مطالب مرتبط:
شکوری راد در سومین کنگره حزب اتحاد:/سیاست ورزی اصلاح طلبانه به حذف رقیب کمر نمی بندد/حمایت اصلاح طلبان از روحانی بر سرمایه اجتماعی شان افزود
مرتضی حاجی:/حمایت اصلاح طلبان از دولت به معنای قبول چشم بسته تمام عملکرد دولت نیست
اهل سنت را استخدام نیروهای مسلح کنید تا شهدای مرزبان فقط از عزیزان شیعه نباشند /اصلاح طلبان انتظارات را برآورده کنند/ممکن است در انتخابات بعدی از اصولگرایان حمایت کنیم
ما به مغضوبین روی زمین تبدیل شده ایم /دوران ورود امثال من به دنیای سیاست تمام شده/اصلاح طلبان نقد درون تشکیلاتی ندارند
احمدی نژاد: نکند مشکلات دهه 60 هم تقصیر دولت من بود/ادعای سفر قاسم سلیمانی به اقلیم کردستان/چه کسانی می خواستند آیت الله هاشمی را ترور کنند؟/انتقاد بی سابقه نشریه اصلاح طلب از عارف
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 ساعت 08:302017-09-13سياسي

روند نقد از دولت روحانی در این دوره افزایش می یابد/ احتمال عقب‎نشینی اصلاح‎طلبان از حمایت نسبت به دولت


عبدالله ناصری عضو بنیاد باران تصریح کرد: درصورتی که در انتخاب مدیران پس از کابینه و مدیران محلی مقداری هوشیاری از سوی روحانی و دولت او ایجاد نشود اصلاح طلبان ازآنجاکه حفظ هویت گفتمان اصلاح طلبی خطر قرمزشان به حساب می آید، - ممکن است به صورت تاکتیکی به خاطر مصالح ملی از حمایشان نسبت به دولت عقب نشینی کنند، اما روند انتقاد و نقد دولت چون در دوره دوم و پایانی قرار دارد به طور طبیعی بیشتر خواهد شد.

رویداد24"- عبدالله ناصری عضو بنیاد باران تصریح کرد: درصورتی که در انتخاب مدیران پس از کابینه و مدیران محلی مقداری هوشیاری از سوی روحانی و دولت او ایجاد نشود اصلاح طلبان ازآنجاکه حفظ هویت گفتمان اصلاح طلبی خطر قرمزشان به حساب می آید، ممکن است به صورت تاکتیکی به خاطر مصالح ملی از حمایشان نسبت به دولت عقب نشینی کنند، اما روند انتقاد و نقد دولت چون در دوره دوم و پایانی قرار دارد به طور طبیعی بیشتر خواهد شد.

معرفی کابینه از سوی رییس جمهور به کابینه و گرایش او به سوی اصولگرایان نگرانی هایی را در بین جریان اصلاح طلبی به وجود آورده که نمود آن در فضای اجتماعی نشان می دهد، بدنه اجتماعی نسبت به این تغییر چرخش حسن روحانی احساس کسانی را پیداکرده اند که برای رسیدن به مقصد مورد بازی قرارگرفته است.

البته غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران در این رابطه اعتقاد دارد درست است که حسن روحانی پیش از انتخابات لحن دیگری داشت اما این تغییر لحن قاعده کار است و برای اداره کشور باید به فکر هماهنگی دستگاه های مختلف بود.

اما درصورتی که این اظهارنظر کرباسچی درست هم باشد مشخص نیست که قاعده کار حسن روحانی بنا به گفته دبیر کل حزب کارگزاران تا کجا ادامه خواهد یافت زیرا اگر وضع به همین شکل پیش رود و چهار سال دوره ریاست جمهوری او به پایان رسد، فرصت به نقد کشیدن رییس جمهور هم از بین می رود.

حسن روحانی نیز در نشست تلویزیونی خود مطرح کرد که نقدها منصفانه تر شده است این کاملاً طبیعی است زیرا رییس جمهوری برای طیف نقاد امتیازاتی قائل شد درحالی که در جناح حامی زمانی که این موضوع مطرح می شود بلافاصله بحث اصلاح طلب و معتدل بودن او به میان می آید که باید موردحمایت قرار گیرد، این در حالی است که تا بدین جا نشان داده شده که ماهیت رییس جمهور نشان از تمایل به سمت اصولگرایان دارد و حمایت بدون تأکید بر خواسته ها راه به جایی نخواهد برد.

عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو بنیاد باران در گفت وگو با رویداد24" در رابطه با چرخش روحانی به سمت اصولگرایان گفت: چرخش رییس جمهور به سمت اصولگرایان را باور ندارم، ضمن آنکه باید به این نکته توجه کرد آقای روحانی از روز اولی که بر سرکار آمد، گفتمان اصلاح طلبی داشت و همین امر هم مسببات رشد او را فراهم کرد.

تفاوت چشمگیر و معنادار دو رأی در فاصله چهار سال به دلیل نوع گفتمانی بود که با باورهای اصلاح طلبی انطباق داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: حسن روحانی همواره بر این نکته تأکید داشته است که به لحاظ سیاسی به جناح خاصی تعلق ندارد و یک فرد فراجناحی محسوب می شود.

درواقع این همان ادبیات سیاسی معروف آقای هاشمی است که حسن روحانی آن را تکرار کرده و علاوه براین هوشمندانه اطلاع داشته که عقبه اجتماعی و سیاسی که باید او را همراهی کند، اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه یادآور شد: اصلاح طلبان و دولت آقای روحانی دارای یک فصل مشترک بودند و آن هم بحث نجات کشور از بحران هشت ساله بود که نجات و باز کردن راه توسعه به قدری جدی و وسیع به حساب می آمد که دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا به غیراز جریان رادیکال اصولگرایی در آن به هم رسیدند و دغدغه مشترکی به نام منافع ملت پیدا کردند.

ناصری در این رابطه ابراز کرد: به نظر می رسد که روند پیش از نتیجه انتخابات را آقای روحانی و دو جریان اصولگرایان معتدل و اصلاح طلب در پی خواهند داشت و این مثلث کار خود را ادامه می دهد و ثبات آن باعث خواهد شد به عقب برنگردیم و دوران وحشت و تاریکی هشت ساله را ملت تجربه نکنند.

این عضو بنیاد باران فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه اظهار داشت: علیرغم وجود انتقادهایی که درباره بعضی تصمیم گیری ها یا انتخاب های رییس دولت وجود دارد، اما این مسائل در حدی نیست که یک فرد یا جریان سیاسی منصف مسیری را که آقای روحانی و دولتمردان او برای توسعه کشور و منافع ملت ایرآن هموار کرده اند را نادیده گیرد.

وی در رابطه با اندازه حمایت از روحانی تصریح کرد: زمانی که اصلاح طلبان در سال 92 از آقای روحانی حمایت به عمل آوردند او یک شخصیت عضو تشکیلات اصولگرا بود و اصلاح طلبان وی را بر نامزد خود ترجیح دادند و این تنها به دلیل حفظ منافع ملت و مصالح ملی کشور اتفاق افتاد.

امروز تا حدود زیادی دغدغه های اصلاح طلبان برطرف شده و حتماً بعضی از انتقادها در حوزه انتخاب وزیر یا مدیران ارشد کابینه در دولت اول هم از ناحیه اصلاح طلبان وجود داشت، اما این هرگز دلیل نشد که حمایت از او از دوش اصلاح طلبان برداشته شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه افزود: درصورتی که در انتخاب مدیران پس از کابینه و مدیران محلی مقداری هوشیاری از سوی روحانی و دولت او ایجاد نشود اصلاح طلبان ازآنجاکه حفظ هویت گفتمان اصلاح طلبی خطر قرمزشان به حساب می آید، ممکن است به صورت تاکتیکی به خاطر مصالح ملی عقب نشینی کنند، اما روند انتقاد و نقد دولت چون در دوره دوم و پایانی قرار دارد به طور طبیعی بیشتر خواهد شد.

ناصری در این رابطه تصریح کرد: امروز دیگر مانند دو دهه قبل جوانان اصلاح طلب و جامعه مطالبه گر که در عرصه سیاست حضور دارند و عملکرد دولت را رصد می کنند و در جلسات تشکیلات حزبی الزاماً حاضر نیستند تا با تصمیم شورای سیاسی یا شورای دیگری عملکرد خود را هماهنگ کنند، به دلیل وجود پدیده ای به نام فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به همان صورت که 29 اردیبهشت را رقم زدند، ممکن است حتی خارج از خواست و اراده بزرگان اصلاح طلب، در برابر رفتار و عملکرد آقای روحانی قرار گیرند واو را با شرایط سخت و دشواری روبرو کند.

این عضو بنیاد باران در این خصوص که احتمال قرار گرفتن جوانان در برابر اصلاح طلبآن هم وجود دارد، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که جوانان از سال 92 به این ور خواسته هایی داشته اند و به امید تحقق آرزوهای خود وارد صحنه شدند.

وی در ادامه گفت: برخی از مطالبات جوانان منحصربه فرد بوده که در دایره مطالبات شخصی آنان هم سرنوشت خودشان به عنوان نسل آینده کشور و هم برای چشم اندازی که در سال 92 ترسیم کردند، موردنظر است؛ بنابراین به خاطر نگاهی که ایجادشده و یا تبلیغاتی و اطلاع رسانی که در فضای مجازی و غیرمجازی پیش می رود که آقای روحانی تغییر رویکرد به سمت اصولگرایان داده، اگر دولت و رییس جمهور برای آن یک تدبیر اقناع سازی در نظر نگیرند، در آینده او را با مشکل روبرو خواهد کرد.


کلید واژه ها: اصلاح طلب - روحانی - اصلاح - رییس جمهور - حسن روحانی - دولت - بنیاد باران - حزب کارگزاران - مدیران - کابینه - اصلاح طلبان - عبدالله - اصولگرایان - صورت - کارگزاران - انتخاب - حمایت - بنیاد - باران - طبیعی - اجتماعی - کرباسچی - نشان - جمهوری - انتقاد - ریاست جمهوری - رییس جمهوری - دولت روحانی - رابطه - انتخابات

آخرین اخبار سرویس:
کمالوندی در جمع خبرنگاران: ضرر اروپایی ها در همراهی با آمریکا بیشتر از نفعشان است/هیچ مانعی از اروپا برای فروش آب سنگین ایران نیست

8 شهید رسانه در گیلان/ کتاب شهدای بسیج رسانه تدوین می شود

اجرای 1319 برنامه در هفته بسیج / 39 پروژه محرومیت زدایی در خوزستان افتتاح می شود

گاف عجیب روزنامه اصلاح طلب درباره مسکن مهر سرپل ذهاب

«پیکان جوانان» و 6 نمایش دیگر، برناهه شلوغ پردیس تئاتر شهرزاد

سردار شهید اصغر وصالی؛ از مبارزه با رژیم پهلوی تا فرماندهی دستمال سرخ ها +تصاویر

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر سه شنبه 30 آبان 96

جمع آوری 1189 معتاد خیابانی در بندرعباس

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح سه شنبه 30 آبان 96

واکنش واعظی به صحبت های اخیر حقانیان

استخدام متصدی خانم در دفتر پیشخوان دولت در گیلان

درنا و دنیا مدنی دختران رویا تیموریان در کنار پدرشان میرولی الله مدنی! عکس

عکس/ مهندس رحیم مشایی پس از دادسرا/ روز اول ربیع بفرمایید دیزی البته بدون تصرف در اموال دولتی!

بررسی عملکرد تحویل قیر به دستگاه ها در بودجه 96

مفتح در گفت و گو با فارس خبر داد سفر اعضای کمیسیون بودجه مجلس به مناطق زلزله زده کرمانشاه

چند رویداد خبری از مناطق مختلف استان

کمک ویژه یانگوم به زلزله زدگان کرمانشاه/قالیباف:تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است/پورسیدآقایی:افتتاح خط 7 مترو بازی تبلیغاتی با جان مردم بود

برکناری دبیر شورای پژوهش استانداری

تاجگردون: نباید توقع داشت که روحانی مواضع اصلاح طلبی داشته باشد

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان واستاندار زنجان

خنثی شدن نقشه آل سعود با هوشمندی حزب الله لبنان

اسفندماه؛ زمان برگزاری همایش بین المللی سیره علوی

نمی توانید تصور کنید سردار سلیمانی در چه چادری استراحت می کرد

طی پیامی رییس و دبیرکل اتحادیه بین المجالس جهانی وقوع زلزله غرب کشور را به لاریجانی تسلیت گفتند

دانشجویان دانشکده نفت اهواز خواستار رفع مشکل استخدامی خود شدند

اولین محموله کمک های اعضا و کارکنان شورای نگهبان به مناطق زلزله زده ارسال شد

داداشی در گفت وگو با فارس خبرداد تکلیف کمیسیون اصل 90 برای کمیته های تخصصی این کمیسیون به منظور نهایی کردن یک گزارش طی ماه آتی

ارسال اولین محموله کمک های اهدایی اعضا و کارکنان شورای نگهبان به مناطق زلزله زده

مرکز مانیتورینگ مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی بهره برداری شد

توجه به وقف دسته جمعی در استان زنجان

بررسی مشکلات سازمان تعزیرات حکومتی/کاهش 18درصدی ورودی پرونده های صنفی به تعزیرات

بررسی مسایل و مشکلات الموت غربی با حضور استاندار قزوین

ایثارگران خاموش چه کسانی هستند؟

نظر پنه لوپه کروز درباره اصغر فرهادی

رفتارهای زشت و زننده سلبریتی ها در حادثه زلزله +عکس

جوانترین هدف تک تیرانداز داعشی کیست؟ + تصاویر

تصمیم گیری درمورد وضعیت مدارس مناطق زلزله زده با حضور بطحایی

خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله "بابک نوری هریس" تایید شد

ارگ: رییس جدید کمیسیون انتخابات عنقریب براساس قانون معرفی می شود

20 تیم جهادی از ابتدای امسال به مناطق محروم استان گیلان اعزام شدند

امروزه فرهنگ و تفکر بسیجی فراتر از مرزهای جغرافیایی تبلور پیدا کرده است

اعلام آمادگی حزب سبز آلمان برای ائتلاف با مرکل

جلسه دوم بازپرسی رحیم مشایی روز شنبه برگزار می شود

اصول و مبانی مدیریت بحران از منظر آیت الله العظمی مکارم

استخدام مهندس عمران برای واحد نظارت پروژه های عمرانی

یادداشت علی اکبر جوانفکر/ دفاعیه!

سید عزت الله ضرغامی:کاربری علمی و فرهنگی باغ کتاب نباید تغییر کند

جهانگیری به مناطق زلزله زده خواهد رفت

رییس جمهور روحانی به روسیه می رود

ساعی در گفت وگو با فارس: جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس تشکیل نشد

مقاوم سازی 300 هزار مسکن روستایی در مازندران

سنندج میزبان همایش ملی بانوی فضیلت حضرت خدیجه(س)

کنعانی مقدم به فارس خبر داد همایش ملی خانه احزاب ایران بهمن ماه سال جاری برگزار می شود

استاندار یزد: داشتن جامعه آرام در گرو پیشگیری از وقوع جرم است

شهادت «عارف کایدخورده» در سوریه +عکس

برای پاسخگویی درباره زلزله غرب کشور وزیر راه در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس حاضر نشد

2 انتصاب در استانداری خراسان شمالی

استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد در جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر

ساکنان غزه همچمنان با مشکلات زیادی مواجهند

مشهد میزبان 4 میلیون و 702 هزار زائر در دهه آخر ماه صفر

بررسی دوتابعیتی ها ارتباطی با عموم هموطنان خارج از کشور ندارد/ ساختار توزیع پاسگاه ها و کلانتری ها تغییر می کند

کسب 4 رتبه برتر؛ سهم استان مرکزی در مرحله نهایی مسابقات قرآن دانشگاه آزاد

بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله زده سرپل ذهاب

فعالیت 13 موکب استان خوزستان در مناطق زلزله زده کرمانشاه

رییس جمهور به روسیه می رود

تکذیب خبر بازداشت تعدادی از ایرانیان در مراسم اربعین

نشست مدیر حوزه های علمیه با مدیران مدارس علمیه کرمانشاه

تصاویر/ مراسم رونمایی از تولیدات رسانه ای راز رسانه

استخدام فروشنده آقا + کیف و کفش / تبریز

صوت/ بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

تصمیمات جدید دولت در راستای تحقق دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری کشور ابلاغ شد

سن بازنشستگی در ایران را افزایش دهید

سفیران ایران و فرانسه در عمان دیدار کردند

سرلشکر باقری درگذشت پدر حجت الاسلام عابدی را تسلیت گفت

آخرین وضعیت گازرسانی به کرمانشاهِ زلزله زده

موافقت رهبر انقلاب با اعطای تسهیلات به سربازان زلزله زده کرمانشاه

لاریجانی: سازمان سنجش را منحل کنید

میزان یاری مناطق آزاد به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک ارتش به تامین بخشی از داورهای کمیاب بیماران خاص/ استقرار 50 تریلی کانکس حمام و سرویس های بهداشتی/ عملکرد درخشان امیر حیدری/ کمک رسانی همچنان ادامه دارد

آغاز اجلاس کمسک در استانبول

ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم از سوی معاون اول رییس جمهور

گزارش تصویری حضور مسئولان در مراسم ختم پدر بهرام قاسمی

روایتی از دلاورمردی تنها خلبان شهید کهگیلویه و بویراحمد

اتخاذ 4 رویکرد جدید در فعالیت های معاونت فرهنگی

آزمون استخدامی وزارت نفت به تعویق افتاد؟

مراسم ختم پدر بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه

رییس جمهور چهارشنبه به روسیه می رود

مراسم ترحیم پدر سخنگوی وزارت امور خارجه

ابراز همدردی دیپلمات های خارجی مقیم دبی با زلزله زدگان غرب کشور

«الناز حبیبی» کفن پوش شد! + عکس

عکس/ ابراز همدردی دیپلمات های خارجی مقیم دبی با زلزله زدگان غرب کشور

مشایی با قرار کفالت آزاد شد

درخواست عجیب عربستان از ایران

رایزنی سفیران ایران و فرانسه در عمان در ارتباط با تحولات منطقه

عکاسی سیاه و سفید با Huawei Mate 10 Pro

استخدام طراح وب و کارشناس فروش خدمات IT در یک شرکت معتبر

حبیبی: اهتمام بیشتر به اجرای سیاست های کلی پیشگیری از سوانح طبیعی ضروری است

استخدام کارمند فروش در حوزه چاپ و تبلیغات

معاون شهرداری تهران: افتتاح خط 7 مترو بازی تبلیغاتی با جان مردم بود

میرباقری به فارس خبر داد دستور رییس خانه احزاب به کمیته اطلاع رسانی برای اعلام بدقولی دولت در خصوص احزاب

اشمید با ظریف دیدار کرد

پیش بینی ترامپ ازنرخ بیکاری درآمریکا دردوره ریاست خود

فیلم/ رهبر انقلاب: ستاد بحران همیشه باید مثل یک مرزبان حاضر باشد

دانشگاه فردوسی، میزبان چهارمین مجمع دانشگاه های ایران و جهان عرب شد

سرلشکر باقری درگذشت پدر حجت الاسلام عابدی را تسلیت گفت

ابراز همدردی دیپلمات های خارجی مقیم دبی با زلزله زدگان غرب کشور

تصمیم گیری درمورد وضعیت مدارس مناطق زلزله زده با حضور بطحایی

سپاه در حوزه فرهنگی موفق بوده است

کواکبیان: به دنبال آن هستیم که بدانیم مسکن مهر از چه میزان استحکام برخوردار است

آغاز به کار دانشگاه های کرمانشاه از امروز/ هنوز برآوردی از میزان خسارت مراکز آموزش عالی به کمیسیون آموزش نرسیده است

ابلاغ تصمیمات جدید دولت در راستای تحقق دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری کشور

بخش بزرگی از مسوولان دولتی افغانستان تحصیلکرده­ ی ایران هستند

فعالیت 13موکب استان خوزستان در مناطق زلزله زده غرب کشور

به ریاست کمالی؛ نشست شورای مرکزی خانه احزاب ایران برگزار شد

نماینده روسیه در شورای امنیت: ساکنان غزه همچمنان با مشکلات زیادی مواجهند

امروز 29 آبان و اولین روز از آغاز هفته ی بسیج است+ فیلم

تاکید استاندار خراسان شمالی بر گسترش فرهنگ بسیج در جامعه

واکنش واعظی به سخنان سردار وحید علیه جهانگیری: بهتر است دنبال آن را نگیریم!

اقدام تامل برانگیز دانشگاه تهران در قبال یک تشکل دانشجویی

کسانی که بهای استفاده از وقف را نمی دهند دزد بین الملل هستند

حبیبی: اهتمام بیشتر به اجرای سیاست های کلی پیشگیری از سوانح طبیعی ضروری است

فرمان اداره جلسات علنی مجلس دست کیست؟!

سینما «شاهد» تهران پلمپ شد

معاون اول مجلس مورد بازپرسی امنیت ملی قرار گرفته است

لایحه «اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم» به مجلس ارسال شد

زلزله کرمانشاه| هواپیماهای نهاجا تاکنون چند سورتی به کرمانشاه پرواز کرده اند؟

استخدام خانم در دفتر مهندسی / تبریز

استخدام مراقب کودکان معلولان در موسسه توانبخشی و خیریه معتبر

تلاش می کنیم رضایت زلزله زدگان و رهبری را فراهم کنیم/ شاهد پاک شدن آخرین لکه های داعش در سوریه و عراق هستیم

نظر رییس دفتر رییس جمهور درباره قول متفاوت سردار سلیمانی

استخدام بازاریاب حضوری،خانم،آشنا به صنایع و محصولات معماری

نشست اصفهان چشم انداز هسته ای ایران و اروپا را بررسی می کند

توضیحات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی درباره دوتابعیتی ها

روایت نقوی حسینی از نشست کمیسیون امنیت ملی ذوالفقاری: پیشگیری محور فعالیت های امنیتی و انتظامی وزارت کشور است/ ساختار و تعریف مجدد توزیع پاسگاه ها و کلانتری ها تغییر می کند

ارسال لایحه «اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم» به مجلس

تخریب و سرقت اموال پایگاه بسیج شورای شهر تهران

مشایی با قرار کفالت آزاد شد

رییس پلیس پایتخت خبر داد اراده جمعی برای مقابله با جرائم مواد مخدر نیاز است/ آمادگی جمع آوری معتادان متجاهر را داریم

پیام تبریک رییس مؤسسه غدیرشناسی به مناسبت آغاز هفته بسیج

پیام تبریک مشاورعالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا به مناسبت سرنگونی داعش

اجرای هزار عنوان برنامه در خراسان شمالی به مناسبت هفته بسیج

مدیران کل دستگاه های اجرایی برای پاسخگویی به شهروندان به سامد می آیند

حمله تند قالیباف به اصولگراها و اصلاح طلبان/ دو روایت از دیدار شب گذشته ذوالنوری با کروبی/ کیهان رفتار احمدی نژادی ها را با هاشمی مقایسه کرد/روزی که رییس مجلس «برادر عزیز» احمدی نژاد بود

وعده سردار سلیمانی و "انتقام سپاه" داعش را سرنگون کرد+فیلم

معاون شهرداری تهران: افتتاح خط 7 مترو بازی تبلیغاتی با جان مردم بود

بنیاد مسکن تهران واحدهای مسکونی قصرشیرین را بازسازی می کند

چرا اسحاق جهانگیری با زلزله کرمانشاه تسویه حساب سیاسی کرد؟

جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس لغو شد

تسهیلات حداکثری و ضمانت های حداقلی برای زلزله زدگان

پیشنهاد وزارت کشور برای تجهیز حوزه امنیتی به امکانات الکترونیکی

روحانی یک لایحه به مجلس فرستاد

نظارت بیشتر بر نحوه ساخت و سازها در استان یزد

کارکرد اصلی فیلترینگ  از دست رفته است /اصولگرایان در فضای مجازی ضعف هستند /چرا عاقبت برنامه های تلوزیون تعطیلی است؟

عکس/ نمایی جالب از رنگین کمان در فراز آسمان

انتظار مردم کرمانشاه برای دیدار با رهبر معظم انقلاب/عکس

مرادی: مسئولان به تلفات سنگین تر برودت هوا در مناطق زلزله زده توجه جدی کنند

بیانات در جمع مردم منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

توصیه های رییس مجلس برای حذف کنکور

سینما شاهد بخاطر ناامن بودن ساختمان پلمب شد

چهره سحر قریشی و شیما مرزی با چادر در حرم امام رضا (ع)

برگزاری دهمین همایش ملی "ادکا" در دانشگاه شهید بهشتی

ضرورت توجه به مشکلات جوانان

تصویری خاص از دل نوشته یک زلزله زده خطاب به رهبر انقلاب

معاون شهردار تهران: افتتاح خط 7 مترو بازی تبلیغاتی با جان مردم بود

دولت تکلیف خود را با نتایج مورد ادعایش درباره برجام مشخص کند/ در هیچ جای دنیا بدهی های دولت محرمانه نیست

کمال ذاکری #همدردیم/ مسئولان تلاش های خود را مضاعف کنند

مراسم ختم پدر سخنگوی دستگاه دیپلماسی برگزار شد

مسئولیت قانونی رییس جمهور در شورای عالی امنیت ملی

غلامرضا علی بابایی درگذشت

شروط نمایندگان برای ایجاد 8 منطقه آزاد تجاری – صنعتی جدید

مقررات کار؛ از مشروطیت تا امروز

واکنش واعظی به سخنان سرداروحید علیه جهانگیری: بهتر است دنبال آن را نگیریم!

اعلام آمادگی معاون شهردار تهران برای مناظره با قالیباف درباره خط 7 مترو

توضیحات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره دوتابعیتی ها

تاکید برضرورت تقویت مشارکت مردمی در حل معضلات بازار تهران

مشوق های مالیاتی برای کمک فعالان اقتصادی به زلزله زدگان

از ابرخودروی اسپرت جاده ای جهان رونمایی شد (+عکس)

هشدار اسقف کیریل در مورد نشانه های پایان قریب الوقوع جهان

استخدام راننده حرفه ای با ماشین لوکس / تبریز

نامه ای با قدمت 102 سال از کویت با ذکر نام خلیج فارس (عکس)

همایش «وقف و حوزه های علمیه» در خرم آباد برگزار می شود

ارزیابی تاجگردون از وضعیت روحانی

4 مکان مورد علاقه جهانگرد معروف (+عکس)

جلسه دوم بازپرسی رحیم مشایی روز شنبه برگزار می شود

در حوزه فرهنگی اربعین کار بزرگی انجام شد

تصمیمات جدید دولت در راستای تحقق دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری کشور ابلاغ شد

توضیحات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره بحث های مربوط به دوتابعیتی ها

حبیبی : سیاست دوقطبی سازی دولت در فاجعه زلزله غرب کشورتاسف برانگیز است

قالیباف به کرمانشاه رفت

امام جمعه نهاوند: تبعیت از ولایت ویژگی بارز بسیجیان است

رایزنی سفیران ایران و فرانسه در عمان در ارتباط با تحولات منطقه

عضو مجمع نمایندگان درمجلس شورای اسلامی: بازار سیاه در توزیع اقلام مورد نیاز زلزله زدگان وجود ندارد/ برخی امدادگران به منطقه آشنا نبودند/ رد موضوع شیوع بیماری در اثر عدم خروج اجساد احشام

حبیبی: اهتمام بیشتر به اجرای سیاست های کلی پیشگیری از سوانح طبیعی ضروری است

مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه

بعدازظهر امروز مراسم ختم پدر سخنگوی دستگاه دیپلماسی برگزار شد

حبیبی: مردم و مسوولان همدلی خود را در خدمات رسانی به زلزله زدگان ثابت کردند

در گفت وگو با فارس عنوان شد ثبت 9 وقف جدید در 8 ماه سال 96/ جلوتر از برنامه پیش بینی شده هستیم

دستور کاری برای برگزاری جلسات شورای عالی فضایی نداشتیم

حضور رهبرمعظم انقلاب امید را در میان زلزله زدگان زنده کرد

مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه

روند نقد از دولت روحانی در این دوره افزایش می یابد/ احتمال عقب‎نشینی اصلاح‎طلبان از حمایت نسبت به دولت

روند نقد از دولت روحانی در این دوره افزایش می یابد/ احتمال عقب‎نشینی اصلاح‎طلبان از حمایت نسبت به دولت