مطالب مرتبط:
آمیخته های هنر دست و نخل در دست سازه های مردم جنوب کرمان
جنوب کرمان 100 شهید نیروی انتظامی تقدیم انقلاب کرده است
کرمان/کارگاه های سنتی تنورسازی در جنوب استان
حمزه در نطق میان دستور: آقای روحانی وجود مناطق فوق محروم منوجان، رودبار و قلعه گنج زیبنده نیست/ضرورت رفع محرومیت از جنوب کرمان
رقابت شرکت های هواپیماسازی آمریکا و چین برای تسخیر آسمان جنوب شرق آسیا
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 4 مهر 1396 ساعت 14:402017-09-26پزشكي

نیاز شدید به پزشک متخصص در جنوب کرمان


رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جیرفت گفت: بیمارستان های جنوب کرمان متاسفانه با کمبود شدید پزشک متخصص روبرو هستند که در حال رایزنی با مجموعه وزارتخانه برای رفع این مشکل هستیم و دو بیمارستان 12 فروردین کهنوج و امام خمینی جیرفت نیز دچار مشکل است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، ایمان قاسم زاده در اولین نشست خبری رسانه ای خود بر جبران کمبود نیروی انسانی با استفاده از ظرفیت های بومی منطقه خبر داد و گفت: کمبود پزشک متخصص به خوبی مشهود است و این مهم از اولویت های کاری ام است که به صورت جدی پیگیر هستم.

دسترسی مردم در برخی مناطق جنوب کرمان به سختی انجام می شود وی بر لزوم ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی از جمله مرگ مادران و نوزادان تاکید کرد و گفت: در برخی از مناطق جنوب کرمان دسترسی مردم به نیازها و امکانات بهداشتی با سختی انجام می شود که باید در این جهت نیز کار شود.

قاسم زاده بر لزوم پرهیز از هر گونه حاشیه سازی، تاکید و بیان کرد: اگر خدمت به مردم برخلاف رضای خدا و مردم انجام شود نتیجه عکس دارد و باید وقت و انرژی مسئولان در راستای عمران و سازندگی صرف شود.

تشریح ماجرای پرونده اختلاس در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت وی با ابراز تاسف از حاشیه های به وجود آمده در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت (اختلاس و استعفای دستجمعی) خاطرنشان کرد: اگر در گذشته دانشگاه در گیر حاشیه ها نبود میتوانستند خدمات بیشتری را به مردم ارایه بدهند که متاسفانه برخی اتفاقات مسیر کار را تغییر داده بود.

تنها برای خدمت به منطقه این مسئولیت را پذیرفته ام.

قبول مسئولیت برای یک پزشک متخصص با ضررهای مالی همراه است و تنها انگیزه خدمت به مردم محروم می تواند این زمینه پذیرش مسئولیت ها را فراهم کند.

قاسم زاده، اشارهای هم به پرونده اختلاس در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت کرد و افزود: پرونده مذکورتوسط دستگاه قضایی در حال بررسی است و افرادی هم در این تخلف دست داشتند، از کار برکنار شده اند و طی نشستی که با مدیر کل بازرسی استان کرمان داشتم ، تقویت نهادهای نظارتی وابسته به دانشگاه را خواستار شده ام.

وی با تاکید مجدد به برخورد جدی با عوامل اختلاس در دانشگاه جیرفت خاطرنشان کرد: وقتی 20 درصد بودجه کشور به بخش بهداشت و درمان تعلق می گیرد متاسفانه برخی افراد نیز دچار وسوسه می شوند که اثرات آن دامنگیر منطقه شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، کار در محیط آرام را لازمه توجه به اقدامات زیربنایی دانست و افزود: اگر با حفظ ارامش مجموعه را مدیریت کنیم، می توانیم با تسریع روند کارهای بر زمین مانده در جهت پیشرفت و توسعه دانشگاه خدمات بیشتری به مردم ارایه بدهیم.

وی با تاکید مجدد بر پرهیز از هر گونه حاشیه سازی در دانشگاه اظهار کرد: به همه همکارانم توصیه کرده ام که از هر گونه حاشیه سازی که به بدنه دانشگاه ضربه می زند به جد دوری کنند و مصلحت مردم و جامعه را در نظر داشته باشند.

قاسم زاده، انضباط مالی را از جمله برنامه های تبیین شده برای جلوگیری از پیامدهای منفی به وجود آمده مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: اتفاقاتی که در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت رخ داد به نظر می رسد جزیی بودند ولی باز هم قابل قبول نیست و تمام سعی ما بر این است که انضباط مالی بر همه زیرمجموعه های دانشگاه حاکم شود.

خودم و مجموعه همکارانم هیجگونه چشم داشت مالی نداریم.

برای بررسی مسائل مالی زیر مجموعه ها شخصا ورود خواهم کرد و در راستای فرمایشات رهبری باید با یک حرکت جهادی به سمت خدمت پیش برویم.

مشکلات فرهنگی از بزرگترین معضلات خدمات رسانی قاسم زاده، مشکلات فرهنگی را از بزرگترین معضلات خدمات رسانی دانست و بیان کرد: فرهنگ سازی در درمان، تغذیه و ورزش با توجه به پایین آمدن سن برخی از بیماریها از جمله دیابت و چاقی باید توسط رسانه ها و با همکاری دانشگاه دنبال شود.

با اصلاح تغذیه می توانیم کم تحرکی، پرخوری و ورزش نامتناسب را بافرهنگ سازی به سمت استاندارد سوق بدهیم.

نگرانی از آمار مصرف مواد مخدر، مشتقات الکلی و دیابت در سطح کشور رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از آمار مصرف مواد مخدر، مشتقات الکلی و دیابت در سطح کشور ابراز نگرانی کرد.

وی، خدمات دانشگاه علوم پزشکی را در مدت 8 سالی که راه اندازی شده است مثبت ارزیابی کرد و گفت:در قالب طرح تحول نظام سلامت خدمات ارزنده به مردم ارایه شده است ولیکن با همه این اقدامات انجام شده، مجموعه دانشگاه دست نیاز به سوی اصحاب رسانه دراز می کنند و ارتقای سطح خدمات دهی از مردم تنها تقاضای بنده از اهالی رسانه است.

وی در ادامه ضمن توضیح روند درمانی بیمارانی که در اثر گزش حشرات موذی به مراکز درمانی مراجعه می کنند، بیان کرد: چندین کارگاه سم شناسی در منطقه برگزار شده است که همه پزشکان در این کارگاه آموزشی شرکت کرده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، عوارض سم عقرب را بیشمار عنوان کرد و افزود: در حال شناسایی گونه های متعدد عقرب هستیم که در آینده نزدیک شاهد نتایج رضایت بخشی درمانی در این راستا خواهیم بود.

تاکید بر پیگیری روند احداث ساختمان مرکز بهداشتی و درمانی جنوبی ترین نقطه جغرافیایی کرمان قاسم زاده در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت روند احداث ساختمان مرکز بهداشتی و درمانی دهستان رمشک در جنوبی ترین نقطه جغرافیایی استان کرمان که جزومناطق محروم هم بشمار می آید و مدت 10 سال دستخوش عدم تعهد پیمانکار قرار گرفته است، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت:ازاین موضوع بی اطلاع هستم و در اولین فرصت پیگیری خواهم کرد.

وی در پاسخ به شائبه های پشت پرده برای انتصابات اخیر در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت:هیچ دستی برای انتصابات پشت پرده نبوده است و تصمیم نهایی با خودم بوده و در نهایت مشورت و بررسی سابقه کاری افراد را نیز خودم انجام داده ام و تحت فشار های سیاسی دست به هیچ تغییری نزده ام.

رییس دانشگاه عبوم پزشکی جیرفت با رد هر گونه خودرایی و خود سالاری در ادامه کار و خدمت به مردم خاطر نشان کرد:هدف اصلی در انتخاب معاونین ایجاد تعامل است و باید از اینکه دانشگاه در مسیر جاده خاکی قرار می گیرد جلوگیری شود.

تلاش برای جذب پزشک متخصص در جنوب کرمان قاسم زاده از تعیین تکلیف وضعیت عمومی بیمارستان های جنوب کرمان و جیرفت خبرداد و گفت: در حوزه زنان و زایمان و جذب پزشک متخصص با جدیت در حال پیگیری هستم و وزیر نیز در این خصوص قول مساعدت داده است که جای امیدواری است.

وی در پاسخ به انتقادی مبنی بر عدم پوشش خدمات بیمه توسط مرکز ام.

آی.

آر در بیمارستان امام خمینی جیرفت گفت: از این مسئله نیز خبر نداشتم ولیکن در اسرع وقت این مهم را پیگیر هستم.

قاسم زاده، روند برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی اخیر دانشگاه علوم پزشکی را برای تامین نیروی مورد نیز تشریح کرد و گفت:اگر چه نسبت به نحوه جذب نیروها انتقادات و اعتراضاتی وجود دارد ولیکن نهادهای نظارتی با حساسیت موارد مورد اعتراض را بررسی کرده اند و در نهایت اگر به این نتیجه برسم هرگونه جذب نیرویی که با عدالت اجتماعی مغایرت داشته است تا لغو آزمون هم پیش خواهم رفت.

وی، اعتراض به تاکید پزشکان را به زایمان طبیعی دور از واقع دانست و افزود:اگر چه سعی بر انجام زایمان طبیعی است ولی دریافت وجه از متقاضیان انجام سزارین امری طبیعی است زیرا تصمیم بیمار توسط بیمه پوشش داده نمی شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: دانشگاه علوم پزشکی - دانشگاه - پزشک - جیرفت - پزشکی - کرمان - مردم - اختلاس - علوم - بهداشت - بیمارستان - جنوب - درمان - حاشیه - منطقه - قاسم - زاده - دستگاه قضایی - نیروی انسانی - استان کرمان - مناطق - امام خمینی - نشست خبری - مدیر - مشکل - زمین - مسئولان - نوزادان - مدیریت - انگیزه

آخرین اخبار سرویس:
غذای ناسالم عالم اصلی بیماری های نوپدید است

اخذ مجوز احداث بیمارستان 350 تختخوابی شهرستان مهاباد

توصیه هایی خواندنی برای ارتقاء سلامت در زمان پیری

راز افرادی که هیچگاه سرما نمی خورند چیست؟

داروی محبوب ترامپ برای پیشگیری از ریزش مو + عکس

چطور می توانیم شادتر زندگی کنیم؟

درمان اعتیاد به اجبار امکان پذیر نیست

داروی محبوب دونالد ترامپ برای پیشگیری از ریزش مو +عکس

8عادت غلط که موجب کمردرد می شوند!

7 راهکار طلایی برای کنترل لجبازی کودک

راه ابتکار عمل کودک را مسدود نکنید

از هر 100 نوزاد یک نفر به اختلالات تکاملی جنسیتی مبتلاست

هیولایی عجیب، صاحبخانه را شوکه کرد +عکس

مورچه ها نوزاد دختر را زنده زنده خوردند! +تصاویر

استخدام صنایع غذایی حق شناس در استان خوزستان

ناشتا انار با کمی گلپر بخورید

10 حقیقت جالب درمورد فیبرها

مورچه ها نوزاد دختر را زنده زنده خوردند +تصاویر

10 راهبرد برای افزایش بهره وری مغز

با خواب کالری بسوزانید!

نقش معلم در بهداشت روانی دانش آموز

مشکلی که تلفن همراه ولپ تاپ برای چشم ایجاد میکند!

اعزام بزرگترین تیم خیرین سلامت و جامعه پزشکی به منطقه انگوران و شهر دندی

غذایی مناسب برای رفع کمبود آهن در بدن

مشکلی که تلفن همراه ولپ تاپ برای چشم ایجاد میکند!

نگاهی به تصاویر دسرهای بی نظیری که نمی توانید آن ها را بخورید

درمان افراد آسیب آفرین؛ حلقه مفقوده در حل معظل کودک آزاری

گردشگری ورزشی فارس، در حد هیچ

تحقیقات جدید محققان درباره مفید بودن یوگا

انواع زوال عقل را بشناسید!

چند نکته برای اینکه در پیری سالم بمانید

چگونه در سفر هوایی گوش خود را تسکین دهیم؟

بانه می بروشتا

این میوه در کودکان معجزه می کند!

آیین تکریم ومعارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان سپید دشت

بهترین گزینه های غذایی برای فصل سرما

نقش نوعی مکمل غذایی در پیشگیری از صرع

آیا خیار به کاهش وزن کمک می کند؟

اگر این علائم را دارید کم خون هستید؟

تاثیر مصرف نمک قبل و بعد از غذا

پس از خوردن تخم مرغ در بدنتان این اتفاقات رخ می دهد!

این 10 جمله را هر روز صبح به خودتان بگویید!

مردان بیشتر از زنان بیمار می شوند

5 ترکیب گیاهی برای رفع وحشت و نگرانی

نقش نوعی مکمل غذایی در پیشگیری از صرع

11 روش برای درمان فوری گلو درد

وحید مهربانی کاربرد تجزیه بلایندر- واهوکا در تبیین تمایز جنسیتی درآمد در شهر تهران

طرز تهیه کیک اسفناج

آیا دهان یا بدنتان بو می دهد؟

بخور نخورهای نوروز از منظر طب سنتی

چگونه میل به خوردن شیرینی را کم کنیم؟

سوالات تغذیه ای در ماه مبارک رمضان

آشنایی با روش تهیه ذرت مکزیکی خانگی

درمان نقرس با طب سنتی

آنچه باید از جراحی سینه بدانید!

آیا داروی وارفارین با ویتامین k تداخل دارد؟

علائم و درمان طبیعی سنگ کلیه

تجربه طعمی جدید با نان بومی آمریکای جنوبی

آداب مراقبت از موها در فصول سرد

زن ها چطور شوهرشان را انتخاب می کنند؟/نتیجه یک پژوهش شگفت انگیز

بیماری های مقاربتی در زنان

رابطه جنسی در زندگی زناشویی با حضور بچه

برخی نشانه های افسردگی در کودکان

دستیابی محققان به فرمولاسیون نانوداروی گیاهی ضد ایدز/نتایج کارآزمایی بالینی بر روی 5 بیمار

این 10 چیز را هر روز صبح به خودتان بگویید

درمان افسردگی با قارچ های جادویی

این مواد غذایی را درون یخچال نگهداری نکنید

ورزش شدید باعث زایمان زودرس نمی شود

7 عادت تعجب آوری که باعث دیابت می شود

دستیابی محققان به فرمولاسیون نانوداروی گیاهی ضد ایدز/نتایج کارآزمایی بالینی بر روی 5 بیمار

چرا آرتروز زانو در بین ایرانی ها شایع تر است

برای افزایش مواد مغذی به سالادتان روغن اضافه کنید

استرس علت اصلی بیماری های قلبی عروقی

یک نوازنده تار و سه تار درگذشت

واکسن جدید «ابولا» ایمن است

آرژانتین در مبارزه مرگ و زندگی / توصیه های وزارت بهداشت برای پیشگیری از حملات قلبی!

مصرف زیاد شیرینی ریسک بیماری قلبی را افزایش می دهد

پیاده روی بانوان شاغل در مرکز بهداشت غرب اهواز به مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی

ماساژ مخصوص کاهش وزن و چربی + تصاویر

آیا می دانید درون گوشت فست فودها چیست؟

قائم مقام ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درگذشت استاد فرامرز شکرخواه را تسلیت گفت

نوشیدنی هایی برای پوست

قارچ های جادویی که با راه اندازی مجدد مغز، افسردگی شما را درمان خواهند کرد

تشریح بازرسی های انجام شده در ماه محرم در رامشیر

دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت منصوب شد

اهدای جسد چگونه صورت می گیرد؟

نوشابه انرژی زا، جمجمه مرد جوان را خورد؟! + تصاویر

اگر این نشانه ها را دارید، سالم هستید

این نوشیدنی اثری معجزه آسا برای کاهش وزن و سم زدایی کبد دارد

طرز تهیه سالاد جعفری / طرز تهیه سالاد جعفری ، سالادی مفید برای درمان سرماخوردگی

راز و رمز پیری سالم کشف شد

شناسایی 76 ژن جدید مقاوم به آنتی بیوتیک

لیموترش و این همه خاصیت!

باگت چند غله و خردل

7 راه برای این که علاوه بر بیماری های قلبی عروقی از آلزایمر نیز جلوگیری کنیم

بیماری های خطرناکی که هنگام خرید به سراغتان می آید!

اعزام کاروان ورزشی کارمندان حراست دانشگاه به دومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان حراست وزرات بهداشت

طرز تهیه سالاد مکزیکی / طرز تهیه سالاد مکزیکی یک سالاد مجلسی و فوق العاده ساده

پایگاه های مشاوره رایگان سلامت در ایستگاه های مترو دایر شد

استقبال تهرانی ها از اهدای جسد/نیاز سالانه دانشگاه ها به بیش از 200 جسد برای تشریح

مادران در معرض اچ آی وی و اعتیاد حق مادری دارند

فال روزانه چهارشنبه 26 مهر ماه 96

سوزاندن چربی های شکم فقط با 5 ادویه

راه اندازی کلینیک طب فراگیر تا سه سال آینده

20 دلیل برای مصرف ماهی

باورهای دینی در سلامت روان افراد موثر است/ شهید حججی نمونه کامل انسان مقتدر و توانمند است

بیمه ها برای پوشش خدمات سلامت روان پیشقدم شوند

شیوه هایی که در کم کردن وزن شکست می خوریم

خواص شگفت انگیز لیموترش!

راه درمان ساده خارش و اگزما

نکات تغذیه ای در مبتلایان به سنگ کیسه صفرا

مهم ترین رویکرد در سلامت روان، پیشگیری است

همه چیز درباره سندرم خطرناک «گیلن باره»

این غذاها مانع جذب آهن می شوند

طرز تهیه سالاد جوانه گندم / طرز تهیه سالاد جوانه گندم یک سالاد مقوی و مفید

چرا استفاده از سوختهای زیستی در ایران رونق ندارد

4 ابقا در معاونت بهداشت وزارت بهداشت

نشانه هایی که خبر از کم خونی می دهند!

تجربه طعمی جدید با نان بومی آمریکای جنوبی

8 زنگ خطر عدم سلامت روده ها

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درگذشت استاد فرامرز شکرخواه را تسلیت گفت

ماساژ مخصوص کاهش وزن و چربی + تصاویر

طرز تهیه سالاد جعفری / طرز تهیه سالاد جعفری ، سالادی مفید برای درمان سرماخوردگی

شیوه هایی که در کم کردن وزن شکست می خوریم

طرز تهیه سالاد مکزیکی / طرز تهیه سالاد مکزیکی یک سالاد مجلسی و فوق العاده ساده

راه درمان ساده خارش و اگزما

20 دلیل برای مصرف ماهی

طرز تهیه سالاد جوانه گندم / طرز تهیه سالاد جوانه گندم یک سالاد مقوی و مفید

این غذاها مانع جذب آهن می شوند

مصرف زیاد شیرینی ریسک بیماری قلبی را افزایش می دهد

خواص شگفت انگیز لیموترش!

ثبت 20 اختراع تخصصی در حوزه سلامت طی یک سال اخیر

بیماری های خطرناکی که هنگام خرید به سراغتان می آید!

ثبت 20 اختراع تخصصی در حوزه سلامت طی یک سال اخیر

اهدای جسد چگونه صورت می گیرد؟

لیموترش و این همه خاصیت!

کدو سبز تامین کننده منگنز بدن

آیا میدانید؛ میتوانید به کمک موبایل پانکراس مصنوعی خود را کنترل کنید؟!

سوزاندن چربی های شکم فقط با 5 ادویه

این نوشیدنی اثری معجزه آسا برای کاهش وزن و سم زدایی کبد دارد

نوشیدنی هایی برای پوست

از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

خوابیدن در اتاق سرد چه مزایایی دارد؟

مادران در معرض اچ آی وی و اعتیاد حق مادری دارند

نکات تغذیه ای در مبتلایان به سنگ کیسه صفرا

حقایقی درباره وخامت وضعیت انسانی در یمن

تخم مرغ رسمی یا ماشینی؛ کدام یک بهتر است؟

4 ابقا در معاونت بهداشت وزارت بهداشت

نکات تغذیه ای در مبتلایان به سنگ کیسه صفرا

همه چیز درباره سندرم خطرناک «گیلن باره»

تامین 4 ویتامین بدن با خوردن فلفل دلمه ای

این غذاها مانع جذب آهن می شوند

20 دلیل برای مصرف ماهی

عادت هایی که تیرویید را از کار میندازد

علائمی که نشان از بیماری روده دارد

روشی که زنان را در مقابل بیماریهای بارداری بیمه می کند

بانوی 81 ساله جانباز ورزشکار: برای شرکت در مسابقات بین المللی سالمندان وام گرفتم

نیاز به عزم جدی در ایجاد امنیت غذایی پایدار

غذایی مناسب برای رفع کمبود آهن در بدن

نوعی بیماری که خود به خود خوب نمی شود

شرکت هایی که نشان ایمنی و سلامت دریافت کردند+اسامی

نشانه هایی که خبر از کم خونی می دهند!

شناسایی 76 ژن جدید مقاوم به آنتی بیوتیک

توسعه همکاری های دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کشورهای اسلامی

تخم مرغ رسمی یا ماشینی؛ کدام یک بهتر است؟

بیمه ها برای پوشش خدمات سلامت روان پیشقدم شوند

8 زنگ خطر عدم سلامت روده ها

ته سیگار با ارزش وینستون چرچیل

با این 5 ادویه تند و تیز چربی های شکم را از آب کنید

کرپ ژامبون و پنیر یک غذای هیجان انگیز

سویا ،یک پروتیین با هزاران خواص؛ هرگز از آن غافل نشوید!

غذایی مناسب برای رفع کمبود آهن در بدن

احکام جدید ابقا و انتصاب در معاونت بهداشتی وزارت بهداشت

رشد 2 برابری سرانه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی

ابقا و انتصاب در وزارت بهداشت

تجهیزات غیراستاندارد در "بیمارستان های هرات" منجر به سرطان می شود

تخم مرغ رسمی یا ماشینی؛ کدام یک بهتر است؟

حقایقی درباره وخامت وضعیت انسانی در یمن

مزایای سیب زمینی شیرین

توضیح وزارت بهداشت در خصوص یک خبر

انتقال 2 مصدوم حادثه واژگونی موتورسیکلت به بیمارستان با بالگرد

خواص گیاه فیلانتوس نیروری چیست؟

طاعون در ملغاسی: جهان یک بار دیگر در انتظار اپیدمی وحشتناک است؟

7 راز نهفته در موزهای سیاه و گندیده

با عوارض قرص آنتی هیستامین آشنا شوید!

آگاهی از وزن ایده آل تنها با یک کلیک!

راه حل هایی متفاوت برای درمان کمردرد

تومور عجیب در صورت پسر 4 ساله مکزیکی +عکس

روشی که زنان را در مقابل بیماریهای بارداری بیمه می کند

ارائه مشاوره تغذیه رایگان در ایستگاه های منتخب مترو تهران

بهترین زمان خوردن نان در شب برای چاق نشدن

علائمی که نشان از بیماری روده دارد

این مرغ ها تخم دارویی می گذارند!

نوشابه انرژی زا، جمجمه مرد جوان را خورد!

7 خاصیت پروبیوتیک ها

احکام جدید ابقا و انتصاب در معاونت بهداشتی وزارت بهداشت

نوعی بیماری که خود به خود خوب نمی شود

عادت هایی که تیرویید را از کار میندازد

ارائه مشاوره تغذیه رایگان در ایستگاه های منتخب مترو تهران

نیاز شدید به پزشک متخصص در جنوب کرمان

نیاز شدید به پزشک متخصص در جنوب کرمان