مطالب مرتبط:
فال روزانه چهارشنبه 1 شهریور 1396
روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح چهارشنبه 1 شهریور 96
روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر چهارشنبه 1 شهریور 96
روزنامه استخدامی استان قم | چهارشنبه 1 شهریور 96
روزنامه استخدامی استان همدان | چهارشنبه 1 شهریور 96
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 ساعت 00:122017-08-22سياسي

جزییات 4خبر ویژه امروز چهارشنبه اول شهریور 1396


- آقای جهانگیری ما آماده ایم بشنویم که بر سر 100 میلیارد دلار آزاد شده پس از برجام چه آمده است؟به نوشته روزنامه جوان، اسحاق جهانگیری تقریباً در دفاع از دولت اشباع شده است؛ کسانی که حرف های معاون اول از سال 92 تا به امروز را شنیده اند تقریباً نکته جدیدی را در اظهارات او نیافتند.

چهار سال است که آقای معاون اول در پاسخ به انتقادات به عقب پل می زند و شیوه جدیدی از بگم بگم ها را مطرح می کند.

جهانگیری در صحن علنی مجلس به بیان نظراتی پرداخت که در طول چهار سال گذشته بر آن مانور می داد.

آقای جهانگیری برای بار چندم به موضوع ذخایر ارزی پرداخت و در پاسخ به اینکه 100 میلیارد دلار ذخایر آزاد شده در پسابرجام چه شده، گفت: نگذارید بگویم دولت قبل چه کرده است؟ نگذارید بگویم ارزهای کشور در کجا قفل شده است، اینگونه اظهارات از جهانگیری بارها شنیده شده و ایشان چهار سال است که در حال منتظر گذاشتن نمایندگان و افکار عمومی هستند در حالی که همه تشنه شنیدن اسراری هستند که گویا فقط آقای جهانگیری به آن واقف هستند.

همه ما مشتاقیم بدانیم با 100 میلیارد دلاری که پس از برجام آزاد شده چه کرده اند و چه بلایی بر سرش فرود آمده است.

اشاره معاون اول به شرکت نیکو و کلی گویی های خسته کننده بارها مورد اشاره رسانه ها قرار گرفته است.

آقای جهانگیری بهتر از هر فرد دیگری می دانند که به طور کل 20/2 میلیارد دلار از منابع بانک مرکزی در شرکت نیکو سپرده گذاری شد تا در پروژه های نفتی و گازی سرمایه گذاری شود.

این سپرده گذاری در چهار مرحله انجام شده و مصوبه شورای عالی امنیت ملی را پشتوانه خود داشته و دارد.

همه ادعای معاون اول به این موضوع برمی گردد که جزییات خرج آن در پروژه ها بارها اعلام شده است ولی آقای جهانگیری نمی خواهد آن را بپذیرد و البته این فرار به جلو با تمسک به سخنان تکراری و خسته کننده، می خواهد پیش خورکردن این ارزها را عیان نکند.

آقای جهانگیری دوست ندارد بگوید در زمانی که ارزها آزاد نشده بود، ریال آن در بودجه خرج شده بود و وقتی دلارها آزاد شد دولت هیچ سهمی در آن نداشت.

برای آنکه بدانید اصل ماجرا چیست باید گفت اصول و روابط مالی میان دولت، نفت و بانک مرکزی به این شکل است که شرکت ملی نفت به خریداران نفت یکی از شماره حساب های بانک مرکزی را معرفی می کند تا پول نفت در این حساب واریز شود.

بانک مرکزی با کسر سهم 14/5 درصد شرکت ملی نفت و سهم 30 درصدی صندوق توسعه ملی، مابقی پول نفت را با نرخ تسعیر مشخص شده در بورس، به ریال تبدیل و به خزانه واریز می کند.

دلار هم برای بانک مرکزی می ماند و در حساب های خارجی آن باقی می ماند.

