مطالب مرتبط:
آغاز به کار یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گرگان
جشنواره ملی فوتبال دختران در مشهد آغاز شد
کاسپین گام نخست را با پیروزی آغاز کرد + فیلم
آغاز جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گرگان
آغاز دومین جشنواره معلمان هنرمند استان خراسان رضوی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 14 شهریور 1396 ساعت 11:302017-09-05فرهنگي

آغاز به کار رسمی چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در مشهد


دبیرخانه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با رونمایی از سامانه اینترنتی، پوستر، تمبر و تندیس این جشنواره، صبح امروز، 14 شهریورماه، - از خراسان رضوی، افتتاحیه دبیرخانه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزش و تربیتی فیلم رشد و رونمایی از تمبر، تندیس، پوستر و سامانه این جشنواره، صبح امروز، 14 شهریورماه، با حضور حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش کشور، مسئولان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و .

برگزار شد.

در ابتدا مراسم، پس از تلاوت قرآن توسط علی ساجدی مقدم، قاری ممتاز نوجوان، محمود شفق، دبیر چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد و معاون پژوهش برنامه ریزی و تأمین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به برگزاری چهل و هفتمین دوره جشنواره رشد در سال انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، اظهار کرد: این اولین بار است که جشنواره رشد با این گستردگی در شهرستان ها برگزار می شود.

شفق ضمن تشکر از اهالی رسانه بابت پوشش اخبار جشنواره رشد، تأکید کرد: از اهالی رسانه می خواهیم به این دوره از جشنواره رشد توجه بیشتری داشته باشند و اخبارش را پیگیری کنند چراکه رخدادی بین المللی است.

وی به برخی اقدامات مقدماتی برای برگزاری چهل و هفتمین دوره از جشنواره فیلم رشد اشاره کرد و افزود: برگزاری جلسات متعدد با مسئولان وزارت آموزش و پرورش، مدیران استانی، حوزه هنری و انجمن های علمی و هنری فعال در حوزه فیلم، طراحی پوستر، شرح وظایف، تشکیل کمیته ها و برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر چشنواره از جمله اقدامات انجام شده است.

دبیر چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزشی و تربیتی فیلم رشد، اضافه کرد: در همین راستا با شورای اسلامی شهر مشهد، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری مشهد، معاون هنری شهرداری مشهد، صدا و سیما، دانشگاه فرهنگیان و .

رایزنی هایی انجام شده و امیدواریم این دوره از جشنواره متفاوت برگزار شود.

نمادهای پوستر جشنواره چهل و هفتمشفق با اشاره به طرح پوستر چهل و هفتمین دوره جشنواره فیلم رشد، اظهار کرد: هدف این بوده که طرح پوستر ضمن سادگی، مفاهیم بسیاری داشته باشد، در این پوستر نگاتیوی از پنج رنگ که نشان پنج قاره است روی یک فرفره که نشان نشاط دانش آموزان است، طراحی شده و در وسط فرفره آرم جمهوری اسلامی قرار گرفته که بر تمام قاره ها نیز سایه انداخته است که نشان می دهد این جشنواره با محوریت ایران برگزار می شود، تصویر مداد نیز نماد آموزش است.

علی رضا کاظمی، رییس شورای سیاستگذاری چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزش و تربیتی فیلم رشد و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن تسلیت حادثه تصادف اتوبوس دانش آموزان در فارس، ابراز کرد: با وجود تلاش های فراوان آموزش و پرورش بازهم این حوادث رخ می دهد که امیدوارم در آیند شاهدش نباشیم.

وی ضمن تشکر از محمدیان بابت برگزاری چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در سال انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، ادامه داد: برگزاری این جشنواره علاوه بر نواختن زنگ مشهد 2017 با حضور وزیر آموزش و پرورش از بهترین برنامه هایی است که می تواند فعالیت های وزارت آموزش و پرورش را در سال 2017 برجسته تر کند.

کاظمی با اعلام حضور بیش از 50 کشور در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، افزود: برگزاری این جشنواره یک رخداد بزرگ هنری در حوزه تعلیم و تربیت است که می تواند ثمرات زیادی نیز داشته باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان این مطلب که جشنواره رشد در طول سال های گذشته به تدریج در ادارات و ناحیه های آموزش و پرورش توسعه پیدا کرده است، اظهار کرد: امیدواریم در سال جاری نیز شاهد ضریب نفوذ صد درصدی باشیم به طوری که فیلم ها در کلاس ها کارکرد خود را نشان دهند و تأثیر تربیتی داشته باشند.

وی همچنین از شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و .

بابت همکاری در برگزاری جشنواره رشد تشکر کرد.

در ادامه حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی و رییس سازمان پژوهش و برنامهریزی، آموزشی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاحیه دبیرخانه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزشی و تربیتی فیلم رشد با بیان حدیثی از معصومان(ع) که راه بندگی باید با طی طریق شبانه پیموده شود، افزود: شب زنده داری پایگاه محکم و سخن استوار است که انسان را برای پذیرش مسئولیت روز آماده می کند.

کهن ترین جشنواره در جمهوری اسلامی وی با بیان این مطلب که جشنواره رشد سابقه پنج ساله دارد و پایه گذاری آن از سال 42 آغاز شده است، افزود: واژه جشنواره از ابداعات آموزش و پروش است و جشنواره رشد کهن ترین جشنواره در جمهوری اسلامی و جز کهن ترین جشنواره ها پس از انقلاب است که همواره به طور مدام برگزار شده است.

حجت الاسلام محمدیان با اشاره به انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، اضافه کرد: با آمادگی و استقبال مسئولان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، این جشنواره در مشهد برگزار می شود و از نام امام رضا(ع) تمسک می جوید.

وی با ابراز این مطلب که امیدواریم برگزاری جشنواره رشد در مشهد اتفاقی به یادماندنی از پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد، ادامه داد: گزارش خشنودکننده ای از حمایت نهادهای مختلف استان و شهر مشهد رسیده که امیدوارم استانداری خراسان رضوی، فرمانداری و شهرداری مشهد، شورای اسلامی شهر مشهد و آستان قدس از این جشنواره حمایت های معنوی داشته باشند.

حجت الاسلام محمدیان ضمن تشکر از اقدامات مسئولان برگزاری جشنواره رشد در خراسان رضوی از جمله طراحی سامانه دوزبانه و به سازی آن، طراحی پوستر و تشکیل کمیته ها، ادامه داد: جشنواره رشد استان های مختلف، سواحل مکران، جزیره های جنوبی خلیج فارس و دریای عمان را پوشش می دهد و آثار برگزده در مدارس بین المللی ما در خارج از کشور به نمایش در می آید.

آمادگی شورای شهر مشهد و اداره ارشاد استان برای همکاری در برگزاری جشنوارهمحمدرضا حیدری، رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به برگزاری چهل و هفتمین دوره جشنواره فیلم رشد در روزهای پایانی سال 2017، سال انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، عنون کرد: این از برنامه های دبیرخانه مشهد2017 بوده که با تعامل در سطح ملی، رخدادهای ملی و بین المللی را برگزار و توجه ها را به سمت مشهد معطوف کنند.

وی با اعلام آمادگی شورای اسلامی شهر برای همکاری با دبیرخانه پایتخت فرهنگی جهان اسلام، افزود: شورای شهر و شهرداری از ارکان این دبیرخانه هستند، ما آمادگی داریم هر نوع کمک و همکاری انجام دهیم تا برنامه ها به بهترین شکل برگزار شود و آثار فرهنگی خود را داشته باشد.

در ادامه مراسم، سید سعید سرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز همکاری ها برای برگزاری برنامه های مختلف پایتخت فرهنگی جهان اسلام را ارزشمند دانست و ادامه داد: عنوان علمی، آموزشی و تربیتی برای جشنواره رشد نیز که از جشنواره های پشتوانه دار کشور است با نهاد بالادستی دبیرخانه پایتخت فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو تطبیق دارد و امیدواریم با همت، پشتکار و فضای مثبتی که در مجموعه مدیریت استانی وجود دارد، جشنواره رشد با شکوهی در شان پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار شود.

وی ضمن اعلام آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برای اجرای هرچه بهتر جشنواره فیلم رشد در مشهد، ابراز کرد: ما در برگزاری جشنواره تمام توان مان را به کار می گیریم و تصمیم داریم این جشنواره را با آیسسکو گره بزنیم تا زمینه مثبت و خوبی ایجاد شود.

رونماییدر پایان حکم دبیری و ریاست شورای سیاست گذاری چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزشی و تربیتی فیلم رشد از سوی حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی، آموزشی وزارت آموزش و پرورش به علی رضا کاظمی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و محمود شفق، معاون پژوهش برنامه ریزی و تأمین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اعطا شد و در ادامه از سامانه اینترنتی چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزشی و تربیتی فیلم رشد، پوستر، تمبر و تندیس این جشنواره با حضور مسئولان رونمایی شد.

همچنین سید سعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان، علی رضا کاظمی، رییس شورای سیاستگذاری چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزش و تربیتی فیلم رشد و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و محمود شفق، دبیر چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد و معاون پژوهش برنامه ریزی و تأمین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با یادمان مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام و قرآن نفیسی با خط احمد نیریزی تقدیر کرد.

یادآور می شود، چهل و هفتمین جشنواره بین المللی علمی، آموزشی و فرهنگی فیلم رشد از سوم تا دهم آذرماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


کلید واژه ها: جشنواره - آموزش و پرورش - بین المللی - خراسان رضوی - برگزار - وزارت آموزش و پرورش - پوستر - آموزش - جشنواره فیلم - فیلم - برنامه ریزی - سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی - خراسان - مسئولان - مشهد - فرهنگ - اسلامی - برنامه - فرهنگی - هنری - دانشگاه فرهنگیان - اداره - معاون - رونمایی - شهرداری - جمهوری اسلامی - نشان - علمی - نیروی انسانی - دانش آموزان

آخرین اخبار سرویس:
ثبت ملی 9 اثر میراث ناملموس استان اصفهان

اعضای شورای سیاستگذاری دومین فستیوال موسیقی کلاسیک ایرانی منصوب شدند

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ادبیات بومی در حال کمرنگ شدن است

حاشیه های «گسل» در گام آخر/پخش پشت صحنه

بخش خبری 20:00سه شنبه 28 شهریور، سردبیر : اصغر تاجی پور، گوینده:مریم صارمی و تدوینگر: امین آقا میرزایی

راهیابی دو اثر نمایشی اصفهان به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان

جدیدترین اثر استاد فرشچیان فردا رونمایی می شود

آتش نشانان پلاسکو یادمان فرشته نگهبان را رونمایی می کنند

پایان «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا

بررسی نگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به امپریالیسم در یک کتاب

ایلام محروم ترین استان کشور در حوزه زیرساخت های فرهنگی / تعیین تکلیف سینمای ایلام تا 10 روز آینده

اظهارات رضا کیانیان درباره معرفی نفس به اسکار

سطح توقع مردم از سینمای دینی بالا رفته است

دبیر شورای سیاست گذاری بیست و پنجمین هفته کتاب منصوب شد

فیلم های منتخب هفته دفاع مقدس درآی فیلم

نگاه تاریخی و ادبی به رمان « سفر به انتهای شب» در مجموعه «قله های ادبیات جهان»

برگزاری جشنواره خرمن در سنگر و صومعه سرا

تشکیل حلقه صلح در برج میلاد تهران

آیین نکوداشت و رونمایی از اثر جدید استاد فرشچیان در تالار وحدت برگزار می شود

در گفت وگو با فارس زمان مناسب اکران توچال در فصل سرما/ همچنان در انتظار پروانه نمایش

دورهمی بهاره رهنما و همسرش با بازیگران معروف

شهر سیاه پوش عزای حسینی + فیلم

آغاز به کار پایگاه تخصصی نقد داستان با داستان خوانی 18 نویسنده

تیزر | «نفس» ایران در هوای اسکار

برپایی بیمارستان صحرایی در اردل + فیلم

شهر کم کم سیاه پوش می شود + فیلم

تمجید مجری تلویزیون از هنر بانوی ایرانی

جشنواره خرمن و آیین های شادمانه در صومعه سرا

ضیافت شام در سازمان ملل متحد

استاد فرشچیان: قلمم هیچ لرزشی ندارد جز عشق به کار

آخرین خندوانه همراه با بازیگر جنجالی کشور!/عکس

اظهارات رضا کیانیان در پی انتخاب «نفس» برای اسکار

فیلمی از زلزله مهیب مکزیک که توسط شهروندان مکزیک گرفته شده است

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در گالری سوره اصفهان برپا می شود

خاتون سوزن دوز ایران درگذشت

آدم خانگی برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشن جشنواره NEZ هند شد

افتتاح سومین استودیو قرآنی در استان آذربایجان شرقی

فیلمبرداری فیلم حاتمی کیا پایان یافت

بازیگران دورهمی در نمایی متفاوت

«مخاطب حرف اصلی "لژیونر" را متوجه نشد»

شیرینی های سنتی ژاپن، نمادی از طبیعت

عکس های جدید فریبا طالبی و همسرش

برپایی نمایشگاه نقاشی و نقاشی‎خط در نیاوران

درخشش دو نمایش «دیکتاتور» و «جنگ زیر پوست من و مادرم» در جشنواره تئاتر منطقه آزاد اروند

داستان های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

هجوم زمستان امسال روی صحنه می رود/آشویتس زنان به کار خود پایان داد+ عکس

رازهای تلخ زندگی خالق «پو» فاش می شود

«روتوش» تنها نماینده ایران در جشنواره آسیانا

کارگردان فرانسوی در ایران کارگاه برگزار می کند

بیماری آقای بازیگر مشخص شد

گلایه بازیگر سرشناس جهان از اصغر فرهادی/ عکس

فیلم | هنرمندان به احترام آقای خط و نجابت ایستادند

حجت اشرف زاده برای شهید حججی می خواند

پایان خوش « گسل»/ پخش پشت صحنه امشب از شبکه یک

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای هزار شلاق نشست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بلیت خرید و تئاتر دید

مشکلات توزیع کتاب، عامل عدم فروش آن است

صفر تا صد حضور نگار جواهریان در خندوانه

مستند قاشق برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره زیمبابوه شد

قتل مادر و دختر خردسالش در جنوب تهران

کارگردان خانه دیگری فیلمی درباره پروتز های زیبایی می سازد

معرفی برترینها در نخستین جشنواره تئاتر اروند

اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، هنری هفته دفاع مقدس در خلیفان+فیلم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی میهمان تماشاخانه ایرانشهر

برداشت انار خاش

پایان فیلمبرداری فیلم ابراهیم حاتمی کیا

علیشاپور و اجرای آثار سعدی، عارف و سایه در آلبوم "سرو بالا"

روایت زنانی که زندگی را دوست داشتند

بازگشت دوربین های نوستالژیک یاشیکا +عکس

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در گالری سوره اصفهان برپا می شود

وانت سواری «مهناز افشار»! +عکس

دبیر شورای سیاست گذاری بیست و پنجمین هفته کتاب منصوب شد

تئاتر "کوتاه و جوان" برند فرهنگی و هنری خراسان شمالی است

برگزاری جشنواره فیلم حاتمی کیا در شبکه «شما»

شوخی جالب خبرنگار دفاع مقدس با سروش صحت

سلفی بهرام افشاری با دوقلوهای پایتخت

پخش «شوق پرواز» و «شب دهم» به زبان انگلیسی

«سال سی» به کتابفروشی ها رسید

اظهارات رضا کیانیان در پی انتخاب «نفس»

مجسمه های آیزاک کوردال (+عکس)

جشنواره بین المللی «انگشت جادویی»

فیلم های دفاع مقدس در سینما فرهنگ ایلام نمایش داده می شود

انتشار سه جلد از مجموعه «دانشنامه خانواده»

انتصاب دبیر شورای سیاست گذاری بیست و پنجمین هفته کتاب

گپ «خارج از کادر» با بازیگر فیلم های دفاع مقدسی

از تیپ جنجالی بازیگر ایرانی تا سلفی ملی پوش ایرانی با فرزندش!/عکس

آسیب رغبت به نوشتن در فضای مجازی

تغییر ساعت اجرای یک نمایش

سوزندوز مشهور بلوچ خاش دار فانی را وداع کرد

بهونه منطقی رضا صادقی منتشر شد

«نفس» ایرانی دراسکار

نگارخانه مجتمع فرهنگی فرشچیان در اصفهان افتتاح شد

اکران اختصاصی «رگ خواب» ویژه مهاجران افغانستانی+جزییات

شوراها، موسیقی ایران را به فاجعه رساندند

فیلم مستند شهید مدافع حرم, "حاج احمد غلامی"تولید می شود

آلبوم "درنادئون" منتشر می شود

با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری

در این فیلم با کاروان امام حسین(ع) همراه می شویم

ارشاد نگاه ویژه ای به قصه گویی خراسان شمالی داشته باشد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خانوادگی به تماشای نمایش نشست

پردیس سینمایی "کورش" از ظهر امروز فعالیتش را از سر می گیرد

انتصابی تازه در سازمان صداوسیما/ حمید شاه آبادی معاون صدا شد

برنامه های امروز رادیو فارس چهارشنبه 29 شهریور

برنامه سینما های شیراز چهارشنبه 29 شهریور

امشب، آخرین قسمت «خندوانه» با نگار جواهریان

نتخاب نشدن ماجرای نیمروز مغرضانه نبود

تلاش ایران برای رؤیت پذیر کردن میراث فرهنگی ناملموس

اولین قرآن نسخ ایرانی حاصل غلبه عطش کاتب بر دردسرهایش

هنرمندان مسائل مربوط به عاشورا را به تصویر بکشند/کسانی که امکانات مالی دارند در راه امام حسین(ع) خرج کنند

آغاز فعالیت پردیس سینمایی کورش از ظهر امروز

برگزاری جشنواره فیلم حاتمی کیا در شبکه شما

اصطبلی که از هتل خیلی بهتر است

صحبت های کمال تبریزی بعد از انتخاب نماینده ایران در اسکار

پایان فیلمبرداری فیلم «حاتمی کیا»/ رونمایی در جشنواره فیلم فجر

محمد اطیابی: به فیلم "نفس" بسیار اعتقاد دارم

رونمایی از آثار فرهنگی و هنری دفاع مقدس

جوانان باید حق خود را از تئاتر بگیرند/دوران فکر کردن به پول و گیشه از من گذشته

فیلم/ لحظه به دار آویخته شدن قاتل آتنا

خیابان پروفسور رولن، میزبان شاهکارهای تاریخی ایران

دلیل جدایی فاطمه معتمدآریا از تلویزیون چه بود؟ +عکس

مردان پادشاه جمعه اکران می شود/بازگشت هیجان انگیز فیلم های اکشن+عکس

تصویربردای آخرین ساخته حاتمی کیا به پایان رسید

جوانی که می خواهد یک شبه ره صدساله را طی کند در بالن

خوشحالم که یک فیلمساز زن از ایران به اسکار راه یافته است

پانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه با 170 غرفه برپا شد

تالار وحدت؛ میزبان «سهروردی» و «شوایک...»

آغاز فعالیت پردیس سینمایی کورش از ظهر امروز

گلایه بازیگر جهان از اصغر فرهادی بخاطر گریمش! /عکس

«مارلون براندو»؛ از یک اسطوره تا یک هیولا! /عکس

دلقک قاتل همچنان می تازد! /عکس

حضور مهران مدیری با تیپی متفاوت در یک مراسم

کارگردان «خانه دیگری» فیلمی درباره پروتزهای زیبایی می سازد

تولید تئاتر در خراسان شمالی منحصر برای جشنواره ها نیست

سالی بدون فرهادی

گفت وگوی فارس با کارگردان مستند فریادهای روهینگیا با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری

پله هایی که غول ها استفاده می کردند! +عکس

نقد و بررسی کتاب با خیال ها و بی خیال ها

بانک اطلاعاتی شهدای دانشجوی استان فارس جمع آوری می شود

کنسرت گروهای پالت ،کماکان و داماهی در حمایت از یوز ایرانی‎

راه یابی دو تئاتر خراسان جنوبی به جشنواره فجر

رازهای تلخ زندگی خالق «پو»

واکنش اینستاگرامی نرگس آبیار به انتخاب فیلمش برای اسکار

فیلمبرداری به وقت شام به پایان رسید/فیلم جدید حاتمی کیا در راه جشنواره فجر

گلایه بازیگر سرشناس از اصغر فرهادی بخاطر ظاهرش!

برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر منطقه آزاد اروند معرفی شدند

عاشقانه های رضا صادقی برای تولد همسرش +عکس

فیلمبرداری «به وقت شام» به ایستگاه پایانی رسید

مسئولان پیشین پاسخگوی وقفه در برگزاری جشنواره «تئاتر مقاومت» باشند

مانتوی قرمز و شلوار کوتاه خانم بازیگر در کنسرن بهنام بانی

راهیابی 10 نمایش به یازدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی

تندیس جشنواره در دستان برگزیدگان

حال و هوای محرم در استان مرکزی + فیلم

برداشت گردو از قطب تولید محصول در فارس + فیلم

در مسلخ تاریخ

«به وقت شام» جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا

از کارگردان پربیننده ترین سریال سال 96 تجلیل شد

گلایه بازیگر سرشناس جهان از اصغر فرهادی

بازگشت جناب خان هم فایده ای ندارد

«آغاز یک داستان» به پایان رسید

عکس/تیپ بازیگر زن معروف در مسکو

نمایشگاه عکس جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در مترو

جشنواره تئاتر کوتاه جوان برگزیدگان خود را شناخت

«نفس»فیلمی درستایش صلح

جدیدترین عکس از دورهمی زنان بازیگر

«نفس» توانایی هت تریک سینمای ایران در اسکار را دارد؟

کارگردان «خانه دیگری» فیلمی درباره پروتزهای زیبایی می سازد

صفر تا صد حضور نگار جواهریان در خندوانه

فیلمبرداری فیلم «حاتمی کیا» پایان یافت/رونمایی در جشنواره فیلم فجر

توضیحات معاون سیما درباره پیمان یوسفی، خندوانه و هفت

امضای تفاهم نامه برای ترویج کتاب خوانی در فرودگاه بوشهر

گلچینی از بهترین اشعار مناجات با خدا

عکس جالب خانم بازیگر به همراه دخترش در طبیعت

جدیدترین عکس از دورهمی زنان بازیگر

ژست عجیب و غریب آقای بازیگر در مطب خانم دکتر+عکس

بازیگر سینمای ایران درگذشت

عکس/طرح ویژه رامبد جوان برای حضور همسر جدیدش در خندوانه

نفرات برتر یازدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی معرفی شدند

برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری اعلام شد

«نفس» توانایی هت تریک سینمای ایران در اسکار را دارد؟

آوازخوانی کُردی شهرام ناظری در خانه تنبور + فیلم

ستاره های سینما که خانواده را به شهرت ترجیح دادند!/عکس

پایان خوش سریال گسل

فرصتی که مفت از دست رفت

«خیالفام» سامان صمیمی به بازار عرضه شد

«نگار» رامبد جوان بعد از دو هفته میلیاردی شد

بانی فیلم

هنرمند

انتخاب نشدن ماجرای نیمروز مغرضانه نبود/کیفیت، مضمون و رویکرد بین المللی اولویت انتخاب نماینده اسکار 2018

خلق آثار هنری روشی برای پرورش فکر بچه هاست

نمایشنامه «من که دا نیستم» منتشر شد

مانتوی عجیب و غریب بازیگر زن مشهور در اکران فیلم

«حقیقت و مرد دانا»ی بهرام بیضایی بازنشر شد

مجید غلامی جلیسه دبیر هفته کتاب شد

انتخاب نشدن ماجرای نیمروز مغرضانه نبود/کیفیت، مضمون و رویکرد بین المللی اولویت انتخاب نماینده اسکار 2018

تیپ خاص و متقاوت خواهران شریفی نیا

پیگیری جدی سیما برای ساخت پروژه حضرت موسی(ع) و سلمان/43 کار تلویزیونی در مرحله تولید

«درنادئون» امروز رونمایی می شود

صفر تا صد حضور نگار جواهریان در خندوانه

اعطای معتبرترین جایزه ادبی آلمان به نویسنده ایرانی در نمایشگاه فرانکفورت

تولید سری جدید دوربین مخفی

آغاز به کار رسمی چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در مشهد

آغاز به کار رسمی چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در مشهد