مطالب مرتبط:
تجمع دانشجویان دانشگاه یزد در اعتراض به مواضع خصمانه اخیر آمریکا
دانشجویان دانشگاه آزاد میناب تجمع ضد اسکتباری برپا کردند
نمایش آثار هنری دانشجویان و اساتید در دانشکده هنرهای کاربردی
غیبت دانشجویان برای حضور در مراسم اربعین موجه شود
لزوم مهارتی شدن 30 درصد از دانشجویان کشور
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 25 مهر 1396 ساعت 09:052017-10-17فرهنگي

مشارکت دانشجویان در تمام فرایندهای کتاب سال


رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی مشارکت دانشجویان در تمام فرایندهای برگزاری جشنواره کتاب سال دانشجویی همچون تبلیغ، - ، پیرامون برگزاری بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی، اظهار کرد: جشنواره کتاب سال دانشجویی، یکی از سلسله برنامه های فرهنگی و سراسری جهاد دانشگاهی است که در سال های گذشته به ابتکار آقایان دکتر ایمانی خوشخو و مسجدجامعی در جهاد دانشگاهی و در عرصه فرهنگی بنا نهاده شد.

همان گونه که اطلاع دارید جهاد دانشگاهی برنامه های سراسری فرهنگی بسیاری برای دانشجویان طراحی کرده است که از جمله آنها جشنواره کتاب سال دانشجویی است که خوشبختانه تداوم اجرا دارد.

شکل گیری ایده اصلی برگزاری جشنوارهوی با اشاره به شکل گیری ایده اصلی برگزاری جشنواره کتاب سال دانشجویی، گفت: ایده اصلی برگزاری جشنواره کتاب سال دانشجویی از کتاب سال جمهوری اسلامی ایران اتخاذ شد و هدف اصلی آن هم تشویق دانشجویان به نوشتن کتاب و آثار مکتوب بود.

طی سال ها به نظر می رسد، برگزاری این جشنواره بازتاب مثبت و خوبی در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور داشته و تعداد زیادی از دانشجویان که در دوران تحصیل خود، کتابی را ترجمه و یا تالیف کرده اند، اثر خود را به این جشنواره ارائه کرده اند و در هر سال که این جشنواره به جلو رفته و از عمر آن گذشته، نواقص قبلی برطرف شده و جشنواره به شکل کامل تری پیش می رود.

تشویق دانشجویان توسط اساتید؛ نتیجه ثانویه جشنوارهرییس پژوهشکده علوم بهداشتی، جهاد دانشگاهی را نهادی الگوساز در جهت کشف استعدادهای برتر دانشجویی خواند و گفت: جهاد دانشگاهی با توجه به نقشی که در دانشگاه ها و جامعه داشته و دارد، در این زمینه به دنبال بسترسازی و تربیت علمی دانشجویان مستعد مشغول تحصیل در دانشگاه هاست.

نگاه جهاد دانشگاهی به این نوع فعالیت ها یک اقدام الگویی و نمونه سازی در جهت جلب نظر و کشف استعدادها در فضای آموزش عالی کشور بوده و این کار علاوه بر آنکه موجب تشویق دانشجویان برای ورود به عرصه تالیف و ترجمه، می شود، موجبات دلگرمی اساتید و پرورش دهندگان این دانشجویان را هم فراهم می کند.

برای هر استادی بسیار خوشایند است که ببیند دانشجویان و شاگردان او آثاری را تدوین و منتشر کرده اند و البته ناگفته نماند که تعداد زیادی از این دانشجویان، کارهای خود را زیرنظر اساتید خود به سرانجام رسانده اند و این خود نتیجه ثانویه این جشنواره است که موجب خوشحالی و رضایت اساتید بوده است.

بهترین روش ها و سیاست های حمایتی از جشنوارهوی با اشاره به بهترین روش های حمایتی و سیاست های لازم در جهت حمایت از جشنواره کتاب سال دانشجویی، عنوان کرد: فراهم کردن شرایط انتشار آثار، بهترین حمایت است، اما این کار به تنهایی از جهاد دانشگاهی ساخته نیست؛ چراکه جهاد امکانات کافی در اختیار ندارد و باید نهادهای دیگری مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان های فرهنگی از آثار دانشجویان حمایت کنند.

اگرچه در جهت نشر آثار دانشجویان اقدامات خوبی صورت گرفته، اما چه بسا آثاری وجود داشته باشد که فرصت نشر پیدا نکرده اند.

