مطالب مرتبط:
تضاد تعیین سقف واردات با تجارت آزاد
85 درصد دیر الزور آزاد شده است/ ایران، ترکیه و عراق درخصوص همه پرسی اقلیم کردستان اقدامات لازم را انجام می دهند
تضاد تعیین سقف واردات با تجارت آزاد
رد پیشنهاد جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت/استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی طبق قانون
رد پیشنهاد جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 3 مهر 1396 ساعت 01:522017-09-24اقتصادي

عراق پیشنهاد برقراری تجارت آزاد را نپذیرفت


در 6 ماهه سال جاری 44 هزار دستگاه خودروی سواری به کشور وارد شده است که از نظر ارزشی 40 درصد و از لحاظ تعداد 38 در صد افزایش یافته است.

- : مجتبی خسرو تاج امروز در نشست خبری روز ملی صادرات ایران اظهار کرد: در واردات خودرو باید منافع ملی در نظر گرفته شود و اصلاح قوانین واردات این محصول در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی نبوده است و صرفاً برای هوشمند سازی واردات این محصول صورت گرفته است.

وی افزود: در 6 ماهه سال جاری 44 هزار دستگاه خودروی سواری به کشور وارد شده است که از نظر ارزشی 40 درصد و از لحاظ تعداد 38 درصد افزایش یافته است.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: ارزش واردات خودرو در این مدت یک میلیارد و 180 میلیون دلار بوده است.

وی تصریح کرد: حمایت لازم از تولید داخلی از طریق بالا رفتن تعرفه ها صورت می گیرد و اصلاح کردن نحوه واردات خودرو و ایجاد الزام به وجود نمایندگی و خدمات پس از فروش صرفا برای هوشمند سازی واردات صورت گرفته است.

بسیاری از کشورها دوست دارند اقتصادی مانند ایران داشته باشند رییس سازمان توسعه تجارت در ادامه صحبت های خود با بیان اینکه بسیاری از کشورها آرزو دارند اقتصادی مانند ایران داشته باشند گفت: اقتصاد ایران در شرایط عادی قرار ندارد اما در این شرایط توانسته است روی پایی خود بایستد و مانند کشورهای آسیایی شرایط عادی ندارد زیرا ما باید در هر لحظه منتظر اتفاق تازه ای علیه کشورمان باشیم.

خسروتاج درباره وضعیت صادرات ایران به قطر در سال جاری با توجه به شرایط مناسب صادراتی این کشور گفت: در 6 ماه سال جاری صد میلیون دلار به این کشور صادرات داشته ایم در حالیکه رقم صادرات ما در مدت مشابه سال گذشته حدود 40 میلیون دلار بوده است.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: برای حضور بهتر در این کشور اقدامات مناسبی مانند رفع مشکلات حمل و نقل و صدور ویزا و رفع مشکلات بانکی انجام شده است و اکنون دو بانک صادرات و الخلیج در دو کشور مشغول فعالیت هستند اما باید توجه داشت که ظرفیت بازار قطر خیلی محدود است و کشش زیادی ندارد.

وی درباره وضعیت صادرات ایران به عراق در سال جاری اظهار کرد: در 6 ماهه سال جاری 3 میلیارد و 200 میلیون دلار به کشور عراق صادرات صورت گرفته است که این رقم در مدت مشابه سال قبل 3 میلیارد و 100 میلیون دلار بوده است.

وی تصریح کرد: ایران در کشور عراق رایزن بازرگانی داشته و از این طریق سعی بر توسعه روابط اقتصادی با این کشور دارد اما باید توجه داشت که بی ثباتی هایی در این کشور شاهد هستیم که منجر به بروز مشکلات برای صادرات می شود به طوریکه در گمرک این کشور یکباره عوارضی وضع می شود و بی نظمی ها و رفتارهای خودسرانه ای در استانهای مرزی مشاهده می شود که مورد تایید دولت مرکزی نیز نیست.

بانک های عراقی تحت فشار آمریکا رابطه خوبی با ایران ندارند قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره وضعیت روابط بانکی ایران و عراق گفت: مشکلات بانکی در کشور عراق وجود دارد و بانک های عراقی تحت فشار بانکهای آمریکایی روابط خوبی با ایران ندارند و بیشتر فعالیتهای ما در این کشور از طریق بانک های خودمان صورت می گیرد.

3 بار پیشنهاد برقراری تجارت آزاد به عراق دادیم اما نپذیرفته است این مقام مسئول تاکید کرد: پیشنهاد برقراری تجارت آزاد 3 مرتبه به دولت عراق داده شده است اما این کشور آن را نمی پذیرد زیرا بیشتر درآمدهای فعلی آن از طریق تعرفه و عوارض گمرکی تامین می شود.

خسرو تاج اظهار داشت: دنیا با سرعت زیادی در حال تحول است و کشورها برای خود مشخص می کنند که چه کالایی باید تولید و صادرات کنند تا در آینده نیز توسعه فعالیت داشته باشند.

وی افزود: در شرایط فعلی تولید لوازم خانگی در دنیا هوشمند شده است آیا لوازم خانگی ما نیز این شرایط را دارد و با این شرایط می تواند در آینده در بازارهای صادراتی حضور یابد؟ این مقام مسئول اظهار داشت: وضعیت بازارهای هدف در سالهای آتی نیز به عنوان یک سوال کلیدی باید مورد توجه قرار گیرد تا دچار مشکل نشویم.

در 6 ماه گذشته یک کیلوگرم محصولات کشاورزی به عربستان و همپیمانانش صادر نشده است وی با ذکر مثالی افزود: در سالهای گذشته عربستان بازار مناسبی برای صادرات محصولات کشاورزی ایران بوده است اما در 6 ماه گذشته حتی یک کیلوگرم از این محصولات به عربستان و همپیمانان آن صادر نشده است.

سامانه sheexport در کشور راه اندازی شد وی با بیان اینکه دنیای امروز به دنبال تجارتی فراگیر است تاکید کرد: در این راستا برای استفاده از ظرفیت های بانوان در توسعه صادرات و بازاریابی دیجیتالی سایت sheexport در سامانه توسعه تجارت ایران راه اندازی شده است و در آینده نیز سامانه ای برای جوانان راه اندازی می شود تا تجارت مربوط به گروهی خاص نباشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به این سوال که چرا در حال از دست دادن بازار عراق هستیم گفت: سهم ما در بازار عراق کاهش نیافته است اما بخشی از کاهش صادرات در بخش های مختلف به دلیل پایین آمدن قیمت های جهانی است به طور مثال قیمت مواد پتروشیمی در دنیا کاهش یافته است بنابراین از اینکه به سمت خام فروشی در این بخش رفته ایم نباید گلایه شود.

سهم ایران از بازار عراق کم نشده است خسروتاج افزود: در مجموع کشور عراق حجم وارداتش کم شده است اما سهم ایران از این بازار در مقایسه با سایر کشورها کاسته نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به سوالی درباره وضعیت کالاهای صادراتی به کشور گفت: 60 درصد از کالاهای وارداتی واسطه ای و 15 درصد آن سرمایه ای بوده است و 25 درصد نیز سهم سایر کالاها است.

صادرکنندگان از سرعت کند بهبود روابط بانکی گلایه مندند این مقام مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود درباره مشکلات برقراری ارتباط بانکی با سایر کشورها گفت: صادرکنندگان ما در شرایط تحریم یاد گرفته اند که چطور می توانند با وجود مشکلات بانکی تحریم ها را دور بزنند اما این توقع را دارد که بعد از برجام سرعت بهبود روابط بانکی بیشتر شود و از این بابت گلایه مندند.

وی با اشاره به اظهارات صادرکنندگان گفت: آنها چنین می گویند که چرا باید همانند زمان تحریم هزینه بیشتری برای نقل و انتقال پول بپردازیم و ریسک در این ارتباط وجود داشته باشد و همچنین می گویند چرا نتوانسته ایم مشکلات را بعد از رفع برجام به طور کامل رفع کنیم.

لیست کشورهایی که برای برقراری ارتباط با آنها مشکل داریم در اختیار رسانه ها قرار می دهیم وی با اشاره به اینکه با هفت کشور هدف صادراتی برای برقراری ارتباطات بانکی مشکل داریم گفت: در این راستا نامه ای به آقای سیف رییس کل بانک مرکزی ایران نوشتیم و مشکلات موجود را شرح دادیم اما به زودی لیست کشورهایی که برای برقراری ارتباطات بانکی با آنها مشکل داریم در اختیار رسانه ها قرار می دهیم.

خسرو تاج در بخش دیگری از صحبت های خود با ارائه وعده های امیدبخش برای اعطای یارانه های صادراتی به مبلغ 220 میلیارد تومان گفت: تسهیلات صادراتی در دو بخش به مبلغ 100 میلیارد تومان برای کمک سود تسهیلات صادرکنندگان و 120 میلیارد جایزه صادراتی در نظر گرفته شده است که ابلاغیه آن نیز انجام شده و منتظر تخصیص آن هستیم تا در قالب سیاست های سبد حمایتی در اختیار صادرکنندگان قرار گیرد.

وی افزود: این بسته حمایتی در قالب ارائه تسهیلات برای ثبت برند حضور در نمایشگاه یارانه حمل و نقل واگذار می شود اما تا زمانی که پولی نیاید نمی توانیم قول دهیم.

خسروتاج در بخش دیگری از صحبت های خود با گلایه از دولت بابت تاخیر در اختصاص مبالغ یارانه های صادراتی گفت: به معاون اول رییس جمهور موضوع جایزه های صادراتی مطرح شد و اینطور گفته شد که جایزه های صادراتی را باید به شکل دیگری از سایر هزینه های دولت نگاه کنید زیرا بیشتر از 6 ماه از اول سال می گذرد اما هنوز اختصاص نیافته است.

عدم اختصاص یارانه های صادراتی صدای خسرو تاج را نیز در آورد: 6 ماه گذشته هنوز یارانه اختصاص نیافته است ما نیز به دولت معترضیم وی افزود: در خصوص اعطای یارانه های صادراتی به صادرکنندگان کشور ما نیز همصدا با بخش خصوصی هستیم و معتقدیم که باید یارانه های صادراتی اختصاص یابد و ما نیز معترض هستیم.

خسروتاج با بیان اینکه رتبه تجارت فرامرزی ایران 23 پله بالا رفته است گفت: در هر حال باید اولویت ها در کشور برای توسعه صادرات مشخص شود و تعیین شود اولویت ما حمایت از تولید داخلی و مبارزه با قاچاق است یا نه که تحقق این امر مکانیزم های خاص خود را می طلبد.

جزییات روز ملی صادرات امسال معاون وزیر صنعت در بخش دیگری از صحبت های خود درباره برگزاری بیست و یکمین سالروز ملی صادرات گفت: روز ملی صادرات همه ساله در 29 مهر ماه با حضور مقامات عالیرتبه کشوری و اقتصادی در تهران برگزار می شود که شعار امسال تکرار عزم ملی است.

وی افزود: در این روز از 50 صادرکننده برتر ملی با اعطای تندیس صادرکننده نمونه تقدیر به عمل می آید.

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: حدود 700 شرکت در فرآیند ثبت نام صادرکنندگان برتر سال جاری مشارکت داشتند که نزدیک به 70 درصد رشد را شاهد هستیم و از این تعداد 660 شرکت در بخش کالا و مابقی شرکت ها متعلق به شرکت های صادرکننده خدمات بوده است.

وی اظهار داشت: از میان متقاضیان ثبت نام کرده برترین های هر گروه کالایی با توجه به شاخص های اعلامی انتخاب و جهت تحویل پرونده ها و مستندات به آنها اطلاع رسانی شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع 149 شرکت صادرکننده کالا و خدمات از برترین های گروه کالایی برگزیده شده اند تا پرونده های خود را به دبیرخانه روز ملی صادرات تحویل دهند و از این تعداد 117 پرونده مربوط به صادرکنندگان کالا و 32 پرونده مربوط به صادرکنندگان خدمات است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری به دلیل شرایط مندرج در مصوبه هیئت وزیران مبنی بر حصول رشد 10 درصدی در مقایسه با سال انتخاب برخی صادرکنندگان کشوری نتوانستند در فضای رقابتی شرکت کنند گفت: در سال جاری فرصت جدیدی بعد از سالها نصیب بنگاههای کوچک تر شده است تا بتوانند خود را نشان دهند.

در 5 ماهه ابتدایی سال جاری کاهش صادرات داشتیم اما در 6 ماهه جبران می شود وی تاکید کرد: در دوره های 3 ماهه، 4 ماهه و 5 ماهه ابتدایی سال جاری، کاهش صادرات را مشاهده کردیم اما پیش بینی می شود که رشد صادراتی کشور در 6 ماهه ایجاد شود.


کلید واژه ها: کشور - صادرات - ایران - سازمان توسعه تجارت ایران - واردات - واردات خودرو - صادرات ایران - خودرو - اقتصاد - خودروی سواری - میلیارد - اقتصادی - تجارت ایران - شرایط - توسعه - دلار - مشکلات - عراق - صورت - تولید کنندگان - افزایش - درصد - هوشمند - اقتصاد ایران - بانک صادرات - سواری - تولید - حمایت - اصلاح - صدور ویزا

آخرین اخبار سرویس:
لندنِ کنونی از نیویورک جرم خیزتر است!

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبرداد شناسایی 135 میلیون هکتار اراضی و املاک ملی

آقای وزیر درباره خروج از رکود صحبت می شود اما بازار شاهد آن نیست

مزایای صندوق پروژه در تامین مالی پروژه های کلان با منابع داخلی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، تلفنی به سوالات مردم پاسخ می دهد

قیمت دلار بانکی ثابت ماند

آماری از کاهش ذخایر جهانی نفت

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی ایران در شش ماه

وقتی نبض زندگی در حاشیه های کلانشهر شهر اهواز کند می زند

شافعی: در بودجه 97 از گسترش شرکت های دولتی جلوگیری شود

آغاز برداشت چغندرقند از اراضی کشاورزی استان قزوین

جرم انگاری مالیات عملیاتی شد

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی خانم در وبسایت موبودید

استخدام تکنسین آقا آشنا به سخت افزار و نرم افزار

استخدام نیرو جهت فروشندگی در قنادی مهتاب در قم

جشنواره «گل های داوودی» در خرم آباد برگزار می شود

توسعه صادرات اردبیل عقیم مانده است

استخدام کارشناس پرستاری جهت همکاری در مرکز جراحی در تهران

استخدام سرپرست انبار در مجموعه رستوران های زنجیره ای لمزی

استخدام نیروی ماهر در زمینه کابینت سازی در قم

استخدام فروشنده جهت فروشگاه فرش اخوان همتی در قم

استخدام تعدادی پرستار سالمند و معلول جهت همکاری در تهران

استخدام شاگرد برقکار جهت شهر قم

دلار بانکی 3432 تومان ماند

54 درصد مطالبات گندمکاران استان مرکزی پرداخت شد

جریمه بیش از 3 میلیارد ریالی برای نگهداری تلفن همراه قاچاق

بی قانون/ ایتالیا،مناسب برای همه سلیقه ها!

25 میلیون هکتار از اراضی ملی در سیستم کاداستر ثبت شده است

برگزاری نشست هماهنگی نهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت خوزستان

تغییر سهامدار هپکو در صورت اجرایی نشدن تعهدات

توافق مجلس و دولت درباره بودجه نویسی بر اساس عملکرد دستگاه ها از سال آتی /تأکید بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در کارگاه میناساز- اصفهان

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/کرمانشاه

استخدام نیروی نقاش جهت کار در کارگاه MDF در اصفهان

دور دوم پیش فروش ساندرو استپ وی از فردا/ چرا قیمت استپ وی در نمایندگی و بازار اختلاف دارد؟

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در دفتر املاک در قم

استخدام برنامه نویس،مسلط به Asp.Net ,C#,Sql در اصفهان

استخدام گرافیست و برنامه نویس خانم در یک شرکت معتبر/اصفهان

مردم به جیب خود بدهکارتر شدند

آمازون 120 هزار نفر را استخدام می کند

استخدام کارشناس منابع انسانی(رشته صنایع)،کارشناس فروش

قیمت بالای جراحی های زیبایی مانع از رواج آن می شود

استخدام کارشناس اداری،کارشناس منابع انسانی،کارشناس فروش

نقش مخرب صرافی های غیر مجاز در بازار ارز

حضور شریعتمداری در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران

لندن از نیویورک جرم خیزتر شده است

استخدام 6 رده شغلی جهت یک شرکت مهندسی در تهران

استخدام تولیدی چادر مسافرتی ایران تابان

باشها نسبت به پارسال 11 درصد افزایش یافت

استخدام راننده با وانت جهت پخش قطعات رنگی اتومبیل در کرج

سنگ محک غذاها و داروهای مجاز از غیر مجاز

جهش نور چشمی ها با اسم رمز جوانگرایی

تکذیب آمار اشتغال 1٫5 میلیونی جهانگیری

مهمترین موانع توسعه صادرات چیست؟

سالانه 43 کیلو طلا وارد فاضلاب سوییس می شود

دلار بانکی 3432 تومان ماند

فروش 750هزار دلاری مونالیزا با ریش و سبیل+عکس

ارز مسافرتی ویژه مسافران اربعین!

تجمع کارگران شرکت های بهره بردار چوب مقابل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

پاکستان جز 5 کشور ایده آل برای سرمایه گذاری شد

استخدام منشی،کارشناس تضمین کیفیت در قزوین

استخدامی گروه صنعتی تولیدی در اذربایجان شرقی

قیمت پژو 2008 در مشخص شد

امتناع مدیران دولتی از واگذاری فضاهای بلااستفاده با تفکر تعرض مدیریتی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: هزینه جاری 90 درصد بودجه را می بلعد/ فقط 1.5 درصد بودجه عمرانی در نیم سال اول پرداخت شد

همایش مشترک همکاری های اقتصادی گلستان و قزل اوردا برگزار شد

رنو سهم 30 درصدی صادرات خودرو در قرارداد با ایران را کاهش می دهد

باکیفیت ترین هدست واقعیت مجازی دنیا در چین تولید شد +عکس

پنج کولر کتابخانه شهر چوئبده آبادان سرقت شد

کاهش ادامه دار نرخ گوشت گوسفندی در بازار

هوش مصنوعی آینده موسیقی را متحول می کند

همکاری صندوق بیمه کشاورزی و معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

آغاز عملیات ریل گذاری متروی شهر بهارستان - اصفهان

ردیف های غیرضروری از بودجه سال آینده حذف می شود

تدوین سند توسعه روستایی شهرستان سبزوار

«مسیریاب صوتی ایرانی» را چقدر می شناسید

"سامانه بررسی اصالت کالا" مجازبودن کالاهای سلامت محور را به مردم اطلاع رسانی می کند

استخدام مراقب خانم جهت کار در مهد کودک  اصفهان

استخدام کارگر ساده آقا در شهر قم

استخدام کارشناس فروش و منشی خانم در شرکت آیرونیک/تهران

230 هزار تن خرما از نخلستان های سیستان و بلوچستان برداشت شد

استخر شنای بانوان تویسرکان امسال به بهره برداری می رسد

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/شهرکرد

استخدام نیروی مسلط به طراحی گرافیست و فتوشاپ و اینترنت

استخدام مدیر اجرایی،حسابدار صنعتی در یک شرکت معتبر

استخدام فروشنده خانم مجرب در شهر قم

محاسبه مدت زمان باقی مانده تا زمین گیر شدن هر انسان ابداع شد!

استخدام همکار خانم جهت لیتوگرافی سپید در تهران

استخدام نیروی آقا جهت فروش و پخش در اصفهان

سقوط 14 درصدی سود دایملر

60 درصد جویندگان کار در خراسان جنوبی فاقد مهارت

قرار گیری طرح کنسانتره زغال سنگ ممرادکو طبس در اولویت های ایمیدرو

دستگیری زوج کلاهبردار در مشهد

پرداخت بخشی از بدهی دولت به پیمانکاران با 800 میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی

نقد و بررسی فراری 250 SWB

محدودیت های گمرک بیله سوار برطرف می شود

تجارت ایران و چین 24 میلیارد دلاری شد

استخدام تعدادی کمک بهیار و بهیار جهت کار در تهران

استخدام کارشناس کنترل کیفیت(شیمی)در شرکت تولیدی روغن/البرز

استخدام پرستار خانم جهت کار در منزل- اصفهان

استخدام گرافیست مسلط به نرم افزارهای گرافیکی  تهران

استخدام گرافیست در یک شرکت در زمینه ابزار دقیق و اتوماسیون

استخدام تولیدی آریاگستر در شهر کرمانشاه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: افزایش قیمت گوشی موبایل با آغاز رجیستری حباب است/ مردم برای تنظیم بازار فعلا گوشی نخرند

استخدام پیک موتوری جهت کار در رستوران  اصفهان

توسعه سرخه حصار به عنوان قطب گردشگری شرق تهران

استخدام طراح حرفه ای چاپ جهت تولیدی پوشاک بچه گانه

افزایش کسری بودجه آمریکا در سال 2017

برگزاری نشست هماهنگی نهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت خوزستان

تجمع اعتراض آمیز کارگران صنایع چوب و کاغذ مازندران

افزایش 30 درصدی گونه های جانوری حیات وحش شیرکوه یزد +فیلم

استخدام تکنسین اتاق عمل در شرکت داهی طب

استخدام کارشناس فروش و بازاریاب در یزد

استخدام پیک موتوری جهت یک سوپرمارکت در قم

استخدام چند نفر کارگر جهت کشتارگاه صبا مرغ در زنجان

دعوت به همکاری ناخن کار و رنگ کار بصورت درصدی در کرج

ظرفیت اقتصاد مسکن به یک سوم رسیده است

بودجه سد راه طرح تحول سلامت

استخدام کارشناس سیستم لینوکس در پایانه های داده ای نوین

چه تعداد مِلک دولتی در کشور داریم؟

گوگل به ازای کشف هر باگ در اپلیکیشن های منتخب اندروید، 1000 دلار جایزه می دهد

دولت بودجه سال آینده را غیرواقعی تنظیم نکند/بحران بدهی با فاینانس

انعقاد پیمان دولت و مجلس برای بودجه ریزی بر اساس عملکرد/ حذف ردیف های غیرضروری از بودجه سال آینده

سود اوراق اجاره ی شرکت رایتل در آبان ماه واریز می شود

صرافی سینا دینار زائرین کربلای معلی را تامین می کند

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی ایران در شش ماه

اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به توسعه اماکن ورزشی خراسان شمالی کمک کرد

وحشت کارگران نیشکر هفت تپه با دیدن مار غول پیکر/ عکس

نرخ ارز دولتی ثابت ماند

بانک: شرایط جذب سرمایه های خارجی در مناطق آزاد فراهم است

راه آهن ایران- ترکمنستان- قزاقستان نقطه تقویت مراودات تجاری گلستان و قزل اوردا است

بحران بدهی در انتظار دولت/ فضا برای فعالیت بخش خصوصی کوچک تر شد

استخدام نظافتچی آقا جهت شهر کرمانشاه

استخدام صندوقدار، کمک آشپز و ظرفشور در اصفهان

استخدام تعدادی کارگر ساده جهت کرمانشاه

استخدام کافی من جهت رستوران و کافی شاپ  کرمانشاه

استخدام تعدادی بازاریاب حرفه ای تلفنی در اصفهان

استخدام طراح مسلط به امور گرافیکی در شهر ساری

تخصیص 2000 میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به راهسازان

استخدام کارمند فروش خانم در یک شرکت معتبر در تهران

تخصیص 2000 میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به راهسازان

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

استخدام مهندس معمار در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت پارسوماش

کاهش ساعت کار و افزایش روزهای مرخصی کارگرانی که در شرایط سخت کار می کنند، ضرورت دارد

پیش فروش محصولات ایران خودرو همراه با تخفیف خرید محصول ایرانی

تولید 16 هزار تن مرغ در چهارمحال وبختیاری

آیا وکالت سپرده‎گذاران کاسپین را هم قبول می کنید؟

رابطه مستقیم افزایش نرخ ارز با ضریب جینی

واگذاری موقوفات فاقد درآمد بروجرد به سرمایه گذاران/جذب 6 سرمایه گذار در این راستا

کشف و شناسایی صدور ضمانتنامه واهی در بانک سپه

تراژدی تعرفه و واردات/کارگرچینی اخراج کارگرایرانی را رقم می زند

12 هزار طرح عمرانی در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است

دستگیری یکی از مدیران محیط زیست

پرداخت تنها 1.5 درصد بودجه عمرانی شش ماهه بصورت نقدی

خدمات بانک اقتصادنوین به زائران اربعین

تلاش دولت برای مولدسازی دارایی ها/ پرداخت بدهی های دولت ضروری است

نرخ کارمزد پی اس پی ها تغییر نمی کند

تعیین تکلیف 665 میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملی

کمک 2.2 میلیارد تومانی خیّران زنجانی به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری

تثبیت نرخ ارزهای بانکی در بانک مرکزی

اعتراض کارگران «کمباین سازی تبریز» به روز دهم رسید

مقام قزاقی: موفقیت ایران در مقابل تحریم ها الگوی سایر کشورها شد

بانک: سرعت بخشیدن به تکمیل زیرساخت ها و جذب سرمایه خارجی، هدفگذاری مناطق آزاد در دوره جدید است

اثر رشد معاملات مسکن بر بازار اجاره

استخدام منشی جهت کار در دفتر پیک موتوری- اصفهان

کشف و شناسایی صدور تعدادی ضمانتنامه واهی در یکی از شعب بانک سپه

ارزهای دولتی ثابت ماند

استخدام شرکت پخش بیسکوییت آوند در کرمانشاه

استخدام طراح مسلط به برنامه اسکچاپ و طراحی کابینت

استخدام کارشناس برنامه ریزی تولید،انباردار،بازاریاب/مازندران

استخدام سالن کار ماهر جهت همکاری در تهران

چرا رفتار بانک مرکزی برای حل مشکل موسسات غیر مجاز صادقانه نبود؟

استخدام سرآشپز ایرانی ماهر جهت کار در رستوران سنتی در تهران

استخدام منشی جهت کار در مطب دندانپزشکی- اصفهان

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/اصفهان

به دلیل اجرای طرح تنفس جنگل صورت گرفت تجمع کارگران شرکت های بهردار چوب مقابل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

وزیر آموزش و پرورش: بیش از 3 میلیون تومان؛ هزینه جاری هر دانش آموز برای دولت

برگزاری کلاس های قرآنی در دارالقرآن شهر بافران

مرگ 214 نفر بر اثر حوادث رانندگی در کُردستان

رصد تراکنش های بانکی قانونی است

ارکان هیات مدیره انجمن خبرنگاران صنعت و بازار خودرو مشخص شد

استخدام بازاریاب و راننده در شرکت پخش مواد غذایی

نعمتی:بودجه سال 97 باید بر اساس عملکرد باشد

زنگ خطر افزایش چندمصرفی مواد مخدر در بین معتادان

مسافران اربعین ارز مسافرتی می گیرند / هر نفر؛ 200 دلار

جزییات دریافت ارز مسافرتی برای راهپیمایی اربعین

استخدام همکار خانم یا آقا / تبریز

اطلاعیه برای گندم کاران طلبکار از دولت

قرارداد گل گهر 2 به کنسرسیومی از بخش خصوصی واگذار شد

در قراردادهای مشارکتی ساخت دقت کنید!

توسعه ناوگان ملی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

استفاده بهینه از منابع آبی با کشت دیم چغندرقند محقق می شود

دوربین 360 درجه معلق با ردیابی حرکات در خانه

آغاز معاملات برخط قراردادهای اختیار معامله در بورس تهران

دولت ایران 183/000/000/000/000/000 تومان ثروت دارد

بخش دولتی هم رقیب صادرکنندگان شده است

قیمت ارز، سکه و طلا در بازار آزاد / 30 مهر

رییس پژوهشگاه صنعت نفت تغییر کرد

کاسبی اقتصادی از حماسه اربعین!

عراق پیشنهاد برقراری تجارت آزاد را نپذیرفت

عراق پیشنهاد برقراری تجارت آزاد را نپذیرفت