مطالب مرتبط:
دانلود آهنگ جدید بهمن بختیاری بنام همسفر 3 ساله
حمایت روانی بیمار، نقشه راه تیم درمان است
ایرانیان و شیعیان جنوب شرق آسیا به استقبال ماه محرم می روند
بازنگری قانون تعزیرات تا سه ماه آینده/مساله رفع حصر مربوط به شورای عالی امنیت ملی است
30 درصد زندانیان کمتر از یک ماه در زندان می مانند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 شهریور 1396 ساعت 23:302017-09-19سياسي

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه


- بسیار غافلگیر کننده ، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی ، کنجکاو ، غیر قابل پیش بینی ، رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زنا شویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است .

زن متولد بهمن بلد نیست که عشق خود را به شوهرش و فرزندانش حالی کند .

اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید ، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود ، او را فرزند قوس و قزح یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید .

سیاره حاکم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاکم بر طبیعت او باد است .

به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر نسیم و باد در وی مشاهده می شود .

شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد .

هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید .

این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود.

او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم .

ذاو متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نمی باشد .

عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد ، در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند.

یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه می شود که نصف آن را از یاد برده است.

شما می توانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن آهنگ ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می شود و بالاخره سکوت می کند .

اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است .

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت ، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد ، به میزان ثروت شما و اینکه در بانک چقدر پولدارید ، علاقه ای نشان نخواهد داد.

برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد.

او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه ، اما در عین حال مایل است که از نظر مقاومات و حرفه و کار معروف باشید .

وقتی شما تور خود را بکار می برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید ، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیر قابل پیش بینی خود را با مردی که نسبت به او صادق نیست ، بگذراند .

مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده ای باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با آنچه که به طور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است ، فرق داشته باشد ، اما او بدون اینکه گسیختگی با جامعه پیدا کند ، با این مبانی پای بند می ماند .

او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید .

اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می گردید ، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید ، او اگر هر چیز باشد ، آرام نیست .

برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد ، به عبارت دیگر او در هر لحظه می تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند.

در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجود دارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.

اگر شما از نظر علمی ، آموزشی ، سیاسی ، هنری و یا هر رشته دیگر ی مشهور و سرشناس باشید ، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آنقدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه ، یعنی یکی از آن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم می گردد ، سر راهتان قرار بگیرد .

استثناء در همه چیزی وجود دارد .

رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است ، اما برخی واقعا به راه اغراق می روند .

کما اینکه اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالی که گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می کند .

این دختر با هر نوع مجلسی جور در می آید، خواه یک مجلس رسمی باشد ، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

فقدان حس سو ء ظن در این زن از مزایای چشم گیر اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید ، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد ، قلبش به شدت می شکند .

او بی جهت به شما بدگمان نمی شود و در حالت عادی هرچه بگویید قبول می کند ولی تحمل خیانت را ندارد .

زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمی زند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمی کند .

خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست ، با وجود این به شما توصیه می شود قبل از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید ، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست، بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید .

در وهله اول می توان یقین داشت که او قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد ، شما را با یکی از قوی ترین میکروسکوپ های دنیا مطالعه کرده است ، در ثانی در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می گوید از دل برود هر آنکه از دیده رود صد در صد صادق است .

وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود 99 درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود .

به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید ، خیلی ساده ناگهان یک عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید.

در این حالت بهتر است وقتی خود را برای برگرداندن او تلف نکنید .

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد ، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد .

بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد.

زن متولد بهمن ، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است ، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند .

زن متولد بهمن به زندگی زناشویی پای بندی زیادی نشان نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وقف دهد .

به همین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج های دیگر است .

پرهیجان ترین احساست در این زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری از آن باقی نماند .

طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید ، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند .

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد ، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خود را هر چند گاه یک بار عوض می کند .

مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد ، قدم به قلب شما نمی گذارد .

در حالی که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد .

به اسرار دل او جز خودش هیچ کس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است ، با یک مانور ماهرانه او را به کلی از مرحله پرت می سازد .

زن متولد بهمن به راحتی از خطای شما چشم پوشی می کند اما دروغ چیز دیگری است .

او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ وجه دوست ندارد .

بهتر است از دختری که در برج دلو متولد شده است ، چیزی قرض نخواهید .

اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد ، ممکن است یکی دوبار درخواست شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می دهد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد .

این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبودر بشود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند.

