مطالب مرتبط:
آغاز عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی تنکابن
آغاز مجدد عملیات اجرایی سد «گرین» در نهاوند
ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی افغانستان آغاز شد
مدیرعامل سازمان بنادر در پاسخ به فارس خبر داد آغاز ساخت اسکله نفتی بندر شهید رجایی با 160 میلیارد تومان اعتبار/ مذاکره با قرارگاه برای تسریع در تکمیل بندر چابهار
آغاز عملیات اجرایی بزرگترین طرح تفریحی، ورزشی و توریستی کشور در سامان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 3 مهر 1396 ساعت 16:152017-09-25سياسي

نماینده اصفهان خواستار آغاز هرچه سریع تر عملیات ساخت سد تونل سوم کوهرنگ شد


ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عملیات ساخت تونل سوم مراحل پایانی خود را طی می کند، آغاز هرچه سریع تر عملیات ساخت سد مخزنی تونل سوم کوهرنگ را خواستار شد.

- ناهید تاج الدین که اواخر هفته گذشته از روند اجرای عملیات تونل سوم کوهرنگ بازدید کرد، روز دوشنبه در گفت و گو باایرنا گفت: با وجود اینکه امکان آبگیری تونل سوم کوهرنگ وجود دارد اما به دلیل آماده نبودن سد کوهرنگ با استفاده از ایستگاه پمپاژ تنها حدود 50 میلیون مترمکعب آب از رودخانه کوهرنگ به زاینده رود قابل انتقال است.

عملیات اجرایی تونل سوم کوهرنگ در سال 1377 و با هدف تامین آب به میزان حدود 255 میلیون متر مکعب در سال برای تامین بخشی از کمبود آب منطقه مرکزی ایران آغاز شد.

برای این طرح، همچنین سد کوهرنگ با 130 متر ارتفاع از کف و طول تاج 250 متر از نوع سدهای بتنی دو قوسی با حدود 385 میلیون مترمکعب گنجایش طراحی شده که قادر است حدود 280 میلیون مترمکعب آب را تنظیم کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تنها سه کیلومتر از لاینینگ ( پوشش بتُنی) تونل سوم کوهرنگ تکمیل نشده و باقی مانده است، افزود: این قسمت از طول سوم کوهرنگ نیز در دست احداث است و کار ساخت این تونل که طولانی ترین تونل ممتد کشور با طول 23 کیلومتر است تا یک سال آینده پایان می یابد.

وی تصریح کرد: احداث تونل سوم کوهرنگ به تنهایی مشکلی را برطرف نمی کند بلکه عملیات احداث سد مخزنی این تونل نیز هرچه سریع تر باید عملیاتی شود.

تاج الدین توضیح داد: در صورت تکمیل و بهره برداری از این سد، حجم آب انتقالی از تونل سوم کوهرنگ در سال های نرمال حدود 250 میلیون متر مکعب آب در سال است.

نماینده مردم اصفهان در عین حال اظهارکرد: متاسفانه احداث سد مخزنی تونل سوم با کمبود اعتبار مواجه است، ضمن آنکه در بودجه امسال نیز اعتبار لازم برای این پروژه از بخش بودجه ملی به بودجه استانی تنزل پیدا کرده است که این موضوع تامین اعتبارات این پروژه را با سختی مواجه خواهد کرد.

وی گفت: استفاده از پیمانکار دولتی، استفاده از اوراق مشارکت و برخی نظرات و اظهارات غیر کارشناسی، طرح زمانبندی اجرای سد سوم کوهرنگ را با تاخیر مواجه کرده است.

تاج الدین ادامه داد: تلاش ما این است که از تمام ظرفیت ها برای حل این مشکلات که بخشی از آن به وزارت نیرو و بخش دیگر آن به سازمان برنامه و بودجه و نیز به سازمان تامین اجتماعی بر می گردد، استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: انتظار ما به عنوان نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی آن است که مسئولان اصفهانی در گرفتن حق مردم اصفهان پیشرو باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کار طراحی و ساخت تونل سوم کوهرنگ و سد آن در سال های دهه 60 بررسی شده و گزارش این بررسی ها و نقشه های طرح مقدماتی سد، سازه های وابسته و تونل انتقال آب کوهرنگ در سال 1367 خورشیدی منتشر شده است، گفت: در سال 1370 اسناد مناقصه تونل سوم کوهرنگ تهیه و پس از برگزاری مناقصه بین المللی و سپس مناقصه داخلی نهایتاً برنده مناقصه مشخص شده است اما امروز که در انتهای دهه 90 قرار داریم، هنوز این طرح تکمیل نشده و به بهره برداری نرسیده است.

تاج الدین تصریح کرد: مسئولان استان اصفهان طی این سال ها به جای سیاست زدگی و عوام زدگی باید به فکر زیربناهای اصفهان و ثبیت توسعه این استان بودند تا امروز شاهد سرمایه گریزی و بر زمین ماندن پروژه های سه دهه ای در اصفهان نباشیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه ما به اصفهان، فدرالیستی نیست که خواهان سهم بیشتر برای آن باشیم، افزود: بلکه نگاه ما به اصفهان، توسعه ای است و زیرا توسعه اصفهان را مرکز ثقل توسعه ایران می دانیم.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی افزود: متاسفانه بخاطر افول متداوم سرمایه اجتماعی و افزایش شکاف های قومی در جامعه شاهد مسدود شدن مسیر توسعه نه فقط در اصفهان که در کل کشور هستیم.

تاج الدین بیان کرد: عقب نگه داشتن اصفهان در نهایت به توسعه ایران ضربه می زند و دود توسعه نیافتگی آن بیش از هر چیز به چشم استان های همجوار می رود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باور من این است که زاینده رود نیازمند اتخاذ یک دیپلماسی داخلی آب است و بدون آن، هرگونه درمان بحران زاینده رود درمان علامتی و موقت خواهد بود.

عملیات اجرایی تونل کوهرنگ سه در سال 1377 و با هدف تامین آب به میزان حدود 255 میلیون مترمکعب در سال برای رفع بخشی از کمبود آب منطقه مرکزی ایران آغاز شد.

سد کوهرنگ نیز با 130 متر ارتفاع از کف و طول تاج 250 متر از نوع سدهای بتنی دو قوسی است که حدود 385 میلیون مترمکعب گنجایش دارد و قادر است حدود 280 میلیون مترمکعب آب را تنظیم کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان تیرماه امسال با اشاره به اینکه سد و تونل سوم کوهرنگ در دولت دوازدهم به بهره برداری می رسد، تصریح کرد: رودخانه کوهرنگ به عنوان رودخانه سیلابی از اواخر بهمن تا اوایل تیرماه آب دارد.

به گفته مسعود میرمحمدصادقی، اجرای تونل سوم کوهرنگ به طول 23 کیلومتر از سال ها قبل آغاز شده اما حفر این تونل با یکی از پیچیده ترین موضوع های زمین شناسی روبروست و این در حالیست که تونل های بسیاری در کشور در مدت یک سال حفر می شود.

وی خاطرنشان کرد: بدلیل آماده نبودن سد کوهرنگ 3، تونل کوهرنگ 3در حد50 تا60 میلیون مترمکعب آب در سال منتقل می کند، در حالیکه تخصیص آب کامل این طرح حدود 130 میلیون متر مکعب است، بنابراین احداث سد که به دلیل کمبود اعتبار با مشکل مواجه شده، بسیار اهمیت دارد.

به گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان، آخرین اعتبار این طرح در سال 92 معادل 14 میلیارد تومان بود اما با پیگیری آب منطقه ای، وزارت نیرو و استانداری اصفهان، میزان اعتبارات آن پنج برابر شد و به 70 میلیارد تومان رسید، اما نیمی از آن معادل 35 میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد.


کلید واژه ها: تونل - مجلس شورای اسلامی - اصفهان - بودجه - تامین - سازمان تامین اجتماعی - اسلامی - مردم - شورای - سازمان برنامه - تامین اجتماعی - مجلس - انتقال - اوراق مشارکت - طولانی ترین - پروژه - ایرنا - وزارت نیرو - زاینده رود - پیمانکار - کمبود آب - اجتماعی - رودخانه - انتظار - زاینده - طولانی - برنامه - مشکلات - دوشنبه - اوراق

آخرین اخبار سرویس:
دولت برنامه ای برای تحریم های احتمالی ندارند

زندگی کودکان در مراکز دپوی زباله/هپاتیت و ایدز این کودکان را تهدید می کند

تصاویری زیبا از جنگل شگفت انگیز «الیمستان»

اتحاد فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه+عکس

بهره مندی یک هزار ساکن شهرک شهید رجایی مشهد از خدمات بهداشتی

حسن شیروانی از تجارب خود در جنگ موصل و فاجعه میانمار می گوید + فیلم

امام دل خونی از تحجر داشت

برجام موشکی نخواهیم داشت/ اگر اروپا بخواهد با آمریکا تقسیم کار کند مقابل آن هم می ایستیم/ ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی های رسانه ای

برجام موشکی نخواهیم داشت/ اروپا بخواهد با آمریکا تقسیم کار کند مقابلش می ایستیم/ ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی های رسانه ای

راه اندازی رادیو سفر با هدف گسترش فرهنگ گردشگری

مناظره کارشناسان درباره عملکرد و برنامه های وزارت نفت

عکسی از پشت صحنه فیلم سینمایی تگزاس+عکس

سگی که به خاطر بازیگوشی از «سیا» اخراج شد+عکس

استخدام قالیشویی آبشار

استخدام شاگرد جهت طراحی داخلی در همدان

" همراهی زنبیلی با ضد انقلاب "

استخدام پذیرشگر در هتل آپارتمان فارسی

استخدام پخش بیسکوییت فرخنده تهران

استخدام کارگر آشنا به کار فست فود در محدوده عباس آباد تهران

استخدام دفتر املاک و ساختمانی انسجام

دعوت به همکاری مزدی دوز جهت دوخت مانتو در تهران

انتخابات منطقه کردستان عراق به تعویق افتاد

دریافت تندیس اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری توسط بانک کشاورزی

فیلم/ تجمع مالباختگان پدیده و موسسات مالی و اعتباری مقابل مجلس شورای اسلامی

غرفه تجهیزات پزشکی هسته ای ایران در وین برپا شد

وزیر ارتباطات و سخنان خوبی که به خاطر می سپاریم

یادگاری یک «پیشمرگ مسلمان کُرد» از ساواک

مجمع تجاری ایران و آفریقای جنوبی برگزار شد

محورهای مواصلاتی شهرقدس نیاز به کارشناسی مجدد دارند

ضرورت اصلاح فرایندهای امنیتی!

با مصوبه هیأت وزیران ساختمان مرکزی سازمان هواپیمایی به شرکت فرودگاه ها واگذار می شود

همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله حاج مصطفی خمینی

توضیحاتی پیرامون عدم پذیرش ریاست توسط حجت الاسلام هادی خامنه ای

رقابت میان ارتش و سپاه معنا ندارد

دو جین اتهام و تکرار ادعاهای ضد انقلاب

تخریب آثار تاریخی و انفعال میراث فرهنگی

برنامه های سیمای مرکز فارس دوشنبه یکم آبان

وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی مشکلی را حل نمی کند/ باید بازاریابی صنایع دستی را تقویت کنیم

چگونگی حمایت برای توسعه علوم شناختی تشریح شد

مروری بر زندگی سید مصطفی خمینی

درس اصول حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی تعطیل شد

استاندار دیاله عراق: نقش نظام اسلامی ایران در ایجاد امنیت استان دیاله عراق بی بدیل است

فراخوان جشنواره ادبی «نسیم کلمات»

پیام تبریک مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس به خاطر انتصاب دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور

فارس گزارش می دهد جزییات شکایت کافرما یانی که مادران دارای فرزند شیرخوار را اخراج می کنند/مادر را اخراج می کنیم تا به نوزادش برسد

برجام موشکی نخواهیم داشت

دفتر جهانگیری درباره آمار اشتغال اطلاعیه داد

رییس قوه قضاییه: برجام موشکی نخواهیم داشت/ اروپا بخواهد با آمریکا تقسیم کار کند مقابلش می ایستیم/ ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی های رسانه ای

با تغییر در برنامه سفر وزیر اقتصاد به کشور آذربایجان به 3 روز دیگر موکول شد

پیام تبریک مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس خطاب به مشاور وزیر در امور فرهنگی و دینی

سید حسن خمینی در مسیر "عمو مصطفی"

درس خارج فقه نظام سیاسی آیت الله اراکی/7 بدون مبنای ولایت فقیه در بسیاری از مسائل فقهی اختلال پیش می آید/اجتهاد شرط لازم حاکم اسلامی

ماجرای برهنه بودن اهورا در روز قتل+فیلم

نشست مدیرعامل بانک کشاورزی با فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی

مراسم چهلم ارتحال آیت الله راستی کاشانی پنجشنبه در قم

مشارکت فعال شبکه بانکی در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی

قدرت نظامی ما در برابر تهدیدات باید بازدارنده باشد

دولت هر 9 ساعت، یک بحران دارد

روحانی به وعده های انتخاباتی خود پایبند باشد

برجام موشکی نخواهیم داشت/ اگر اروپا بخواهد با آمریکا تقسیم کار کند مقابل آن هم می ایستیم/ ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه در مقابل فضاسازی های رسانه ای

استخدام حسابدار آقا مسلط به برنامه هلو در تهران

استخدام کارگر نظافتی و کمک آشپز جهت آشپزخانه در خراسان رضوی

استخدام پیتزاپز ماهر با جای خواب در تهران

استخدام تعدادی کارگر جهت واحد پیچ و مهره در قم

استخدام تعدادی مشاور و منشی در دفتر املاک

استخدام کباب پز آشنا به منقل ذغالی در تهران

استخدام چهار رده شغلی در رستوران مینوسا

استخدام نیروی ساده جهت فروشگاه مواد غذایی در قم

استخدام حسابدار خانم مسلط به نرم افزار هلو در تهران

استخدام بازاریاب باحقوق ثابت،پـورسانت بالا،بیمه

دشمن به دنبال ایجاد فتنه و نفوذ در کشور است

استخدام تعدادی پیک موتوری ساکن کرج

شهریاری در اعتراض به اختلاس ها ریشش را تراشید!

استخدام آبدارچی،منشی،فروشنده در راشین تجارت رادمهر

سیزدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و آفریقای جنوبی برگزار شد

تشکیل فراکسیون خانواده با حضور 53 نماینده مجلس

فلسفه در سایه توجه دولت ها می تواند فرهنگ را متحول کند

برگزاری بزرگداشت شهدای مدافع حرم در تهران

اجرای پایلوت طرح ملی هوشمندسازی مدارس در منطقه آزاد انزلی

استاد جلیلی در کلاس درس برجام +عکس

قضات استان قزوین "رفتارهای تربیتی کاهش جرم" را مدنظر قرار دهند

تصاویر/ موزه ملی خودروی فرانسه

چرا نباید در شب به صورت ایستاده آب نوشید؟

جلسه کمیته حقوقی و قضایی ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

کم کاری دولت در خانه دار شدن مردم

پای برخی از مدیران بانکی در پرونده های کلان فساد اقتصادی استان کرمان

ظریف خواستار تقویت همکاری های بانکی بین ایران و آفریقای جنوبی شد

امام جماعت مسجد «الرحمن» عدن از ترور نجات یافت

آیین اختتامیه منطقه شرق و شمال شرق مسابقات قرآن نزاجا برگزار شد

تغییر استاندار سیستان و بلوچستان قطعی است

بررسی صلاحیت اردکانیان در نشست امروز کمیته ارزیابی

80 زائر اولی شهر «علی اکبر» به مشهد اعزام شدند

برپایی غرفه تجهیزات پزشکی هسته ای ایران در وین

اعلام منتخبان مسابقات قرآن منطقه شرق و شمال شرق نزاجا

تمدید مهلت ثبت نام پنجاه و هفتمین دوره تربیت مربی مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی ثارالله(ع)

تشکل های فرهنگی و دانشجویی باید دارای برنامه راهبردی باشند

مناظره 3 ساعته داغ کارشناسان درباره عملکرد و برنامه های وزارت نفت

روز کوروش در تقویم ملی ثبت می شود؟

فعالیت احزاب در جامعه، نباید به دوران انتخابات محدود شود

برپایی مراسم عزاداری همزمان با ماه صفرالمظفر به همت هیئت حسین بن علی(ع)

رییس جدید دادسرای نظامی ناحیه چالوس معارفه شد

کوشا در شناخت معارف قرآن باشیم

سید حسن خمینی در مسیر "عمو مصطفی"

پایانه های مرزی تجهیز می شوند

پیاده روی اربعین نماد عظمت امت اسلامی است

اسامی حافظان برگزیده مسابقات سالانه تثبیت قرآن جامعهالزهرا(س) اعلام شد

چگونگی حیات جاودانی شهیدان

تعاون یکی از اثربخش ترین و مهم ترین ارکان بنیاد است

انتقاد عماد افروغ از نحوه تغییر در شورای صدور پروانه نمایش

مسئولان با محوریت اقتصاد مقاومتی به توان داخلی تکیه کنند

پروژه بهسازی محور چیتگر در دستورکار فرمانداری قدس قرار دارد

ساخت وسازهای غیر مجاز در عرصه شهر کهن نیشابور تخریب شد

بیش از 34 هزار پرونده در دادسرای قزوین رسیدگی شد

با سخنرانی رضا غلامی؛ چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی فردا برگزار می شود

جبهه مقاومت از دفاع مقدس الگو گرفته است

صندوق ویژه زکات در استان مرکزی ایجاد شود

فراخوان ارکستر مجلسی ایران برای جذب نوازنده

عکس/ رژه پری دریایی در عکس روز نشنال جئوگرافیک

اولین فرماندهان شهید در سانحه هواپیما

استاد جلیلی در کلاس درس برجام! /طنز

شهید مصطفی خمینی باید به نسل جوان معرفی شود

پایان مسابقات قرآن در گلستان

معرفی وزیر پیشنهادی نیرو فرصتی برای مفاهمه و گفت و گو

خودروی مگان پلیس راه بندرعباس آتش گرفت +عکس

آماری از «فرار دختران» برای «ازدواج»

آمادگی برای برگزاری کنگره آیت اله ملک حسینی(ره)

سعید جلیلی: وزارت نفت تحریم ها و تهدیدهای احتمالی را لحاظ نکرده

دهمین همایش ملی آیین های نمایشی محرم در شوش

پوشش تامین امنیت مراسم اربعین، اولین عملیات مشترک ایران و عراق

آیین های محرم بر پایه انتقال مفاهیم قیام عاشورا برگزار شود

اگر کاری را به فردا موکول کنیم، خیانت کرده ایم

ضرورت حل مشکلات زیست محیطی تصفیه خانه آب شهر صنعتی البرز با هدف صیانت از حقوق عامه

جنگ نرمی که بر علیه ایران انجام می شود بی سابقه است

حقایق شگفت انگیز درباره طوفان

ترس از ردصلاحیت، مانع اعتراض نمایندگان

استخدام حسابدار خانم آشنا به Excel و نرم افزار مالی در تهران

استخدام سفره خانه مجلل خیام

استخدام طباخ کله پز ماهر در خراسان رضوی

استخدام نیروی خانم جهت بازاریابی تجهیزات پزشکی در همدان

استخدام تدوینگر خانم آشنا به پروژه های افتر افکت

کاریکاتور/ زحمات وکیل پرسپولیس برای طارمی!

استخدام چند نفر آرایشگر حرفه ای خانم در خراسان رضوی

شیعه بود اما در جمع رزمندگان اهل سنت به شهادت رسید

استخدام کانترکار تمام وقت آقا با جای خواب در تهران

پزشکیان: مدیری که سازمانی را نابود کرده، فوق العاده مدیریت دریافت می کرد!

استخدام انباردار آشنا به نرم افزار سپیدار در تهران

مازندران بیشترین آسیب را از پسماند می بیند/ لزوم توجه به اقتصاد بانوان

تاجگردون: اردکانیان از نظر فنی و سیاسی نقصی ندارد/غلامی مواضعش را برای نمایندگان شفاف کند

شور و شوق اربعین در مشهد

ترس از سقوط طیاره با عث خواستگاری شد

استخدام پنج رده شغلی جهت آرایشگاه در محدوده هنرستان مشهد

ظریف: مهمترین مشکل کنونی در منطقه، اشتباه فهم در شناسایی مشکلات است

سردار جزایری:جنگ نرمی که بر علیه ایران انجام می شود بی سابقه است

فراخوان ششمین جشنواره ادبی «نسیم کلمات»

آماری از «فرار دختران» برای «ازدواج»/43 هزار دختر زیر 15 سال ازدواج کرده اند/نباید قانونی بنویسیم که جوانان را دچار مشکل کنیم

بقایی با آن زنبیل قرمز تبدیل به یک قهرمان خواهد شد؟

دومین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران از 9 تا 12 آبان

بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران

برپایی کرسی های تلاوت قرآن کریم در 3 مسجد تهران

"سپاه" مورد حمایت همه قوا و مردم است

پیکر شهید مدافع حرم حجت الاسلام احمد قنبری به وطن بازگشت

«لاتاری» مهدویان مجوز ساخت گرفت

آشنایی پژوهشگران حوزه علوم اعصاب با روش های نقشه برداری مغز

رونق اقتصادی و گردشگری در گرو توجه به بخش فرهنگ است

نگرانی نسبت به مسائل کردستان ایران از لحاظ امنیت ملی ندارم

ایران در مسائل دفاعی با کسی مذاکره نخواهد کرد

تغییر در فرمانداری ماهشهر، منصور قمر رفت، امیرحمزه موسوی آمد

بررسی وضعیت اجتماعی شهر تهران در «تهران بیست»

ماجرای برهنه بودن اهورا در روز قتل

برپایی غرفه تجهیزات پزشکی هسته ای ایران در وین

اخبار نوبخت از نشست تیم اقتصادی دولت

آخرین اقدامات حوزه درمان بنیاد شهید تشریح شد

کندوکاوی در لایه های پنهان خشونت

چه کسانی می خواهند کلک بابک زنجانی زودتر کنده شود؟

تابلوی وکلا و پزشکان یزد ساماندهی می شود

آغاز عملیات اجرایی قطار سریع السیر تهران-اصفهان

بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله سید مصطفی خمینی با حضور علی لاریجانی

علی محمد صالحی نسب: مشکلات شهر خرم آباد و پیشنهادات خود را به استاندار لرستان منتقل کردیم

تدابیر بانک مرکزی برای تامین وجه نقد زائران اربعین/افزایش سقف برداشت ازخودپردازها

ترامپ خرابکار نابود کننده میراث اوباما

پوشش تامین امنیت مراسم اربعین؛ عملیات مشترک ایران و عراق

برجام تابلوی واقعیت آمریکا را به نمایش گذاشت

سرمایه اجتماعی در مازندران متعالی است/اشتغال زنان از برنامه های اصلی دولت است

بکارگیری اتباع بیگانه در مروست استان یزد ممنوع شد

وزیر خارجه انگلیس: باید فعالیت های ایران در منطقه را مهار کنیم

ضرورت حل مشکلات زیست محیطی تصفیه خانه آب شهر صنعتی البرز

وزیر امور خارجه:
 فهم نادرست معضلات منشأ مشکلات منطقه است/ همواره برای گفت وگو و همکاری منطقه ای تلاش کرده ایم

استخدام سوهان پزی دیانا

استخدام کارگر مونتاژکار در محدوده شهر ری

انصراف «هادی خامنه ای»از ریاست شورای هماهنگی تکذیب شد

اظهارات غربی ها به دلیل بر هم خوردن بازی آنها در منطقه است

استخدام مهندس فروش(رشته معماری یا عمران یا شهری)/تهران

جلیلی: وزارت نفت تحریم ها و تهدیدهای احتمالی را لحاظ نکرده است

استخدام مسئول دفتر خانم،مسلط به ICDL در موسسه زبان ALC

روحانی: کسی نمی تواند راجع به تسلیحات ایران حرفی بزند؛ اتفاقا ما خیلی حرف داریم

استخدام منشی با مزایا در شرکت نگین تبلیغات محدوده جردن

لاریجانی: کشورهای دوست آمریکا نیز این کشور را "شیطان" می دانند

همایش «جهان بدون ترور» چیست و با چه هزینه ای برگزار می شود؟

نگاه خاص و متفاوت روحانی به سیدحسن خمینی + عکس

200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم افتتاح می شود

نماینده اصفهان خواستار آغاز هرچه سریع تر عملیات ساخت سد تونل سوم کوهرنگ شد

نماینده اصفهان خواستار آغاز هرچه سریع تر عملیات ساخت سد تونل سوم کوهرنگ شد