مطالب مرتبط:
تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری
تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری
تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری
جهانگیری: خصوصی سازی راه قطعی درمان اقتصاد ایران است
جهانگیری: خصوصی سازی راه قطعی درمان اقتصاد ایران است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 ساعت 20:222017-08-23سياسي

تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری


معاون اول رییس جمهور خصوصی سازی را راه قطعی درمان اقتصادی ایران دانست.

- "، اسحاق جهانگیری عصر امروز(چهارشنبه) در جلسه تودیع و معارفه وزرای پیشین و جدید امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: یکی از اولویت های وزارت اقتصاد اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی است.

من می دانم چه فشارهایی در مقابل خصوصی سازی به دوستان در وزارت اقتصاد وارد می شود ولی خصوصی سازی راه قطعی درمان اقتصاد ما است که باید برای آن قانونمند جلو برویم و از هو و جنجال نهراسیم.

وی با اشاره به دیگر اولویت های اقتصادی دولت دوازدهم و انتظارات از وزارت اقتصاد یادآور شد: در راس اولویت ها اقتصاد مقاومتی که تنها نسخه ای است که می تواند اقتصاد ایران را از این تنگناها عبور دهد و خوشبختانه اجماع خوبی در این زمینه بین سران کشور وجود دارد.

وزارت اقتصاد و بخش های اقتصادی در اجرای آن نقش کلیدی دارند و من متعهد به پیگیری هستم که خوشبختانه عملکرد سال 95 خوبی بوده و برنامه های دقیقی هم برای سال 96 تدوین شده است.

جهانگیری با بیان اینکه وزیر جدید اقتصاد و همکارانش باید چند موضوع کلیدی را در اولویت قرار دهند عنوان کرد: سودآور کردن شرکت های دولتی و افزایش بهره وری یکی از این اولویت هاست .

وزارت اقتصادی به نوعی مرکز کنترل شرکت های دولتی وحتی غیردولتی است.

میلیاردها دلار سرمایه های مردم در این شرکت هاست اما وقتی سودآوری این حجم از دارای ملت را می بینیم متوجه می شوید که حتی کمکی به دولت نمی کنند و منفی هم می شوند.

معاون اول رییس جمهور در ادامه تصریح کرد: ملت حق دارند بپرسند که چند میلیارد دارایی ما در این جا که باید سود بدهند ولی چطور منفی می شود.

وزیر اقتصاد حتما باید در این زمینه وقت بگذارد.

ما در اقتصاد مقاومتی یکی از مشکلاتی که دیدیم مدیریت این بنگاه ها بود.

این بحث بدی است که وقتی می خواهیم مدیر بنگاه یا بانک یا شرکت بزرگی رامنصوب کنیم فلان فرد بیکار شده را در هیأت مدیره بگذاریم بدون آنکه سابقه ای در آن زمینه داشته باشد.

جهانگیری در ادامه بیان کرد: بحث بخش خصوصی و توانمند کردن آن و میدان دار کردن آن در اقتصاد کشور در یکی از مهمترین جاهایی که صورت می گیرد، وزارت اقتصاد است که باید گفتگو با بخش خصوصی را جدی تر کرد و نظرات این بخش را به دولت انتقال داد و کمک کرد بخش خصوصی توانمند شود.

وی ادامه داد: بهبود فضای کسب و کار موضوع جدی ای است که از دولت یازدهم مرکز آن به وزارت اقتصاد منتقل شد.

در حالیکه خیلی ها می گفتند اگر به نهاد ریاست جمهوری بیاید موثرتر است.

همه از فضای کسب و کار ایران می نالند.

اما وزارت اقتصاد این ابزار را دارد که این مسئله را بهبود ببخشد.

بروکراسی اداری که در همه جا عامل توسعه است، متاسفانه در این جا مانع توسعه شده است.

رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی همچنین تلاش در تامین مالی سرمایه گذاری که رشد آن منفی است را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید فضا را به گونه ای درست کرد که روند صعودی پیدا کند این امر از دیگر وظایف وزارت اقتصاد است و به هر نقطه ازمنابع تامین سرمایه گذاری که می رسیم به وزارت اقتصاد باز می گردد .

بانک و بازار سرمایه در حوزه اختیارات وزارت اقتصاد است.

افزون بر اینها منابع خارجی است.

