مطالب مرتبط:
آغاز طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی در استان تهران
آغاز طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی در استان تهران
اعطای معتبرترین جایزه ادبی آلمان به نویسنده ایرانی در نمایشگاه فرانکفورت
اعطای معتبرترین جایزه ادبی آلمان به نویسنده ایرانی در نمایشگاه فرانکفورت
تجاوز در یمن باید متوقف و گفت وگوهای یمنی – یمنی آغاز شود/ تولید تسلیحات دفاعی یک ضرورت برای امنیت ملی ما است/ اخلال مجلس نمایندگان آمریکا در معامله بویینگ با ایران تکرار سیاست های شکست خورده است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 29 شهریور 1396 ساعت 03:502017-09-20اقتصادي

مانور برندهای ایرانی ؛ یک تیر و دو نشان «نمایشگاه زنان و تولید ملی»


غرفه های محل دائمی برگزاری نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو، این روزها میزبان یازدهمین «نمایشگاه زنان و تولید ملی» است.

نمایشگاهی که به گفته مدیران با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش مراکز کوثر برپا می شود.

- مانور برندهای ایرانی ؛ یک تیر و دو نشان نمایشگاه زنان و تولید ملی غرفه های محل دائمی برگزاری نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو، این روزها میزبان یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی است.

نمایشگاهی که به گفته مدیران با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش مراکز کوثر برپا می شود.

ترافیک سنگین خیابانهای منتهی به محل برگزاری نمایشگاه نشان دهنده استقبال گسترده از نمایشگاهی هستند که به گفته ستاد توانمندسازی شهرداری تهران، سالی دو بار برگزار و زمینه اشتغال بیش از3000 زن سرپرست خانوار را فراهم می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نمایشگاه زنان و تولید ملی امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور برخی برندهای برتر کشور در کنار مراکز مهارت آفرینی کوثر و سایر تولیدکنندگان ملی برگزار می شود، حضوری که گاهی با انتقاداتی نظیر مهجور بودن تولیدات کوثرها و سایر غرفه های عرضه کننده محصولات زنان سرپرست خانوار همراه بوده است.

برخی از منتقدان حضور این برندها معتقدند این محصولات می توانند در فروشگاه های خاص خودشان با مشتریانی که به دنبال خرید از آنها هستند برگزار شود و حضورشان در فضایی که شهرداری برای ستاد توانمندسازی زنان درنظر گرفته، بی مورد است.

این درحالیست که شاهرخ جعفری، مدیرعامل مرکز مهارت آفرینی کوثر منطقه 7 در گفت وگو با ایسنا، در این باره معتقد است که حضور برندهای برتر و معروف در این نمایشگاه به تقویت مراکز کوثر نیز کمک می کند.

جعفری در ادامه می گوید: واقعیت این است که مردم به خاطر برندها به این نمایشگاه می آیند.

درحال حاضر کوثر منطقه 7، یازده فروشگاه در سراسر کشور دایر کرده است.

نه تنها برندهای معروف بلکه حتی این کوثر نیز با وجود داشتن فروشگاهای شناخته شده، نیازی به حضور در چنین نمایشگاه هایی ندارند اما همین حضور باعث شده است تا مردم برای بازدید از این نمایشگاه ترغیب شوند.

وی در ادامه به استقبال گسترده مردم از این نمایشگاه اشاره می کند و می گوید: اگر این برندها نباشند مردم از خودشان می پرسند چرا باید به این نمایشگاه بیایند؟ درحالیکه بسیاری از تولیدکنندگانی که الان تبدیل به برند شده اند به واسطه همین تولیدکنندگان برتر قدرت گرفته اند.

بسیاری از آنها در سالهای ابتدایی که در نمایشگاه حضور پیدا کرده بودیم کیفیت بالایی نداشتند اما در حال حاضر مردم می آیند و می بینند که همین تولیدکنندگان چه قدر محصولات با کیفیت و با قیمت مناسبی را عرضه می کنند.

این عضو اتحادیه تولید و صادرات در ادامه با اشاره به اینکه کوثر منطقه 7 بیش از 40 زن سرپرست خانواری که از سوی شهرداری معرفی شده اند را تحت پوشش دارد می افزاید: شهرداری با حمایت هایی که از تولیدکنندگان انجام می دهد و با اختصاص فضا به آنها کاری کرده است که این افراد مورد حمایت قرار بگیرند و با دیدن آموزش های مختلف تبدیل به زنانی توانمند در عرصه اشتغال شوند.

