مطالب مرتبط:
دانلود آهنگ جدید بهمن بختیاری بنام همسفر 3 ساله
حمایت روانی بیمار، نقشه راه تیم درمان است
ایرانیان و شیعیان جنوب شرق آسیا به استقبال ماه محرم می روند
بازنگری قانون تعزیرات تا سه ماه آینده/مساله رفع حصر مربوط به شورای عالی امنیت ملی است
30 درصد زندانیان کمتر از یک ماه در زندان می مانند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 شهریور 1396 ساعت 23:302017-09-19سياسي

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه


- بسیار غافلگیر کننده ، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی ، کنجکاو ، غیر قابل پیش بینی ، رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زنا شویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است .

زن متولد بهمن بلد نیست که عشق خود را به شوهرش و فرزندانش حالی کند .

اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید ، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود ، او را فرزند قوس و قزح یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید .

سیاره حاکم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاکم بر طبیعت او باد است .

به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر نسیم و باد در وی مشاهده می شود .

شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد .

هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید .

این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود.

او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم .

ذاو متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نمی باشد .

عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد ، در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند.

یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه می شود که نصف آن را از یاد برده است.

شما می توانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن آهنگ ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می شود و بالاخره سکوت می کند .

اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است .

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت ، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد ، به میزان ثروت شما و اینکه در بانک چقدر پولدارید ، علاقه ای نشان نخواهد داد.

برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد.

او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه ، اما در عین حال مایل است که از نظر مقاومات و حرفه و کار معروف باشید .

وقتی شما تور خود را بکار می برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید ، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیر قابل پیش بینی خود را با مردی که نسبت به او صادق نیست ، بگذراند .

مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده ای باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با آنچه که به طور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است ، فرق داشته باشد ، اما او بدون اینکه گسیختگی با جامعه پیدا کند ، با این مبانی پای بند می ماند .

او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید .

اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می گردید ، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید ، او اگر هر چیز باشد ، آرام نیست .

برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد ، به عبارت دیگر او در هر لحظه می تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند.

در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجود دارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.

اگر شما از نظر علمی ، آموزشی ، سیاسی ، هنری و یا هر رشته دیگر ی مشهور و سرشناس باشید ، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آنقدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه ، یعنی یکی از آن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم می گردد ، سر راهتان قرار بگیرد .

استثناء در همه چیزی وجود دارد .

رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است ، اما برخی واقعا به راه اغراق می روند .

کما اینکه اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالی که گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می کند .

این دختر با هر نوع مجلسی جور در می آید، خواه یک مجلس رسمی باشد ، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

فقدان حس سو ء ظن در این زن از مزایای چشم گیر اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید ، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد ، قلبش به شدت می شکند .

او بی جهت به شما بدگمان نمی شود و در حالت عادی هرچه بگویید قبول می کند ولی تحمل خیانت را ندارد .

زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمی زند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمی کند .

خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست ، با وجود این به شما توصیه می شود قبل از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید ، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست، بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید .

در وهله اول می توان یقین داشت که او قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد ، شما را با یکی از قوی ترین میکروسکوپ های دنیا مطالعه کرده است ، در ثانی در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می گوید از دل برود هر آنکه از دیده رود صد در صد صادق است .

وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود 99 درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود .

به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید ، خیلی ساده ناگهان یک عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید.

در این حالت بهتر است وقتی خود را برای برگرداندن او تلف نکنید .

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد ، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد .

بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد.

زن متولد بهمن ، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است ، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند .

زن متولد بهمن به زندگی زناشویی پای بندی زیادی نشان نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وقف دهد .

به همین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج های دیگر است .

پرهیجان ترین احساست در این زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری از آن باقی نماند .

طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید ، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند .

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد ، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خود را هر چند گاه یک بار عوض می کند .

مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد ، قدم به قلب شما نمی گذارد .

در حالی که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد .

به اسرار دل او جز خودش هیچ کس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است ، با یک مانور ماهرانه او را به کلی از مرحله پرت می سازد .

زن متولد بهمن به راحتی از خطای شما چشم پوشی می کند اما دروغ چیز دیگری است .

او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ وجه دوست ندارد .

بهتر است از دختری که در برج دلو متولد شده است ، چیزی قرض نخواهید .

اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد ، ممکن است یکی دوبار درخواست شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می دهد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد .

این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبودر بشود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند.

قرض گرفتی از او به طور حتم بزرگترین لطمه را به روابط فیمابین شما خواهد زد .

بیشتر زن هایی که در برج دلو متولد شده اند، دارای ظاهری زیبا و فریبنده هستند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن به شما دست می دهد ، یک لحظه تو دل برو به نظر می رسد و لحظه ای بعد سرد و بی تفاوت و بی روح ، اما به طور کلی پس از متولدین برج میزان ( مهر ) تعداد خوشگل های این ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند .

لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آن چنان شوکی به شما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید .

او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد ، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می آید یا خیر .

او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است در یک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال های سال به شیوه مادر بزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد .

شیوه آرایش موی او نیز خاص خودش است.

تغییر رنگ و آرایش موی او ، درست مثل تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی است .

یک روز موی خود را مثل پسرها کوتاه می کند و فردا کلاه کیس می گذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز او را با موی نقره ای می بینید و فردا با موی مشکی ، به طور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در دنیا نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد .

گفت و گو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد ، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست می دهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی از آن تغییرات خاص متولدین این ماه به تجلی می پردازد و شما بدون مقدمه و به طور کاملا ناگهانی از وی جمله ای می شنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود .

شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشورهای صنعتی هستید که ناگهان او می گوید : راستی شما خورشت کرفس دوست دارید ؟ سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید و در عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک بار بدون مقدمه از خط خارج می شود و دوباره به سر جای اول خود بر می گردد .

به غیر از این نوع اختلالات گفته های او همیشه منطقی و مستدل است .

در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد .

عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد .

اگر به این نکته توجه نکنید ، دیواری غیر قابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

بر طبق باورهای ستاره شناسان قدیم یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی اورانوس سمبل آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان می دهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار ، مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سردرگم می سازد .

علت هم بسیار روشن است .

فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمی ماند .

او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد .

از آن گذشته ، او به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک غلط ابراز محبت او را بیش از پیش نسبت به بچه های خود بیگانه می سازد.

نکته جالب در مورد این زن ، از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه های خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر او را مثلا در منزل همسایه ببینند ، با کمال تعجب مشاهده می کنید که چطور با بچه های مردم بازی می کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست .

آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود دنیا است ؟ خوب حالا چه فرق می کند که سن این رفیق چقدر است ؟ البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی کند .

ابدا او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است .

آنچه در درجه اول از بچه های خویش توقع دارد ، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه ای را که مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده ، مورد تنبیه قرار نمی دهد .

این کار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا می کنند .

از نظر کودکان او مادری شاد ، آسان گیر ، و به هنگام بیماری مهربان است .

برای او یک بچه نامرتب ، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است .

اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید ، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت های نامحدود و بی بند و بار این دوره است .

کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده ای نیست و او به هیچ وجه تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد.

و این کار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما راخوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید .

او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند.

در نهاد زن متولد بهمن حس غریبی وجود دارد که پیوسته او را تحریک می کند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده می شود ، گام بردار .

از آن گذشته او کسی است که می خواهد از هر چیزی سر در بیاورد ، پس چه در خانه ، چه در روابط دوستانه ، چه در عشق از فرط کنجکاوی می خواهد همه راهها را تجربه کند.

حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید ، می بینید حتی قهوه یا چای را هر روز یک جور درست می کند ، و یا هر روز که برای خرید بیرون می رود ، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می دهد.

از آنجا که خودش هم نمی داند واقعا چه می خواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است .

اگر عاشق بشود ، به شدت گیج و سر در گم می گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا می کند، آن هم دو سه کلمه ای که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود .

برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله ای بسیار جزیی و مبهم وجود دارد.

به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید ، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد .

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند ، برای او داستانی مسخره است .

راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند ، فقط به یک نفر فکر کند ؟ او شریک زندگی شما می شود اما جزیی از شما نمی شود.

شما خودتان هستید ، او هم خودش هست با استقلالش ، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید ، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد .

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت ، داشتن سو ء ظن ، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست.

شما هم چنین می توانید از راه بی اعتنایی به خیل دوستان او که از هر قماش و مقوله ای می باشند ، و به تعداد گوناگون و در اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید .

این زن قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی عجیبی دارد .

او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد .

به نفع شماست که آنچه را که راجع به آینده می گوید ، با اطمینان خاطر قبول کنید .

قرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است .


کلید واژه ها: زن متولد بهمن - پیش بینی - روابط عاشقانه - بینی - ستاره شناسان - ثروتمندترین - ستاره - رابطه - اهمیت - فرزند - معروف - کوه نوردی - آزاد - دختر - عاشق - عاشقانه - خواننده - رنگارنگ - پروانه - نوردی - تصمیم - آزادی - میزان - زندگی - روابط - طبیعت - پدیده - رفتار - جنسی - هایی

آخرین اخبار سرویس:
از زباله هم عطر زندگی بر می خیزد

فتح الله مجتبایی: دارایی ما مفاخر تاریخی و فرهنگی ما است

سانچس به من یونایتد پیوست

انتقاد بارزانی از خروج اتحاد اسلامی از دولت اقلیم کردستان

کمیسیون تلفیق مصوب کرد؛ صدور کارت اشتغال برای هر ایرانی باهدف حذف دوشغله ها

استخدام تعدادی بازاریاب در شرکت معتبر در کرج

اثر هنری "قرآن کشتی مطلا" در قم رونمایی شد

تقویت وحدت ضرورتی انکارناپذیر است

تقدیر آیت الله فاضل لنکرانی از رییس جمهوری؛ توضیح روحانی مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه بیان شد

روایت برنامه احمدی نژاد برای تربیت وزیر و رییس جمهور برای کشورهای دیگر

سازمان هدفمندی از حذف یارانه پُردرآمدها پس از تصمیم مجلس خبر داد

واحدهای اقامتی تهران ایام نوروز 40 درصد تخفیف می دهند

پست کوثری در واکنش به اقدام مانی حقیقی+عکس

احمدزاده با عکسی خاص تولد کامیابی نیا را تبریک گفت

هدیه رهبرانقلاب به مهمانش +عکس

عکس/ تبریک اینستاگرامی احمدزاده به مناسبت تولد ستاره پرسپولیسی

خواب عمیق یک نماینده در مجلس +عکس

فرار شاه از ایران +عکس

بابت تخریب منازل تاریخی در محله کبابیان همدان عذرخواهی می کنم

آیت الله بطحایی در کنگره جمعیت جوانان انقلاب اسلامی: دین باعث شده ملت ایران با وجود شرارت های بین المللی استقامت کند

امشب اولین محفل ماهانه نوجوانان و جوانان قرآنی در امامزاده جعفر (ع) پیشوا برگزار می شود

دبیر هیات عالی گزینش کشور خبر داد آغاز به کار سامانه جامع گزینش کشور

دقایقی قبل و با اعلام علی لاریجانی سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی پایان یافت

لاریجانی: حرف های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می دهد

همدان 2018، مقصد گردشگران آسیا

لزوم توسعه نشاط اجتماعی در استان

مسجد جامعی از شهردار تهران درباره خانه نیما

دولت جمهوری چک اعلام کرد در آینده ای نزدیک استعفا خواهد کرد

پارلمان ها صدای ملت ها هستند

امروز در پاستور چه خبر بود؟

قرآن کشتی مطلا در قم رونمایی شد+ عکس

مسائل حوزوی و دینی اثرش در زن ها و دخترها بیش از مردهاست/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند

لاریجانی در اختتامیه کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی حرف های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می دهد/ آمریکایی ها نمی خواهند تروریسم در منطقه پایان یابد

بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)

انتقاد جبهه مردمی برای آزادی فلسطین از نشست اخیر ساف

امام جمعه اصفهان: آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران هراس دارد

اختصاص 230 میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار

هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام تقدیم مجلس شد

شهادت می دهم آیت الله هاشمی از اتهامات قتل های زنجیره ای مبّرا بود/ در این قضیه وزیر اطلاعات را هم دور زدند/ 4،5 نفر بیرون نشسته و برای خود تصمیمی گرفتند/هاشمی غبطه چه چیزی را می خورد؟

برگزاری یادواره شهدای روستای قم قلعه مهاباد+گزارش

لاریجانی: نظامی گری عامل گسترش جریان تروریستی در منطقه شده است/پارلمان ها صدای ملت ها هستند

از تحریم تا شکنجه

همسرم هیچ گاه از بیت المال استفاده نکرد

احداث 600 سد در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی

بیل گیتس: وقت خداحافظی با فلج اطفال برای همیشه فرا رسیده است

آنچه یک کارفرما باید درباره مطالبات کارکنانش بداند/ چرا بیشتر مردم شغل خود را رها می کنند؟

استخدام 10 ردیف شغلی در یک کافی شاپ و رستوران بزرگ در تهران

محجوب: بازماندگان پلاسکو از بی توجهی ها گله مند هستند

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

ولایتی: برجام قابل مذاکره مجدد نیست

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

دولت و ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت لبنان خواهد بود

نماینده وزیر بهداشت در شورای عالی نظام پرستاری منصوب شد

3 بهمن؛ آغاز بیست ویکمین دوره ازدواج دانشجویی | 30 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت نام زوج ها

احمدزاده با عکسی خاص تولد کامیابی نیا را تبریک گفت

تغییرات در وزارت خارجه نهایی شد/ عراقچی و انصاری معاونان سیاسی و اقتصادی

احداث 600 سد در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی

هشتمین گزارش اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارایه شد

امروز باید با وحدت و برادری در مقابل توطئه های دشمنان بایسیم

وزیر کشور با تبدیل روستای آشار به شهر موافقت کرد

حذف برخی کارکنان خانه فرهنگ دانشگاه کاشان / شایسته سالاری یا سیاسی کاری

دانلود آهنگ جدید سجاد اسماعیلی بنام حالم بده

دانلود آهنگ جدید کلمست بنام لیلا

هنر فرصتی برای ارتقای فرهنگی دینی است

امام جمعه اصفهان: آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران هراس دارد

آکادمی نظامی - عقیدتی نُجَباء افتتاح شد + تصاویر

آیت الله جوادی آملی: مسائل حوزوی و دینی اثرش در زن ها و دخترها بیش از مردهاست/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند

دیدار ولایتی با رییسان مجالس لبنان و سوریه

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

اعضای هیئت دولت در جمع خبرنگاران

آیت الله دری نجف آبادی: شهادت می دهم آیت الله هاشمی از اتهامات قتل های زنجیره ای مبّرا بود / در این قضیه وزیر اطلاعات را هم دور زدند / 5-4 نفر بیرون نشسته و برای خود تصمیمی گرفتند

توضیح دکتر روحانی مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه و بسیار دقیق بیان شد

تقویت وحدت ضرورتی انکارناپذیر است

پارلمان اوکراین طرح قطع روابط دیپلماتیک با روسیه را رد کرد

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

معلول کار آفرین در کاشمر

تشریح روند بررسی بودجه در صحن علنی مجلس

واعظی:دستور روحانی به وزیر ارتباطات برای ایجاد شبکه های اجتماعی بومی/ مسایل مربوط به توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست

گسترش همکاری های ایران و اعضا سازمان همکاری اسلامی

برنامه آموزش ترم زمستان مجمع غرب مهد قرآن استان تهران

برجام به هیچ وجه بازنگری نخواهد شد

ویتنام؛ میزبان نشست «مجمع مجالس آسیا- پاسیفیک»

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

نگرانی سنای افغانستان از پخش شب نامه های داعش در حومه کابل

سه مانع ارتباط موثر شهرداری و شهروندان

علت احتیاط ایرباس در فروش هواپیما چیست

عراقچی و انصاری؛ معاونان سیاسی و اقتصادی ظریف

مدارس دولتی آب می رود

مسدود شدن اشتباهی گوشی ها در طرح رجیستری

چرا مردم رشد اقتصادی را نمی بینند؟

میانجی ایران و عربستان چه کشوری است؟

آتش بحران سوریه با تسلیح کردها توسط امریکا شعله ور شد

عارف: شورای عالی امنیت ملی، در حال بررسی زمان پایان حصر است

هشتمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام تقدیم مجلس شد

تبلیغ «شهید نواب صفوی» برای کالای ایرانی در مسجد +عکس

یاسر هاشمی در کنگره جمعیت جوانان انقلاب اسلامی: مرحوم پدرم همواره بر حزب قوی تاکید داشت/ هیچ وقت حزب قوی نداشته ایم

ضرورت مناسب سازی اماکن عمومی برای معلولان

توسعه روابط دوجانبه ،منطقه ای و بین المللی تهران – بیروت ضروری است/ بی تردید صهیونیست ها از ایجاد اختلاف و تفرقه در لبنان سود می برند/ دولت و ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت لبنان خواهد بود

تاکید مراجع عظام بر توجه به معیشت مردم

ایران هیچ محدودیتی برای ارتقاء همکاری های دفاعی و نظامی با پاکستان قائل نیست

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه