مطالب مرتبط:
ماجرای خریدهای جنجالی شورای شهر؛ از عرف اداری تا خرج اضافی/ قیمت فاکتورها واقعی نیست!
انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی
انتصاب دبیر شورای سیاست گذاری بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی
انتصاب اعضای حقیقی شورای اندیشه ورزی شبکه افق
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 ساعت 23:022017-09-20سياسي

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری)


پیام نفت: تمامی وزارتخانه ها، مؤسسات، شرکت ها، نهادهای عمومی غیردولتی شورای عالی اداری در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه مورخ 27/2/1395 بنا به پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، در اجرای مواد 54 و 57 قانون مدیریت خدمات کشوری و اقدامات برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری (موضوع تصویبنامه شماره 562/93/206 مورخ 20/1/1393 شورای عالی اداری) منبعث از نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور، «دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای» را به شرح سند پیوست (ممهور به مهر دبیرخانه شورای عالی اداری) تصویب نمود که برای اجرا ابلاغ می شود.

وزرا و بالاترین مقام دستگاه های اجرایی، مسئول حسن اجرای این مصوبه بوده و دبیرخانه شورای عالی اداری گزارش نحوه اجرای آن را به شورا ارایه می نماید.

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری) دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای ماده 1- تعریف واژگان سازمان: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور.

مدیران حرفه ای: شامل تمامی عناوین سمت های مدیریتی دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، به استثناء سمت های مدیریت سیاسی، موضوع ماده 71 قانون مذکور و همترازان آنان است که به چهار گروه به شرح زیر تقسیم شده اند: – مدیران ارشد: آن دسته از مدیرانی می باشند که وظیفه سیاست گذاری، خط مشی گذاری، برنامه ریزی کلان، هدایت و نظارت عالیه بر عملکرد دستگاه را در واحدهای ستادی به عهده دارند.

– مدیران میانی: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه هماهنگی، ایجاد ارتباط بین سطوح عالی (مقامات) و یا مدیران ارشد را در واحدهای تسادی به عهده دارند.

مانند مدیران کل و معاونین آنان، معاونین سازمان ها، مؤسسات دولتی و مراکز مستقل و سمت های مدیریتی هم سطح آنها.

– مدیران پایه: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه اجرای سیاست ها، خط مشی ها و برنامه های سازمانی را در واحدهای ستادی بر عهده دارند.

مانند: رؤسای ادارات، رؤسای گروه ها و سمت های مدیریتی همسطح آنها.

– مدیران عملیاتی: شامل مدیران آن دسته از واحدهای عملیاتی یا اجرایی دستگاه های اجرایی نظیر مدارس، بیمارستان ها، ورزشگاه ها، موزه ها، مراکز فنی و حرفه ای و مراکز نگهداری معلولین هستند که تولید، تأمین و ارایه خدمات اصلی و نهایی دستگاه را به عهده دارند.

– شایستگی عمومی مدیران: به مجموعه ای از دانش، مهارتها، نگرش ها و ویژگی های تعیین شده از سوی سازمان اطلاق می شود که به یک فرد امکان می دهد تا بتواند وظایف مربوط را پس از احراز سمت مدیریتی و یا ارتقاء به سطوح بالاتر به طور موفقیت آمیز انجام دهد.

الف) شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای: ماده 2- شرایط عمومی لازم برای انتخاب و انتصاب در سمت های مدیریتی شقوق تعریف شده در ماده (1) این دستورالعمل، به شرح ذیل و موارد مندرج در جدول شماره (1) می باشد: – دارا بودن «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی»؛ (از ابتدای سال 1397)؛ – ثبت مشخصات فرد قبل از انتصاب، در بانک اطلاعات افراد دارای شایستگی احراز سمت های مدیریتی؛ – دارا بودن مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس) در یکی از مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در شرایط احراز؛ – طی دوره های آموزشی سطح مدیریتی مربوط؛ – کسب حداقل 85 درصد کل امتیاز ارزیابی عملکرد در دو سال منتهی به انتصاب؛ – احراز صلاحیت اعتقادی، اخلاقی و رفتاری فرد نامزد برای انتصاب در یکی از سطوح مدیریتی، از مراجع ذیربط؛ – دارا بودن رابطه استخدامی رسمی، پیمانی یا قرارداد کار معین (مشخص) در سقف تبصره ماده 32 قانون مدیریت خدمات کشوری با دستگاه.

جدول شماره (1): شرایط عمومی انتصاب به سمت های مدیریتی تبصره 1- افرادی که قبل از ابلاغ این دستورالعمل، در یکی از سطوح موضوع ماده (1) این دستورالعمل منصوب شده اند از شرایط عمومی مندرج در ماده (2) این دستورالعمل از جمله ارایه «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی» در همان سطح مستثنی خواهند بود.

تبصره 2- در موارد خاص، در صورتی که فرد نامزد برای سمت های مدیریتی واجد شرایط پیش بینی شده در ماده (2) این دستورالعمل بوده و «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی» را اخذ نموده باشد ولی فاقد تجارب پیش بینی شده در جدول شماره (1) باشد، دستگاه اجرایی می تواند پیشنهاد انتصاب فرد را همراه با مستندات مربوط برای طرح، تأیید و تصویب در شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه اجرایی ارایه نماید.

در هر صورت انتصاب این دسته افراد، منوط به داشتن حداقل یک دوم تجارب پیش بینی شده در جدول شماره (1) و تأیید بالاترین مقام دستگاه اجرایی خواهد بود.

تبصره 3- کارمندانی که به موجب ضوابط قبل، شرایط احراز شغل خاصی را به لحاظ نوع رشته تحصیلی دارا بوده اند، چنانچه کماکان در همان شغل اشتغال داشته باشند، دستگاه متبوع می تواند با رعایت سایر ضوابط و مقررات، نسبت به انتصاب آنان در پست های مدیریتی قابل تخصیص در همان شغل اقدام نماید.

تبصره 4- چنانچه دستگاه اجرایی بر اساس تشکیلات مصوب، فاقد سطح مدیریت عملیاتی و پایه باشد، انتصاب مدیران در سطح میانی، بدون دارا بودن تجربه در سطح مدیریت قبلی و با رعایت سایر مقررات مربوط بلامانع است.

تبصره 5- دوره خدمت در پست های مدیریت حرفه ای 4 سال است.

دستگاه های اجرایی می توانند در صورت وجود و استمرار شرایط پیش بینی شده در جدول شماره (1)، کسب نمره ارزشیابی حداقل 85 درصد، پیشنهاد مدیر بلافصل و رعایت سایر موارد، مدت مذکور را تمدید نمایند.

ماده 3- تاریخ مندرج در ماده (15) تصویبنامه شماره 11851/93/206 مورخ 5/9/1393 شورای عالی اداری، به ابتدای سال 1397 اصلاح می گردد.

ب) شرایط تخصصی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای ماده 4- دستگاه های اجرایی موظفند شرایط و شایستگی های تخصصی مدیران و ساز و کار احراز آنها را متناسب با مأموریت، ویژگی ها و ماهیت وظایف مشاغل اختصاصی دستگاه، به تفکیک سطوح مدیریتی تدوین و به تصویب شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه برسانند، یک نسخه از آن را به دبیرخانه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مستقر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارسال نمایند.

ج) فرآیند انتخاب و انتصاب ماده 5- انتخاب و انتصاب مدیران در دستگاه های اجرایی بر اساس فرآیند ذیل انجام می گیرد: 1/5- احراز شرایط عمومی و تخصصی، شایستگی های عمومی مدیریتی، صلاحیت اعتقادی و اخلاقی و رفتاری افراد و شایستگی های تخصصی مدیران، توسط واحد منابع انسانی و یا عناوین مشابه در دستگاه اجرایی؛ 2/5– ارسال پرونده و دیگر مستندات و مدارک مربوط به فرد منتخب، از سوی واحد منابع انسانی و یا عناوین مشابه در دستگاه اجرایی به کمیته سرمایه برای تأیید؛ 3/5- بررسی و تطبیق مستندات با ضوابط مربوط توسط کمیته سرمایه انسانی؛ 4/5- صدور مجوز توسط کمیته سرمایه انسانی برای انتصاب؛ 5/5- اخذ تأییدیه از مراجع قانونی ذیربط؛ 6/5- اخذ تأییدیه مقام مجاز دستگاه اجرایی؛ 7/5- صدور حکم توسط مراجع قانونی ذیربط.

ماده 6- دستگاه های اجرایی موظفند اطلاعات تمامی کارمندان دارای «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی» و افرادی که در حال حاضر متصدی یکی از سمت های مدیریتی هستند را در بانک اطلاعات مدیران، موضوع ماده (55) قانون مدیریت خدمات کشوری، ثبت نمایند.

حداکثر مهلت برای ثبت اطلاعات مدیران فعلی در بانک مذکور شش ماه تعیین می شود.

ماده 7- این دستورالعمل با 7 ماده و 5 تبصره، جایگزین مصوبات شماره 126/1901 مورخ 11/1/1382، شماره 6643/206 مورخ 23/3/1390 و شماره 42472/91/206 مورخ 15/11/1391 شورای عالی اداری می شود.

حسن روحانی- رییس جمهور و رییس شورای عالی اداری
کلید واژه ها: مدیران - سازمان مدیریت و برنامه ریزی - مدیریت - اداری - عالی - برنامه ریزی - شورای - برنامه - شورا - سازمان مدیریت - انتخاب - حرفه - انتصاب - قانون - وظیفه - کشوری - اصلاح - بیمارستان - نظام - ماده - ارشد - بالاترین - پیشنهاد - ورزشگاه - معلولین - عناوین - عالیه - گزارش - نظارت - نقشه

آخرین اخبار سرویس:
دوازدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه های آموزشی

رهبر انقلاب در دیدار دست اندرکاران همایش آیت الله سیدمصطفی خمینی: ذره ای از نشانه های آقازادگی در مرحوم حاج سید مصطفی نبود/ او از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود

مجازات دروغگویی خواستگار در رابطه با تجرد چیست؟

دانلود آهنگ جدید ماکان باند بنام یه لحظه نگام کن

دانلود آهنگ جدید حمیدرضا قاسم خانی بنام باور کن

برخوردها با شخصیت ها وحدت شکن است

مرحوم حاج آقا مصطفی از لحاظ استعداد و جرأت علمی، تهذیب نفس، شجاعت و منش مبارزاتی، انسانی ممتاز بود/معرفی جایگاه علمی و افکار ایشان به جامعه و نسل امروز، کار بسیار خوب و لازمی است

استخدام دفتر چاپ آرین

استخدام چند نفر میزبان جهت یک کافی شاپ در شیراز

استخدام همکار خانم آشنا به امور کامپیوتر و حسابداری در اصفهان

مشکل موترهای سپورتی در زمستان + ویدیو

استخدام کارمند آقا با مدرک دیپلم یا فارغ التحصیل آشنا به کامپیوتر

استخدام صندوقدار و کارگر ساده در بیرون بر آقا بزرگ

تیپ متفاوت گوهر خیراندیش در لس آنجلس! + عکس

پنیرهای رنگارنگ + ویدیو

تیپ مهتاب کرامتی در کنار دریا! + عکس

استخدام چند نفر چرخکار و وردست با حقوق در کرج

عصبانیت نیمار از اونای امری

استخدام تولیدی آسان در مشهد

قدم زدن در مریخ + ویدیو

استخدام تخته کار ماهر جهت رستورانی در کازرونِ فارس

استخدام کارمند فروش در شرکت دکوراسیون داخلی پیک

توقیف یک کشتی ایرانی با 19 ملوان در آب های یمن

استخدام صندوقدار در مجموعه رستوران های زنجیره ای لمزی کیش

اینم از ژن خوب آقای ترامپ!

آوایی:
 نباید در مجازات افراد تندروی صورت گیرد/ تا یک ماه دیگر گزارش 100 روزه را رییس جمهور می دهم

استخدام سرپرست شعب وکارمند فروش و بازاریابی در مارال چرم/کرج

حرکت لاک پشتی توسعه جاده قاین به بیرجند مصداق تضییع حقوق عامه است

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»

صدور مجوز دولت برای خرید 1000 آمبولانس

دلیل محبوبیت آهنگ های قدیمی در میان جوانان چیست؟

آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح برای زائران اربعین

به خاطر دختران کوزه بسر

افزایش تلفات جانی به دلیل وضعیت نامناسب جاده های شوش دانیال/وزیر راه و شهرسازی پیگیری کند

اجرای طرح پابندهای الکترونیکی برای محکومان

ایران دارای 5 هزار آزمایشگاه خصوصی و دولتی است

استقلال صندوق کارآفرینی امید جنوب کرمان پس از 11 سال

دانش آموزان مستعد در حاشیه شهر مشهد حمایت می شوند

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی بندرانزلی

روایت امام خامنه ای از جایگاه تأثیرگذار مرحوم مصطفی خمینی

ریابکوف: آژانس بین المللی انرژی اتمی حق انجام بازرسی از مراکز نظامی ایران را ندارد

«شهرهای سبز»؛ دستورکار وزیران محیط زیست کشورهای اسلامی

دانشگاه بقیه الله (عج) باید قطب پدافند زیستی شود/ مبدا جنگ امروز در دانشگاه ها شکل می گیرد

جلسه تفسیر دلشاد تهرانی برگزار می شود

ذره ای از نشانه های آقازادگی در مرحوم حاج آقا مصطفی نبود/ او از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود

دیدار دست اندرکاران کنگره بزرگداشت مرحوم آیت الله مصطفی خمینی با مقام معظم رهبری

تحریم های آمریکا؛ حربه ای برای منفی کردن نگاه جهان به ایران

روسیه: آژانس مجاز به بازرسی از تأسیسات و مراکز نظامی ایران نیست

واکنش نماینده زن مجلس به انتشار عکس های منتسب به او: کذب است

اعزام 88 دانش آموز رضوانشهری به اردوی راهیان نور غرب کشور

مسئولان به فکر خدمت بهتر برای مردم باشند

دنبال فضاهای متفاوتی در محرم هستم

بیش از 10 سال از آغاز طرح توسعه جاده قاین میگذرد

احزاب باید به تقویت منابع انسانی بپردازند تا آنها خود را وام دار حزب بدانند

مرحوم حاج آقا مصطفی از لحاظ استعداد و جرأت علمی، تهذیب نفس، شجاعت و منش مبارزاتی، انسانی ممتاز بود/معرفی جایگاه علمی و افکار ایشان به جامعه و نسل امروز، کار بسیار خوب و لازمی است

"در امتداد ظهور با مدافعان حرم"

حبیبی: روس ها خوب عمل کردند

چاه های جذبی در دشت شهرکرد حفر می شوند

اعضای شورای شهر تهران در کارگروه های سلامت و فرهنگی انتخاب شدند

جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی رییس جمهور، هفته آینده برگزار می شود

با حضور رییس دفتر مقام معظم رهبری 200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم کشور افتتاح می شود

نامه مرکز دانشجویی حقوق بشر به دبیر کل سازمان ملل در حمایت از مسلمانان میانمار

نوه چرچیل ترامپ را بی شعور احمق خطاب کرد

تاکید آیت الله نوری همدانی بر تقویت بنیه دفاعی و موشکی کشور

تشکیل پرونده برای تعدادی از مدیران بانکهای دولتی کرمان+مصاحبه

واکنش شورای شهر تهران به ممنوع التصویری نجفی

پخش زنده کنگره آیت الله ملک حسینی از فضای مجازی

او از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود

دانلود آهنگ جدید امیر فخرالدین بنام دلم لرزید

دانلود آهنگ جدید مرتضی زارعان بنام بهار

قانون اساسی خوبی داریم اما دورش می‎زنیم

پیام های متفاوت یک دعوت و تغییراتی که در ستاد نماز جمعه در راه است

هرگونه دستور قضایی که منجر به تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی شود، ممنوع است

برخی کارخانه های نساجی قزوین تعطیل شدند/ در حال تعدیل نیرو هستیم

واکنش شورای شهر تهران به ممنوع التصویری نجفی

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»

استخدام آشپز آقا در محدوده حصارک کرج

استخدام کارگر ساده جهت یک بیرون بر واقع در فارس

استخدام کارمند خانم یا آقا مسلط به کامپیوتر جهت کار در کارخانه

استخدام پنج رده شغلی در رستوران میعاد

لاکچری بـازی با جیب خالـی

استخدام فست فود کار حرفه ای در محدوده مهرشهر کرج

انتشار اسامی متهمان جرائم اقتصادی به تشخیص دادگاه مجاز شد

استخدام جوجه زغالی فلفل

مهمانان ناخوانده شهروندان بندرعباسی! + تصاویر

در آرایشگاههای مختلط چه می گذرد

گفت و گوی جالب مارکای اسپانیا با مسی ایرانی

استخدام تعدادی کارگر خانم و آقا جهت کارگاه صنعتی در تهران

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده حمید بقایی

استخدام کباب پز جهت یک کبابی در فردیس البرز

امام جمعه موقت نکا به دیدار معبود شتافت/ آخرین اخبار از مراسم وداع و خاکسپاری

آغاز کمپاین استیضاح ترامپ + ویدیو

صداوسیما پخش مجدد سریال سرزمین کهن را متوقف کند

اولین واکنش آقای دوربینی به حواشی اخیر

استفاده از ظرفیت و توان زندانیان در کارآفرینی و تولید

توصیه های خواندنی به زائران اربعین حسینی

برگزاری جشن روز جهانی کودک دربخش اطفال بیمارستان طالقانی اهواز

العامری: فتنه بارزانی را مدیریت کردیم

10 تذکر نمایندگان مجلس به وزرای دولت

تلاش ترامپ برای همراهی کشورها علیه ایران به شکست منجر شد

"تغذیه مصنوعی دشت ها" راهکاری برای مقابله با گرد و غبار در چهارمحال و بختیاری است

پیروزی ترامپ در انتخابات جمهوری چک

کنگره ملی پاسداشت آیت الله شهید مصطفی خمینی(ره) برگزار می شود

مراسم سوگواری شهادت حضرت رقیه (ع) در مسجد امام حسن عسکری (ع)

پایان دومین دادگاه پرونده «حمید بقایی»

مراسم نکوداشت دکتر احمد کتابی و رونمایی از کتاب "سعدی و مسایل اجتماعی"

حمید بقایی در پایان دادگاه: جلسه امروز آخرین نبود

لزوم حضور حداکثری مردم در تجمع روز 13 آبان

نخستین سند همکاری نجات دریایی-هوایی کشور امضا شد

بیش از 10 سال از آغاز طرح توسعه جاده قاین میگذرد

نماینده ولی فقیه در سپاه: از نظر بسیاری از دلسوزان انقلاب نیازی به تجربه برجام نبود

عزت بگوویچ: اروپا تنها به مسیحیان تعلق ندارد

ماموریت فراکسیون امید برای پیگیری موضوع اعمال محدودیت های سیدمحمد خاتمی و رسیدگی به پرونده سپنتا نیکنام

بار دیگر تجمع پلاسکویی ها

دادگاه مفاسد اقتصادی، علنی برگزار و اسامی متهمان اعلام می شود

مراسم وداع با پیکر هنرمند مرحوم امروز در مشهد

قضات برگزیدگان این حکومت و جامعه اسلامی هستند

کاهش 10.2 درصدی واقعه ولادت در همدان

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی بندرانزلی

200 مسجد و مرکز فرهنگی برکت در مناطق محروم کشور افتتاح می شود

دیدار دست اندرکاران کنگره بزرگداشت آیت الله مصطفی خمینی با رهبر انقلاب

بقایی پس از دادگاه: این قصه سر دراز دارد؛ جلسه امروز آخرین جلسه نبود

دیدار اعضای کنگره مصطفی خمینی با رهبر انقلاب

دست اندرکاران کنگره بزرگداشت آیت الله مصطفی خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»

جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با جضور اردکانیان و غلامی در روز چهارشنبه/ روحانی فشارهایی را در مسیر معرفی وزرا متحمل شد

ناگفته های دادستان رشت از پرونده «اهورا»

صداوسیما همانند گذشته از مدیریت شهری حمایت کند

سوال از 2 وزیر اعلام وصول شد

واکنش شورای شهر تهران به ممنوع التصویری نجفی

اعطا: تصور ما این نیست که نجفی ممنوع التصویر است

شناورهای جدید در راه اورژانس کشور/مذاکره برای حفر تونل و اتصال مترو به بیمارستان ها

استخدام شرکت آرتا گستر در تبریز

دعوت به همکاری نمایندگی بیمه سامان در تبریز

استخدام همکار آقا دارای موتور جهت یک سوپرمارکت در اصفهان

استخدام دستیار و منشیِ دندانپزشک خانم در محدوده شهرری

استخدام اپیلاسیون کار، بندکار و ناخن کار در کرج

استخدام تعدادی چرخکار و راسته دوز در شهر قدسِ تهران

استخدام منشی آشنا به کامپیوتر در مطب پزشک متخصص زنان

پیگیری برای احداث پنجمین "پتروشیمی" کرمانشاه در سنقروکلیایی

فصل نوینی از روابط میان ایران و ترکیه آغاز می شود

استخدام کانترکار ماهر در محدوده شهرانِ تهران

استخدام لوله ساز در شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران/فارس

نماهنگ/ یار صادق

تفحص از فرودگاه امام (ره) کلید خورد

نوه چرچیل ترامپ را "بی شعور احمق" خطاب کرد

قصه غربت گفت و گو در جامعه ایرانی

ترکش به ریه ام خورد و دیوارنویسی را ادامه دادم + عکس

تفاهم نامه همکاری شورای عالی مناطق آزاد با سازمان محیط زیست

خواهران شهدا، پیام آوران عاشورا می شوند

دادستان قم تأکید کرد استفاده از ظرفیت و توان زندانیان در کارآفرینی و تولید

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد

مستند «به عطر مصطفی» روی آنتن شبکه قرآن

در گفت وگو فارس مطرح شد وزارت بهداشت همچنان علیه جمعیت/ سالانه بیش از 350 هزار مورد سقط جنین غیرقانونی

جمع کنندگان نذورات مردمی از ستاد اربعین دارای کارت شناسایی هستند

زنده نگه داشتن یاد مدافعان حرم رسالت رسانه است

پلیس لرستان بدنبال باز کردن مشکلات مردم است

تذکر 11نماینده به وزیر دادگستری درباره مقابله با پدیده کودک آزاری

دو نکته درباره «زنبیل قرمز» معاون احمدی نژاد

دیدار دست اندرکاران کنگره آیت الله مصطفی خمینی با رهبر انقلاب

ممنوع التصویری شهردار تهران قطعی نیست مجوز مراجع ذیصلاح برای دیوارکشی مقابل مجلس

انتخابات پارلمانی عراق 12 مه برگزار می شود

صداوسیما؛ حافظ منافع نظام اسلامی

راهپیمایی مردم شهرستان لردگان در حمایت از سپاه پاسداران+فیلم

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

اعمال محدودیت برای شخصیت های کشور با هیچ توجیهی قابل دفاع نیست/ دولت با عوامل تعرض به نمایندگان به بهانه امضای یک نامه برخورد کند

ارائه دستاوردهای نوین در حوزه ترمیم زخم/ لزوم توجه به روش های درمانی با کیفیت بیشتر

تعیین تکلیف 50 طرح و لایحه از دوره قبل/روال مجلس در پیش گرفته شود

خانواده شهدای نیروی انتظامی تجلیل شدند

یادبود شهید مدافع حرم محمد جاودانی

برنامه های کاربردی پدافند غیرعامل در استان سمنان اجرایی می شود

جعفرزاده: نگاه مجلس به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو منفی نیست

پژوهشگران برتر چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی: کتب درسی صفحه نیازمندی روزنامه نیست/ از سلطنت کتاب درسی به جمهوریت برنامه تربیتی رسیده ایم

افتخارآفرینی دانشجویان پیام نور اصفهان در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور

تحقیق و تفحص از فرودگاه امام(ره) کلید خورد

حماسه 30 مهر باید به عنوان هویت شهر همدان مطرح شود

توصیه های سرکنسول ایران در کربلا به زائران اربعین حسینی

دیدار دست اندرکاران کنگره بزرگداشت آیت الله مصطفی خمینی با رهبر معظم انقلاب

همایش ملی «سیره علوی» خروجی عملیاتی داشته باشد

دیدار مسئولان برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله مصطفی خمینی با رهبر معظم انقلاب

ضرورت مشارکت پذیری مردم در پدافند غیرعامل

حلالیت خواهی حائری شیرازی از خاتمی/ از شخصی پرسیدم شما چرا می گویید خاتمی رییس جمهور شود؟ او گفت: چون خوشگل است/ گفتم: یزید هم خوشگل بود/از همه حلّیت می طلبم

دیدار دست اندرکاران کنگره آیت الله مصطفی خمینی با مقام معظم رهبری

جوانان در همه ابعاد زندگی تربیت قرآنی داشته باشند

70 درصد تشخیص و درمان بیماری ها با بهره وری از علوم آزمایشگاهی است

اعلام برنامه های عزاداری دهه اول ماه صفر در حرم حضرت معصومه(س)

غلامی گزینه بیستم روحانی برای وزارت علوم بود / اردکانیان شخصیتی بین المللی در مسائل آب است

تاکید لفظی اتحادیه اروپا برای حمایت از برجام کافی نیست

استخدام سالن کار بصورت تمام وقت جهت رستورانی در تهران

استخدام کارگر پلی استر کار ماهر و نیمه ماهر در خراسان رضوی

استخدام دستیار دندانپزشک جهت یک مطب واقع در تهران

امنیت با مشارکت مردم محقق می شود/قاچاق اقتصاد کشور را متزلزل می کند

استخدام فروشنده در فروشگاه لوازم کادویی

تبریک تولد محسن کیایی به همسرش! عکس /کشف هیولای یک چشم در قطب شمال +عکس ( برگزیده )

استخدام تراشکار و قالبساز در محدوده رباط کریمِ تهران

پذیرایی فردوسی ها از زائران اربعین حسینی در 3 موکب

جزییاتی از سفر حیدر عبادی به تهران

استخدام نگهبان در مجتمع مسکونی صاحبقرانیه

استخدام منشی مدیرعامل،باسابقه در شرکت تولیدی معتبر پنجره آریا

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری)

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری)