مطالب مرتبط:
دستاوردهای انقلاب اسلامی در مدارس و دانشگاه ها تبین شود
شعر انقلاب اسلامی نسل مدافع حرم را تربیت کرده است
110 مدرسه کانکسی جایگزین مدارس چادری در مناطق عشایری فارس می شود
با کاهش تولید رمان ادبیات ایرانی و اسلامی مواجه هستیم
مصوبات اجلاس دیپلماسی وحدت اسلامی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 21 مهر 1396 ساعت 00:022017-10-12سياسي

حزب موئلفه اسلامی برای تربیت کادر مدرسه تاسیس می کند/ مدارس موتلفه محلی برای تحصیل چهره‎های تندرو یا معتدل؟


- فرهنگیان نیوز -تدبیر تلگرام 👈 https://telegram.

me/edufarhangian: حزب موتلفه اسلامی، مدارسی را در راستای کادر سازی و تربیت نیرو در سطوح متوسطه و دبیرستان دایر کرده و امیدوار است با تامین منابع مالی به سطوح بالاتر هم ارتقا یابد .

مدارسی که زیرنظر آموزش و پرورشند و می‎خواهند در آینده وارد فاز کادرسازی سیاسی شوند حزب موئلفه اسلامی برای تربیت کادر مدرسه تاسیس می کند/ مدارس موتلفه محلی برای تحصیل چهره‎های تندرو یا معتدل؟ دیده بان ایران: این خبری بود که به نقل از حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در فضای رسانه‎ای پیچید؛ حال آنکه هنوز شورای مرکزی حزب موتلفه مصوبه‎ای دال بر تاسیس چنین مدارسی برای کادرسازی سیاسی و حزبی ندارد.

علوی ، نیکان ، مفید از جمله مدارسی هستند که برنامه تربیتی فرهنگی مجزا و خاص خود را در برنامه آموزشی شان دارند و به نظر می‎رسد که حزب موتلفه نیز به عنوان یک تشکل سیاسی قصد دارد در آینده‎ از همین منظر به دنبال کادر سازی سیاسی برود.

البته مدارسی با عنوان "شهدای موتلفه" همزمان با شکل گیری مدرسه "رفاه" از سال 57 در ایران تشکیل شدند و تا به امروز با حمایت های مالی و معنوی حزب در حال فعالیت هستند.

مدارسی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان که زیر نظر سازمان آموزش وپرورش فعالیت می کنند و تنها تفاوتشان در دروس دینی، مذهبی و اخلاقی است.

هدف این مدارس به گفته اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تربیت نیرو و کادرسازی سیاسی نیست بلکه هدف تربیت فرهنگی متفاوت با دیگر مدارس است؛ البته بعد از دوره ای که فرد دبیرستان را تمام کرد اگر مستعد شناخته شود و به امور سیاسی، اجتماعی و فرهنگی علاقه مند باشد، می‎تواند عضو حزب شود.

مدارس شهدای موتلفه در تهران چندین شعبه دارد که اکثرا در محدوده 17 شهریور، دروازه شمیران و منطقه 12 تهران قرار دارند.

این مدارس در دیگر شهرها از جمله مشهد نیز شعباتی دارد که توسط عده ای از متدینین ، تحت عنوان هایی چون حسنیه، سجادیه، نقویه، عسگریه و .

از قبل از انقلاب فعالیت دارند.

مدارسی که می‎کوشند معتدل باشند و از دل آنها حقانی‎ها یا پایداری ها بیرون نیامده و به سمت افراط وتفریط نروند؛ هرچند که هنوز وارد فاز کادرسازی نشده‎اند.

مدرسه یا موسسه فرهنگی؟ حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره سابقه مدارس شهدای موتلفه به خبر آنلاین می گوید: قبل از انقلاب بعضی از اعضای شورای مرکزی حزب با تشکیل یک موسسه فرهنگی اقدام به ایجاد این مدارس در تهران کردند.

برنامه آن ها عمدتاً حول محور تقویت مباحث دینی و اخلاقی در کنار آموزش مسائل عمومی دیگر مدارس کشور بود که این روند در طی سال ها استمرار پیدا کرد و این مدارس به عنوان یک موسسه فرهنگی وابسته به حزب موتلفه اسلامی تلقی شدند، علی رغم اینکه این مدارس کاملاً مستقل از حزب فعالیت خودشان را انجام می داده و می دهند.

به گفته او این مدارس زیر نظر اعضای شورای مرکزی هستند و از آن ها حمایت مالی می شود.

مدارسی برای تربیت نیروهای انقلابی هدف افرادی که این مدارس را پایه گذاری کرده و از آن ها حمایت مالی و معنوی می‎کردند، تربیت نیروهای انقلابی بود.

نیروهایی که بعدها بتوانند سکان اداره کشور را در دست بگیرند.

ترقی این موضوع را تأیید می کند و به خبرآنلاین می گوید: خیلی از نیروهای انقلاب سال 57 ما در همان مدارس تربیت شدند.

آن ها در آن مدارس هم آموزش علوم روز را فرا گرفتند و هم آموزش امور دینی و مذهبی را.

بعد از انقلاب در مشهد و دیگر نقاط تهران خانواده هایی بودند که همچنان به سیستم آموزش و پرورش اعتماد نداشتند و معتقد بودند که نظام فکری و دینی در سیستم جدید همچنان مانند گذشته است، پس بازهم جای کار برای مدارسی که تحت حمایت مالی و معنوی موتلفه بودند، وجود داشت.

پایه گذاران این مدارس وقتی دیدند گرایش به این مدارس که غیردولتی خوانده می شدند همچنان وجود دارد آن ها را حفظ کردند و از حضور بچه های خانواده های متدین در این مدارس استقبال کردند.

ترقی در این باره می گوید: خانواده ها خاطرشان جمع بود که بچه هایشان در یک محیط دینی تحصیل می کنند و از نظر تربیت اخلاقی و مذهبی در درجه عالی قرار دارند.

به گفته وی، هدف اصلی از ایجاد این مدارس تربیت نیرو برای انقلاب، جذب عناصر مؤمن، صادق و نخبه برای حزب بوده است، نه کادرسازی.

او در واکنش به ادعاهایی نظیر تربیت دانش‎آموزان در قالب فکری بسته‎ای در این مدارس، تاکید کرد که محیط این مدارس کاملاً آزاد است و هیچ غالب بندی برای مسائل فکری و اعتقادی وجود ندارد.

تنها کار مدارس شهدای موتلفه این است که دانش آموزانش را از آسیب پذیری آنچه که او فرهنگ غربی خواند، مصون نگه دارد.

او حزب موتلفه اسلامی را حزبی معتدل در کشور خواند که تندرو نیست و نباید اینطور فکر شود که از دل این مدارس یا کادرسازی ها ممکن است حقانی‎ها یا پایداری ها پیدا شوند و به هیچ وجه در این مراکز به سمت افراط وتفریط نمی رویم.

علی‎رغم این سخنان ترقی، حسین انواری دیگر عضو حزب موتلفه اسلامی درباره اینکه مدارس شهدای موتلفه را وابسته به حزب موتلفه اسلامی می دانند، به خبرآنلاین گفت: درگذشته چنین شبهه ای ایجادشده بود که این مدارس حزبی هستند، درصورتی که چنین چیزی نیست و تنها اسم آن ها شهدای موتلفه است و هیچ ارتباطی با حزب ندارند.

او این مدارس را مدارسی می داند که غیردولتی هستند و طبق قوانین جاری کشور فعالیت می کنند.

انواری البته بیان کرد که حزب موتلفه مرکز آموزشی برای اعضا و کادر سازی دارد.

او از واحدی اسم برد به نام معاونت آموزش و سازمان دهی اعضا که وظیفه آن آموزش اعضای داخل حزب و افرادی است که می خواهند به عضویت حزب درآیند، اما تأکید کرد که این موضوع اصلاً شبیه به مدرسه نیست بلکه کار درون حزبی است.

الگو برداری از چین ارتباط حزب موتلفه اسلامی با حزب کمونیست چین، موضوع پنهانی نیست؛ سال‎هاست که اعضای این دو حزب با سفر به پکن و تهران با یکدیگر مراوده داشته و زمینه های تقویت روابط دوستانه و مناسبات میان دو حزب را بررسی می‎کنند.

کما اینکه هیاتی از موتلفه اسفندماه گذشته به دعوت این حزب، به چین رفت.

سفری که ایده تشکیل مدارس کادرساز موتلفه را در ذهن ترقی شکوفا کرد.

به گفته او در این کشور حتی دانشگاه حزب هم وجود دارد، چرا که در چین هیچ مدیری بدون طی آموزش های ایدئولوژیک و حزبی امکان ندارد که در جایگاه مدیریت قرار بگیرد.

او که کادرسازی حزب حاکم چین را ایده ال می‏‎خواند، گفت: این نوع کادرسازی برای دولت و کشور ما که می خواهد در نظام حزبی پیشرفت کند، مفید است.

ترقی البته یکی دیگر از دلایل اینکه چنین ایده ای را مطرح کرده، تأکیدات مقام معظم رهبری دانست که توقعشان از حزب جمهوری اسلامی کادر سازی بوده و حالا حزب موتلفه هم می خواهد کادرسازی کند.

چرا که حزبی می تواند مدعی اداره کشور باشد که از کادر و نیروی مناسب و هم تراز انقلاب اسلامی برای رده های مدیریتی خود برخوردار باشد.

مضاف بر اینکه احزاب باید نیروهای اعتقادی، دینی، مذهبی و سیاسی تربیت کنند تا با حضور در مصادر مختلف مسئولیتشان را به نحو احسنت انجام دهند.

از حیاط مدرسه تا میز شورای مرکزی عضوگیری در حزب موتلفه طرق مختلفی دارد.

یا افراد دانشگاه رفته برای همسو شدن با مبانی فکری، اعتقادی و سیاسی خود با حزب، آموزش می‎بینند یا اینکه به گفته ترقی، پس از تقویت مبانی فکری‎شان در دبیرستان‎های شهدای موتلفه در صورت تمایل به جلسات حزب دعوت می شوند.

کما اینکه بسیاری از جوانان حزب موتلفه اسلامی که امروزه مسئولیت های اجرایی را در این حزب عهده دار هستند از همان بچه های دبیرستان شهدای موتلفه هستند که جذب حزب شده اند.

آنها عمدتاً از اعضای خانواده های عضو حزب موتلفه اسلامی هستند.

مدارس موتلفه کارکرد کادرسازی می‎یابند؟ آنچنانکه گفته شد، مدارس شهدای موتلفه صرفا جنبه تربیت فرهنگی و ارزشی دارند و هنوز کارکرد کادرسازی منطبق با آنچه که ترقی انتظارش را دارد و در چین دیده است، نیافته‎اند.

به گفته ترقی ایده کادرسازی و ایجاد مدارس مختص به این کار چندین بار در شورای مرکزی حزب مطرح شده و مورد تأکید دیگر اعضای شورای مرکزی هم بوده اما هنوز اجرایی نشده است.

اما با توجه به اینکه در مرامنامه حزب، هدف اصلی مؤتلفه، "ساختن جامعه ای اسلامی از اعضاء و طرفداران در درون تشکل است که نمونه باشد" عنوان شده؛ ناگزیر به این سو خواهند رفت.

البته او بعید می داند که بتوانند چنین ایده ای را به این زودی ها و قبل از انتخابات 1400 عملیاتی کنند چراکه این موضوع نیاز به بودجه دارد و تا به امروز این بودجه تأمین نشده است.

اگرچه ترقی تاکید دارد که ایده تشکیل مدارس کادرساز از سوی موتلفه مورد تایید دیگر هم حزبی‎هایش نیز هست، اما دو تن از اعضای شورای مرکزی این حزب، چندان در جریان این ماجرا نیستند.

کما اینکه لاله افتخاری عضو شورای مرکزی این حزب از چند و چون این ماجرا بی خبر است و به خبرآنلاین می‎گوید: صحبت آقای ترقی که در رسانه ها درباره ایجاد مدارس موتلفه مطرح شد از مصوبه های حزب نیست و شاید حزب در آینده در پی تربیت نیروی سیاسی باشد اما فعلاً دستور کار مشخصی برای آن تعریف نشده است.

حسین انواری دیگر حزب موتلفه اسلامی هم تایید کرد که این حزب مصوبه ای برای ایجاد مدارس جدید و کادر سازی سیاسی در قالب آنها نداشته است.

منبع: خبرآنلاین
کلید واژه ها: مدارس - حزب موتلفه اسلامی - موتلفه اسلامی - فرهنگی - تربیت - اسلامی - سیاسی - شورای - مرکزی - قبل از انقلاب - حمیدرضا ترقی - مدرسه - آموزش - دروازه شمیران - برنامه - موسسه - ایران - آینده - تهران - تحصیل - فرهنگیان - نیرو - مالی - اجتماعی - پایداری - آنلاین - دروازه - متفاوت - تامین - حمایت

آخرین اخبار سرویس:
جای اعتبارات ملی برای برگزاری مراسم اربعین خالی است

مذهب و حکمت به هم پیوند خورده اند

پروژه ملی "سد ماشکید سفلی" در سراوان کلنگ زنی می شود

چرا صرف آمارها برای فهم مسائل اقتصادی کفایت نمی کند؟

آنچه باعث پیشرفت نکردن شما می شود، چیست؟

آیا زنان خودخواه تر از مردان هستند؟

عکس/ نماز اول وقت مهمانداران زن در باند فرودگاه

پروژه ملی "سد ماشکید سفلی" در سراوان کلنگ زنی می شود

تیپ امیر جعفری و همسرش در یک رستوران شیک

جلسه مشترک اداره کل بنیاد شهید استان البرز و مسئولین دانشگاه آزاد واحد کرج

پاسخ آیت الله کاشانی در مورد اختلاف شیعه و سنی

مواضع ترامپ علیه ایران نشان دهنده شکست آمریکا در منطقه است

روزنامه های پنجشنبه 27 مهر 1396

رییس جمهور آمریکا کاسب سیاسی و افریت بین المللی است

نماز حاجت، از حضرت امام رضا علیه السلام

در نماز جماعت آیا امامت زن برای بانوان جایز است؟

جوان نامراد هراتی در پنجمین روز خدمتش در پکتیا شهید شد+عکس

آغاز عملیات بازسازی مدرسه شهید مفتح درکوی علوی

فقدان اعتبارات مانع از اجرای برنامه های عمرانی دانشگاه ارومیه شد

نماینده مجلس: 4 جاسوس در تیم هسته ای شناسایی شدند

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی

معاون فرهنگی اسبق جهاددانشگاهی، معاون فرهنگی شهردار مشهد شد

آقای ربیعی با این عملکردتان در آستانه استیضاح هستید

پاسخ یک فرمانده ارتش به شایعه اختلاف با سپاه

وزیر کار احتمالا تا قبل از پایان سال اول دولت دوازدهم استیضاح می شود/ برخی پروژه ها صلاحیت قرار گرفتن در اقتصاد مقاومتی را ندارند

واکنش وزارت نفت به استخدام دختر نماینده مجلس

کلکسیونی از گورستان ها را برای سربازان آمریکایی ایجاد می کنیم

راه اندازی موکب های شاهد و ایثارگر در مرزهای خوزستان

مهلت ثبت نام دانشجویان برای ثبت نام پیاده روی اربعین تمدید شد

همکاری های نظامی تهران-دمشق تقویت می شود

رییس جمهور آمریکا کاسب سیاسی و افریت بین المللی است

وضعیت اقتصادی استان همدان قابل قبول نیست/اسیر کارهای حزبی نمی شوم

رییس جمهور آمریکا کاسب سیاسی و افریت بین المللی است

اهل وعده دادن نیستم/ کمیسیون انتصابات در استانداری راه اندازی می شود

ساختار بسیج باید باتوجه به اهداف آن تنظیم وتبیین شود

گلایه "حجتی" از "هاشمی" + فیلم

عباس میرشکاری ، مرضیه مختاری، سید جواد فراهانی پیوند قانون اساسی و معاهدات حقوق بشری در افق های شهروندی زنان

هدیه امام به هنگام تولد سید یاسر به مادرش چه بود؟

کدام وزرای پیشنهادی هفته آینده به مجلس می روند؟

خبر پلمب اداره پست شهرستان اندیمشک صحت ندارد

مخالفت رییس جمهور با توقف پرداخت سود سهام عدالت

وزیر کار احتمالا تا قبل از پایان سال اول دولت دوازدهم استیضاح می شود

یک مسئول: قانون جدید مجازات مواد مخدر باعث افزایش زندانیان می شود

جمهوری اسلامی ایران از کشورهای پیشرو در کنترل و پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر است/ آماده اشتراک تجارب بهداشتی خود با دیگر کشورها هستیم

این اخلاق ها را دارید؟ پس همسر بدی هستید!

بلوبری و تاثیر آن بر بهبود توجه در کودکان

آیا استفاده از سوتین سرطان زا است؟

بازهم پای سید جلال در میان است!

فرهنگ استفاده از فضای مجازی ضعیف است

کدام وزرای پیشنهادی هفته آینده به مجلس می روند؟

عزای حسین(ع) در بیت آیت الله بروجردی؛ خانه ای که عطر معجزه دارد

رحیم صفوی: ایران از تجزیه کشورهای اسلامی جلوگیری خواهد کرد

معاون اول رییس جمهوری وارد ترکیه شد

جلسه ای که بدون گفتن بسم الله آغاز شود مرا آلوده می کند

جلدابرارورزشی/پنجشنبه27مهر96

پیام رییس جمهور به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیرواگیر در اروگوئه

مهلت ثبت نام دانشجویان برای ثبت نام پیاده روی اربعین تمدید شد

"حسن روحانی" با توقف پرداخت سود سهام عدالت مخالفت کرد

عکس/ نماز اول وقت مهمانداران زن در باند فرودگاه

عکس/ هدایت هاشمی و همسرش

تمرکز دولت بر توانمندسازی نخبگان

تحریم سپاه توسط بازنده ای همچون آمریکا تعجب آور نیست

اژه ای: خط قرمزی در رسیدگی به تخلفات وجود ندارد

انتقاد مشاور سابق کروبی از عملکرد سیاسی دولت +عکس نوشت

ادعای ترامپ در توییتر علیه ایران

فرماندار انار: زلزله 5.2 ریشتری هیچ خسارت جانی نداشت/ ستاد بحران شهرستان در آماده باش است

دیدار با ایثارگران و خانواده های آنان روحیه بخش است

اختلاف تازه مجلس و شورای نگهبان

لزوم تغییر نظام آماری از سنتی به روش های مدرن ثبتی مبنا

اولین چانه زنی احزاب برای تشکیل دولت ائتلافی آینده آلمان

امیدواریم همه مسئولان بتوانند در مسیر ادامه راه شهیدان سربلند باشند

تکریم و معارفه مدیرکل انتقال خون خوزستان برگزار شد

منصوره دسترنج، مهدی ملاحی رابطه امنیت اجتماعی و اعتماد اجتماعی ‏

دفاع از ماهواره ای که بازنگشت/ مصباح گواهی آماده پرتاب دارد

طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر تایید شد

مصصم تر از قبل، سلامت را به عنوان یکی از سه اولویت اصلی خود برگزیده ایم

گردهمایی بزرگ میثاق

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: راهپیمایی اربعین فرصتی برای تمهید ظهور امام زمان (عج) است.

فال روزانه پنجشنبه 27 مهر 1396

شهرداری ها از پرداخت حقوق بازمانده اند

تجمع اهالی روستای محمدآباد مقابل فرمانداری قرچک + تصاویر

عارف: مبنای تصمیمات قوه قضاییه باید قانون باشد /استفاده از همه ابرازهای ارتباطی حق مردم است

رییس صداوسیما با رییس جمهور لبنان دیدار کرد

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک سال 96

شورای شهرخواستار شفاف سازی امور مالی شهرداری

زیبای امروز: دختر رییس جمهور آمریکا از جوانیش می گوید

مافیای خودرو مانع فعالیت رنو در ساوه شد

سردار پورجمشیدیان: تهدید ابرقدرتها موجب شده تا روحیه مقاومت را گسترش دهیم

طرح نمایندگان برای مقابله با تهدیدات اخیر آمریکا در مورد ایران

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت های آب و فاضلاب شهری

دکتر سراییان: پست بانک ایران گشایش های خوبی برای مخابرات ایران داشته است

راکورس تی وی، مقاله جانبار ناردارانی را درباره روحانی مبارز زندانی در جمهوری آذربایجان منتشر کرد

رازهای یک رهبر نئونازی که همجنس گرا و یهودی بود

2 کتاب در دومین روز «نمایشگاه کتاب گلستان» رونمایی شد

کشف جسد یک زن در رودخانه هراز + عکس

/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

دکتر لاریجانی: لغو عضویت "عضو زرتشتی" شورای یزد غیر قانونی است

اسناد پرونده تخلفات نفتی دولت نهم و دهم

واکنش فرمانده قرارگاه پدافند هوایی به شایعه اختلاف سپاه و ارتش

نگاه نزدیک دیجیاتو: نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین هوآوی میت 10

نیت نهایی کار سبب ارزشمندی کارهای انسان می شود

پریا علیزاده مسوول روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی کشور شد

33 سال پیش در چنین روزی طرح ایران برای اخراج اسراییل از سازمان ملل

روحانی: جمهوری اسلامی ایران از کشورهای پیشرو در کنترل و پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر است /مصصم تر از قبل، سلامت را به عنوان یکی از سه اولویت اصلی خود برگزیده ایم

موافقت با کلیات طرح استخدام آموزشیاران نهضت و معلمان حق التدریس

تصاویر/ درس اخلاق آیت الله العظمی مکارم شیرازی

دیوارکشی دربرابر ساختمان مجلس متوقف شد

تهدید ابرقدرتها موجب شده تا روحیه مقاومت را گسترش دهیم

اسحاق جهانگیری وارد آنکارا شد + عکس

دستورالعمل جدید تخفیف یا افزایش حق بیمه شخص ثالث

اندر احوالات یک کتاب نجیب و کارساز

پیشگیری از یک حمله تروریستی در چهارآسیاب کابل

هشتادونهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد

معرفی پردرآمدترین بازیگر زن تلویزیون

در جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان مطرح شد؛/ارائه گزارش کمیته ارزیابی/تاکید بر ادامه فعالیت جبهه ای/انتقاد دکتر عارف از برخورد با فعالان سیاسی اصلاح طلب

روزیاتو: «شلیک کن، بزدل، می خوای یه مرد رو بکشی»: نهیب چگوارا به کسی که قرار بود او را بکشد

اهورا خوابید؛ بدون لالایی و قصه/ محاکمه یک «مادر» در سینه ی قبرستان/ تصاویر

وجود 2500 کودک زیر 5 سال دارای سوء تغذیه در کهگیلویه و بویراحمد

فارغ التحصیلان دانشکده ی پست و مخابرات بیشتر از سایر دانشگاه ها جذب بازار کار می شوند

دومین دوره آموزشی مهارتی یاوران موعود در قم آغاز شد

پیروی از ولایت مهمترین پیام شهدای مدافع حرم است

دیدار دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس با رییس جمهور آذربایجان

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه امام حسین سال 94

فیلم/ روایت «مورگان فریمن» از حادثه کربلا

یکی از عوامل رشد و بالندگی کتابخانه های عمومی ایجاد فضای صمیمی در بین کتابداران است

بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از ایران خودرو کرمانشاه

موسوی لاری:/نتیجه کمیته ارزیابی هفته آینده مشخص می شود

دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین: دوره تخصصی «مخاطب شناسی در روابط عمومی» برگزار می شود

مراسم وداع با دو شهید گمنام در لاله زار کرمان برگزار شد

واکنش کیهان به اظهارات اخیر محمدرضا عارف درباره حصر

لاریجانی: لغو عضویت عضوزرتشتی شورای یزد غیرقانونی است/ موضوع حل نشود به شورای حل اختلاف ارجاع می شود

نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: تغییر مسیر یارانه ها از مصارف جاری به عمرانی اولویت اقتصاد مقاومتی باشد

بازبینی سیمای طرح های سدسازی در دستور کار

اعطای برند حلال به 20 استان

تصاویر/ پنل تخصصی تبیین پیوست فناوری در نمایشگاه ایران تلکام 2017

دادستان رشت: پزشکی قانونی مرگ اهورا 2 ساله را به دلیل تجاوز تایید نکرد + تصاویر تجمع مردم

قانون جدید مجازات مواد مخدر باعث افزایش زندانیان می شود

ریشه مسئله مهدویت، اصلاح روی زمین و رسیدن انسان به کمال مطلوب است

فیلم/ تشییع پیکر شهید «عصام زهرالدین»

ترتیل صفحه 202 قرآن با صدای استاد پرهیزکار+دریافت

شورای هماهنگی در حمایت از کودکان کار تشکیل شده است

نماینده زن حمله کننده به معاون: اشتباه نکردم

شهردار منطقه 22 تهران منصوب شد

تصاویر : وداع غم انگیز با کودکان روهینگیایی غرق شده

محمدرضا عارف:/یکی از اهداف شورای عالی تقویت احزاب و رسیدن به چند حزب فراگیر است/برای ارتقای سطح روابط اصلاح طلبان با رهبری تلاش می کنیم

اولین چانه زنی احزاب برای تشکیل دولت ائتلافی آینده آلمان

انتشار مطلبی تحت عنوان«رهبر شرقی که حقوق نمی گیرد، با بدهکاری زندگی می کند و کتاب می خواند»از سوی پایگاه اینترنتی استراتگ جمهوری آذربایجان

عکس:درخشش بی نظیر شفق و ترکیب رنگ های سبز و قرمز

در مورد مهدویت مطالعه مستمری داشته باشید/ در امر مهدویت نباید تنها به برگزاری همایش اکتفا کرد

فیلم/ ترامپ و چالش افکار عمومی

مدیرعامل شستا منصوب شد + متن حکم

حجت الاسلام و المسلمین عادلی نژاد: تـغذیه سالم نقشی بسزایی در سلامت جسم و روح انسان دارد

همه چیز درباره برادران جهانگیری!

تهدید کردن ایران، آمریکا را به نابودی نزدیک تر می کند

هفت توصیه درباره مسائل اخیر برجام و آمریکا

چشمتان کور که ایران در منطقه حضور دارد/ برجام را پاره کنند، آن را ریز ریز می کنیم/اروپا باید از ورود به مسائل دفاعی ما پرهیز کند

استخدام کارشناس مارکیتینگ،کارشناس دیجیتال مارکتینگ در تهران

دیدار با ایثارگران و خانواده های آنان روحیه بخش است

ایران طی چند صد سال گذشته هیچگاه به اقتدار امروز نبوده/خطوط دفاعی خود را صدها کیلومتر خارج ایران زده ایم

حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در غرفه ی سیتنا در نمایشگاه تلکام 2017

مواضع قاطع رییس جمهور ارمنستان در قبال مناقشه قره باغ

بزرگ‎مرد شریف و دوست‎داشتنی طایفه ناصروی ایل سرخی کوهمره

اژه ای: هیچ خط قرمزی برای مفسدان اقتصادی ندارم

عکس/پسر شفر، آنالیزور استقلال وارد تهران شد

Waymo نحوه برخورد با اتومبیل های خودران را به پلیس آموزش می دهد

اجرای حکم اعدام قاتل ستایش به تعویق افتاد

ورشکستگی برخی موسسات مالی و بانک ها مشکوک است /کارمزدها در بانک ها واقعی شود

سازمان جنگل ها و نیروی انتظامی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

رهبرانقلاب: تا طرف مقابل برجام را پاره نکند آن را پاره نمی کنیم

بیانات در دیدار نخبگان جوان علمی

در جلسه هیات رییسه شورای عالی سیاست گذاری صورت گرفت؛/انتقاد دکتر عارف از ایجاد محدودیت های جدید نسبت به سید محمد خاتمی/خاتمی سرمایه ای ذی قیمت برای کشور است

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت آلومینیوم جنوب سال 96

خلا وجودی آیت الله هاشمی در کوتاه مدت یا میان مدت قابل جبران نیست

نماینده دائم ایران در سازمان ملل بیان کرد دولت آمریکا سرسختانه از پذیرش واقعیت های منطقه سرباز می زند/اسراییل طولانی ترین تراژدی تاریخ را رقم زده

رضایی: افتخار می کنیم ترامپ دشمن ما است

همین که بوی کباب سهم برخی از یاران شود،کافی است!

چالش های مدیریت دولتی در حوزه ساختار سازمانی با رویکرد دولت و ملت همدلی و همزبانی

عارف: استفاده از تجهیزات ارتباطی حق مردم است

پذیرایی از6 هزار زائر اربعین حسینی توسط ستاد اربعین رشت

خانه خالی 7 هزار مدیر دولتی در یک روستای شمال!

پیروی از ولایت مهمترین پیام شهدای مدافع حرم است

نباید در دین مداری و توسل به اهل بیت علیه السلام کوتاهی کنیم

/برگزاری مراسم دهه دوم ماه محرم از سوی بنیاد امید ایرانیان

/ نشست مشترک هیات رییسه شورای عالی با هیات رییسه فراکسیون امید و روسای شوراها و شهرداران کلانشهرها

تصاویر/ مراسم غبار روبی ضریح مطهر حضرت معصومه (س)

ادعای عجیب قاتل بی رحم در دادگاه تهران+ عکس

ترامپ تفهیم شود که برجام یک جانبه قابل نقض نیست

نقاشی های سه بعدی روی قهوه+عکس

امضای طومار محکومیت اظهارات گستاخانه ترامپ در بابل

دیدار نخبگان جوان علمی

خداحافظی کاتوزیان / تصویر نامه

حمایت رییس جمهور سابق جمهوری آذربایجان از سیاست های الهام علی اف

تصاویر/ حضور دکتر مهدی فقیهی در غرفه ی سیتنا در ایران تلکام 2017

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر پنجشنبه 27 مهر 96

سفر به وحشتناک ترین جذابیت های گردشگری دنیا

عکس / دیدار نخبگان جوان علمی

شهردار دهدشت به دیدار دختر رفتگر رفت / تصاویر

24 کمیته برای برگزاری هفته استکبارستیزی تشکیل شد

خداداد ابراهیمی روزنامه نگار ایلامی عنوان نخست بخش یادداشت جشنواره را کسب کرد

دغدغه جدی شورای عالی حوزه های علمیه برای حفظ سنت های اصیل حوزوی

حزب موئلفه اسلامی برای تربیت کادر مدرسه تاسیس می کند/ مدارس موتلفه محلی برای تحصیل چهره‎های تندرو یا معتدل؟

حزب موئلفه اسلامی برای تربیت کادر مدرسه تاسیس می کند/ مدارس موتلفه محلی برای تحصیل چهره‎های تندرو یا معتدل؟