قرض گرفتی از او به طور حتم بزرگترین لطمه را به روابط فیمابین شما خواهد زد .

بیشتر زن هایی که در برج دلو متولد شده اند، دارای ظاهری زیبا و فریبنده هستند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن به شما دست می دهد ، یک لحظه تو دل برو به نظر می رسد و لحظه ای بعد سرد و بی تفاوت و بی روح ، اما به طور کلی پس از متولدین برج میزان ( مهر ) تعداد خوشگل های این ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند .

لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آن چنان شوکی به شما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید .

او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد ، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می آید یا خیر .

او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است در یک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال های سال به شیوه مادر بزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد .

شیوه آرایش موی او نیز خاص خودش است.

تغییر رنگ و آرایش موی او ، درست مثل تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی است .

یک روز موی خود را مثل پسرها کوتاه می کند و فردا کلاه کیس می گذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز او را با موی نقره ای می بینید و فردا با موی مشکی ، به طور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در دنیا نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد .

گفت و گو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد ، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست می دهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی از آن تغییرات خاص متولدین این ماه به تجلی می پردازد و شما بدون مقدمه و به طور کاملا ناگهانی از وی جمله ای می شنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود .

شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشورهای صنعتی هستید که ناگهان او می گوید : راستی شما خورشت کرفس دوست دارید ؟ سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید و در عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک بار بدون مقدمه از خط خارج می شود و دوباره به سر جای اول خود بر می گردد .

به غیر از این نوع اختلالات گفته های او همیشه منطقی و مستدل است .

در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد .

عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد .

اگر به این نکته توجه نکنید ، دیواری غیر قابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

بر طبق باورهای ستاره شناسان قدیم یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی اورانوس سمبل آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان می دهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار ، مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سردرگم می سازد .

علت هم بسیار روشن است .

فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمی ماند .

او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد .

از آن گذشته ، او به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک غلط ابراز محبت او را بیش از پیش نسبت به بچه های خود بیگانه می سازد.

نکته جالب در مورد این زن ، از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه های خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر او را مثلا در منزل همسایه ببینند ، با کمال تعجب مشاهده می کنید که چطور با بچه های مردم بازی می کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست .

آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود دنیا است ؟ خوب حالا چه فرق می کند که سن این رفیق چقدر است ؟ البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی کند .

ابدا او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است .

آنچه در درجه اول از بچه های خویش توقع دارد ، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه ای را که مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده ، مورد تنبیه قرار نمی دهد .

این کار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا می کنند .

از نظر کودکان او مادری شاد ، آسان گیر ، و به هنگام بیماری مهربان است .

برای او یک بچه نامرتب ، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است .

اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید ، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت های نامحدود و بی بند و بار این دوره است .

کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده ای نیست و او به هیچ وجه تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد.

و این کار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما راخوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید .

او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند.

در نهاد زن متولد بهمن حس غریبی وجود دارد که پیوسته او را تحریک می کند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده می شود ، گام بردار .

از آن گذشته او کسی است که می خواهد از هر چیزی سر در بیاورد ، پس چه در خانه ، چه در روابط دوستانه ، چه در عشق از فرط کنجکاوی می خواهد همه راهها را تجربه کند.

حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید ، می بینید حتی قهوه یا چای را هر روز یک جور درست می کند ، و یا هر روز که برای خرید بیرون می رود ، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می دهد.

از آنجا که خودش هم نمی داند واقعا چه می خواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است .

اگر عاشق بشود ، به شدت گیج و سر در گم می گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا می کند، آن هم دو سه کلمه ای که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود .

برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله ای بسیار جزیی و مبهم وجود دارد.

به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید ، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد .

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند ، برای او داستانی مسخره است .

راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند ، فقط به یک نفر فکر کند ؟ او شریک زندگی شما می شود اما جزیی از شما نمی شود.

شما خودتان هستید ، او هم خودش هست با استقلالش ، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید ، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد .

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت ، داشتن سو ء ظن ، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست.

شما هم چنین می توانید از راه بی اعتنایی به خیل دوستان او که از هر قماش و مقوله ای می باشند ، و به تعداد گوناگون و در اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید .

این زن قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی عجیبی دارد .

او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد .

به نفع شماست که آنچه را که راجع به آینده می گوید ، با اطمینان خاطر قبول کنید .

قرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است .


کلید واژه ها: زن متولد بهمن - پیش بینی - روابط عاشقانه - بینی - ستاره شناسان - ثروتمندترین - ستاره - رابطه - اهمیت - فرزند - معروف - کوه نوردی - آزاد - دختر - عاشق - عاشقانه - خواننده - رنگارنگ - پروانه - نوردی - تصمیم - آزادی - میزان - زندگی - روابط - طبیعت - پدیده - رفتار - جنسی - هایی

آخرین اخبار سرویس:
لزوم سرودن و خواندن شعر در فضایل امام زمان(عج) توسط منتظران

زیبنده نیست فرهنگ در اولویت هشتم باشد/ به حوزه ادبیات پایداری و ارزش های بومی و فرهنگی توجه شود

مصطفی خمینی امید انقلابیون بود

آغاز همایش چهلمین سالگرد آیت الله مصطفی خمینی

چرا استقبال از کمپین یوز تا ابد متوقف شد؟

استخدام منشی خانم جهت دفتر مرکزی مجتمع چاپ راگا در تهران

استخدام راننده با اتومبیل پژو در هتل چهار ستاره

استخدام شرکت پخش مهر در دو رده شغلی

استخدام حسابدار آقا جهت شرکت بتنی در کیش

استاندار ایلام:پایانه های مرزی تجهیز می شوند/ اقدامات خوبی برای تسهیل زائران کربلای حسینی انجام داده ایم

تجمع نیروهای کارکنان شرکتی بانک صادرات مقابل مجلس

شنای نهنگ آبی در خشکی نبود شبکه ملی اطلاعات

عضو جامعه روحانیت به روحانی؛ از دوستان قدیمی فاصله نگیرید

تلاش آیت الله مصطفی خمینی بود باعث حفظ جان امام شد

فیلم های ترسناک هم ما را متوجه قحطی آب نکرد

آغاز همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی با حضور رییس جمهور

دولت و مجلس تلاش هایی در راستای پیگیری اجرای برجام داشته اند اما کافی نبوده است/ مطالبات از مجامع بین الملل برای اجرای برجام بیشتر شود

روحانی :تلاش آیت الله مصطفی خمینی بود باعث حفظ جان امام شد

کنسرت متفاوت از ارکستر مجلسی ایران در آغاز سال نو میلادی

عکس/ اولین دکل نفت مسجد سلیمان

تأمین هزینه ازدواج 250 جوان مددجوی کرمانشاهی

طرح اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی رد شد

عکس/ منظره ای شگفت انگیز در ایسلند

حجم مبادلات با قزاقستان پایین است

امروز شاهد تنزل قدرت سیاسی استکبار جهانی هستیم

هشدار امام صادق(ع) به کسانی که در رفتن به کربلا کوتاهی می کنند

همکاری های دو جانبه محور رایزنی مقامات تاجیک و آژانس بین المللی انرژی اتمی

اجازه زیاده خواهی به آمریکا را نخواهیم داد/ برجام قابل معامله نیست

حسینی کیا در نامه ای خطاب به رییس کمیسیون کشاورزی خواستار شد بررسی اختلاف بین کشاورزان و منابع طبیعی در خصوص زمین های بالای 30 درصد شیب

نماینده سلسله: اضافه شدن یک نماینده به لرستان قدرت مانور آنها را افزایش می دهد

اجرای قانون ارتقاء بهره وری پرستاران

روحانی: تلاش آیت الله مصطفی خمینی باعث حفظ جان امام شد/ به ظاهر خیلی کنار امام حاضر نمی شدند، اما همواره در همه جا کنار ایشان بودند

رونق گردشگری قزوین با ساماندهی دولتخانه صفوی

واکنش قناعتی به تعطیلی خط 7 مترو تهران

حاج آقا مصطفی جایگاه ویژه ای در انقلاب و نهضت اسلامی داشت

حربه"افشا می کنم" توسط امثال بقایی، دیگر خریداری ندارد

پیام تبریک روحانی به یانوش ادر

اتهامات بی سابقه دفتر جهانگیری به رسانه ها/دولت مجبور به اصلاح آمار اشتغال 1.5 میلیونی شد

درس واره سیدالشهداء(ع) برای رهایی از دوراهیِ شمشیر و خواری

پست های اینستاگرامی ضرغامی کتاب شد

مرکز فرهنگی دفاع مقدس هرمزگان در سال 98 تکمیل می شود؟

سخنرانی ظریف از پرتوریا در همایش ایران و مناطق پیرامونی

تجدیدجلسه دادگاه در پرونده برخی استانداران متخلف

کیفیت جهل فروشی وهابیت در بازار تقلبیِ دین!/فلسفه بروز «جاهلیت مدرن» در قرن 21

آغاز همایش چهلمین سالگرد آیت الله مصطفی خمینی

روحانی در مراسم بزرگداشت چهلمین سالرد شهادت آیت الله سیدمصطفی خمینی: مرحوم حاج آقا مصطفی به عنوان امید همه انقلابیون بود

همایش ایران و مناطق پیرامونی آغاز شد

روحانی: سیدمصطفی خمینی نقش مهمی در حفظ نهضت اسلامی داشت

پیشنهاد جدید دولت برای افزایش حقوق نیروهای مسلح + جزییات

خدمات رسانی 1600 موکب ایرانی/اعلام سامانه رسمی جمع آوری نذورات

بخش خبری 20:30؛ 30 مهر 96

بررسی طرح مالیات بر مواد دخانی در مجلس

وزیر پیشنهادی علوم از ایسنا بازدید کرد

مرحوم حاج آقا مصطفی در انقلاب و نهضت ما از جایگاه ممتازی برخوردار بود

بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان قروه از عملیات احداث پروژه اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی

آینده پیش بینی پذیر برجام

روزنامه استخدامی شهر و استان یزد | دوشنبه 1 آبان 96

بقایی با زنبیل اش می خواست گاندی باشد

مطهری: اصلاً من اصلاح طلب نیستم

پس لرزه های سخنرانی سیدعلی خمینی از تریبون نماز جمعه

استخدام خیاط آقا جهت تولیدی چادر و خیمه در اصفهان

استخدام پیک موتوری در رستوران آتروپات

تصویری خاص و دیده نشده از رییس ستاد کل نیروهای مسلح + تصاویر

وزیر پیشنهادی علوم زیر تیغ اصلاح طلبان

استخدام کمک آشپز آقا با جای خواب جهت رستوران در تهران

قدرت نظامی ایران، آمریکا و رژیم صهیونیستی را به لرزه انداخته است

تصاویر خطبه خوانی حضرت زینب(س) در شهرستان قرچک

استخدام صندوقدار خانم جهت یک فست فود واقع در اصفهان

موسوی:شش وزارتخانه دولت فاقد قانون مشخص است

باید از ناطق نوری و سید حسن خمینی در تصمیم گیری ها و تریبون نماز جمعه استفاده کرد/ ملاحظات روحانی برای آرام نگهداشتن فضای سیاسی کشور است

اجرای خطبه خوانی حضرت زینب کبری (س) در قرچک

ایران نیازمند گفت و گو و اندیشه باز است

پاسخ عراقچی به عدم لغو ویزای عراق

شعر رییس دفتر مقام معظم رهبری برای خلیج فارس

انصاری:
 امام فرمود شهادت مصطفی صاعقه ای است که باران دارد

پیشنهاد جدید دولت برای افزایش حقوق نیروهای مسلح + جزییات

پایان کاوش های هیئت باستان شناسی در کاخ سلیمانیه کرج

صبح خود را با قرآن آغاز کنید؛ صفحه 455+صوت

نیازمندی های استخدامی هرمزگان 1 آبان 96

آغاز همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله سید مصطفی خمینی + تصاویر

تقدیر بسیج رسانه از اقدام انسان دوستانه خبرنگار تسنیم در زنجان

نتایج مسابقات قرآن اتباع مقیم استان مرکزی اعلام شد

ارزش والای خدمت به زائران حسینی

بررسی چرایی نگاه گزینشی به تعالیم دینی

صدا و سیما با حفظ انسجام ملی در برابر دشمن ایستاده است

«مصطفی نبی لو» به خیل شهدای مدافع حرم پیوست

چرا حضرت حجت(عج) را «امام منصور» می خوانیم

ظریف ساعتی دیگر وارد کمیسیون مشترک ایران و آفریقا می شود

تلاش آیت الله مصطفی خمینی بود باعث حفظ جان امام شد

نماهنگ "کرب و بلا نجات است" صدای میثم مطیعی + فیلم

نگاهی تازه به دوران دفاع مقدس، در تئاتر «رحمت»

اولین زائر کربلا کیست؟

پاسخ معاون وزیر خارجه به عدم لغو ویزای عراق

بازدید فرمانده هوافضای سپاه از یادمان«بیت المقدس»+تصاویر

آیا آب شرب لوله کشی لجن دارد؟

سوگواره شعر آیینی «بر آستان اشک» برگزار می شود

آغاز همایش "اتحاد ارتش و سپاه"

نشست تخصصی روابط عمومی با حضور نمایندگان مجلس برگزار می شود

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله سیدمصطفی خمینی در قم برگزار می شود

بی احترامی حتی با دشمن در سبک زندگی حسینی جایی ندارد

ماجرای زنبیل قرمز بقایی در دادگاه/ زنبیل قرمز از بقایی قهرمان می سازد؟ +عکس

عکسی از مسی ایرانی

سخنرانی روحانی در بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

نواختن آهنگ"نازنین مریم" در مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی توسط همسر آمریکایی اش

ظریفیان: رییس جمهور از سیاست های اعتدالی خود عدول نکرده است

محسن رضایی: دولت و مجلس تلاش هایی در راستای پیگیری اجرای برجام داشته اند اما کافی نبوده است/ مطالبات از مجامع بین المللی برای اجرای برجام بیشتر شود

300 مبلغ در سوگواره بصیرت عاشورایی گیلان فعالیت می کنند

همایش ایران و مناطق پیرامونی آغاز به کار کرد

رسیدگی به مشکلات شهروندان در دیدار با مسئولان انتظامی

آغاز سخنرانی روحانی در همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

گشایش نخستین خوابگاه دانشجویان پسردانشگاه بین المللی امام رضا(ع)

کار پلاسکو به دادگاه کشید

همایش بین المللی "ایران و مناطق پیرامونی" آغاز شد

تجمع جمعی از نیروهای کارکنان شرکتی بانک صادرات مقابل مجلس

فهرست پروازهای اول آبان فرودگاه شهید بهشتی

آغاز همایش چهلمین سالگرد آیت الله سید مصطفی خمینی

آغاز سخنرانی رییس جمهور در همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

روزنامه استخدامی استان زنجان | دوشنبه 1 آبان 96

استخدام نیروی دفتری و انبارداری در یک دفتر مرکزی ساختمانی

استخدام منشی خانم جهت امور اداری و دفتری در البرز

استخدام منشی و کمک حسابدار در یک شرکت مهندسی

شرایط پذیرش امتحان شفاهی حوزه اعلام شد

استخدام مدیر برند در صنایع غذایی اصالت

دبیر انجمن علمی زبان های خارجی حوزه، دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور شد

استخدام خیاط آقا جهت تولیدی چادر و خیمیه در اصفهان

استخدام وردست و خیاط جهت دوخت شلوار در اصفهان

توزیع 250 هزار غذای تبرکی در موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س)

یادگار جنگ جهانی دوم در تهران! + عکس

تغییر نام شورای شهر تهران منافع چه کسانی را تهدید می کند؟

تصویر خاص تلویزیون لالیگا از بدل ایرانی مسی

جلسه توجیهی خادمان موکب آستان کریمه اهل بیت(س) برگزار شد

استخدام دبیر ریاضی، علوم، ادبیات و مطالعات در البرز

هدف روز مازندران تحکیم هویت فرهنگی است/ لزوم تبدیل شدن روز مازندران به جریان فراگیر فرهنگی و اجتماعی

نحوه ارائه کارتخوان ها ساماندهی شد

14 توصیه برای شاد زیستن

بهزادنبوی: شرمنده می شوم که برخی اصلاح طلبان از روحانی، پست می خواهند/50درصد ثروت کشور در اختیار 3 یا 4 نهاد است

صوت/ حمایت آیت الله اراکی از رییس قوه قضاییه

چرا مجری ممنوع التصویر ریش خود را تراشید!؟ /عکس

رییس جمهور روز ملی مجارستان را تبریک گفت

چه کسانی می خواهند زنجانی زودتر اعدام شود؟

شورای محله در مناطق مختلف شهر شادگان تشکیل شود

روحانی: مصطفی خمینی امید انقلابیون بود

نظارت های دائمی در گمرکات هرمزگان صورت گیرد

سه شنبه؛ نشست مشترک فراکسیون امید با «اردکانیان»

به نام پدر

همایش همدلی و اتحاد ارتش و سپاه آغاز شد

با حکم نوبخت معاون فنی،امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه منصوب شد

ولادت امام باقر(ع) در شعر آیینی/ او زاده ی خلیل سرافراز نینواست

طبق پیش بینی ها، حزب شینزو آبه پیروز رقابت های انتخاباتی ژاپن شد

سخنرانی رییس جمهور در همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی آغاز شد

تصویب قانون در حوزه رانت، از ادامه کار مدیران نالایق جلوگیری می کند

رییس جمهور روز ملی مجارستان را تبریک گفت

سخنرانی رییس جمهور در بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

عبدالجبار کاکایی: شبکه های اجتماعی ادبیات را به سمت معناگرا بودن سوق می دهد

حجتی کرمانی خطاب به جنتی: براساس کدام فتوای امام فعالیت سپنتا نیکنام را خلاف شرع دانسته اید؟/عضویت در شورای شهر حق ایرانیان نیست؟/کارهای برخی از ما عمامه به سرها، سخنان امام را نقض می کند

لزوم هم افزایی میان نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در مقابله با قاچاق سازمان یافته

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله حاج سید مصطفی خمینی(ره)-1

خانه هایی از شن و ماسه

بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت سید مصطفی خمینی با سخنرانی روحانی

ایجاد رقابت در جهت حمایت از مشتری مداری/ انحصار در کمین تولیدکنندگان

"شیعه و سنی" آماده خدمت رسانی به زائران اربعین

ماجرای درگیری آیت الله جنتی با آیت الله هاشمی چه بود؟

شهیدی که به نهضت اسلامی پانزده ساله ایران جان تازه بخشید

برگزاری همایش بزرگ « سه ساله های حسینی» در مسجد سنگ بست ماسال

لزوم سرمایه گذاری بر محتوای مراسم مذهبی به جای ظاهرسازی

«تکریم بانوان» لازمه اثربخشی آنان در مساجد است

هشتمین نمایشگاه تخصصی «الکامپ» اردبیل برگزار می شود

ماموریت حوزه هنری، ابلاغ پیام های انقلاب با استفاده از ابزار هنر است

بزرگداشت بین المللی چهلمین سالگرد شهادت آیت الله سید مصطفی خمینی با حضور رییس جمهور

حجتی کرمانی خطاب به جنتی: عضویت در شورای شهر حق ایرانیان نیست؟/کارهای برخی از ما عمامه به سرها، سخنان امام را هم نقض می کند

آغاز سخنرانی رییس جمهور در همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

واکنش قناعتی به تعطیلی خط 7 مترو تهران

استخدام در شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر پویا

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت سید مصطفی خمینی

زمین از دست رفته

عکس روز نشنال جئوگرافیک

روحانی فرا رسیدن روز ملی مجارستان را تبریک گفت

اطلاعیه ای جعلی درباره تعطیلی آرامگاه کوروش!

اردکانیان، به دنبال مدیریت به هم پیوسته منابع آب، خاک و انرژی

استخدام تعدادی وسط کار جهت رستوران در تهران

حقوق نیروهای مسلح افزایش می یابد؟

آغاز همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی

استخدام طراح مسلط به کورل و فتوشاپ در البرز

نوجوان سوییسی با تبر بر مردم حمله کرد

آغاز همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی با حضور روحانی

بهزادنبوی: شرمنده می شوم که برخی اصلاح طلبان از روحانی، پست می خواهند/ 50 درصد ثروت کشور در اختیار 3 یا 4 نهاد است

وکیل دادگستری:وقتی نزدیکان بابک زنجانی برای پذیرش وکالت او نزد من آمدند گفتندنمی خواهد پولی برگرداند

آیا آب شرب لوله کشی لجن دارد؟

عدم اکران فیلم خارجی خوب باعث استقبال مردم از سریال های ترکی است

سهمیه آرد باید با نظارت دقیق در میان نانوایان توزیع شود

روایتی تازه از پرونده جنجالی متهم نفتی/چرا عده ای تلاش می کنند بابک زنجانی سریعتر اعدام شود؟

صوت/ مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام محمد باقر (ع)

بیش از 100 پرونده توسط کمیسیون حل اختلافات "هرات" بررسی شده است

پاسخ معاون وزیرخارجه به سؤالاتی درباره ویزای اربعین

سرتیپ نجفدری سرپرست ژاندارمری سابق، در گذشت

طرح ساماندهی نشریات و مطبوعات سراسری در کردستان به صورت پایلوت اجرا می شود

آغاز همایش بزرگداشت سیدمصطفی خمینی با حضور رییس جمهور

پلاسکو قربانی بدعهدی مسئولان

حجتی کرمانی خطاب به جنتی: عضویت در شورای شهر «حق» ایرانیان نیست؟/گفته ها و کارهای برخی از ما عمامه به سرها، سخنان امام را هم نقض می کند...

روایت یادگاری از نسل خمینی که بوی شهادت می داد

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه