مطالب مرتبط:
ارائه نامه سرگشاده نماینده همدان به وزیر آموزش و پرورش درخصوص صندوق ذخیره فرهنگیان
آموزش و پرورش تولید کننده ابزار کمک آموزشی نیست
فارس گزارش می دهد دورهمی مردان اول روابط عمومی آموزش و پرورش ایران/ از دست راست نجفی تا قاب عکسی به جای زاده حسین
کارت زرد آموزش و پرورش مازندران به 182 مدیر خاطی مدارس
نامه وزیر کشور به وزیر آموزش و پرورش/ ضرورت درج درس سوانح طبیعی در همه مقاطع تحصیلی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 ساعت 20:512017-09-13اجتماعي

وزیر آموزش و پرورش خبر داد تلاش دولت برای به صفر رساندن بدهی به فرهنگیان تا 2 سال آینده/ انتشار گزارش نهایی حادثه هرمزگان تا 3روز دیگر/ نیازمند کمک اولیا به مدارس هستیم


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت تلاش می کند بدهی به فرهنگیان را ظرف یکی دو سال آینده به صفر برساند، گفت: امروز مدارس به دلیل کمبود سرانه نمی توانند هزینه های خود را تأمین کنند و مجبور هستیم اعلام کنیم، - تلاش دولت برای به صفر رساندن بدهی به فرهنگیان تا 2 سال آینده/ انتشار گزارش نهایی حادثه هرمزگان تا 3روز دیگر/ نیازمند کمک اولیا به مدارس هستیم وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت تلاش می کند بدهی به فرهنگیان را ظرف یکی دو سال آینده به صفر برساند، گفت: امروز مدارس به دلیل کمبود سرانه نمی توانند هزینه های خود را تأمین کنند و مجبور هستیم اعلام کنیم، والدین در حد توان به مدارس کمک کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار آموزش و پرورش "، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش امشب در برنامه تهران 20 سیما، با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: تا چند روز دیگر بیش از 13 میلیبون دانش آموز در نزدیک به 105 هزار مدرسه سال تحصیلی خود را آغاز می کنند؛ ضمن اینکه نزدیک به 138 میلیون جلد کتاب نیز توزیع شده و در شهر تهران نیز از 25 شهریور توزیع می شود.

وی در خصوص معوقات فرهنگیان به ویژه معوقات مربوط به سال 88 افزود: به دلیل کسری بودجه ای که آموزش و پرورش با آن مواجه بوده است، بخشی از مطالبات فرهنگیان از سال های پیش باقی مانده است؛ البته در حوزه بازنشستگان برخی از فرایندهای مالی پس از بازنشستگی، از حوزه آموزش و پرورش خارج می شود.

وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: دولت این جدیت را دارد تا معوقات فرهنگیان را به صفر برساند و امیدواریم ظرف یک تا 2 سال آینده بدهی ها را به صفر برساند.

بطحایی در خصوص آخرین وضعیت دانش آموزان حادثه دیده هرمزگانی ، تصریح کرد: بعد از بروز این حادثه دو کار را شروع کردیم؛ یکی گزارش کوتاه مدت بود و در آن تأکید داشتیم که آیا ضوابط آیین نامه های مربوطه رعایت شده است و آیا قصوری در این خصوص وجود داشته که این گزارش آماده شده و 2 روز پیش منتشر شد.

وی یادآور شد: تیم دیگری را خارج از معاونت پرورشی و فرهنگی تشکیل دادم و دیروز گزارش مقدماتی دادند و ظرف سه روز آینده گزارش نهایی منتشر می شود؛ ضمن اینکه مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و دادستانی به این موضوع ورود کرده اند و تیم مشترکی از دستگاه های مرتبط تشکیل شده است.

وزیر آموزش و پرورش ابراز داشت: بنده به عنوان وزیر تکلیف قانونی و شرعی دارم تا اولاً دانش آموزان و مربی ای که در این حادثه فوت شده اند، به حقوق خود برسند؛ ضمن اینکه 8 نفر از دانش آموزان کماکان مجروح بوده و در بیمارستان بستری هستند؛ البته وزارت بهداشت نیز مجدانه موضوع را دنبال می کند.

*اجرای کنترل کیفیت مدارس در سال تحصیلی جدید بطحایی در خصوص افزایش کیفیت در آموزش و پرورش ، متذکر شد: درست است که آموزش و پرورش امروز با محدودیت هایی مواجه است، اما این دلیل نمی شود تا از کیفیت غفلت کنیم؛ ضمن اینکه یکی از برنامه هایی که ظرف سال تحصیلی جدید آن را عملیاتی خواهیم کرد، این است که با توجه به امکانات و نیروی انسانی مدارس بررسی کنیم که سطح کیفیت آنها کجا است و چرا بین مدارس دولتی و غیر دولتی تفاوت وجود دارد و قرار است کیفیت لازم را بالا ببریم.

وی اضافه کرد: بخشی از افزایش کیفیت به این موضوع است که محتوایی که به دانش آموزان ارائه می شود، در زندگی اجتماعی آنها مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ مانند مهارت زندگی و سبک زندگی ایرانی و اجتماعی؛ در نتیجه باید بخشی از سبد یادگیری آنها را خالی کنیم و از مهارت ها و الگوی زندگی ایرانی و اجتماعی آن را پر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برای افزایش کیفیت باید این مسیر را جدی تر جلو ببریم، گفت: ما به عنوان دولت و حاکمیت فضایی در آموزش ایجاد کردیم که اولیای دانش آموزان ناخواسته به این سمت می روند که از دوره ابتدایی دانش آموزان را برای موفقیت در کنکور آماده می کنند.

*اجرای برنامه های فوق برنامه در کنار کتب درسی بطحایی با اشاره به برنامه ها برای افزایش کیفیت در آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: در طول سال تحصیلی جدید قصد داریم، در کنار کتاب های درسی برنامه های فوق برنامه ناظر بر کیفیت را که طراحی کرده ایم، اجرا کنیم.

وی متذکر شد: این مهارت ها مانند آموزش محیط زیست و مصرف آب است که باید آموزش تکمیلی را در کنار کتاب های درسی به دانش آموزان ارائه دهیم و معلم باید به روش فعال این موضوعات را به دانش آموزان آموزش دهد که این برنامه را در دست اجرا داریم و چهار تا پنج مفهوم در این خصوص را مدنظر داریم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به موضوع مهارت آموزی به دانش آموزان، افزود: وقتی دانش آموزان از مدرسه بیرون می آیند از یکسری مهارت هایی که باید یاد بگیرند، بی بهره هستند؛ در حالی که یکی از برنامه های پنجم توسعه که برای آموزش و پرورش وضع شده، این بوده است تا دانش آموزان یک مهارت را آموزش ببینند.

* آموزش یک یا دو مهارت به دانش آموزان بطحایی با اشاره به همکاری آموزش و پرورش با سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش مهارت به دانش آموزان، عنوان کرد: آموزش پودمان هایی شامل مجموعه ای از دو تا سه مهارت که یک مهارت را ایجاد می کنند، از سال گذشته با کمک این سازمان شروع شده است و ما امیدواریم امسال یک یا دو مهارت را به اجرا درآوریم.

وی با بیان اینکه دانش آموزان نیاز دارند در زندگی فردی و اجتماعی در سطحی از مهارت، از ابزار و امکانات استفاده کنند، گفت: دانش آموزان باید در مدرسه چیزهایی را فرا گیرند که در بیرون از مدرسه به آن نیاز دارند؛ مانند مهارت تفکر، گفت وگو کردن، مطالعه کردن، صبور بودن و مدارا کردن که متأسفانه این موضوعات را در مدارس کمتر تمرین می کنیم.

* در مدارس غیر دولتی تخلفاتی در خصوص شهریه وجود دارد وزیر آموزش و پرورش در خصوص گلایه مردم از شهریه بالای مدارس غیردولتی متذکر شد: الگویی برای شهریه مدارس تهیه شده بود که باید اجرا می شد؛ البته تخلفاتی وجود دارد که بنده اخیراً به معاون مشارکت ها و مدارس غیر دولتی تأکید کردم با اعزام بازرسان به این مدارس این زمینه را فراهم کنند تا مدارس یاد شده براساس الگوی تعیین شده شهریه دریافت کنند.

بطحایی بیان داشت: مدل و الگوی این مدارس بسته به هزینه هایی است که این مدارس دارند در شهرهای مختلف متغیر است و این مدل هر سال تهیه می شود، اما بنده تأیید می کنم که در برخی مدارس غیردولتی از این مدل تخطی می شود.

وی در خصوص مدارس دولتی و نحوه رسیدگی به تخلفات آنها اظهار داشت: تشکیلاتی را در مناطق، استان و وزارتخانه داریم که اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات است و به تخلفات انجام شده رسیدگی می کند؛ البته مردم باید به حقوق خود در مدارس آگاه باشند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد دانش آموزان از سال گذشته روبه صعود گذاشته است، گفت: تا سال 1400 تعداد دانش آموزان به 14.

5 میلیون می رسد و افزایشی برابر یک میلیون و 200 هزار دانش آموز خواهیم داشت.

*مجبور هستیم از کمک اولیا به مدارس استفاده کنیم بطحایی در خصوص کمک های اولیای دانش آموزان به مدارس دولتی ، افزود: ای کاش می توانستیم تمام هزینه های مدارس را تأمین کرده و اعلام می کردیم، هیچ ولی دانش آموزی حتی کمک داوطلبانه نیز به مدارس نداشته باشد، اما امروز این شرایط مهیا نیست و به دلیل کمبود سرانه مدارس، آنها نمی توانند هزینه های خود را تأمین کنند و مجبور هستیم اعلام کنیم، والدین در حد توان به مدارس کمک کنند که امیدواریم روزی برسد که اعلام کنیم نیازی به کمک والدین نداریم.

وی در خصوص انتقاد از عدم توجه به جوان گرایی در آموزش و پرورش ، یادآور شد: سیاست کلی دولت توجه به جوان گرایی است و ما نیز در آموزش و پرورش به این سمت می رویم و یقین دارم حتماً میانگین سنی مدیران آموزش و پرورش در سال آینده کاهش می یابد.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/a0xftk نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: آموزش و پرورش - وزیر آموزش و پرورش - فرهنگیان - فرهنگی - آموزش - گزارش - آینده - وزیر - دانش آموز - حادثه - مدارس - هرمزگان - دانش آموزان - دولت - آغاز سال تحصیلی - امروز - منتشر - بازنشستگان - توزیع - تهران - هزینه - کسری بودجه - قوه قضاییه - شهر تهران - نامه - خبرنگار - مطالبات - برنامه - والدین - شهریور

آخرین اخبار سرویس:
ورود غیر مجاز به عراق 3 سال زندان دارد

فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها درآبان ماه 96

اعزام 370 دانش آموز نهاوندی به اردوی راهیان نور

خبر خوش سردار کمالی برای سربازان و مشمولان غایب

ارائه 15هزار خدمت در بیمارستان صحرایی لردگان

فراخوان مشمولان فارغ التحصیلان دانشگاه ها درآبان ماه 96

تامین ایمنی محورهای جاده ای جهت تسهیل سفر زائران اربعین

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درآموزش و پرورش ناحیه یک کرج آغاز شد

عزیمت کاروان راهیان نور ملکان به مناطق عملیاتی شمال غرب

800 مدرسه در استان کرمان نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارند/

محور خسروی برای تردد زائران اربعین بازگشایی شد

تردد زائران اربعین منوط به همراه داشتن ویزا و گذرنامه

دستگیری 9 شکارچی غیر مجاز پرندگان

خبر خوش سردار کمالی برای سربازان و مشمولان غایب 

طرح "مکمل یاری آهن و ویتامین" در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور

580 هزار دانش آموز در مدارس استان کرمان تحصیل می کنند

فراخوان مشمولان فارغ التحصیلان دانشگاه ها درآبان ماه 96

38 درصد آلودگی هوای کرج از اتوبوس ها است

رییس پلیس راهور قصرشیرین: نیروی انتظامی ویژه اربعین در قصرشیرین مستقر می شود

رویکرد خلاقانه به گردشگری مروج فرهنگ ایرانی است

معاون ستاد بازسازی عتبات در گفت وگو با فارس: تمامی هزینه های اسکان و تغذیه زائران ایرانی مردمی است/ لزوم دقت زائران در دریافت خدمات از موکب ها

2 ورودی جدید در خط 4 مترو تهران راه اندازی شد

حجم بارش های کشور به 8.6 میلیمتر رسید

حفاظت از محیط زیست با مشارکت مردم و مسوولان قابل تحقق است

افزایش موکب آذربایجان غربی نسبت به سال گذشته

2 ورودی جدید در خط 4 مترو تهران راه اندازی شد

جزییات چگونگی دریافت گواهینامه رانندگی توسط مشمولان غایب

تمدید مهلت ثبت نام آزمون رشد پیام نور

سرانه ورزشی تیران و کرون 78سانتی مترمربع کمتر از میانگین کشوری است

از رستوران معلق برج العرب تا ستاره های درخشان سواحل مالدیو+تصاویر

فارس از وضعیت آب و هوا گزارش می دهد کاهش دما در سواحل خزر از فردا و بارش در برخی مناطق/آسمان تهران فردا صاف است

راه اندازی 2 ورودی جدید در خط 4 مترو تهران

تردد زائران اربعین با همراه داشتن ویزا و گذرنامه امکان پذیر است

در رکاب پرندگان مهاجر

حیوانات سفید

آذربایجان غربی آماده استقبال از زائران خارجی اربعین

سردترین مرکز استان در کشور کدام است؟

عملیات تولید کمپوست شهری از پسماندهای تر در پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی

مجوز نصب آسانسور در موزه استاد صنعتی را چه کسی صادر کرد؟

مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد

جنگل های هیرکانی یک قدم به ثبت جهانی نزدیکتر شد

10 هزار شهروند همدانی زیر چتر سوادآموزی قرار می گیرند

سامانه جریمه هوشمند به طور جدی در پلیس در حال توسعه است 

این سطل زباله هوشمند گرد و خاک محیط را می بلعد+ عکس

طرح « پیک دانش» در گیلان افتتاح شد

در 6 ماهه اول امسال 33 نفر تعداد کشته های جاده ای کمتر شده است

خارپشت کُشی به بهانه درمان منبع علمی ندارد

محور خسروی برای تردد زائران امسال بازگشایی شده است

افتتاح سالن چند منظوره گلدشت شرقی خرم آباد

پروژه تقاطع غیر همسطح قرآن 87 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

تحصیل بیش از 200 هزار دانش آموز تهرانی در مدارس غیردولتی

تردد زائران منوط به همراه داشتن ویزا و گذرنامه/آمادگی مرزبانان برای خدمات رسانی به زائران

هزینه سفر به آتن چقدر است؟

پرحادثه ترین جاده کشور برای فصل سرما آماده می شود

عشق ورزیدن به موسیقی| عکس

پردیسان «دماغ عملی» پایتخت نشود

راه اندازی 20 موکب از استان یزد در راهپیمایی اربعین حسینی

مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد

اطلاعیه سازمان حج و زیارت درباره هزینه ثبت نام زائران اربعین

رییس پلیس راه راهور ناجا: در 6 ماهه اول امسال 33 نفر تعداد کشته های جاده ای کمتر شده است

رفع اختلال سامانه سماح

راه اندازی دانشکده خوشنویسی

بیش از 40 درصد مناطق معدنی جهان، تیپ کوهزادی است

تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پیام نور

توصیه های مهم به زائران اربعین حسینی

موردی از مرگ پرندگان در مناطق زیستگاهی آذربایجان غربی مشاهده نشد

اجرای طرح بهداشت روان در مدارس آستارا

مهلت ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد

تردد زائران منوط به همراه داشتن ویزا و گذر نامه / آمادگی مرزبانان برای خدمات رسانی به زائران اربعین

رییس پلیس راهور ناجا: محور خسروی برای تردد زائران امسال بازگشایی شده است

افتتاح مرکز مشاوره آموزش و پرورش در بشرویه

اعزام 140روحانی به عراق در اربعین

میراث فر هنگی روی ویبره

پیاده روی خانوادگی در جلگه ماژان

عکس های نشنال جئوگرافیک از حیوانات

حماسه 30مهرالگویی برای نسل جوان

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پیام نور تمدید شد

فردا؛ آغاز ثبت نام جدید تشرف به عتبات عالیات در گیلان

طعم خوش ریاضی در چابهار

اعزام اولین گروه از نیرو ها برای پاکسازی به شهر های نجف و کربلا

تصویری از الناز شاکردوست در میان بادیگاردهایش

مشارکت خیران برای ساخت مدارس کهگیلویه

اهدای 440بسته تحصیلی ویژه دانش آموزان مددجو

مشکلات کیانمهر کرج مرتفع شود/ نارضایتی شهروندان منطقه 12 کرج از تردد خودروهای سنگین و ماشین های حمله زباله

هنرستان ها سال تحصیلی آینده 3 ساله می شود

مشارکت 1200 مولف در تألیف کتب درسی فنی و حرفه ای و کاردانش

بسیاری از نقدها به کتب درسی درست نبود/ آموزش و پرورش متعلق به هیچ فرد و گروهی نیست

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پیام نور تمدید شد

نشست خبری طرح قرآنی «شمیم دانش»

برنامه محوری و اخلاق مداری سرلوحه فعالیت های آموزش و پرورش است

برگزاری کلاس تخصصی آموزش صوت و لحن قرآن از سوی سرای ذکر

برپایی 2 موکب قرآنی در قصرشیرین

تاکید رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام بر ساماندهی پارکینگ های مهران

اعزام اولین گروه از نیروهای شهرداری برای خدمات رسانی به زائرین اربعین

دلایل حذف برخی تصاویر و مطالب از کتاب های درسی چیست؟

کاهش و دما و بارش باران در استان های ساحلی خزر

کاهش دما و بارش باران در استان های ساحلی خزر

معاون انتظامی استان کرمانشاه: 58 گیت برای تردد زائران در مرز خسروی پیش بینی شده است

دانش آموزان خارجی و ایرانی کنارهم مشغول تحصیل هستند

اختصاص 300دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران اربعین/اصلاح 8 نقطه پرخطر جاده ای

بیش از 550 واقعه طلاق در خراسان جنوبی ثبت شد

"شهرکرد" سردترین مرکز استان کشور اعلام شد

ورود تست زنی به مدارس یعنی تعطیلی زندگی دانش آموزان

خالق زیبایی های شهر مجسمه ها درگذشت

تردد زائران منوط به همراه داشتن ویزا و گذر نامه

انتقاد وزیر آموزش و پرورش از کتاب های درسی

کاهش و دما و بارش باران در استان های ساحلی خزر

منطقه گردشگری ارتکند کلات بهشت گمشده خراسان رضوی

زائران آذربایجان غربی از مرز خسروی وارد عراق می شوند

رتبه های کسب شده دانش آموزان در اوقات فراغت تابستان سال جاری قابل تقدیر است

کاهش دما و بارش باران در استان های ساحلی خزر

کاهش و دما و بارش باران در استان های ساحلی خزر

هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس

تردد زائران منوط به همراه داشتن ویزا و گذر نامه / آمادگی مرزبانان برای خدمات رسانی به زائران اربعین

همه خدمات جاده نجف-کربلا را در اپلیکیشن «زائر» ببینید+دانلود

المپیاد ورزشی دانش آموزان گچساران آغاز شد

در مسیر اربعین/آغاز طرح خدمات جمعیت هلال احمر خوزستان به زائران اربعین

عمارت های تاریخی و باشکوه تبریز را بشناسیم + تصاویر

اعزام اولین گروه از نیرو ها برای پاکسازی، رفت و روب و خدمات رسانی به شهر های نجف و کربلا

طبیعتی پوشیده از مه

احتمال بروز گرد و غبار در جنوب غرب کشور/عبور موج بارشی مدیترانه از اوایل هفته آینده

هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس

عکس : موتورسیکلت برقی با برد 320 کیلومتر و زمان شارژ یک ساعت

دانش آموزان پسر زابلی عازم مناطق جنگی جنوب کشور شدند + عکس

آمادگی مرزبانان برای خدمات رسانی به زائران اربعین

در مسیر اربعین/حضور در مراسم اربعین فقط با گرفتن روادید+فیلم

تصاویری بسیار زیبا از دنیای حیوانات (30 مهر)

سرعت پاسخگویی کتب درسی به نیازهای فردی و اجتماعی پایین است

جاده کرج – چالوس امشب مسدود می شود

ریزش کوه و بسته شدن جاده سیرجان – حاجی آباد

فراخوان نظرخواهی برای انتخاب و انتصاب مدیران واحدهای آموزشی

مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری: بسیاری از نقدها به کتب درسی درست نبود/ آموزش و پرورش متعلق به هیچ فرد و گروهی نیست

ممنوعیت تبلیغات بر روی بدنه و شیشه ناوگان حمل و نقل عمومی

تصویری زیبا از طلوع خورشید بر فراز کربلا "بین الحرمین"

امسال بیش از 10 هزار همدانی باسواد می شوند

راه اندازی 51 رشته جدید هنرستانی در سیستان و بلوچستان

یاقوت انبوه

آغاز نشست استانداران ایلام و واسط

تصاویر/ دیدار بادران تهران و شهرداری ماهشهر

عکس/فرو ریختن سقف مدرسه در قلعه گنج

مغایرت بی.آر.تی پایتخت با استاندارهای جهانی / مطالعات جدید برای استفاده از اتوبوس های تندرو برقی

استخدام مددکار(مددکاری،پژوهشگری،اجتماعی،روانشناسی)/اردبیل

ملو کاکتوس پرورش دهید!

نیازمندی های استخدامی قم 30 مهر 96

روستایی بدون یک متر آسفالت؛ اهالی «کنده ای» محرومیت به ارث می برند

سوارکاری قزوین در حال پرش از موانع و مشکلات

وضعیت جوی در اصفهان پایدار می ماند

اعزام دانش آموزان شیرازی به سرزمین راهیان نور

غربت عمارت تاریخی کلاه فرنگی در گذر زمان/ آب هایی که از سرچشمه مشکل دارد

شروع آموزش رسمی قرآن ویژه دانش آموزان اول ابتدایی در مشهد

تردد زائران منوط به همراه داشتن ویزا و گذر نامه / آمادگی مرزبانان برای خدمات رسانی به زائران اربعین

دانش آموزان استان اردبیل رتبه دوم رشد عملکرد در نتایج امتحانات نهایی را کسب کردند

موفقیت طرح ستاد زیست فناوری در کاهش معضل آلودگی هوای پایتخت

سوارکاری قزوین در حال پرش از موانع و مشکلات

انتخاب و انتصاب مدیران واحدهای آموزشی در فراخوان جدید آموزش و پرورش

وضعیت جوی در اصفهان پایدار می ماند

ثبت 554 واقعه طلاق در خراسان جنوبی

همایش ملی "گامی به سوی تحقق توسعه پایدار" در بجنورد برگزار می شود

مراسم قرآن آموزی کلاس اولی ها

هزینه جاری هر دانش آموز چقدر است؟

پیش بینی تردد 1.5 میلیون زائر اربعین حسینی از شهرستان اسلام آبادغرب

دلایل حذف برخی تصاویر و مطالب از کتاب های درسی

دلایل حذف برخی تصاویر و مطالب از کتاب های درسی

سرعت تغییرات کتاب درسی برای پاسخگویی به نیازهای فردی و اجتماعی پایین است

علت نامگذاری ماه صفر چیست؟

استخدام مدیر پشتیبانی آقا در یک شرکت معتبر در تهران

جلسه ستاد بحران در پی حادثه رانش کوه منطقه منبع آب اهواز تشکیل می شود

بطحایی:چرا معلم کلاس اول باید کتاب کمک درسی تجویز کند؟

30 مهر، حماسه ای فراموش نشدنی غیرت دانش آموزان همدانی خالق واقعه تاریخی 13 آبان

ورود تعزیرات به ساماندهی بلیط اربعین

شهرداری طرحی برای جمع آوری کودکان کار و خیابان ندارد

وزیر آموزش و پرورش: سرعت پاسخگویی کتب درسی به نیازهای فردی و اجتماعی پایین است/ کتب کمک آموزشی نظام آموزشی ما را تهدید می کند

کتاب های کمک آموزشی، اهداف برنامه های درسی را تهدید می کند

هزینه جاری هر دانش آموز چقدر است؟

تصاویر/ دیدار ماشین سازی تبریز و اکسین البرز

استخدام کارمند اداری در درمانگاه تخصصی داخلی خاص شرق/تهران

امشب؛ کرج-چالوس مسدود می شود

بطحایی: آموزش و پرورش بدون مشارکت بخش غیردولتی به سرانجام نمی رسد

جلسه ستاد بحران در پی حادثه رانش کوه منطقه منبع آب اهواز تشکیل می شود

بازنگری کتاب درسی دوره اول ابتدایی

احداث سه باغ صخره ای جدید در منطقه 7

خودگردانی مدارس بر اساس منابع صفر/ تکلیف مدارس دولتی مشخص نیست

دستورالعمل طب سنتی برای پیاده روی اربعین

آماده سازی 6 هزار متر زمین در مرز مهران، برای برپایی موکب های سازمان اوقاف

آغازالمپیاد درون مدرسه ای در ریگان

جولان گدایان شیک پوش !

پیش بینی وضع هوای استان خوزستان در 30 مهرماه

تنوع ارتفاعی منحصر به فرد ایران مزیتی طبیعی برای گردشگران

مانور پدافند غیرعامل در مدارس استان لرستان اجرا می شود

محور کرج - چالوس امشب مسدود می شود

انتقاد بطحایی از معلمان دوره ابتدایی/استفاده از کتاب های کمک آموزشی نقیصه است

اعزام 2 کاروان راهیان نور دانش آموزی از گیلان

18روز مانده تا اربعین

دستورالعمل انتخاب مدیران واحدهای آموزشی اعلام شد

نصب آسانسور در موزه صنعتی بدون ضوابط بناهای تاریخی انجام شده است

هوای تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس

تصاویر تکان دهنده از کوه زباله در دریاها +تصاویر

باران پراکنده سواحل خزر را در برمی گیرد

احمقانه ترین تصاویر در دنیای حیوانات

وزیر آموزش و پرورش خبر داد تلاش دولت برای به صفر رساندن بدهی به فرهنگیان تا 2 سال آینده/ انتشار گزارش نهایی حادثه هرمزگان تا 3روز دیگر/ نیازمند کمک اولیا به مدارس هستیم

وزیر آموزش و پرورش خبر داد تلاش دولت برای به صفر رساندن بدهی به فرهنگیان تا 2 سال آینده/ انتشار گزارش نهایی حادثه هرمزگان تا 3روز دیگر/ نیازمند کمک اولیا به مدارس هستیم