در زمان تحریم امکان جابه جایی دلار نبود، بنابراین دولت پیش از آزاد شدن دلارها، ریال دلارهای بلوکه شده خود را از بانک مرکزی گرفت تا با آزاد شدن دلارهای نفتی، با بانک مرکزی تسویه حساب کند.

با برجام و رفع محدودیت های بانکی، دلارها آزاد شد ولی چون دولت پیشتر معادل ریالی آن را پیش خور کرده بود، هیچ عایدی ای از آن نداشت.

با وجود گزارش های رسمی منتشر شده از سوی دیوان محاسبات و نهادهای دیگر، جهانگیری نمی خواهد به این اقدام دولت اعتراف کند و هرگاه درباره 100 میلیارد دلار سؤال می شود با عصبانیتی هر چه تمام به گذشته ای رجوع می کند که بیشتر شبیه یک فرافکنی است.

چهار سال است که گوش ها پر شده از افشاگری ولی خبری از زوایای جدید این مسئله نیست.

تلاش برای رفع حصر کروبی یا شگردی برای سفیدنمایی خود؟!خاتمی با وجود اینکه می داند مسیر طراح خیانتش از کدام طرف است، از مسیر دیگری حرکت می کند.

جهان نیوز نوشت: خاتمی در دیداری با جمعی از فعالان اصلاح طلب که برخی از آنها عناصر فعال در فتنه 88 بودند، با اشاره به نظر برخی حاضران گفت: من شخصا هیچ تقاضایی از هیچ کس و هیچ جا نداشته ام.

اما امروز می خواهم به استناد مطالب و خواسته های شما و به نام و اسم شما تقاضایی را با مقام معظم رهبری مطرح کنم که دستور بفرمایند مسئله حصر حل شود.

خاتمی در سال های اخیر تلاش کرده که مخفیانه به مقامات عالی نظام پیام بدهد که از فتنه 88 نادم است و حاضر است با فراهم شدن برخی شرایط حتی اعلام برائت علنی هم بکند.

او همچنین در محافل خصوصی از عدم تقلب و افراط کروبی و موسوی در سال 88 نیز سخن می گوید.

حال همین خاتمی درباره حصر یک طرفه مطالبی را بیان می کند که نه با عدالت سازگار است و نه با اعلام مخفیانه نادم بودنش از اقدامات خودش و موسوی و کروبی همخوانی دارد.

همین مواضع اوست که بسیاری را نسبت به نیت برخی نامه نگاری ها و چراغ سبز نشان دادنش برای بازگشت به حاکمیت و برخی تلاش ها برای خارج شدن از باغی نظام بودن را مشکوک می کند.

خاتمی با تکرار این مواضع بر بی صداقتی خود صحه می گذارد.

او بیش از هر کس دیگری از موضع حاکمیت دربرابر فتنه گران که همان توبه از اقدامات ضدامنیت ملی و اعتراف به گفتن دروغ بزرگ (تقلب) وهمچنین جبران برخی اشتباهات گذشته است، خبر دارد.

با همه اینها ظاهرا می خواهد مسیر دیگری را طی کند که وی و جمع دیگری از اصلاح طلبان را در مسیر جدایی بیشتر از حاکمیت قرار خواهد داد.

بهترین اقدام برای خاتمی آن است که اول خود از مسیر رفته توبه کند و سپس تلاش کند که زمینه بازگشت دیگر خطاکاران بزرگ 88 را آن هم با اصول منطقی و عادلانه فراهم شود.

به نظر می رسد موضع اخیر خاتمی، نوعی زیرکی گل درشت برای سفیدنمایی خویش است وگرنه، دلیلی ندارد کسی که مجرم است و به خاطر خیانتش، مورد سوءظن نظام قرار دارد، قیافه واسطه گری برای رفع حصر کروبی و موسوی به خود بگیرد.

جمع بازنشسته ها جمع شد جای نعمت زاده و غرضی خالی! با انتصاب عیسی کلانتری به ریاست سازمان محیط زیست، اجتماع کهنه کارها در دولت کادر شد.

گفتیم ژنرال ها خوبند اما دیگر نه این قدر! روزنامه هفت صبح از روزنامه های حامی دولت با اشاره به چهره های تکراری و سن و سال گذشته در کابینه، از کمی افراد تازه نفس انتقاد کرد و نوشت: چهره های تازه نفس و کارآمد در کابینه دوم به شدت کم شدند.

آن هم در کابینه ای که آن حساسیت و الزامات قبلی را نداشت و می توانست فرصتی برای تکنوکرات های جوانتر باشد.

هرچه بود طیب نیا از کابینه حذف شد.

واعظی به حلقه درونی تر و متنفذتر رفت و در کنار روحانی قرار گرفت تا فقدان محمدعلی نجفی شهردار جدید تهران را پوشش دهد و چیت چیان نیز از دولت خداحافظی کرد.

حالا از ژنرال های همیشگی دولت های اصلاحات و کارگزاران در ایران هر کسی که توان مدیریت داشته در کابینه روحانی جمع شده است.

جای خالی فقط مربوط به مهندس غرضی است و مهندس نعمت زاده که از کابینه خداحافظی کرد وگرنه همه هستند!این روزنامه در ادامه می نویسد: فصل مشترک هاشمی رفسنجانی، محمدخاتمی، علی لاریجانی و ناطق نوری ؛ شاید این جمله یکی از دقیق ترین توصیفات در مورد کابینه پیشنهادی حسن روحانی است که توسط تحلیلگران مطرح شد.

کابینه ای که برخلاف پیش بینی ها هیچ نکته غافلگیرکننده ای در آن وجود نداشت افرادی که یکی از بزرگترین سورپرایزهای روز گذشته انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان رییس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی است.

این انتخاب همزمان با دو انتقاد بزرگ رو به رو شده است.

حسن روحانی، رییس قبلی میراث فرهنگی که یک زن بود را برکنار و به جای او یک مرد دیگر را به کابینه اضافه کرد.

انتقاد دیگر نیز به سابقه علی مونسان بازمی گردد.

او که 47 ساله است مهندسی عمران خوانده و پیش از این رییس منطقه آزاد کیش و قبل از آن در معاونت های مختلف شهرداری بوده.

همه فعالیت های او مربوط به ساخت و توسعه است و از این جهت شاید گزینه نسبتا مناسبی برای گردشگری باشد.

اما در زمینه میراث فرهنگی تقریبا هیچ سابقه و علاقه ای در او مشاهده نمی شود.

در زمان دولت اصلاحات هم که بیطرف وزیر نیرو بود، کلانتری در قامت مشاور محیط زیست نامه نگاری های زیادی کرد که سدسازی های بیطرف موجب بروز خشکسالی و خصوصا خشک شدن دریاچه ارومیه خواهد شد.

درست است که پیش بینی های او درست از آب درآمد اما کسی یادش نمی آید در زمانی که کلانتری وزیر کشاورزی بود و تقسیم بندی های آب قاعدتا یکی از موضوعات مهم این وزارتخانه بود! و او مشکلی با سدسازی ها داشته باشد.

عیسی کلانتری در زمانی که خودش وزیر کشاورزی بود، چندان علاقه ای به فعالیت های محیط زیستی نداشت و همچنین طرح های خودکفایی را کم فایده می دانست.

بعدها که او از وزارت کشاورزی دور شد، آرام آرام به یکی از طرفداران محیط زیست تبدیل شد و در دولت اول روحانی نیز مسئول ستاد احیای دریاچه ارومیه بود که فعالان محیط زیست چندان از عملکرد او رضایت نداشتند.

هفت صبح در پایان به تعارض نهادگرایی محمد شریعتمداری در وزارت صنعت و گرایش وزیر پیشنهادی اقتصاد به اقتصاد لیبرال می پردازد و می نویسد: در این قسمت نیز مانند سازمان محیط زیست، وزارت نیرو و کشاورزی با یک تضاد آشکار رو به رو هستیم.

در حالی که وزیر صنعت و اقتصاد عموما باید دیدگاه هایی نزدیک به یکدیگر داشته باشند اما مسعود کرباسیان در اقتصاد داخلی به خصوصی سازی و آزادسازی اعتقاد دارد.

مشخص نیست این دیدگاه در کنار دیدگاه اقتصاد دولتی شریعتمداری چگونه قرار است به کار خود ادامه دهد.

زد و بند فراکسیون امید اصلاح طلبان را بی آبرو می کندیک سایت اصلاح طلب با متهم کردن برخی اعضای فراکسیون امید به زد و بند نوشت این فراکسیون در حال سوزاندن ریشه اعتماد مردم به جریان اصلاحات است.

پیش از این برخی محافل اصلاح طلب، نسبت به نقش پول در بستن لیست این طیف در انتخابات مجلس و شورای شهر هشدار داده بودند.

سایت انتخاب در گزارشی نوشت: نتیجه آرای نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی باعث موجی از واکنش های منفی در فضای سیاسی و همچنین مجازی شده است، امری که بسیاری را نسبت به عملکرد نمایندگان فراکسیون امید بدبین کرده است.

بسیاری از وزرای مورد نقد که چهره های اصلی فراکسیون مستقلین و فراکسیون امید دائما به آنها حمله می کردند و کارنامه آن ها را زیر سؤال می بردند، در جای خود با رای حداکثری باقی ماندند.

در این میان، عملکرد فراکسیون امید موجب بروز انتقادات و گلایه های زیادی شده است.

جدا از نحوه مدیریت فراکسیون، بسیاری از انتقادات زد و بندها ی احتمالی را نشانه گرفته است، معاملاتی که باعث شد بیطرفِ اصلاح طلب که رای اش تضمین شده بود و 144 نفر، برای ادای نطق در موافقت با او ثبت نام کرده بودند رای نیاورد و برخی وزرایی که همواره مورد نقد فراکسیون بودند، آرای بی سابقه ای از آن خود کنند که در مجلس اصولگرای قبل موفق به کسب آن نشده بودند.

عجیب آنکه وقتی لیست نمایندگانی که در موافقت این دست از وزرا صحبت کردند را برانداز می کنیم، به تعداد قابل توجهی از چهره های لیست امید برمی خوریم.

جدا از آن، برخی از افراد به وسوسه امتیازاتی که پیش تر گرفته بودند و ممکن بود با تغییر وزیر هر آنچه بافته اند رشته شود و به باد فنا برود، مجدانه میان نمایندگان طیف های مختلف پرسه می زدند و لابی می کردند تا گزینه مدنظرشان سر جای خود باقی بماند.

غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه و عضو ارشد فراکسیون امید ضمن تایید لابی گری ها به انتخاب می گوید: بنده خودم موافق وزیر خاصی بودم که دیگران نظر من را نسبت به ایشان برگرداندند.

این رایزنی ها تاثیر دارند، خصوصا در مورد نمایندگانی که سیاسی نگاه نمی کنند.

انتخاب در پایان نوشت: اکنون با بالا گرفتن اعتراضات در شبکه های اجتماعی نسبت به عملکرد فراکسیون امید در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، برخی اعضای این فراکسیون به تقلا افتاده اند تا با هزینه از رهبر جریان اصلاحات و سپر کردن او، مانع از ادامه انتقادات شوند، تذکرات و گوشزدهایی که اکثرا مبتنی بر نیاز جدی جریان اصلاحات به مقابله با رانت خواری و پالایش درونی است.


کلید واژه ها: جهانگیری - بانک مرکزی - میلیارد - مرکزی - دلار - سپرده گذاری - معاون - آزاد - بانک - شورای عالی امنیت ملی - دولت - اسحاق جهانگیری - سرمایه گذاری - امروز - سپرده - پروژه - دلار آزاد - درصد - چهارشنبه - دولت قبل - روزنامه - سرمایه - شهریور - اسحاق - شورای - امنیت - رسانه - توسعه - بودجه - صندوق

آخرین اخبار سرویس:
هیئت ها سیاست های نهضت حسینی(ع) را احیا کنند

تعویض پرچم گنبد حرم امام حسین(ع)

یادمان خلبان شهید مرتضی چگنی رونمایی می شود

محرم فصل خلق حماسه های بی نظیر/ ماهی که شروع انقلاب های دینی و اجتماعی است

«دفاع مقدس» گنجینه ای ارزشمند در تاریخ ملت ایران

حکم های رسیده و نرسیده وزارت کشور

مراسم سنتی علم بندان - بیرجند‎

دارایی های خانواده نواز شریف در پاکستان مصادره شد

رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل حرف های نامربوط زد

پاراگراف تحسین برانگیز

احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی‎فرهنگ، بی ادب!

دادستان کل کشور: ترامپ با سخنرانی سخیف خود چهره زشت استکبار را آشکار کرد

دارایی های خانواده نواز شریف در پاکستان مصادره شد

امنیت عزاداران حسینی کهگیلویه و بویراحمد در ماه محرم فراهم می شود

مراسم چهلمین روز شهادت مرتضی حسین پور

ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده شد

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

محورهای اصلی جمع بندی جلسه وزیران کشورهای 5+1

خبرگان از دستگاه های مسؤول مطالبه گری کنند/بررسی پیشرفت یا عقب گرد کشور در شأن مجلس خبرگان است/شرم نخبگان آمریکا از داشتن رییس جمهوری مانند ترامپ

سم پاشی مگس های سفید را مقاوم می کند

انتصاب های نامناسب در صنعت نفت و هزینه های آن

مراسم عزاداری برای امام حسین(ع) تکرار صرف نیست/ باید تلاش کنیم تا به قافله امام حسین برسیم و با آن همراه باشیم

جزییات مراسم تشییع پیکرآیت الله راستی کاشانی در تهران و قم

برگزاری نشست مسئولیت اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در حوزه سلامت

آیت الله سبحانی: برخی کشورها یک سال مرخصی می دهند تا دانش آموز حافظ قرآن شود؛ باید از این الگو استفاده شود

اهدای یک واحد مسکونی به یک خانواده ایتام

رهبر انقلاب: هیچ کس نمی خواهد مردم را به زور به بهشت ببرد اما...

محمود صادقی:/عدم انسجام در نهادهای امنیتی تاثیر شکننده ای در کشور دارد

حق تحصیلی کودکان دارای معلولیت

نتیجه انتصاب مدیران سیاسی در پلی اکریل اختلاس، بدهی میلیاردی و تضعیف شرکت بود

شهرری با 2هزار هیئت مذهبی آماده استقبال از محرم

مرحوم آیت الله راستی کاشانی عمر خود را در راه تربیت طلاب صرف نمود

پاسخ قاطع به گستاخی رییس جمهور آمریکا/ برخورد قوه قضاییه با تخلفات انتخاباتی/ حمایت همه جانبه از مسلمانان میانمار

اعمال شب و روز اول محرم چیست؟

روشن تر از این نمی شد انزوای آمریکا را دید

فعالیت عضو زرتشتی شورای شهر یزد متوقف شد

تابش:/تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی اصلاح طلبان معنا و مفهومی ندارد

رییس جمهور وارد تهران شد

توضیح بنیاد امور بیماری های خاص درباره یک خبر

انسانیت فدای ماشینی شدن؟!

به یاد بهترین های این سرزمین

الزام وزارت نفت به جذب دانشجویان گروه «الف» دانشگاه صنعت نفت

پیام اینستاگرامی روحانی هنگام بازگشت از سفر نیویورک

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد

ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زش

واکنش رهبر انقلاب به نطق رییس جمهور آمریکا

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در همدان برگزار می شود

بی منت کار کنیم

چرا مدیران ایرانی افراد مطیع و ضعیف را برای همکاری برمی گزینند؟

اداره مسلمانان قفقاز در باره اتهامات منتشره در باره رییس این اداره و پسرش بیانیه صادر کرد