وقتی در برنامه توسعه نوشته می شود 65 میلیارد دلار از منابع خارجی استفاده شود، راهش تعامل جدی با دنیا است.

مردم دنیا همین جوری پولشان را به جایی نمی فرستند بلکه ریسک ها باید برطرف شود و ببینیم موانع راباید چطور برطرف کنیم.

درست است که اصلاح نظام بانکی با بانک مرکزی است، اما بخشی از آن با وزارت اقتصاد است .

از طرفی ساماندهی بدهی های دولت از وظایف وزارت خانه به حساب می آید و از دغدغه های جدی کشور انضباط بخشی به آن است.

معاون اول رییس جمهور در ادامه خاطر نشان کرد: در مهمترین مطالعات و مستنداتی که وجود دارد مسائل اقتصادی اصلی ترین مسائل پیش روی کشور است و در نظر سنجی ها بیشترین سطح مطالبات مردم و اصلی ترین و مهمترین تاکیداتی که مقام معظم رهبری همواره به آن تاکید می کنند و برجسته ترین هدفگذاری در دولت یازدهم و دوازدهم اهتمام به حل مشکلات اقتصادی است.

وی با بیان اینکه کانون اصلی این مسئولیت وزارت اقتصاد است گفت: این وزارت خانه باید در ساماندهی مسائل اقتصادی همت کند و همه تلاش اش را انجام دهد تا نظرات نخبگان و صاحب نظران در تصمیماتش جمع شود.

وقتی یک تصمیم اقتصادی می گیریم باید ازپشتوانه نخبگان و فعالان اقتصادی کشور برخوردار باشد.

خوشبختانه در دولت به خرد جمعی پرداخته شده و این مسئله در وزارت اقتصاد بیشتر نمایان باشد.

وی اضافه کرد: این وزارت خانه از سازمان های مستقلی تشکیل شده که هر کدام به اندازه یک وزارت خانه یا بخش مهم اقتصادی هستند.

مثلا سازمان امور مالیاتی که باید بتواند با بالابردن مالیات بر درآمد کشور اضافه کند تا از سهم نفت کم شود و جلوی فرار مالیاتی را بگیرد و از علم نو استفاده کند تا کمتر به بنگاه ها فشار بیاید.

گزارشی که در سازمان برنامه در دولت امروز از عملکرد بودجه 96 ارائه کرد نشان می داد که مالیات 114 هزار میلیارد و نفت 75 هزار میلیارد خواهد بود.

جهانگیری همچنین افزود: یا گمرک که در دوره اخیر تحول بسیار خوبی داشته است .

در ستاد اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد هر جا گزارشی انجام شد گمرک از دستگاه هایی بود که خوب درخشید و از ابزارهای نوین استفاده کرده که به طور مثال 26 روز ترخیص به سه روز و هفت روز صادرات به یک روز کاهش یافته است.

رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به نظام بانکی یادآور شد: درست است که بانک مرکزی در نظام بانکی نقش مهمی دارد اما وزارت اقتصاد هم نقش اش در این زمینه مهم است .

کل حیات اقتصادی کشور و ترکیب سرنوشت اقتصادی و محور کارها نظام بانکی است و هر بانک کشور می تواند مجموعه ای باشد که گاهی از یک وزارت خانه بالاتر است از طرفی نظام بیمه، خزانه ، بازار سرمایه و بورس ، سازمان خصوصی سازی و اصل 44 جزیی از وزارت اقتصاد هستند.

جهانگیری در ادامه تاکید کرد: آنچه مهم است این است که وزارت اقتصاد یک وزارت خانه مثل بقیه نیست بلکه یک کانون و مرکز است که اگر موتور آن خوب حرکت کند اقتصاد ایران حرکت می کند حتی اگر جاهای دیگر کند باشد.

وزارت اقتصاد قادر است به تنهایی اقتصاد ایران را به حرکت در بیاورد در دولت یازدهم توفیقات بسیار زیادی داشته است.

وی ادامه داد: در تیم سه نفره اقتصادی دولت یعنی سازمان برنامه ، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد این وزارت خانه تنها دستگاهی است که پاسخگوی مجلس است و با ید به آن اختیاراتی متناسب با این انتظارات داده شود.

البته یکی از مهمترین انتظاراتی که جامعه دارد و ما باید دنبال کنیم همسویی ، هم نظری ، هماهنگی و همدلی بین تیم اقتصادی دولت است که حتما رییس جمهور تدابیری می اندیشد و مدیرانی را منصوب می کند که اقتصاد ایران با سرعت بیشتری حرکت کند و هماهنگی بیشتری داشته باشد.

جهانگیری در ادامه خاطر نشان کرد: البته وزارت خانه های نفت، صنعت، راه و کشاورزی هم اقتصادی و مهم هستند.

خوشبختانه هماهنگی در حد متعارف هم در دولت یازدهم بوده و هم در دولت دوازدهم وجود دارد.

شاخص ها گویای این است که یکی از دوره های خوب اقتصاد ایران بدون تردید دوره دولت اصلاحات بود اما همان زمان هم یکی از دغدغه ها این بود که چگونه این سه نفر هماهنگ شوند و آقای خاتمی جلساتی را برگزار و ما را دعوت می کرد که کمک کنیم که چطور این سه نفر هماهنگ کنیم می گویند به تعداد اقتصاددان ها نظرات مختلف وجود دارد که خوشبختانه در این دولت این هماهنگی وجود دارد و من اطمینان می دهم که مشکلی نیست.

وی با اشاره به برگزاری جلسه تودیع و معارفه بیان کرد: سنت ارزشمندی است که قدردان کسانی باشیم که برای ملت و کشور زحمت می کشند و گر نه این آمد ورفت ها در یک نظام مردم سالار که رییس جمهور هم دوره اش تمام می شود و مقامات تحت تاثیر قرار می گیرند بسیار عادی وطبیعی است .

نه کسی که می رود فکر می کند که چیزی را از دست داده و نه آنکه می آید فکر می کند لقمه چربی پیدا شده بلکه همه فکر می کنند خدا موقعیت خدمت گذاری را به وی داده است.

وی ادامه داد: دوستان در این جلسه حاضر شدند تا به آقای طیب نیا بگویند که دستت درد نکند و خیلی خوب کار کردید.

انصافا آقای طیب نیا از هر منظر یک انسان دانشمندِ صاحب نظرِ پرکارِ پاکدست و جزء چهره های افتخارآفرین برای کشور است و حتما دولت با افتخار در جای مناسب از خدمات اش استفاده می کند.

وی در پایان اظهار کرد: آقای کرباسیان هم چهره بسیار توانا و مدیر بسیار موفق با سابقه درخشان است که در حوزه عمل و نظر هر جا که بوده کارنامه درخشان از خود به جای گذاشته.

دوران مدیریت اش در وزارت خانه های مهم و بخش های مهم اقتصادی بوده و الان مسئولیت بسیار سنگین وزارت امور اقتصادی و دارایی که اصلی ترین وزارت خانه اصلی کشور و کانون توسعه ایران است را به عهده دارد.


کلید واژه ها: اقتصاد - وزارت اقتصاد - وزارت - معاون اول رییس جمهور - اقتصادی - جهانگیری - خصوصی سازی - دولت - اقتصاد مقاومتی - فضای کسب و کار - اقتصاد ایران - ایران - رییس جمهور - نهاد ریاست جمهوری - درمان - میلیارد - اسحاق جهانگیری - تودیع و معارفه - دارایی - مدیر - امور اقتصادی - ریاست جمهوری - قانون اساسی - وزیر اقتصاد - دولت یازدهم - معاون - قانون - کشور - وزیر - منفی

آخرین اخبار سرویس:
شبکه توزیع آب شرب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد توسعه می یابد

نماینده آبادان: غرب به تعهدش به برجام احترام گذاشته و عمل کند

تسلیت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به بیت آیت الله غروی

در صحن علنی مجلس طرح مربوط به قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اعلام وصول شد

بانوی آلمانی در حرم مطهر رضوی به دین اسلام مشرف شد

آغاز دور جدید کلاس های زبان و ادبیات فارسی در شهر پونای هند

کربلا به یک فرقه و مذهب اختصاص ندارد/ قمه زنی و رفتارهای نامتعارف وهن عاشورا است

فخاری خواستار خروج شهرداری از طرح جمع آوری کودکان کار شد

بازرسی سازمان های دولتی خوزستان به منظور صیانت از حقوق مردم

در صحن علنی مجلس لاریجانی درگذشت والده همسر نماینده رباط کریم را تسلیت گفت

شهرداری همکاری در جمع آوری کودکان کار و خیابانی را متوقف کند

25 نوع بیماری در اثر مصرف دخانیات (+فیلم)

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده گذاران کاسپین و موسسات مالی

130 مدرسه در مناطق کمتر توسعه یافته به همت بنیاد برکت افتتاح شد

انتقاد کواکبیان از نحوه برگزاری جلسات غیرعلنی مجلس

اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات طرحهای صنعتی تا سال 88 تمدید شد

علی لاریجانی سخنران مراسم تشیع پیکر شهید حججی شد

سعادت آباد دیگر ظرفیت ساخت کاربری تجاری را ندارد

دفاع مقدس هویت دینی و اقتدار فرهنگی ملت ایران است

اثربخشی عاشورا با گذشت زمان، بیشتر می شود/اطاعت از ولی فقیه واجب است

مداحی حاج محمود کریمی شب چهارم محرم 96

با مثبت اندیشی، چگونه به زندگی ایده آل برسیم؟

قاضی پور خطاب به لاریجانی: برای تعامل با دولت خودکشی سیاسی هم می کنید

جهانگیری: در دولت دوازدهم پرچم مبارزه با فساد را برافراشته نگه خواهیم داشت

سردار علی مؤیدی در جمع خبرنگاران: کشف 400 تن مواد مخدر در 6 ماهه اول 96/ برگزاری پنجمین جلسه بررسی آسیب های اجتماعی با اولویت اعتیاد در محضر رهبر انقلاب در آینده نزدیک

برنده مناقصه تونل نیایش هنوز کار را به دست نگرفته

روایت چشم به راهی 31 ساله مادر یک شهید

تخلفات گسترده معماری و ساختمانی در مجتمع تجاری پالادیوم

طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاههای فنی و حرفه ای به کمیسیون ارجاع شد

کیهان: برای لاریجانی در جماران تله گذاشتند/ حداقل کار رییس جمهور اصلاحات، عذرخواهی و ابراز ندامت است

اهواز - آیین تعزیه خوانی شهادت مسلم بن عقیل(ع)

محیط های روستایی استان زنجان مناسب سازی می شود

اس ام اس های عاشقانه و زیبا (80)

برگزاری مراسم هیئت عزاداری خبرنگاران حسینی

عضوشورای تهران خواستار اعلام آمار کارکنان شهرداری شد

انتقاد کواکبیان از نحوه برگزاری جلسات غیرعلنی مجلس

دولت دوازدهم از مدیریت بانوان در رسانه های کشور حمایت می کند

محیط های روستایی استان زنجان مناسب سازی می شود

محمد محقق در گفتگو با شفقنا: تهدیدات امنیتی تکفیری ها مانع شور شوق شیعیان افغانستان برای برگزاری مراسم عزاداری حسینی نمی شود

آغاز جلسه رسیدگی به پرونده پزشک تبریزی

پیام تسلیت حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پی درگذشت آیت الله غروی

اعتراض شورای شهر اراک به خشونت در برخورد با کارگران

حاشیه نشینی، سرطان صنعت گردشگری ایران

استخدام بازاریاب تلفنی،بازاریاب حضوری در یک شرکت معتبر شوینده

اعلام برنامه کامل تشییع پیکر شهید حججی

لاریجانی سخنران مراسم تشییع پیکر شهید حججی

پرچم مبارزه با فساد را در دولت دوازدهم برافراشته نگه خواهیم داشت/ اجازه ندهیم مبارزه با فساد به موضوعی سیاسی تبدیل شود

نام دانشگاه امیرکبیر در رتبه بندی های معتبر بین المللی می درخشد

باغ موزه دفاع مقدس - همدان

بزرگ ترین امتیاز امام حسین(ع)

نگرانی "خداکرمی" از سرعت گرفتن مال سازی در منطقه 2

استیذان قاتل ستایش بیاید، حکم را سریع اجرا می کنیم

تصاویر/ بوسه پدر شهید حججی بر پیکر بی سر فرزندش

ترکیه: اگر آلمان یک قدم به سوی ما بردارد ما دو قدم بر می داریم

صوت/ مداحی حاج منصور ارضی در شب چهارم محرم

نامه بهارستانی ها به وزارت کار برای تعیین تکلیف نیروهای ستاره خلیج فارس

سفر معاون رییس جمهور به سیستان و بلوچستان+ برنامه ها

احصاء بیش از 30هزار میلیارد از بدهی های شهرداری

سخنرانی یک میلیون از بانوان کشور در محرم و صفر با موضوع حجاب/ باید برای اربعین برنامه داشت

منطقه ای که شهید حججی در آنجا شهید شد را تصرف کردیم اما نتوانستیم اجزای بدنش را پیدا کنیم

طی تذکری شفاهی مطرح شد کواکبیان: آقای لاریجانی! هر روزی که با بقیه برنامه دارید 2 ساعت جلسه غیرعلنی می گذارید/ لاریجانی: جلسات غیرعلنی ضابطه دارد و مفید خواهد بود

شهردار هرچه سریع تر تراز مالی شهرداری را ارائه کند

صلابت نگاه «حاج احمد» و «محسن» دشمن را زمین گیر کرد

موافقت مجلس با تمدید دو ساله قانون ثبت اختراعات و علائم تجاری

انتصاب سرپرست استانداری بوشهر با حکم وزیر کشور

«وارثان لینکلن» وارد بازار کتاب شد

گزارش کیهان از حضور لاریجانی و رییس جمهور اصلاحات در کنار هم در جماران / رییس صداوسیما به اصرار سیدحسن خمینی آنجا نشست / حداقل کار رییس جمهور اصلاحات، عذرخواهی و ابراز ندامت است

قاضی پور: آقای لاریجانی شما به خاطر تعامل با دولت خودکشی سیاسی هم می کنید

افشاگری امام سجاد(ع) در مسجد شام

آخرین خبرها درباره برگزاری حج عمره

عکس/ پیکر شهید حججی در پاویون فرودگاه مشهد

: ورود پیکر شهید محسن حججی به ایران/عکس

هیئت ریحانه النبی

استقبال شاعران از پیکر پاک سردار سربلند: «یک کربلا شکوه به چشمت نهفته است»

ازریابی 2 ماهه عملکرد مدیران شهرداری کرج

جلسه با رییس ستاد کل نیروهای مسلح برای حل مشکل سربازان

ازریابی 2 ماهه عملکرد مدیران شهرداری کرج

انتقاد عضو شورای شهر از نامشخص بودن تعداد حقوق بگیران شهرداری

سهم کوفته تبریزی از تبریز 2018 چیست؟

گسترش فرهنگ مکتب عاشورا جانمایه احیای امر به معروف و نهی از منکر است

در هیأت انگلیسی زبانان مقیم تهران چه خبر است؟

جاده یک طرفه به سمت غرب باید برگشت پیدا کند

در دولت دوازدهم پرچم مبارزه با فساد را برافراشته نگه خواهیم داشت

باز این چه نوحه و چه فغان و چه ماتم است

تنها 25 درصد از آمریکایی ها درباره سیاست آمریکا می دانند

جزییات برنامه تشییع شهید حججی در نجف آباد

لاریجانی سخنران اصلی مراسم تشییع پیکر شهید حججی

اگر مداح نبودم «علمدار» هیات می شدم / مداح باید «سیاسی» باشد

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده گذاران کاسپین و موسسات مالی

بابک زنجانی درون ما!

اعلام وصول طرح اصلاح قانون تخلفات رانندگی

احساس و عقل باید باهم عزادار امام حسین(ع)باشند

تحقیقات برای تجهیز ناوهای ارتش به «سوخت هسته ای» در جریان است

حضرت آیت الله مکارم شیرازی درگذشت آیت الله غروی را تسلیت گفت

گسترش فرهنگ مکتب عاشورا جانمایه احیای امر به معروف و نهی از منکر است

بازرسی سازمان های دولتی خوزستان به منظور صیانت از حقوق مردم

یادواره شهدای 8سال دفاع مقدس در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار میشود

مهم ترین استراتژی دفاعی ایران در آینده در گفت وگوی شفقنا با دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش: در حال ساخت پیشرفته ترین ناوهای موشک انداز هستیم

پیکر حجت الاسلام و المسلمین غروی تشییع شد

شهدا با نثار خون خود درس عزت و آزادگی به جامعه دادند

پیام تسلیت آیت الله شاه آبادی در پی درگذشت آیت الله غروی

تعزیه رکعت به رکعت عاشقی

پتروشیمی را دادیم فردا صنایع دیگر مطرح می شود!

