مطالب مرتبط:
تشدید نظارت و کنترل بر فروش نوشت افزارها در آغاز فصل تحصیلی
تشدید نظارت و کنترل بر فروش نوشت افزارها در آغاز فصل تحصیلی
آغاز فصل برداشت زیتون در کشور
آغاز فصل جدید زندگی برای 25 هزار دانش آموز کلاس اولی + فیلم
بهترین میوه ها و سبزیجات برای آغاز فصل پاییز!
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 ساعت 23:022017-09-20سياسي

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت


عضو شورای شهر تهران در گفتگویی اظهار داشت: خوشبختانه بعد از 14 سال با موافقت رییس جمهور، شهردار تهران در هیات دولت حضور خواهد یافت و این اقدام نشان دهنده پایان یافتن دوره روابط سرد میان دولت و شهرداری پایتخت است و به نظر من می تواند نقطه عطف و سرآغازی باشد - "سیدحسن رسولی بعد از 14 سال اداره پایتخت و همچنین شورای شهر تهران به اصلاح طلبان بازگشته است.

طی این سال ها مسؤولان شهرداری به جای مدیریت شهری به سیاسی کاری پرداختند و کمتر شاهد بودیم مسؤولان به مدیریت شهری و کاهش آسیب های اجتماعی و مشکلات شهری بپردازند.

به نظر شما تا چه حد ضرورت دارد که شهردار جدید تهران از فرصت پیش آمده بهره ببرد و به رفع مشکلات شهری به جای سیاسی کاری بپردازد؟شهرداری تهران و کابینه مدیریت شهری پایتخت باتوجه به جایگاهی که در عرصه اداره امور رفاهی شهر دارند، به صورت بالقوه از ظرفیت های منحصر به فرد تأثیرگذار در عرصه های فرهنگی و سیاسی برخوردار هستند.

اگر به این نکته توجه کنیم که عمده رویدادهای مهم کشور در تهران به عنوان پایتخت مورد تصمیم سازی و تصمیم گیری قرار می گیرد، مدیریت شهری تهران را می توان یکی از امور مهم و مؤثر در تحولات شهری به حساب آورد.

مسؤولیت مهم مدیریت شهری در 14 ساله گذشته برعهده احمدی نژاد و قالیباف بود که متأسفانه پرداختن به سیاسی کاری در این نهاد تأثیرگذار در اولویت قرار گرفت و از امکانات موجود در راستای اهداف سیاسی نهایت بهره برداری به عمل آمد.

احمدی نژاد حد فاصل سال های 82 و 84 با همکاری شورای اسلامی دوم شهر و همکاری همه جانبه مسؤولان اجرایی موفق شد به مدت هشت سال در صدر قوه مجریه باقی بماند و علی رغم این که دوره بی نظیر درآمدی کشور به شمار می رفت، اما نامناسب ترین کارنامه عملکردی مبتنی بر شاخص های نشانگر رشد اقتصادی از خود بر جای گذاشت و از امکانات بسیار این نهاد عمومی برای رسیدن به ساختمان ریاست جمهوری در پاستور استفاده کرد و آن ها را صرف پروژه های سیاسی خود کرد.

خوشبختانه اکنون ترکیب شورای اسلامی دوره پنجم و همچنین نجفی، شهردار تهران اصلاح طلب است که این درحقیقت نقطه عطفی در مدیریت شهری محسوب می شود.

مهم ترین راهبردی که ما اصلاح طلبان در دستور کار داریم ایجاد دکترین مدیریتی بر این اساس است که از همه کاندیداهای شهرداری تهران به ویژه نجفی صراحتاً خواستیم که در منظر رسانه ها اعلام کنند که هدف شان بهره برداری از امکانات شهری برای دستیابی به ریاست قوه مجریه و رسیدن به ساختمان پاستور نیست به بیان دیگر راه پاستور از بهشت نمی گذرد و آقای نجفی به عنوان شهردار تهران نیز به صراحت اعلام کردند که باور دارند راه رسیدن به پاستور از بهشت نمی گذرد.

دکتر نجفی به روشنی این رویکرد مهم را اعلام و بر آن تأکید کردند.

بر این اساس می توان پیش بینی کرد که در دوره جدید مدیریت شهری او علاوه بر این که شاهد تغییرات ساختاری در مدیریت شهری خواهیم بود، امید به بازگشت این نهاد به فعالیت اصلی خویش نیز چندان دور از ذهن نخواهد بود و خوشبختانه به غلبه نگاه سیاسی بر فرآیند امور شهری پایان داده خواهد شد.

در شرایط کنونی ضروری است که شهردار تهران علاوه بر اصلاح ساختاری و ارتباط نزدیکتر با اقشار و لایه های جامعه به شفاف سازی و برقراری مناسب انضباط مالی بپردازد.

امروزه کلانشهر تهران نه یک شهر جهانی بلکه فاقد کارکرد شهری مؤثر در مقیاس غرب آسیا و خاورمیانه است.

معضلات بزرگی همچون ترافیک سنگین، آلودگی هوا و انبوهی از مشکلات و آسیب های اجتماعی مواجه هستیم.

در چنین شرایطی پس از سال ها اصلاح طلبان با اعتماد مردم در جایگاه مدیریت شهری قرار گرفته اند که این مأموریتی بسیار حساس و تاریخی است و امیدوارم با تغییر مسیر مدیریت شهری از سیاست زدگی قبلی بتوانیم با همکاری مردم و نهادهای مدنی و همچنین برقراری ارتباط سازنده با مردم نسبت به ایجاد تغییرات توفیق قابل قبولی کسب کنند.

این طور که مشخص است آقای نجفی با عزمی راسخ در راستای بررسی قراردادهای مسؤولان شهرداری سابق و انتخاب افرادی شایسته در شهرداری تهران گام برمی دارند.

به نظر شما با وجود برخی مشکلات ریشه ای شاهد توفیق ایشان در زمینه رفع مشکلات خواهیم بود؟روز سه شنبه در جلسه رسمی شورای شهر در قالب طرحی دو فوریتی شهردار تهران را ملزم کردیم که حداکثر ظرف مدت 100 روز نسبت به تنظیم و ارائه گزارش وضعیت عمومی شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه اقدام نماید و یک سند تغییر و تحول از دوره مدیریتی دوازده ساله قبلی به دوره جدید خودشان و شورای پنجم شهر تهران به طور دقیق و مستند و شفاف و دربردارنده فرصت ها و چالش ها و نقاط قوت و ضعف عملکردی به نمایندگان مردم ارائه کنند.

اکنون که با انتصاب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران امکان دسترسی رسمی به همه حساب ها و اسناد و مدارک فراهم و او موظف شد تصویر گویا و مستندی را ارائه نماید.

اعضای شورای شهر نیز پس از رسیدگی در جلسه رسمی شورای شهر نتایج را به استحضار شهروندان تهرانی رساندند.

موضوع تحقیق و تفحص از قراردادهای مسؤولان سابق که توسط نمایندگان مجلس پیش تر مطرح شده بود به نظر من به نتایج به دست آمده از این گزارش مربوط می شود.

در شرایط فعلی بحثی در مورد ضرورت انجام تحقیق و تفحص وجود نداد و از اوجب واجبات است.

اساساً نگاه دیو و دلبری به مدیران و عملکردهای مدیریتی ندارم و معتقدم که همه مدیران در جمهوری اسلامی ایران نقاط قوت و ضعف داشته و دارند طبعاً وقتی فردی مثل قالیباف دوازده سال مدیر پایتخت بود و سه برابر حد نصاب دوره مدیریتی متعارف در ایران را در این جایگاه گذراند و 113 هزار میلیارد هزینه کردند و پروژه های زیادی به اجرا درآورد، بی شک نواقص و مشکلاتی نیز ایجاد کرد.

به طور طبیعی گزارشی که تنظیم می کنیم صرف نظر از مسائل سیاسی منصفانه خواهد بود که بتواند مبنای ارزیابی نقاط و قوت ضعف عملکردی باشد به طوری که در دوره مدیریتی نکات مثبت این دوره عملکردی را تداوم بخشند و نسبت به توقف و دگرگونی در مواضع و عملکردهای احیاناً ناموفق بدون تردید تجدیدنظر نمایند.

بسیاری از اصلاح طلبان اعتقاد دارند که شهرداری تهران باید همسو با دولت حرکت کند.

شما هم معتقد به این همسویی هستید؟طی 14 سال گذشته شهرداری و مدیران شهری در کنار توجه به مأموریت های ذاتی شان و حتی بیش از این حوزه دغدغه سیاسی داشتند.

شهرداران 14 سال گذشته در سه دوره نامزد ریاست جمهوری بودند لذا طی این سه دوره همواره با دولت های مستقر و سایر نامزدهای ریاست جمهوری در حال رقابت بودند.

به ویژه در دوره آقای دکتر قالیباف که این رقابت ها جنبه علنی و رسانه ای یافت موجب شد تا مناسبات شهرداری با دولت به عنوان قوه پیش برنده نظام از حالت ارتباط همگرایانه و هماهنگ به روابط و مناسبات فردی و رقابتی تبدیل شود که از این جهت لطمات بزرگی متوجه منافع مردم شد؛ به عنوان مثال در سال 89 مجلس هشتم قانونی را مصوب کرد که براساس آن مبلغ دو میلیارد دلار توسط دولت از محل صندوق توسعه ملی یا هر محل دیگری برای توسعه حمل ونقل ریلی تهران و برخی دیگر کلانشهرها تأمین و پرداخت شود که این قانون همه تشریفات حقوقی خود را طی کرد.

رییس جمهور به دلیل این که در سال 84 رقیب آقای دکتر قالیباف بودند و این رقابت همچنان ادامه داشت براساس نص صریح قانون از ابلاغ این قانون خودداری کردند و رسماً نیز احمدی نژاد اعلام کرد که این قانون را اجرا نمی کند؛ به گونه ای که امروز یکی از پرونده هایی که در دیوان محاسبات و سایر نهادهای نظارتی علیه اقدامات رییس جمهور سابق مفتوح است عدم اجرای قانون می باشد.

بسیار شاهد مسائل و مشکلات این چنینی که ماحصل روابط سیاسی ـ رقابتی مابین شهرداری و دولت ها بوده است، هستیم.

باتوجه به این تجارب تلخ بنا داشته و داریم و از نجفی شهردار تهران قول گرفتیم که به عنوان شهردار منتخب شورای شهر طی دوره مسؤولیتش تمام هم و غم خود را معطوف به خدمت رسانی در این نهاد بزرگ خدماتی کند و به صراحت اعلام نماید که سودای عزیمت به بهشت از شهرداری تهران به سوی ساختمان ریاست جمهوری در پاستور ندارد.

خوشبختانه امروز با رأی مردم رییس جمهور، نماینگان مجلس و اعضای شورای شهر از میان اصلاح طلبان انتخاب شده و کاملاً همسو و هماهنگ هستند.

خوشبختانه بعد از 14 سال با موافقت رییس جمهور شهردار تهران در هیات دولت حضور خواهد یافت و این اقدام نشان دهنده پایان یافتن دوره روابط سرد میان دولت و شهرداری پایتخت است و به نظر من می تواند نقطه عطف و سرآغازی باشد بر حسن استفاده طرفین یعنی دولت و شهرداری که هر دو نیاز دارند از ظرفیت های یکدیگر برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمایند و در راستای پرهیز از مجادله های سیاسی و انتخاباتی خواهد بود که طی بیش از یک دهه اخیر شاهد آن بودیم و متأسفانه برای مردم فایده دیگری جز هزینه و خسران نداشته است.

از همین روی فصل جدید مناسبات در حوزه شهری و دولت فصل همگرایی و همکاری و تشریک مساعی و مساعدت دوجانبه ارزیابی می شود.


کلید واژه ها: شهردار - تهران - مدیریت - شهرداری - پایتخت - سیاسی - شورای شهر تهران - اصلاح طلب - شهرداری تهران - شهردار تهران - اصلاح طلبان - شورای - احمدی نژاد - عضو شورای شهر تهران - شورای شهر - شهر تهران - شهردار جدید تهران - آسیب های اجتماعی - اصلاح - ساختمان - اسلامی - مشکلات - عضو شورای شهر - دولت - ریاست جمهوری - رشد اقتصادی - احمدی - اداره - تصمیم - تصمیم گیری

آخرین اخبار سرویس:
دعای آیت الله جوادی آملی برای سردار سلیمانی

ظرفیت های فضای مجازی برای فعالیت های اجتماعی طلاب بهره گیری شود

بیش از 150 آیه در قرآن کریم قالبی سؤالی دارد

طرح زیارتی "نایب الشهید" در اربعین اجرا می شود

اشغال ظالمانه افغانستان زمینه ساز فجایع کنونی این کشور است

فضای مجازی باید به عاملی برای انتقال ارزش های دینی و اسلامی تبدیل شود

وحدت بین یگان های نیروهای مسلح در راستای نشر ارزش های دفاع مقدس

تمرکز بالا و روحیه شکست ناپذیر؛ دو عامل مهم در حفظ قرآن

برگزاری رزم واره مدافعان حرم دردی ماه/مهلت ارسال آثار هنری تا 30 آذر

وامدار هیچ شخص، گروه و تشکل سیاسی نخواهم بود

گلایه شدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیران دستگاه های اجرایی استان

همایش 3 ساله های حسینی در بهشهر برگزار می شود

حرکت لاک پشتی توسعه جاده قاین به بیرجند مصداق تضییع حقوق عامه است

پارسایی: مطالبه و رای 24میلیونی تاثیری بر معرفی وزیر علوم نداشت

مسابقات قرآنی مدهامتان چهارمحال و بختیاری

اظهارات علی مطهری درباره ترامپ، تغییر نظام ریاستی به پارلمانی، فرق اصولگراها و اصلاح طلب‎ها، بازداشت دوتابعیتی ها، حصر، علاقه رهبری به احمدی نژاد و شریعتمداری، آقازاده ها، خودسرها، حوادث شیراز و مشهد و ...

روایت حاج احمد خمینی از شهادت برادرش حاج آقا مصطفی

15 آبان آخرین مهلت شرکت در آیین اهدای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران

امام جمعه موقت نکا در گذشت

برنامه های وزیر پیشنهادی نیرو، غیرسازه ای و زیست محیطی است

شهید حججی گروه های تکفیری را به ذلت کشاند

جلسه رأی اعتماد وزیر علوم؛ یکشنبه هفته آینده

نخستین عکاس شهید دفاع مقدس که بود؟

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان احیاء خواهد شد

دیدار اعضای شورای شهر قم با علما و مراجع تقلید به روایت تصویر

الگوی مذاکره و عهد با مشرکان در سیره نبوی

الگوی مذاکره و عهد با مشرکان در سیره نبوی

شهادت «مصطفی نبی لو» در سوریه

شیوع "ام اس" مورد توجه وزارت بهداشت قرار گیرد

توصیه رییس کل دادگستری استان تهران به مدیران قضایی

دانلود آهنگ جدید ارسطو نوذری بنام بازیچه

آمار 6 ماهه صدقات کمیته امداد

امروز آخرین مهلت ثبت نام اتباع البرز برای شرکت در راهپیمایی اربعین

نام نویسی 800 کاروان زائر پیاده از سراسر کشور برای سفر به مشهد الرضا

مشروح 13، یکشنبه30 مهر 96

واکنش به ممنوع التصویری شهردار تهران/ گزارش های محرمانه در خصوص گود کنار برج میلاد دریافت کرده ایم

استخدام مسئول ثبت نام و مشاور تحصیلی خانم در تبریز

استخدام منشی جهت تاکسی تلفنی وحدت

استخدام دیپلمه و کاردان حسابداری در موسسه مالی

استخدام طراح تمام وقت آقا مسلط به امور گرافیکی در شهر ساری

پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه دارالعرفان ارتقا یافت

استخدام مسئول مکاتبات بازرگانی مسلط به زبان در تهران

شب شعر عاشورایی و ضد استکباری "هیهات" برگزار شد

استخدام کارگر آقا در شیشه بالکن

سازمان استاندارد وارد حوزه گردشگری حلال شده است

چرا نباید در شب به صورت ایستاده آب نوشید؟

استخدام نمایشگاه پرسپولیس

اجرای طرح جامع هنر در مدارس علمیه استان بوشهر

استخدام بازاریاب لوازم آرایشی و برقی در تبریز

مرکز رصد شناسایی آسیب های اجتماعی استان بوشهر راه اندازی شود

آیت الله طباطبایی نژاد: ملت ایران بیدار و متوجه کینه دشمنان است

برگزاری انتخابات هیئات مذهبی در 9 شهر خراسان شمالی

فیلم| گذری بر زندگی آیت الله سید مصطفی خمینی به مناسبت سالروز وفاتش

واکنش مهراب قاسم خانی به دادگاه حمید بقایی! +عکس

طرح زیارتی "نایب الشهید" در اربعین اجرا می شود

رهبر معظم انقلاب: «حاج سیدمصطفی خمینی» از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود

روایت زندگی آیت الله سید مصطفی خمینی را در مستند «امید اسلام» ببینید

سردار رحیمی: جامعه نیاز به امنیت دارد و اساسی ترین رکن برقراری امنیت ناجا است

حسن شیرزادبه سمت رییس شورای امربه معروف ونهی ازمنکر خبرگزاری های مازندران منصوب شد

ورود کاروان عشق به شام در شعر آیینی/ غبارِ درگهِ این آستانه، اکسیر است

آیت الله «مهدوی» به معنای واقعی، انقلابی بود

دومین جلسه دادگاه بقایی/ حذف دلار از روند اخذ ویزای عراق/ ضبط محموله سلاح از اشرار و...

در 6 ماهه اول سال صورت گرفت افزایش کشف 56 درصدی موادمخدر در شهرستان خاش

گزارش روزنامه اصولگرا از آرایشگاه های مختلط

ورود غیر مجاز به عراق 3 سال زندان دارد

انتخابات فرمایشی ترین پست اسلوونی برگزار شد

رهبر معظم انقلاب همواره بر اعتماد نکردن به طرف های برجام تاکید داشتند

باستان شناسان به کاخ سلیمانیه کرج رفتند

مسئولان بیشتر دنبال کسب قدرتند

هشدار درباره فعالیت غیر پزشکان در حوزه زیبایی/علت مرگ در لیپوساکشن

نبود اخلاق در جامعه از بزرگترین چالش های کشور است

دومین جلسه دادگاه حمید بقایی

اصلاح طلبان محتاج زمان هستند

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه ثبت نام زائران اربعین+صوت

انتصاب سرپرست جدید معاونت فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز

استقبال از دروازه بان پرسپولیس در شورای شهر کرج

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: قصرشیرین و خسروی آماده پذیرایی از زائران اربعین است

کنگره بین المللی کاسپین(CSI) در بیمارستان رضوی مشهد برگزار می شود

کوچکی نژاد به فارس خبرداد اولین جلسه هیأت رییسه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها امروز تشکیل می شود

تأخیر در پروژه های عمرانی به علت کمبود اعتبار است

از کوچک ترین خطای قضات و کارکنان اغماض نمی کنیم

پژوهش های مشترک ایران و آلمان در «غار بوف»

جای پدر در قلب ماست

استخدام چهار ردیف شغلی جهت شرکت معتبر دارویی در فارس

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یک بنیاد نیکوکاری

استخدام کارگر ماهر رنگ کار چوب در منطقه پاکدشت تهران

استخدام کارگر برشکار، مونتاژکار جهت کابینت سازی در تهران

استخدام معلم پایه چهارم جهت مدرسه غیر دولتی در تبریز

استخدام فروشنده آقا در فروشگاه کفش

آیفون X اندرویدی آمد!+عکس

لزوم شناسایی و ساماندهی ساختمان های نیمه کاره اصفهان

انتخابات پارلمانی ژاپن

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه ثبت نام زائران اربعین

استخدام کارشناس IT،آقا،با سابقه کارمرتبط در کلینیک زیبایی/تهران

625 گفتمان دینی در سطح سمنان برگزار می شود

امنیت امروز خراسان مرهون رشادت های شهید شوشتری است

ثبت شرکت، چرا و چگونه؟

در خصوص حادثه ریزش کوه در اهواز به وزیر کشور تذکر می دهیم

ویدئو / تصادف های شدید جاده ای با حیوانات

کاوش های باستان شناسی در تپه 6500 ساله پوستچی آغاز شد

شعارهای راهپیمایی 13 آبان امسال باید رنگ و بوی عاشورایی داشته باشد

رییس سازمان پزشکی قانونی شهریور امسال 1756 نفر کشته شدند

استاندار هرمزگان:
 
 نتایج مبارزه با قاچاق بدون مشارکت مردم ملموس نمی شود

مراسم تجمع اساتید و طلاب بسیجی خواهر

جزییات درگیری بقایی با لباس شخصی ها در مقابل دادگاه

اغلب جرائم به عمق دریا کشیده شده است/لازم بود جهت مقابله با آن به دریا وارد شویم

نانوایی متفاوت +عکس

چرا سید«علی خمینی، برای امام جمعه ای تهران مناسب است؟

وزیر خارجه اسپانیا: مردم کاتالونیا دستورات رهبران منطقه ای را نادیده بگیرند

استاندارخوزستان: شورای فرهنگ عمومی با فعالیت خود می تواند تاثیر مثبتی بر جامعه بگذارد

باز هم پای غفلت در میان است نه «ترفند هوکس» و شیطنت برخی کاربران!

پایان نامه های دانشگاهی در تولید علم عملکرد مطلوب ندارند

واقعه 30مهر همدان

179 حمله اینترنتی به دستگاه های اجرایی استان لرستان

در میزگرد مثلث مطرح شد رسولی: اروپایی ها ایستاده اند تا باب مذاکرات را در موضوعاتی که مدنظر آمریکا است باز کنند/ محمدجواد روح: عملکرد روحانی پاسخگوی مطالبات بدنه اجتماعی رأی دهنده نبود

نام متهمان اقتصادی درصورت تشخیص دادگاه منتشر می شود

حکم همدستان زنجانی در موعد مقرر صادر می شود

آیت الله اراکی در درس خارج فقه نظام سیاسی: اقامه احکام تنها تکلیف امام نیست بلکه تکلیف همه جامعه اسلامی است/ خیلی ها از ولایت فقیه گفتند و نوشتند ولی ملتزم به آن نشدند

مذاکره مجدد برای مهار قدرت ایران در منطقه است

سرمایه گذاری بیشتر ارشاد برای ستاد عالی فرهنگی و هنری مساجد

عروج کبوتر خونین بال دیگری از دیار فارس در دفاع از حرم/ فردا پیکر شهید وارد شیراز می شود

انجام طراحی، مرمت و بهسازی مظهر قناب قصبه گناباد

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی کتابخانه ملی منصوب شد

برگزاری سوگواره شعر آیینی بر آستان اشک

نخستین دور گفت وگوی دینی اسلام و هندوییزم در دهلی نو برگزار می شود

توسعه مشارکت غیردولتی یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است

بودایی های خواهان عدم بازگرداندن مسلمانان به میانمار هستند

مطالبات دانشجویان دکتری از رییس جمهوری

خاطرات 10 سال سکان داری صداوسیما

برگزاری نشست فصلی روحانیون در آذربایجان غربی

آغاز آزمون های پایان دوره کلاس های قرآن «رضوان»

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه ثبت نام زائران اربعین+صوت

8 راز پاک کردن لکه های روی فرش

استخدام دستیار دندانپزشک نیمه وقت جهت مطب ارتودنسی در تهران

استخدام آبدارچی جهت یک موسسه آموزشی در فارس

استخدام منشی جهت یک دفتر روانشناسی در تبریز

درخشش تیم قرآنی جزیره کیش در مسابقات مناطق آزاد کشور

استخدام نسخه پیج آقا جهت شیفت عصر یا شب داروخانه شبانه روزی در نسیم شهر

بیمارستان کیش مجهز به رادیولوژی دیجیتالی پیشرفته شد

تعبیر پیگیری مطالبات مردم به جرم و دخالت

استخدام بندکار و براشینگ کار در سالن زیبایی جردن

واکنش اینستاگرامی مهراب قاسم خانی به زنبیل قرمز بقایی

استخدام مربی جهت مهد کودک کودکان شیرین در تبریز

جامعتین جایگاه ویژه ای در نوسازی گفتمان اصولگرایی دارد/ مجلس برای مقابله با توطئه های برجامی فعال شود

چگونه در زندگی مشترک اظهار وجود کنیم

ورود غیرقانونی به عراق چند سال زندان دارد؟

استخدام حسابدار حرفه ای با سابقه کار در بابلسر

ماجرای فرار دوج چلنجر هلکت از دست پلیس آمریکا [تماشا کنید]

توصیه های آیت الله سیستانی به زائران اربعین

پست اینستاگرامی سیدحسن خمینی برای عمو مصطفی + عکس

حل مشکل پسماند از دغدغه های جدی گیلان است افزایش سرعت عمل در جهت تحقق مشکل پسماند

نظر پیوندی درباره ماجرای ستاره خلیج فارس

طرح اولیه سند امنیت غذایی البرز 30 آبان امسال ارائه می شود سند امنیت غذایی طرحی راهبردی برای سلامت

مسئله مهمی به نام انتخاب شریک خوب

کودکان و خانواده مبنای کار شورای فرهنگ عمومی قرار گیرند

اهانت و برخورد زشت لباس شخصی با حمید بقایی، خبرنگاران و وکلا پس از دادگاه غیرعلنی/ بقایی: تا آخر ایستاده ام + فیلم

بازدید قائم مقام شهردار کرج ازطرح های عمرانی منطقه 9 کرج

برگزاری همایش مسجد موفق در ارومیه

مؤسس داعش کیست؟

دولت با عوامل تعرض به نمایندگان به بهانه امضای یک نامه برخورد کند

بعد استکبارستیزی انقلاب در 13 آبان بیش از پیش تبیین شود

افتتاح 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم

رهبر معظم انقلاب: ذره ای از نشانه های آقازادگی در فرزند امام(ره) نبود

اقدام های ارزشمندی برای تردد زائران از مرز رسمی خسروی صورت گرفته است

استاندار لرستان: قاچاق در ایران هنوز حرف اول را می زند

تجلیل ازمدافعان حرم تجلیل از بلوغ ملت ایران است

200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم کشور افتتاح می شود

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه ثبت نام زائران اربعین

نماز سلاحی موثر در برابر نفوذ دشمنان است

بازدید عضو دفتر سیاسی جنبش حماس از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

بقعه های میقات الرضا در سبزوار پذیرای زائران ماه صفر

واکنش سازمان حج و زیارت به حاشیه های هزینه صدور ویزای اربعین + صوت

عجیب ترین فیزیک بدنی یک انسان +عکس

اطلاعیه سازمان حج درباره هزینه ثبت نام زائران اربعین

از تغییر نگاه خودمان شروع کنیم

حفاظت از محیط زیست با مشارکت مردم و مسوولان قابل تحقق است

توضیح نماینده سمنان درباره جنجال در یادواره شهید حججی / نگفتم آمریکایی و داعشی هستید!

وقتی دوره مسئولیت یک رییس به پایان می رسد!

آمادگی موزه دفاع مقدس برای نمایش دستاوردهای حزب الله لبنان

همایون شجریان از همسرش به خاطر یک بازیگر زن جدا شد؟! + عکس

هیات پارلمانی ایران به ویتنام سفر کرد

صدور نظریه پزشکی قانونی در پرونده «اهورا»

فیلم/ موسس داعش کیست؟

ایرانی ها 6ماهه اول سال چقدر صدقه دادند؟

ورود غیر مجاز به عراق سه سال زندان دارد

پست های اینستاگرامی ضرغامی کتاب شد

صدور نظریه پزشکی قانونی در پرونده «اهورا»

پیروزی گسترده ائتلاف شینزو آبه در انتخابات پارلمانی ژاپن

انتصاب های تازه در سازمان اسناد و کتابخانه ملی

مهمترین مهارت یک فرمانده و مدیر در ناجا ، توانایی در سازگاری و رفتار با مردم است

حل مشکل پسماند از دغدغه های جدی گیلان است/افزایش سرعت عمل در جهت تحقق مشکل پسماند

استخدام فروشنده به صورت تمام وقت در محدوده آبرسان تبریز

استخدام سه رده شغلی جهت کارگاهی در شهرک شکوهیه قم

استخدام بازاریاب در شرکت فن آوری مهرگان

12 اولویت دولت برای بودجه 97

استخدام کارگر فنی و مسلط به جوشکاری در تهران

12 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

اطلاعیه سازمان حج و زیارت برای زائران اربعین

صحنه جالب از زورآزمایی خلبان با طوفان مهیب

ماموریت فراکسیون امید برای پیگیری موضوع اعمال محدودیت های سیدمحمد خاتمی و رسیدگی به پرونده سپنتا نیکنام

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت