مطالب مرتبط:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان: سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا ناشی از عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی است/ حل مشکلات اقتصادی تنها با اتکاء به توان داخلی امکان پذیر است
رهبر انقلاب: سخنان سخیف و ابلهانه رییس جمهور آمریکا ناشی از عصبانیت و سبک مغزی است/ پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید
واکنش تولیت آستان قدس رضوی به نطق موهن رییس جمهور آمریکا؛ سیدابراهیم رییسی: قدرت منطقه ای ما می تواند ترامپ را سر عقل بیاورد
رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان: نخبگان آمریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می گرفت تا این گونه نشود/باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید
رهبر انقلاب در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان: نخبگان آمریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 30 شهریور 1396 ساعت 18:032017-09-21سياسي

واکنش رهبر انقلاب به نطق رییس جمهور آمریکا


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان با اشاره به سخنان سخیف، زشت، ابلهانه، آشفته و سراسر غیرواقعیِ رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل فرمودند: - حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان، با اشاره به جایگاه بی نظیر و استثنایی این مجلس در نظام اسلامی، وظیفه ای مهم را از مجلس خبرگان درخواست کردند و گفتند: این مجلس باید با تشکیل یک هیأت اندیشه ورز که دارای نگاه کلان و راهبردی و عمیق باشد، به بررسی چگونگی حرکت انقلاب اسلامی در 38 سال گذشته به سمت اهداف اصلی خود و پیشرفتها، توقف ها و احیاناً پسرفت ها در این مسیر بپردازد و براساس جمع بندی خود از دستگاههای مختلف مطالبه گری کند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به سخنان سخیف، زشت، ابلهانه، آشفته و سراسر غیرواقعیِ رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تأکید کردند: این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی است زیرا آمریکایی ها از اینکه نقشه های چندین ساله آنها در منطقه غرب آسیا، با حضور مؤثر جمهوری اسلامی ایران، نقش بر آب شده است، به شدت ناراحت و عصبانی هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای، مجلس خبرگان را مجلسی استثنایی و بی نظیر از لحاظ ترکیب، کارکرد و وظایف خواندند و افزودند: این مجلس در کنار وظایف کنونی آن، باید یک نگاه و ارزیابی کلان و راهبردی به مسیر و حرکت انقلاب اسلامی داشته باشد.

رهبر انقلاب اسلامی در بیان این وظیفه و سازوکار اجرای آن، خاطرنشان کردند: قوای سه گانه مأمور اداره کشور هستند و باید کشور را انقلابی اداره کنند اما مجلس خبرگان باید با تشکیل یک هیئت اندیشه ورز، میزان پیشرفت ها یا پسرفت ها را در مسیر حرکت به سمت اهداف انقلاب، ارزیابی، و بر اساس آن از دستگاههای مسئول، مطالبه کند.

ایشان سپس با بیان چند نمونه، به تبیین وظیفه مطالبه گری پرداختند و گفتند: یکی از عناوین انقلاب ما، نه شرقی نه غربی بود و امروز اگرچه قطب شرق وجود ندارد اما غرب یعنی آمریکا و دولت های اروپایی با قدرت و قوت وجود دارند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: نه غربی یعنی در سیاست، مجذوب و ملحق و مطیع و تحت تأثیر غرب نباشیم، در مسیر خواست آنها نیفتیم و کشور و فرهنگ آن را از آمیختگی با فرهنگ منحط غرب پالایش کنیم، و مجلس خبرگان باید در این خصوص ارزیابی و مطالبه گری کند.

ایشان، اقتدار اقتصادی را از ارکان اقتدار کشور خواندند و گفتند: از عناصر اصلی اقتدار اقتصادی، قدرت پول ملی و قدرت خرید مردم است، بنابراین اگر بر اثر بی مبالاتی و سیاست های غلط، ارزش پول ملی روز بروز تنزل یافت و در این زمینه عقب گرد و پسرفتی داشتیم، خبرگان باید از دولت، مجلس و دستگاههای مسئول، مطالبه گری کند.

مسئله عدالت، مبارزه با فقر و تقسیم صحیح ثروت سومین مسئله ای بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن در زمره مسائل اصلی انقلاب و مسائلی که نیازمند ارزیابی و مطالبه گری خبرگان است، نام بردند و افزودند: عدالت و توزیع درست ثروت در کشور، مورد تأکید اسلام و متفاوت با حرف های نادرست مارکسیستی است و باید کشور را به نحوی اداره کرد که فاصله فقیر و غنی یا همان چیزی که امروز در دنیا بعنوان ضریب جینی مطرح است، کاهش یابد.

حضرت آیت الله خامنه ای، حفظ و حراست از روحیه و انگیزه های انقلابی را شرط تدوام انقلاب اسلامی خواندند و گفتند: بدون روحیه انقلابی، زحمات و فداکاری ها و خون هایی که مردم در راه احیاء اسلام دادند، از بین خواهد رفت و اگر حکومتی هم بر سر کار باشد، آن حکومت، جمهوری اسلامی نخواهد بود، بنابراین خبرگان باید از میزان انگیزه انقلابی در جامعه و عوامل مقابله با آن، ارزیابی داشته باشد و بر اساس آن، مطالبه کند.

ایشان تأکیدات مکرر خود بر کمک و حمایت از نیروهای انقلابی و حزب اللهی را نوعی مطالبه گری بر اساس نگاه به حرکت انقلابیِ کشور دانستند و افزودند: البته مسلم است که در این زمینه کشور پیشرفت داشته و به عقب نرفته است.

رهبر انقلاب اسلامی، مسئله تدیّن مردم را مسئله ای مهم برشمردند و با اشاره به تکرار این حرف از سوی برخی افراد که ما نمی خواهیم مردم را به زور به بهشت ببریم ، افزودند: این تعبیر، نادرست و مغالطه آمیز است زیرا هیچ کس نمی خواهد مردم را به زور به بهشت ببرد اما باید از راه و به شکل درست، مسیر بهشت را به روی مردم باز، و آنها را به حرکت در آن مسیر، تشویق کنیم.

ایشان افزودند: فلسفه ارسال پیامبران، هدایت مردم به بهشت و دور کردن آنان از جهنم بوده است، البته این حرف هم که در اسلام هیچ اجباری وجود ندارد، حرف درستی نیست و حدود شرعی در برخی موارد وجود دارد.

حضرت آیت الله خامنه ای در جمع بندی این بخش از سخنانشان، خاطرنشان کردند: هیئت اندیشه ورز مجلس خبرگان باید موارد فوق و امثال آن را ارزیابی و بر اساس پیشرفت یا عقب گرد در خصوص هر یک از آنها از دستگاهها مطالبه کند و این عناوین مهم را به گفتمان و مطالبه عمومی مردم تبدیل کند، زیرا رسیدگی به این مسائل در شأن مجلس خبرگان است.

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه به برخی مسائل و مشکلات از جمله مشکلات اقتصادی اشاره کردند و گفتند: آحاد مردم و همچنین مسئولان کشور بدانند، حل مشکلات اعم از اقتصادی و فرهنگی، تنها به دست خودِ مردم و اتکاء به توان و ظرفیت های داخلی امکان پذیر است و نه با اتکاء به بیگانه.

ایشان خاطرنشان کردند: این موضوع باید آن قدر در جامعه تکرار شود تا بصورت یک گفتمان رایج و قطعی درآید زیرا کشور، جوانهای پرانگیزه و افراد توانا و صاحب فکر و ایده و خلاقیت در بخشهای مختلف تولیدی و علمی و آموزشی دارد که باید از آنان استفاده شود.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بیگانه نمی تواند مشکلات کشور را حل کند، افزودند: من نمی گویم با دنیا قطع رابطه کنیم و از اول انقلاب تا کنون همواره بر ارتباطات گسترده با دنیا تأکید داشته ام اما می گویم پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید! حضرت آیت الله خامنه ای در خصوص موضوع اتکاء به بیگانه، به مذاکرات هسته ای اشاره کردند و گفتند: اشکالی که نسبت به مذاکرات هسته ای داشته و داریم و مکرر نیز در جلسات با مسئولان مطرح کردیم این است که مذاکره اشکالی نداشت اما باید در این مذاکره مراقبت و دقت لازم انجام می گرفت تا اینگونه نباشد که هر غلطی که طرف مقابل انجام بدهد، نقض برجام محسوب نشود اما هر اقدام ایران، نقض برجام محسوب شود.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: باید با دنیا کار کنیم و الزامات آن را هم می پذیریم اما نباید به بیگانه چشم دوخت.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه در مقابل جمهوری اسلامی، جبهه ای از دشمنان وجود دارد، خاطرنشان کردند: نظام اسلامی به لطف خداوند، تاکنون به جبهه دشمن ضربه وارد کرده و آنها را عقب رانده است و در آینده نیز به همین صورت خواهد بود اما باید بدانیم که در مقابلِ ما یک نقطه به عنوان دشمن قرار ندارد بلکه با یک جبهه مواجهیم.

ایشان یکی از دلایل اصلی عصبانیت بدخواهان ملت ایران را پیشرفت روزافزون نظام اسلامی در مسائل منطقه ای و جهانی دانستند و با اشاره به سخنان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل، گفتند: علتِ نطق ابلهانه و بسیار زشت و سخیف و با ادبیات گانگستری و کابویی و سراسر دروغ محض و با آشفتگیِ رییس جمهور آمریکا، عصبانیت و درماندگی و سبک مغزی آنها است.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: سخنان رییس جمهور آمریکا، برای ملت آمریکا افتخارآمیز نبود و باید نخبگان آمریکا، از این سخنان و داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم کنند که این احساس شرم را نیز بیان کرده اند.

حضرت آیت الله خامنه ای در خصوص عصبانیت مقامات آمریکایی، گفتند: آمریکایی ها از سالها قبل برای منطقه غرب آسیا طراحی و نقشه داشتند و نام آن را هم خاورمیانه جدید یا خاورمیانه بزرگ گذاشته بودند و سه محور اصلی این طراحی نیز عراق، سوریه و لبنان بودند اما در هر سه کشور با شکست مواجه شدند.

ایشان تأکید کردند: براساس این طراحی قرار بود، عراق با آن سابقه کهن تاریخی و تمدنی و سوریه به عنوان کانون مقاومت و لبنان با جایگاه ویژه خود، تحت سلطه و نفوذ آمریکا و رژیم صهیونیستی باشند.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اما اکنون واقعیات منطقه به گونه ای دیگر است زیرا آنها نتوانستند در لبنان کاری از پیش ببرند، در عراق، درست بر عکس خواسته ی آنها محقق شده است و در سوریه به رغم جنایت های بی شمار آمریکا و متحدانش و قتل عام مردم این کشور و حمایت های گسترده از گروههای تروریستی تکفیری، در حال حاضر داعش به پایان راه خود رسیده و گروههای تکفیری همچون جبهه النصره، منزوی شده اند.

ایشان افزودند: حضور و تأثیر جمهوری اسلامی ایران موجب محقق نشدن طراحی ها و خواستهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه شده است و همین، دلیلِ عصبانیت آنهاست.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: برخی در تحلیل های خود اشتباه نکنند زیرا مواضع آمریکا به دلیل قدرت و توانایی در مقابل ایران نیست بلکه کاملاً به دلیل ضعف و شکست و عصبانیت اوست.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حضور موفقیت آمیز و عزتمندانه جمهوری اسلامی در مسائل منطقه و جهان، تأکید کردند: باید این عزت را با عقل و تدبیر و فکر درست، و همچنین با اشتباه نکردن در نحوه مراودات و تصمیم گیریها و موضع گیریها، حفظ کرد.

ایشان با تأکید بر اینکه این عزت بواسطه مجاهدت مردم و جوانان و ریخته شدن خون شهدا به دست آمده است، گفتند: شهید عزیز محسن حُججی یک نمونه بود و ما از این نمونه ها در میان جوانان بسیار داریم و خداوند متعال این نمونه را به دلایلی در مقابل دیدگان برجسته کرد تا همه تسلیم این حقیقت شریف شوند که انگیزه انقلابی در میان جوانان، به فضل الهی روز به روز در حال افزایش است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به درخواست های بی شمار جوانان از طریق نامه و پیغام ، برای اجازه حضور در جبهه دفاع از حرم و مبارزه با دشمن، خاطرنشان کردند: این، همان انگیزه های رو به افزایش انقلابی در میان جوانان است و چنین انگیزه هایی در شرایطی که عوامل بازدارنده و وسوسه گر همچون فضای مجازی وجود دارد، نشانگر معجزه و لطف الهی است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین ماه محرم را ماه امام حسین علیه السلام و ماه همه ارزشهای متبلور در وجود مقدس آن حضرت همچون جهاد، شهادت، اخلاص، وفا، گذشت، اهتمام به حفظ دین خدا و ایستادگی در مقابل قدرت های معارض دین خواندند.

ایشان تأکید کردند: این حادثه در طول زمان زنده تر شده و گرامیداشت این حماسه عظیم، هر سال نسبت به قبل، پرشورتر و گسترده تر است که همین موضوع دربردارنده پیام و معنای خاصی است و به فضل الهی این جریان به رهبری امام حسین (ع)، در دنیا پیش خواهد رفت.

پیش از سخنان رهبر انقلاب، آیت الله جنتی رییس مجلس خبرگان، مواضع انقلابی رهبر معظم انقلاب اسلامی را را مایه دلگرمی مردم خواند و افزود: انقلابی بودن شرط موفقیت است و اگر انقلابی نباشیم، توفیقی حاصل نمی شود.

رییس مجلس خبرگان با اشاره به فعالیت های علمی و تحقیقاتی مجلس خبرگان، از برگزاری همایش هایی برای طلاب و دانشگاهیان در نقاط مختلف کشور خبر داد و بر لزوم ساماندهی و پاسخگویی به شبهات مطرح شده در فضای مجازی تأکید کرد.

همچنین آیت الله هاشمی شاهرودی نایب رییس مجلس خبرگان، گزارشی از مهمترین محورهای مباحث مطرح شده در اجلاسیه و نطق های اعضای خبرگان بیان کرد.


کلید واژه ها: مجلس خبرگان - انقلاب اسلامی - حضرت آیت الله خامنه ای - رییس جمهور آمریکا - آیت الله خامنه ای - اسلامی - مجلس - مجمع عمومی سازمان ملل - رهبر انقلاب اسلامی - رهبر انقلاب - آمریکا - رییس جمهور - نمایندگان مجلس - آیت الله - رهبر معظم انقلاب اسلامی - سازمان ملل - رهبر - کشور - وظیفه - رهبر معظم انقلاب - خامنه - اقتصادی - قدرت خرید مردم - جمهوری اسلامی - اندیشه - پیشرفت - آمریکایی ها - امروز - فرهنگ - اداره

آخرین اخبار سرویس:
«رندان تشنه لب» از اشک های عاشورایی گفتند

آغاز مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی کارکنان تامین اجتماعی در قم/رقابت 110 قاری و حافظ قرآن

همایش «فقه فعال» برگزار می شود

تاریخ انقلاب اسلامی را نمی توان با تفکر لیبرال و سکولار نوشت

سرمقاله های روزنامه های 2 آبان

2 آبان؛ تیتر یک روزنامه های صبح ایران

گونه های مختلف گناه/ آیا آدم(ع) با خوردن از شجره ممنوعه مرتکب گناه شد؟

آقامصطفی خمینی(ره) به هیچ وجه روحیه آقازادگی نداشت/چرا آقا مصطفی امید آینده اسلام بود؟!

در کانادا؛ پوشش برقع ممنوع/ راه حلی ساختگی برای یک مسئله ساختگی +عکس

حجت الاسلام غلامی در چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانیِ اسلامی: کلیشه ها و قوانین متحجرانه علوم انسانی را وارد بحران ناکارآمدی کرده است/ تابوگرایی، مولود غیبت تفکر آزاد و انتقادی در علوم انسانی

پشت پرده پروژه «دولت سایه» سعید جلیلی/ نقیب‏‎زاده: دلواپس شده‎اند، دولت سایه را پیش کشیده‎اند

مراسم تشییع پیکر امیر نجفدری در ستاد ناجا برگزار شد

رییس جمهور چین به عنوان نماد قدرت حزب کمونیست این کشور معرفی شد

کاریکاتور: بازی جدید احمدی نژاد و بقایی لو رفت!

آخرین وضعیت طرح سوال از روحانی

عملیات بازپس گیری شهرستان راوه و القائم به زودی آغاز می شود

گزارش وزارت خارجه به مجلس در خصوص اجرای برجام

اردکانیان معضلات بخش آب کشور را سامان بدهد

تایید 15مقاله در دبیرخانه کنگره آیت الله ملک حسینی

دولتمردان به راهپیمایی اربعین نگاه اقتصادی نداشته باشند

بازداشت عوامل فرصت طلب بعد از حمله به چند مدرسه در ارومیه/سرایدار مدرسه بازداشت شد

یادداشت قدرت الله علیخانی؛ ابعاد مغفول شخصیت آقا مصطفی خمینی

استخدام انتشارات زبانکده

استخدام سه نفر نیروی خانم جهت یک فروشگاه لباس در زنجان

روزنامه استخدامی استان زنجان | سه شنبه 2 آبان 96

استخدام سالن کار و پیک موتوری جهت رستورانی در زنجان

استخدام سالن کار جهت رستوران در سعادت آبادِ تهران

سامانه ثبت,طراحی و معماری اسلامی ایرانی رونمایی شد

تذکر کمیسیون امنیت ملی به وزارت خارجه درباره نقض برجام

حمله اراذل و اوباش به یک روحانی در میدان خراسان

استخدام نیروی خانم مسلط به امور اداری جهت کارخانه در البرز

ظریف: لجن پراکنی ترامپ نمی تواند ذره ای به استقامت و دفاع مردم ایران خدشه وارد کند

انتقاد محسن رضایی از نحوه روابط با فرانسه

گمشده ای لابه لای اخبار فساد

ظهور شکاف های جدی میان اصولگرایان

مستند «ریشه های دشمنی» روی آنتن شبکه چهار می رود

بازداشت عوامل فرصت طلب بعد از حمله به چند مدرسه در ارومیه/سرایدار مدرسه بازداشت شد

3 پایگاه اینترنتی پُرکاربرد برای زائران اربعین را بشناسید

گزیده روزنامه های 1 آبان 1396

ورود 400هزار تن برنج قاچاق توسط افراد خاص

تعدادی از عوامل فرصت طلب در تجمع مردم منطقه اسلام آباد ارومیه بازداشت شدند

تاخیردر تعیین تکلیف دو وزیر پیشنهادی به نفع کشور نیست

حمایت فعالان رسانه ای کشور از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

زندگی داستانی شهید باکری به قلم داود امیریان

ثبت نام بیش از 50 هزار دانشجو برای شرکت در پیاده روی اربعین

یادداشت/ جام جم مسکن مهر، معایب و مزایا

وکیل پرسپولیس با طارمی چه کرد!

دیدار صبحگاهی چند تن از اعضای شورای شهر تهران با نجفی

اتباع افغانستانی چطور ویزای اربعین بگیرند؟

استخدام فروشنده جهت پوشاک در محدوده هفت حوضِ تهران

استخدام حسابدار در نمایندگی موبایل سامسونگ نیکان

استخدام فرکار ماهر جهت فست فود در محدوده جمهوریِ تهران

استخدام بهیار و کمک بهیار خانم جهت درمانگاه در تهران

استخدام انباردار با مدرک فوق دیپلم یا لیسانس فنی در تهران

مونسان:وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی مشکلی را حل نمی کند

کلیه استخدامی های کرمان - 2 آبان 96

استخدام پیک موتوری در اسپید سامانه حمل و نقل هوشمند

اظهارات ضدایرانی نماینده ارشد کنگره آمریکا

کارت زرد به ربیعی گله گذاری بود یا تسویه حساب؟!

باز هم تاخیر در آغاز جلسه شورای شهر/ درخواست محسن هاشمی از اعضا

«اردکانیان» در فراکسیون ولایی مجلس چه گفت؟

وصیت نامه شهید محمود حسینی ملایری/ اسلحه من روی زمین نماند

بازی جدید احمدی نژاد و بقایی لو رفت!

باهنر: رییسی چهره شاخص کاریزما نیست/ اصولگرایان، مجلس یازدهم و دولت سیزدهم را می خواهند

رویدادهای خبری سه شنبه 2 آبان ماه مرکز لرستان

برنامه «غلامی» برای ارائه به مجلس / جزییات

300 تخت بیمارستانی در گچساران و باشت در دست ساخت است

مردم سوریه باید سرنوشت شان را تعیین کنند

پژوهشکده های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی باید تولیدات فاخر و اثربخش داشته باشند

راهبرد نافرجام

مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( 2 آبان)

ایران سر مسائل دفاعی با کسی مذاکره نخواهد کرد

سفر انفعالی تیلرسون

وبگاه آمریکایی: سیاست خارجی ترامپ «نادرست و غیراستراتژیک» است

سیاست های ترامپ در قبال ایران، موجب انزوای آمریکا در جهان شده است

آخرین وضعیت طرح سوال از روحانی

24 شهید تازه تفحص شده ناجا احراز هویت شدند

بدون بصیرت انتظار می تواند «عاشورا» و «صفین» دیگری را رقم زند/ویژگی عمّارهای امام زمان(عج)!

ظریف ترامپ را لجن پراکن نامید

شهادت انتخابی آگاهانه است

افتتاح خانه موزه ادبی سیمین و جلال در آبان ماه

سومین سوگواره تعزیه زرندیه در حال برگزاری است

پیشنهاد گنجاندن درس «شهید حججی» در کتب درسی

شهادت سید مصطفی خمینی(ره) نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت

اولویت اصلی تعیین تکلیف کسبه پلاسکو است

روزنامه اعتماد: اگر احمدی نژاد و بقایی وقتی در راس قدرت بودند محاکمه می شدند،شائبه سیاسی بودن نداشت

برنامه خود را با نظر روسای دانشگاههای کشور تهیه کرده ام

موشک های ایران و هدفی که محق نخواهد شد

انتخاب 30 درصد مدیران کشور از زنان تا پایان برنامه ششم توسعه

کنعانی مقدم: دشمنی آمریکایی ها تمام شدنی نیست

رییسی چهره شاخص کاریزما نیست/ اصولگرایان، مجلس یازدهم و دولت سیزدهم را می خواهند

متن کامل هفتمین گزارش وزارت خارجه در اجرای برجام منتشر شد

وزیر ارتباطات: خودکشی در اصفهان ربطی به نهنگ آبی ندارد

استخدام منشی آشنا به کامپیوتر با روابط عمومی بالا در یزد

استخدام سالن دار و کنتاکی زن جهت فست فود در اصفهان

استخدام نقاش چوب آقا در البرز

استخدام همکار خانم جهت انجام امور دفتری در دفتر املاک

استخدام خانه دار و رزرواسیون شیفت شب آقا در خراسان رضوی

استخدام حسابدار خانم به صورت پاره وقت در یزد

استخدام کارگر ساده جهت کار کناف در البرز

رییس جمهور غنی به هند رسید

استخدام چند نفر آقا جهت کارگری در فست فود

استخدام کارمند مسلط به انگلیسی جهت انتشارات زبانکده

شهرداری تهران بابت همکاری با دولت تذکر دریافت کرد / نقاط قوت و ضعف طرح جمع آوری کودکان کار مورد توجه قرار می گیرد

فیلم/ از فعالیت یک طلبه در اینستاگرام تا نشست های تخصصی مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه

استخدام چرخکار، اتوکار و برشکار ماهر در تولیدی مانتو

فرشته ای که اولین روضه خوان امام حسین(ع) شد

اتهام وزیر خارجه دولت سابق یمن علیه ایران

راه های مقابله با آسیب های بازی های رایانه ای/ والدین تفاوت بین نیاز و خواسته فرزند را نمی دانند

بازی جدید احمدی نژاد و بقایی لو رفت!

600 مدرسه در سال گذشته در طرح معراج قرار گرفتند

مراسم تجلیل از مادران شهدا در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

بانک از ربا متولد شده است

بیش از 20 درصد جمعیت پایتخت دچار مشکل وزوز گوش هستند

آغاز دوباره مذاکرات سیاسی در کشمیر توسط دولت هند

اسپوتنیک: جمهوری آذربایجان حضور کودکان در مراسم های دینی را ممنوع می کند

سوگواری اهل بیت(ع) و مسئله «دینداری شادمانه»

سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت نیمه اول آذر ماه برگزار می شود

پرواز در میان پرندگان

اعلام فراخوان برپایی دوره قرائت سطح 6 ویژه بانوان

همسران شهدا سازنده گفتمان ایثار هستند

ماجرای وصیتنامه آیت الله هاشمی به کجا رسید؟

رسانه ها نقش تأثیرگذاری در شفاف سازی دارند

هزینه خرید طلایم را صرف برگزاری یادواره شهدا کردم/ برکت زندگی ام را مدیون شهدا هستم

قبله نمای حقیقی دل باید متوجه خدا باشد

شهیدی که امید آینده اسلام بود

معماری مساجد برگرفته از هویت و فرهنگ کشورمان باشد

تقوا به دل انسان طهارت می بخشد

تذکر کمیسیون امنیت ملی به وزارت خارجه درباره برجام

کارتون/ بازی جدید احمدی نژاد و بقایی لو رفت!

دختر داعشی بی حجاب شد + عکس

پزشک مخصوص احمدشاه؛ بانی بیمارستان «امیراعلم»

همچنان با مصلی برای بازگشت نمایشگاه کتاب به سئول در تماس هستیم/تعیین تکلیف مهمان ویژه نمایشگاه سی ویکم به زودی

استخدام نیروی خانم جهت مزون عروس در کیانپارسِ اهواز

استخدام کارشناس دامپروری یا لیسانس مرتبط مسلط به آفیس و تایپ

استخدام جوشکار co2 کار ماهر در اصفهان

استخدام فروشنده آقا جهت فروشگاه پوشاک مردانه در قم

آخرین وضعیت پرونده کرسنت

استخدام راننده تریلی و تک یخچالدار در البرز

استخدام نیروی نظافتچی در یزد

استخدام تعدادی چرخکار مانتودوز در خراسان رضوی

استخدام کارگر ماهر جهت یک درب و پنجره سازی در قم

تقویت فعالیت تشکل های دانشجویی

معاون سفیر اسپانیا با معاون میراث فرهنگی ایران ملاقات کرد

کوروش، نماد هویت ایرانی است/ طواف آرامگاه کوروش با باورهای او در تعارض است

باهنر: تندروها آب به آسیاب دشمن می ریزند

اتهامات بقایی نه سیاسی است و نه امنیتی

مراسم تشییع پیکر امیرسرتیپ منوچهر نجفدری

هشدارهای صریح بهزاد نبوی به اصلاح طلبان/ اگر به روحانی رأی نمی دادید به چه کسی رأی می دادید؟ /رییسی با کار تشکیلاتی رأی خوبی به دست آورد

روزانه 16 تن زباله عفونی و بیمارستانی در قم تولید می شود

غربالگری تنبلی چشم برای 375 هزار کودک خوزستانی

خاستگاه ادبیات دفاع مقدس سفارشی نویسی نیست/ گنجی که استخراج نشد

همدلی دستگاه دیپلماسی با نهادهای نظامی محاسبه دشمن را به هم ریخت/ تا هویت انقلابی ما پا برجاست، دشمنی آمریکا ادامه خواهد داشت

پیکر شهید «حسین آقادادی» به اصفهان منتقل شد

آخرین وضعیت وصیتنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی

حزب حاکم گرجستان پیروز انتخابات شوراهای شهری شد

فهرست پروازهای دوم آبان فرودگاه شهید بهشتی

سیگنال های عملیاتی سفر هیئت حماس به تهران

بدرقه خادمان و زائران اربعین حسینی در حرم امام رضا(ع)

آزار جنسی نمایندگان زن در کنگره آمریکا

تجمع بزرگ استانی مدافعان حرم در مهدی شهر برگزار شد

ظرفیت راهیان نور در اختیار ستاد استقبال از زائران پاکستانی و هندی اربعین قرار گرفته است

اردکانیان شانس بالایی برای رای اعتماد از مجلس دارد

دیگر چیزی به عنوان «مؤسسات» غیرمجاز نداریم/ سود مالی سپرده گذاران پرداخت می شود

ابزار شبکه اجتماعی نباید در اختیار افرادی در خارج از کشور باشد که بتوانند بر ما مدیریت کنند/ این یک «باید جدی و ملی» است، چه یک جریان سیاسی خوشش بیاید و چه یک جریان سیاسی دیگر بدش بیاید/ فروش راحت اطلاعاتِ در اختیار تلگرام/ این اطلاعات به درد هیچ کسی جز اسراییلی ها، آمریکایی ها و عرب

بیش از 20 درصد تهرانی ها دچار مشکل وزوز گوش/ علل ایجاد تینیتوس را بشناسید

استخدام باطری ساز ماهر در محدوده خلج آباد کرج

استخدام منشی خانم مسلط به رایانه در خانه اصفهان

استخدام خدمتکار جهت مزون زنانه در ابوذر غفاری مشهد

استخدام نیرو آقا در صبحانه سرا

استخدام حسابدار آقا جهت یک موسسه در قم

استخدام منشی و مسئول دفتر خانم در یک شرکت مخابراتی

استخدام طراح و منشی خانم جهت یک چاپخانه در کرج

استخدام کارگر ساده آشنا به پیستوله رنگ در یک کارگاه

استخدام منشی خانم جهت مرکز توانبخشی در اصفهان

کارشناس رسانه: نهنگ آبی یک دروغ است

استخدام مشاور تحصیلی،حرفه ای یا مبتدی،بافن بیان بالا /مشهد

نیازمندی های استخدامی هرمزگان 2 آبان 96

تعیین حداکثر «مدت موقت» قراردادهای کار تاپایان سال

آخرین وضعیت طرح سوال از روحانی

ورود 400هزار تن برنج قاچاق توسط افراد خاص

فریادهای ترامپ ناشی از شکست آمریکا در برابر ملت ایران است

یادداشت/ محمدحسین محترم دولت عمیق و تفکر غلط!

پیاده روی صبحگاهی استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی گلستان

فراخوان ویژه برای کمک به پدر مبتلا به MS

برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی 13 آبان

عکس روز نشنال جئوگرافیک

مردم سوریه باید خود سرنوشت شان را تعیین کنند

اردکانیان شانس بالایی برای رای اعتماد از مجلس دارد

حضور بیت امام در نماز جمعه را به فال نیک می گیرم/ باید از تریبون نماز جمعه در جهت وحدت استفاده کرد

فردا، بزرگترین سفره حضرت رقیه در 150 شهر جهان

فردا، بزرگترین سفره حضرت رقیه در 150 شهر جهان

عکس: اقتدای رییس مجلس به سیدحسن خمینی

لجن پراکنی ترامپ نمی تواند ذره ای در سربلندی مردم ایران خدشه وارد کند

آیت الله سید مصطفی خمینی شخصیتی بی بدیل بود

محمدرضا گلزار درکنار برادرش (عکس)

تشکیل پرونده در رابطه با تصرفات غیرمجاز در منطقه منبع آب اهواز

شرایط دریافت ویزای اربعین برای اتباع افغانستانی حاضر در ایران/ امکان حضور زائران کشور ثالت در راهپیمایی اربعین از طریق مرزهای ایران

استخدام نیروی خانم جهت عکاسی و طراحی در یک آتلیه

استخدام طراح مسلط به نرم افزار های گرافیکی در خراسان رضوی

واکنش رهبر انقلاب به نطق رییس جمهور آمریکا

واکنش رهبر انقلاب به نطق رییس جمهور آمریکا