارشناس فروش ، منشی و نصاب در یک شرکت معتبر

عمق و نقدشوندگی مناسب بازار قراردادهای آتی سکه طلا

یک گام دیگر برای استحصال طلا در معدن شادان برداشته شد

استخدام منشی در فروشگاه لوازم خانگی امین

مدیرعامل یک هلدینگ زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا خبر داد دستیابی به تکنولوژی بازیافت پارچه توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی/ ومین کشور صاحب این تکنولوژیدر جهان هستیم

مدیرعامل یک هلدینگ زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا خبر داد دستیابی به تکنولوژی بازیافت پارچه توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی/ ومین کشور صاحب این تکنولوژیدر جهان هستیم