عکس/ پیکر مطهر شهید حججی در حرم رضوی

استخدام راننده جوان پایه دو جهت باربری در اصفهان

بررسی مشکل سپرده گذاران کاسپین با حضور سیف و کرباسیان

نصیحت سردار سلیمانی به بارزانی

تبدیل مجتمع های مسکونی منطقه 2 به مال های تجاری/ تخریب سریع واحدهای مسکونی در بلوار دریا

استخدام کارگر نقاش ساختمانی در البرز

گزارش بطحایی درباره وضعیت آموزش و پرورش در جلسه غیرعلنی مجلس

"نجفی"، آمار کارکنان شهرداری و میزان حقوق آنها را اعلام کند/صدور 135هزار فیش در شهرداری

واکنش نجباء به همه پرسی جدایی اقلیم کردستان

اعزام اکیپ پزشکی به مناطق صعب العبور به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجدسلیمان

طی تذکری شفاهی از سوی حاجی دلیگانی عنوان شد برشماری موارد متعددی از دستورات پیگیری نشده رییس مجلس

تشدید فشار بر دولت برای اخذ مجوز تجارت تراریخته

آغاز جنگ سرد در بهشت با لایحه کاهش اختیارات نجفی

از شروع محرم تا اربعین زمان نذر خون

مراســم عـــزاداری شــب پنجم محرّم

ترکی در تشریح جزییات نشست شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح کرد تصمیم اعضا برای ترسیم استراژی چند ساله برای حل مشکلات اساسی کشور

آمریکایی ها دوست داشتند با ایران "روابط محرمانه" ایجاد کنند

با صدور پیامی حزب موتلفه اسلامی از مردم برای شرکت در تشییع شهید حججی دعوت کرد

مراسم رونمایی از آلبوم سربلندان برگزار شد نوربخش: خلاء آلبوم هایی مانند سربلندان احساس می شود/ شهبازیان: موسیقی آیینی برگرفته از موسیقی اصیل ایران است

سرعت بالای تبدیل ساختمان های مسکونی منطقه 2 به تجاری

سخنگوی فراکسیون امید: ورود سران سه قوه به پرونده سپرده گذاران کاسپین

همه پرسی استقلال کردستان عراق توطئه رژیم صهیونیستی است

حضور موفق دانشگاه امیرکبیر در رتبه بندی های بین المللی

یادداشت/ حسین کچویان به دنبال دوستی دشمن

لاریجانی سخنران مراسم تشییع شهید حججی است/ احتمال تعطیلی مجلس

برگزاری جلسات آموزشی مدیریت پسماند برای هیئت های مذهبی

پس از عمل جراحی عکاس پیشکسوت جنگ عکاسان به عیادت محمود ظهیرالدینی رفتند

ماموریت یکماهه جهانگیری به وزیر اقتصاد

برگزاری صبحگاه مشترک بسیج صدا و سیما خراسان رضوی

محدودیت های تردد و توقف تشییع پیکر شهید حججی

احداث 25 هزار پروژه مدرسه، مسجد، خانه عالم و بیمارستان در کشور

عزاداری سید وسالار شهیدان در یزد

سنگرسازان بی سنگر در مسابقه« فرمانده»

تصاویر/ دوره چتر بازی یگان ویژه صابرین

بررسی وضعیت موسسات مالی و اعتباری در فراکسیون امید

آموزش نظامی نیروهای بسیج

آیین سنتی زنجیرزنی در ابرکوه

شورای شهر تهران رکورد زد/پایان جلسه یک ساعت پس از شروع

فرهنگ ایثار و شهادت صادرات قابل افتخار ماست

بروجردی: نتیجه خروج آمریکا از برجام افزایش توانمندی غنی سازی ایران است

مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات تا سال 98 تمدید شد

اقدامات عام المنفعه جایگزین محکومیت های کوتاه مدت می شود

مسجد جامعی خواستار احیای موزه پرواز تهران شد

عاشورا و شهادت، باطن سیاست و حکومت اسلامی است

لاریجانی: لایحه اصلاح قانون انتخابات با همکاری مجلس در حال نهایی شدن است

آغاز جلسه رسیدگی به پرونده پزشک تبریزی

مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات تمدید شد

پنجمین سوگواره استانی داستان نویسی و شعر عاشورایی با عنوان «حدیث عشق» برگزار می شود

بی توجهی به نقض حقوق مسلمانان میانمار به تشویق افراطی گری در منطقه می انجامد

می توانیم عمق اربیل را هدف قرار دهیم

با رای نمایندگان طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات تصویب شد

علت گریه های طولانی امام سجاد (ع) چه بود؟

افزایش آمار صدور احکام جایگزین حبس از سوی قضات/ استفاده از مجازات‎های جایگزین حبس با هدف اصلاح مجرم

احتمال تعطیلی مجلس برای حضور نمایندگان در مراسم تشییع شهید حججبی

برخی آمارهای کهگیلویه و بویراحمد آزار دهنده است

جزییات شیوه جدید بودجه ریزی 97

سرعت تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری در منطقه 2

مافی:مواضع ترامپ به نفع ایران تمام شد

واگذار نشدن امور به برنده مناقصه نگهداشت تونل نیایش/ مبلغ اعلامی برنده جدید نصف دریافتی شرکت قبلی بوده است

شهادت اوج بندگی انسان در برابر خداوند است

معتمدین معین تاثیر زیادی در رفع مشکلات جامعه ایثارگری دارند

تعطیلات تابستانی اصلاح طلبان و اصولگرایان، احزابی که تنها در انتخابات ها فعال هستند

تصاویر/ یاد باد آن روزگاران، یاد باد...

استخدام کارمند دفتری و بازاریاب حضوری در اصفهان

استخدام نیروی زیگزال دوز، میان دوز کار و وسط کار در قم

استخدام سالن دار با روابط عمومی بالا در خراسان رضوی

استخدام حسابدار خانم با سابقه کار مرتبط در زنجان

انتقاد از آمار متناقض کارکنان شهرداری

یزیدهای امروزی مدرن شده اند

استخدام پنج رده شغلی در رستوران شبنم

دولت برای تغییر استاندار مشورتی از نمایندگان مازندران نگرفته است/ دولت دغدغه نمایندگان را لحاظ کند

پرداخت 540 میلیارد تومان حقوق ماهیانه به کارکنان شهرداری/ اطلاعات ضد و نقیض در رابطه با فیش های حقوقی

استخدام منشی در دفتر مرکزی یک شرکت تولیدی صنعتی

استخدام کارگر جهت هایپرمارکتی در محدوده محمد شهر

استخدام بازاریاب نمایشگاه و کنفرانس در گروه آریانا

برنامه شورا برای رفع مشکلات تردد سالمندان در شهر

بهترین پدربزرگ جهان کیست+ویدیو

مهلت تسویه باقیمانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت تمدید شد

وقایع روز پنجم محرم الحرام سال 61 هجری قمری

برگزاری نخستین دور مذاکرات الصخیرات لیبی

استخدام کارشناس فروش حضوری در شرکت معتبر در مازندران

سامسونگ با توسعه چیپ هوش مصنوعی با هواوی رقابت خواهد کرد

جهاد بالاتر است یا امر به معروف؟

اصرار جمنا برای همکاری با جبهه پایداری/ افزایش اعضای هیات مشورتی

محسن چاوشی همکاری با سیما را تکذیب کرد

شهرداری اجازه ندارد به طرح جمع آوری کودکان کار کمک کند

یاران کوچک حسین (ع) تجدید چاپ شد

برطرف کردن محرومیت در استان خراسان جنوبی در اولویت برنامه های آستان قدس رضوی است

حکم شرایط صحت قرض چیست

لاریجانی سخنران مراسم تشییع پیکر شهید حججی است

اعمال محدودیت های بیشتر هدف آمریکا از مذاکره مجدد با ایران است

«آمریکا»؛ پشت پرده همه پرسی در اقلیم کردستان/ زمان تصمیم گیری ابرقدرت ها به پایان رسیده است

ورود پیکر شهید حججی به مشهد

پرچم مبارزه با فساد را همچنان برافراشته نگه می داریم/ نباید اجازه دهیم مبارزه با فساد به موضوعی سیاسی تبدیل شود

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، ری و تجریش تخلفات مجتمع تجاری پالادیوم در منطقه یک

دوسال چشم انتظار بودم اما مزار فرزندم را لمس نکردم/ فقدان فؤاد را هیچ چیز برایم پر نمی کند

آغاز ثبت نام طرح ملی تلاوت در اراک

تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری

تنها راه درمان اقتصاد ایران از زبان جهانگیری