مطالب مرتبط:
سخن نگاشت | بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
حضور فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
عکس / حضور فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
دانش آموختگان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی 51.5 درصد افزایش یافت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 ساعت 23:222017-09-20سياسي

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی


- الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاه و السّلام علی سیّدنا ابی القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّه الله فی الارضین.

مراسم بسیار باشکوه و زیبا و پُرمغزی را امروز اجرا کردید؛ تمرینها بسیار خوب بود، آرایش میدان بسیار زیبا بود و مراسمی که اجرا کردید، به طور کامل ابتکاری و پُرمغز بود.

ابتکار در همه ی مسائل کاری و آموزشی و تحقیقی و در مدیریّتهای کوچک و بزرگ، جذّاب و چشم نواز است.

امروز نشانه های ابتکار را در این میدان در بخشهای مختلف مشاهده کردیم؛ خیلی متشکّرم.

ایّام حسّاس و مهمّی است.

فارغ التّحصیلیِ شما فارغ التّحصیلان و سردوشی بگیریِ شما سردوشی بگیران، در مناسبت بسیار مهمّی اتّفاق افتاده است: اوّلاً ماه ذی حجّه است، یک ماه پُرمطلب، پُر مضمون، ماه عید قربان، عید غدیر، عرفه، مباهله و ولادت برخی از ائمّه ی معصومین (علیهم السّلام)؛ و مصادف با آخر شهریور و هفته ی مربوط به دفاع مقدّس؛ و مشرِف بر ماه محرّم و آغاز سال هجری قمری و ماه حسین (علیه السّلام)، ماه شهادت، ماه افتخار.

در یک چنین شرایطی شما جوانان عزیز من موفّق شدید به دریافت درجه و سردوشی؛ این را به فال نیک میگیریم و ثبات قدم شما را در این راهی که در پیش گرفتید -که راهی پُرافتخار و راه سعادت دنیا و آخرت است- از خدای متعال مسئلت میکنیم.

عزیزان من! آنچه مهم است، توجّه به اهمّیّت مسئولیّتی است که شما در مجرای آن مسئولیّت قرار گرفته اید؛ مسئولیّت حفظ امنیّت و نظم در کشور.

امنیّت، در شمار نعمتهای درجه ی اوّل پروردگار است.

اگر امنیّت در کشوری وجود داشت، امکان پیشرفت علمی، پیشرفت عملی، پیشرفت اخلاقی و پیشرفت انسانی در آن کشور وجود خواهد داشت؛ [امّا] اگر امنیّت نبود، هیچ کدام از اینها امکان پذیر نیست یا بسیار دشوار است.

شما تصمیم گرفته اید که این عامل اساسیِ سعادت کشور و ملّت را تأمین کنید برای این مردم؛ مسئولیّت بسیار مهمّی است.

همّت بلند شما و توان معنوی و جسمانیِ شما، به شما کمک خواهد کرد که ان شاءالله این مسئولیّت را انجام بدهید.

عزیزان من! امنیّت به همان اندازه که مهم است، به همان اندازه، آماج دشمنیِ دشمنان هم هست.

سعیِ دشمن همواره بر این است که در کشوری که با آن خصومت می ورزد، امنیّت را از بین ببرد.

دشمنانِ شیطان صفتِ بین المللیِ ما -یعنی نظام سلطه و سردمداران نظام سلطه و شیطان بزرگ؛ آمریکا و دنباله هایش- از روز اوّلِ پیروزیِ این ملّت در انقلاب اسلامی در صدد برآمدند تا امنیّت را از این کشور سلب کنند.

یکی از مشکلات اساسیِ ما در طول این 38 سال، حفظ امنیّت بوده است.

جوانانِ ما با همه ی وجود برای حفظ امنیّت جنگیده اند، مبارزه کرده اند؛ چه در ماه های اوّلِ پیروزی انقلاب که حرکات شرارت آمیز و تجزیه طلبانه در برخی از مرزهای این کشور به تحریک دشمنان به وجود آمد، چه بعد از آن در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدّس که هشت سال به طول انجامید، و چه بعد از آن تا امروز که دشمنان سعی کرده اند امنیّت را از این کشور سلب کنند.

جوانان مؤمنِ ما در سازمانهای مسلّح ازجمله در نیروی انتظامی با کمال رشادت و قدرت ایستاده اند و از امنیّت این کشور دفاع کرده اند.

من میخواهم به شما بچّه های عزیزم، جوانهای عزیزم بگویم شما تنها سازمانی هستید که در سرتاسر کشور در مقابل چشم مردم حضور دارید.

خدمت شما را، تلاش شما را، فداکاری شما را مردم می بینند؛ در شهرها، در روستاها، در جادّه ها، در مرزها، در پایانه های مسافری، در کوه ها و دشتها، در مناطق خطرناک، در همه جا؛ در همه ی فصول سال، نیروی انتظامی جلو چشم مردم است.

ما هیچ سازمانی را نداریم که این طور در یک پهنه ی با این وسعت، همیشه در مقابل چشم مردم باشد.

توانایی های شما، آبروی نظام جمهوری اسلامی است.

قدرت شما، رشادت شما، اقدام شما، حرکت بجا و بموقعِ شما، مایه ی افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است.

هنگامی که شما با یک جریان مفسده آمیز -مثلاً جریان موادّ مخدر، جریان شرارت در شهرها، جریان سرقت، جریان ناامنی های گوناگون- سینه به سینه مواجه میشوید، فداکاری میکنید و در این راه زحماتی را متحمّل میشوید، مردم به چشم خودشان تلاش شما را می بینند.

علاوه بر اینکه نیاز مردم را که امنیّت است، تأمین میکنید، برای نظام اسلامی هم آبرو تأمین میکنید.

این برای یک کشور مایه ی آبرو است.

امروز بحمدالله در این منطقه ی ناامن، در این منطقه ای که دستهای خصم دشمن، دستهای آلوده ی دشمنان، بذر تروریسم را پاشیده است، در یک چنین منطقه ی پُرمسئله و پُرماجرایی، شما و جوانان مسئول در این کشور توانسته اید امنیّت مثال زدنی ای را برای این کشور حفظ کنید؛ این بسیار حائز اهمّیّت است.

من لازم میدانم از زحمات نیروی انتظامی در بخشهای مختلف، در مقابله ی با مفاسد و شرارتهای گوناگون، تشکّر کنم.

این نقشها را روزبه روز بایستی تقویت کرد.

کار را عالمانه باید انجام داد.

گزارشی که از این دانشگاه به من داده شد و امروز هم مسئولین محترم اینجا ابراز کردند، [نشان میدهد] کارهایی که انجام میگیرد کارهای لازم و باارزشی است.

هم کارهای علمی، هم کارهای تحقیقی، هم کارهای تجربی، هم مهارت آموزی ها، همه ی اینها لازم است و باید همواره با جدّیّت دنبال بشود.

لازم است ما نیروی انتظامیِ در طراز جمهوری اسلامی، در طراز دولت اسلامی، در طراز یک جامعه ی قرآنی و اسلامی داشته باشیم.

[البتّه] تا آنجا مبالغی فاصله داریم؛ این فاصله را شما جوانهای عزیز باید طی کنید و پیش بروید و من میدانم که شما میتوانید و به توفیق الهی این کار را انجام میدهید.

آنچه مهم است استمداد از خداوند متعال و حفظ رابطه ی با خدای متعال است.

آنچه در درجه ی بعد مهم است ارتباط صمیمانه ی با مردم است؛ اقتدار را همراه کنید با محبّت و صمیمیّت نسبت به مردم.

آنچه مهم است پایبندی به قانون است؛ هیچ کارِ بی قانون انجام نگیرد.

و بالاخره آنچه مهم است جرئت و گستاخیِ لازم در اجرای قانون است؛ آنجایی که قانون هست، ملاحظه ی هیچ کس را نکنید؛ با جرئت وارد بشوید، با دلیری وارد بشوید، وظیفه ای را که قانون بر عهده ی شما گذاشته است انجام بدهید.

از قانون تخطّی نباید کرد، در اجرای قانون هم هرگز تأمّل و تردید نباید ورزید.

آنجایی که قانون است باید اجرا کنید.

مشکل عمده ی کشورها و ملّتها همین است که در اجرای وظیفه ی دینی خود، وظیفه ی وجدانی خود، وظیفه ی عقلانی خود و وظیفه ی انسانی خود دچار تردید و تأمّل میشوند.

[در خصوص] امنیّت، من به شما عرض بکنم، یک بخش امنیّت داخل کشور است، یک بخش امنیّت منطقه است.

امروز منطقه ی ما منطقه ی ناامنی است.

این به خاطر چیست؟ اوّلاً به خاطر دخالت شیطنت آمیز و شرارت آمیز قدرتهای سلطه گر است؛ دخالت آمریکا، دخالت صهیونیسم.

از هر وسیله ای برای نفوذ، برای تأمین منافع نامشروع خود، برای تضعیف ملّتها، برای نابود کردن رشادتها و اقتدارهای ملّی استفاده میکنند: یک روز داعش را به وجود می آورند و آن وقتی که با همّت [نیروهای] مقاومت، با همّت جوانان مؤمن، داعش و امثال داعش نفسهای آخر را میکشند، دنبال راه های خباثت آمیز دیگری میروند.

امروز نقش آمریکا این است.

وقتی از یک راه ناامید میشوند، دنبال راه دیگری میروند.

البتّه به توفیق الهی، ملّت ایران، جوانان ایران، جوانان مقاومت در منطقه که تحت تأثیر شعارهای اسلامی و قرآنی قرار دارند، باز هم بینی کارگزاران نظام سلطه را به خاک خواهند مالید و آنها را مغلوب خواهند کرد.

آنچه در منطقه بسیار مهم است، همین است که ملّتهای منطقه و دولتهای منطقه ی ما احساس توانایی کنند و این توانایی را که موهبت الهی است به کار بیندازند؛ آن وقت دشمن نفوذکننده، دشمن بددل، دشمن طمع ورز مجبور میشود عقب نشینی کند.

اگرچنانچه ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو می آید.

شما ملاحظه کنید وقاحت سران نظام سلطه را! در همین قضیّه ی مذاکرات هسته ای و قرارداد هسته ایِ موسوم به برجام ، هر روز یک شرارتی از خودشان نشان میدهند، هر روز یک جلوه ای از شیطنت خود نشان میدهند و اثبات میکنند صحّت فرمایش امام را که فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است.

(2) حقیقتاً خبیث ترین شیطانها، رژیم ایالات متّحده ی آمریکا است.

شما جوانهای عزیز بدانید که مسئله ی تحریمها یک مسئله ی کاملاً روشن و حل شده ای است.

ملّت ایران به خاطر نیازهای صلح آمیز کشور، به دنبال فعّالیّت هسته ای بوده و هست.

ما تا چند سال دیگر احتیاج داریم به حدّاقل بیست هزار مگاوات نیروی برقی که از امکانات هسته ای و از نیروی هسته ای استفاده بشود و به دست بیاید.

غیر از آن مقداری از انرژی که از دستگاه های غیرهسته ای به دست می آید، آن طوری که متخصّصین ما و صاحب نظران ما محاسبه کردند، بیست هزار مگاوات از راه امکانات اتمی بایستی به دست بیاید؛ [لذا] نظام جمهوری اسلامی دنبال اقدام علمی و عملی در این راه حرکت کرد؛ یک کار مشروع، یک کار صحیح، یک کار بی ضرر و بی خطر که هیچ ضرری، هیچ خطری برای هیچ ملّتی و هیچ کشوری نداشت.

رژیم ایالات متّحده ی آمریکا که از پیشرفت علمی این ملّت و همه ی ملّتهای دیگر نگران است و مایل به پیشرفت علمی نیست و اجازه نمیدهد ملّتها پیشرفت کنند -چه ازلحاظ علمی، چه ازلحاظ عملی، چه ازلحاظ اقتصادی- در مقابل این حرکتِ مشروع و صحیحِ جمهوری اسلامی، تحریمهای ظالمانه ای را تحمیل کرد.

مسئولین کشور به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از این حقّ خود صرف نظر کنند، برای اینکه تحریمها برداشته بشود و این کار را کردند.

امروز علی رغم همه ی قرارها، همه ی تعهّدها، همه ی بحثهای فراوانی که انجام گرفته است، برخورد رژیم ایالات متّحده ی آمریکا با این مذاکرات و با نتیجه ی مذاکرات، یک برخورد کاملاً ظالمانه، کاملاً قلدر مآبانه و کاملاً زورگویانه است.

در مقابل این حرکت خصمانه ی دشمن، ملّت ایران باید چه کار بکند؟ مسئولین باید چه کار کنند؟ مسئولین باید به سردمدارانِ رژیمِ فاسدِ ایالاتِ متّحده ی آمریکا اثبات کنند که به مردمِ خودشان متکّی اند و این مردم، یک ملّت مقتدر را تشکیل داده اند؛ باید اثبات کنند که ملّت ایران به برکت اسلام، زیر بار زور نمیرود، در مقابل قدرتها کُرنش نمیکند؛ این را باید اثبات کنند، باید نشان بدهند.

آمریکایی ها باید بدانند ملّت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه ی خود خواهد ایستاد.

در کار مسائل مهمّی که به منافع ملّی کشور ارتباط دارد، عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی ایران معنی ندارد.

ما حرکتمان را قدرتمندانه ادامه خواهیم داد.

دشمن باید این را احساس کند و بداند که زورگویی و قلدرمآبی، هرجای دیگر جواب بدهد، در جمهوری اسلامی ایران جواب نخواهد داد.

جمهوری اسلامی ایران، راست قامت و مقتدر ایستاده است و چون الهام بخش ملّتهای دیگر است، بیشتر آماج دشمنی اینها است.

مسئولین فاسد و مفسد و دروغ گو و فریب کار ایالات متّحده ی آمریکا خجالت نمیکشند، وقیحانه می ایستند و ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران را به دروغ گویی متّهم میکنند.

ملّت ایران صادقانه حرکت کرد، صادقانه عمل کرد، صادقانه پیشرفت کرد، راه خدا را صادقانه انتخاب کرد و این راه را صادقانه تا آخر به توفیق الهی خواهد پیمود.

دروغ گو شما هستید؛ دروغ گو سردمداران نظام سلطه اند؛ دروغ گو آن کسانی هستند که برای هیچ ملّتی نمیتوانند خوشبختی و سعادت را ببینند و منافع نامشروعِ خود را به هر قیمتی علی رغم منافع ملّتها مایلند تأمین کنند؛ آنها هستند که فریبگرند و دروغ گو هستند.

ملّت ایران محکم ایستاده است، این را بدانند؛ در قضیّه ی برجام، هر حرکتِ غلطِ نظامِ سلطه با عکس العمل جمهوری اسلامی روبه رو و مواجه خواهد شد.

اینجا اهمّیّتِ امنیّت در منطقه را احساس میکنید؛ این امنیّتی که در منطقه نیست، در داخل کشور بحمدالله هست و این به برکت تلاش و مجاهدتِ شما جوانانِ مؤمن و مسئولان و مدیرانِ نیروهای مسئول در این رابطه است.

امیدواریم خداوند کمک کند.

یک مسئله ی اساسی این است که نقاط حسّاس را، نقاط ضعف را، جستجو کنید و پیدا کنید.

فرض بفرمایید قضیّه ی جادّه ها را و تصادفهایی که در جادّه ها پیش می آید.

سهم نیروی انتظامی در جلوگیری از حوادث جادّه ای چقدر است؟ این را باید بررسی کرد.

البتّه عوامل گوناگونی و دستگاه های مختلفی در این زمینه سهم دارند؛ سهم نیروی انتظامی، سهم وزارت راه، سهم دستگاه های گوناگونِ صنعتیِ دیگر در این حادثه چه اندازه است؟ کاری کنیم که مردم عزیز ما این بخش حادثه خیز و تلخ و دردناک را در زندگی خود نداشته باشند.

یا در زمینه ی حفظ مرزها، یا در زمینه ی قاچاق موادّ مخدّر، یا در زمینه ی برخورد با مصرف کنندگان و فروشندگان و توزیع کنندگان موادّ مخدّر، یا برخورد با اشرار.

این کارهایی را که بحمدالله نیروی انتظامی در بخشهای گوناگون کشور با قدرت انجام میدهد، هرچه دقیق تر، هرچه سریع تر، هرچه جامع تر و پیگیرتر بایستی پیش برد، مسئولین محترم دولت هم بایستی به نیروی انتظامی کمک کنند.

پروردگارا! به محمّد و آل محمّد این جوانان عزیز را در راه خود ثابت قدم بدار.

پروردگارا! به محمّد و آل محمّد کمک و لطف و عنایت ویژه ی خود را شامل حال این جوانان عزیز قرار بده.

پروردگارا! اینها را و مدیران و مربّیان و فرماندهانِ اینها را و بخشهای مختلفِ دیگرِ نیروهای مسلّح را مشمول عنایات خاصّ خود قرار بده؛ قلب مقدّس ولیّ عصر را از اینها راضی کن؛ ارواح طیّبه ی شهدا را از اینها راضی کن.

والسّلام علیکم و رحمهالله و برکاته 1) در ابتدای این دیدار -که در محلّ دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد- سردار سرتیپ حسین اشتری (فرمانده نیروی انتظامی) و سردار سرتیپ 2 لطفعلی بختیاری (فرمانده دانشگاه علوم انتظامی) گزارشهایی ارائه کردند.


کلید واژه ها: کشور - پیشرفت - دانشگاه علوم انتظامی - ابتکار - مراسم - انقلاب اسلامی - باشکوه و زیبا - امروز - شیطان - کشوری - دانشجویان - نظام - زیبا - المصطفی - دانشگاه - آمریکا - شهریور - اسلامی - باشکوه - جوانان - مشکلات - تصمیم - آرایش - علوم - کوچک

آخرین اخبار سرویس:
تاکید بر رفع فقر و خشونت علیه زنان در دهمین نشست مجمع بین المجالس آسیایی در استانبول

مزار شهدای مدافع حرم در گلستان شهدای اصفهان غبارروبی می شود

گلباران مزار شهدای صومعه سرا برگزار شد

جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال به مناطق زلزله زده در لاهیجان ادامه دارد

دیدار رهبر انقلاب با شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت(ع)

رهبر معظم انقلاب: با صراحت اعلام می کنیم هر جا برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهیم کرد

رزمایش مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها در بیرجند برگزار شد

جهاددانشگاهی به حوزه نشر مجازی وارد شود

همایش استانی بزرگداشت امامزاده یحیی بن زید(ع) گنبد برگزار می شود

بسیجیان با تاسی از فرهنگ عاشورایی برای اعتلای اسلام تلاش کنند

مسأله فلسطین کلید غلبه بر دشمنان اسلام است/ هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

فقر زدایی و توجه به محرومان رسالت محوری وقف است

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت» با مقام معظم رهبری/عکس

ایران "کمک مستشاری" به یمن می کند/ بسیج مردمی نبود، سوریه تجزیه شده بود

تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دزفول

رهبر معظم انقلاب: هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

معاون سپاه خراسان شمالی: جبهه مقاومت دشمنان را زمین گیر کرده است

تقدیر زلزله زدگان از خبرنگاران و عکاسان (+عکس)

استقبال پر شور کودکان کرجی از جشنواره من کودکم ، من حق دارم

استاندار ایلام مشاور جوان انتخاب می کند

مقام معظم رهبری: هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

سازمان محیط زیست قیم روز پرنده نگری باشد نه بخش گردشگری

با صراحت می گویم هر جا به حضور ایران در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

ایستگاه کتاب و کتابخانه مشارکتی در زندان شهرستان دشتی افتتاح شد

رییس بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) منصوب شد

مانتوی 20 میلیونی شیرین و فرهاد (عکس)

فعالیت بیش از ده هزار گروه جهادی در سراسر کشور

اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور ساوجبلاغ

پیکر دنیای اسلام به شدت زخم خورده است/ هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد/ وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردکان غبار روبی شد

آقای رییس جمهور اعتماد شما به رسانه ملی مبارک است؛ انشاءالله مبارک هم بماند!

پاسخ امام علی (ع) به سوال "علم بهتر است یا ثروت؟"

هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از فامیل بازی در انتصاب ها

سنجش میزان اثربخشی کنگره 12 هزار شهید آذربایجان غربی /تدوین 3 هزار نسخه کتاب با عنوان شهدای آذربایجان غربی

فیلم/ علی مطهری پا به توپ شد

استخدام منشیِ طراح جهت یک نمایشگاه کابینت در خراسان رضوی

استخدام لوله کش و ترمیم کار ماهر با اتومبیل در خراسان رضوی

تبریک سردار دهقان به سیدحسن نصرالله و سردار سلیمانی

استخدام سالن کار جهت رستوران در محدوده خیابان مطهریِ تهران

پیروزی محور مقاومت و نابودی داعش از درایت سردار سلیمانی بود

استخدام چها رده شغلی جهت شرکت تولیدی مصنوعات چوبی

استخدام مدرس با سابقه تدریس در مجتمع فنی در شهرکرد

استخدام کارشناس فروش در گز ماه عسل در اصفهان

گام های بزرگ برای آشنایی مراکز علمی دنیا با تفکر شیعی

علی مطهری پا به توپ شد + فیلم

کمالی: مردم به ما چک سفید امضا ندادند

رهبر انقلاب :اگرچه داعش در عراق و سوریه به نقطه ی پایان خود رسید اما نباید از کید و مکر دشمنان غافل بود

آرمین کرمی نشست خبری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فرهنگ بسیج ضامن پیروزی رزمندگان اسلام

کتاب گردی احمد مسجد جامعی

نشست اعضای ستاد بحران مهاباد با موضوع برگزاری مانور زلزله در مدارس

تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم در سبزوار

خرازی: سفر رییس جمهور به چابهار می تواند در حیطه رفع مشکلات خیلی موثر باشد

صدونهمین شماره خط حزب الله با محوریت بازدید مقام معظم رهبری از مناطق زلزله زده کرمانشاه منتشر شد

نشست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با دانش آموزان هنرستان دخترانه هدف

هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

رهبر انقلاب: دنیای اسلام امروز می تواند مقابل کفر و استکبار بایستد

عبدالکریمی: ما باید همچون شریعتی با جهان مدرن برخوردی فعالانه داشته باشیم

وحدت و همدلی راه مقابله با دشمن است

آیت الله مکارم شیرازی: بسیج درد اصلی جامعه را شناخته است/ همواره به یاد بسیجیان هستم و دعایشان می کنم

لزوم حمایت بیشتر از داروهای تولید داخل

هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نیاز باشد کمک خواهیم کرد

استخدام حسابدار خانم مسلط به سیستم هلو در تهران

استخدام معلم دبستان و مربی مهد در محدوده سید خندان تهران

استخدام کارگر ماهر صافکار در تهران

استخدام مشاور آشنا به محدوده چهارراه ولیعصر تهران

استخدام روانشناس خانم با مدرک MMT جهت شیفت عصر در تهران

استخدام آشپز یا تخته کار جهت رستوران در محدوده ستارخانِ تهران

سفر رییس جمهور به چابهار در رفع مشکلات خیلی موثر خواهد بود

استخدام طراح آقا آشنا به کورل جهت یک مغازه در تهران

استخدام مدیر مسلط به امور ساختمان در تهران

پیگیری قضایی تخریب بیمارستان اسلام آباد غرب

استخدام نصاب جهت سیستم های حفاظتی و سیم کشی در خراسان رضوی

تامین اجتماعی پس از سال 97 وارد مرحله بحرانی می شود

استخدام براشینگ کار و دستیار شینیون در محدوده زعفرانیه تهران

«دیپلماسی زیرشلواری» در تهران+ تصاویر

استخدام دکتر داروساز جهت مسئولیت داروخانه در تهران

استخدام چند نفر چرخکار راسته دوز خانم در تهران

وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است/ حب اهل بیت وسیله وحدت بین مسلمین است

استخدام پیمان کاری سادات

آموزش پیدا کردن شماره در تلگرام

عکس یادگاری مهران احمدی به همراه گروه کارگردانی در ارمنستان (عکس)

رسالت سخت افزاری و نرم افزاری حوزه در قبال طلاب

نشست خبری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی + فیلم

استخدام مهندس مکانیک،منشی در شرکت معتبر در تهران

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب

سخنگوی کمیسیون آموزش در گفت وگو با فارس خبر داد دیر پرداخت کردن سرانه مدارس چیز جدیدی نیست/ معلمان حق التدریس در آزمون سازمان سنجش شرکت می کنند

مولوی سلامی: اگر رهنمودهای رهبر انقلاب و فرماندهی سردار سلیمانی نبود داعش شکست نمی خورد

بازدید مدیرعامل بانک شهر از مناطق زلزله زده غرب کشور

دیدار روحانی و پوتین در سوچی (عکس)

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت(ع) و مسئله تکفیری ها» با رهبر انقلاب

مقام معظم رهبری: وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

اعزام نیروهای امدادی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به کرمانشاه

پیکر دنیای اسلام به شدت زخم خورده است/ درون امت اسلامی برخی کارهای مورد نظر آمریکا و رژیم صهیونیستی را انجام می دهند/ وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

برگزاری مراسم تشییع شهید مدافع حرم کاید خورده در دزفول +عکس

تحویل دستگاه بیهوشی وقفی به بیمارستان امام خمینی ( ره) ساری

یادواره شهدای یگان فاتحین

نجات هفت خانوار از سیلاب در بخش مرکزی گتوند خوزستان

با انتشار کتاب ها در فضای مجازی نسل جوان را به مطالعه تشویق کرد

شهدای 5آذرگرگان اولین مدافعان حرم/ اهتمام برای بازسازی روستاهای زلزله زده کرمانشاه

فارس گزارش می دهد آخرین وضعیت امدادرسانی نیروهای سپاه پاسداران در مناطق زلزله زده+تصاویر

اعطای گواهی نامه اهتمام به کیفیت به 10نفر از مدیران مدارس سراسر کشور

ملاعلی و شیخ حسن فاخری گنجینه های ناشناخته علم و ادب تبرستان هستند

دعوت شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح از بردی محمداف برای سفر به کویت

فراخوان مقاله باموضوع ته لنجی توسط دانشگاه پیام نور گناوه

حب اهل بیت وسیله وحدت بین مسلمین است

سومین حرم اهل بیت (ع) به شادی و سرور می نشیند

استاندار خراسان شمالی خواستار درس گرفتن همپیمانان گروهک های تکفیری ازعاقبت شوم تروریست ها شد

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس «محبان اهل بیت» با مقام معظم رهبری (عکس)

تجلیل از یاوران وقف دراستان یزد

پیام تبریک وزیر دفاع به مناسبت پایان سیطره شجره خبیثه داعش

نماینده اهل سنت مجلس: داعش زاییده افکار شوم استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بود

پرونده کتابخانه شهدای بندرعباس روی میز شورای شهر

سانتا کروز/ جلسه پیش از برگزاری چهارمین نشست مجمع کشورهای صادر کننده گاز

روایت زندگی و کارنامه سردار قاسم سلیمانی

امام جمعه عجب شیر: ایران اسلامی بیش از هر زمان به فرهنگ شهات نیاز دارد

استخدام فرهنگسرای خاتم

زنگنه و جهانگیری عازم بولیوی شدند

استخدام پزشک جهت درمانگاه المهدی در تهران

استخدام سه رده شغلی جهت رستوران خلیج فارس در مشهد

استخدام صندوقدار جهت رستوران واقع در محدوده ولنجکِ تهران

استخدام وکیل پایه یک جهت دفتر وکالت در تهران

استخدام راننده نیسان با ماشین جهت دفتر باربری در تهران

آشنایی با اصول ست کردن لباس

اقدامات حمایتی برای اشتغال و معیشت زلزله زدگان کرمانشاه

ادعاهای امارات علیه تمامیت ارضی ایران مغایر اصول حقوق بین الملل است

تسریع در پرداخت خسارت به بیمه شدگان تحت پوشش کوثر

استخدام هتل سه ستاره سراج در مشهد

مجازات های جایگزین حبس؛ از احکام سبز تا خلاصه نویسی کتاب

ماموریت مرکز خدمات پشتیبانی از اجرای رسالت های حوزه و روحانیت است

چهاردهه اختلاف و تنش، با توجه آستان قدس به محرومان «سرخس» پایان یافت

تسریع در پرداخت خسارت به بیمه شدگان تحت پوشش کوثر

کتابفروشی گردی به جای کتابگردی

رییس اتحاد صوفیان تیجانی: جمعیت محبان اهل بیت(ع) در دنیا روز به روز در حال گسترش است

استخدام wax up کار ماهر خصوصا ایمپلنت جهت لابراتوار در تهران

اعلام آمادگی نیروهای مسلح ایران برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش

استخدام طراح گرافیست جهت کارگاه تابلوسازی در تهران

احتمال توطئه و بهره گیری صهیونیست ها از داعش در فلسطین

استخدام برنامه نویس Andriod،برنامه نویس Ios در یک شرکت معتبر

حکومت اختلافات قومی در افغانستان را تشدید می کند

تسریع در پرداخت خسارت به بیمه شدگان تحت پوشش کوثر

آیت الله معرفت، دانش تفسیر را با نگاه به مراکز علمی اسلامی تولید کرد

استخدام طراح وب سایت در شرکت نگین تجارت در اصفهان

رهبر انقلاب: وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

شیخ احمد دیاب خواستار شد: تولید فیلم های سینمایی برای معرفی اسلام به دنیا

استخدام کارگر جهت کار در مغازه در بستنی لابریت در اصفهان

چطور الان آزادیخواهی احمدی نژاد گل کرده است؟

استخدام نماینده علمی خانم با حقوق ثابت و پورسانت در تهران

بسیج در کلام مقام معظم رهبری/ عکس نوشت

دیدار شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب/گزارش تصویری

دستاوردهای دانش هسته ای در بشقاب غذا!

احتمال ورشکستگی تامین اجتماعی در دهه آینده

رهبر انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت(ع): حب اهل بیت وسیله وحدت بین مسلمین است/ وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

اصحاب قلم و رسانه در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارند

وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است/ برخی درون امت اسلامی کاری که آمریکا و رژیم صهیونیستی می خواهند، انجام می دهند

جشن پیروزی محور مقاومت در اهواز برگزار می شود

تصویب جزییات قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی

مولاوردی: تمرکز بر پیشگیری رویکرد موثر در مواجهه با خشونت علیه زنان است

پادزهر تحریم های آمریکا، عمل به اقتصاد مقاومتی است

تمدید زمان فراخوان سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان بوشهر

آغاز نشست جهانی حلال در ترکیه/ برگزاری پنجمین نمایشگاه حلال سازمان همکاری اسلامی

سفر رییس جمهور به چابهار در رفع مشکلات خیلی موثر خواهد بود

در صورت درخواست مردم و حاکمیت یمن به آنها کمک مستشاری می کنیم

معاون وزیر علوم: مشکلات و پیچیدگی های دانشگاه تغیر یافته است

پیام تبریک جمعی از علمای برجسته اهل سنت به مقام معظم رهبری در پی پایان یافتن داعش

وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

تشییع پیکر پاک چهار شهید در مشهد

اعتمادسازی و امیدآفرینی وظیفه امروزشورای فرهنگ عمومی

برگزاری دوره تربیت مدرس حرفه ای در کرمان

بازدید از شهر کتاب مرکزی و قصه خوانی مسجدجامعی برای کودکان کار

دیدار رییسان جمهوری روسیه و ایران (عکس)

اقامه نمازجمعه، فردا در سراسر استان

پیچیده شدن عطر شهادت در قزوین

خط حزب الله شماره 109

اولین همایش ملی شورورزی در یزد / آبزیان وگیاهان مقاوم به شوری در یزد پرورش داده می شوند

شماره 104 فصلنامه رشد آموزش قرآن و معارف اسلامی منتشر شد

گل باران مزار شهدای سید فتح الله ورامین

ایثار و فداکاری بسیجیان محدود به داخل کشور نیست/ شکست سازمان یافته ترین گروه تروریستی جهان توسط بسیجیان

چرا فریبا کوثری علت ازدواجش را نگفت؟ +عکس

استخدام منشی با روابط عمومی بالا در فروشگاه کامپیوتر

استخدام کاردان یا کارشناس علوم آزمایشگاه ترجیحا خانم در تهران

استخدام رزرویشن در تاکسی میلاد

استخدام کارگر آشنا به منقل داری جهت کبابی در خراسان رضوی

استخدام کارمند اداری آشنا به کامپیوتر در تهران

استخدام تعدادی موتورسوار جهت پیک میرداماد در تهران

مهم ترین فایده ازدواج چیست؟

استخدام منشی و دستیار دندانپزشک خانم در محدوده پیروزیِ تهران

کدام نماز، نماز واقعی است؟

دیدار شرکت کنندگان اجلاس «محبان اهل بیت(ع)» با رهبر انقلاب

استخدام کارگر صافکار ماهر در تهران

سامح شکری: نقش شورای امنیت حل و فصل درگیری هاست نه مدیریت آنها

پیشنهاد اهدای جایزه نوبل به سردار سلیمانی

استخدام مربی کودک خانم در آموزشگاه هنرهای تجسمی کودکان لنا

رهامی: انجمن اسلامی مدرسین حیاط خلوت احزاب نشود

متهم 500 میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان به کدام کشور فرار کرده است؟

چگونه دخترم را به حجاب علاقه مند کنم؟

استخدام بازاریاب حضوری با حقوق ثابت و مزایای عالی در شیراز

استخدام سرپرست بازاریابی و فروش،کارشناس فروش در اصفهان

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

بیانات در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی