مطالب مرتبط:
اعلام تخلف جدید در پرونده مسکن مهر احمدی نژاد
اعلام تخلف جدید در پرونده مسکن مهر احمدی نژاد
اعلام تخلف جدید در پرونده احمدی نژاد
قدردانی وکیل دکتر احمدی نژاد از مقام مسئولی که سیاسی بودن پرونده دیوان محاسبات را تایید کرد!
دردسر دوباره احمدی نژاد/درس های نیاموخته آقای رییس جمهور/اگر عارف شهردار بود... /حصر به روایت جانشین سازمان اطلاعات سپاه/قمار بارزانی با کارت نتانیاهو/سونامی گردشگری اقتصاد ایران
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 23 شهریور 1396 ساعت 17:522017-09-14سياسي

اعلام تخلف جدید در پرونده احمدی نژاد


قرار بود مسکن مهر به اتمام برسد؛ اما گره های آن پرشمار است.

در آخرین اظهارنظرهایی که درباره مسکن مهر صورت گرفته، مشخص شده باقی مانده اغلب پروژه های مسکن مهر، - دچار سوءمدیریت و تخلف از قانون از ناحیه تعاونی های مسکن هستند.

میهن امروز"- قرار بود مسکن مهر به اتمام برسد؛ اما گره های آن پرشمار است.

در آخرین اظهارنظرهایی که درباره مسکن مهر صورت گرفته، مشخص شده باقی مانده اغلب پروژه های مسکن مهر، دچار سوءمدیریت و تخلف از قانون از ناحیه تعاونی های مسکن هستند.

تعاونی هایی که به گفته یکی از کارشناسان در دوره دوم دولت احمدی نژاد به آمار مسکن مهر افزوده شد تا تعداد پروژه های مسکن مهر حدود یک میلیون واحد بیشتر نشان داده شود! حالا معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داده که پرونده تعاونی های مسکن هنوز باز است.

وزارت کار پیرو تکلیف قانونی خود باید به این پرونده های تخلف ورود کرده و مشکل را حل کند.

این را جواد حق شناس، معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن، به ایلنا گفته.

دراین باره امید محمدی، مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، به شرق گفته آن قدر اوضاع درهم شده و بی قانونی و تخلف در این حوزه بالا گرفته که در مکاتبات با قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور مسکن مهر، پیشنهاد داده ایم پروژه های تعاونی مسکنی که دیگر هیچ ابزار قانونی برای حل مشکل و اتمام پروژه های آنها نداریم، رسما تحویل وزارت کار برای تعیین تکلیف شوند؛ زیرا مدیریت آنها دیگر از طریق بنیاد مسکن شدنی نیست؛ زیرا بنیاد هیچ گونه ابزار قانونی برای دریافت اطلاعات مالی آنها و حل مشکل ندارد و علت را نیز باید در نبود همکاری های این تعاونی ها جست وجو کرد.

او می گوید دیگر مدیریت حدود 12 هزار و 900 واحد باقی مانده در شهرهای زیر 25 هزار نفر که متولی آنها بنیاد مسکن است؛ اما بهره برداران آنها تعاونی های مسکن هستند، دیگر از طریق بنیاد مسکن شدنی نیست.

وزارت کار به تکلیف قانونی خود عمل کندمعاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه 90 درصد ساخت مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر به پایان رسیده است، گفت: برخی از پروژه های مسکن مهر درگیر سوء مدیریت های تعاونی ها هستند که وزارت کار باید به این پروندها ورود کند.

جواد حق شناس، معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن، در گفت وگو با ایلنا، با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسئولیت ساخت 348 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر را برعهده دارد، گفت: کار ساخت این میزان واحد مسکن مهر در 850 شهر زیر 25 هزار نفر شروع شد و تا به امروز ساخت بالغ بر 315 هزار واحد به اتمام رسیده است.

او ادامه داد: 9 هزار واحد مسکن مهر هم تحت حوزه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال تکمیل است.

باید توجه داشته باشیم که برخی از این واحدهای مسکن مهر دیرتر از سایر پروژه ها کلنگ زنی شدند؛ اما درحال حاضر رشد پیشرفت فیزیکی این واحدها مقبول است.

معاون بنیاد مسکن با اشاره به دلایل تأخیر در تحویل برخی از پروژه های مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر گفت: برخی از این پروژه ها مشکلات حقوقی دارند و پرونده آنها در مراجع قضایی در جریان است.

برخی دیگر به دلیل مشکلات تعاونی ها دچار تأخیر در تحویل شده اند و تعدادی هم به دلیل کمبود خدمات زیربنایی مورد توجه متقاضیان قرار نگرفته اند و متقاضیان تمایلی برای سکونت در این واحدها ندارند.

حق شناس درباره واحدهایی که به دلیل سوءمدیریت و مشکلات تعاونی ها دچار تأخیر در تحویل شده اند، اظهار کرد: هرچند که برخی هیئت مدیره تعاونی ها عملکرد خوبی در تحویل واحدهای مسکن مهر دارند؛ اما به دلیل اینکه متقاضیان آورده خود را در موعد مقرر پرداخت نمی کنند و به اصطلاح متقاضی غیر مؤثر محسوب می شوند، این پروژه ها با مشکلاتی مواجه شده است.

طبیعی است وقتی برخی از متقاضیان سهم آورده خود را نمی پردازند، ساخت سایر واحدها هم به تأخیر برمی خورد.

حق شناس همچنین با اشاره به مشکلاتی که تعاونی ها در پروژه مسکن مهر ایجاد کرده اند، گفت: برخی از هیئت مدیره این تعاونی ها با سوءاستفاده ها پروژه ها را درگیر مشکلاتی کرده اند که تمام این پرونده ها در مراجع قضایی در حال جریان است.

تعدادی از تعاونی ها هم درگیر مشکل متقاضیان غیرمؤثر و بدحساب ها هستند.

او تأکید کرد: درباره مشکلات مربوط به تعاونی ها بنیاد مسکن و وزارت راه وشهرسازی از لحاظ قانونی و حقوقی امکان ورود به این پرونده ها و تصمیم گیری در آنها را ندارد؛ چراکه این تعاونی ها تشکل های حقوقی مستقلی هستند و وزارت کار باید به این پرونده ها ورود کند.

تعاونی ها از همکاری سر باز می زنندامید محمدی، مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن در گفت وگو با شرق جزییات بیشتری از این پرونده های تخلف در اختیار ما می گذارد: بعد از پروژه هایی که فاقد متقاضی هستند و پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی شان زیر 30 درصد است و بنا بر پیشنهاد و تصویب شورای مسکن از برنامه کنار گذاشته ایم، مانده پروژ ه ها حدود 12هزارو 900 واحد است که بخش عمده ای از این پروژه های باقی مانده مربوط به پروژه هایی است که متولی آنها تعاونی های مسکن هستند.

او با بیان اینکه بنیاد مسکن به تعهدات قانونی خود درباره تعاونی های مسکن عمل کرده است، می گوید: از نظر قانونی و تکالیفی که در شیوه نامه مسکن مهر تعیین شده، بنیاد مسکن باید زمین مناسب در اختیار این تعاونی ها قرار می داد و امکان دریافت تسهیلات بانکی را برای آنها فراهم می کرد و پشتیبانی لازم برای دریافت خدمات زیربنایی و روبنایی هم انجام می داد که برای همه تعاونی ها این اقدامات انجام شده است، با وجود این برخی از تعاونی های مسکن نتوانسته اند به تعهدات قانونی خود عمل کنند.

محمدی با بیان اینکه تخلف صورت گرفته یک عمل مجرمانه نیست و تخلف از مقررات و بخشنامه ها و ضوابط مسکن مهر محسوب می شود، ادامه می دهد: عمده این تخلفات به سوءمدیریت تعاونی های مسکن برمی گردد.

در این تعاونی ها اعضای هیئت مدیره تخصص لازم را نداشته اند و نتوانستند با پیمانکاران حرفه ای تعامل کنند و به این ترتیب هزینه های اجرایی آنها بالا رفته است.

از طرفی هم اعضا وقتی این قیمت های تمام شده و آورده خود را با سایر پروژه های انبو ه سازی مقایسه کردند، متوجه شدند پول بیشتری می دهند و همکاری نکرده و آورده خود را تکمیل نمی کنند یا موافقت نمی کنند تا وام های متمم از طرف هیئت مدیره دریافت شود، در نتیجه ضمانت اجرایی این پروژه ها در بسیاری از موارد، دچار مشکل شده و حتی به توقف برخی از این پروژ ها منجر شده است.

به گفته او، بیشتر این تخلفات مربوط به استان های تهران، کرمان، هرمزگان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی است.

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن در پاسخ به اینکه برای این پروژه های ناتمام چه چاره ای اندیشیده شده است، می گوید: از نظر قانونی تعاونی ها یک شرکت از نوع تعاونی هستند و بنیاد مسکن اجازه ورود به مناسبات آنها را ندارد.

به همین دلیل وقتی قصد ورود داریم و مشکلات را برای یافتن راه حل می خواهیم آنالیز کنیم، به موانع برمی خوریم، زیرا هیئت مدیره این تعاونی ها هیچ الزامی ندارند اطلاعات مالی خود را در اختیار بنیاد مسکن قرار دهند و همکاری نمی کنند.

محمدی با اشاره به بروز مشکلات داخلی برای تعاونی های مسکن و نبود صورت های مالی در آنها، می گوید: وقتی از اداره تعاون پیگیر می شویم، عنوان می کنند اعزام حسابرس یا بازرس قانونی به مجامع این شرکت ها نیاز به بودجه دارد که یا پیش بینی نشده یا کفاف تعداد بالای تعاونی های کشور را نمی دهد.

در نتیجه این تعاونی ها در اولویت های چندم این وزارتخانه قرار گرفته اند.

این مقام مسئول ادامه می دهد: با وزارت تعاون دراین باره صدها مکاتبه داشته، اما اراده جدی برای حل این مشکلات از سوی وزارت کار دیده نمی شود، در نتیجه پیشنهادی به مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور مسکن مهر ارائه دادیم که پروژه های تعاونی مسکنی که دیگر هیچ ابزار قانونی برای حل مشکل و اتمام پروژه های آنها نداریم، در اختیار وزارت کار قرار گیرد تا این تعاونی ها رسما تحویل وزارت شود و تعیین تکلیف شوند، زیرا مدیریت آنها دیگر از طریق بنیاد مسکن شدنی نیست.

دست احمدی نژاد در آمارسازی برای مسکن مهربیت الله ستاریان، کارشناس مسکن، نیز در گفت وگو با شرق ریشه ورود تعاونی های مسکن به پروژه های مسکن مهر را این گونه شرح می دهد: در دوره دوم دولت احمدی نژاد، برای اینکه تعداد پروژه های مسکن مهر را بیشتر نشان دهند، به یک سری از تعاونی های مسکن تسهیلات دادند تا پروژه های نیمه تمام آنها را در آمار مسکن مهر وارد کنند.

او ادامه می دهد: به همین دلیل به پروژ ه هایی که حتی 10 سال قبل از مسکن مهر جواز داشته و خوابیده بودند، تسهیلات دادند و نزدیک یک میلیون واحد مسکن مهر را از این طریق به آمار مسکن مهر اضافه کردند.


کلید واژه ها: مسکن - مسکن مهر - بنیاد مسکن - پروژه های مسکن مهر - بنیاد - انقلاب اسلامی - تعاونی - قانون - مدیریت - پروژه - اسلامی - وزارت - معاون - تخلف - احمدی نژاد - دولت احمدی نژاد - هایی - مشکل - احمدی - امروز - صورت - وزیر راه - اطلاعات - پیشنهاد - میزان - درگیر - درصد - شروع - مالی - جدید

آخرین اخبار سرویس:
تجمع برخی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان کرمانشاه مقابل مجلس

حجت الاسلام رییسی: انتقال مفاهیم فرهنگی، نیازمند ادبیات مناسب است

وزیر ارشاد: لغو یک مجوز هم غلط است / اقتصاد مطبوعات گرفتار اختلال است / از ناحیه وزارت ارشاد هنرمند ممنوع الکار نداریم

صدور دستور بازداشت موقت برای مدیرعامل «آذرآب»

سفر کیلویی برخی مسئولان؛ کسی هم به فکر بیت المال نیست/ تهیه طرحی تازه درباره نظارت بر سفرهای خارجی/ برخی از سفرها ضرورت ندارد

پالایش محتوای متون مداحی و منبری در مجلس خبرگان رهبری

سه هدف، 9 مسئله و 40 برنامه در ارشاد دولت دوازدهم/ باید برای بهبود اقتصاد مطبوعات فکر کنیم

بازدید دبیر کمیسیون امنیت مجلس از تحریریه ایسکانیوز

ایمنی اجرا و ساخت پل های عابر پیاده در جاده های مازندران تضمین می گردد

سردار حاجی زاده: توسعه موشکی ایران چند برابر شده و سرعت گرفته است

معصومی نژاد در جنگ

بررسی وضعیت کیفیت «نان» در شورای شهر

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت کار در آشپزخانه فست فود

استخدام فروشگاه روسری پارسه

استخدام همکار مسلط به امور گمرکی در شرکت بازرگانی

استخدام منشی جهت آژانسی در محدوده آزادشهر یزد

استخدام پخش پاتریس در تهران

شرایط جدید معافیت تحصیلی اعلام شد

استخدام شیرینی شکرک در کلاهدوز 17 مشهد

توان غنی سازی مان 20 برابر شده است/با خروج آمریکا از برجام جهشی اقدام می کنیم

استخدام دکوراسیون پیمان

سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه شد

استخدام کارمند اداری با گرایش نرم افزار و بازرگانی در تهران

بهترین جا برای گردش عنکبوت طلای رنگ+ویدیو

راست و دروغ پرداخت میلیاردی به یک مداح

تصاویر/ هم اندیشی اساتید و نخبگان بسیجی حوزه اصفهان

تصاویری شگفت انگیز از اقوام مختلف جهان / مردم لَداخی

استخدام مسئول دفتر در شرکت فناوران شبکه چهلستون/اصفهان

جزییاتی از گفتگوی تلفنی روحانی با اردوغان و العبادی

"موشک 13 متری خرمشهر" قابلیت هدف گیری چندین هدف را دارد

مساجد در فرصت ماه محرم پایگاه مقابله با مسایل اخلاقی شوند

شبکه نوآوری در کشور راه اندازی شد

بنای انقلاب بر توقف نیست/راه اندازی رادیو زیارت

دسته روی عزاداری 610 هیئت مذهبی در کردستان

شیوه درست امر به معروف، بسترساز کاهش بسیاری از آسیب ها و تخلفات اداری است

استان اردبیل در نذر خون رتبه برتر کشور را دارد

2 ماه پیش از دولت درخواست جابه جایی کردم

سردار حاجی زاده: در حوزه پهپادها در سطح جهانی هستیم/ موشک خرمشهر 13 متر طول دارد

بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد از منطقه آزاد ماکو

دسته گردانی رسم کهن لاهیجی ها در محرم

اعلام جزییات کارگروه موسیقی حماسی

شرایط صدور معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه

اقامت بیش از 5 هزار گردشگر در خراسان جنوبی

سفر کیلویی برخی مسئولان؛ کسی هم به فکر بیت المال نیست/ تهیه طرحی تازه درباره نظارت بر سفرهای خارجی مسئولان

نماز ظهر عاشورا امر به معروف عملی است

تحقیق وتفحص از نحوه برخورد غیرقانونی با کارگران اراک در فراکسیون کارگری

بابک زنجانی درون ما!

انتشار کتابچه الکترونیکی «اشارات» به مناسبت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)

رسیده ماه محرم چه خیمه ها که در آتش/چه طفلکان غریبی چه خار و راه و چه پایی

"عباسی" سرپرست استانداری اردبیل شد

فرهنگسراهای زیر پوشش اداره ارشاد اسلامشهر به بخش خصوصی واگذار می شوند

اصغر نصیری به عنوان شهردار کرج منصوب شد

دستیار وزیر ارتباطات در امور حقوق شهروندی منصوب شد

حمایت همه جانبه دستگاه ها لازمه پیشرفت شهر در همه ابعاد است

جبهه های لبریز از معنویت +تصاویر

شهردار سابق کرج خادمی ارزنده برای نظام بود

چگونه با 100 هزار تومان برای زیارت اربعین «مجوز خروج» بگیریم؟

مهلت 6 ماهه برای ارائه طرح ارزیابی زباله سوز اراضی رودشور استان تهران

آیین «تعظیم به حماسه حسینی» در مسجد بنیاد رودکی

تکنولوژی هایی که زندگی را متحول می کند

رونمایی از سردیس سه شهید دفاع مقدس

پرهیز از پیش داوری درباره جریان اعتدال و تلاش برای افزایش انسجام اصلاحات

اعتراض جامعه دانشگاهی به برخوردبا داوطلبان کنکور

استخدام شرکت مهندسی ماشین های اداری پرسیکا

استخدام طراح آشنا به فتوشاپ در چاپخانه

استخدام کارشناس شیمی جهت شرکت مواد شوینده در فارس

استخدام مهماندار و نیروی کار در فست فود

استخدام نیروی روابط عمومی جهت مهد کودکی در تهران

استخدام فروشگاه شیرین عسل در محدوده فرامرز مشهد

سردار رحیم صفوی : ایران در سیاست خارجی وضعیتی بهتر از قبل دارد/ انسجام خوبی بین ملت و سران قوا تحت رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری وجود دارد

استخدام تعدادی نیروی کار جهت رستورانی در محدوده میدان جمهوری یزد

صدور دستور بازداشت موقت برای مدیرعامل «آذرآب»/پیگیر حل مشکل در فضایی آرام و قانونی هستیم

استانداران تهران از دولت موقت تا کنون چه کسانی بوده اند؟

ایجاد مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته/ افزایش 57 درصدی کشفیات پرونده های بالای 500 میلیون تومانی

محفل "قلم عاشورایی" با حضور اصحاب رسانه استان گلستان برگزار می شود

نمایش دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی در نمایشگاه ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج)

3500 بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان محروم میرجاوه توزیع شد

ملکشاهی خبر داد سپردن 40 ساله CIP فرودگاه امام به یک شرکت با قیمتی نازل

لزوم تبیین فلسفه پیوستگی امر به معروف با قیام امام حسین (ع) در مجالس عزای حسینی

عکس: رامبد جوان و امیر کربلایی زاده در اکران «نگار»

هویت ملی ایرانیان پس از جنگ تحمیلی

جعفری به فارس خبر داد تأسیس 100 خانه قرآن در کشور تا پایان سال/ برگزاری دوره آموزش صحت قرائت نماز

700 وقف با محوریت دانش آموزان در خراسان رضوی به ثبت رسیده است

دشمنان انقلاب امروز به دنبال تحریف ارزش ها هستند

پذیرش 202 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد

اعتراض به ساختار غیر قانونی ستاد عالی مسابقات قرآن حتی با شکایت به دیوان عدالت اداری

اصلاح طلبان برای پیروزی در انتخابات ناگزیر از ائتلافند

جلسه قرآن اهل بیت(ع) در مشهد برگزار شد + عکس

مهلت 6 ماهه برای ارائه طرح ارزیابی زباله سوز اراضی رودشور استان تهران

شدت حزن و اندوه بر موسی ّبن جعفر (ع) در ماه محرم

ضرورت آگاه سازی بهداشتی عزاداران حسینی/ ارزیابی ها مثبت است اما مطلوب نیست

شرایط ثبت نام مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه ها

روضه هفتگی، اسباب گشایش امور است

فرماندار تالش: شوراهای اسلامی در توسعه این شهرستان تاثیرگذار باشند

آغاز ثبت نام طرح «هم خدا هم خرما» در موسسه ثقلین یزد

ویدئو / داستان عجیب 60 کِشتی 2500 ساله

ایجاد مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته با هدف برخورد با قاچاقچیان دانه درشت/افزایش کشفیات پرونده های بالای نیم میلیارد

پرده خوانی سوره مبارکه فجر در دانشگاه تهران

راه اندازی سامانه ثبت اعتراضات مسابقات قرآن با شماره61905 /ثبت چهار مورد اعتراض

زنگ سال تحصیلی ایران در مسکو نواخته شد

ایجاد قدرت و توان دفاعی را از جنگ آموختیم

تکنولوژی هایی که زندگی را متحول می کند

نامه احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه درمورد رییس مجلس

استفاده از آلات موسیقی در هیئت ها چه حکمی دارد؟

صبح امروز جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه مقابل مجلس تجمع کردند

در گفت وگو با فارس مطرح شد توضیحات بروجردی درباره آخرین وضعیت طرح امنیتی مجلس

ازبکستان و افغانستان همکاری های ریلی را بررسی کردند

ساخت و تحویل 48واحد مسکونی محرومان در لاهیجان

4 واحد آموزشی با 12 کلاس در نقاط محروم شهرستان زاهدان افتتاح شد

تقی زاده خامسی: حضورم در مشهد مقدس را عنایتی از سوی امام رضا (ع) می دانم

احیای کمیته رفع اطاله دادرسی ساماندهی رسیدگی به پرونده ها در محاکم گلستان

ماجرای پیشنهاد وزیر وقت ارشاد برای تغییر پایان «از کرخه تا راین»

بابک زنجانی درون ما!

37 درصد مداحان گچساران کد شناسایی دریافت کردند

امیدوارم تا پایان دوره پنجم چنین اتمسفری بر شورا مستولی باشد

عیادت جمعی فرماندهان نظامی خراسان رضوی از جانبازان دفاع مقدس

خداحافظی پایتخت با خودروهای فرسوده

150 هزار عمل جراحی حیات بخش برای رزمندگان در دوره دفاع مقدس انجام شد

جابجایی استانداران؛ راهبرد دولت دوازدهم

حضور پرقدرت جنگنده های نیروی هوایی ارتش در رزمایش ارتش و سپاه

خرافه پروری به جای نوآوری ؛ آسیب استخوان سوز عزاداری های محرم

پرهیز از بیان خرافات در مجالس امام حسین(ع)

همه پرسی کردستان عراق ایجاد یک تنش و بحران طولانی مدت در منطقه است

جریان لندنی با پول و امکانات برخی هیئت ها را خریداری می کنند

بازداشت مدیرعامل شرکت آذرآب با دستور دادستان اراک/ پیگیر استیفای حقوق کارگران هستیم

توضیحات سازمان سنجش درباره استقرار بازرسان

نسخه اصلاح‎طلبان برای انتخابات 98؛ عبور یا ائتلاف؟

استخدام نیروی آقا جهت یک کارواش در همدان

استخدام سالن کار و وسط کار در محدوده آزادگان کرج

وزیر ارشاد: از هیچ انتقادی ولو گزنده و تند ناراحت نمی شوم

استخدام فروشنده خانم یا آقا بصورت تمام وقت در همدان

کنایه دختر شهید کاوه به توییت جنجالی عضو شورای شهر

تصاویر/ حضور معاون تهذیب حوزه های علمیه در منزل روحانی جانباز دفاع مقدس

عکس:انتشار اولین عکس واقعی از امیر کبیر

مخالفت آیت الله علم الهدی با انتخاب فیلم نفس برای اسکار: این فیلم منعکس کننده دربه دری و ویرانی جنگ است

دشمنان به دنبال تحریف اسلام ناب محمدی(ص) و القای تفکر وهابیت هستند

جنبه های پیشرفت چشمگیر صنعت و تکنولوژی در دولت مهدوی

همایش آمرین به معروف و ناهیان از منکر استان گلستان برگزار شد

کربلا 1439

تغییری در اعتبار مراسم اربعین صورت نمی گیرد

دوهزارو 700 خانوار مددجو کمیته امداد فاقد مسکن هستند

انقلابی گری باید با حرکتی مخلصانه همراه با تعقل تجلی یابد

گردشگری حرف اول توسعه را می زند/ اجرای برنامه های هفته گردشگری از 5 تا 12 مهر

نشست روشنگری جریان های رسانه ای کشور در لرستان برگزار شد

"موشک 13 متری خرمشهر" با سرجنگی 1800 کیلویی قابلیت هدف گیری چندین هدف را دارد

رویکرد استان در خصوص اقوام و مذاهب وحدت آفرین است

تصاویر/ بازدید «مسعود بصیری» از خبرگزاری دفاع مقدس

فیلم/ حضور پرنده های آهنین ارتش در رزمایش های «محرم» و «حیدر کرار»

ستاد پیشگیری از جعل اسناد: بیشترین جعل در کشور مربوط به جعل اسکناس است

ادعای حذف آسیب های اجتماعی به طور کامل، تنها یک شعار است

حاکمیت رهبری مهمترین شاخصه نظام اسلامی در جهان است

ساخت و تحویل 48واحد مسکونی محرومان در لاهیجان

37 درصد مداحان گچساران کد شناسایی دریافت کردند

در حوزه موشکی و پدافندی خودکفا شده ایم

معاون رییس جمهور وارد ایلام شد

تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

مداحی شهیدحججی در دوران نوجوانی + فیلم

عیادت جمعی فرماندهان نظامی خراسان رضوی از جانبازان دفاع مقدس

بخش زیادی از مسیر ایلام به مهران قبل از ایام اربعین تکمیل می شود

شهیدانی چون حججی شاگردان مکتب عاشورایند

نامه احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه درمورد رییس مجلس

شرایط ثبت نام مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه ها

خرافه پروری به جای نوآوری ؛ آسیب استخوان سوز عزاداری های محرم

نظر آیت الله علم الهدی در مورد فیلم نفس

متخصصان جهادی گیلان از خروش نمی افتند+ عکس و فیلم

وابستگی حیات آمریکا به وجود مهاجرین نخبه جهان سومی

نماهنگ«برادر» با صدای پرویز پرستویی+فیلم

استاد حوزه علمیه: امر به معروف ونهی ازمنکر ضرورت جامعه اسلامی است

فصل دوم خدا چه آفریده به شبکه پویا می آید

خبر های جدید از صندوق ذخیره فرهنگیان !

فیلم/ پشتیبانی پرنده های آهنین ارتش از رزمایش های «محرم» و «حیدر کرار»

نجف آماده اربعین می شود

طرف توافق هسته ای ایران فقط آمریکا نیست

نشست خبری سخنگوی وزارت امورخارجه

جلسه فراکسیون امید با وزیر اقتصاد برای پیگیری مشکلات موسسات مالی برگزار می شود

شریعتمداری قاچاق 90 درصدی کالاهای وارداتی را تکذیب کرد

همه پرسی کردستان عراق ایجاد یک تنش و بحران طولانی مدت در منطقه است

130 مدرسه ی برکت در کشور افتتاح می شود

بازداشت مدیرعامل شرکت آذرآب با دستور دادستان اراک/ پیگیر استیفای حقوق کارگران هستیم

استاد حوزه علمیه: امر به معروف ونهی ازمنکر ضرورت جامعه اسلامی است

«آخرین درخواست» الجبوری برای حفظ وحدت عراق

همه پرسی کردستان عراق ایجاد یک تنش و بحران طولانی مدت در منطقه است

استخدام کارمند در آژانس مسافرتی کیمیا پرواز قرن

استخدام کمک حسابدار خانم در غرب و شمال غربِ تهران

استخدام نیروی اداری آشنا به زبان انگلیسی در قم

استخدام راننده با اتومبیل جهت آژانس در کیانمهر کرج

استخدام طراح خانم آشنا به چاپ و نرم افزار گرافیکی

استخدام مدرس زبان جهت آموزشگاه کودکان در کرج

یار قلی، مسن ترین یوز ایرانی دیده شد +عکس

اولین کسی که برای امام حسین (ع) غذای نذری داد که بود؟

بررسی وضعیت کیفیت «نان» در شورای شهر

منع عبور پروازهای اقلیم کردستان از آسمان ایران

پرواز جنگده های ارتش ایران در مناطق غربی این کشور +ویدئو

توضیح دادستان اراک درباره آخرین وضعیت پرونده کارخانه آذرآب

استخدام رزرویشن آقا با بیمه جهت شیفت صبح در تهران

استخدام فروشنده و حسابدار / ارومیه

استخدام کارگر آقا درسیستم صوتی و لاستیک مدرن/ عباس آباد

جمع بندی نهایی ابعاد اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان/ پترو فرهنگ در صدر تخلفات

سردار پاکپور: برخی عناصر ضد انقلاب در حواشی منطقه رزمایش محرم حضور داشتند

استخدام کارشناش فروش،باحقوق،پورسانت،مزایای بالا در تهران

اعلام تخلف جدید در پرونده احمدی نژاد

اعلام تخلف جدید در پرونده احمدی نژاد