مطالب مرتبط:
خرید100 میلیارد تومان تجهیزات برای مراکز بهداشتی جنوب غرب خوزستان
600 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی آذربایجان غربی وارد شد
پرداخت 18 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران
بیش از یک میلیارد تومان در سال 95 برای ساماندهی گلزار شهدای روستاهای استان قم هزینه شد
بیش از یک میلیارد تومان در سال 95 برای ساماندهی گلزار شهدای روستاهای استان قم هزینه شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 31 شهریور 1396 ساعت 00:002017-09-21سياسي

28 میلیارد تومان چک بلامحل در شهرداری کرج صادر شده است


در نشست شورای اسلامی شهر کرج موضوع صدور 28 میلیارد تومان چک بلامحل در شهرداری این کلانشهر مطرح شد.

- رخداد24 : به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار رخداد، در جلسه صبح یکشنبه شورای اسلامی شهر کرج و در ارایه سخنان پیش از دستور جلسه اعضای شورا، احد رسولی رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج، بیان کرد: سرپرست شهرداری به دلیل صدور چک های بلامحل نتوانستند در جلسات شورا حضور پیدا کنند و به این کار رسیدگی داشتند در نتیجه نیاز به رسیدگی قانونی به این موضوع است و هر شخصی که این چک ها را کشیده است بایستی پاسخگو باشد.

وی در ادامه با اینکه صدور چک بلامحل در شهرداری موجب صدمه به وجه اجتماعی مدیریت شهری کرج است، افزود: در بین 23 نهاد خدمت رسان جایگاه سرمایه اجتماعی شورا 16 و شهرداری 19 است و این جایگاه مهم نشان ازاهمیت رسیدگی سریع به این موضوع دارد.

در ادامه فرج اله ایلیات در مورد چک های بلامحل گفت: در دو ماه گذشته تنها دونوع از این چک ها وجود داشت که به آن رسیدگی شد و به جز آن هیچ چک بلامحلی دست پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی وجود ندارد و اینکه چرا سرپرست شهرداری برای ارایه توضیحات در این خصوص در صحن شورا حضور نمی یابد جای سوال دارد.

**تذکر به سرپرست شهرداری کرج؛ از مسایل حاشیه ساز دوری کنید اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه طبق گزارش سرپرست شهرداری کرج 28 میلیارد تومان چک بلامحل کشیده شده است، افزود که این موضوع نیاز به شفاف سازی دارد.

منصور وحیدی نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: موضوع دستمزد و حقوق و مزایای کارکنان شهرداری، بحث ساماندهی سرویس مدارس و همچنین مسئله استخدام نیروهای بازنشسته در سمت های سنگین و مسئولیت آور شهرداری موجب تبعات سنگین در شهر شده است که نیاز به پیگیری جدی دارد.

وی در ادامه با تذکری به سرپرست شهرداری کرج از وی درخواست کرد که از کارهای حاشیه ساز پرهیز کرده و به حل این مسائل اساسی در شهر بپردازد.

**ضرورت شفاف سازی در مورد لایحه دوفوریتی مشارکت شهرداری در برگزاری نمایشگاه کتاب البرز در ادامه جلسه لایحه ای در مورد همکاری و مشارکت شهرداری کرج با اداره کل ارشاد اسلامی البرز برای برگزاری نمایشگاه کتاب البرز با تامین اعتبار 200 میلیون تومانی و به منظور تهیه بن کتاب خدمات ، برگزاری جشن و همچنین تامین هدیه برای فرهیختگان مطرح شد.

سید علی اکبرمیروکیلی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج در مورد این لایحه با اشاره به اینکه داشتن یک الگوی رقمی و تعیین سرفصل ها برای این مورد ضروری است، گفت: سال گذشته حتی یک ریال هم بابت این مورد هزینه نشد بلکه تنها در مورد آسفالت محوطه برگزاری نمایشگاه و خدمات این چنینی با اداره کل ارشاد البرز مشارکت داشتیم.

وی با برشمردن اینکه در سال جاری بودجه ای هدفمند توسط کمیسیون فرهنگی و براساس سرفصل های تعیین شده منظور شده بود، افزود: برای این لایحه باید مبلغ تعیین شود که سقف آن طبق صحبت های انجام شده با سرپرست شهرداری کرج برابر 150منیلیون تومان است.

فرج اله ایلیات عضو شورای اسلامی شهر کرج در مورد این لایحه توضیح داد: اگر این اقدام قرار باشد از سوی مدیریت شهری کرج انجام شود سال بعد فرآیند آن ادامه خواهد یافت، درصورتی که پیش از برگزاری نمایشگاه کتاب این درخواست به دست شورای اسلامی شهر کرج نرسیده است و حتی سال های گذاشته نیز این چنین درخواستی مطرح نشده بود.

وی ادامه داد: در چنینی مواردی در ابتدا باید لایحه دوفوریتی به صحن شورای شهر ارسال شود و در ادامه برای آن تصمیم گیری شود.

در ادامه و بعد از اعلام نظر اعضای شورای اسلامی شهر کرج مقرر شد که هرگونه تصمیم گیری در مورد این لایحه به جلسه بعدی و با حضور سرپرست شهرداری کرج موکول شود.

**مخالفت با لایحه واگذاری زمین 3 هزارمترمربعی به هیات رزمندگان فاطمیون غرب کرج در ادامه جلسه لایحه شهرداری در ارتباط با واگذاری یک قطعه زمین به مساحت 3 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی صوفی آباد در خیابان قلم شاهین ویلا به هیات رزمندگان فاطمیون غرب کرج و به منظور احداث ساختمان مذهبی برای این هیات مطرح شد که در کمیسیون فرهنگی به تصویب نرسیده بود.

میروکیلی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج در مورد این لایحه با بیان اینکه حدود 800 میلیون تومان اعتبار سالانه برای این نهاد منظور شده است، گفت: با توجه به اینکه شهرداری اکنون در بحران مالی به سر میبرد بخشش این چنین اموال منقول و غیر منقول به دیگر نهادهای شهری صحیح نیست و هیات رزمندگان فاطمیون با تکیه بر اعتبار سالیانه خود می تواند این هزینه ها را تامین کند.

منصور وحیدی نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج با توضیح اینکه هیچکس با کمک رسانی به حوزه های فرهنگی و مذهبی مخالف نیست ادامه داد: اما اینگونه کمک ها باید اصولی و بر اساس شفاف سازی در هزینه ها باشد.

به دنبال اعلام نظراعضای شورای اسلامی شهر، این لایحه بر طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی به تایید نرسید و مصوب نشد .

**هزینه کرد یک میلیارد و 700 میلیون تومانی برگزاری مراسم ستاد اربعین و ماه محرم در سال 95 در ادامه جلسه با اشاره به در پبیش داشتن روزهای سوگواری ماه محرم وحضور 2 هزار هیات و 1500 مداح و شاعر که در ایام ماه محرم در نقاط مختلف شهر فعالیت می کنند،موضوع کمک مدیریت شهری کرج به مساجد و هیات های مذهبی برگزاری این مراسم مطرح شد.

اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در مورد این لایحه گفت: در صورت تامین ردیف های اعتباری در این مورد، ارایه جداول ریز اقدامات هیات ها باید مشخص شود.

سید علی اکبر میروکیلی معاون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: در سال گذشته حدود 453 میلیون تومان از حوزه معاونت فرهنگی و 68 میلیون تومان هم از ردیف خدمات شهری به ستاد اربعین وبه منظور برگزاری مراسم این روز اختصاص داده شد و 600 میلیون تومان نیز برای ارسال اتوبوس ها به خطوط مرزی هزینه شد که این ردیف هنوز به سازمان اتوبوسرانی پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: تا قبل از سال 95 و به مدت سه سال در ماه محرم سفره اشک برپا شده ودر قالب آن بن هایی به مبالغ 500 تا 300 میلیونی در اختیار مساجد و هیات ها قرار داده میش اما.

بعد از گذشت سه سال هزینه برگزاری سفره اشک به ردیف های دیگر اختصاص یافت و این هزینه کرد در کل کنار گذاشته شد.

میروکیلی گفت: مشارکت در سیاه پوش کردن شهر و همکاری با ارگان ها به منظور برپایی مراسم عزاداری ، مشارکت در برگزاری همایش هایی مثل شیرخوارگان، عاشوریان، برپایی ایستگاه های صلواتی، مشارکت در اجرای نمایش ها و تئاتر های مذهبی، برگزاری مراسم کاروان اسرا و یا برپایی مراسم قرائت زیارت عاشورا در مجموع به مبلغ 550 میلیون هزینه کرد داشته است.

وی ادامه داد: در کل یک میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه برگزاری مراسم محرم و اربعین درسال گذشته شده است که شامل 550 میلیون هزینه برگزاری مراسم ماه محرم و 521 میلیون هزینه برگزاری ستاد اربعین است اما 600 میلیون تومان نیز هزینه کرد اقدامات اتوبوسرانی بابت ارسال اتوبوس به مرز برای انتقال زائران است که به عنوان یک بدهی هنوز پرداخت نشده است.

**نبود یک حسینیه شاخص در کرج که فرهنگ عاشورا و سوگواری ماه محرم را ماندگار کند عباس زارع رییس کمیسون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج در مورد این لایحه گفت: یکی از کارهایی که معاونت فرهنگی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر باید آن را پیگیری کند این است که حرمت چنین سنت های ارزنده ای مانند برگزاری مراسم عزاداری ایام ماه محرم با درنظر گرفتن ضریب ایمنی حیات مذهبی و در ردیف هایی مانند جمع آوری زباله و یا بهبود کفیت محیط در این مراسم پاس داشته شود.

وی با اشاره به اینکه شهر کرج یک حسینیه شاخص ندارد که فرهنگ عاشورا و سوگواری ماه محرم را ماندگار کند ندارد، گفت: معماری مساجد با رویکرد جذب کردن مردم مدنظر قرار داده شود؛ در کنارآن توجه به اصالت برای شاخص کردن ارزش های دینی بر اساس درنظر گرفتن اعتبارات لازمه در این مورد حائز اهمیت است.

زارع عنوان کرد: در چنین برهه زمانی به جیب شهرداری و درآمدهای وصولی باید دقت داشت و بر اساس آن هزینه کرد داشت؛ چرا که دربحران های مالی کنونی میزان هزینه کردها و ردیف های اعتباری متظور شده برای شهرداری کرج بسیار مهم است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرخداد، این لایحه به دلیل قانع نشدن اعضای شورای اسلامی شهر برای مواقفت با متن آن و عدم شفاف سازی در این مورد از دستور کار جلسه خارج شد.

نیوشا فتحی زاده منبع :
کلید واژه ها: شهرداری - سرپرست شهرداری - شورا - اسلامی - نمایشگاه کتاب - شورای - میلیارد - اجتماعی - نمایشگاه - البرز - فرهنگی - کتاب - سرمایه - سرمایه گذاری - سرویس مدارس - گزارش - حاشیه - تامین - پیمانکاران - حقوق - شفاف - استخدام - کارکنان - خبرنگار - سید علی - یکشنبه - مدیریت - دستمزد - ارشاد - حقیقی

آخرین اخبار سرویس:
ایران کشوری پیشرو در مبارزه و پیشگیری از بیماری های غیر واگیر

تیپ متفاوت سحر قریشی دیشب د ر یک مراسم! ( + عکس)

کسب عنوان نخست کاروان قرآنی منطقه آزاد اروند

چشم اندازهای زیبای انگلیس

از دسته گل جدید ترامپ تا سینمای ایران

کتاب پادشاهان پیاده رونمایی شد پناهیان: برترین نوع زیارت اربعین حضور در کاروان های زیارتی با محوریت هیأت های مذهبی است/ دانشگر: هیأت های مذهبی از کتاب ها فاصله گرفتند

خلیج فارس در سه روز آینده مواج است

هواپیمای عظیم الجثه بویینگ در تهران/عکس

نسل جدید بیل مکانیکی را ببینید

رهبر انقلاب: روز موشک نگذشته

اولویت مدیران: تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت اعتماد عمومی

نفوذ یک سرباز گمنام به مرکز حزب دموکرات

برپایی کرسی های نفحات القرآن با حضور 3 چهره جدید + صوت و عکس

مهمترین استخدامی های هرمزگان و بندرعباس - هفته 30 ام سال 95

موتورهای جست وجوی بومی، گوگل های ایرانی می شوند؟

جدول زمان بندی بودجه سال97/آیا بودجه تا نیمه آبان به مجلس می رسد؟

دزفول در حال تبدیل شدن به قطب صنعت و اقتصاد است

تصاویر شهید حججی در دست دختران و پسران فلسطینی

صحنه شگفت انگیز شکار فلامینگو توسط بابون

بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از پروژه های عمرانی لرستان

ترامپ سر کلاس جغرافیا!

استاد حوزه و دانشگاه: پیام شهدا، وحدت و همدلی است

کمک به جبهه مقاومت ریشه در فرهنگ غنی ایرانیان دارد/ سخنان ترامپ برای مردم ایران آشناست

تیپ متفاوت خانم های بازیگر در یک مهمانی! + عکس

کمیته احیای فتنه تشکیل شده است/ محدودیت جدیدی برای خاتمی اعمال نشده است/ چرا شورای امنیت ملی تصمیم به حصر گرفت؟

سردار غیب پرور: هرگاه در طول تاریخ، به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم

مهمترین استخدامی های یزد - هفته 30 ام سال 95

نهایی شدن اساسنامه سازمان مدارس غیردولتی

مهمترین استخدامی های اصفهان - هفته 30 ام سال 95

درمان آسم با کمک کرم روده!

در 20 ساله آینده تنها با فکر کردن می توان محیط اطراف را کنترل کرد!

پشت پرده دیوارکشی اطراف مجلس مشخص شد؟

مهمترین استخدامی های گیلان و رشت - هفته 30 ام سال 95

حوزه استحفاظی شهر آبادان تنها یک ماشین آتش نشانی دارد

سند 2030 به دنبال سیطره تفکر سکولار بر جهان است/مکتب اهل بیت(ع) جهانشمول است و اسلام قدیمی نمی شود

خوشگذرانی سام درخشانی در برزیل! + عکس

مهمترین استخدامی های البرز و کرج - هفته 30 ام سال 95

دستفروشی مظلومانه دختر معلول+ عکس

بیش از 400 مقام ارشد چین زیر تیغ مبارزه با فساد

یادواره شهیدان فروغی و77 شهید در دبیرستان شاهد دخترانه ندای فاطمه شهر ری+تصاویر

رویدادهای خبری استان قزوین (28 مهرماه)

تیپ خانم بازیگر در میان توله سگ هایش! + عکس

تیپ متفاوت سحر قریشی دیشب در یک مراسم! (+عکس)

بهترین مدل مو برای پسر بچه ها

محسن رضایی دلیل عصبانیت آمریکا را فاش کرد

جمله های کلیدی که باید با خود تکرار کنید

هیئت رییسه شورای شهرستان اندیمشک انتخاب شدند

کنایه "گنجشکی" به سخنان آخوندی

بررسی اوضاع سیاسی و امنیتی عراق و منطقه در دیدار جبوری و سفیر ایران

رویدادهای خبری استان قزوین (28 مهرماه)

قدرتمندی سپاه، آمریکا و ترامپ را به وحشت انداخته است

مسئولان درد هنرمندان را نمی فهمند؛ دلسرد شده ایم مسئولان می آیند و می روند

طرز تهیه دسر سمیفردو عسلی

از کجا بفهمیم که چه کسانی به ما اهمیت می دهند؟

تصادف تریلی و اتوبوس در جاده قدیم کرج

قدردانی سپاه از حمایت مردم و مسوولین توسعه توان دفاع موشکی کشور تدوام خواهد یافت

دیدارهایی که پس از 30 سال دوباره زنده شد+تصاویر

یک اقدام شایسته در تکریم ارباب رجوع+ عکس

کنایه گنجشکی به سخنان آخوندی

تعریف بسته گردشگری ترکیبی ترکیه و ایران برای دنیا/ سفر گردشگران از مولانا تا شمس

دلیل اصلی دیوارکشی اطراف مجلس هنوز اعلام نشده است

کنایه "گنجشکی" به سخنان آخوندی

آمانو بار دیگر از پایبندی ایران گفت/نشست بروکسل با چاشنی برجام

دلیل اصلی دیوارکشی اطراف مجلس هنوز اعلام نشده است

رنگ گلبهی در دکوراسیون نشیمن

هفت عبارتی که باید به فرزندانتان بگویید +ویدئو

مشکلات وزارت نیرو با حضور اردکانیان حل خواهد شد

چرا اکثر قراردادها به نفع طرف خارجی تمام شده است؟

7 کارمند سمی که باید به سرعت آن ها را اخراج کنید

چطور با انتقاد کنار بیاییم؟

دختر خاص دیدار نخبگان با رهبری کیست؟ (عکس)

معاون دولت هاشمی: همبازی فرامرز قریبیان بودم و نقش منفی بازی کردم

جمع بندی روز: پنج شنبه، 27 مهر 1396

مدیریت دانش چیست و چرا باید از آن بدانیم؟

تک عکس/ اسب های بی سوار

ابعاد حقوقی آثار تحصیل تابعیت ایران چیست؟

پرواز های امروز فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

تهیه کننده فیلم «بغض»: مردم نسبت به فعالیت رسانه ها آگاهی ندارند

جدول زمان بندی بودجه سال97/آیا بودجه تا نیمه آبان به مجلس می رسد؟

انتظار دانشگاهیان از دولت محقق نشد/خلاء وزیر علوم مصیبت بزرگی است/به زودی از پا می افتیم!

سرقت مجسمه ها؛ ناهنجاری مادی یا مساله فرهنگی؟

درسی که آیت الله مهدوی کنی به یک مشروب فروش داد/چه کسی آیت الله مهدوی را به ساواک لو داد؟

چرا اکثر قراردادها به نفع طرف خارجی تمام شده است؟

چرا اکثر قراردادها به نفع طرف خارجی تمام شده است؟

درسی که آیت الله مهدوی کنی به یک "مشروب فروش" داد/چه کسی آیت الله مهدوی را به ساواک لو داد؟

کوچکی نژاد: مردم اروپا و آمریکا باید از سپاه حمایت کنند

"اردکانی" و "غلامی" وزرای پیشنهادی "نیرو و علوم" افرادی کارآمد هستند

عضویت نماینده زرتشتی شورای یزد در گروی رفع ابهام از یک تبصره قانون شورا ها

نماز اول وقت مهمانداران زن در باند فرودگاه

دادگر: باید از این پس با مربیان خارجی منصفانه قرارداد ببندیم

نقش آیت الله مهدوی کنی در تربیت مدیران تراز انقلاب اسلامی

آمانو: بدون هیچ مشکلی به نظارت بر برجام ادامه می دهیم

تقویم تاریخ | جمعه 28 مهر 1396

نگار جواهریان به سوگ پدر نشست

دختر خاص دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری کیست+عکس

وقتی با یک اتفاق ساده، آقای دوربینی به آرزوی خود می رسد +عکس،ویدئو

خاتمی:اروپا و آمریکا سر و ته یک کرباس هستند

تصاویر : وداع غم انگیز با کودکان روهینگیایی غرق شده

عکس/ آوازه ی شهید حججی به روسیه رسید

ایلام و مهران یکپارچه آماده اربعین اند/ همه تغییرات اخیر مرزمهران

ریشه بحران بولیوی - در جریان بحران ک روزنامه نگار رییس جمهوری بولیوی شد

خاموشی برج ایفل برای قربانیان سومالی

نمایشگاه ملی گردشگری پارس در شیراز برگزار می شود

قدرتمندی سپاه، آمریکا و ترامپ را به وحشت انداخته است

این افراد در معرض خطر ابتلا به سرطان قرار دارند

پوستر | امام خمینی(س): خون دلی که پدر پیرتان از این دسته متحجر خورده است هرگز از فشارها و سختیهای دیگران نخورده است

تجاوز جنسی به بازیگر زن در 16 سالگی

تصویب اولین بودجه لبنان از سال 2005

پوستر | آیت الله هاشمی: اگر شیاطین بگذارند و اگر اهل فکر و دلسوزان امّت وارد میدان بشوند، می ‏شود امیدوار بود که به تدریج و مرحله به مرحله دنیای اسلام را جلو ببریم

مجموعه شعر درباره ظهور امام زمان (عج)

تشکیل کارگروه های علمی پژوهشی / ابتکارات جدید حوزه تهران در ارتباط با طلاب و اساتید

جامعه مجازی روابط عمومی برگزیده جشنواره ملی فضای مجازی و رسانه

شناسایی مناطق محروم هدف گروه های جهادی است

محمود صادقی: از توضیحات دکتر غلامی قانع شدم

نگار جواهریان عزادار شد

رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد

توقف میلان و پیروزی آرسنال در لیگ اروپا

آمانو: بدون هیچ مشکلی به نظارت بر برجام ادامه می دهیم

نقص فنی در پرواز تهران-اهواز هواپیمایی زاگرس

دانلود آهنگ جدید بهنام ستوری (اس آی) بنام بهش بگین

خدمت سپاه امیرالمومنین به زائران/ از راهسازی ، اسکان و ایجاد درمانگاه تا استقرار بالگرد و مقابله با بیوتروریسم

سرلشکر باقری پیام رهبر انقلاب را به بشار اسد تسلیم کرد

سند 2030 به دنبال سیطره تفکر سکولار بر جهان است/مکتب اهل بیت(ع) جهانشمول است و اسلام قدیمی نمی شود

ادعای مشاور امنیت ملی آمریکا علیه سپاه «دروغ» است

خدمت سپاه امیرالمومنین به زائران از راهسازی ، اسکان و ایجاد درمانگاه تا استقرار بالگرد و مقابله با بیوتروریسم

برگزاری مجلس یادبود حجت الاسلام حسینی بادکوبه ای در مسجد فخرالدوله

برخی برنامه های تلویزیون در نقطه مقابل افزایش جمعیت قرار دارند

تصاویر/ در حاشیه یادواره شهدای اطلاعات عملیات

دیدار معاون اول رییس جمهور با رییس جمهور آذربایجان در استانبول

مبارزه با تروریسم محور توافق معاونین وزاری خارجه ایران و روسیه

سند 2030 به دنبال سیطره تفکر سکولار بر جهان است/مکتب اهل بیت(ع) جهانشمول است و اسلام قدیمی نمی شود

خوراک اختاپوس

نقض فاحش آزادی در کِبِک

تصاویر/ بازدید نائب رییس دانشگاه شام از چاپخانه انتشارات اسوه

عکسی زیبا از حمید گودرزی در کودکی

دیدار ظریف با رییسی+عکس

عکس/سلفی علی زند وکیلی با مادربزرگش

عکس/ سلفی سه چهره محبوب سینما در آسانسور

عکس/ پژمان جمشیدی درکنار خواهرش

عکس/ نوید محمدزاده در جشن تولد باران کوثری

اعتراض به طرح ضربنی جمع آوری قلیان در تلویزیون

هرگاه در طول تاریخ انقلاب به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم

آیت الله یزدی:متناسب با زمان خود باید به سلاح های دفاعی مجهز باشیم

دشمن در منطقه نفوذ کرده و موذیانه در حال اجرای برنامه هایش است

تصویری از مرز ایران و عراق و دو روستای "هانه گرمله"

عکس/ درخت بلوط در وسط خیابان

آمانو: هنوز تغییری در رفتار ایران در اجرای برجام ندیده ایم

تصاویر/ سومین اجلاس استانی نماز خراسان جنوبی

دولت مانع واگذاری صنایع سنگین خراسان شمالی به بخش خصوصی شود

اقدام شایسته یک مجموعه دولتی + عکس

آب نوردی برای دفاع از خلیج همیشه فارس در چابهار+ گزارش

آیت الله یزدی:متناسب با زمان خود باید به سلاح های دفاعی مجهز باشیم

دشمن در منطقه نفوذ کرده و موذیانه در حال اجرای برنامه هایش است

مقایسه سوار شدن حضرت زینب(س) بر محمل قبل و بعد از عاشورا

مبادلات تجاری ایران و ترکیه از طریق پول ملی دو کشور انجام خواهد شد

اجلاس رؤسای سازمان های هواپیمایی منطقه خاورمیانه در عمان برگزار می شود/ بررسی چالش های ایمنی هوانوردی

ولایتی: توطئه های آمریکا خنثی و نقش بر آب می شود

دعا و اجابت دعا در کلام علوی

برگزاری مصاحبه اعطای مجوز به مؤسسات مردمی ـ فرهنگی قرآن و عترت لرستان

گزارش تصویری «آبروی محله» در کوهدشت

بررسی تراکنش های بانکی صنوف تا قبل از 95 فاقد وجاهت قانونی است

فال روزانه جمعه 28 مهر 1396

نماهنگ/ رهبرانقلاب: وابستگی بیچارگی می آورد

خانواده ستایش:قصاص نمی خواستیم

عکس/ ترفندی بسیار جالب برای عکاسی

آماده سازی زیرساخت های اربعین در کرمانشاه و تعلل استان های معین

موزه دفاع مقدس دایره المعارف اسلام و انقلاب محسوب می شود

نوجوانان باید مهارت زندگی در عصر تاثیر پذیری فرهنگ از فناوری را یاد بگیرند

بزرگترین صادرات غیرنفتی ایران

اعتراض به خرابی سالنگ؛ میراث از یاد رفته شوروی

تبلیغ فرهنگ عاشورا مهم ترین عنصر اربعین است/در جبهه مقاومت باید به پیروزی معنوی متوسل شویم

دیدارهایی که پس از 30 سال دوباره زنده شد+تصاویر

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: راهپیمایی اربعین فرصتی برای تمهید ظهور امام زمان (عج) است.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مخالف تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و نهضت

فصل جدید مخالفت در اردوگاه اصلاحات

بررسی معضلات جدی خرمشهر

فال روزانه جمعه 28 مهر 1396

برگزاری هفته فرهنگی ایران در باکو در سال 2018

محسن هاشمی خیال ریاست جمهوری ندارد

روزنما: اعتراض دانشجویان به تفکیک جنسیتی

بیش از صد هزار مربی پیش دبستانی و نهضت مشمول طرح استخدامی

علنی شدن مشکل احزاب آلمان بر سر تشکیل دولت ائتلافی

مراسم برگزاری بزرگداشت روز جهانی عصای سفید با مشارکت بانک گردشگری

انتصاب مسول روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی

یادداشت ابوالفضل فاتح در حمایت از سید ضیاء هاشمی

طرح نمایندگان برای مقابله با تهدیدات اخیر آمریکا در مورد ایران

سپاه در دفاع از مردم وملت ایران مرز نمیشناسد

33 سال پیش در چنین روزی کاهش پرسنل دیپلماتیک آمریکا در بیروت

داریوش قربانی شهردار تازه کند پارس آباد شد

دمنوش هایی که به بدنتان گرما می بخشند

عارف: مبنای تصمیمات قوه قضاییه باید قانون باشد /استفاده از همه ابرازهای ارتباطی حق مردم است

/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

اسناد پرونده تخلفات نفتی دولت نهم و دهم

دانش ارتباطات یا علم پروپاگاندا!

تواضع و فروتنی از خصوصیات شاخص سردار «لک زایی» بود

گلستان در حوزه استاندارد سازی جایگاه های سی ان جی جزو سه استان برتر است

پیام تبریک اردوغان به مناسبت روز ملی جمهوری آذربایجان

جلسه هم اندیشی بزرگداشت روز مازندران

رفتار خصمانه امریکایی ها؛ نگرانی مشترک روسای پارلمان ها است

موافقت با کلیات طرح استخدام آموزشیاران نهضت و معلمان حق التدریس

28 میلیارد تومان چک بلامحل در شهرداری کرج صادر شده است

28 میلیارد تومان چک بلامحل در شهرداری کرج صادر شده است