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت

سردار سلیمانی: تا 2 ماه دیگر نابودی داعش را جشن می گیریم

33 سال پیش در چنین روزی انفجار بمب مهیب در سفارت آمریکا

سلیمانی: تا 2 ماه دیگر "نابودی داعش" را جشن می گیریم

پیام مدیرعامل بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس

نباید با کارگرها سیاسی و انتظامی برخورد شود

بروجردی برای کمک به مسلمانام میانمار آستین هایش را بالا زد

مؤسسه امام علی (ع) اولین دوره تخصصی پژوهش قرآنی و معارف نهج البلاغه را به پایان برد

فیلم/ نمایش اقتدار جنگنده های نیروی هوایی ارتش

تقویم روز ارتباطات/ روزی که ایران اصول ژورنالیسم حرفه ای را به اجرا گذارد

نمایندگی آب و فاضلاب روستایی هندیجان به اداره ارتقاء یافت

شرایط معافیت پزشکی در حین خدمت چیست؟

تکذیب خبر تأسیس نمایندگی اتاق بازرگانی آبخازیا در آلمان

مسؤولان باید ملکه عدالت را در خود نهادینه کنند

نشست اضطراری هیأت رییسه کمیسیون انرژی درباره انتصابات اخیر زنگنه/ می خواهند با فروپاشی شرکت ملی حفاری دلالان را به سود برسانند

تا 2 ماه دیگر نابودی داعش را جشن می گیریم/ مدافعان حرم داوطلبانه و ملتمسانه در جبهه ها حضور پیدا کردند

واکنش مجلس سنا به تبعیض قومی در ارگ

فراموشی ترامپ به روایت محسن رضایی

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری)

یادداشتی ار زهرا صدراعظم نوری؛/به بانوان اعتماد کنیم

نتایج آزمون استخدامی مشاغل عملیات ریلی

خودکشی دختر 32 ساله در مترو تهران

تعطیلی 6 ساعته بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز در 31 شهریور ماه

پزشکیان: نماینده‎ای که در هر موضوعی اظهار نظر می‎کند، بی‎سواد است

یک نطق پر از دروغ

سخنان سخیف ترامپ، دستاوردی جز بی آبرویی برای آمریکا ندارد

عارف: آیت الله راستی کاشانی در سالیان اخیر شجاعانه از حق و حقانیت دفاع کردند

رفع مشکلات جاده ای مناطق عشایری اولویت دولت تدبیر و امید است

عکس / دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

از تایید منشور حوزه و روحانیت توسط رهبری و مراجع تا تنظیم نهایی سند چشم انداز

پیش شرط ایران برای مشارکت انگلیس در ساخت نیروگاه خورشیدی

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برخورد کند

استیضاح وزیران در مجلس نمایندگان افغانستان

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند

تصاویر/ آلبوم کشف شده از "عصر وحشت"

اطلاع نگاشت | وظائف مجلس خبرگان رهبری

عکس/ آیین طشت گذاری در جزیره کیش‎

استخدام چهار ردیف شغلی در شرکت عصر نوین آیریک

روزنامه اطلاعات:منتقد ولنتاین و شب یلدا هم باشید

حضور مبلغان آستان مقدس حسینی در شهر های شمال عراق

چطور فضای داخلی آیفونم را آزاد کنم؟

بی توجهی به مسلمانان روهینگیا، منطقه را بی ثبات می کند

دستاورد روحانی از سفر به امریکا چه بود؟

سالن عمومی ترمینال فرودگاه آیت الله جمی آبادان افتتاح شد

محرم امسال تهران هیئت کجا بریم؟ + جدول

بیانات در دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

تشییع پیکر پدر شهیدان خنکدار در قائم شهر برگزار شد+تصاویر

ضرغامی: در جلسه شورای عالی امنیت ملی حصر بعنوان یک راه حل مطرح شد/

فیلم/ سخنرانی «سرلشکر باقری» در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت

نویسندگان جمهوری آذربایجان کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کردند

شخصیت شناسی: با پاسخ به سوالات زیر سن احساسی خود را پیدا کنید

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برحورد کند

مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد

دکتر عارف:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد

دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

دستور زنگنه برای استخدام یک ژن خوب + سند

13.5 درصد ایرانی ها افسرده هستند

پیام دکتر عارف به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

وعاظ و مداحان به اهداف تربیت عاشورا توجه کنند

مراسم اربعین فرمانده شهید مرتضی حسین پور - گیلان

دیدار و رایزنی وزیران امور خارجه ایران و کانادا

استخدام شرکت پخش پرسیس در استان اصفهان

پیکر مطهر شهیدان «رضایی» و «براتی» در شهرستان دماوند تشییع شد

احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی ادب، بی‎فرهنگ!

رحیمیان: باید 16 میلیون رای خود را حفظ کنیم

استخدام شرکت لبنیات رامک در استان اصفهان

واکنش احمدی نژاد به لفاظی های ترامپ در سازمان ملل

شهداء مدافع حرم ترس را از جامعه خود دور کردند

بهمنی ملی حفاری را نجات داد و رفت / سپهر سپهری مدیر عامل جدید این شرکت شد

ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زشت رییس جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

18 کیلومتر از جاده هندیجان -ماهشهر 2 بانده شد

خط حزب الله 100 | مقابله با زورگو

آذر منصوری:/در انتخابات های اخیر بهترین نتیجه ممکن با اتکا به ساختار شورای عالی نصیب اصلاح طلبان شد/نباید گفتمان اصلاحات را فدای استراتژی کرد

نامه 76شخصیت اروپایی به ترامپ درباره برجام

استخدام شرکت پویا پخش سپتنا در استان اصفهان

مراسم عزاداری محرم در مسجد امام علی (ع) دانمارک برگزار می شود

صدور حکم استخدام برای دانشگاه نفتی ها/ زنگنه تمکین می کند؟

وزیر ارتباطات: صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی را شخصا مدیریت می کنم

جزییات جلسه کمیسیون مشترک ایران و 1+5 به روایت ظریف

جنگ با ملت ایران نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت

ساعت رسمی کشور امشب عقب کشیده می شود

عکس/ تشییع پیکر 4 شهید دفاع مقدس و 1 شهید مدافع حرم

نوبت پنجمین پرسش مهر رییس جمهور

موسوی لاری:/قرار نیست اصلاح طلبان تشکیلات جدیدی تأسیس کنند

راهپیمایی ضدآمریکایی پس از نماز جمعه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

نماهنگ | شهریار دوران ها

استخدام شرکت معتبر تبلیغات در استان اصفهان

شاعران آیینی مظلومند/ بزرگترین مشکل شعرای آیینی حس رقابت ناسالم و عدم وحدت است

سخنان رییس جمهور، نتیجه گیری را برای سران کشورها آسان کرد

یادواره 117 شهید بخش «صیدون» و «دیشموک»

هیئت های مذهبی معرف حرکت امام حسین (ع) در جامعه هستند

دومین محموله کمک های بشر دوستانه ایران برای مسلمانان میانمار ارسال شد

فرمانده بسیج:روسای جمهور قبلی آمریکا زبان دیپلماسی بلد بودند اما این کودن احمق زبان دیپلماسی را هم بلد نیست

تاج زاده: عبور از روحانی اشتباه است

در جلسه هیات رییسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان صورت گرفت؛/تشکیل کارگروهی برای انسجام بخشی فعالیت های اصلاح طلبان

دیدار رییس جمهور با رهبران مسلمان آمریکا

شهید حججی نماد رویش در نسل سوم و چهارم انقلاب شد

استخدام شرکت تولیدی شیرین وطن در استان اصفهان

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

استخدام کلینیک چشم ابان در استان اصفهان

نخبگان امریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می گرفت تا این گونه نشود

جشن تولد فرشته های شهریوری در مرکز خیریه معلولین نوشیروانی بابل

قرارداد خورشیدی انگلیس نشانه بی اعتباری ترامپ است

حرف های ترامپ پشیزی ارزشی ندارد

صدور حکم استخدام برای دانشگاه نفتی ها/ زنگته تمکین می کند؟

منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند

آن کس شما را در نماز درود نگفت، نمازی ندارد

معرفت، محبت و اطاعت محض از امام زمان؛ رمز موفقیت مسلم بن عقیل

استخدام شرکت چای دبش در استان فارس

/حسن رباطی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران شد

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند را بشناسید

سردار باقری: تجاوز به ایران برای هرکشوری، سرنوشتی بهتر از صدام را در برنخواهد داشت

نابودی داعش نزدیک است

نقشی جالب از مصدق / عکس

وضعیت علوم سیاسی در ایران بررسی می شود

دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر انقلاب

ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز انتقال داده شود

نفوذ ایران به کمیته ژئوپارک های منطقه آسیا ـ اقیانوسیه یونسکو

واکنش احمدی نژاد به لفاظی های ترامپ در سازمان ملل

باید به ترامپ جایزه داد تا بیشتر حرف بزند/احتمال معرفی وزیر زن برای وزارت علوم بسیار کم است

هفته دفاع مقدس

انتصاب ها در واقعیت با تخصص وتعهدها فاصله گرفته اند/برخی انتصاب ها بر پایه تملق یا وصل بودن به یک جریان، رخ داده

لزوم حرکت از اقتصاد صدقه ای به سوی اقتصاد کارآفرینی

سخن نگاشت | دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر انقلاب

مراسم سنتی علم بندان در بیرجند

با 10 گونه از ترسناک ترین و خطرناک ترین مارها در سراسر جهان آشنا شوید [قسمت دوم]

تاثیر پذیری روابط عمومی در افکار عمومی

ناراحتی امام خمینی از وضعیت نفت/عکس

رهبرانقلاب:هیچ کس نمی خواهدمردم را به زوربه بهشت ببرد اما...

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند

پیام مرجع عالی قدر آیت الله سبحانی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه­ ها و مراکز آموزش عالی

دفاع مقدس نمایشی از عظمت ملت ایران در برابر متجاوزان بود

تثبیت جایگاه قدرتمند ایران در جهان به پشتوانه رشادت های دوران دفاع مقدس است

شهردار اهواز کار خود را آغاز کرد / کتانباف احکام انتصابات عجیب سرپرست را لغو کرد

وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان:مذاکره باکو و تهران برای تامین مالی مشترک ساخت خط آهن رشت  آستارا ادامه دارد

وداع با پیکر آیت الله راستی کاشانی، فردا در جماران

یادداشت اینستاگرامی عارف به مناسبت هفته دفاع مقدس + تصویر

28 میلیارد تومان چک بلامحل در شهرداری کرج صادر شده است

اهتزاز پرچم سیاه عزای حسینی بر فراز گنبد حرم امام رضا(ع)

اول محرم؛ روزی به نام مسلم بن عقیل

روحانی وارد تهران شد

گزارش تصویری(2): تهران در آستانه محرم از دریچه دوربین

سردار سلامی: بهتر است ترامپ به فکر گذر از بحران و چالش های کشورش باشد

مراسم اربعین شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور

توصیه رهبر انقلاب به مداحان در آستانه ماه محرم/احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی ادب، بی‎فرهنگ!/چرا روحانی وعده حضور زنان در کابینه را مطرح کرد؟/فرزند کروبی: ضرغامی با ادامه حصر موافق نیست

علی اصغر(ع)؛ سندی بر مظلومیت امام حسین(ع)

مبلغان، فلسفه قیام عاشورا را برای مردم تبیین کنند

برپایی خیمه عزای امام حسین(ع) در آستانه ماه محرم

انتصاب سیاسیون در پست های تخصصی خیانت نیست؟

جزییات 4خبر ویژه امروز چهارشنبه اول شهریور 1396

جزییات 4خبر ویژه امروز چهارشنبه اول شهریور 1396