اگر بتوانیم کاری کنیم این آثار منتشر شوند و به بازار عرضه شوند، بهترین حمایت است.

علی منتظری همچنین با اشاره به جایگاه جشنواره در میان دانشگاهیان، اظهار کرد: درباره جایگاه جشنواره در میان دانشگاهیان نیز باید بگویم که استقبال دانشجویان تا کنون بسیار خوب بوده و در هر دوره، هم تعداد و هم تنوع آثار بیشتر شده است، البته گاهی در برخی دوره ها در تعداد آثار حاضر در جشنواره، از نظر کمی، تغییراتی به وجود آمده که بیشتر به مسائل بازار نشر مربوط بوده، اما در مجموع استقبال خوب بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این جشنواره هم جنبه فرهنگی و تربیتی دارد و هم جنبه های علمی در آن ملحوظ شده، اساتید دانشگاه در طول این سال ها، حمایت های خوبی از جشنواره داشته اند و می توان گفت مورد توجه آنها بوده و موجبات تشویق جهاد دانشگاهی را فراهم نموده.

شاید اگر این حمایت های معنوی نبود جشنواره کتاب سال دانشجویی به لحاظ مضایق مالی تاکنون تعطیل شده بود، اما تشویق اساتید و حمایت های آنها از این جشنواره، باعث دلگرمی ما شده و توانسته ایم کار را ادامه دهیم.

ترسیم چشم ا ندازرییس اسبق جهاد دانشگاهی با نظر به آینده این جشنواره و ترسیم چشم انداز آن، گفت: اگر به سوابق این جشنواره نگاهی بیندازید، خواهید دید از دل همین جشنواره و مسابقه، اساتید مبرزی بیرون آمده اند که امروز در کلاس های درس دانشگاه ها مشغول فعالیت هستند.

بنده، یک زمانی به طور اتفاقی با یکی از برگزیدگان ادوار گذشته این جشنواره آشنا شدم و وی اظهار کرد که اولین جایزه علمی در زمان دانشجویی را از جشنواره کتاب سال دانشجویی دریافت کرده است.

، پس از بررسی، متوجه شدم ایشان امروز یکی از اساتید بزرگ کشور هستند و در زمینه سرطان خون فعالیت دارند و مرکز بسیار مهم علمی و بالینی را در بیمارستان شریعتی اداره می کنند.

وی خاطرنشان کرد: چشم انداز اصلی این جشنواره این بوده که بتواند استعدادهای درخشان را امیدوار کند که در این کشور فرصت هایی برای بروز و ظهور توانمندی های علمی آنها وجود دارد و این خود یک خدمت به جامعه علمی است و موجب جذب نخبگان دانشگاهی از طریق امیدوار کردن آنها به آینده علمی است.

اگر استعدادهای دانشجویی و یا نخبگانی که در دانشگاه ها حضور دارند احساس کنند راه بسته است و امکان بروز این استعدادها وجود ندارد، ناامیدی بر آنها غلبه می کند و ممکن است فکر مهاجرت را در آنها تقویت نماید، با چشم اندازی که برای جشنواره کتاب سال دانشجویی ترسیم شده، می توان این فضای امید را زنده نگه داشت و آن را تقویت کرد.

علی منتظری با بیان اینکه در جشنواره کتاب سال دانشجویی باید به هر دو بعد کمی و کیفی برگزاری جشنواره توجه شود، تصریح کرد: در جشنواره کتاب سال دانشجویی باید به هر دو بعد کمی و کیفی برگزاری جشنواره توجه شود؛ جهاد دانشگاهی باید چتر حمایتی خود را گسترده تر کند، تبلیغات جشنواره بیشتر شود و همچنین برندگان جشنواره از تشویق های مناسب تری برخوردار شوند، حیف است که در برخی زمینه ها جوایز بیشتری برای برندگان قائل می شوند، در حالی که باید برای کتاب ارزش بیشتری قائل شد.

بودجه جهاد ممکن است پاسخگوی این نیاز نباشد و باید از حمایت های سایر مراکز علمی و فرهنگی که حاضر به مشارکت و سرمایه گذاری در این جشنواره هستند، استفاده شود.

وی با اشاره به این مسئله که مشارکت دانشجویان در فرایند برگزاری این جشنواره، گرمی و رونق بیشتر آن را فراهم می کند، افزود: نکته دیگر آنکه مشارکت دانشجویان در فرایند برگزاری این جشنواره، گرمی و رونق بیشتر آن را فراهم می کند؛ باید با نگاه وسیع تر به این جشنواره بها داده شود، اگر این جشنواره حالت تشریفاتی و سازمانی داشته باشد، آن شور، هیجان و گرمی لازم را نخواهد داشت.

لذا بهتر آن است که در برگزاری جشنواره کتاب سال دانشجویی، از برگزیدگان دوره های پیشین استفاده کرد، مشارکت دانشجویان در فرایند تبلیغ، جمع آوری آثار و داوری، گرمی و رونق بیشتری به این جشنواره می بخشد و آن را از حالت تشریفاتی خارج می کند.

توصیه ای به دانشجویانرییس اسبق جهاد دانشگاهی توصیه ای هم به دانشجویان داشت و اظهار کرد: در پایان توصیه ای هم به دانشجویان دارم؛ اگر دانشجویان می توانند بیشتر به تالیف روی بیاورند نه صرفا جمع آوری و گردآوری مطلب! در مورد ترجمه هم دقت بیشتری در ترجمه آثار نمایند، ترجمه تحت اللفظی و ظاهری خیلی نمی تواند منعکس کننده محتوای اثر باشد، لذا در ترجمه باید وسواس و دقت بیشتری را به خرج دهند که هم زبان فارسی آسیب نبیند و هم محتوای کتاب به درستی به مخاطبان منتقل شود.


کلید واژه ها: دانشجویان - جشنواره - جهاد دانشگاهی - دانشگاه - دانشجویی - کتاب - جهاد - بهترین روش - فرهنگی - پژوهشکده - تشویق - جمهوری اسلامی - عالی - بهترین - برنامه - آموزش - تحصیل - ترجمه - مسجدجامعی - کشور - علوم - بازتاب - اسلامی - ابتکار - جمهوری - ایران - جامعه - طراحی - اطلاع - تربیت

آخرین اخبار سرویس:
تاثیر تبلیغات لوکس تلویزیون در جامعه

معرفی آثار پذیرفته شده در بازخوانی تئاتر معلولین استان بوشهر

تمدید نمایش «چه زود زمستون میشه»

چالش های نمایش چهره امام رضا(ع) در یک سریال

چالش های 17 سال قبل سریال امام رضا(ع)

«پیپل»، جذاب ترین مرد سال را انتخاب کرد

حضور بازیگر معروف سینما در بین مردم زلزله زده برای همدردی +عکس

کنسرت گروه آلمانی شیلر در تهران تمدید شد

فیلم جنایی ریو با بازی میشل ویلیامز کلید می خورد+عکس

عواید کنسرت آذرماه حامد همایون به زلزله زده ها اختصاص پیدا می کند/ همایون تا چند روز دیگر به مناطق زلزله زده خواهد رفت+فیلم

آثار خوشنویسی یدالله کابلی در گالری گویا

«زلزله» در سینمای ایران

زلزله در سینمای ایران

اعمال ممنوعیت آثار برجسته عرب به نمایشگاه کتاب کویت

بازیگری که نمی خواهد از صحنه تئاتر دور شود

عکسهای جدید بازیگران و همسرانشان

جایزه جشنواره «کمراایمج» به برنده خرس طلا رسید

تیپ متفاوت خانم بازیگر در بین زلزله زدگان کرمانشاه/عکس

تیپ متفاوت خانم بازیگر مشهور در کنار امین حیایی/عکس

بازی سحر قریشی در تئاتر جنجال به پا کرد

پخش چند سریال قدیمی ومحبوب از آی فیلم

ظرفیت های فرهنگی و گردشگری خوبی بین ارمنستان و لاهیجان وجود دارد

تولید نخستین واگن باری مشارکتی کشور در شهرضا+فیلم

ارسال دومین محموله کمک ها به مناطق زلزله زده + فیلم

تقدیم «آسمان برای تو میبارد» به آسیب دیدگان زلزله

سه فیلم با 3 سرنوشت متفاوت از یک تهیه کننده

مجموعه ورزشی 27 آبان + فیلم

حضور بازیگر معروف سینما در بین مردم زلزله زده برای همدردی +عکس

مرحله اول داوری جشنواره نوای خرّم آغاز شد/ هیات انتخاب معرفی شدند

کمدی موزیکال «اخککندو» در پایتخت

نویسندگان ما مهجور مانده اند

آغاز پیش فروش اینترنتی مستند صفر تا سکو

گالری گویا میزبان آثار یدالله کابلی

سیامک انصاری راوی استقلال شد

امیر سید زاده: اکران فیلم ها در ایران دست مافیا است

پیام انجمن بازیگران خانه تئاتر برای زلزله زدگان کرمانشاه

شعری از محمدمهدی عبدالهی برای مردم داغدار کرمانشاه نشست زلزله ای سخت در نگاه زمین/ گرفت جان فلک را طنین آه زمین

مرکز توانبخشی هلال احمر اصفهان،جامع ترین توانبخشی مرکز و غرب کشور +فیلم

میشل ویلیامز به فیلم جنایی ریو پیوست+عکس

76سالگی بازیگر کهنه کار سینما

و از این خاندان قبری به طوس است .../نگاهی به داستان تاریخی «دعبل و زلفا»

مرکز توانبخشی هلال احمر اصفهان،جامع ترین مرکز توانبخشی مرکز و غرب کشور +فیلم

«الیور توییست» اول آذر ماه روی صحنه می رود

رضا عطاران «هایلایت» را افتتاح می کند

عکس:حرکات نمایشی زیبا

«جمجمه ات را قرض بده برادر» پس از پنج سال نقد می شود

ارادت آهنی ... + فیلم

تیپ عجیب و متفاوت خانم بازیگر در جشنواره جهانی/عکس

جشنواره کتاب سال دانشجویی باید تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد

سلوکی عاشقانه در شب شهادت ثامن الحجج(ع)

«وُیتک» در مرکز تئاتر مولوی

سلوکی عاشقانه در شب شهادت ثامن الحجج(ع)

اصفهان،در سوگ امام رئوف + فیلم

آقای بازیگر در کنار بازیگر زن معروف ترکیه ای/عکس

ازیتا حاجیان: زیاد اهل اینستاگرام و تلگرام نیستم

دعوت لاک پشت پرنده به کمپین کتابگردی

نوید محمدزاده در کنار پیرمرد معروف کرمانشاهی+عکس

روایتی از زندگی حضرت حر در نمایش خیمه

در گفت وگو با فارس سفری به گذشته با تازه ترین اثر مصطفی جمشیدی/ سفرنامه جن تحویل ناشر شد

جشن بازیگران ایران در کانادا

پخش داستان جدیدی از «روزهای بهتر» تلویزیون+عکس

تألمات روحی زلزله زدگان را دریابیم

سرزمین عجایب؛ قطب شمال

پریناز ایزدیار هم فتوا داد: سگ ها نجس نیستند!

پست تند و تیز محسن تنابنده

برندگان جایزه ملی کتاب آمریکا معرفی شدند

تصاویر: آیا اینها از سنگ ساخته شده اند؟!

تیپ متفاوت خانم بازیگر در بین زلزله زدگان کرمانشاه/عکس

حمید فرخ نژاد دیر رسید، پروانه مُرد!

وقتی "الناز شاکردوست" غسال می شود (عکس)

رونمایی ازنامه پیامبر(ص)به اهل عمان برروی یک قطعه سنگ عقیق یمانی

نجم الدین شوکت یاریان درگذشت

مرمت بنای تاریخی تیمچه صرافیان آباده

اوقات شرعی امروز شیراز+ فیلم

شعر زیبای شاعر جوان و نام آشنای کشور درباره زلزله کرمانشاه

امضای تفاهم نامه میان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان

اردشیر صالح پور: نظام دانشگاهی با فضای فعالیت در حوزه تئاتر تناسب ندارد

اسکارلت جوهانسن و آدام درایور در فیلم جدید نوآ بامباک

سونی فیلم جدید کوئنتین تارانتینو را تصاحب کرد

معرفی آثار راه یافته به جشنواره منطقه ای فیلم «کَل»

در پس رسوایی اخلاقی؛ نقش کوین اسپیسی در فیلم «تمام پول دنیا» به کریستوفر پلامر رسید

داوودی: تولیدات فیلم ایران می تواند به بازار سینمای مالزی راه یابد

اوقات شرعی یکشنبه به افق قزوین + فیلم

ملیکا شریفی نیا با لباسی کاملا متفاوت در جشنواره ایتالیایی + عکس

پوشش جالب ملیکا شریفی نیا در جشنواره فیلم های ورزشی میلان (عکس)

فوت جمشید مشایخی شایعه یا حقیقت؟

حافظ ناظری در مناطق زلزله زده کرمانشاه + عکس

محمدصادق فیاض چیستی و چرایی حکم ارشادی

گریم جدید فقیهه سلطانی + عکس

روایتی از زندکی حضرت حر در نمایش خیمه

حمید لولایی و مرجانه گلچین در سریال جدید + عکس

انتشار «داستان زندگی» در سایه همینگوی

تصمیم هواداران «هری پاتر» در بایکوت این فیلم

سناریوی تکراری از لیگ چهاردم تا الان؛ آقای طارمی این موضوع را تمام کن!

مهتاب کرامتی ؛ صفر تا سکو ؛ هیچ چیز غیرممکن نیست ! + عکس ها

شعر عرفانی پیوندی استوار با حکیم سنایی دارد

خطای خشن بازیکن اتلتیکــومادرید به روی تونی کروس + فیلم

«تبریز 2018» فرصتی برای انتقال فرهنگ به گردشگران است

داغ دل بهنوش بختیاری تازه شد!

داستان نویسی شبیه یک موزاییک رنگی است

صدای تو خوب است*

مشاهدات یک کارگردان سینما از مناطق زلزله زده غرب کشور

شاعرانه هایی بدون چهره

جشنواره ی انار، پاییز و گل های داوودی

تیپ متفاوت بازیگر زن در جشنواره میلان +عکس

تیپ متفاوت بازیگر زن در جشنواره میلان +عکس

آب شدن یخچال ها و انقراض حیات در اقیانوس+ویدئو

اثر جدید محمدرضا بایرامی منتشر شد

خاک های نرم فکه در سینماحقیقت

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

«بابک حمیدیان» و «مینا ساداتی» در ارمنستان +عکس

پست اینستاگرامی نسیم ادبی درباره آنلاین بودن خدا!

سونی 95 میلیون دلار خرج فیلم تازه تارانتینو می کند

جانبازی که 30 سال نخوابیده

پست تازه نسیم ادبی درباره آنلاین بودن خدا!

داستان اولین شهید عکاس را در میرزا جواد روایت کردم

گزارش تصویری؛ ضرورت ترجمه کتاب های دفاع مقدس

زمان تشییع پیکر بازیگر مریم مقدس

سحر قریشی و شیما مرزی در حرم امام رضا (ع)

بازیگر معروف هالیوود به جای باب راس نقاش مطرح تلویزیونی+عکس

فریدون آسرایی در برج میلاد روی صحنه می رود

توزیع 55 هزار چادر برای 33 هزار زلزله زده!

«جشنواره پرواز» در شاهین شهر

«نشست ادبی دو پنجره» درکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان برگزار شد

جوگیر شدنت ستودنی بود !

افغانستان به دنبال دست آورد از ششمین نشست بین المللی فرهنگی

تفریحات متفاوت زنان در دوره قاجار +عکس

شاهنامه فردوسی، جذابترین کتاب برای کتابخوانان قوچانی

بازیگر خانمی که برای مشهور شدن به سمت تئاتر رفت

فردا تشییع پیکر بازیگر «مریم مقدس» و یوسف پیامبر

رقابت مستند ایرانی در جشنواره فیلم های مستند کودکان جهان

سلفی نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای در پاییز شهر اصفهان! عکس

اعتراض فیلمسازان نباید کلیت «سینما حقیقت» را زیر سوال ببرد

اثر جدید”محمدرضا بایرامی” منتشر شد

پخش «پنجمین خورشید»، «ماه و پلنگ» و «بیمار استاندارد» از آی فیلم

نویسنده ای که در سینما مشهورتر است

اعلام زمان و مکان مراسم تشییع بازیگر پیشکسوت

احیای بافت تاریخی شیراز از سال آینده

رونمایی از کتاب «فرهنگ افسانه های مردم استهبان»

درخشش انیمیشن های ایرانی در جشنواره های خارجی

منعکس کننده مشکلات مناطق مختلف استان + فیلم

«جنجال در عروسی» در جشنواره آمریکایی

بازیگر جدید نقش بتمن کیست؟

سریال نامه آخر روی آنتن پخش

وقتی خانم بازیگر معروف فقط به دلیل شهرت بازیگر تئاتر می شود

افتتاحیه فیلم «شکلاتی» به تعویق افتاد

بازیگر زن ترکیه ای از فیلم ایرانی حذف می شود؟!

انتقاد شدید آقای تهیه کننده از سازمان سینمایی

2 ستاره معروف سینمای ایران برای حمایت از زلزله زدگان به میدان آمدند

صحنه هایی از رقابت پرهیجان در مسابقات اتومبیلرانی استرالیا

اهدای کتاب به دو مدرسه روستایی محروم در مهاباد

علت ترسیم جدیدترین اثر قدیریان درباره حضرت زهراء(س) در راهپیمایی اربعین

عکس/ «نامه آخر» روی آنتن پخش

فیلم/ تصاویر هوایی از کوچه های سرپل ذهاب

«کوپال» جایزه هیات داوران فیلم «کلکته» را دریافت کرد

ربات «اطلس» بوستون داینامیکس می تواند مثل یک پارکور کار پشتک بزند [تماشا کنید]

دردسر جدید «جانی دپ»!

تهیه کننده جن زیبا : بازیگر زن ترکیه ای تغییر نمی کند

2 کتابخانه و 5 کتابدار یزدی برگزیده کشوری شدند

برگزاری همزمان دو نمایشگاه نقاشی در اصفهان + فیلم

بازیگر زن ترکیه ای از فیلم ایرانی حذف می شود؟!

منهای ورزش/ تیپ و لباس عجیب ملیکا شریفی نیا در میلان/عکس

آغاز پخش یک سریال جدید از شبکه یک

تکذیب شایعات درباره احتمال حذف بازیگر زن ترکیه ای از فیلم ایرانی

تیپ خیابانی جدید بازیگر زن مشهور این روزهای سینمای ایران + تصویر/شکایت 2 زن دیگر در پرونده جوان آزارگر +عکس ( برگزیده )

منهای ورزشی/ تیپ متفاوت خانم بازیگر در بین زلزله زدگان کرمانشاه/عکس

پخش «لیله المبیت» برای اولین بار از تلویزیون

تکذیب تغییر بازیگر زن ترکیه ای فیلم جن زیبا

سلفی «آزاده نامداری» با همسر و دخترش در تله کابین

هواداران هری پاتر جانی دپ را تحریم می کنند!

پویانمایی «رهایی از بهشت» برنده جایزه فیلم اونیروس ایتالیا

«لیگ عدالت» از نگاه منتقدین

روزیاتو: نگاهی به عکس های نخستین تجربه بازیگری هنرپیشه های هالیوودی

تیپ متفاوت خانم بازیگر در بین زلزله زدگان کرمانشاه/عکس

قاچاق «نهنگ عنبر2» از ماهواره تا اینستاگرام +عکس

بازیگر «جن زیبا» تغییر نمی کند/ گزارشگر 20:30 در وادی سینما نیست

عکس جدید رامین راستاد و همسرش

نمایش موزیکال «الیور توییست» برروی صحنه می رود

تجربه موفق گلستان خوانی در مدارس فارس + فیلم

خانم بازیگر در کنار زلزله زدگان کرمانشاه، در بیمارستان/عکس

فیل طلایی بیستمین جشنواره فیلم کودک هند به معلم فیلمساز گیلانی رسید

افتتاحیه فیلم شکلاتی به تعویق افتاد

تحریم جانی دپ توسط هواداران هری پاتر در فیلم هیولاهای شگفت انگیز 2

صدوراحکام جشنواره پرواز/ پاسیو جلوی دوربین رفت/ زمان تشییع پورستار

جانبازی که 30 سال نخوابیده! +عکس

فیلم/ تصاویر هوایی از کوچه های سرپل ذهاب

تمدید نمایش «چه زود زمستون میشه» تا سوم آذر ماه

وقتی خانم بازیگر معروف فقط به دلیل شهرت بازیگر تئاتر می شود

مستند «لیله المبیت»؛ برای اولین بار از تلویزیون

اندیشمندان هندو در سمینار «روز حسین» بمبیی + عکس

«گوشه نشین» سر از بازار کتاب در آورد

جزییات تشییع پیکر بازیگر مریم مقدس

اپیزود تازه مجموعه «روزهای بهتر» از امشب روی آنتن می رود

بازیگر زن معروف داغدار شد +عکس

زیادات کامل الزیارات و مسأله انتساب اثر به ابن قولویه

برگزاری نمایشگاه عکس ایرانِ امروز در آنکارا

یزد، اسفند ماه میزبان دومین جشنواره ملی نقاشیخط آیات است

تسلیت هنرمندان به مناسب شهادت امام رضا (ع)/افشای پشت پرده سینما توسط بازیگر اخراجی ها+عکس

بازیگر ترک، فیلم ایرانی را به فیلمبرداری دوباره کشاند

توییت جالب وزیر ارشاد به مناسبت شهادت امام رضا (ع)

مشارکت دانشجویان در تمام فرایندهای کتاب سال

مشارکت دانشجویان در تمام فرایندهای کتاب سال