مطالب مرتبط:
شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بازسازی می شود/ اصولگرایان مشغول بازسازی هستند
در جلسه هیات رییسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان صورت گرفت؛/تشکیل کارگروهی برای انسجام بخشی فعالیت های اصلاح طلبان
آذر منصوری:/در انتخابات های اخیر بهترین نتیجه ممکن با اتکا به ساختار شورای عالی نصیب اصلاح طلبان شد/نباید گفتمان اصلاحات را فدای استراتژی کرد
خوش نشینی اعضای شورای شهر تهران به سبک اصلاح طلبان
خوش نشینی اعضای شورای شهر تهران به سبک اصلاح طلبان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 1 مهر 1396 ساعت 00:022017-09-22سياسي

دکتر عارف:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد


رییس فراکسیون امید با هشدار به افرادی که با برخی اظهارنظرها به دنبال نادیده گرفتن هویت اصلاح طلبی هستند، تاکید کرد: فعلاً برای حفظ انسجام جریان اصلاح طلب در برابر برخی اظهارنظرهایی که به دنبال عبور از هویت اصلاح طلبی و فروپاشی وحدت و انسجام هستند سکوت .

- رییس فراکسیون امید با هشدار به افرادی که با برخی اظهارنظرها به دنبال نادیده گرفتن هویت اصلاح طلبی هستند، تاکید کرد: فعلاً برای حفظ انسجام جریان اصلاح طلب در برابر برخی اظهارنظرهایی که به دنبال عبور از هویت اصلاح طلبی و فروپاشی وحدت و انسجام هستند سکوت می کنم ولی در صورت تداوم آن مطمئنا نسبت به اهداف اینگونه اظهارنظرها سخن خواهم گفت.

"محمدرضا عارف دکتر محمدرضا عارف در دیدار با اعضای تشکل دانشجویی انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز با اشاره به جایگاه دانشگاه شیراز در فعالیت های سیاسی قبل و بعد از انقلاب اسلامی بر ضرورت حفظ دستاوردهای ارزشمند این دانشگاه تاکید کرد و گفت: نقش جوانان و دانشجویان در عبور از بحران هایی که جریان اصلاح طلب در ادوار گذشته با آن رو به رو بود نقشی ویژه و ماندگار است که باید قدردان تلاشهای آنان بود.

وی افزود: در اوایل دهه 90 که جو ناامیدی بر جریان اصلاحات حاکم بود جوانان با حضور به موقع خود در مناسبات سیاسی جلوتر از نخبگان اصلاح طلب باعث شکسته شدن جو ناامیدی شدند.

رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: کار بسیار ارزشمند جوانان در سالهای اخیر عبور از خواسته های جریانی به نفع منافع ملی و تلاش برای حاکمیت شعارآرامش، اخلاق و عقلانیت بود.

ذات اصلاح طلبی با تحریم و کنار کشیدن از انتخابات میانه ای ندارد وی با یادآوری عملکرد بخشی از جریان اصلاح طلب در انتخابات مجلس نهم که به عدم حضور انتخابات روی آورده بودند، گفت: ذات اصلاح طلبی با تحریم و کنار کشیدن از انتخابات میانه ای ندارد راهبرد ما در دهه 90 حضور فعال و جدی در انتخابات مهم است و به هیچ وجه با صندوق رأی قهر نخواهیم کرد.

عارف با بیان اینکه جوانان اصلاح طلب در راه رسیدن به آرمانهای خود هزینه های بعضاً سنگین متحمل شدند، به انصراف خود در انتخابات سال 92 که مورد سؤال یکی از حاضرین در جلسه بود اشاره کرد و گفت: تصمیمی که در انتخابات سال 92 گرفته شد بیانگر ظرفیت گفتمان اصلاحات بود و نباید آن را معطوف به فرد خاصی کرد البته آن تصمیم در شرایط برد گرفته شد که تصمیم منطقی و درستی بود.

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد رییس فراکسیون امید با بیان اینکه وحدت و انسجام جریان اصلاح طلب یک اصل مهم برای ادامه حضور این جریان در فضای سیاسی ایران است، خاطرنشان کرد: باید یک صدا از داحل جبهه اصلاحات شنیده شود به همین دلیل در انتخابات مجلس دهم تصمیم گرفته شد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، شورای مشورتی آقای خاتمی و شورای مشورتی گروه امید در قالب ساز و کار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان فعالیت کنند که شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بر خلاف تصور برخی دوستان نه تنها باعث تضعیف احزاب نشد بلکه فرصتی را برای تقویت احزاب فراهم کرد و برخی احزاب اصلاح طلب با توسعه و گسترش فعالیت های خود رو به رو شدند.

با جعل برخی گفتمان ها به دنبال فروپاشی شورای عالی هستند وی بر ضرورت تشکیل احزاب فراگیر در کشور تاکید و گفت: در دور اول فعالیت شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تلاش زیادی برای توقف فعالیت این شورا از طریق تهدیدهای مختلف صورت گرفت ولی از آنجا که عملکرد شفاف و روشنی داشتیم به فعالیتمان ادامه دادیم.

در مقطع فعلی متاسفانه با جعل برخی گفتمان ها به دنبال فروپاشی شورای عالی اصلاح طلبان هستند که البته موفق نخواهند شد و جریان اصلاحات با ساز و کاری که اندیشیده می شود باید انسجام و وحدت خود را حفظ کند.

برای حفظ انسجام جریان اصلاح طلب فعلا سکوت می کنم عارف با هشدار به افرادی که با برخی اظهارنظرها به دنبال نادیده گرفتن هویت اصلاح طلبی هستند، تاکید کرد: فعلاً برای حفظ انسجام جریان اصلاح طلب در برابر برخی اظهارنظرهایی که به دنبال عبور از هویت اصلاح طلبی و فروپاشی وحدت و انسجام هستند سکوت می کنم ولی در صورت تداوم آن مطمئنا نسبت به اهداف اینگونه اظهارنظرها سخن خواهم گفت.

وی با اشاره به سفرهای خود در دور دوم انتخابات مجلس دهم به استانها، تصریح کرد: سفرهای صورت گرفته صرفاً برای تبلیغ کاندیداها نبود چرا که استقبال صورت گرفته در آن سفرها نوعی رفراندوم مردمی برای گفتمان اصلاحات بود.

نظرخواهی از نخبگان برای ادامه فعالیت شورای عالی سیاست گذاری رییس فراکسیون امید تاکید کرد: ترکیب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و ساز و کار آن وحی منزل نیست به همین دلیل علاوه بر تعیین کارگروه ارزیابی عملکرد و پیشنهاد اصلاح در ساختار و روند فعالیت ها از حدود 60 نخبه اصلاح طلب که بعضا از منتقدان شورای عالی بودند در قالب پرسشنامه هایی نظرخواهی شده است که تداوم فعالیت این شورا و تغییرات احتمالی در ساز و کار آن با استفاده از تجمیع این نظرات انجام خواهد شد.

تقدیر از نقش خاتمی و هاشمی رفسنجانی در پیروزی های جریان اصلاح طلب وی به نقش کلیدی آقای خاتمی و آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی های چند سال اخیر جریان اصلاحات اشاره کرد و گفت: منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و روستا باید به وعده های خود عمل کنند.

بویژه اصلاح طلبانی که در این دو نهاد مردمی حضور دارند بدانند که عملکردشان زیر ذره بین است.

عارف با اشاره به لیست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم، گفت: در انتخابات مجلس دهم رویکرد اصلی ما همراهی با جریان حامی دولت بود به همین دلیل در آن انتخابات به دنبال ائتلاف با جریان حامی دولت بودیم علی رغم اینکه قابل پیش بینی بود که برخی از افراد حاضر در لیست در مجلس راهشان را از ما جدا خواهند کرد ولی پیش بینی نمی کردیم که برخی از آنها در مجلس رودروی ما قرار بگیرند.

چرا به مردم توهین می کنید؟ وی با انتقاد از برخی تعابیری که نسبت به لیست امید شورای شهر تهران صورت گرفت، گفت: مردم به احترام گفتمان اصلاحات به تمامی 21 نفر لیست امید رأی دادند چرا با برخی اظهارنظرها به مردم توهین می کنید و زمینه بی اعتمادی به گفتمان اصلاحات را فراهم می کنید؟ رییس فراکسیون امید به عملکرد این فراکسیون اشاره کرد و با بیان اینکه در سال اول فعالیت فراکسیون امید جهت گیری اصلی انسجام بخشی بود، گفت: در سال دوم فعالیت فراکسیون امید به دنبال عملیاتی کردن برنامه های وعده داده شده به مردم هستیم تا در پایان فعالیت مجلس دهم کارنامه قابل قبولی برای ارئه به افکار عمومی داشته باشیم.

عارف با اشاره به بخشی از عملکرد فراکسیون امید، یادآور شد: حضور نمایندگان فراکسیون امید در کمیسیون ماده 10 احزاب، هیات نظارت بر مطبوعات و هیات نظارت بر انتخابات شوراها دستاورد کمی برای جریان اصلاح طلب نیست چه بسا در نبود افراد عضو فراکسیون امید در این مجامع مجوز برخی احزاب اصلاح طلب، مطبوعات و رسانه های مرتبط با این جریان و نیز صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب با چالش جدی رو به رو می شد.

حل مساله حصر مطالبه جدی جامعه است وی با تاکید بر اینکه فراکسیون امید باید از سرمایه اجتماعی بدست آمده مراقبت کند از جوانان خواست در مجامع مختلف و در فضای مجازی مطالبات جدی و منطقی از فراکسیون امید را مطرح کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان در پاسخ به سوالی درخصوص مساله حصر، گفت: اگر جریانات سیاسی به دنبال امتیاز گیری از حل مساله حصر باشند باید بگویم در حل این موضوع که مطالبه جدی جامعه است موفق نخواهیم شد.

فعالیت های خوبی برای رفع حصر در فضای غیر رسانه ای صورت گرفته است که امیدوارم با حل این مساله نگرانی هایی که برای سلامتی محصورین در بین بزرگان و بدنه جامعه وجود دارد رفع شود.


کلید واژه ها: اصلاح طلب - اصلاح - انتخابات - اصلاح طلبان - جوانان - محمدرضا عارف - دانشگاه - امید - عارف - عالی - هویت - تصمیم - شورای - اصلاحات - انتخابات مجلس - تشکل دانشجویی - جریان اصلاحات - انقلاب اسلامی - بعد از انقلاب - هایی - وحدت - تحریم - شیراز - میانه - سیاسی - هشدار - دانشجویان - دانشجویی - دکتر - قبل و بعد

آخرین اخبار سرویس:
بانک ها در اخذ ضمانت نامه ها قانونی عمل کنند

هفتمین شهید مدافع حرم در جهرم تشییع شد

تکلیف نظام با حلقه احمدی نژادی ها چیست؟

«آیینه روح الله» منتشر شد

تصمیم گیری درباره تخلفات احمدی نژاد در صحن علنی

سپاه و ارتش بازوان اقتدار کشور هستند

ضرورت ساماندهی کمک های خیران با بهره گیری از روش های نوین برای رفع محرومیت

قالیباف و جمعی از مسوولان شهرداری عازم کربلا شدند

حمیدرضا بقایی کیست؟

زائران مقوایی در مراسم اعزام کاروان بهداشت و درمان اربعین! (عکس)

اعتراض کارگرانشهرداری کرمانشاه مقابل ساختمان استانداری/عضو شورای شهر: معوقات به زودی پرداخت می شود

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری و بحث روسای قوا در رسانه ها: نظم کشور به هم ریخته/هر کسی باید بجای خود بازگردد/فلان نماینده می گوید بخشدار و فرماندار را با نظر من انتخاب کنید وگرنه دنیا را به هم می ریزم

راه اندازی اتاق مانیتورینگ مدیریت بحران در ایلام

استخدام دستیار دندانپزشک در محدوده شهرک غرب تهران

استخدام اپراتور cnc چوب و فوق دیپلم فنی در محدوده خین عرب مشهد

استخدام مانیتورینگ آقا با تحصیلات لیسانس در یک داروخانه

استخدام شرکت پرداز گرافیک در تهران

استخدام لیسانس یا فوق لیسانس آشنا به امور دفتری و کامپیوتر

سومین جلسه سلسله مباحث اخلاقی تربیتی برگزار می شود

تصاویر/ اولین حضور امدادگران در اردوگاه روهینگیا

استخدام منشی خانم جهت آموزشگاه زبان در تهران

مساله "نفوذ نظر کارشناسی" در مباحث حقوقی و فقهی بررسی شود

استخدام کارگر ماهر و نیمه ماهر جهت کارگاه MDF در اصفهان

ارسال 200اثر به همایش طب و قضا

چرا احمدی نژاد وزیر زن انتخاب کرد، روحانی نه

رونمایی از پیراهن استقلال برای دربی 85 +عکس

توصیه یک نماینده مجلس به وزیر پیشنهادی نیروِ

مکان یابی مدارس تهران در نقاط دنج/ اقدام تحسین برانگیز آموزش و پرورش منطقه 8

بازداشت چند اغتشاشگر در تجمع اعتراض آمیز به سرایدار مدرسه ی در ارومیه

عکس/ تسلیت دایی در پی درگذشت ابراهیم آشتیانی

روز پنجشنبه مراسم چهلم آیت الله راستی کاشانی برگزار می شود

جشنواره درون دانشگاهی "حرکت" در دانشگاه شهرکرد برگزاری می شود

در نشست امروز کمیسیون اقتصادی دفاعیات وزیر پیشنهادی نیرو استماع شد/بررسی لایحه نصب صندوق های مکانیزه فروش

شهید حسین عبداللهی در نوجوانی شهادت را در آغوش گرفت

دولت در تعهدات روزانه اش مانده/ رشد 8 درصدی با نگاه به منابع نفتی و بیگانگان محقق نمی شود

شهر کرمان در انتظار مهر تایید وزارت کشور

ضرورت انسجام مدیریت در تولید محصول رسانه ای اربعین

فولاد کویر آران و بیدگل، پای وزیر صنعت را به مجلس کشاند

همایش فن آوری ایران و گرجستان در تفلیس برگزار شد

شناسایی هویت پیکر 25 شهید ناجا

عدم تایید تاثیر نهنگ آبی بر خودکشی دختران اصفهانی/تکذیب دوتابعیتی بودن اردکانیان/گفت وگوی باهنر

14 آژانس هواپیمایی اجازه فروش بلیط ایام اربعین دارند/سایت های متخلف به پلیس فتا معرفی شدند

میهمان های پاستوری کمیسیون های مجلس

طراحی وضعیت جدید امنیتی برای تهران/ پرواز کوادکوپترها فقط با مجوز و در مناطق مجاز

سلیمی به فارس خبر داد 580 صفحه گزارش و 3806 برگ سند از تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان جمع آوری شده است

اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه اربعین منتشر شد اعلام شماره 09629برای پاسخگویی به شکایات و خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی

در کانادا؛ پوشش برقع ممنوع/ راه حلی ساختگی برای یک مسئله ساختگی +عکس

کمیسیون صنایع از توضیحات ربیعی قانع نشد

امکان تعلیق قرارداد پروژه زیرگذر بهارستان وجود ندارد

تصویب یک فوریت کلیات طرح بودجه سال آینده شهرداری تهران درشورای شهر

6 هزار نیروی بهداشتی و درمانی، امسال به زائران امام حسین(ع) خدمت می کنند

پیغام رهبری برای موسوی به روایت مشاور فرمانده سپاه/مقدم فر: محصوران می توانند به استخر و اسب دوانی بروند

سخنان ترامپ نشان دهنده ضعف آنها است

برخی تخصیص های بودجه در 3 سال گذشته بر اساس سلایق مدیران بوده است

ایجاد 6 بیمارستان صحرایی در مرزهای غربی/ راهپیمایی اربعین حسینی باشکوه ترین مراسم اسلامی است

اعضای شورای حل اختلاف باید ماهانه حقوق دریافت کنند

استاندار نمونه کشوری در بحث اجرای پدافند غیر عامل

صهبایی: به جای تخصص گرایی «پارتی بازی» می کنیم!

قدردانی کشورها از رویارویی ایران با تروریسم دریایی

استخدام پیک موتوری جهت پخش در مشهد

استخدام رزرویشن آقا جهت شیفت شب آژانس در تهران

استخدام کارگر ساده جهت یک چاپخانه واقع در تهران

استخدام چند نفر پشتیبان دستگاههای کارتخوان در تهران

یمه و استخدام کودکان کار بالای 15 سال قانونی است، اما ...

خبر یک نماینده مجلس از پیگیری تخلفات احمدی نژاد

استخدام کارشناس فروش وپشتیبان فنی حوزه خدمات میزبانی و سرور‎‎

ظریف: ما مثل آنها نیستیم که با رقص شمشیر ترامپ مست شویم

استخدام مدیر IT،مسلط به passive شبکه،در شرکت تولیدی

استخدام ناظر اجرایی مکانیک،مهندس معماری،ناظر اجرایی/تهران

مدیرعامل بانک شهر برگزیده جایزه مدیریت مشتری مداری

درخواست صدور دستور موقت توقف برگزاری آزمون مرکز مشاوران و وکلا رد شد

چرا احمدی نژاد وزیر زن انتخاب کرد، روحانی نه

خواب دولتی ها و سبقت فضایی اعراب حاشیه خلیج فارس از ایران

فتوتیتر/آیت الله یزدی:اعضای فقهای شورای نگهبان بر اشکال شرعی فعالیت منتخب زرتشتی شورای شهر یزد به اتفاق آرا رأی دادند

در نشست خبری جشنواره تئاتر سوره مطرح شد: فقدان متن نمایشی خوب دانشگاهی/ جشنواره تئاتر دانشگاهی از هویت خود دور شده است/اعتبار دو برابری برای نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری

تمدید دوره پارلمان اقلیم کردستان عراق

درس خارج فقه نظام سیاسی آیت الله اراکی/8 مأموریت انبیا امروز بر عهده فقها است/اهل سنت هم تعبیر امانت الهی را امامت معنا کرده اند

یک فوریت طرح سیاست های اجرایی و تدوین بودجه سال آینده شهرداری تهران تصویب شد

بخاری نفتی، جان زوج زنجانی را گرفت!

ثبت نام "خلیج فارس" بر بدنه ایرباس آسمان/عکس

توضیحات وزیر پیشنهادی علوم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

تصاویر/ زائران مقوایی در مراسم اعزام کاروان بهداشت و درمان اربعین!

همایش سم شناسی ایران در شیراز

پیغامی که رهبری برای میرحسین موسوی فرستاد/محصوران می توانند به استخر و اسب دوانی بروند

باهنر: آب به آسیاب ترامپ نریزید

مشکلات جزیره کیش لاینحل نیست

پلیس: با 2 دختر هنجارشکن موتورسوار برخورد کردیم +عکس

نظر فقهای شورای نگهبان درباره منتخب زرتشی

همه مسئولان نظام باید برای تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

تکذیب محکومیت دانشجویان دلایل سیاسی توسط غلامی/ فعالیت 27 نشریه دانشجویی در دانشگاه بوعلی

تصویر: تبلیغ عجیب کتاب در یکی از کتاب فروشی های تهران، رستاخیز داعش! 

نخستین جشنواره قرآنی آیه های آسمانی در آران و بیدگل برگزار می شود

غیرت انقلابی شعار محوری راهپیمایی 13 آبان سال جاری/

مواضع دولت تاجیکستان علیه ایران؛ اعتراضاتی به جا یا"بهانه هایی" واهی

توسط پویش کتابخوانی روشنا صورت گرفت انتشار 15هزار نسخه از آیینه تمام نما در یک ماه

حجت الاسلام حسین زاده در گفت وگو با فارس: مصمم هستیم یک تله تئاتر تلویزیونی از کتاب گفتمان قرآنی تولید شود

کمک رسانه به رفع مظلومیت از وقف/ ظرفیت عظیم وقف جدی گرفته شود

حدود صدهزار پرونده ورودی 6 ماه شوراهای حل اختلاف فارس

مناسب ترین نقاط مدارس در تهران مکان یابی شود

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری و اختلاف روسای قوا: نظم کشور به هم ریخته/هر کسی باید بجای خود بازگردد/فلان نماینده می گوید که بخشدار و فرماندار را با نظر من انتخاب کنید وگرنه دنیا را به هم می ریزم

ابلاغ سیاستهای نظام اداری استان

مکان یابی مدارس بر اساس آمایش سرزمینی/ادامه اجرای طرح شهردار مدرسه

شب شهادت حضرت رقیه (س)، هیئت کجا برویم؟

استخدام همکار آشنا به شبکه های اجتماعی در قم

استخدام کمک آشپز و ظرفشور جهت یک آشپزخانه در تهران

استخدام صندوقدار جهت یک رستوران در تهران

استخدام حسابدار مسلط به امور حسابداری و کامپیوتر در تهران

استخدام پنج رده شغلی جهت فست فوددر خراسان رضوی

استخدام سند نویس خانم جهت دفتر اسناد رسمی در تهران

استخدام نیروی ساده در فست فود فامیلی

مدیرعامل بانک پارسیان مطرح کرد:اهداف نمایشگاه تراکنش؛ توسعه کسب و کارهای نوین و اشتغال جوانان

استخدام تعدادی بسته بند جهت پوشاک بچه گانه در تهران

نشانه های جریان انقلابیون بدون ولایت چیست؟/ ترکیب اجتماعی آخرین یاران محمود احمدی نژاد

استخدام حسابدار با حقوق و بیمه در نمایندگی نان قدس رضوی در تهران

استخدام نصاب کابینت mdf حرفه ای در تهران

افتادن خواننده بریتانیایی از روی استیج + ویدئو

استخدام دستیار دندانپزشک در درمانگاه کوروش/البرز

خودکشی نافرجام دختر جوان در تهران/عکس

معرفی وزیر پیشنهادی نیرو فرصتی برای مفاهمه و گفت و گو

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری

برنامه اولین روز کاری ظریف در آفریقای جنوبی

ظریف: ما مثل آن کشورها نیستیم که با رقص شمشیر ترامپ مست شویم

اردکانیان مناسب ترین گزینه برای وزارت نیرو است

رای شورایی ها به یک فوریت طرح سیاست های اجرایی و تدوین بودجه سال آینده شهرداری تهران

دیدار ظریف با رییس جمهور آفریقای جنوبی (+عکس)

ماجرای دردناک سقوط پلنگ از بالای صخره

نخستین نامه سرگشاده حمید بقایی به رییس قوه قضاییه / نهاد ریاست جمهوری روحانی، هم شاکی و هم مرجع استعلام است! / این یک تخلف آشکار است و برگزاری دادگاه غیرقانونی است

امضای سند همکاری ایران و انگلیس در زمینه درمان سرطان (عکس)

اردکانیان با رای بالا وزیر نیرو می شود؟

معرفی استان برتر در حوزه پدافند غیرعامل ایران

مدیران کهگیلویه و بویراحمد قوم گرایی و باندبازی را کنار بگذارند

آیت الله سبحانی به تبریز سفر می کند

حمله رستوران ها به رستورانی که پرسپولیسی ها در آن قلیان کشیدند (+عکس)

دخالت دولت در راهپیمایی اربعین نباید تصدی گرانه باشد

آخرین وضعیت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس + جزییات

تولید نظریه و فکر از برکات مناظرات دانشجویی

برگزاری همایش فن آوری ایران و گرجستان در تفلیس

مدیرعامل بانک شهر برگزیده جایزه مدیریت مشتری مداری

33 طرح بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

وحدت؛ مهم ترین راهکار مقابله با هجمه های ضد اسلامی دشمنان

برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی در بروجن

برگزاری دوره آموزشی برای ضابطان نیروهای انتظامی شهرستان اشنویه

سنددار کردن موقوفات استان اولویت اصلی اوقاف است

کاهش ورودی پرونده ها با ارتقاء جایگاه نمایندگان حقوقی دستگاه‎ های اجرایی/ نمایندگان حقوقی آسیب های دستگاه اجرایی خود را احصاء کنند

مؤسسات قرآنی مطابق با نیازهای نسل جوان فعالیت کنند

راهکار پیشگیری از سوانح و حوادث آموزش عمومی است

شهادت حضرت رقیه (س)

دلایل ضعف منابع تاریخ عاشورا از پس سه قرن نخست اسلامی

مرکز نگهداری معتادان شهرستان سلسله استانداردسازی شود

2000 برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان بوشهر برگزار می شود

مهلت ارسال آثاربه جشنواره ملی خاطره نویسی شهید "حسین همدانی" تمدید شد

توجه به ظرفیت های پیاده روی اربعین، موجب تحول در منطقه و جهان می شود

استاندار کرمان به عنوان استاندار نمونه کشوری در بحث اجرای پدافند غیر عامل معرفی شد

کمبود آب، تغییر اقلیم و گرم شدن زمین چالش عمده منابع طبیعی است

زیرگذر پل سید الشهدای زنجان آماده بهره برداری است

آغاز حرکت کاروان 40 هزار نفری پیاده روی اربعین حسینی «سفینه النجاه»

نصب و راه اندازی دستگاه تهویه در بیمارستان امام خمینی اهواز

پخش مستند زندگینامه مرحوم آیت الله ملک حسینی(ره)

قبله نمای حقیقی دل انسان متوجه خدا باشد

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری

کمیته فرهنگی ستاد حقوق بشر

برترین بوکسور جهان جواهراتش را به رخ کشید+تصاویر

استخدام هتل سایه در امام رضای پنج مشهد

استخدام کارگر ساده جهت مکانیکی در تهران

استخدام همکار آقا آشنا به آفیس و اینترنت با حقوق وزارت کار و بیمه

بانک قرض الحسنه مهر ایران نقش بسزایی در استقرار بانکداری اسلامی دارد

واکنش ترکان به شایعه تنزل جایگاه جهانگیری در دولت: شایعه پردازان یا واقعاً مطلع نیستند یا دنبال چیزی هستند که برای ما آشکار نیست

استخدام حسابدار انبار جهت یک شرکت تولیدی در تهران

استخدام کارمند ساده جهت دفتر قطعات موبایل در تهران

استخدام هتل شادتوس

استخدام صافکار ماهر در انتهای نواب تهران

توضیحات ربیعی کمسیون صنایع را قانع نکرد

استخدام دستیار دندانپزشکی خانم در مطب دندانپزشکی

پیغامی که رهبری برای میرحسین موسوی فرستاد/محصوران می توانند به استخر و اسب دوانی بروند

نگاه اصلاح طلبان به سیاست خارجی باز بودن راه همکاری با همه دنیا است

واکنش چمران به بررسی هزینه های شهرداری در دوران احمدی نژاد

استخدام بازاریاب حرفه ایی باحقوق ثابت،پورسانت،پاداش/کرج

واکنش ترکان به شایعه تنزل جایگاه جهانگیری در دولت: شایعه پردازان یا واقعاً مطلع نیستند یا دنبال چیزی هستند که برای ما آشکار نیست

واکنش ترکان به شایعه تنزل جایگاه جهانگیری در دولت: شایعه پردازان یا واقعاً مطلع نیستند یا دنبال چیزی هستند که برای ما آشکار نیست

حمله خونین فرد اوباش به یک طلبه

نظر قطعی فقهای شورای نگهبان درباره منتخب زرتشی شورای شهر یزد اعلام شد

سالانه 2 هزار یادمان شهدا در استان یزد برگزار می شود

نیروهای مسلح با پشتوانه مردم و اطاعت از رهبری از دشمن هیچ هراسی ندارند

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با امام جمعه قزوین دیدار کرد

8000 نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند

مصوبه جدید مجلس برای پرداخت حقوق کارکنان شورای حل اختلاف

معاون شهرسازی شهرداری تهران اعلام کرد آخرین وضعیت گود برداری در اطراف برج میلاد

یک مسابقه به رهبری "کامبیز دیرباز"!

مسئول محور عراق ستاد اربعین سازمان اوقاف تشریح کرد خدمات اوقاف به زائران در صحن حضرت زهرا (س) و مسجد براثا/ توزیع بیش از 220 هزار وعده غذای گرم

آیین بدرقه و اعزام اکیپ های اورژانس اربعین (عکس)

معرفی سه پایگاه اینترنتی پُرکاربرد برای زائرین اربعین

دشمن جرات حمله و تهدید ایران را ندارد + فیلم

لزوم مکان یابی مناسب برای مدارس شهر تهران

واکنش ترکان به شایعه اختلاف روحانی و جهانگیری و اختلاف روسای قوا: نظم کشور به هم ریخته/هر کسی باید بجای خود بازگردد/فلان نماینده می گوید که بخشدار و فرماندار را با نظر من انتخاب کنید وگرنه دنیا را به هم می ریزیم

همایش سه ساله های حسینی + عکس

«قرارگاه پدافند هوایی» نمونه هماهنگی و همدلی نیروهای ارتش و سپاه است

تمدید فعالیت پارلمان اقلیم کردستان برای 8 ماه دیگر

باید با عکست زندگی کنم

درخواست توقف برگزاری آزمون مرکز مشاوران و وکلای قوه قضاییه رد شد

دکتر عارف:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد

دکتر عارف:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد