مطالب مرتبط:
طرز برخورد با این مدل شوهرها!
2 کشته در برخورد مرگبار موتورسیکلت با خودرو سواری
با حواشی و بی قانونی های لیگ یک به شدت برخورد می کنیم
درس تفسیر آیت الله قرهی: خواص سوره ناس/ خصوصیات بندگی چیست؟/ نحوه برخورد مرحوم چلویی با شاگرد بازاری ها
فرماندار کالیفرنیا برخورد ترامپ با مسائل جهانی را احمقانه و خطرناک خواند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 شهریور 1396 ساعت 23:012017-09-19اقتصادي

طرز برخورد با این مدل شوهرها!


مردها وقتی راجع به زن ها و به خصوص همسران خود صحبت می کنند، مدعی هستند که هیچگاه این موجود ظریف و لطیف را نشناخته اند.

حتی اگر زنان در افکار و رفتار و عادت هایشان ساده، - صریح و بی غل و غش باشند.

بازار نیوز - مردها وقتی راجع به زن ها و به خصوص همسران خود صحبت می کنند، مدعی هستند که هیچگاه این موجود ظریف و لطیف را نشناخته اند.

حتی اگر زنان در افکار و رفتار و عادت هایشان ساده، صریح و بی غل و غش باشند باز هم مردها دوست دارند دختران حوا را متهم به مرموز بودن و تودار بودن کنند.

حتما شما هم این جمله را از بسیاری از مردها شنیده اید که می گویند: فقط خدا زن را می شناسد و بس! در حالی که زن ها اطلاق صف مرموز بودن را به خودشان بی انصافی می پندارند و عقیده دارند که در حقیقت این آقایان هستند که گاه در پشت ماسک های متفاوت پنهان می شوند و باطن خودشان را از خانم ها مخفی نگه می دارند.

برای اینکه خانم ها بتوانند شوهران خود را بهتر بشناسند باید در رفتار و کردار آنها دقیق شوند.

این دقت باعث می شود که بتوانند آنها را بیشتر بشناسند و با واقع بینی بیشتر به موارد استثنایی اخلاق شان پی ببرند.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر با این 9 راه مچ همسرتان را بگیرید حتما می خواهید بدانید که چگونه می توانید به اخلاق شوهرتان پی ببرید و در چه مواردی باید دقت خود را در اخلاق شوهرتان بیشتر کنید.

جواب بسیار ساده است هر آدمی در یک موقعیت استثنایی مچش باز می شود و خلق و خوی اصلی اش از پرده ظاهرسازی بیرون می افتد.

مردها هم همین طور هستند در لحظات و مواقع خاص چهره اصلی و طبیعی خود را نمایان می سازند و در حقیقت باطن خودشان را آفتابی می کنند.

این موقعیت های استثنایی در 9 شرایط به وجود می آید.

شاید در نظر اول این موقعیت ها کمتر به چشم بیاید اما مطمئن باشید که موفق شدن در شناسایی همین 9 موقعیت استثنایی نیز می تواند خیلی به شما کمک کند تا بتوانید شوهر خود را بشناسید و پایه ها و اساس سعادت زندگی مشترک خود را محکم کنید و به ثبات خوشبختی خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

1.

کی به تو گواهینامه داد؟ فرض کنید در حال رانندگی هستید و شوهرتان در کنار دست شما نشسته است و گاه و بیگاه دستوراتی می دهد که چه بکنید و چه نکنید و تمام این بایدها و نبایدها به این دلیل است که به نظر شوهرتان شما راننده خوبی نیستید و نمی دانید چگونه باید در خیابان ها حرکت کنید.

او از کوچک ترین حرکت شما ایراد می گیرد و سعی می کند به شما نحوه صحیح رانندگی را بیاموزد.

از آنجا که نحوه رانندگی خانم ها با آقایان متفاوت است در نتیجه رانندگی شما لحظه به لحظه او را عصبانی تر می کند و لحن حرف هایش تندتر می شود.

این عصبانیت تا جایی ادامه پیدا می کند که تصمیم می گیرد از این لحظه به بعد سکوت کند اما پس از مدتی سکوت، باز از کوره در می رود و فریاد می زند که تو هرگز راننده خوبی نمی شوی.

اگر این فرضیات روی رابطه بین شما و همسرتان صدق می کند این موضوع را بدانید که به طور کلی هنگامی که شما رانندگی می کنید شوهرتان سعی می کند اعتمادبه نفس تان را بگیرد و خودش هم البته از این قضیه ناراحت می شود.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره یک چگونه مردی است؟ در مورد شخصیت و روحیات چنین مردی که در اتومبیل بی طاقت و عصبانی می شود باید بگوییم که مردی است انعطاف ناپذیر، بی گذشت و کاملا متکی به خود.

برای او فقط شخص خودش مهم است.

او بسیار پرمدعاست و اصولا مرد صبوری نیست و در هیچ موردی از خود انعطاف نشان نمی دهد.

بسیار زودرنج است و به راحتی عصبی می شود.

البته ویژگی های مثبتی هم دارد و نمی توان او را کسی دانست که هیچ ویژگی مثبتی ندارد.

این مرد دوست دارد که شما بدون عیب و کامل باشید و به همین دلیل است که وقتی احساس می کند مرتکب اشتباه شده اید عصبانی می شود و چون روش زندگی خودش را قبول دارد از شما هم انتظار دارد که مطابق روش او زندگی کنید.

همین که روش زندگی خودش را قبول دارد نشان می دهد که از زندگی اش با شما راضی است.

یادتان باشد که این فریادهای او تنها به این دلیل است که شما برایش اهمیت دارید و اگر علاقه ای به شما نداشته باشد کاری هم به کارهای شما ندارد.

روش برخورد با شوهر شماره یک شما در مقابل چنین همسری 3 راهکار دارید که انجام دادن آنها رابطه تان را شیرین تر خواهد کرد: در مقابل رفتار و لحن تند همسرتان از خودتان گذشت نشان دهید نه اینکه حرف های او را نشنیده بگیرید چون این کار او را عصبانی تر خواهد کرد.

بالعکس باید سعی کنید حرف های او را گوش دهید و در مقابل عصبانیتش، عصبانی نشوید.

این کار باعث می شود اعتمادبه نفس شوهرتان بیشتر شود و اگر اعتمادبه نفس او افزایش یابد مطمئن باشید که در مقابل شما هم کاری می کند که بیشتر از او راضی باشید و بالطبع اعتمادبه نفس تان هم بیشتر خواهد شد.

سعی کنید شوهرتان را متقاعد کنید که همان قدر که وجودش برای خودش اهمیت دارد برای شما نیز مهم است.

بهترین روش برای این کار این است که به او خوب گوش کنید و اگر به نظرتان حرف هایش درست و منطقی است آنها را بپذیرید و اگر متوجه شدید که سخنی غیرمنطقی می گوید طوری وانمود کنید که حرف های او را پذیرفته اید تا در یک فرصت مناسب که او عصبانی نیست با او در این مورد صحبت کنید.

اگر رانندگی کردن شما او را عصبانی می کند به راحتی می توانید در حضور او رانندگی نکنید و مواقعی که با هم سوار اتومبیل می شوید رانندگی را به او محول کنید.

شاید به نظرتان این کار پاک کردن صورت مسئله باشد اما اگر با رعایت موارد فوق به نتیجه مطلوب نرسیدید این تنها راه حل شما در مقابل عصبانیت اوست.

2.

بچه رو اینقدر لوس نکن! اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که حامی سفت و سخت بچه ها هستند و سعی می کنند که خطاها و گناهان کوچک بچه ها را ببخشند و با آنها به طور ملایم رفتار می کنند اما در مقابل، شوهرتان معتقد است باید با کودک واقع بین و جدی رفتار کرد و دوست ندارد که بچه شما لوس و ننر بار بیاید و فکر می کند که پدر و مادر باید در مقابل بچه باجذبه و نظامند رفتار کنند تا آنها بی تربیت و لوس بار نیایند، این یعنی شوهر شما از نوع شماره 2 است.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 2 چگونه مردی است؟ مردی است که می خواهد در رفتارش درستکار باشد و پدری است که به فرزندانش علاقه مند است.

به آینده آنها با وسواس و دقت می اندیشد و مایل است که کودک در موقع لزوم تنبیه شود و هنگامی که کار درست و خوبی انجام می دهد مورد تشویق قرار گیرد.

این مردها پررنگ ترین ویژگی شان پدر بودن شان است و به دلیل اینکه اصولا خودشان مردهای بسیار منظم و مرتبی هستند در مقابل فرزندان شان هم دوست دارند با نظم برخورد کنند.

این نکته را به یاد داشته باشید که هدف آنها مخالفت با شما نیست اما چون آینده فرزندان شان برایشان مهم است سعی می کنند با نظارت هایشان آینده آنها را بیمه کنند و این سختگیری هایشان را به نفع آنها می دانند.

روش برخورد با شوهر شماره 2 در این مواقع به هیچ عنوان نباید طرف فرزندتان را بگیرید چون با این کارتان باعث می شوید که اولا مخالفت همسرتان با شما بیشتر شود و در ثانی فرزندتان از پدرش به علت سختگیری هایش فراری شود و از همه مهم تر اینکه به کارهای اشتباهش ادامه می دهد چون دیگر ترسی از پدر خود ندارد و مطمئن است که شما از او طرفداری خواهید کرد.

سعی کنید همیشه طرف همسرتان را بگیرید و با این کار به او نشان دهید که مرد قابل اعتمادی است و نظریات او را قبول دارید.

در چنین شرایطی خودتان را جای همسرتان بگذارید و تصور کنید که اگر عکس این قضیه رخ داده بود شما چه انتظاری از همسرتان داشتید.

بنابراین سعی کنید روحیات شوهرتان را بهتر درک کنید.

مطمئن باشید که این روش برخورد به نفع سعادت خودتان و فرزندان تان خواهد بود.

اگر در این مواقع کودکتان ناراحت شد سعی کنید او را متقاعد کنید که پدرش صلاح او را می خواهد و به او گوشزد کنید که پدرش چقدر او را دوست دارد.

3.

اینکه من می گم را بپوش همه آراستگی را دوست دارند و سعی می کنند که جزو افراد آراسته باشند و مطمئنا هم دوست دارند همسرشان نیز خوش لباس باشد.

اما این ویژگی از نظر مردها با تبعیت از مد، خیلی متفاوت است.

آنها دوست ندارند همسرشان از مد تبعیت کند بلکه دوست دارند همسرشان مطابق میل آنها لباس بپوشد.

اما در این بین بعضی از مردان هستند که این علایق شان را در نوع لباس پوشیدن به همسرشان تحمیل می کنند و اجازه نمی دهند که او مطابق میل خودش لباس بپوشد.

هنگام خرید لباس با همسرشان همراه می شوند و در خرید کردن او هم دخالت می کنند اینطور مردها را شوهر شماره 3 نامگذاری کردیم.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 3 چگونه مردی است؟ بدون برو برگرد مردی خودخواه است و تمایل زیادی دارد که افکار و سلیقه اش را به دیگران و به خصوص شما تحمیل کند.

بی اعتمادی و کمی بدبینی از صفات بارز اوست.

او دوست ندارد که همسرش مرکز توجه دیگران باشد و این موضوع برایش با مرتب بودن تفاوت دارد.

البته در شرایطی هم ممکن است او مردی باشد که سلیقه شما در خرید لباس را قبول ندارد.

این اظهارنظرهای او دلیلی محکم بر این است که شما را دوست دارد و نمی خواهد که شما را از دست بدهد.

در چنین مواقعی ممکن است او نام خودش را غیرتی بگذارد.

روش برخورد با شوهر شماره 3: همسرتان دشمن شما نیست یادتان باشد که هیچ وقت از مد تبعیت نکنید.

چه همسر شما این کار را دوست داشته باشد چه نه.

اولین قدم برای مرتب بودن تبعیت نکردن از مد است در صورتی که خیلی ها گمان می کنند که داشتن این ویژگی پیروی کردن از مدهای روز است اما اصل قضیه چیز دیگری است.

شاید بارها شده که پوشش شخصی از نظر شما از مد افتاده باشد.

در این مواقع پیش خودتان اولین جمله ای که می گویید این است که چقدر خزه؟ و این حقیقت را هم حتما قبول دارید که مد روز به روز عوض می شود بنابراین آنچه دیروز مد بود امروز دمده است.

از آنجا که یکی از دلایل بروز چنین مشکلاتی بی اعتمادی و کمی هم بدبینی است این وظیفه شماست که سعی کنید بیش از پیش حس اعتماد او را به خود جلب و او را متقاعد کنید که افکارش درست نیست و شما برای جلب توجه لباسی را انتخاب نمی کنید.

شما باید سعی کنید که مطابق میل همسرتان لباس بپوشید.

اگر او از مدل خاصی خوشش می آید باید شما برای رضایت او سلیقه اش را در نظر بگیرید، همان طور که انتظار دارید شوهرتان طوری لباس بپوشد که شما دوست دارید پس او نیز می تواند چنین توقعی از شما داشته باشد.

بنابراین او را به دلیل داشتن این توقع سرزنش نکنید.

4.

آروم تر باش این دسته از مردان دوست ندارند که در اماکن عمومی با صدای بلند صحبت کنید یا طوری حرف بزنید و بخندید که دیگران صدای شما را بشنوند.

اینها از بگومگو و بحث کردن در اماکن عمومی مثل رستوران خوش شان نمی آید و عصبانی می شوند.

و اگر شما باز هم ناخواسته با صدای بلند جواب همین سؤال او را بدهید به سرعت عصبانی می شوند.

اینها شوهرهای شماره 4 هستند.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 4 چگونه مردی است؟ از ویژگی ها و صفات بارز او این است که به آرامش و سکوت علاقه مند است و از شایعه پردازی، فاش کردن اسرار به شدت گریزان.

به آزادی و آرامش دیگران هم علاقه مند است و نمی خواهد به هیچ وجه باعث ناراحتی کسی بشود.

احترام گذاشتن او به قواعد، آداب و سنت های اجتماعی قابل توجه است و روی هم رفته می توان او را مردی اجتماعی و مردمدار دانست.

او از آن دسته از آدم هایی است که مدام به این قضیه می اندیشد که دیگران در مورد او چگونه فکر می کنند و نگران این است که مبادا آبروریزی شود.

به طور کلی حرف مردم برایش خیلی اهمیت دارد.

روش برخورد با شوهر شماره 4 با چنین شوهری خیلی راحت می شود مدارا کرد و کنار آمد.

تنها کافی است که به اعتقادات و علایق او احترام بگذارید.

اگر دوست ندارد که شما در اماکن عمومی با صدای بلند صحبت کنید سعی کنید این عادت را در خود از بین ببرید.

شما به راحتی می توانید با کمی تمرین یاد بگیرید که آهسته صحبت کنید.

رعایت این قبیل موارد می تواند کمک بزرگی به شما و رابطه تان با شوهرتان کند.

اولین تمرین برای فائق آمدن بر این قبیل مشکلات این است که وقتی تلویزیون تماشا می کنید یا به یک آهنگ گوش می دهید صدای آن را کم کنید تا بتوانید به این صدای پایین عادت کنید.

قدم دوم هم این است که از دوستان و سایر اعضای خانواده بخواهید که هر وقت متوجه شدند با صدای بلند حرف می زنید گوشزد کنند که صدایتان را پایین بیاورید.

یادتان باشد که وقتی با صدای بلند صحبت می کنید جو گفت وگو تنش زا می شود و کسانی که از دور شما را نگاه می کنند ممکن است تصور کنند که در حال دعوا کردن هستید.

5.

چرا اینقدر با تلفن صحبت می کنی؟ اینها همسرانی هستند که هنگامی که شما را در حال تلفن زدن و مشغول درددل کردن و حرف زدن می بینند ناراحت می شوند به خصوص وقتی احساس می کنند که حرف های بی اهمیت می زنید و برای وقت گذرانی مشغول حرف زدن با تلفن هستید یا در مواقعی که گمان می کنند صحبت های تلفنی تان منحصربه بدگویی و شایعه پردازی یا غیبت کردن است،نمی توانند تحمل کنند که همسر شان به این ترتیب وقت گذرانی کند.

به همین دلیل خیلی زود نظر خود را بیان کرده و مخالفت خود را با انتقاد نشان می دهند.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 5 چگونه مردی است؟ می توان او را مردی دقیق و دلسوز دانست که قدر تک تک ساعات عمر خود را می داند.

کسی که برای زندگی اش و تک تک لحظه های آن برنامه ریزی دارد و دوست ندارد از برنامه خود عقب باشد؛ او مردی است که از هر لحظه زندگی خود لذت می برد.

او مثبت بودن و موثر بودن را دوست دارد.

از همه مهم تر اینکه همان قدر که به زندگی خودش فکر می کند و برای آن برنامه ریزی دارد بالطبع برای شما هم نگران است و دوست ندارد وقت خود را با مسائل بی ارزش تلف کنید.

روش برخورد با شوهر شماره 5: شما باید طوری رفتار کنید که نشان دهید که با او هم فکر هستید.

باید برای ارضای حس مسئولیت او خودتان را زنی زرنگ و کاردان معرفی کنید و به او این اطمینان را بدهید که شما هم مثل او برای زندگی تان برنامه ریزی دارید و وقت خود را با کارهای بیهوده هدر نمی دهید.

حتی المقدور سعی کنید در حضور شوهرتان پای تلویزیون و تلفن ننشینید و اوقات بیکاری تان را هم اگر پیش شوهرتان هستید با یک برنامه مفرح و شاد بگذرانید.

به طور خلاصه باید طوری رفتار کنید که به او نشان دهید که زندگی مشترک تان برای شما اهمیت زیادی دارد و اصلا نسبت به خواسته های او بی تفاوت نباشید این بی تفاوتی باعث می شود او نسبت به شما و کارهایی که انجام می دهید حساس تر شود.

6.

در جمع خودت رو کنترل کن شوهری که دوست ندارد شما در مقابل دیگران به او ابراز علاقه کنید و از اینکه مقابل دیگران رفتار خیلی صمیمی و خودمانی با او داشته باشید ناراحت می شود و ترجیح می دهد در جمع رفتاری متعادل داشته باشید.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 6 چگونه مردی است؟ مردی خجالتی و تا حد زیادی پایبند به اصول اخلاقی است و از همسرش توقع وقار و سنگینی زیادی دارد.

اساسا دوست ندارد که دیگران را در محیط صمیمی زندگی خودش راه بدهد.

ابراز علاقه او تنها به هنگام تنهایی است چون عشق بین زن و شوهر را یک موضوع کاملا خصوصی به حساب می آورد و از شما هم همین انتظار را دارد و توقع دارد با مراعات حال او و حفظ حریم خصوصی تان رفتار کنید.

روش برخورد با شوهر شماره 6: به طور کلی این نکته را به یاد داشته باشید که هرچند ابراز علاقه به همسر از مسائلی است که باید صد درصد به آن توجه کرد اما اصولا این کار در جمع و در حضور افراد خارج از خانواده تان کار اشتباهی است.

آنچه شما باید در خارج از محیط خانه رعایت کنید توجه کردن به شوهرتان و احترام گذاشتن به اوست.

شما نباید اینها را با صمیمیت و ابراز علاقه اشتباه بگیرید.

اصول اخلاقی حکم می کند که روابط داخل منزل تان با روابط خارج از منزل تان تفاوت داشته باشد.

البته این نکته را هم به یاد داشته باشید که محترمانه رفتار کردن و احترام گذاشتن به یکدیگر هرگز به این معنی نیست که برخوردتان با شوهرتان خشک و رسمی باشد.

7.

بهم بگو چقدر خرج کردی شوهری که مدام از شما صورت خرج های روزانه تان را می خواهد البته نه به این دلیل که به شما اعتماد ندارد بلکه به این علت که به دقت و نظم علاقه مند بوده و دوست دارد هرچیزی با حساب و کتاب پیش برود.

او می خواهد هر پولی در راه درست و صحیح خرج شود و این کنترل کردن خرج خانه شما را ناراحت کرده و عذاب می دهد.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 7 چگونه مردی است؟ این رفتار با وجودی که ممکن است به غلط به خست تعبیر شود اما به هیچ وجه ربطی به خسیس بودن شوهرتان ندارد بلکه نشان دهنده شخصیت دقیق اوست.

او به لزوم تنظیم یک بودجه دقیق واقف است و از اینکه زندگی اش حساب و کتاب داشته باشد لذت می برد.

البته ممکن است در بعضی موارد این روحیه باعث ناراحتی شما شود ولی دقت کنید که دقیق بودن در امور اقتصادی منزل یک حسن است نه یک عیب.

اگر شوهر شما مرد خسیسی بود تمام خرج و مخارج را خودش در دست می گرفت و به شما اجازه خرید نمی داد.

در صورتی که شوهر شما اینگونه نیست.

روش برخورد با شوهر شماره 7: بهتر است با دقت بیشتری به کارهای او و حرف هایش توجه کنید چون در این صورت متوجه می شوید که حق با اوست.

بهتر است با دقتی که از خود نشان می دهید به او این اطمینان را بدهید که همه چیز در زندگی روزانه شما حساب و کتاب دارد و بدون این حساب و کتاب ها خرج نمی کنید و خودتان مواظب همه چیز هستید.

به طور کلی بهتر است با او همراه شوید تا زندگی بهتری را برای خودتان و همسرتان فراهم کنید.

فراموش نکنید شما با کمی اقتصادی فکر کردن می توانید هم کمک خرج خانه باشید و هم پس انداز خوبی را برای زندگی مشترک تان فراهم کنید.

8.

بریم سینما؟ شوهری که همیشه آماده است که نظر خود را درباره کتاب یا مجله ای که می خو اهید بخرید ابراز کند و در ضمن شما را تشویق به دیدن یک فیلم سینمایی یا تئاتر می کند و اگر به خواسته او اهمیت ندهید عصبانی می شود و قهر می کند.

او طوری رفتار می کند که شما متوجه این رفتار او بشوید و برای جبران دلخوری کاری را که به شما پیشنهاد داده انجام دهید.

خلاصه اینکه به هر روشی سعی می کند شما را راضی کند که پیشنهاد او را بپذیرید و البته بعد از انجام دادن کار پیشنهادی او باید از این انتخاب هم راضی باشید و از او تشکر و قدردانی کنید.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 8 چگونه مردی است؟ همسرتان مردی است که در مقابل شما احساس برتری زیادی می کند و به نحوی سعی دارد به اصطلاح شما را با خود هم سطح کند.

عقاید او هرچند هم قابل قبول باشد می تواند مورد پسند شما واقع نشود و چون شوهرتان در ابراز عقاید خود مصر است این برخورد می تواند زمینه یک بگومگو و عدم رضایت شود.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که او مرد لجوجی است و تا حد بسیار زیادی سماجت دارد و تا به اهدافش نرسد آن را رها نمی کند و به قول معروف اگر در بسته باشد از پنجره وارد می شود.

روش برخورد با شوهر شماره 8: کنار آمدن با چنین اشخاصی سخت ترین کار است چون نه می توانید او را قانع کنید و نه می توانید به او بی اهمیت باشید.

از طرفی هم دوست ندارید پیشنهادهای او را بپذیرید.

بنابراین راهی وجود ندارد جز اینکه در مقابل چنین افرادی بسوزید و بسازید.

فکر اینکه بتوانید او را از این اخلاق بد آگاه کنید را از سرتان بیرون کنید.

بهتر است با پذیرفتن انتخاب های او زندگی را برای خودتان و شوهرتان شیرین کنید.

9.

وقت شناس باش دیگه! اگر با هم در محلی قرار ملاقات گذاشته اید و شما کمی دیر برسید او عصبانی و ناراحت می شود و به هیچ عنوان حاضر نیست دلایل عذرخواهی شما را بپذیرد و صد درصد شما را مقصر می داند همیشه به جان شما نق می زند که وقت شناس نیستید و برای وقت او ارزشی قائل نیستید و.

و هر مسئله ای که پیش می آید این قضایا را یادآوری می کند.

روش های برخورد با 9 مدل شوهر شوهر شماره 9 چگونه مردی است؟ روی هم رفته او مرد خوش اخلاقی نیست؛ لجوج، یکدنده و بی منطق است.

البته این یک مورد کوچک است اما اگر این عدم تفاهم در موارد مهم تری بروز کرد می تواند زندگی شما را تلخ کند.

او عادت دارد که کوچک ترین و کم اهمیت ترین مسائل را بزرگ کند و در تمام مشکلات پیش آمده شما را مقصر بداند و بدون گوش دادن به دلایل و حرف های شما در موردتان قضاوت می کند و از همه بدتر اینکه هیچ وقت اینها را فراموش نمی کند و به قول معروف کینه شتری است.

روش برخورد با شوهر شماره 9: بهتر است با بحث و گفت وگوهای دوستانه او را متقاعد کنید که همیشه برای مشکل یا اتفاقی دلیل منطقی و قابل قبول وجود دارد و اگر شما دیر به قرار ملاقات تان رسیده اید حتما دلیل قانع کننده ای داشته اید.

به او یادآوری کنید که دوست نداشته اید که دیر برسید و او را منتظر بگذارید.

در ضمن به او بفهمانید که شما هیچ دشمنی به خصوصی با او ندارید بلکه کاملا بالعکس مایل هستید که در کنار او احساس خوشبختی، امنیت و آرامش کنید.

یادتان باشد در چنین شرایطی نباید به این دعواهای به اصطلاح زرگری دامن بزنید بلکه در این شرایط باید او را آرام کنید.


کلید واژه ها: شوهر - رانندگی - رفتار - رانندگی خانم ها - عادت - متفاوت - رانندگی خانم - زندگی مشترک - مرموز - کوچک ترین - لحظه - ظریف - زنان - دختران - خیابان - راننده - زندگی - طبیعی - بازار - شرایط - ماسک - بینی - پرده - موفق - کوچک - چهره - نیوز

آخرین اخبار سرویس:
تکلیف بدهی های دولت چه می شود؟

بازار مسکن در سال97 زیر ذره بین

پیام مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت فرارسیدن نوروز 1397

ظرفیت مراکز اقامتی کرمان 15 درصد افزایش یافت

پروازهای ویژه درفرودگاه اصفهان برقرارشد

پروازهای ویژه درفرودگاه اصفهان برقرارشد

ظرفیت مراکز اقامتی کرمان 15 درصد افزایش یافت

پیوستن 30 هزار نفر به کمپین ملی "نه به تصادفات"

تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت 24 اول فروردین

ریل گذاری مناسب قطار اقتصادی زنجان در سالی که گذشت

مصوبه برج باغ ها نتیجه ای جز ویرانی نداشت

نفت تحت تاثیر دلار، یک درصد گران شد

نفت گران شد

«تویوتا آریون» بهتر است یا «هوندا آکورد»؟

ترجمه فرانسه کتاب شما که غریبه نیستید رونمایی شد

راهنمای جمع و جور «فارس پلاس» برای آنهایی که تعطیلات نوروزی امسال در پایتخت ماندگار شده اند اینجا بهار متفاوتی دارد/ زیباترین روزهای تهران را از دست ندهید

صنوف متخلف خراسان رضوی 30 میلیارد ریال جریمه شدند

59 تن کالای ایام نوروز در ابرکوه توزیع شد

10 هزار خانوار شهری در کپر، آلونک و زاغه زندگی می کنند!

قطار کرمانشاه هفته ای 2 مرتبه به سمت مشهد می رود/ بلیت فروشی از 5 فروردین

پروازهای ویژه درفرودگاه اصفهان برقرارشد

صنوف متخلف خراسان رضوی 30 میلیارد ریال جریمه شدند

بازدید سرزده سیف از ادارات بانک مرکزی

پرداخت سال 96 کسری ندارد

رفع پلمب ورودی شهر زیرزمینی نوش آباد

نفت یک درصد گران شد

قیمت انواع شیرینی و شکلات در آستانه نوروز

افزایش قدرت اوپک در بازارهای جهانی

دمای هوای سیستان و بلوچستان افزایش یافت

بیش از 900 هزار مسافران نوروزی 2 روز گذشته وارد مازندران شدند

راه اندازی قطار دائمی تاشکند-بیشکک-ایسیک کول تا 2 روز دیگر

بازرسی از واحدهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد تشدید می شود

59 تن کالای ایام نوروز در ابرکوه توزیع شد

تیس بندری به قدمت 2500 سال

آزادسازی بیش از 65 درصد از منطقه غوطه شرقی

بازدید رییس جمهور از مناطق زلزله زده کرمانشاه/ راه آهن تهران - کرمانشاه به بهره برداری رسید

سوآپ نفت خام کشورهای دریای خزر پس از 7 سال احیا شد

59 تن کالای ایام نوروز در ابرکوه توزیع شد

بازارِ مه آلود خودرو/چالش بزرگ خودروسازان در سال 97

قیمت خودرو پراید در بازار + جدول

دوران امتیازدهی بی حد به خارجی ها در صنعت نفت تمام شده است

واحدهای تولیدی نباید به دلیل موانع حقوقی تعطیل شود/ نظارت بر نحوه عملکرد دستگاه ها در مقوله اقتصاد مقاومتی

افتتاح بوستان ارغوان در کرمان

قیمت شیرینی و شکلات در آستانه نوروز

تست سقوط گلکسی اس 9 خبر از برتری آن بر آیفون 10 می دهد [تماشا کنید]

بازدید سرزده سیف از ادارات ارزی و بین الملل

قیمت انواع شیرینی و شکلات در آستانه نوروز

استقرار گشت تعزیرات در پایانه مسافربری غرب تهران/ 700 هزار اتوبوس در نوروز 97 مسافران را جابجا می کنند

مخاطب اصلی بازارچه های نوروزی ساکنان شهرها هستند نه مسافران

دمای هوای سیستان و بلوچستان افزایش یافت

نفت یک درصد گران شد

احیای سوآپ نفت خام کشورهای دریای خزر در سال 96 پس از وقفه 7 ساله

بیش از 900 هزار مسافران نوروزی 2 روز گذشته وارد مازندران شدند

آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور/ مسدود شدن 7 محور تا اطلاع ثانوی

بازرسی از واحدهای صنفی کهگیلویه و بویراحمد تشدید می شود

راه اندازی قطار دائمی تاشکند-بیشکک-ایسیک کول تا 2 روز دیگر

برپایی نمایشگاه خودروهای کلاسیک در رامسر

حال و هوای بازار در آخرین روز سال

بازدید وزیر اقتصاد از خزانه

تعیین ردیف بودجه برای دو طرح مهم در تنگستان

ملی شدن صنعت نفت

افزایش خدمات رسانی متروی تهران به مسافران فرودگاه امام خمینی (ره)

ملی شدن صنعت نفت مانع از سودجویی بیگانگان از ظرفیت های ایران شد

چرا دیگر عراق دومین بازار صادراتی ایران نیست؟

نفت گران شد

احیای سوآپ نفت خام کشورهای دریای خزر در سال 96 پس از وقفه 7 ساله

بخش خبری 28-12-96

آغاز فراخوان شکارچیان جهت دریافت پروانه شکار و صید

کارنامه صنعت نفت در استان بوشهر در سال 96

مرکز آمار:0.01 میلیون خانوار در چادر، کپر، آلونک و زاغه زندگی می کنند

همراهی جمهوری آذربایجان با اوپک برای کاهش تولید نفت

گزارش تصویری آریا از بازار گل و گیاه در آستانه نوروز

میزان افزایش حقوق کارگران تصویب شد

کاهش 6 میلیاردی دارایی زاکربرگ طی یک شبانه روز

تخفیفات این هفته ی سرویس گلد اکس باکس لایو مشخص شد

قطار کرمانشاه هفته ای 2 روز به مشهد حرکت دارد

فیسبوک به دلیل نقض حقوق کاربران شاید تا 2 هزار میلیارد دلار جریمه شود

ریزش قیمت طلا متوقف شد

سهم گروه های مختلف #هزینه از #متوسط_ناخالص سالانه

ریزش قیمت طلا متوقف شد

افزایش سه برابری تردد مسافران از پایانه مرزی بیله سوار مغان

نفت گران شد

قطار کرمانشاه به مشهد هفته ای 2 روز حرکت دارد

روحانی: با افتتاح راه آهن کرمانشاه شاهد توسعه بیشتر استان خواهیم بود

پرنده نگری از تالش شش قرقاول را به طبیعت بازگرداند

افزوده شدن یازده واگن مسافری به ناوگان ریلی کشور

نفت یک درصد گران شد

تصویب هزار و 269 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در هرمزگان در سال آینده

دولت اعتبار 12 هزار میلیارد تومانی برای اشتغالزایی روستاییان در نظر گرفته است

بازرسی بیش از 41 هزار واحد صنفی ر هرمزگان

پردازش یک روزه 168 میلیون تراکنش در سامانه شتاب

رشد 29 درصدی بارش در حوضه دریاچه ارومیه/ حجم آب دریاچه به 1.12 میلیارد متر مکعب رسید+ جدول

توزیع روزانه 30 تن تخم مرغ در خراسان رضوی در ایام نوروز ادامه دارد

اطهاری: کسانی که از پیشرانی مسکن سخن می گویند، خواب بدی برای اقتصاد دیده اند

چرا دیگرعراق دومین بازار صادراتی ایران نیست؟

وضعیت حراج و پیش فروش سکه در نوروز

ریزش قیمت طلا متوقف شد

وضعیت حراج و پیش فروش سکه در نوروز

فیس بوک باعث هجوم سرمایه گذاران برای فروش سهام شد

بهبود قیمت طلا در بازار جهانی

طرز برخورد با این مدل شوهرها!

طرز برخورد با این مدل شوهرها!