مطالب مرتبط:
سخن نگاشت | بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
حضور فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
عکس / حضور فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
دانش آموختگان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی 51.5 درصد افزایش یافت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 ساعت 23:222017-09-20سياسي

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی


- الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاه و السّلام علی سیّدنا ابی القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّه الله فی الارضین.

مراسم بسیار باشکوه و زیبا و پُرمغزی را امروز اجرا کردید؛ تمرینها بسیار خوب بود، آرایش میدان بسیار زیبا بود و مراسمی که اجرا کردید، به طور کامل ابتکاری و پُرمغز بود.

ابتکار در همه ی مسائل کاری و آموزشی و تحقیقی و در مدیریّتهای کوچک و بزرگ، جذّاب و چشم نواز است.

امروز نشانه های ابتکار را در این میدان در بخشهای مختلف مشاهده کردیم؛ خیلی متشکّرم.

ایّام حسّاس و مهمّی است.

فارغ التّحصیلیِ شما فارغ التّحصیلان و سردوشی بگیریِ شما سردوشی بگیران، در مناسبت بسیار مهمّی اتّفاق افتاده است: اوّلاً ماه ذی حجّه است، یک ماه پُرمطلب، پُر مضمون، ماه عید قربان، عید غدیر، عرفه، مباهله و ولادت برخی از ائمّه ی معصومین (علیهم السّلام)؛ و مصادف با آخر شهریور و هفته ی مربوط به دفاع مقدّس؛ و مشرِف بر ماه محرّم و آغاز سال هجری قمری و ماه حسین (علیه السّلام)، ماه شهادت، ماه افتخار.

در یک چنین شرایطی شما جوانان عزیز من موفّق شدید به دریافت درجه و سردوشی؛ این را به فال نیک میگیریم و ثبات قدم شما را در این راهی که در پیش گرفتید -که راهی پُرافتخار و راه سعادت دنیا و آخرت است- از خدای متعال مسئلت میکنیم.

عزیزان من! آنچه مهم است، توجّه به اهمّیّت مسئولیّتی است که شما در مجرای آن مسئولیّت قرار گرفته اید؛ مسئولیّت حفظ امنیّت و نظم در کشور.

امنیّت، در شمار نعمتهای درجه ی اوّل پروردگار است.

اگر امنیّت در کشوری وجود داشت، امکان پیشرفت علمی، پیشرفت عملی، پیشرفت اخلاقی و پیشرفت انسانی در آن کشور وجود خواهد داشت؛ [امّا] اگر امنیّت نبود، هیچ کدام از اینها امکان پذیر نیست یا بسیار دشوار است.

شما تصمیم گرفته اید که این عامل اساسیِ سعادت کشور و ملّت را تأمین کنید برای این مردم؛ مسئولیّت بسیار مهمّی است.

همّت بلند شما و توان معنوی و جسمانیِ شما، به شما کمک خواهد کرد که ان شاءالله این مسئولیّت را انجام بدهید.

عزیزان من! امنیّت به همان اندازه که مهم است، به همان اندازه، آماج دشمنیِ دشمنان هم هست.

سعیِ دشمن همواره بر این است که در کشوری که با آن خصومت می ورزد، امنیّت را از بین ببرد.

دشمنانِ شیطان صفتِ بین المللیِ ما -یعنی نظام سلطه و سردمداران نظام سلطه و شیطان بزرگ؛ آمریکا و دنباله هایش- از روز اوّلِ پیروزیِ این ملّت در انقلاب اسلامی در صدد برآمدند تا امنیّت را از این کشور سلب کنند.

یکی از مشکلات اساسیِ ما در طول این 38 سال، حفظ امنیّت بوده است.

جوانانِ ما با همه ی وجود برای حفظ امنیّت جنگیده اند، مبارزه کرده اند؛ چه در ماه های اوّلِ پیروزی انقلاب که حرکات شرارت آمیز و تجزیه طلبانه در برخی از مرزهای این کشور به تحریک دشمنان به وجود آمد، چه بعد از آن در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدّس که هشت سال به طول انجامید، و چه بعد از آن تا امروز که دشمنان سعی کرده اند امنیّت را از این کشور سلب کنند.

جوانان مؤمنِ ما در سازمانهای مسلّح ازجمله در نیروی انتظامی با کمال رشادت و قدرت ایستاده اند و از امنیّت این کشور دفاع کرده اند.

من میخواهم به شما بچّه های عزیزم، جوانهای عزیزم بگویم شما تنها سازمانی هستید که در سرتاسر کشور در مقابل چشم مردم حضور دارید.

خدمت شما را، تلاش شما را، فداکاری شما را مردم می بینند؛ در شهرها، در روستاها، در جادّه ها، در مرزها، در پایانه های مسافری، در کوه ها و دشتها، در مناطق خطرناک، در همه جا؛ در همه ی فصول سال، نیروی انتظامی جلو چشم مردم است.

ما هیچ سازمانی را نداریم که این طور در یک پهنه ی با این وسعت، همیشه در مقابل چشم مردم باشد.

توانایی های شما، آبروی نظام جمهوری اسلامی است.

قدرت شما، رشادت شما، اقدام شما، حرکت بجا و بموقعِ شما، مایه ی افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است.

هنگامی که شما با یک جریان مفسده آمیز -مثلاً جریان موادّ مخدر، جریان شرارت در شهرها، جریان سرقت، جریان ناامنی های گوناگون- سینه به سینه مواجه میشوید، فداکاری میکنید و در این راه زحماتی را متحمّل میشوید، مردم به چشم خودشان تلاش شما را می بینند.

علاوه بر اینکه نیاز مردم را که امنیّت است، تأمین میکنید، برای نظام اسلامی هم آبرو تأمین میکنید.

این برای یک کشور مایه ی آبرو است.

امروز بحمدالله در این منطقه ی ناامن، در این منطقه ای که دستهای خصم دشمن، دستهای آلوده ی دشمنان، بذر تروریسم را پاشیده است، در یک چنین منطقه ی پُرمسئله و پُرماجرایی، شما و جوانان مسئول در این کشور توانسته اید امنیّت مثال زدنی ای را برای این کشور حفظ کنید؛ این بسیار حائز اهمّیّت است.

من لازم میدانم از زحمات نیروی انتظامی در بخشهای مختلف، در مقابله ی با مفاسد و شرارتهای گوناگون، تشکّر کنم.

این نقشها را روزبه روز بایستی تقویت کرد.

کار را عالمانه باید انجام داد.

گزارشی که از این دانشگاه به من داده شد و امروز هم مسئولین محترم اینجا ابراز کردند، [نشان میدهد] کارهایی که انجام میگیرد کارهای لازم و باارزشی است.

هم کارهای علمی، هم کارهای تحقیقی، هم کارهای تجربی، هم مهارت آموزی ها، همه ی اینها لازم است و باید همواره با جدّیّت دنبال بشود.

لازم است ما نیروی انتظامیِ در طراز جمهوری اسلامی، در طراز دولت اسلامی، در طراز یک جامعه ی قرآنی و اسلامی داشته باشیم.

[البتّه] تا آنجا مبالغی فاصله داریم؛ این فاصله را شما جوانهای عزیز باید طی کنید و پیش بروید و من میدانم که شما میتوانید و به توفیق الهی این کار را انجام میدهید.

آنچه مهم است استمداد از خداوند متعال و حفظ رابطه ی با خدای متعال است.

آنچه در درجه ی بعد مهم است ارتباط صمیمانه ی با مردم است؛ اقتدار را همراه کنید با محبّت و صمیمیّت نسبت به مردم.

آنچه مهم است پایبندی به قانون است؛ هیچ کارِ بی قانون انجام نگیرد.

و بالاخره آنچه مهم است جرئت و گستاخیِ لازم در اجرای قانون است؛ آنجایی که قانون هست، ملاحظه ی هیچ کس را نکنید؛ با جرئت وارد بشوید، با دلیری وارد بشوید، وظیفه ای را که قانون بر عهده ی شما گذاشته است انجام بدهید.

از قانون تخطّی نباید کرد، در اجرای قانون هم هرگز تأمّل و تردید نباید ورزید.

آنجایی که قانون است باید اجرا کنید.

مشکل عمده ی کشورها و ملّتها همین است که در اجرای وظیفه ی دینی خود، وظیفه ی وجدانی خود، وظیفه ی عقلانی خود و وظیفه ی انسانی خود دچار تردید و تأمّل میشوند.

[در خصوص] امنیّت، من به شما عرض بکنم، یک بخش امنیّت داخل کشور است، یک بخش امنیّت منطقه است.

امروز منطقه ی ما منطقه ی ناامنی است.

این به خاطر چیست؟ اوّلاً به خاطر دخالت شیطنت آمیز و شرارت آمیز قدرتهای سلطه گر است؛ دخالت آمریکا، دخالت صهیونیسم.

از هر وسیله ای برای نفوذ، برای تأمین منافع نامشروع خود، برای تضعیف ملّتها، برای نابود کردن رشادتها و اقتدارهای ملّی استفاده میکنند: یک روز داعش را به وجود می آورند و آن وقتی که با همّت [نیروهای] مقاومت، با همّت جوانان مؤمن، داعش و امثال داعش نفسهای آخر را میکشند، دنبال راه های خباثت آمیز دیگری میروند.

امروز نقش آمریکا این است.

وقتی از یک راه ناامید میشوند، دنبال راه دیگری میروند.

البتّه به توفیق الهی، ملّت ایران، جوانان ایران، جوانان مقاومت در منطقه که تحت تأثیر شعارهای اسلامی و قرآنی قرار دارند، باز هم بینی کارگزاران نظام سلطه را به خاک خواهند مالید و آنها را مغلوب خواهند کرد.

آنچه در منطقه بسیار مهم است، همین است که ملّتهای منطقه و دولتهای منطقه ی ما احساس توانایی کنند و این توانایی را که موهبت الهی است به کار بیندازند؛ آن وقت دشمن نفوذکننده، دشمن بددل، دشمن طمع ورز مجبور میشود عقب نشینی کند.

اگرچنانچه ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو می آید.

شما ملاحظه کنید وقاحت سران نظام سلطه را! در همین قضیّه ی مذاکرات هسته ای و قرارداد هسته ایِ موسوم به برجام ، هر روز یک شرارتی از خودشان نشان میدهند، هر روز یک جلوه ای از شیطنت خود نشان میدهند و اثبات میکنند صحّت فرمایش امام را که فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است.

(2) حقیقتاً خبیث ترین شیطانها، رژیم ایالات متّحده ی آمریکا است.

شما جوانهای عزیز بدانید که مسئله ی تحریمها یک مسئله ی کاملاً روشن و حل شده ای است.

ملّت ایران به خاطر نیازهای صلح آمیز کشور، به دنبال فعّالیّت هسته ای بوده و هست.

ما تا چند سال دیگر احتیاج داریم به حدّاقل بیست هزار مگاوات نیروی برقی که از امکانات هسته ای و از نیروی هسته ای استفاده بشود و به دست بیاید.

غیر از آن مقداری از انرژی که از دستگاه های غیرهسته ای به دست می آید، آن طوری که متخصّصین ما و صاحب نظران ما محاسبه کردند، بیست هزار مگاوات از راه امکانات اتمی بایستی به دست بیاید؛ [لذا] نظام جمهوری اسلامی دنبال اقدام علمی و عملی در این راه حرکت کرد؛ یک کار مشروع، یک کار صحیح، یک کار بی ضرر و بی خطر که هیچ ضرری، هیچ خطری برای هیچ ملّتی و هیچ کشوری نداشت.

رژیم ایالات متّحده ی آمریکا که از پیشرفت علمی این ملّت و همه ی ملّتهای دیگر نگران است و مایل به پیشرفت علمی نیست و اجازه نمیدهد ملّتها پیشرفت کنند -چه ازلحاظ علمی، چه ازلحاظ عملی، چه ازلحاظ اقتصادی- در مقابل این حرکتِ مشروع و صحیحِ جمهوری اسلامی، تحریمهای ظالمانه ای را تحمیل کرد.

مسئولین کشور به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از این حقّ خود صرف نظر کنند، برای اینکه تحریمها برداشته بشود و این کار را کردند.

امروز علی رغم همه ی قرارها، همه ی تعهّدها، همه ی بحثهای فراوانی که انجام گرفته است، برخورد رژیم ایالات متّحده ی آمریکا با این مذاکرات و با نتیجه ی مذاکرات، یک برخورد کاملاً ظالمانه، کاملاً قلدر مآبانه و کاملاً زورگویانه است.

در مقابل این حرکت خصمانه ی دشمن، ملّت ایران باید چه کار بکند؟ مسئولین باید چه کار کنند؟ مسئولین باید به سردمدارانِ رژیمِ فاسدِ ایالاتِ متّحده ی آمریکا اثبات کنند که به مردمِ خودشان متکّی اند و این مردم، یک ملّت مقتدر را تشکیل داده اند؛ باید اثبات کنند که ملّت ایران به برکت اسلام، زیر بار زور نمیرود، در مقابل قدرتها کُرنش نمیکند؛ این را باید اثبات کنند، باید نشان بدهند.

آمریکایی ها باید بدانند ملّت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه ی خود خواهد ایستاد.

در کار مسائل مهمّی که به منافع ملّی کشور ارتباط دارد، عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی ایران معنی ندارد.

ما حرکتمان را قدرتمندانه ادامه خواهیم داد.

دشمن باید این را احساس کند و بداند که زورگویی و قلدرمآبی، هرجای دیگر جواب بدهد، در جمهوری اسلامی ایران جواب نخواهد داد.

جمهوری اسلامی ایران، راست قامت و مقتدر ایستاده است و چون الهام بخش ملّتهای دیگر است، بیشتر آماج دشمنی اینها است.

مسئولین فاسد و مفسد و دروغ گو و فریب کار ایالات متّحده ی آمریکا خجالت نمیکشند، وقیحانه می ایستند و ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران را به دروغ گویی متّهم میکنند.

ملّت ایران صادقانه حرکت کرد، صادقانه عمل کرد، صادقانه پیشرفت کرد، راه خدا را صادقانه انتخاب کرد و این راه را صادقانه تا آخر به توفیق الهی خواهد پیمود.

دروغ گو شما هستید؛ دروغ گو سردمداران نظام سلطه اند؛ دروغ گو آن کسانی هستند که برای هیچ ملّتی نمیتوانند خوشبختی و سعادت را ببینند و منافع نامشروعِ خود را به هر قیمتی علی رغم منافع ملّتها مایلند تأمین کنند؛ آنها هستند که فریبگرند و دروغ گو هستند.

ملّت ایران محکم ایستاده است، این را بدانند؛ در قضیّه ی برجام، هر حرکتِ غلطِ نظامِ سلطه با عکس العمل جمهوری اسلامی روبه رو و مواجه خواهد شد.

اینجا اهمّیّتِ امنیّت در منطقه را احساس میکنید؛ این امنیّتی که در منطقه نیست، در داخل کشور بحمدالله هست و این به برکت تلاش و مجاهدتِ شما جوانانِ مؤمن و مسئولان و مدیرانِ نیروهای مسئول در این رابطه است.

امیدواریم خداوند کمک کند.

یک مسئله ی اساسی این است که نقاط حسّاس را، نقاط ضعف را، جستجو کنید و پیدا کنید.

فرض بفرمایید قضیّه ی جادّه ها را و تصادفهایی که در جادّه ها پیش می آید.

سهم نیروی انتظامی در جلوگیری از حوادث جادّه ای چقدر است؟ این را باید بررسی کرد.

البتّه عوامل گوناگونی و دستگاه های مختلفی در این زمینه سهم دارند؛ سهم نیروی انتظامی، سهم وزارت راه، سهم دستگاه های گوناگونِ صنعتیِ دیگر در این حادثه چه اندازه است؟ کاری کنیم که مردم عزیز ما این بخش حادثه خیز و تلخ و دردناک را در زندگی خود نداشته باشند.

یا در زمینه ی حفظ مرزها، یا در زمینه ی قاچاق موادّ مخدّر، یا در زمینه ی برخورد با مصرف کنندگان و فروشندگان و توزیع کنندگان موادّ مخدّر، یا برخورد با اشرار.

این کارهایی را که بحمدالله نیروی انتظامی در بخشهای گوناگون کشور با قدرت انجام میدهد، هرچه دقیق تر، هرچه سریع تر، هرچه جامع تر و پیگیرتر بایستی پیش برد، مسئولین محترم دولت هم بایستی به نیروی انتظامی کمک کنند.

پروردگارا! به محمّد و آل محمّد این جوانان عزیز را در راه خود ثابت قدم بدار.

پروردگارا! به محمّد و آل محمّد کمک و لطف و عنایت ویژه ی خود را شامل حال این جوانان عزیز قرار بده.

پروردگارا! اینها را و مدیران و مربّیان و فرماندهانِ اینها را و بخشهای مختلفِ دیگرِ نیروهای مسلّح را مشمول عنایات خاصّ خود قرار بده؛ قلب مقدّس ولیّ عصر را از اینها راضی کن؛ ارواح طیّبه ی شهدا را از اینها راضی کن.

والسّلام علیکم و رحمهالله و برکاته 1) در ابتدای این دیدار -که در محلّ دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد- سردار سرتیپ حسین اشتری (فرمانده نیروی انتظامی) و سردار سرتیپ 2 لطفعلی بختیاری (فرمانده دانشگاه علوم انتظامی) گزارشهایی ارائه کردند.


کلید واژه ها: کشور - پیشرفت - دانشگاه علوم انتظامی - ابتکار - مراسم - انقلاب اسلامی - باشکوه و زیبا - امروز - شیطان - کشوری - دانشجویان - نظام - زیبا - المصطفی - دانشگاه - آمریکا - شهریور - اسلامی - باشکوه - جوانان - مشکلات - تصمیم - آرایش - علوم - کوچک

آخرین اخبار سرویس:
حجت الاسلام میرمعینی: همه وجود آیت الله قائنی پر از نور ایمان بود

طرح/ در سوگ مادر (19)

جزییات مراسم تشییع شهدای گمنام در 11 نقطه از پایتخت

اعزام 7 تیم امداد هلال احمر از چهارمحال و بختیاری به سمیرم

تشییع وخاکسپاری یک شهید گمنام در میبد+تصاویر

وزیر راه مسئول تهیه گزارش علل سقوط هواپیمای تهران_ یاسوج شد

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

تبیین 9 شاخص برپایی تمدن نوین اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری

ارسال 1100 مقاله با 300 عنوان به دبیرخانه بنیاد بین المللی غدیر در لرستان

کیهان: چه کسانی از سیدامامی دفاع می کنند؟

داور سنگاپوری قضاوت بازی پرسپولیس-السد را برعهده گرفت

شهدای امنیت پرواز هواپیمای تهران_یاسوج

درخواست برای جلوگیری از واریز سهم بیمه درمان کارگران به خزانه دولتی

فوتسال ایران در رده ششم جهان/ قهرمانی اروپا باارزش تر از آسیا

بازگشت بالگرد اورژانس اصفهان از میانه های راه

استخدام کارگر ساده آقا در البرز

اینترنت 2 گیگابیتی برای کاربران گلکسی اس 10

استخدام یکنفر پرسنل جهت کار حسابداری در خراسان رضوی

سفر یاسر عرفات رهبر سازمان آزادی بخش فلسطین به تهران

استخدام تعدادی کارگر خانم در کارگاه سوهان پزی

جزییات سانحه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوج

استخدام تعدادی کارگر ماهر و نیمه ماهر نجار در قم

محل دقیق سقوط هوایپمای تهران- یاسوج

استخدام سرای چوبی سارینا

سنگفرش هر روستا از طلاست

استخدام صندوقدار تمام وقت خانم در گوهردشت کرج

کشف یک گور دسته جمعی دیگر در جنوب موصل

استخدام چند نفر کارگر جهت کار در رستوران عقیق

تردد کامیون های فرسوده و فاقد معاینه فنی ممنوع می شود

اعزام تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی به منطقه سانحه

استخدام تلفنچی خانم و آقا در محدوده آزادگان قم

نقص فنی هواپیما شایعه است /علت حادثه منطقه نامناسب فرودگاه یاسوج است

استخدام فروشنده خانم در فروشگاه مانتو وامو

رکوردملی دوچرخه سواری زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شکسته شد

یک افسر عالی رتبه سوری در پی انفجار مین در دیرالزور کشته شد

استخدام کارگر ساده آقا جهت چلوکبابی در البرز

اعزام تیم های ارزیاب و امدادی اورژانس به محل سقوط هواپیما

استخدام کارخانه شاد در قم

امداد رسانی به هواپیمای حادثه دیده دشوار است

کتاب فلسطین نوام چامسکی توسط نشر ثالث منتشر شد

ضرورت برنامه ریزی برای ساماندهی مناطق حاشیه نشین

بدهی دولت در سال 95 مبلغ 657 هزار و 836 میلیارد تومان بوده است/ لاریجانی: نباید بودجه جاری کشور را به اوراق وصل کنیم

ترکیب تیم های ملی کشتی در قهرمانی آسیا/ حضور یزدانی در وزن 86 کیلوگرم

مسئولین برای بدحجابی جامعه اسلامی فکری کنند/ اوضاع برای دلسوزان نگران کننده است

ماجرای بازگشت هواپیما تهران - یاسوج از میانه های راه

آیا می دانید ریش مردان چه فوایدی برای سلامتی آن ها دارد؟

شورایی ها در مقابل پرونده فروش و تهاتر املاک شهرداری کوتاه نیامدند

جریان فدک، سیاسی و دستاویزی برای تخریب ولایت بود

کمیته ای از کمیسیون عمران مجلس پیگیر ابعاد حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج شد

آخرین پیامک یکی از مسافران هواپیمای سقوط کرده تهران یاسوج + عکس

ام ابیها کنیه استثنایی برای حضرت زهرا سلام الله علیها است

استخدام فرکار ماهر جهت فلافلی در طالقانی کرج

وزیر کشور:اگر ماهواره باشد مردم تلویزیون روشن نمی کنند

کشف عجیب محموله قاچاق سیگار از ایران به ترکیه

تلاش دستگاه های امدادی سمیرم برای ورود به محل حادثه هواپیما

هنوز محل دقیق سقوط هواپیمای تهران-یاسوج در سمیرم مشخص نیست / تلاش مسئولان برای امدادرسانی به مجروحان احتمالی

درخشش پلاک های بی نشان بر دوش مردم

عملیات روانی گسترده دشمن بر افکار عمومی مردم متمرکز شده است

بحثی درمورد برگزاری نشست غیرعلنی درباره بحران آب مطرح نشد / وزیر نیرو درباره انعقاد قرارداد بارور کردن ابرها با سپاه صحبت نکرد

دلیل سقوط هواپیمای یاسوج مشخص نیست

آذری جهرمی، عنوان کرد: تعارضات سیاسی در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی

خودروی تشریفات روحانی در هند

تصاویر/ صفحه نخست روزنامه های 29 بهمن افغانستان

نظارت دقیق واستاندارد سازی مهمترین نیازتوسعه و آبادانی استان است .

اسامی مسافران هواپیمای آسمان پس از تایید منتشر می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری خبر داد اعزام 7 تیم امداد هلال احمر از چهارمحال و بختیاری به سمیرم

برنامه پروازهای فرودگاه رشت

سخنی بالاتر از ذکر مقام شهدا در زنده نگهداشتن میراث ماندگارشان سراغ نداریم

مراسم تشییع محمد توکلی فرزند دکتر احمد توکلی

آخوندی: زیرساخت های بخش حمل و نقل کشور فرسوده است

برپایی 18 میعادگاه و 200 مدرسه دینی اهل سنت در سیستان و بلوچستان

برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)

تحقق 16 هزار فرصت شغلی در خوزستان قابل قبول نیست

رحمانی فضلی خبر داد ارائه گزارش فوق العاده کاهش آسیب های اجتماعی به رهبر انقلاب در اردیبهشت 97

صالحی: نقدهای رسانه ای سازنده، منصفانه و اعتمادساز باشد

تنظیم سند راهبردی مدیریت جامع خشکسالی / باید در حوزه زلزله و خشکسالی برنامه ریزی کنیم

بازار سمنان

مطهری در صحن علنی: گزارش جلسه ستاد بحران درباره سقوط هواپیمای تهران-یاسوج به مجلس ارائه شود

ممنوعیت دخل و تصرف در حریم غار علی صدر

جلسه فوق العاده کمیسیون عمران در پی سانحه هواپیمای تهران- یاسوج

دقایقی قبل پانزدهمین نشست بررسی بودجه 97 پایان یافت/ ساعت 14 امروز؛ نشست نوبت عصر

شیطان بزرگ توان خود را در جنگ اقتصادی علیه ایران متمرکز کرده است

دیدار ظریف با تعدادی از اعضای پژوهشکده ها و موسسات مطالعاتی آلمان

تجمع خانواده مسافران پرواز تهران در فرودگاه یاسوج + فیلم

وداع با شهید گمنام در زارچ

اسامی مسافر هواپیما حادثه دیده تهران - یاسوج

6 ایراد فرمانداری به طرح جدید ترافیک پایتخت

خلبان هواپیمای سقوط کرده 4سال پیش ناجی مسافران یاسوج بود

سور و سوگ سیاوش بر موسیقی همدان

کمیسیون عمران گزارشی از علت حادثه هواپیمای تهران – یاسوج به هیئت رییسه ارایه دهد

وزیر کشور: اگر ماهواره باشد مردم هیچگاه تلویزیون روشن نمی کنند/ به دنبال قلع و قمع فضای مجازی نیستیم

فریب شایعات مربوط به سرویس مانده گیری را نخورید

آخوندی: زیرساخت های بخش حمل و نقل کشور فرسوده است

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

فراکسیون امید موضوع فوت سیدامامی و بازداشت فعالان محیط زیست را به کمیسیون اصل 90 ارجاع می کند

هشدار10سال پیش فاضل لنکرانی درباره احمدی نژاد

همایش بین ادیان در نامیبیا برگزار می شود

معرفی سرپرست جدید بنیاد شهید لرستان

سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج + فیلم

«قدر مخفی» به مسابقه گذاشته می شود

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی