مطالب مرتبط:
آشنایی گام به گام با خرید سهام در بورس تهران
آشنایی گام به گام با خرید سهام در بورس تهران
آشنایی گام به گام با خرید سهام در بورس تهران
آشنایی گام به گام با خرید سهام در بورس تهران
آشنایی گام به گام با خرید سهام در بورس تهران
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 3 مهر 1396 ساعت 03:312017-09-25اقتصادي

برنامه بورس تهران برای عرضه سهام بیمارستان ها


مدیر پذیرش بورس تهران از متنوع کردن فضای سرمایه گذاری بازار سهام با پذیرش صنایع جدید مانند بیمارستان ها و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

- اسماعیل درگاهی تأکید کرد:سهام 3شرکت جدید پاییز امسال در بورس تهران عرضه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری، مدیر پذیرش بورس تهران در عین حال از اجرای یک طرح خلاقانه تحت عنوان کلینیک پذیرش خبر داد که براساس آن همه شرکت های ایرانی می توانند از خدمات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

به گفته او روش کار در کلینیک پذیرش به این صورت است که شرکت هایی که سازو کارهای مالی و حسابرسی شان چندان ساختار یافته نیست، می توانند با ثبت درخواست خود به صورت دیجیتال از مزایای نظام راهبری شرکتی که در بورس تهران ارائه می شود، بهره مند شوند.

این شرکت ها حتی درصورت تمایل بعد از ساماندهی ساختار مالی پیشرفته می توانند برای ورود به بورس درخواست بدهند.

مدیر پذیرش بورس تهران در عین حال از حضور صنایع جدیدی شامل بیمارستان ها در بورس خبر داد و گفت: بورس تهران در تلاش است تا تنوع سهام موجود در بورس را بیشتر کند؛ بر همین اساس برنامه های مدونی برای پذیرش و عرضه سهام شرکت های فعال در بخش بازرگانی، چاپ و نشر، هتل ها، بیمارستان ها، توریسم، آژانس های گردشگری، صنعت حمل ونقل هوایی و ICT از سوی بورس تهران در جریان است.

کلینیک پذیرش درگاهی توضیح داد: شرکت های زیادی در اقتصاد ایران حضور دارند که ساختارهای مالی شان چندان شکل نگرفته و با نظام راهبری شرکتی آشنایی ندارند؛ به همین دلیل بوده که تاکنون اغلب شرکت های بزرگ و دولتی در بورس پذیرفته شده اند زیرا این شرکت ها استاندارد های مربوط به بورس را نداشته اند.

او افزود: برای حل این مشکل بورس تهران کلینیک پذیرش را تأسیس کرده است و درنظر دارد از صفر تا 100در کنار شرکت ها به صورت رایگان سازو کار اجرای یک سیستم مالی ساختار یافته و کارآمد را در این شرکت ها توضیح و پیاده سازی کند.

مدیر پذیرش بورس تهران درمورد پذیرش شرکت های بخش خصوصی توضیح داد: شرکت ها می توانند از طریق سامانه پذیرش درخواست خود را برای دریافت خدمات کلینیک پذیرش ثبت و نسبت به رفع چالش های مالی خودازجمله نداشتن اشراف یا انگیزه تهیه گزارش های مالی اقدام کنند.

به گفته او شرکت های حاضر در بخش خصوصی همچنین می تواننداز طریق توری به نام سفر پذیرش نسبت به حل محرومیت از فضای تأمین مالی بورس آگاهی یابند.

عرضه های جدید مدیر پذیرش بورس تهران همچنین با بیان اینکه سهام 9 شرکت جدید آماده عرضه اولیه در بورس تهران است، گفت: از این تعداد 6شرکت در سال گذشته پذیرش و 3شرکت جدید نیز در سال جاری پذیرش و درج نماد شده اند.

درگاهی ادامه داد: این شرکت ها شامل شرکت مینو برای انتقال از فرابورس به بورس تهران، ترانسفورماتور توزیع زنگان با سرمایه 50میلیارد تومانی، فولاد جنوب کیش متعلق به بنیاد مستضعفان با سرمایه 700میلیارد تومانی، تأمین سرمایه امید با سرمایه 490میلیارد تومانی، مادر تخصصی و مالی سینا متعلق به بنیاد مستضعفان با سرمایه 150میلیارد تومانی و توسعه نیروگاهی جهرم با سرمایه 2400میلیارد تومانی متعلق به بانک سپه، ازجمله 6شرکتی هستند که در سال گذشته پذیرش شده اند و تا پایان امسال آماده عرضه اولیه سهام در بورس تهران هستند.

درعین حال 3شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا با سرمایه 200میلیارد تومانی، بین الملل ساختمان و صنعت ملی با سرمایه 90میلیارد تومانی و شفادارو با سرمایه 117میلیارد و 900میلیون تومانی کاندیدای عرضه اولیه سهام در نیمه دوم امسال هستند.

عرضه سهام 3شرکت در پاییز درگاهی تأکید کرد: سهام 3شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا با سرمایه 200 میلیارد تومانی، بین الملل ساختمان و صنعت ملی با سرمایه 90 میلیارد تومانی و شفا دارو با سرمایه 117 میلیارد و 900 میلیون تومانی در سال جاری نمادشان درج شده است که انتظار می رود نیمه دوم امسال در بورس سهامشان عرضه شود.

23شرکت در صف پذیرش به گفته او در جلسات هیأت پذیرش بورس تهران درخواست پذیرش شرکت هایی ازجمله لیزینگ پارسیان متعلق به گروه مالی پارسیان، سیمان فیروزکوه، پرداخت الکترونیک سامان کیش، آسیاتک، مولد برق یزد و کشت و صنعت پارس مورد پذیرش قرار گرفته اند.

مدیر پذیرش بورس تهران افزود: همچنین 23شرکت خصوصی دیگر به هیأت پذیرش بورس تهران درخواست پذیرش داده اند که از این جمله می توان به پتروشیمی مروارید با سرمایه 500میلیارد تومانی و متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان تاپیکو و صندوق بازنشستگی کارکنان نفت، تأمین سرمایه ملت متعلق به گروه مالی ملت با سرمایه 300میلیارد تومانی، ملی نفتکش ایران متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق بازنشستگی کارکنان نفت با سرمایه 840میلیارد تومانی، شرکت سیمرغ متعلق به بانک کشاورزی با سرمایه 80میلیارد تومانی، طرح و توسعه آینده پویا متعلق به بانک ملی با سرمایه 450میلیارد تومانی، ایران سازه متعلق به شستا با سرمایه 89میلیارد تومانی، تأمین سرمایه نوین با سرمایه 550میلیارد تومانی، گروه صنایع کاغذ پارس با سرمایه 130میلیارد تومانی، فروشگاه زنجیره ای افق کورش متعلق به شرکت گلرنگ با سرمایه 90میلیارد تومانی، هلدینگ معدنی صدرتأمین با سرمایه 230میلیارد تومانی، هلدینگ عمران و حمل ونقل تأمین متعلق به شستا با سرمایه 200میلیارد تومانی، هلدینگ سیمانی تأمین متعلق به شستا با سرمایه 250میلیارد تومانی، پلی پروپیلن جم با سرمایه 200میلیارد تومانی، تولید فولاد سپید فراب کویر به عنوان تولیدکننده ورق و میلگرد در اصفهان، شرکت پخش سراسری آسیا فراز ایرانیان (برنج محسن) با سرمایه 50میلیارد تومانی و همچنین شرکت های مدیران خودرو، ارس خودرو، کیش موتورز و تازموتور نیز درخواست خودرو برای پذیرش بورس تهران ارائه داده اند.

به گفته او هم اکنون پذیرش 40شرکت خصوصی روی میز هیأت پذیرش بورس تهران بوده که روند بررسی آنها به سال آینده نیز خواهد کشید.

عرضه سهام ایرانسل درگاهی در مورد دلیل طولانی شدن روند پذیرش سهام شرکت ایرانسل در بورس تهران نیز گفت: در زمان حضور وزیر پیشین ارتباطات در دولت یازدهم جلسه ای با سهامدار اصلی این شرکت در آفریقای جنوبی، نمایندگان سهامدار عمده در ایران و سازمان تنظیم مقررات رادیویی برگزار و چالش های موجود در این زمینه بررسی شد.

او افزود: مطابق پروانه فعالیت، سهام شرکت ایرانسل باید در بورس عرضه شود و سازمان تنظیم مقررات هم هر سال این موضوع را به ایرانسل تکلیف می کند اما متأسفانه سهامداران ایرانسل به این قاعده توجهی نمی کنند.

او تأکید کرد: ایرانسل شرکت سودآوری است و شاید برای مجاب کردن این شرکت به منظور حضور در بازار سرمایه نیاز به دستور حکومتی باشد.

این شرکت ازجمله بنگاه های شفاف بوده، اما سهامدار عمده آن در کشور آفریقای جنوبی (MTN) نگران شکننده شدن ترکیب هیأت مدیره خود پس از ورود به بورس تهران است، در این زمینه فرمولی از سوی بورس تهران مبنی بر عرضه 5درصدی این سهم در بورس و همزمان 5درصد دیگر این سهم در بورس ژوهانسبورگ ارائه شد که تاکنون به این نظر توجهی نکرده اند.


کلید واژه ها: بورس تهران - بورس - تهران - بیمارستان - مالی - جدید - ساختار - سهام - صورت - مدیر - شرکت های ایرانی - برنامه - رایگان - اقتصاد ایران - سرمایه گذاری - ایران - گزارش - عرضه اولیه - استاندارد - نظام - حمل ونقل - فروشگاه - خلاقانه - محرومیت - دیجیتال - اقتصاد - انگیزه - سرمایه - ایرانی - پیاده

آخرین اخبار سرویس:
لندنِ کنونی از نیویورک جرم خیزتر است!

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبرداد شناسایی 135 میلیون هکتار اراضی و املاک ملی

آقای وزیر درباره خروج از رکود صحبت می شود اما بازار شاهد آن نیست

مزایای صندوق پروژه در تامین مالی پروژه های کلان با منابع داخلی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، تلفنی به سوالات مردم پاسخ می دهد

قیمت دلار بانکی ثابت ماند

آماری از کاهش ذخایر جهانی نفت

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی ایران در شش ماه

وقتی نبض زندگی در حاشیه های کلانشهر شهر اهواز کند می زند

شافعی: در بودجه 97 از گسترش شرکت های دولتی جلوگیری شود

آغاز برداشت چغندرقند از اراضی کشاورزی استان قزوین

جرم انگاری مالیات عملیاتی شد

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی خانم در وبسایت موبودید

استخدام تکنسین آقا آشنا به سخت افزار و نرم افزار

استخدام نیرو جهت فروشندگی در قنادی مهتاب در قم

جشنواره «گل های داوودی» در خرم آباد برگزار می شود

توسعه صادرات اردبیل عقیم مانده است

استخدام کارشناس پرستاری جهت همکاری در مرکز جراحی در تهران

استخدام سرپرست انبار در مجموعه رستوران های زنجیره ای لمزی

استخدام نیروی ماهر در زمینه کابینت سازی در قم

استخدام فروشنده جهت فروشگاه فرش اخوان همتی در قم

استخدام تعدادی پرستار سالمند و معلول جهت همکاری در تهران

استخدام شاگرد برقکار جهت شهر قم

دلار بانکی 3432 تومان ماند

54 درصد مطالبات گندمکاران استان مرکزی پرداخت شد

جریمه بیش از 3 میلیارد ریالی برای نگهداری تلفن همراه قاچاق

بی قانون/ ایتالیا،مناسب برای همه سلیقه ها!

25 میلیون هکتار از اراضی ملی در سیستم کاداستر ثبت شده است

برگزاری نشست هماهنگی نهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت خوزستان

تغییر سهامدار هپکو در صورت اجرایی نشدن تعهدات

توافق مجلس و دولت درباره بودجه نویسی بر اساس عملکرد دستگاه ها از سال آتی /تأکید بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در کارگاه میناساز- اصفهان

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/کرمانشاه

استخدام نیروی نقاش جهت کار در کارگاه MDF در اصفهان

دور دوم پیش فروش ساندرو استپ وی از فردا/ چرا قیمت استپ وی در نمایندگی و بازار اختلاف دارد؟

