مطالب مرتبط:
مولوی عبدالحمید: نامه رهبری را قاب کنید و بالای سرتان بزنید/ خوب بود اگر زنی میان وزرا بود/ فقر اقتصادی و فرهنگی نتیجه تبعیض است/اهل سنت را استخدام نیروهای مسلح کنید تا شهدای مرزبان فقط از عزیزان شیعه نباشند /اصلاح طلبان انتظارات را برآورده کنند
اهل سنت را استخدام نیروهای مسلح کنید تا شهدای مرزبان فقط از عزیزان شیعه نباشند /اصلاح طلبان انتظارات را برآورده کنند/ممکن است در انتخابات بعدی از اصولگرایان حمایت کنیم
مولوی عبدالحمید: نامه رهبری را قاب کنید و بالای سرتان بزنید/ خوب بود اگر زنی میان وزرا بود/ فقر اقتصادی و فرهنگی نتیجه تبعیض است/ اهل سنت همه با خشونت مخالف هستند
مولوی عبدالحمید:ممکن است در انتخابات آینده از اصولگرایان حمایت کنیم/برگ برنده جناب روحانی، آرای اهل سنت بود
سیدمحمد خاتمی نخ تسبیح جریان اصلاحات است/ اصلاح طلبان باید به فکر چهره سازی برای آینده باشد/ کلید موفقیت حفظ انسجام و ائتلاف است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 ساعت 13:252017-09-13سياسي

اصلاح طلبان موفق به برآورده کردن خواست های اهل سنت نشدند/ مولوی عبدالحمید تحت فشار است


مولوی عبدالحمید به دلیل شرکت در انتخابات و توصیه به انتخاب نام حسن روحانی بسیار تحت فشار قرار دارد، حتی در مورد من هم این مسئله صدق می کند زیرا در تمام انتخاباتی که برگزارشده مردم را امیدوار کرده ام، - اما پس از اعلام نتیجه حتی وزرا آقای روحانی دیداری نداشتند در مراسم تحلیف هم اهل سنت را برای دعوت به آن قابل ندانستند.

چنین رفتاری در بین مردم آثار منفی برجا گذاشته و به شدت معترض هستند و مطرح می کنند که اگر ما به رییسی رأی می دادیم حداقل به لحاظ اقتصادی پشتیبان و حامی داشتیم.

رویداد24"- عضو حزب اتحاد ملت گفت: مولوی عبدالحمید به دلیل شرکت در انتخابات و توصیه به انتخاب نام حسن روحانی بسیار تحت فشار قرار دارد، حتی در مورد من هم این مسئله صدق می کند زیرا در تمام دوران انتخابات مردم را امیدوار کرده ام، اما پس از اعلام نتیجه حتی وزرا آقای روحانی دیداری نداشتند در مراسم تحلیف هم اهل سنت را برای دعوت قابل ندانستند.

چنین رفتاری در بین مردم آثار منفی برجا گذاشته و به شدت معترض هستند و مطرح می کنند که اگر ما به رییسی رأی می دادیم حداقل به لحاظ اقتصادی پشتیبان و حامی داشتیم.

اقلیت اهل سنت همواره در تصمیم گیری های مهم مانند انتخابات تأثیرگذار بودند و از سال 76 اصلاح طلبان را موردحمایت قراردادند و در میزان موفقیت کاندیداهای معرفی شده از سوی آنان مؤثر واقع شدند، اما آنچه این روزها مسببات گله این جمعیت 6 میلیونی را به وجود آورده، عدم تحقق وعده ها بوده است.

این مسئله به قدری سبب رنجش شهروندان اهل سنت در کشور شده که اصولگرایان درصدد برآمده بودند تا بازی را در انتخابات ریاست جمهوری با در دست داشتن این حربه به نفع خود پیش ببرند و بر اساس گفته مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت از سوی این طیف سیاسی به آنان گفته شده بود که با توجه به عدم تحقق وعده ها از سوی اصلاح طلبان در سال های گذشته از اصولگرایان حمایت به عمل آورند.

گرچه آنان با این ترفند پیش نرفتند و به مهم ترین عامل پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه مبدل شدند، اما عدم انتخاب هیچ فردی از اهل سنت در هیئت دولت حتی در سطح مدیریت سبب شده است تا مجدد وعده ها را یادآوری کنند و آن ها را مورداشاره قرار دهند.

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان در گفت وگویی مطرح کرده است" که اهل سنت با خشونت مخالف اند بافرمان رهبری درباره رفع تبعیض، دیگر هیچ عذری قابل قبول نیست این امکان وجود دارد که در انتخابات آینده از اصولگرایان حمایت کنیم.

برگ برنده جناب روحانی، آرای اهل سنت بود، اصلاح طلبان انتظارات را برآورده کنند.

گفتنی است ابراهیم رییسی، جدی ترین رقیب حسن روحانی در انتخابات طی روزهای گذشته مهمان مولوی عبدالحمید بوده که این خود می تواند یکی از نشانه های شروع فراهم کردن زمینه های انتخابات 1400 باشد.

جلال جلالی زاده، نماینده مردم در مجلس ششم و عضو حزب اتحاد ملت در گفت وگو با رویداد24" در رابطه با انتقاد اهل سنت از اصلاح طلبان گفت: اهل سنت از سال 76 بدون هیچ شرط و شروطی اصلاح طلبان را موردحمایت خود قراردادند و همواره تعیین کننده پیروزی آنان به حساب می آمدند، اما متأسفانه آن طور که لازم بود اصلاح طلبان موفق به برآورده کردن خواست های اهل سنت نشدند.

درحالی که زمانی که اقوام مختلف وارد یک ائتلاف سیاسی یا انتخاباتی می شوند باید به تعهدات پایبند بود و در تقسیم سهم و ثمره کار همه را موردتوجه قرارداد.

وی در ادامه اضافه کرد: حمایت اهل سنت از اصلاح طلبان حتی موجب یک نوع واکنش از سوی اصولگرایان شده است، به خصوص در ارگان ها و نهادهایی که در اختیار این طیف سیاسی قرار دارد.

آنان با بهانه عدم گرایش سیاسی اهل سنت به اصولگرایان نسبت به آنان اجحاف می کنند و حتی مطرح کرده اند به دلیل عدم تحقق وعده های اصلاح طلبان یک بار از اصولگرایان حمایت به عمل آورید و رفتار این طیف سیاسی با خود را مورد آزمایش قرار دهید.

نماینده مردم در مجلس ششم در این رابطه اظهار داشت: مولوی عبدالحمید به دلیل شرکت در انتخابات و توصیه به انتخاب نام حسن روحانی بسیار تحت فشار قرار دارد، حتی در مورد من هم این مسئله صدق می کند زیرا در تمام دوران انتخابات مردم را امیدوار کرده ام، اما پس از اعلام نتیجه حتی وزرا آقای روحانی دیداری نداشتند در مراسم تحلیف هم اهل سنت را برای دعوت قابل ندانستند.

چنین رفتاری در بین مردم آثار منفی برجا گذاشته و به شدت معترض هستند و مطرح می کنند که اگر ما به رییسی رأی می دادیم حداقل به لحاظ اقتصادی پشتیبان و حامی داشتیم.

این عضو حزب اتحاد ملت در این خصوص که چه تضمینی برای تحقق به وعده های اصولگرایان وجود دارد، بیان کرد: البته به قول های اصولگرایان هم نمی توان اعتماد کرد، اما ازآنجاکه چندین بار تجربه اصلاح طلبان تکرار شده و نتیجه نگرفتند اهل سنت بر این اعتقادند که یک بار هم اصولگرایان را مورد تجربه قرار دهند، ولی امیدوار هستم که رویگردانی اهل سنت از اصلاح طلبان به وقوع نپیوندد.

جلالی زاده در خصوص علت انتظارات اهل سنت از اصلاح طلبان درحالی که دولت در اختیار آنان نیست، توضیح داد: اهل سنت سنخیتی با آقای روحانی ندارند به دلیل وعده هایی اصلاح طلبان به او اعتماد کردند بنابراین لازم است که این طیف سیاسی به آقای روحانی فشار وارد کند تا این پشتیبانی را از دست ندهد.

اهل سنت هم به دنبال منافع خود است همان طور که تمام طیف های سیاسی چنین هستند و آنان نمی توانند چندین سال بر اساس وعده های اصلاح طلبان رفتار کنند و درنهایت هم چیزی نصیبشان نشود.

وی در ادامه اضافه کرد: انتخاب یک مدیر در آموزش وپرورش چه مشکلی می تواند به وجود آورد؟ همیشه عدم به کارگیری اهل سنت را به گردن دستگاه های امنیتی می اندازند؛ بنابراین این دوره برای آقای روحانی، اصلاح طلبان و اهل سنت بسیار حساس است و درصورتی که اقدامات اساسی و خوبی محقق نشود یک مخالفت ناامیدکننده ای حاکم خواهد شد که به نفع کشور هم نیست.

نماینده مردم در مجلس ششم در رابطه با حضور ابراهیم رییسی به عنوان مهمان مولوی عبدالحمید به معنای زمینه سازی برای انتخابات 1400 یادآور شد: دور از انتظار نیست، حتی آقای رییسی پیش از انتخابات کسانی برای جلب حمایت فرستاده بود و درصورتی که از او حمایت به عمل می آوردیم احتمال موفقیتش با توجه به امکاناتی که در اختیار داشت بعید نبود.

این عضو حزب اتحاد ملت دراین باره مشکلات موجود برای عدم به کارگیری اهل سنت، تصریح کرد: کسانی که قدرت در دست می گیرند متأسفانه یاران خود را فراموش می کنند حتی در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی، او موفق به انتخاب یک بخشدار هم نشد.

دستور داده می شد، اما موردتوجه قرار نمی گرفت.

اهل سنت تا به امروز حتی یک رییس دانشگاه هم نداشته این حوزه ها در اختیار اصلاح طلبان قرار دارد و آن ها هیچ بهانه ای برای عدم اجرا ندارند، حداقل باید اعلام کنند که توانایی اجرا خواسته ها را ندارند.


کلید واژه ها: انتخاب - انتخابات - اهل سنت - انتخابات ریاست جمهوری - اصلاح طلبان - روحانی - شرکت در انتخابات - اصولگرایان - حسن روحانی - مولوی - ریاست جمهوری - مراسم تحلیف - امام جمعه - مردم - اصلاح - حمایت - اقتصادی - وعده - جمهوری - توصیه - تحلیف - مراسم - تصمیم گیری - جمعه - امام - موفق - منفی - زاهدان - مدیریت - موفقیت

آخرین اخبار سرویس:
مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی داخل سالن در ترکمنستان

تلاش دولت اشرف غنی برای مهندسی انتخابات آینده افغانستان

ابطحی در گفت وگو با فارس: رسیدگی به دو گزارش درباره مدرک تحصیلی حسین فریدون به تعویق افتاد

توضیح کدخدایی درباره توقف فعالیت عضو زرتشتی شورای شهر یزد:خلاف شرع است

یادداشت/حجت الاسلام واحدجوان دین شناسی سخت است/نهی از منکری به نام امر به معروف

نهاد کتابخانه های عمومی کشور بیش از 448 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

«مقامات سیاسی» مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان نمی شوند

برپایی ایستگاه فرهنگی با موضوع دفاع مقدس و ماه محرم در گمرک بیله سوار ویژه گردشگران جمهوری آذربایجان

توضیح سخنگوی شورای نگهبان درباره ماجرای عضو زرتشتی شورای شهر

تصاویر/ استقرار"سامانه S300" در قلب تهران

ترامپ نمی فهمد و نخواهد فهمید که دنیا تغییر کرده است/ترامپ نیم قرن از حوادث دنیا عقب است

ایجاد دیوارهای بتنی در ضلع شرقی مجلس

سروده جدید محمد مهدی سیار اولین درس عشق: بابا آب!/ کربلا تا دمشق: بابا آب!

مجلس با طرح بیمه مؤسسان و مدیران آموزشگاه های فنی حرفه ای آزاد مخالفت کرد

مرثیه سرایی حاج محمود کریمی در شب سوم محرم الحرام 1439 + صوت

سرلشکر موسوی هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی ندارد

نقد و بررسی شعر دفاع مقدس در نشست شعری برای جنگ

استقرار «سامانه اس300» و « اس200» در قلب تهران+ تصاویر

برداشت از صندوق توسعه ملی به کجا رسید؟

ابتهال حب الحسین مرحوم طه الفشنی با کیفیت بالا+صوت

واعظ آشتیانی: احمدی‎نژاد طرفداران زیادی دارد/رای دادن چشم بسته به یک لیست سی نفره موفقیت نیست

علت حرکت امام حسین(ع) به سوی کوفه

اشتاین مایر:حق رای، حق شهروندی است؛ در انتخابات شرکت کنید

همایش«لبیک یا حسین (ع)» در مسجد عباس بن علی (ع )بوشهر

معترضان به سازمان سنجش مقابل مجلس تجمع کردند

شهرداری بی وقفه در صدد برون رفت از شرایط خطرناک مالی است

آغاز مراسم تشییع پیکر زنده یاد نادر گلچین

برای انتخابات 1400 کاندیدایی قویتر از لاریجانی داریم

افتتاح نگارخانه «شهید محمدرضا نوربهشت» در اراک

بازگشت جناب خان به «خندوانه»؟ /عکس

اولین عکس واقعی امیر کبیر

اسامی رسانه های متقاضی حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

دفاع مقدس در امتداد حماسه حسینی بود

سخنان ترامپ ناشی از شکست های پی در پی در مقابل ملت ایران است

دمشق/آیین آغاز سال تحصیلی جدید در مجتمع آموزشی امام خمینی(ره)

از سوی هیأت رییسه مجلس اعلام وصول شد سؤال از وزیر کشور درباره علت نابسامانی های موجود در سازمان شهرداری ها و دهیاری ها

آغاز مراسم تشییع پیکر زنده یاد نادر گلچین

اعلام جزییات مصاحبه رشته های خاص کنکور

زمان تشییع شهید محسن حججی مشخص شد

تفت، آماده برپایی بزرگترین آیین نخل برداری کشور/ حضور 200 گردشگر خارجی

واکنش تند آروین به طرح جمع آوری کودکان کار و خیابان

پشت پرده فتنه تازه داعش در ایام محرم چیست؟

موقوفات باید نیازهای روز جامعه را تامین کنند

اقتصاد مقاومتی شعار نیست

هشدار روحانی با نفوذ شیعه در خصوص متلاشی شدن عراق

چگونه سفیر امام حسین(ع) به شهادت رسید؟

قابلیت عبور از خط پدافندی دشمن و هدایت تا لحظه اصابت توسط موشک خرمشهر

لزوم پذیرش پایان دوره مسؤولیت از جانب نسل اول و دوم انقلاب

کمبود فضای آموزشی در استان اردبیل؛ مدارس دو نوبته دغدغه ای که همچنان پابرجاست

فیلمی از خراسانیان در 30 سال قبل

از همیشه موفق تر و قوی تر هستیم

استخدام حسابدار ماهر جهت یک شرکت پخش در کرمانشاه

استخدام مهندس معمار مسلط به نرم افزار 3D MAX و Vray در تهران

استخدام نیروی دفتری در موسسه بام دانش

ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدالیون پابرجا می ماند

استخدام شاگرد جهت خیاطی با حقوق عالی در خراسان رضوی

حمایت رشیدپور از کارگران اراک

استخدام صندوقدار در هایپر مارکت معین

استخدام اپراتور دستگاه چاپ فلکس و بنر در دفتر فنی

استخدام طراح کابینت مسلط به طراحی داخلی در تهران

کتابخانه و موزه ملک تجمیع نمی شوند

تجلیل ویژه از علی نصیریان در مراسم سینماگران فعال حوزه دفاع مقدس

آغاز انتخابات پارلمانی آلمان

مقامات سیاسی از قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند

استخدام نماینده علمی تجهیزات پزشکی در یک شرکت معتبر در تهران

تشکر لاریجانی ازسخنان صریح روحانی در سازمان ملل/ترامپ نیم قرن از حوادث دنیا عقب است

توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره اعمال سهمیه 5 درصدی در آزمون ها

استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی

مقامات سیاسی از قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند

تعزیه «شهادت عابس و شوذب» در شب سوم محرم

هنر یک دیپلماسی فعال و معقول

بازار داغ تمدیدها

هشدار روحانی با نفوذ شیعه در خصوص متلاشی شدن عراق

گردهمایی بزرگ عاشوراییان در استان لرستان برگزار می شود

اعلام فراخوان مسابقه طراحی پوستر نمایشگاه چاپ و بسته بندی

روسای قوا از شمول به کارگیری در مشاغل بعد از بازنشستگی خارج شدند

گردشگاه توریستی قلعه رودخان

طلب 120 میلیارد تومانی بیمارستان الزهرا (س) اصفهان از تأمین اجتماعی

فیلم های ایرانی را با خانواده نمی توان دید

ورود شورای شهر تهران به موضوع هولوگرام ها

از 12 هزار نامه برای امام تا شهادت مظلومانه سفیر امام

سوال نماینده شاهین شهر از وزیر کشور اعلام وصول شد

عضو هیأت رییسه شورای شهر تهران، ری و تجریش: فضاهای بی دفاع شهری باید شناسایی و مشخص شوند

دفاع مقدس سبب خودباوری و تحکیم وحدت ملی شد

دو گزینه نهایی ریاست هلال احمر مشخص شدند

نشست های «عاشورا و امروز ما» برگزار می شود + اسامی سخنرانان

آغاز انتخابات پارلمانی آلمان

جذابیت آیین های عزاداری محرم برای گردشگران خارجی

اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد بطور قطع از استاندار جدید حمایت می کنند

ضرورت گسترش وقف در حوزه آموزش

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش: در انتخاب شهردار جدید منطقه 18 تسریع شود

«مقامات سیاسی» مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان نمی شوند

دیدار رییس بنیاد شهید با خانواده شهید حججی

کشتار دسته جمعی مسلمانان میانمار چهره دیگری از یزیدیان زمان را آشکار می کند

اعتراض تشکل های دانشجویی در دانشگاه امیرکبیر

یاوه گویی مسوولان آمریکا در سازمان ملل اساس دیپلماسی را به نیشخند وا می دارد

عضو شورای اسلامی شهر تهران تهران با چالش عدم تعادل درآمد و هزینه مواجه است

وارثان لینکلن به بازار کتاب رسید

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید حججی چهارشنبه در تهران برگزار می شود

فراتر از کلام

دشمنان درصدد تغییر وجه فرهنگی ما هستند

دست نوشته ای از شهیدحججی دربارهء محرم

یادداشت وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

انتشارصحنه های قمه زنی در فضای مجازی، موجب وهن تشیع

لاریجانی: رهبران جهان سخنان ترامپ را ریشخند کرده و از معاهده هسته ای حمایت کردند

فعالیت 44 دارالقرآن در مدارس آذربایجان شرقی

پیشنهادهای ده گانه امام حسین(ع) در تأثیرگذاری بر دیگران

ادب «حرّ» نسبت به امامش او را عاقبت به خیر کرد

دنبال مقصر مجازی نباشیم

پیام تسلیت حضرت آیت الله مکارم شیرازی به مناسبت درگذشت آیت الله راستی کاشانی

استخدام نیروی صندوقدار و چیدمان خانم در فروشگاه مواد غذایی

استخدام منشی خانم جهت یک هنرکده در کرمانشاه

استخدام مدیر گردشگری در شرکت گردشگری فرا درمان سیمرغ

حکم وزیر ارتباطات به «سودابه رادفر»

استخدام آشپز آقا جهت آشپزخانه محدوده هشتگرد

واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و امتحان بندگی است

خوانساری:آیت الله سیستانی برای تمامیت ارضی عراق فتوا صادر کند

مهلت ارسال مقاله به همایش ملی « علامه جعفری» تمدید شد

اسامی 5 گزینه جدی وزارت علوم/ احتمال معرفی همزمان وزرای پیشنهادی علوم و نیرو در هفته جاری

استخدام نصاب جهت یک شرکت مهندسی در کرمانشاه

استخدام راننده لیفتراک جهت کار انبار در شورآبادِ تهران

فقر فکری و فرهنگی بدترین نوع بیچارگی است

استخدام فروشنده جهت عینک سازی آریا در کرمان

آیین تشییع پیکر شهید حججی برگزار می شود

استخدام صدابردار، میکس و مسترکار جهت استودیو در تهران

امروز نیازمند مطهری ها هستیم/ تقابل جبهه مقاومت با اسلام آمریکایی

واعظ آشتیانی: احمدی‎نژاد طرفداران زیادی دارد/رای دادن چشم بسته به یک لیست سی نفره موفقیت نیست

تحکیم بنیان خانواده؛ رسالت مهم مبلغان در ماه محرم

بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی اولین مقصد گردشگران خارجی در اردبیل

لاریجانی:آقای ترامپ؛ شما ظاهرا نیم قرن از حوادث دنیا عقب هستید

آتش سوزی در یک دبستان دخترانه تهران

تاسیس پستخانه در آمریکا با شعار داریوش بزرگ ـ نگاهی به وظایف پستخانه آمریکا

نیروی انتظامی تابلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

نسل انقلاب خود را برای واگذاری امور به قشر جوان آماده کند

چرا مجهول الهویه ها بیمه درمانی ندارند

رییس ائتلاف ضدجنگ در آمریکا مطرح کرد شـرم مشـترک مردم و نخبگان آمریکایی نسبت به ترامپ

بازدید رییس دانشگاه لرستان از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان

افتتاح رسمی کارخانه گندله سازی شهر کرمان تا یک ماه آینده

تصویر واقعی امیر کبیر

ورود کمیسیون حقوقی شورای شهر به بداخلاقی شهردار منطقه 18 با عضو شورا

فرمانده مرکز بسیج قوه قضاییه: دستگاه قضایی در ایام دفاع مقدس نقش موثر داشت

30 حلقه چاه غیر مجاز در مبارکه پر و مسدود می شود

تجمع معترضان به سازمان سنجش مقابل مجلس

افتتاح نگارخانه «شهید محمدرضا نوربهشت» در اراک

زمانی که انقلاب نشان داد کارآمد است تبدیل به الگو می شود

اگر هنرمندان و شاعران نبودند ارزش ها در لابه لای تاریخ به فراموشی سپرده می شد

ضرورت گسترش وقف در حوزه آموزش

از برقراری صلح وسازش در پرونده های قتل عمد تا آزادی 125 زندانی با تلاش شعب حل اختلاف خوزستان

اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد بطور قطع از استاندار جدید حمایت می کنند

سینه زنی رزمندگان دفاع مقدس با زبان لری + فیلم

کتاب های درسی را باید با نگاه به فردا نوشت

لاریجانی: ترامپ با سطح فکریش نخواهد فهمید که دنیا تغییر کرده است

درس هایی از قرآن اصول هشت گانه قیام امام حسین(ع) از منظر حجت الاسلام قرائتی

رییس اداره اوقاف اسلامشهر در گفت وگو با فارس: وقف حسینیه 350 متری قمر بنی هاشم در چهاردانگه به ارزش 28 میلیارد ریال

هیأتی کار می کنیم، چون حرف ندارد

نماینده مجلس عنوان کرد جای خالی مدیریت واحد در ارایه خدمات اورژانسی/ همبستگی لازم میان نهادهای امدادرسان وجود ندارد

تفت، آماده برپایی بزرگترین آیین نخل برداری کشور پیشنهاد ثبت جهانی حضور 200 گردشگرخارجی *محمدحسین فلاح*

فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد + اسامی

آدم آهنی های شیطان از زبان عالم دینی

پیام معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید

افتتاح باغ بانوان منظریه با حضور «ابتکار»

امکان ثبت نام و تحصیل اتباع بیگانه در دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان فراهم شد

روایتی از فرماندهی یک زن

اصلاح طلبان کاندیدایی قدرتمندتر از لاریجانی دارند

وارثان لینکلن به بازار کتاب رسید

روز انتخابات ملی در آلمان و امیدهای جناح راست افراطی برای تاریخ سازی / رویای مرکل برای چهارمین دور صدارت

دیدنی های امروز

دفاع مقدس و گردشگری(2)

تفت، آماده برپایی بزرگترین آیین نخل برداری کشور/ پیشنهاد ثبت جهانی/حضور 200 گردشگرخارجی *محمدحسین فلاح*

 طرفداری انسان از حق، منافاتی با اختیار او ندارد/ با گفتار و رفتارمان منزلت امام حسین(ع) را پایین نیاوریم؛گفت وگوی شفقناباحجت ­الاسلام و المسلمین نظری منفرد

اهواز-مراسم سوگواری سومین شب محرم

آغاز رای گیری در انتخابات پارلمانی آلمان

آیت الله حسینی بوشهری: مرحوم آیت الله راستی کاشانی تجسم اخلاق و تواضع بود

نفوذ به همین سادگی است!

راز اصرار بارزانی به برگزاری همه پرسی

علت سرخی پرچم گنبد مطهر امام حسین (علیه السلام) چیست؟

در این کتاب درباره حکمت و فواید پوشش اسلامی بخوانید

استخدام همکار آشنا به php یا wordpress در شرکت کامپیوتری

استخدام بازاریاب حرفه ای و منشی خانم در اصفهان

استخدام طراح جهت طراحی کابینت آشپزخانه در البرز

600 رسانه برای نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند

بایدها و نبایدهای حجاب مردان در دین اسلام

استخدام راننده پایه 2 جهت کار با خاور کفی در شرقِ تهران

استخدام نصاب کابینت، درب های چوبی و ضدسرقت در البرز

خدایا، از همه چیز دل بریده ام؛اگر روحم برای رفتن به تکاپو افتاده به لطف تو بوده است+عکس

امام حسین(ع) می گفت دین نباید لقلقه زبان باشد

وزیر دفاع ترکیه: مخاطرات همه پرسی اقلیم کردستان از جنگ سوریه هم بیشتر خواهد بود

ابلاغ حکم متهم ردیف اول پرونده بنیتا

دیپلماسی عزت ادامه راه دفاع مقدس است

آیین تشییع پیکر مطهر شهید محسن حججی چهارشنبه در تهران برگزار می شود

ترکیب جدید مجمع تشخیص مصلحت چگونه شکل گرفت

حکم وزیر ارتباطات به «سودابه رادفر»

کشور برای مقابله با سرما به خط شد/ آمادگی برای مقابله با حوادث در نیمه دوم سال

هویدا هم به نفت ضربه زد هم به شاه

اشتاین مایر همه شهروندان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد

دبیر شورای راهبردی الگوی ایرانی - اسلامی پیشرفت از دفتر تسنیم در اصفهان بازدید کرد

نفوذ فرهنگی؛ یعنی جهت دهی به مسئولان برای هضم شدن در دنیا غرب

رجز رزمنده مسیحی «یازینب» بود

عهدی که عابس با امام حسین(ع) بست

درس اخلاق آیت الله قرهی در محرم/2 آدم آهنی های شیطان شدیم/چرا عاشورا به وجود آمد؟

اصلاح طلبان موفق به برآورده کردن خواست های اهل سنت نشدند/ مولوی عبدالحمید تحت فشار است

اصلاح طلبان موفق به برآورده کردن خواست های اهل سنت نشدند/ مولوی عبدالحمید تحت فشار است