مطالب مرتبط:
گزارش مشروح فارس از یکصدمین عصرانه ادبی پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی
کلیپ/ 100 دفتر مشتاقی؛ ویژه صدمین عصرانه ادبی فارس
یکصدمین عصرانه ادبی فارس/2 سعیدی راد: عصرانه های ادبی را به استانها ببرید
حدادعادل: عصرانه های ادبی خبرگزاری فارس جبران نقیصه در عرصه ادبیات بود
فیلم/ حدادعادل: عصرانه های ادبی خبرگزاری فارس جبران نقیصه در عرصه ادبیات بود/ موسوی: روشن نگه داشتن چراغ شعر و ادب مسئولیتی بر عهده همگان است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 شهریور 1396 ساعت 23:452017-09-19سياسي

پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی


یکصدمین عصرانه ادبی با عنوان صد دفتر مشتاقی شب گذشته با حضور بسیاری از چهره های ادبی و هنری و برخی مسئولین در سالن اجتماعات خبرگزاری فارس برگزار شد که احمد بابایی شعری زیبا با مضمون سیاسی در این برنامه خواند.

- * موسوی: روشن نگه داشتن چراغ شعر و ادب مسئولیتی بر عهده همگانسیدنظام الدین موسوی مدیرعامل " یک سؤال را از مسئولین بالای کشور اعلام می کنم و آن اینکه اگر توجه کنید رسالت بانک مرکزی چاپ اسکناس در کشور است، اما اگر این چاپ بدون رویه انجام شود، بدون اعتبار، بدون پشتوانه ارزی، دیر یا زود از درون دچار بحرانی داخلی خواهد شدو ساختارش به هم می ریزد.

والایی گفت: خداوند به حرمت و ارزش قلم قسم یاد کرده، تولید موشک در کشور اگر هزینه زیادی دارد، چه پشتوانه ای برای آن تعریف می شود؟ آیا نباید قلم، حرمت و بهای آن نیز یا حتی برای صاحبان فرهنگ و قلم همانند موشک پشتوانه ای تعیین کرد؟ یا به نحوه دیگر، اگر پشتوانه این موشک ها این افراد نباشند، چه باید کرد؟ وی توضیح داد: اگر این اتفاق در حال وقوع است، هزینه فایده برای حمایت از اهالی قلم و تولید آثار چرا دیده نمی شود؟ چرا اهالی قلم احساس نمی کنند این هزینه ها را؟! یا این هزینه هایی که تحت عنوان بودجه تخصصی صرف می شود، چرا اهالی قلم از آن بی بهره اند؟ چرا آن را حس نمی کنند؟ من پاسخ این را به نحوهای مختلف داده ام.

وی افزود: زمانی که دبیر جایزه قلم زرین بودم، صحبتی کردم که واکنش های بسیاری داشت، ما رژیم صهیونیستی را دشمن می دانیم، اما همان ها با اهالی قلم شان قراردادهایی را منعقد می کنند که برای نویسنده دلچسب است، به او توصیه می کنند یکی از شخصیت های رمانشان را فرد یهودی مثبت معرفی کنند و بر این اساس به نویسنده اهمیت می دهند.

آنها موشک هم تولید می کنند، اما به این نتیجه رسیده اند که باید عقبه موشک حفظ شود، ولی ما در ایران مشاهده می کنیم که ناشر برای کسر 10 یا 12 درصد با نویسنده چانه می زند.

وی در پایان گفت: چرا به این چراها پاسخی داده نمی شود؟ چرا بودجه های تخصیص داده شده صرف عقبه فرهنگ نمی شوند؟ چرا به دست اهل قلم نمی رسد که ناچار نباشد در سن بالا به حرفه ای که اصلاً ارتباطی به او ندارد رجوع کند؟ اینها توان نویسنده را می میراند و او را عقب نگه می دارد.

اگر این اتفاق امروز هم نیفتد خیلی دیر است، ولی امیدوارم به این سؤال و پرسش ها پاسخ داده شود.

* محدثی خراسانی: کار موثر و چشمگیری در عصرانه ادبی فارس انجام شدهدر این مراسم مصطفی محدثی خراسانی ضمن تشکر از این خبرگزاری به خاطر توجه به فرهنگ گفت: کار مؤثر و چشمگیری طی این سال ها به واسطه عصرانه های ادبی فارس انجام شده است.

وی افزود: در این سال ها خبرهای ادبی را یا باید کنگره ادبی عریض و طویلی برگزار شود یا بزرگی از دست برود تا رسانه های ما به آن توجه کنند و متوجه اهمیت آن شوند، اما با این برنامه ها که هوشمندانه بوده توانستند با هزینه کم فضایی سرشار از شور و انگیزش را در فضای رسانه ای فراهم کنند.

محدثی خراسانی گفت: به واقع اگر طی 4 سال گذشته خبرهای ادبی را دنبال کنیم بخشی از اخبار را این عصرانه ها به خود اختصاص می دهند و توانسته در فضای ادبی تأثیرگذار باشد و جو وفاق و همدلی را دامن زده است.

این برنامه ها ارزشمند بوده اما خب هر طرحی اگر بخواهد استمرار داشته باشد با آسیب هایی مثل کلیشه روبرو خواهد شد که این طرح از آن مصون نبوده است و با برنامه ریزی می شود از گزند این آسیب ها دوری کرد.

* اکرامی فر: عصرانه ادبی فارس در باطن تجلیل از دانایی استمحمود اکرامی در ادامه این مراسم با اشاره به عصرانه های ادبی فارس، گفت: کاری را که " دست ما را گرفت و ما را نشان داد.

خلیلی در پایان سخنانش گفت: دوستان من برای پول کار نمی کنند آنها برای موقعیت، مدیریت و حقوق های نجومی کار نکردند آنها از روزهای اول از امام خمینی پیروی کردند چون او فرموده بود که انتظار دارم قلم ها را تبدیل به اسلحه کنید.

* اسرافیلی: باید در ارتباط با معضلات فرهنگی هم حرف بزنیمحسین اسرافیلی در یکصدومین عصرانه ادبی فارس گفت: همواره با اندوه فراوان از دوران گذشته یاد می کنیم که همه دور هم بودیم اما بنابه دلایل مختلف این روزها از هم دور شده ایم و فکر می کنم این محافل و صحبت کردن ها در روزگار ما جایش خالی بود که با برنامه عصرانه ادبی این اتفاق رقم خورد.

سپاسگزارم این اتفاق افتاده اما مسائلی هست که دوستان باید تلاش کنند تا دور هم جمع شدن ها راحت تر شود.

وی افزود: آنهایی که در استان ها هستند حضورشان در تهران سخت است اما می شود با اندیشیدن تدابیری به منزل شان رفت و از آنها تفقد کرد و حتی آنهایی که در تهران هستند اما به دلیل کهولت سن یا مشکلات جسمانی آمدن برای شان مشکل است می شود به منزل شان رفت و از آنها یاد کرد.

مانند استاد سیدعلی موسوی گرمارودی که خوب است به منزلش رفت.

اسرافیلی در پایان گفت: خوب است برنامه هایی که عنوان نکوداشت دارد تنها به نکوداشت اختصاص داده نشود و با دعوت از صاحب نظری در حوزه فرهنگ بخواهیم در ارتباط با معضلات فرهنگی حرف بزند.

اینها نکاتی است که خوب است اهالی رسانه به آنها توجه کند و به مخاطبان خود انتقال دهند.

* قرایی: شرمنده حضرت آقا و شهدا هستمحسین قرایی دبیر عصرانه های ادبی " در پی برگزاری عصرانه ای برای آقای مرتضی سرهنگی به من زنگ زدند و گفتند آقا فرمودند: کار خوبی بود عصرانه آقای سرهنگی ؛ پیش خودم گفتم از این پس باید بیشتر مراقب باشیم چون رهبر انقلاب برنامه های فرهنگی را دقیق رصد می کند.

به گفته قرایی، فکر می کنم باید در این مسیر جدی تر حرکت کنیم چرا که در لبه پرتگاه قرار داریم چه نویسندگان و شاعرانی که با من تماس می گیرند و از مشکلات شان می گویند.

مدتی پیش یعقوب حیدری نویسنده 15 کتاب انقلاب با من تماس گرفت و از اینکه برای فروش کف کفش در میدان آزادی با او برخورد شده و دستگیر شده بود گلایه می کرد.

به سراغ او در پاسگاه میدان آزادی رفتم.

او به من گفت به خاطر فروش در مترو مرا بازداشت کردند.