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در دفتر املاک در قم

استخدام برنامه نویس،مسلط به Asp.Net ,C#,Sql در اصفهان

استخدام گرافیست و برنامه نویس خانم در یک شرکت معتبر/اصفهان

مردم به جیب خود بدهکارتر شدند

آمازون 120 هزار نفر را استخدام می کند

استخدام کارشناس منابع انسانی(رشته صنایع)،کارشناس فروش

قیمت بالای جراحی های زیبایی مانع از رواج آن می شود

استخدام کارشناس اداری،کارشناس منابع انسانی،کارشناس فروش

نقش مخرب صرافی های غیر مجاز در بازار ارز

حضور شریعتمداری در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران

لندن از نیویورک جرم خیزتر شده است

استخدام 6 رده شغلی جهت یک شرکت مهندسی در تهران

استخدام تولیدی چادر مسافرتی ایران تابان

باشها نسبت به پارسال 11 درصد افزایش یافت

استخدام راننده با وانت جهت پخش قطعات رنگی اتومبیل در کرج

سنگ محک غذاها و داروهای مجاز از غیر مجاز

جهش نور چشمی ها با اسم رمز جوانگرایی

تکذیب آمار اشتغال 1٫5 میلیونی جهانگیری

مهمترین موانع توسعه صادرات چیست؟

سالانه 43 کیلو طلا وارد فاضلاب سوییس می شود

دلار بانکی 3432 تومان ماند

فروش 750هزار دلاری مونالیزا با ریش و سبیل+عکس

ارز مسافرتی ویژه مسافران اربعین!

تجمع کارگران شرکت های بهره بردار چوب مقابل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

پاکستان جز 5 کشور ایده آل برای سرمایه گذاری شد

استخدام منشی،کارشناس تضمین کیفیت در قزوین

استخدامی گروه صنعتی تولیدی در اذربایجان شرقی

قیمت پژو 2008 در مشخص شد

امتناع مدیران دولتی از واگذاری فضاهای بلااستفاده با تفکر تعرض مدیریتی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: هزینه جاری 90 درصد بودجه را می بلعد/ فقط 1.5 درصد بودجه عمرانی در نیم سال اول پرداخت شد

همایش مشترک همکاری های اقتصادی گلستان و قزل اوردا برگزار شد

رنو سهم 30 درصدی صادرات خودرو در قرارداد با ایران را کاهش می دهد

باکیفیت ترین هدست واقعیت مجازی دنیا در چین تولید شد +عکس

پنج کولر کتابخانه شهر چوئبده آبادان سرقت شد

کاهش ادامه دار نرخ گوشت گوسفندی در بازار

هوش مصنوعی آینده موسیقی را متحول می کند

همکاری صندوق بیمه کشاورزی و معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

آغاز عملیات ریل گذاری متروی شهر بهارستان - اصفهان

ردیف های غیرضروری از بودجه سال آینده حذف می شود

تدوین سند توسعه روستایی شهرستان سبزوار

«مسیریاب صوتی ایرانی» را چقدر می شناسید

"سامانه بررسی اصالت کالا" مجازبودن کالاهای سلامت محور را به مردم اطلاع رسانی می کند

استخدام مراقب خانم جهت کار در مهد کودک  اصفهان

استخدام کارگر ساده آقا در شهر قم

استخدام کارشناس فروش و منشی خانم در شرکت آیرونیک/تهران

230 هزار تن خرما از نخلستان های سیستان و بلوچستان برداشت شد

استخر شنای بانوان تویسرکان امسال به بهره برداری می رسد

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/شهرکرد

استخدام نیروی مسلط به طراحی گرافیست و فتوشاپ و اینترنت

استخدام مدیر اجرایی،حسابدار صنعتی در یک شرکت معتبر

استخدام فروشنده خانم مجرب در شهر قم

محاسبه مدت زمان باقی مانده تا زمین گیر شدن هر انسان ابداع شد!

استخدام همکار خانم جهت لیتوگرافی سپید در تهران

استخدام نیروی آقا جهت فروش و پخش در اصفهان

سقوط 14 درصدی سود دایملر

60 درصد جویندگان کار در خراسان جنوبی فاقد مهارت

قرار گیری طرح کنسانتره زغال سنگ ممرادکو طبس در اولویت های ایمیدرو

دستگیری زوج کلاهبردار در مشهد

پرداخت بخشی از بدهی دولت به پیمانکاران با 800 میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی

نقد و بررسی فراری 250 SWB

محدودیت های گمرک بیله سوار برطرف می شود

تجارت ایران و چین 24 میلیارد دلاری شد

استخدام تعدادی کمک بهیار و بهیار جهت کار در تهران

استخدام کارشناس کنترل کیفیت(شیمی)در شرکت تولیدی روغن/البرز

استخدام پرستار خانم جهت کار در منزل- اصفهان

استخدام گرافیست مسلط به نرم افزارهای گرافیکی  تهران

استخدام گرافیست در یک شرکت در زمینه ابزار دقیق و اتوماسیون

استخدام تولیدی آریاگستر در شهر کرمانشاه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: افزایش قیمت گوشی موبایل با آغاز رجیستری حباب است/ مردم برای تنظیم بازار فعلا گوشی نخرند

استخدام پیک موتوری جهت کار در رستوران  اصفهان

توسعه سرخه حصار به عنوان قطب گردشگری شرق تهران

استخدام طراح حرفه ای چاپ جهت تولیدی پوشاک بچه گانه

افزایش کسری بودجه آمریکا در سال 2017

برگزاری نشست هماهنگی نهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت خوزستان

تجمع اعتراض آمیز کارگران صنایع چوب و کاغذ مازندران

افزایش 30 درصدی گونه های جانوری حیات وحش شیرکوه یزد +فیلم

استخدام تکنسین اتاق عمل در شرکت داهی طب

استخدام کارشناس فروش و بازاریاب در یزد

استخدام پیک موتوری جهت یک سوپرمارکت در قم

استخدام چند نفر کارگر جهت کشتارگاه صبا مرغ در زنجان

دعوت به همکاری ناخن کار و رنگ کار بصورت درصدی در کرج

ظرفیت اقتصاد مسکن به یک سوم رسیده است

بودجه سد راه طرح تحول سلامت

استخدام کارشناس سیستم لینوکس در پایانه های داده ای نوین

چه تعداد مِلک دولتی در کشور داریم؟

گوگل به ازای کشف هر باگ در اپلیکیشن های منتخب اندروید، 1000 دلار جایزه می دهد

دولت بودجه سال آینده را غیرواقعی تنظیم نکند/بحران بدهی با فاینانس

انعقاد پیمان دولت و مجلس برای بودجه ریزی بر اساس عملکرد/ حذف ردیف های غیرضروری از بودجه سال آینده

سود اوراق اجاره ی شرکت رایتل در آبان ماه واریز می شود

صرافی سینا دینار زائرین کربلای معلی را تامین می کند

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی ایران در شش ماه

اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به توسعه اماکن ورزشی خراسان شمالی کمک کرد

وحشت کارگران نیشکر هفت تپه با دیدن مار غول پیکر/ عکس

نرخ ارز دولتی ثابت ماند

بانک: شرایط جذب سرمایه های خارجی در مناطق آزاد فراهم است

راه آهن ایران- ترکمنستان- قزاقستان نقطه تقویت مراودات تجاری گلستان و قزل اوردا است

بحران بدهی در انتظار دولت/ فضا برای فعالیت بخش خصوصی کوچک تر شد

استخدام نظافتچی آقا جهت شهر کرمانشاه

استخدام صندوقدار، کمک آشپز و ظرفشور در اصفهان

استخدام تعدادی کارگر ساده جهت کرمانشاه

استخدام کافی من جهت رستوران و کافی شاپ  کرمانشاه

استخدام تعدادی بازاریاب حرفه ای تلفنی در اصفهان

استخدام طراح مسلط به امور گرافیکی در شهر ساری

تخصیص 2000 میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به راهسازان

استخدام کارمند فروش خانم در یک شرکت معتبر در تهران

تخصیص 2000 میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به راهسازان

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

استخدام مهندس معمار در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت پارسوماش

کاهش ساعت کار و افزایش روزهای مرخصی کارگرانی که در شرایط سخت کار می کنند، ضرورت دارد

پیش فروش محصولات ایران خودرو همراه با تخفیف خرید محصول ایرانی

تولید 16 هزار تن مرغ در چهارمحال وبختیاری

آیا وکالت سپرده‎گذاران کاسپین را هم قبول می کنید؟

رابطه مستقیم افزایش نرخ ارز با ضریب جینی

واگذاری موقوفات فاقد درآمد بروجرد به سرمایه گذاران/جذب 6 سرمایه گذار در این راستا

کشف و شناسایی صدور ضمانتنامه واهی در بانک سپه

تراژدی تعرفه و واردات/کارگرچینی اخراج کارگرایرانی را رقم می زند

12 هزار طرح عمرانی در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است

دستگیری یکی از مدیران محیط زیست

پرداخت تنها 1.5 درصد بودجه عمرانی شش ماهه بصورت نقدی

خدمات بانک اقتصادنوین به زائران اربعین

تلاش دولت برای مولدسازی دارایی ها/ پرداخت بدهی های دولت ضروری است

نرخ کارمزد پی اس پی ها تغییر نمی کند

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملی

کمک 2.2 میلیارد تومانی خیّران زنجانی به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری

تثبیت نرخ ارزهای بانکی در بانک مرکزی

اعتراض کارگران «کمباین سازی تبریز» به روز دهم رسید

مقام قزاقی: موفقیت ایران در مقابل تحریم ها الگوی سایر کشورها شد

بانک: سرعت بخشیدن به تکمیل زیرساخت ها و جذب سرمایه خارجی، هدفگذاری مناطق آزاد در دوره جدید است

اثر رشد معاملات مسکن بر بازار اجاره

استخدام منشی جهت کار در دفتر پیک موتوری- اصفهان

کشف و شناسایی صدور تعدادی ضمانتنامه واهی در یکی از شعب بانک سپه

ارزهای دولتی ثابت ماند

استخدام شرکت پخش بیسکوییت آوند در کرمانشاه

استخدام طراح مسلط به برنامه اسکچاپ و طراحی کابینت

استخدام کارشناس برنامه ریزی تولید،انباردار،بازاریاب/مازندران

استخدام سالن کار ماهر جهت همکاری در تهران

چرا رفتار بانک مرکزی برای حل مشکل موسسات غیر مجاز صادقانه نبود؟

استخدام سرآشپز ایرانی ماهر جهت کار در رستوران سنتی در تهران

استخدام منشی جهت کار در مطب دندانپزشکی- اصفهان

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/اصفهان

به دلیل اجرای طرح تنفس جنگل صورت گرفت تجمع کارگران شرکت های بهردار چوب مقابل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

وزیر آموزش و پرورش: بیش از 3 میلیون تومان؛ هزینه جاری هر دانش آموز برای دولت

برگزاری کلاس های قرآنی در دارالقرآن شهر بافران

مرگ 214 نفر بر اثر حوادث رانندگی در کُردستان

رصد تراکنش های بانکی قانونی است

ارکان هیات مدیره انجمن خبرنگاران صنعت و بازار خودرو مشخص شد

استخدام بازاریاب و راننده در شرکت پخش مواد غذایی

نعمتی:بودجه سال 97 باید بر اساس عملکرد باشد

زنگ خطر افزایش چندمصرفی مواد مخدر در بین معتادان

مسافران اربعین ارز مسافرتی می گیرند / هر نفر؛ 200 دلار

جزییات دریافت ارز مسافرتی برای راهپیمایی اربعین

استخدام همکار خانم یا آقا / تبریز

اطلاعیه برای گندم کاران طلبکار از دولت

قرارداد گل گهر 2 به کنسرسیومی از بخش خصوصی واگذار شد

در قراردادهای مشارکتی ساخت دقت کنید!

توسعه ناوگان ملی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

استفاده بهینه از منابع آبی با کشت دیم چغندرقند محقق می شود

دوربین 360 درجه معلق با ردیابی حرکات در خانه

آغاز معاملات برخط قراردادهای اختیار معامله در بورس تهران

دولت ایران 183/000/000/000/000/000 تومان ثروت دارد

بخش دولتی هم رقیب صادرکنندگان شده است

قیمت ارز، سکه و طلا در بازار آزاد / 30 مهر

رییس پژوهشگاه صنعت نفت تغییر کرد

کاسبی اقتصادی از حماسه اربعین!

برنامه بورس تهران برای عرضه سهام بیمارستان ها

برنامه بورس تهران برای عرضه سهام بیمارستان ها