شهرداری بر سر قول خود ماند عطارزاده مدیر روابط عمومی کوثر منطقه 11 نیز در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در سالهای اخیر نظارت های خوبی بر عرضه محصولات این نمایشگاه صورت گرفته است می گوید: تمام محصولات عرضه شده این نمایشگاه تولید داخلی هستند و بخش عمده آنها توسط زنانی تولید می شوند که با دریافت آموزش توانمند شده اند، اما چند سال پیش که نظارت ها مانند الان نبود، گاهی برخی از فروشندگان کالاهای خارجی را وارد نمایشگاه و عرضه می کردند.

اما الان با نظارت نامحسوسی که بر روی اجناس و قیمت آنها انجام می شود، این مشکل نیز حل شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نزدیک به 100 زن سرپرست خانوار در مرکز منطقه 11 فعال هستند می گوید: شهرداری هرساله با قیمتی یکسان برای تمام شرکت کنندگان در نمایشگاه غرفه و محل برگزاری را عرضه می کند.

همچنین طی جلساتی که در سال گذشته برگزار شد این پیشنهاد را مطرح کردیم که برای اطمینان از روند کار و هدفی که نمایشگاه دنبال می کند از تولیدکنندگان لیست بیمه از کارکنانشان دریافت شود.

عطار زاده نیز در ادامه با تاکید بر اینکه شهرداری در طول برگزاری این نمایشگاه بر سر اصول اولیه خود باقی مانده، ادامه می دهد: شهرداری خصوصا در سالهای اولیه فعالیت این نمایشگاه هزینه های زیادی را متقبل شده است.

برای مثال برخی از شرکت کنندگان در دوره های اولیه با 3 یا 4 میلیون وارد این عرصه می شدند درحالیکه اگر قرار بود همین غرفه را در جای دیگر داشته باشند باید مبالغ زیادی را پرداخت می کردند.

شهرداری تا این دوره بدون رشوه یا فسادهای مالی و یا هرگونه زد و بند غرفه را در اختیار شرکت کنندگان قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه های دیگری که فضای سالمی نداشتند شاهد استقبال مردمی کمتری نیز بوده ایم ادامه می دهد: مردم با اطمینان خاطر وارد این نمایشگاه ها می شوند چرا که می بینند برگزار کنندگان نیز از فضای ایجاد شده رضایت خاطر دارند.

در برخی نمایشگاه های مشابه شاهد بودیم که غرفه ها حتی با قیمت های متفاوتی در اختیار غرفه داران قرار می گرفت، اما شهرداری حتی در این مورد نیز بین غرفه ها تفاوتی قائل نشده است.

یک تیر و دو نشان؛ زنان و تولید ملی هر دو مورد حمایت هستند فهمیه فیروزفر، مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران نیز در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بیش از 3024 زن سرپرست خانوار در نمایشگاه تولید ملی و زنان حاضر شده اند می گوید: در دوره نخست عرضه کالا به این شکل در نمایشگاه وجود نداشت، بلکه تنها کوثرها به شکل نمایش کالاها و توانمندی هایشان در این عرصه حاضر شده بودند، اما به تدریج با معرفی این محصولات و توانمندتر شدن زنان، با هدف ایجاد بازار بهتر و اشتغال پایدار تصمیم گرفتیم از برندها برای حضور در نمایشگاه دعوت کنیم.

فیروزفر در ادامه با اشاره به تلاش های زیادی که برای حضور این برندها در نمایشگاه طی چند دوره گذشته انجام گرفته است تصریح می کند: این برندها ابتدا تمایلی به حضور در این نمایشگاه نداشتند.

رایزنی های زیادی برای راضی کردن آنها صورت گرفته است، اما در حال حاضر می بینیم که خودشان نیز برای حضور در این عرصه علاقه مند شده اند.

درحال حاضر حتی اگر کوثری به دلیل تکمیل ظرفیت پذیرای زنان نباشد، این برندها از زنانی که ما آنها را معرفی می کنیم استفاد خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور برندها باعث شده است تا نقطه اتصال کالاهای تولید شده توسط این زنان با بازار برقرار شود ادامه می دهد: در حال حاضر به این سمت حرکت می کنیم تا غرفه هایی که به طور مستقیم از زنان سرپرست خانوار استفاده نمی کنند، در قبال حضور در نمایشگاه، از زنانی که توانایی خروج از منزل و کارکردن را به دلیل ناتوانی یا داشتن فرزند معلول ندارند، حمایت کنند.

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران در ادامه می گوید: به منظور رعایت عدالت و پایبندی به اصول اولیه ای که در این نمایشگاه دنبال می کردیم از 24 برندی که از توانمندی مالی بیشتری برخوردار بودند، مبالغ بیشتری را برای غرفه سازی دریافت کردیم.

به این ترتیب توانستیم حتی از خیریه ها مبلغی دریافت نکنیم.

همچنین از برخی غرفه های دیگر مانند عرضه محصولات مادر کودک و یا صنایع دستی زنان هزینه های ناچیزی بگیریم.

این درحالی است که شهرداری خدمات جانبی دیگر مانند حمل و نقل رایگان بازدیدکنندگان را نیز در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی تا روز 31 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری در کنار بوستان گفتگو میزبان علاقه مندان خواهد بود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: نمایشگاه - زنان سرپرست خانوار - سرپرست خانوار - تولید - شهرداری تهران - برند - زنان - برگزار - کوثر - شهرداری - حمایت از زنان - فروشگاه - مردم - زن سرپرست خانوار - تهران - ایرانی - مدیران - بوستان - نشان - ترافیک سنگین - حمایت - جعفری - معروف - منطقه - مانور - کشور - مدیرعامل - منتقدان - ابتدایی - اشتغال

آخرین اخبار سرویس:
امروز آخرین فرصت افزایش صورت حساب سهام عدالت

11 سال از برجام متروی اهواز گذشت؛ افتتاح پروژه شاید وقتی دیگر

ابراز امیدواری شهردار تهران نسبت به بهبود کیفیت خودروهای داخلی

به 40 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی دلخوش نباشیم

بازار داغ گوشت قرمز در ایران

جمعه سیاه خرید در ایران+ویدئو

حمید عزیزی، حسن کریمیان نقش بازرگانان در بافت تاریخی شهر یزد در عصر قاجار

پیاده روی اندک هم طول عمر را افزایش می دهد

سلایق مصرف محصولات نانوایی در بازار شرق اروپا

انقلابی در علم شیمی و الکترونیک با روش جدید تولید لایه های فلزی

ایمنی نگران کننده آسانسورهای 14 سال به بالا

افزایش 5 درصدی مصرف بنزین نسبت به پارسال

انصراف شرکت خودروسازی سئات از سرمایه گذاری در ایران

انقلابی در علم شیمی و الکترونیک با روش جدید تولید لایه های فلزی

جزییات کاهش صادرات امسال کشور/ واردات خودرو 40درصد افزایش یافت

از «هشدار رییس سازمان امور مالیاتی به عده ای خاص» تا «دلار 4250 تومانی برای زائران اربعین»

ایمنی نگران کننده آسانسورهای 14 سال به بالا

فرودگاه بین المللی بیرجند آمادگی بیش از 340 پرواز در هفته را دارد

بلیت ارزان «پاتایا» و سه برابر شدن بلیت اربعین/ وقتی «منکر» بر «معروف» ترجیح می یابد +عکس

سایپا باز هم محصولاتش را گران کرد!

جذاب ترین مرسدس بنز دنیا/تصاویر

تحویل خودروی جدید بسترن B30 به مشتریان + قیمت بازار

سیروس دالوند ,غلامرضا محمدنسل راهکارهای پیشگیری وضعی از قاچاق لوازم خانگی

جزییات کاهش صادرات امسال کشور/ واردات خودرو 40درصد افزایش یافت

واکنش بازار موبایل به اجرای طرح رجیستری

وزیر صنعت: صادرات تنها راه پیشرفت کشور است

صادرات کشور امسال کاهش یافت/ افزایش 40درصدی واردات خودرو

بزرگترین باغ عمودی دنیا

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

مرگ نخل های خوزستان (عکس)

فرودگاه بین المللی بیرجند آمادگی بیش از 340 پرواز در هفته را دارد

سایپا باز هم محصولاتش را گران کرد!

افزایش 5 درصدی قیمت گوشی با رجیستری/اعلام برندهای اولیه قاچاق طی هشت روز

وزیر صنعت: صادرات تنها راه پیشرفت کشور است

بورس رکورد چهارساله اش را شکست

نوسان در تولید سواری های دوگانه سوزها

6 کشوری که به ایران کره صادر می کنند

به 40 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی دلخوش نباشیم

روزهای خوش ریلی ادامه دارد/ رکوردشکنی این بار در ساخت ایستگاه

سهم ایران از تولید جهانی تا سال 2020/ چین تافته جدا بافته آسیایی ها

ضرورت تسریع در تعیین تکلیف کریدور ازبکستان- ترکمنستان- ایران- عمان

بین المللی شدن بنگاه ها باید با سرعت بیشتری محقق شود

وام 20 میلیون تومانی برای کیفی سازی مسکن روستایی

نوسان در تولید سواری های دوگانه سوزها

این وسیله ورزشی در ابتدا وسیله تنبیهی بوده است

افزایش عرضه گوشت مرغ/ دستور برای جمع آوری فوری مرغ مازاد

درخواستی از بانک ها جهت اعمال شرایط آسان به منظور پرداخت تسهیلات به مددجویان

12 توصیه برای نوآوری اقتصادی

صنعت برق در خطر ورشکستگی

گلایه وزیر کشاورزی از نانوای وزیر بهداشت/ دست کنتورهای خراب اداره برق در جیب مردم/ آیا با وام های ازدواج می شود ازدواج کرد؟

10 خودروی غیرقابل اعتماد جهان +تصاویر

ناگفته های دختر سن بالا / چرا مجرد ماندم ؟!

تنزل وعده های برجامی به واردات گوسفند و گاو

گوشی قاچاق را چگونه می توان تشخیص داد؟ + تصاویر

ترفند جدید اپل برای ایجاد بازار کاذب

آخرین تغییرات قیمت محصولات کیا موتورز

حجم صادرات به هیچ وجه قابل قبول نیست

استخدام برنامه نویس اندروید،php در شرکتی معتبر در تهران

استخدام منشی وکیل(رشته حقوق و فقه و مبانی) در آمل

با این دوچرخه روی آب حرکت کنید!

تاخیر در پرداخت اقساط وام فرهنگیان/ آموزش و پرورش: دیگر رخ نخواهد داد

دکتر محسن شفیعی سیف آبادی چگونگی جذب سرمایه گذاری خارجی در عین هضم نشدن در اقتصاد جهانی

یک بام و دو هوای صادرات خودرو

استخدام کارشناس برنامه ریزی و تولید در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس توسعه بازار در یک شرکت معتبر

استخدام بازاریاب باحقوق ثابت، بیمه،پورسانت در یک شرکت معتبر

استخدام تخصص های برنامه نویسی در شرکت مهیمن در تهران

استخدام کارشناس IT،آقا،با سابقه کارمرتبط در کلینیک زیبایی/تهران

استخدام منشی مدیرعامل،باسابقه در شرکت تولیدی معتبر پنجره آریا

استخدام 11 ردیف شغلی در گروه صنعتی پویا/ 6 استان

استخدام نماینده علمی فروش،مشاور داروخانه در یک شرکت معتبر در کرمان

عقب نشینی سکه به پشت مرز روانی

صادرات؛ تشویق یا تنبیه؟

جایگاه مرزی ایران در ریسک اعتباری

بخش کشاورزی همچنان محور تولید ، اشتغال و درامد در ایلام است

جزییات6خبر ویژه امروز یکشنبه 30 مهرماه 1396

آذری جهرمی: با آغاز اجرای طرح ریجستری در بازار تلفن همراه،شاهد سوء استفاده فرصت طلبان هستیم

قیمت مرغ در آستانه 8 هزار تومان

صنعت برق در خطر ورشکستگی

لزوم فرهنگ سازی برای اهدای پلاکت و پلاسما

دولت باید طبق قانون جریمه تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان را بدهد

ترفند جدید اپل برای ایجاد بازار کاذب

بالاترین وام تولید به کدام استان رسید؟ + جدول

ساخت نیروگاه هسته ای توسط چین در کشورهای مسیر جاده ابریشم

همکاری صندوق بیمه کشاورزی و معاونت ترویج سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

پرداخت 273 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کارگشایی

سهم ایران از صادرات جهانی؛ 34 صدم درصد

شلوغ ترین فرودگاه های جهان + عکس

طلاق های عاطفی و نقش شبکه های اجتماعی در شکل گیری آن

وزیر ارتباطات: ریال اضافه ای بیش از ارزش واقعی گوشی پرداخت نشود

گردوغبار نمکی در کمین خوزستانی ها

نابودی سلول های سرطانی با استفاده از نانو ذرات طلا

لزوم استقلال بانک مرکزی از شبکه بانکی در 3 محور مهم

تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008

کشف و شناسایی ضمانتنامه واهی در بانک سپه

خبر منوچهری از تکمیل فازهای باقیمانده پارس جنوبی

ناوگان باری همدان پیرتر از میانگین کشوری است/ پرداخت تسهیلات دولتی برای نوسازی ناوگان

هشدار وزیر ارتباطات در مورد فرصت طلبان طرح رجیستری

پرداخت وجه مشتریان تعاونی منحله وحدت براساس حروف الفبا

بررسی مزدا BT-50 پیکاپ دوکابین ناآشنا ژاپنی

افزایش تولید مسکن و عرضه خانه های خالی راه کنترل اجاره بها

مدل جدید رنو کویید در راه ایران+عکس

حکایت شوری نان و اصرار مسئولین بر کیفیت بالای آرد!

سهم خود از اقتصاد جهانی بگیریم

کیا سورنتو 2018 چه تغییراتی کرده است؟

در انتظار دود سفید

توضیحات وزیرارتباطات درباره طرح رجیستری و کنایه به صداوسیما: اگر قاچاق بد است و قاچاقچی دزد، باید همه با هم در برابر آنها یکپارچه عمل کنیم/این طرح نباید باعث افزایش قیمت شود

فولکس واگن سوپراسپرت برقی می سازد

بازدید مدیرعامل بانک ملت از نمایشگاه تله کام 2017

میزان یارانه هر فرد تا به امروز چقدر بوده؟

پرداخت بدهی کشاورزان و اعلام نرخ خرید تضمینی گندم، مطالبه نمایندگان از نوبخت

غرضی : بازار موبایل در دست قاچاقچیان است

مسمومیت جان 37 تهرانی را گرفت

دور دوم پیش فروش رنو ساندرو استپ وی از اول آبان شروع می شود

کارگران شهرداری با وعده نمی توانند امرار معاش کنند

صادرات نفت عراق افزایش یافت

روبات نامه رسان در آلمان

آیا تکلیف قانونی محقق می شود؟

شماره 481 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

عملکرد بهاره بانک ها در بورس+ جدول

مرگ دلخراش پسربچه زیر چرخ های نیسان پدر

پورشه 718 GTS مدل 2018 با قدرت بیشتر وارد بازار می شود

افزایش سرمایه گذاری شرکت کوالکام در فناوری های پوشیدنی

بازار مسکن بدون جهش قیمت تا پایان سال + نرخ خانه های کمتر از 200 میلیون تومان در تهران

راهکار بانک پاسارگاد برای پرداخت های خرد

رصد تراکنش های بانکی برای شفاف سازی مالیاتی است

دولت پاکستان برنامه گسترده ای برای رونق بخش مسکن دارد

انتشار جزییات جدید از لند روور دیفندر 2018!

فروش سامسونگ در آمریکا هنوز بیشتر از اپل است!

آلودگی4.6 تریلیون دلار به اقتصاد جهان ضرر می زند

آیا خودروهای فرمان راست در حال انقراض اند؟

پرداخت20هزار میلیارد ریال سود به سرمایه گذاران

امکان پیوند شرکت های ایرانی با سرمایه گذاران بین المللی در نمایشگاه های ITU

گزارش ویدئویی فارس فیلم/ آمریکا این دولت و آن دولت ندارد/ بازاری ها از آمریکا و برجام می گویند

ثبات نفت با امیدواری به موفقیت توافق اوپک

چالش های پیش روی صادرات غیرنفتی؛ تنوع محصولات صادراتی نیازمند جذب سرمایه بالا است

اتاق بازرگانی به دنبال دلار 4400 تومانی؟

قزاقستان بازار خوبی برای محصولات ایران خودرو است

خط و نشان سوئدی ها برای ژرمن ها؛ پولستار 1 با پیشرانه هیبریدی 600 اسب بخاری معرفی شد

نیسان ایکس تریل دیزلی چه مشخصاتی دارد؟

ورود شورای رقابت به افزایش قیمت خودرو

اولویت جذب نیروی بومی در استخدامی کارخانه شمش چدن کویر خاوران

اطلاعیه استخدام در بانک مرکزی

پرواز شاخص بورس تهران

10 روش درآمدزایی برای مترو تهران

دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا پرس با شهردار باقرشهر

آشنایی با مطرح ترین بازی های سال 2017 | شیطان درون 2

پرداخت مطالبات و اعلام نرخ خرید تضمینی گندم، مطالبه نمایندگان از نوبخت

نشانه های خرابی دینام چیست؟(2)

استخدام شرکت صنایع تک نان جنوب

ظرافت و مهندسی؛ ماکت 9300 دلاری موتور و گیربکس بوگاتی شیرون

پیشرفت ایران در جذب سرمایه گذاران خارجی

اولین اقدام قاطع معاون جدید زنگنه

شهروند معترض با 3 اسب مقابل وزارت کشاورزی بست نشست+ عکس

برگزاری تور تعالی پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار در ایساکو

کیف پول کیپاد بانک پاسارگاد راه اندازی شد

فال روزانه یکشنبه 29 مهر ماه 96

ارزش مالی بیت کوین به 6000 دلار رسید

تالار شهرداری اشتهارد فروخته می شود

روس ها در اندیشه کنترل خط لوله کردستان

بورک برنج و مرغ یک پیشنهاد عالی برای نهار

تیزر تبلیغاتی جالب مرسدس بنز کلاس S به کمک شیر جنگل! + فیلم

آخرین نسخه مرسدس جی 65 رونمایی شد +تصاویر

یک نفر از هر 4 موتورسوار تهرانی گواهینامه دارد

آقای وزیر چرا سازمان حج و زیارت گران فروشی می کند؟

افزایش فعالیت های تجاری در سایه ثبات سیاست گذاری

 قدیمی ترین عکس موجود از تهران / سنگواره های ردپای دایناسور

تایید 40 پتنت برای ثبت بین المللی

نقاط مشترک گوشی های سری HUAWEI Mate 10 با یکدیگر

وزیر پیشنهادی علوم اولویت هایش را اعلام کرد + جزییات

بیش از8500 هکتار از اراضی زراعی شهرستان اشنویه زیر کشت گندم پاییزه خواهد رفت

انداختن سکه در موتور هواپیما برای داشتن سفری بی خطر در چین +عکس

جهانگیری: اصرار داریم در مبادلات تجاری به جای دلار از ارزهای ملی استفاده کنیم

قیمت ارز و سکه،شنبه 29 مهر

رشد قیمت نفت با تمدید توافق کاهش تولید

تاریخ سازی موتوری که دنیا را متحول کرد +تصویر

بانک ها ملزم به ایجاد واحد رعایت قوانین شدند

تصاویر:5 خــوردنی طلاکاری شده!

دفتر پالایشگاه ستاره تعطیل شد!

اقتصاد سبز، محور برنامه های مناطق آزاد

بایکسفر؛ وسیله ای شبیه لامپ که خطر نزدیک شدن اتومبیل را به دوچرخه سوار اعلام می کند

ساماندهی بازار ارز در گرو شناسنامه دار شدن همه بازیگران بازار

رانندگی با رنو کولئوس و رنو تلیسمان را تجربه کنید + فیلم

اطلاعیه وزارت نفت درباره گازرسانی به ملک وزیر سابق دارایی

نگرش جدید در توسعه بازارهای صادراتی ایران خودرو

رکورد کاهشی قیمت طلا در بازار کامکس آمریکا

رشد 11 درصدی حجم معاملات در بورس کالا

شاسی بلندها چگونه دسته بندی می شوند؟

پیش بینی 12 هزار اتوبوس برای حمل ونقل زائران اربعین حسینی

رشد 155 درصدی خدمات ارز بازرگانی بانک ملی ایران

گرانی فراگیر شد/پیاز، سیب و آهن‎آلات رکورددار + جدول

کلیه پروزه های شهرداری اراک دارای روز شمار می شوند

شاسی بلند لیفان سال آینده وارد بازار می شود

افزایش سرمایه گذاری روس نفت در کردستان عراق

افتتاح دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در ایران

گندم های تحویلی سال جاری، کیفی نیست

سکه 14 هزار تومان ارزان شد

استخدام کارمند اداری و حسابدار در موسسه ثبت آفریقا در تهران

شرایط فروش مرحله دوم ساندرو استپ وی

همکاری ال جی و کوالکام برای توسعه فناوری های ارتباطی اتومبیل های خودران

مانور برندهای ایرانی ؛ یک تیر و دو نشان «نمایشگاه زنان و تولید ملی»

مانور برندهای ایرانی ؛ یک تیر و دو نشان «نمایشگاه زنان و تولید ملی»