مطالب مرتبط:
خبر مهم برای سپرده گذاران بانکی / احتمال کاهش شدید نرخ سود
نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد
نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد
نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد
نرخ جدید سود سپرده های بانکی مشخص شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 ساعت 00:022017-08-22اقتصادي

نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد


معاون اقتصادی بانک مرکزی با تشریح جزییات بخشنامه جدید بانک مرکزی گفت: از 11 شهریور نرخ سود علی الحساب سپرده های یکساله بانکی حداکثر 15 درصد خواهد بود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری اخبار بانک، پیمان قربانی همچنین از اعلام نرخ تورم در یکشنبه هفته آینده بر اساس سال پایه 95 خبر داد و گفت: دستاوردهای تورمی دولت یازدهم همچنان ادامه دارد اما باید توجه داشت علیرغم کاهش نرخ تورم یکی از معضلاتی که اکنون با آن مواجه هستیم چسبندگی نرخ سود در نظام بانکی است که از این جهت اهمیت دارد که اقتصاد ایران یک اقتصاد بانک محور است.

وی افزود: چسبندگی نرخ سود باعث می شود سرمایه گذاری و تولید از این نرخ اثر منفی بپذیرند که البته بانک مرکزی و نظام بانکی همواره تلاش داشته تا در مبارزه با تورم حداکثر مساعدت را داشته باشد و با توجه به پرداخت منابع به بنگاه های کوچک و متوسط امسال نیز قرار است 500 هزار میلیارد تومان به بنگاه های کوچک و متوسط و با طرح های با پیشرفت بالای 60 درصد تخصیص یابد.

قربانی گفت: کماکان نرخ سود برای بانک مرکزی بسیار مهم بوده و البته چسبندگی نرخ های سود نیز به عواملی همچون انجماد دارایی ها، موسسات غیر مجاز و برخی اقدامات جذب سپرده توسط برخی نهادهای خارج از بانک ها از جمله خودروسازان بستگی داشت که منجر به این شد که کاهش نرخ سود با وقفه مواجه شود.

معاون اقتصادی بانک مرکزی ادامه داد: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده است.

هزینه تامین مالی را کاهش می دهیممعاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی و نظام بانکی همواره تلاش کرده تا طی سال های اخیر توجه ویژه ای را به مقوله تولید و اشتغال داشته باشد و به همین منظور عملکردی مناسب در خصوص تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط صورت گرفته است که امسال نیز در بخشنامه های بانک مرکزی گام های بلندتری را برخواهد داشت، ولی در کنار این مقوله، تأمین سود هزینه تامین مالی را برای اقتصاد ایران بالا می برد و به همین دلیل باید مجموعه اقداماتی صورت گیرد.

قربانی ادامه داد: در سال جاری که به عنوان اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده و دولت دوازدهم هم بر آن تأکید دارد، بانک مرکزی مجموعه اقدامات خود در راستای تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط نیز انجام خواهد داد اما در مورد نرخ سود امروز تصمیماتی صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: طرح اصلاح نظام بانکی که یک مقوله کوتاه مدت هم نیست، در دستور کار قرار گرفته که از سال گذشته مقدمات آن فراهم شده است ضمن اینکه در زمینه معضل مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز نیز بانک مرکزی با برخورد جدی وارد عمل شده و توانسته این معضل را حل کند به نحوی که این مؤسسات همچون گذشته موجب اختلال در نظام بانکی نخواهند بود و در ماه های بعد کشور از وجود آنها پاک خواهد شد.

قربانی به هماهنگی در بازار پول و سرمایه اشاره و آن را به عنوان یکی از عوامل کاهش نرخ سود بانکی دانست و خاطرنشان کرد: در خصوص سحاب نیز هماهنگی هایی در حال انجام است ضمن اینکه بانک مرکزی به بازار بین بانکی نیز ورود جدی داشته است که همین امر سبب شده نرخ های سود در بازار بین بانکی نیز در روزهای اخیر به محدوده 18 تا 19 درصد کاهش یابد و این کاهش نیز کماکان در حال انجام است.

معاون اقتصادی بانک مرکزی ادامه داد: تصمیم مهمی که طی هفته های گذشته در بانک مرکزی اتخاذ شد، تبدیل اضافه برداشت بانک ها به خطوط اعتباری بود که در این زمینه به حوزه های نظارتی بانک مرکزی انجام شد، نرخ های سود تسهیلات و خطوط اعتباری که به جای اضافه برداشت در اختیار بانک ها قرار گرفته به 18 درصد کاهش یافت و اگر این روند همواره ادامه یابد، به 16 درصد هم خواهد رسید اما مشروط به منابع و مصارف استوی گفت: تمامی اینها سبب شده تا زمینه مناسب تری برای کاهش نرخ های سود بانکی فراهم شود و امروز گام مهمی در این باره برداشته شده به نحوی که هدف در این بوده که بانک مرکزی در تصمیمات خود ضمن توجه به تحولات اقتصاد کلان، مقوله کاهش تورم و لزوم تناسب نرخ های سود با این عوامل را مد نظر داشته و منافع ذینفعان نظام بانکی نیز در نظر گرفته شود.

معاون اقتصادی بانک مرکزی خاطرنشان کرد: در این زمینه تلاش شده نرخ های سود مثبت باشد یعنی سپرده گذاری در نظام بانکی تورم را جبران کرده و قدرت خرید سپرده های مردم به خوبی حفظ خواهد شد ضمن اینکه برای تسهیلات گیرندگان نیز هزینه تامین مالی کاهش خواهد یافت.

از سوی دیگر منافع سهامداران حفظ خواهد شد که در این راستا تصمیماتی که در بانک مرکزی اتخاذ شد، دارای آثار مثبتی در بازار سرمایه خواهد بود و رونق را در زمینه تولید و اشتغال فراهم می آورد.

جزییات نرخ جدید سود بانکیوی گفت: بخش نظارتی بانک مرکزی نظارت دقیق را بر بخشنامه نرخ سود که امروز از سوی بانک مرکزی اعلام می شود، اعمال خواهد کرد و بانک های متخلف نیز شناسایی می شوند.

قربانی در تشریح نکات مهم بخشنامه امروز بانک مرکزی در خصوص نرخ سود خاطرنشان کرد یکی از موارد مهمی که لازم است در این بخشنامه مورد توجه قرار گیرد آن است که از ابتدای روز شنبه یازدهم شهریور ماه تمامی بانک ها و مرسسات اعتباری موظفند نرخ سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری یکساله را که در 14 تیرماه 95 حداکثر 15 درصد اعلام شده بود، به صورت دقیق رعایت نمایند.

وی ادامه داد: ضمن اینکه نرخ سود علی الحساب مذکور برای سپرده های کوتاه مدت حداکثر 10 درصد سالانه خواهد بود لذا از یازده شهریور ماه جاری هر گونه افتتاح حساب بلند مدت یک ساله نرخ سود علی الحساب حداکثر 15 درصد خواهد داشت و نرخ سود علی الحساب سپرده های کوتاه مدت عادی روزشمار نیز حداکثر 10 درصد سالانه خواهد بود.

وی اظهار داشت: برابر موازین بانکداری اسلامی، نرخ های سود پرداختی به سپرده گذاران به صورت علی الحساب بوده و تسویه کامل آن صرفاً پس از تسویه کامل و محاسبه سود قطعی و کسر سود علی الحساب از آنها امکان پذیر خواهد بود.

قربانی خاطرنشان کرد: ارائه هر گونه محصول و خرید جدید ازسوی بانک ها و موسسه اعتباری منوط به تاییدیه می باشد و نیازمند تاییدیه بانک مرکزی است.

قراردادهای قبلی؛ با نرخ پیشین تا پایان مدت قرارداد قربانی خاطرنشان کرد: کلیه قراردادهای نظام بانکی با سپرده گذاران تا پایان مدت قرارداد به قوت خود باقی است اما قابلیت تمدید با نرخ های قبلی را ندارد و بخشنامه بانک مرکزی ناظر بر سپرده هایی است که از 11 شهریور ماه به بعد منعقد خواهد شد، ضمن اینکه تمدید قراردادهای قبلی نیز باید در چارچوب نرخ های جدید باشد و افزایشی نیز در رقم موجودی سپرده های سرمایه گذاری که در گذشته انجام شده امکان پذیر نخواهد بود.

وی گفت: در صورتی که سپرده گذار قبل از پایان مدت قرارداد اقدام به برداشت یا بستن حساب خود نماید نرخ علی الحساب سپرده گذاران با نرخ جدید کوتاه مدت که در بخشنامه جدید لحاظ شده، خواهد بود به عبارت دیگر اگر فردی سپرده ای یک ساله دارد و می خواهد پیش از سررسید آن را برداشت نماید، نرخ سود علی الحساب سپرده کوتاه مدت که 10 درصد است به او اختصاص خواهد یافت.

ضمن اینکه حدقل ماندگاری سپرده در حساب ها باید یک ماه باشد.


کلید واژه ها: بانک مرکزی - بانک - مرکزی - اقتصاد - نظام بانکی - بانکی - اقتصاد مقاومتی - اقتصاد ایران - اقتصادی - مالی - اقتصاد مقاومتی تولید - قربانی - کوچک - نظام - تورم - نرخ تورم - معاون - تولید - سپرده - بخشنامه - مقام معظم رهبری - اعلام نرخ تورم - صورت - کاهش - اشتغال - سرمایه گذاری - دولت یازدهم - ایران - هزینه - تامین

آخرین اخبار سرویس:
تولید سوخت هواپیما از ضایعات خانگی

تبدیل زباله به سوخت جت!

تکلیف پولی که به اشتباه به حساب دیگر واریز شده چیست ؟/ آیا می توان پول را پس گرفت ؟

برخی دستگاه ها در شرق استان سمنان با سرمایه گذاران همراه نیستند

مرکز رشد سیمرغ میزبان اردوی ملی ایران مرز پرگهر+ عکس

زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است/ شرکت های فنی – مهندسی و بخش های خصوصی بلغارستان می توانند در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری کنند

زمینه ها  برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است/ شرکت های فنی – مهندسی و بخش های خصوصی بلغارستان می توانند در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری کنند

امضای71هزار و 200 میلیاردریال تفاهم نامه برای ایجاد اشتغال درسمنان

استخدام مسئول دفتر خانم مسلط به کامپیوتر در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام مسئول دفتر خانم و نصاب دوربین مدار بسته در تهران

استخدام تعمیرکار ماهر در شرکت صنعتی سانتی گراد در فارس

استخدام برنامه نویس مسلط بر نرم افزار های sql server،net،asp- مشهد

می گویند اسباب بازی هایت ساخت چین است!

امین عمید, پیمان محمدی, بهروز قلیچ لی ارزیابی میزان آمادگی پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) در سازمان های خدماتی دولتی

تیم اقتصادی در دست حامیان تعدیل اقتصادی (2) سیاست های تعدیل چگونه در اقتصاد ایران نفوذ کرد؟

چین گوشت آزمایشگاهی تولید می کند

نگاهی به ابتکارات بسیار جالب برخی از فروشگاه ها که موجب تعجبتان خواهند شد

جزییات تازه از چک های جدید بانکی

استخدام کارشناس فروش باحقوق،پورسانت،پاداش،بیمه، آموزش رایگان

استخدام مدرس برنامه نویسی،دوره های پردازنده DSP،FPGA،ARM- یوبرگ

چگونه خودتان را بشناسید؟

از فواید بی نظیر نوشیدن چای سیاه چه می دانید؟

بهترین و پولسازترین مشاغل برای زنـان

اغلب اختلالات روان قبل از 14 سالگی آغاز می شوند

افسردگی نتیجه فرار از زندگی رنگی

بهای نفت در بازار نیویورک کاهش یافت

فال روزانه چهارشنبه 29 شهریور 1396

استخدام بازاریاب حضوری باحقوق ثابت 1400/000 تومان،پورسانت بالا

حذف بر چسب قیمت خودرو؟

رونمایی از اتومبیل S 560e مرسدس بنز +تصاویر

استخدام بازاریاب تلفنی،بازاریاب حضوری درشرکت ویژن تجارت هخامنش

استخدام منشی خانم مسلط به آفیس در شرکت فوژان رایانه

خودروهای برقی به سرنوشت دوگانه سوزها دچار نشوند

عقب افتادگی مازندران در رشد جمعیت جوان/ وقتی نرخ رشد جمعیت و رفاه اجتماعی در مازندران تناسب ندارد

... و ناگهان بورس 85 هزار واحدی

تداوم جولان خام فروشی در محصولات صادراتی کشور/کاهش 5درصدی صادرات در 5ماهه نخست سال+جدول

چین درخواست آمریکا برای تحریم نفتی کره شمالی را رد کرد

بانک مرکزی، متهم یا شاکی

سقف مجوزهای سرمایه گذاری در شرکت نفت فلات قاره افزایش می یابد

هدایت 46 میلیارد دلار از منابع بانکی به سمت پروژه های زیرساختی در هند

بی نیازی کشور از بذر بدون ویروس سیب زمینی

بورس در 1400 روز نخست روحانی

حکم اخراج کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس ابطال شد

تحویل خودرو دنا پلاس به خانواده شهدای پلاسکو

«صیاد» برای اعتبار چک به شبکه بانکی آمد

چین درخواست آمریکا در تحریم فروش نفت به کره شمالی را رد کرد

زنگنه : افزایش هر یک درصد ضریب بازیافت نفت 400 میلیارد دلار ثروت ایجاد می کند

صدور دعوت نامه خریداران پژو2008 برای شهریورماه

اختلال موقت در تماس های تلفنی اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران

واریز نشدن مستمری بازنشستگان 18 شرکت نفتی واگذار شده + اسامی شرکت ها

مانور خودروهای امداد شرکت اطلس خودرو، همزمان با بازگشایی مدارس

جهان پرابهام یک سرمایه گذاری عجیب

وعده های تکراری بازشدن ثبت سفارش خودرو و قیمت هایی که گران می‎شود

تعاونی تکتام نوین تندیس تعاونی برتر ملی را از آن خود کرد

تولید الکتریسیته از جاده ها

جهت دهی 46 میلیارد دلار از منابع بانکی به سمت پروژه های زیرساختی توسط دولت هند

قیمت نفت در بازار جهانی ثابت ماند

«نیازمند ایجاد شغل زیاد هستیم، پول پاشیدن فایده ندارد»

پیشرفت 82 درصدی راه آهن مراغه-ارومیه

تجار افغانستانی برای سفر نیازمند فرودگاه در تایباد هستند/ خروج اتباع افغانستانی منبع درآمد برای کشور

رونمایی از محصول جدید بانک شهر (ITM) با خدمات ویژه

بانک سامان به سامانه «صیاد» پیوست

مسکن مهر حاشیه نشینی را افزایش داد!

باور نمیکنید این ستاره ها همسن باشند!

بنزین با سلامت ما چه می کند؟

فعال شدن 285 شغل مختلف با رونق بخش مسکن در ایران

وعده های تکراری بازشدن ثبت سفارش خودرو و قیمت هایی که گران می‎شود

با جک M2 ون جدید چینی آشنا شوید

افتتاح مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در همدان

بررسی دیجیاتو: تلویزیون خمیده 4K HDR پریمیوم سامسونگ مدل MU8500

امکان افتتاح حساب غیرحضوری در بانک سینا

رشد 6 درصدی مصرف برق

وقتی کالاهای چینی، کالای ایرانی را کنار میزند

طرز برخورد با این مدل شوهرها!

پیش فروش آیفون 10 با قیمت های نجومی!

جزییات جلسه سیف با شریعتمداری و ربیعی/ رونق تولید شتاب می گیرد

آغاز به کار شعبه مرکزی و اداره تحویل نیسان در جاده مخصوص کرج

کنسول PS4 با طرح Call of Duty: WWII رونمایی شد

پیشنهادهای 9 گانه برای نوسازی بافت های فرسوده

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» ( 28 شهریور96)

رشد تولید نفت شیل آمریکا برای دهمین ماه متوالی

آموزش نیروهای شبکه خدمات پس از فروش ستاره ایران از سوی دایملر

رشد 25 درصدی تجارت دوجانبه روسیه و چین با ارزهای ملی در 7 ماه

پاسخ به شایعاتی در خصوص آب معدنی

سامانه صیاد، تحولی در امور چک های بانکی

برلیانس H3 مدل 2017 با چهره ای بروزتر معرفی شد + فیلم

کانسپت جدید مرسدس بنز جدیت این شرکت برای رقابت با تسلا را نشان می دهد!

اولویت صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع، مناطق محروم می باشد

بررسی خودروهای دست دوم 10 الی 15 میلیون تومانی [بخش دوم]

مبلغ عجیب پیشنهاد بارسا برای کوتینیو

مانور خودروهای امداد شرکت اطلس خودرو، همزمان با بازگشایی مدارس

چرا اعلامیه های مطبوعاتی مهم هستند؟

قیمت نفت به 56 دلار نزدیک شد

"مسکن مهر"هایی که کم‎کم آثار باستانی می شود

ظاهرا میت 10 تنها تلفن هوشمند کمپانی هوآوی نیست که در پاییز امسال معرفی خواهد شد

واگذاری تراکم محدود شد

کیا اسپورتیج یا تویوتا راوفور، کدام یک ایمن تر است؟

حضور ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی صنعت آذربایجان

عزم جهانی در تولید خودرو های برقی

دو زن در تهران شهردار مناطق شدند

نگاهی به تصاویر تغییرات مدل مو تیلور سوییفت در گذر زمان

این جوان میانماری طی هشت شبانه روزاینگونه توانست پدر ومادرش رابه بنگلادش برساند

بانک سامان به سامانه «صیاد» پیوست

پول پاشی در آمریکا باعث رشد 12.5 درصدی اقتصاد می شود

دستگیری پیرزن گدا با 4 میلیون پول نقد+عکس

حواله های ساندرو استپ وی قابل فروش نیست + بخش نامه

«صیاد» برای سنجش اعتبار و کنترل اهلیت صادر کننده چک بانکی

قیمت طلا افزایش یافت

خبر کاردر از میزان تولید نفت

ایران و روسیه تفاهم نامه همکاری صنعتی و نفتی امضا کردند

7500 نفر استپ وی خریدند

پیش فروش آیفون 10 چند؟

پاسخ به شایعاتی در خصوص آب معدنی

70 میلیارد تومان هزینه جمع آوری سالیانه زباله در کرج

50 میلیارد دلار دربخش صنایع معدنی سرمایه گذاری می شود

ارتقای کیفیت خودروهای تجاری با همکاری های بین المللی

وضعیت قرمز برخی صنایع بورسی

برگزاری جلسات منظم برای حل مشکل پروژه های مسکن مهر هسا

تاکنون بیش از 800 هزار گلکسی نوت 8 پیش خرید شده است

مالیات فروش «پژو 301» در دفترخانه ها 820هزار تومان تعیین شد

در کرج با «ریحون» غذا سفارش دهید [رپورتاژ آگهی]

خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

مقایسه کیا سراتو و رنو سیمبل+تصاویر

جذب 46 میلیارد دلار از منابع بانکی به پروژه های زیرساختی توسط دولت هند

کویت با یک لکه نفتی دیگر مقابله می کند

زباله های خانگی سوخت هواپیما می شوند

مزدا یک کانسپت موتور دورانی به نمایشگاه توکیو می برد

عکس/ رنگی از جنس طلا بر روی مازراتی!

تایر بریجستون رسماً توسط آرین تایر پویا به ایران آمد

چک های الکترونیکی چه ویژگی های امنیتی ای دارند؟

استغفار سی ساله برای یک «الحمدلله»

موسس اتریوم: تا دوسال دیگر به رقیب کارت های اعتباری تبدیل می شویم

قیمت جدید انواع مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار تهران +جدول

آیا تویوتا "سلیکا" احیا خواهد شد؟

نرخ سود بانکی سال 96 و الزامات آن

لغو معافیت مالیاتی، از رقابت پذیری کالاهای معدنی ایران در جهان می کاهد

عدم تعلق وام های خارجی به واردکنندگان کالاهای مصرفی

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه مهر ماه

سیم کارت های شاتل موبایل با پیش شماره 0998 و کد یک وارد بازار شد

شماره 474 هفته نامه ایران خودرو مننتشر شد

خرید 1804 میلیارد ریال گندم در خراسان شمالی

کانال شکنی دماسنج بازار سرمایه در دو روز پیاپی

حذف کلیدهای سنتی خودرو در محصولات جدید بی ام و

ترازوی مصرف و تعداد مشترکان برق

با شهرهایی آشنا شوید که کمترین و بیشترین استرس را به شهروندان خود وارد می کنند

مراحل مقدماتی الکام گیمز به صورت آنلاین آغاز شد

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری،کارشناس محتوا نویسی فنی

غول های نفتی سبزتر می شوند

تقسیم بندی کلی سیستم های انژکتوری

رشد 12 درصدی اقتصاد آمریکا نتیجه پرداخت یارانه 1000 دلاری به مردم از محل خلق پول

روند رشد افزایشی مصرف برق نسبت به سال گذشته

تعطیلی کارخانه فولاد صدر خرم آباد

با فناوری روز جهان به ایران می آییم

یکسان سازی حقوق بازنشستگان باید عملیاتی شود

نگاهی به جایگاه حوزه صادرات در رونق اقتصادی کشور

دلایل چسبندگی نرخ سود بانکی در سال های اخیر/بخشنامه ای برای ساماندهی سود سپرده ها

عدم ضرورت کاهش نفت در عراق

توماس ادیسون سارق ایده ها ! +عکس

قیمت خودروهای ژاپنی در بازار تهران+جدول

استخدام ویزیتور در استان گلستان،گیلان،خراسان رضوی،البرز،فارس

پیش فروش آیفون 10 در ایران با قیمت های نجومی!

بنزین با سلامت ما چه می کند؟

«بام» ارزی در راه است

طراح قدیم بی ام و به کیا می رود

خودروهایی که به خط پایان رسیدند

«ستاره دیجیتال» افتتاح شد

قیمت ارز وس که،سه شنبه28 شهریور

70 درصد گندم تولیدی گلستان به سایر استانها صادر می شود

افتتاح شرکت سیمان نی ریز با تسهیلات بانک صنعت و معدن

خدمات پس از فروش ایران خودرو باز هم صعود کرد

استخدام کارشناس بازاریابی در شرکت تجارت الکترونیک دی

تصاویر زنده Mi MIX 2 شیائومی به رنگ سفید

مظنه قیمت خودروهای بنز در ایران چقدر است؟ + جدول قیمت

وقتی سیف خوش خبر می شود!

نینتندو، کنسول 2DS XL جدیدی با طرح پوکبال منتشر می کند

بررسی نمونه هایی از ماکت های موجود در بازار (قسمت پنجم)

ارایه گواهی نامه ارگانیک به خرده مالکین کشاورزی

رقیبان اصلی شرکت تسلا در پنج سال آینده!

پیش بینی افزایش تولید محصولات گلخانه ای

استخدام کارشناس فروش در شرکت تولید نرم افزار حضورغیاب و کنترل تردد

CNBC: پرداخت یارانه به مردم نقشی مهم در ایجاد رشد اقتصاد اقتصادی دارد

کاهش عجیب نرخ سکه در بازار همچنان ادامه دارد!

پرداخت 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران

کرایسلر نسخه هلکت 300 را روانه بازار میکند+عکس

رونمایی از سامانه چک الکترونیکی

استخدام کارشناس آموزش آقا در یک شرکت معتبر-تهران

قراردادهای مطالعه تمامی میادین نفتی و گازی تا پایان سال 97 منعقد می شود

با آیفون قدیمی خود چه کنیم؟

تورم اتحادیه اروپا همچنان سیر نزولی دارد

مدال صنعت گران آلمانی بر گردن «اورند پیشرو»

در چرایی مخالفت با جداسازی وزارتخانه های اقتصادی/ هزینه ای که دوبار پرداخت می کنیم

پیشرفت 82 درصدی راه آهن مراغه-ارومیه/ اعتبار پروژه 870 میلیارد تومان

استخدام کارمند خانم در یک شرکت تولیدی و صنعتی در شرق تهران

الزامات نرخ سود بانکی 96 بررسی شد

صورتهای مالی سازمان IT تصویب شد

امضاء تفاهم نامه همکاری ایران و روسیه در زمینه معدن و انرژی/ صدور روادید برای تجار ایران و روسیه تسهیل شد

ورود دومین محموله تجهیزات بندری به بندر شهید رجایی

مبلغ اولین قسط طرح کارورزی تعیین شد

انتصاب مدیرروابط عمومی موسسه اعتباری ملل

کوهی که تاول زده است

نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد

نرخ جدید سود سپرده های بانکی اعلام شد