این یک نمونه بود و کسی حیدری را نمی شناخت و من اعتراض کردم که این فرد نویسنده است اما از این دست مثال ها بسیار داریم آن دیگری برای عروسی دخترش یا فلانی برای دامادی پسرش محتاج است.

وی با بیان اینکه من شرمنده حضرت آقا و شهدا هستم، گفت: امیدوارم به شکلی پیش رویم که بتوانیم سر، بلند کنیم در همین نشست 200 نفر حضور دارند یعنی 200 بمب ادبی که می تواند در 200 نقطه تهران منفجر شود.

اما تمام اینها افراد پای کار می طلبد ما همچنان باید بیاموزیم از تمام افراد و چهره هایی که در عصرانه ادبی حضور داشتند باید از آنها آموخت مسئولین فرهنگی باید دقتی به مانند سیدعلی خامنه ای عزیز داشته باشند.

به نظر من هر شاعر یک لشکر است و هر نویسنده نیز یک لشکر است و باید به هر دو اهمیت داد.

قرایی در پایان سخنان خود با بیان اینکه ما اگر نتوانیم به خودمان انتقاد کنیم باید کجا انتقاد کنیم، گفت: باید صبرمان را بیشتر کنیم.

همین مهم که مدیرعامل خبرگزاری پیشنهادهای اهالی قلم را می پذیرد خودش نعمت است.

با همین رویه و مدیریت از بعد از عید تا به امروز با تنها 3 میلیون تومان توانستیم 20 نشست ادبی برگزار کنیم.

اما باید از آن طرف نیز به کمک شاعران و نویسندگان برویم و حداقل کاری که می توانیم برای آنها بکنیم ضریب دادن به چنین جلساتی است.

* پارسی نژاد: از یک رسانه باید دفاع و صحبت پیرامون حضرت علی(ع) اخراج شدم!در ادامه کامران پارسی نژاد از نویسندگان کشورمان ضمن تقدیر از " نیاز است در بخش ادبیات نشست هایی را با نویسندگان و شاعرانی که در بحث جریان شناسی اطلاعاتی دارند برگزار کند.

* شیبانی اصل: از دست اندرکاران فرهنگی می خواهم به آذربایجان توجه کنندرضا شیبانی اصل شاعر آذربایجانی در این مراسم با اشاره به غفلت های مسئولین در امر فرهنگ گفت: امروز متأسفانه در نتیجه غفلت های ما و مسئولین جریانات مخرب که دشمن ملت هستند به شکل شبکه هایی نظام یافته درآمدند که با رمز و نمادگان حرف شان را می زنند و ریشه ها و کیان کشور را هدف قرار داده اند.

وی افزود: علی الخصوص در دیار آذربایجان جریان پان ترکیسم به صورت یک شبکه درآمده و اقتصاد، ورزش و فرهنگ را تحت تأثیر قرار داده و حس می کنم مورد غفلت قرار گرفته و در حال هدف قراردادن ریشه ها است و گمان من این است هزاران هزاران دفتر مشتاقی لازم است تا به مردم آذربایجان پرداخته شود و از دعوت شدنم به عنوان شاعر آذربایجانی در این مراسم سپاسگزارم.

شیبانی اصل گفت: به نظرم رسید باید اینجا این هشدار را مطرح کنم و از دست اندرکاران فرهنگی می خواهم که آذربایجان را مدنظر قرار دهند و با از انزوا خارج کردن شاعران میهن پرست آذربایجان آنها را ببینند و برای صدور اندیشه انقلاب و شیعی توجه به شعرای آذربایجان به دلیل اثرگذاری فرامرزی بهترین کار است.


کلید واژه ها: نویسنده - موشک - هزینه - ادبی - تولید - رژیم صهیونیستی - خبرگزاری فارس - برگزار - کشور - موسوی - بودجه - ایران - فرهنگ - بانک مرکزی - صهیونیستی - خبرگزاری - فارس - دفتر - هایی - مدیرعامل - رونمایی - سن بالا - موشک ها - برنامه - اسکناس - حمایت - جایزه - اهمیت - احساس - توصیه

آخرین اخبار سرویس:
دیوارکشی بی اجازه جلوی تاریخ مشروطه

اعطای گواهی نامه دوره تجوید مقدماتی از سوی مؤسسه اسراء

رحمانی فضلی وارد بوشهر شد

باید به پروژه نماد به عنوان یک تکلیف اعتقادی و انسانی نگریسته شود

وکیل بقایی: دیروز غیرعلنی بود دادگاه بقایی را به ما اعلام کردند

دیدار هیأت های انرژی هسته ای ایران و روسیه

6 بار اعدام برای قاتل اعضای یک خانواده

«دعا» و «گریه»؛ دو سلاح مبارزه امام سجاد(ع) با حکومت اموی

از امیرانتظام تا دری اصفهانی؛ از بازرگان تا روحانی

فرار مسئولان محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد از اعلام علت مرگ پلنگ باشت +لاشه پلنگ

"ما رایت الاجمیلا" حضرت زینب (س) برگرفته از "احدی الحسنیین" قرآن است

فرار مسئولان محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد از اعلام علت مرگ پلنگ باشت (+لاشه پلنگ)

مواضع رییس جمهور ایران در مقابل سخنان ترامپ قابل تقدیر است

تکریم 3430 خانواده شاهد و ایثارگر قم در قالب طرح سپاس انجام شد

اعلام حالت فوق العاده در ایالت فلوریدای آمریکا

فراخوان ثبت نام دوره تربیت مربی پیش دبستانی قرآن در اسلامشهر

نمازی که ثواب ختم قرآن را دارد

آغاز به کار همایش ملی «مبانی تحکیم خانواده» در خرم آباد

آموزش تربیت فرزند صبور

قاریان ایرانی با زبان قرآن آشنا نیستند/ ترتیل های خلیجی چرا که نه!

پژوهشکده علمی شهید وزوایی افتتاح شد

استخدام منشی جهت دفتر کابینت در سیرجان

استخدام مدرس زبان انگلیسی با سابقه آموزشی در تهران

استخدام فوق دیپلم الکترونیک خانم در البرز

استخدام راننده لیفتراک در محدوده چناران مشهد

استخدام کافی شاپ مولودی در سیرجان

چگونه معلمان حق التدریس را بدون آزمون استخدام کنیم؟

استخدام فروشنده خانم یا آقا جهت فروشگاه بدلیجات در تهران

استخدام فوق دیپلم الکترونیک و نیروی خانم در کرمانشاه

ایران طی چند صد سال گذشته هیچگاه به اقتدار امروز نبوده/خطوط دفاعی خود را صدها کیلومتر خارج ایران زده ایم

بانک جامع تشخیص هویت ایجاد شود

عبدخدایی: نواب صفوی شرایط زمان را نمی شناخت

جزییات محاکمه 5متجاوز به زن شوهردار به عنوان مفسد فی الارض در مشهد

دومین سالگرد شهید فاطمی اطهر در اهواز برگزار می شود

هزینه پیاده روی اربعین برای زائران چقدر تمام می شود؟

رضایت 74 درصدی شهروندان سرمایه اجتماعی پلیس

ریزش اشتغال با مرگ زودرس بنگاه های اقتصادی

زمان تغییر در سیاست های شهر

دادگاه حمید بقایی غیرعلنی برگزار می شود

سرمقاله های روزنامه های 25 مهر

دو گزینه اقتصادی در برابر دولت دوازدهم/ برای اصلاحات اقتصادی چه باید کرد؟

لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه تهران: اظهارات ترامپ مورد تمجید هیچ یک از اعضای اتحادیه بین المجالس قرار نگرفت/ اذعان کشورها به اجرای برجام از سوی ایران طبق تعهدات

گسترش روابط اقتصادی شهرهای مرزی آستارای ایران و آذربایجان

محاکمه 5 متجاوز به زن شوهردار

اعماق اقیانوس

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان گینه بیسائو: درخواست شرکت در اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی/ توسعه همکاری دو کشور در زمینه معدن، گاز و شیلات

تصاویر/ همایش زعیم ذوفنون

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان کره جنوبی: آمریکا نقض توافق کرده است/ بحران نظامی و هسته ای که اخیرا آمریکا آن را اظهار می کند به مسائل دامن می زند

دستگیری باند قاچاق دختران در تهران!

تصاویر/ مراسم خطبه خوانی امام سجاد (ع) در حرم مطهر حضرت معصومه (س)

نزدیک به 10 هزار فرد روشندل و معلول چشمی در استان خوزستان وجود دارد

لاریجانی: سرویس های اطلاعاتی پشت صحنه کشمکش های اقوام و ادیان هستند/ اظهار نارضایتی شرکت کنندگان اجلاس سن پترزبورگ از حرف های نسنجیده ترامپ

آسمانی شدن سنگرساز بی سنگر در خط مقدم

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان پاکستان: ایران با پاکستان مودت و دوستی دیرینه دارند/ لزوم همکاری مشترک برای مبارزه با تروریست

پنهان کاری علت مرگ پلنگ باشت پس از گذشت یک ماه

سپاه به عنوان مدافع ملت ایران فریب تهدیدهای دشمن را نمی خورد

لاریجانی: تروریسم مختص یک منطقه نیست

راه دشوار «مرکل» پس از انتخابات نیدرزاکسن

انتشار شماره شصت و سوم نشریه فرهنگستان علوم

فهرست پروازهای 25مهر فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

زرگر: مهندسی و تحریم انتخابات پارلمانی توسط بارزانی/ احتمال خیزش داعش در دیالی/ تعدیل خودمختاری اقلیم از سوی بغداد

باید برای تهدیدهای احتمالی ترامپ آماده باشیم/ نگران بودجه 96 هستیم

استخدام دفتردار و راننده جهت آژانسی در سیرحان

استخدام منشیِ نیمه وقت آشنا به امور ساختمانی در خراسان رضوی

استخدام صندوقدار خانم جهت رستورانی در سیرجان

استخدام چند نفر برشکار جهت تولیدی لباس نوزادی در البرز

استخدام بازرس جوش جهت یک شرکت مهندسی در کرمانشاه

متلک جدید به سعید جلیلی، پروین و عارف!

استخدام مهندس باغبانی یا باغبان در اشتهاردِ البرز

100 سال حبس برای متهمان باند بزرگ قاچاق دختران ایرانی

دستگیری یک مقام قضایی

مصباحی مقدم: بازگشت روحانی به «جامعه روحانیت»

دست بازیگران توانمند را باز بگذاریم

حریم بصری بناهای تاریخی در خانه ملت باید در شورای فنی بررسی شود

حدیث روز/ امام صادق(ع) به کسی که شعری در رثای امام حسین(ع) خواند چه فرمود؟

استخدام ظرفشوی در محدوده پیروزی مشهد

استخدام سرایدار_نگهبان / نجف آباد

انتقاد نمایندگان از روش انتخاب وزیر علوم و نیرو

200 نفر از نیروهای شرکت حفاری شمال تعدیل شدند

نهاوندیان: برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ترامپ فرصت آغاز یک ابتکار سازنده در قبال ایران از دست داد

چرا همه نگران محرومیت نماینده زرتشتی ها از شورای شهرند

بررسی میدانی پرونده ثبت جهانی جنگل های ارسباران با حضور ارزیابان یونسکو

سالگرد شهید "عراقی" در کوت سید نعیم برگزار می شود

پیش بینی چهره کودک پیش از تولد با یک استارت اپ ! ؟ +عکس

اکیپ های پزشکی سپاه به مناطق محروم ایذه اعزام شدند

تصاویر/ صفحه نخست روزنامه های 25 مهر 96

حدیث روز/ امام صادق(ع) به کسی که شعری در رثای امام حسین(ع) خواند چه فرمود؟

اطلاعیه جدید برای فرهنگیان

افتتاح نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس»

جز هنر در غرفه صاحبدلان محصول نیست/ همت و عزت نفسی که به تجلی هنر می رسد

تنها نهاد فرهنگی هستیم که با کلیدواژه دفاع مقدس کار می کند/ ارائه الگویی جدید از زن مسلمان در سایر کشورها

دانشگاه پیام نور در بیش از 60 کشور دانشجو دارد

رازهای نهفته چاه دژ شاپوری فاش شد

در دیدار جامعه روحانیت مبارز با رییس جمهور چه گذشت؟+تصاویر

گردهمایی ائمه جمعه 5 استان کشور در خرم آباد

استخدام فرزند نماینده مجلس با امضای طلایی

سلفی رییس دانشگاه علامه طباطبایی با شهید حججی / تصویر

نود درجه

اکبرجوجه در پاتایا! + عکس

نایب رییس اتاق بازرگانی تهران: اطلاعی از دلیل دستگیری اعضای اتاق بازرگانی تهران ندارم

ترامپ بزرگترین آفت برای جهان امروز است/ لزوم وحدت ملت ایران در برابراستکبار

آزادسازی حریم و بستر رودخانه سردآبرود چالوس

ارومیه در عطش آب

لزوم بازنگری در مدیریت هزینه های طرح تحول سلامت

خوشگذرانی تبسم هاشمی با تیپی متفاوت! + عکس

دعوت به همکاری مشاور تلفنی نیمه وقت یا تمام وقت بصورت دورکار

تیپ متفاوت بهاره رهنما در کنار محسن افشانی! + عکس

اتکاء بیمه سلامت به بودجه عمومی باید کم شود

استخدام کارگر جهت بسته بندی در خراسان رضوی

آشنایی با تاریخچه و اهداف عرفان حلقه (کیهانی)/ (بخش پایانی)

استخدام پیک موتوری آقا جهت یک فست فود در البرز

کلیه استخدامی های تهران - 25 مهر 96

تخریب روحانی و ظریف دیکته مستمر مخالفان دولت است/ بر اساس اعلام وزارت اطلاعات، پرونده دری اصفهانی جاسوسی نیست

اولویت مقابله با گرد و غبار در 3 استان بحرانی

بازاریاب حرفه ای با %25 پورسانت +طراح فتوشاپ / کاشان

استخدام کارمند آقا مسلط به وُرد و اکسل در تهران

حوزه علمیه مهران آماده میزبانی از زائران اربعین

دیدار جبهه پایداری با مصباح یزدی/ اطلاعی از ترکیب هیات مشورتی جمنا ندارم

استخدام فروشنده آقا جهت عطر فروشی در خراسان رضوی

هیچ گونه مذاکره ثانویه درباره برجام نداریم/ بقیه اعضای 5+1 باید آمریکا را ملزم به اجرای تعهدات کنند

استخدام در زمینه چاپ / ارومیه

تصویر کمتردیده شده از جنگنده اف 5 ایرانی

تصفیه حدود 98درصد از سپرده موسسات مالی

در خواست عجیب نماینده اصلاح طلب از کنگره آمریکا

اهتمام دولت به استمرار رابطه صمیمانه و استفاده از همکاری روحانیت/ با روش های علمی و تعاملی در پی رفع دغدغه های فرهنگی هستیم

ائمه جماعات، امین و پناهگاه مردم باشند

فیلم/ گرامیداشت سالروز فتح «میمک»

پیام فضلی نژاد: فلسفه اعتدال سِقط شد

"ما رایت الاجمیلا" حضرت زینب (س) برگرفته از "احدی الحسنیین" قرآن است

رهبر انقلاب: تا نقطه ضعف هست؛ دشمنی هم هست! + فیلم

شرایط میدان مبارزه و لوازم جانبی یک مبارز

تقویت همبستگی ملی؛ نتیجه لفاظی های ترامپ

سناریوهای احتمالی پس از امضای توافقنامه آشتی ملی 2017

شاهپور هادیزاده شهردار آبدانان شد

کاندیداتوری 72 نفر در انتخابات شورای هیئت های مذهبی قم

مواضع کره جنوبی در خصوص مسائل فیمابین دو کره منطقی است/ ضرورت همکاری های اقتصادی بین دو کشور

ویدئو / چرا پشه برخی افراد را بیشتر نیش می زند؟

حفظ آرمانهای شهدا نیازمند تلاش جهادی مسئولان

هر ایرانی یک کرسی اندیشه ورزی است

اجتماع بزرگ دانشجویان و طلاب در اعتراض به سخنان ترامپ

پوشش راه های فارس با بیش از هزار راهدار در راهداری زمستانی

«شوشتری» سرداری که امام«ره» شفیعش شد

ارتقاء جایگاه شهر زنجان نیازمند تلاش شبانه روزی مسؤلان است

استخدام کارمند اداری آقا مسلط به نرم افزار هلو در تهران

استخدام کارگر خانم بصورت دائم در خراسان رضوی

استخدام منشی خانم مسلط به امور اداری و اینترنت در کرج

استخدام تعدادی تایپست حرفه ای مسلط به word و office در تهران

استخدام کارشناس کشاورزی آقا جهت مجله کشاور در تهران

استخدام منشی محجبه در آژانس یک هتل چهار ستاره

احمدی نژاد به دادگاه بقایی می رود؟

استخدام فروشنده در فروشگاه ابتکار نوین

نبود مدیریت بودجه عامل عقب افتادگی آبادان است

خواستگاری عجیب مرد عاشق پیشه از خانم پرستار روی تخت اتاق عمل +عکس

2 انتصاب جدید در استانداری خوزستان

عملیات کرکوک برای دفاع از ثبات، امنیت و وحدت کشور است

جزییات ماجرای احضار شهردار آستانه اشرفیه به دادگاه

کنگره آمریکا ترامپ را استیضاح کند

رییس رسانه ملی و مجری معروف در سوریه +عکس

غیبت مهدی جهانگیری در نشست هیئت نمایندگان اتاق تهران

احمدی نژاد به دادگاه بقایی می رود؟

یادداشت/ وطن امروز الان یا الان؟

لاریجانی: اسراییل و عربستان ترامپ را تحریک می کنند/آمریکا در موضوع هسته ای پارا فراتر گذاشته

تحوّلات اجتماعی و تاریخی، به دست خداوند است/ شرط پیروزی، صبر و مقاومت است

فضیلت و خواص سوره نبأ

تبیین نظام اعتقادی اسلام از منظر امام علی(ع) در رادیو معارف

تا نقطه ضعف هست؛ دشمنی هم هست

گفتمان ایثار و شهادت در دانشگاه‎ها ترویج شود

شرح و تفسیر حکمت 177 نهج البلاغه

لاریجانی بیان کرد: اذعان اعضای اتحادیه بین المجالس به موضع نادرست آمریکایی ها

چانه زدن در معراج برای کم کردن تعداد رکعات نماز!

بعد از مرگ پدر و مادر، باز هم می شود به آن ها احسان کرد

عبادت خدا موجب کرامت انسان می شود

ماجرای تسخیر لانه جاسوسی سریال می شود

استخدام شاگرد آقا جهت گل فروشی در همدان

استخدام بازاریاب فعال در زمینه پوشاک بچه گانه

استخدام نقشه کش صنعتی مسلط به نرم افزارهای نقشه کشی

استخدام تعدادی نیروی جوان آقا جهت فروشندگی در اصفهان

لاریجانی:آمریکا در موضوع هسته ای پارا فراتر گذاشته است

استخدام منشی خانم جهت دفتر وکالت در همدان

استخدام شاگردِ کاشی کار در خراسان رضوی

نتانیاهو به ظریف: حساب توییتری ات را پاک کن

استخدام چرخکار یا کاپشن دوز در تبریز

تیپ متفاوت یکتا ناصر به همراه دخترش! + عکس

راهپیمایی اربعین فرصت بسیار خوبی برای رساندن پیام مظلومیت مسلمانان میانمار است

استخدام منشی و پشتیبان درسی در البرز

میانمار تنها جایی است که شرق و غرب با هم اتحاد دارند و ورود نمی کنند

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 25 مهر 96

اشیاء نورانی در برخی نقاط کشور چه بودند؟!

استخدام حسابدار خانم،تمام وقت در شرکت تولیدی پوشاک

تهران و معضلاتی که سال هاست درگیر آن است

آل خلیفه درصدد تغییر ترکیب جمعیتی در بحرین است

زوج گمنام البرزی، 36 زندانی بدهکار را آزاد کردند

علت مشاهده اشیاء نورانی در برخی نقاط کشور + جزییات

ایران با پاکستان مودت و دوستی دیرینه دارند/ لزوم همکاری مشترک برای مبارزه با تروریست

عکس: ایران چشم انتظار غیرت سرخ ها!

رونمایی از چهار کتاب در هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)

درخواست شرکت در اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی/ توسعه همکاری دو کشور در زمینه معدن، گاز و شیلات

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ ضرورت افزایش روابط دوجانبه در حوزه نفت و گاز

وبلاگ مشرق سروش محلاتی: خیمه های امام حسین شده اند مراکز فحّاشی!/ چه اصراری دارید که روحانی مسئول برجام باشد؟ «نظام و مردم» مسئول بودند

عموپورنگ در بیمارستان +عکس

پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی

پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی