مطالب مرتبط:
حسین شریعتمداری خطاب به مدعیان اصلاحات: مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!
مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!
مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!
انتخاب آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم
تحلیل رأی اعتماد به کابینه دوازدهم/2 شکست پرهیاهو اصلاحات در رسانه های اصلاح طلب/ کابینه روحانی 16 میلیونی شد+تصاویر
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 31 مرداد 1396 ساعت 09:302017-08-22سياسي

مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!


اعتراض اصلاح طلبان به ترکیب کابینه ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می رسد.

- ": حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: اعتراض گسترده مدعیان اصلاحات به ترکیب کابینه دوازدهم که از هنگام معرفی وزرای پیشنهادی آغاز شده و این روزها، پس از رأی اعتماد مجلس به آنها نیز با شدت ادامه دارد، طبیعی به نظر نمی رسد، چرا که اعضای کابینه جدید، چه وزرا و چه معاونان رییس جمهور، تقریبا بدون استثناء از جبهه اصلاحات و یا کارگزاران که خواهرخوانده و همسو با اصلاحات است، انتخاب شده اند، بنابراین اعتراض اصلاح طلبان به ترکیب کابینه ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می رسد.

اما، چرا مدعیان اصلاحات اصرار دارند کابینه ای را که به خودشان تعلق دارد، غیرخودی! معرفی کنند؟! دراین باره گفتنی هایی هست؛ 1- دولت دوازدهم برآمده از دولت یازدهم است و ترکیب کابینه با اندکی تغییر که تعیین کننده به نظر نمی رسد همان ترکیب قبلی است.

11 تن از وزرای کابینه جدید، در کابینه قبلی نیز حضور داشته اند، 5 تن از وزرای جدید هم در کابینه قبلی معاون وزیر بوده اند و طبیعی است که در جایگاه وزارت نیز  ادامه دهنده مواضع و عملکرد وزیری باشند که در دولت قبلی معاون او بوده اند.

2 سرپرست که برای وزارتخانه های نیرو و علوم انتخاب شده اند نیز به ترتیب، قائم مقام و معاون وزیران نیرو و علوم دولت یازدهم بوده اند.

بنابراین کابینه دوازدهم با اندکی تغییر همان کابینه دولت یازدهم است و سؤال این است که مگر مدعیان اصلاحات که امروزه از همه سو به ترکیب کابینه جدید حمله می کنند و چینش آن را غیراصلاحاتی می دانند، با همه توان از کابینه یازدهم که همین کابینه دوازدهم است، دفاع و حمایت نمی کردند؟  اگر ترکیب کابینه جدید را نمی پسندند، چرا از همین ترکیب در دولت یازدهم با همه توان حمایت می کردند؟!  و چنانچه حمایت های قبلی خود را خطا و ناشایسته می دانند چرا بر ادامه همان مواضع و عملکرد دولت یازدهم اصرار دارند و از تغییر احتمالی آن ابراز نگرانی می کنند؟! 2- طیف یاد شده از مدعیان اصلاحات به شدت فراکسیون امید را به باد انتقاد گرفته و این فراکسیون را در رأی اعتماد به وزرای کابینه جدید مقصر اصلی معرفی می کنند، تا آنجا که از اهانت به آن نیز دریغ نمی ورزند، مثلا؛  یکی از همین مدعیان اصلاحات در مصاحبه با سایت انتخاب می گوید ترکیب لیست امید برای مجلس، عقلانی نبود، بیشتر احساساتی بود !  و یا افرادی در لیست امید حضور پیدا کردند که بیشتر دنبال منافع خود هستند !  و یکی دیگر از مدعیان اصلاحات می گوید کارنامه فراکسیون امید به هیچ وجه خوب نیست.

عملکرد این فراکسیون ناامیدکننده است ! و دهها نمونه دیگر از این دست.

حمله به فراکسیون امید در حالی است که نمایندگان عضو این فراکسیون را همین مدعیان اصلاحات برگزیده و با تعریف و تمجیدهای آنچنانی همگان را به انتخاب آنان تشویق و ترغیب کرده بودند و حالا به گونه ای با این فراکسیون برخورد می کنند که انگار اعضای آن از کره مریخ آمده اند و با مدعیان اصلاحات هیچگونه آشنایی ندارند! این سؤال نیز بی پاسخ مانده است که اگر نمایندگان فراکسیون امید را شایسته نمی دانند چرا آنان را برگزیده و آنهمه تعریف و تمجید نثارشان کرده بودند؟!  و چنانچه قبولشان دارند، اینهمه پرخاش و اهانت به آنان برای چیست؟! 3- مدعیان اصلاحات در حمله به ترکیب کابینه جدید و اعتراض به اعضای آن، این پرسش را به عمد و نه از روی غفلت، بی پاسخ می گذارند که چه کسانی را به جای اعضای کنونی کابینه در نظر داشته اند که آقای روحانی از معرفی آنان خودداری ورزیده است؟!  رییس جمهور می گوید؛ همه تلاشم را به کار گرفتم، با همه کسانی که لازم می دیدم مشورت کردم، حرف بسیاری را گوش کردم، با فراکسیون های سه گانه مجلس هم نشست داشتیم، همه را در کنار هم قرار دادیم.

بهترین هایی که توانستیم انتخاب کنیم همین ها بودند.

خب!  مدعیان اصلاحات با چه توجیهی در مقابل این اظهارات آقای روحانی سکوت کرده و مثلا نمی گویند چرا فلانی و فلانی و فلانی را انتخاب نکرده ای؟!  بخوانید! 4- شاید این نگاه بدبینانه باشد ولی شواهدی در دست است که جای چندانی برای خوشبینی باقی نمی گذارد و آن، این که مدعیان اصلاحات یک حرکت دوسویه را در برخورد با دولت دوازدهم تدارک دیده و در پی اجرای آن هستند.

یک سوی این برخورد، ادامه راهی است که برخی از اعضای همین جبهه در دولت یازدهم دنبال کردند و نتیجه آن، ناکارآمدی اقتصادی، بر زمین ماندن بسیاری از وعده ها، تحمیل تحریم های بیشتر به جای لغو تحریم ها، حاشیه سازی های مصنوعی که اتلاف نیروی دولت و هزینه شدن امکانات و ظرفیت ها در جاده های فرعی را به دنبال داشت، ناراضی تراشی از طریق بی توجهی به معیشت مردم، گسترش بیکاری که در بسیاری از زمینه ها می توانست قابل پیشگیری باشد، واردات بی رویه، عدم برخورد جدی با قاچاق کالا و تعطیلی بسیاری از مراکز تولید که برخی از آنها کارخانجات بزرگ و اسم و رسم دار بودند، انفعال در مقابل حقوق های نجومی که از آن بوی رضایت به مشام می رسید، تن دادن به قراردادهای خسارت آفرین، نظیر قرارداد با توتال، واگذاری کترینگ قطارهای  مسافربری به یک شرکت اتریشی، به پیمان سپردن بزرگراه شمال به یک شرکت ایتالیایی، امضای معاهده خودتحریمی FATF، امضای سند ذلت بار 2030 و.

 اگر نگوییم بسیاری، حداقل برخی از موارد یاد شده به آسانی قابل پیشگیری بود ولی متاسفانه مسئولان ذیربط در دولت یازدهم یعنی همین مدعیان اصلاحات، بی توجه به هشدارهای مستند دلسوزان، از ادامه راهی که در پیش گرفته بودند خودداری نکردند.

و اما، سوی دیگر برخورد یاد شده ابراز مخالفت با دولت است تا ناکارآمدی احتمالی آن به حساب مدعیان اصلاحات نوشته نشود و مردم از آنان انتظار پاسخگویی نداشته باشند و این در حالی است که با توجه به آنچه مورد اشاره قرار گرفت؛ کابینه دوازدهم با اندکی تغییر، همان کابینه یازدهم است و اکثریت قریب به اتفاق اعضای آن، اعم از وزرا و یا معاونان رییس جمهور برگرفته از میان اصلاح طلبان و کارگزاران هستند که خواهرخوانده یکدیگرند، بنابراین مخالفت مدعیان اصلاحات با ترکیب کابینه نمی تواند منطقی و طبیعی باشد و احتمال یاد شده یعنی فرار اصلاح طلبان از پاسخگویی در حالی که اکثریت اعضای کابینه از همین طیف است، قوت بیشتری می گیرد.

5- و بالاخره با توجه به سابقه سوء برخی از مدعیان اصلاحات و همراهی آشکار شماری از آنان با اصحاب و سران فتنه آمریکایی- اسراییلی 88 این احتمال وجود دارد که طیف یاد شده برنامه ای برای کارشکنی در دولت دوازدهم و بر زمین ماندن دوباره وعده ها تدارک دیده باشد.

با این انگیزه که در فشار حاصل از سختی معیشت و رکود و بیکاری و.

راه نجات را در تسلیم مقابل باج خواهی دشمنان تابلودار نظام و مردم این مرز و بوم آدرس بدهد.

یعنی همان راهی که در فتنه 88 دنبال می کرد و با ایستادگی و بصیرت مثال زدنی ملت ناکام و ناتمام ماند.

مقابله با این ترفند به هوشیاری همه مسئولان و مردم و از جمله رییس جمهور محترم نیاز دارد و نباید از این واقعیت غافل بود که دشمن وقتی برای فتح قلعه های مستحکم، توان عبور از دیوارهای بلند آن را نداشته باشد، به فریب از دروازه ها وارد می شود.


کلید واژه ها: کابینه - اصلاحات - دولت یازدهم - اصلاح - ترکیب - دولت - جدید - انتخاب - اصلاح طلبان - معاون - اعتراض - کابینه دولت یازدهم - حمایت - حسین شریعتمداری - وزرای پیشنهادی - کابینه یازدهم - روزنامه کیهان - وزیر - مصنوعی - اعضای کابینه - جبهه اصلاحات - کابینه دولت - سایت انتخاب - طبیعی - شریعتمداری - وزارت - کارگزاران - مجلس - امید - علوم

آخرین اخبار سرویس:
رییس جمهور آمریکا تعادل روانی ندارد؛ با یک هیتلر دیوانه مواجه هستیم

عکاسی از حیات وحش سخت و هیجان انگیز است

بی توجهی به ادبیات تطبیقی در ایران

جنگ با ملت ایران نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت

"جغجغه زنی"؛ زیباترین رسم دیرین مردم ابیانه به جای مانده از ایران باستان

آیت الله راستی کاشانی یار انقلاب و رهبری بود

تصمیم گیری ترامپ درباره تایید یا رد ادامه برجام بر اساس شواهد!

حمایت گوترش از معرفی لبنان به عنوان مرکز گفت و گوی تمدن ها

6 ترکیب مناسب با رنگ بنفش برای چیدمان منزل

رییس جمهور آمریکا تعادل روانی ندارد؛ با یک هیتلر دیوانه مواجه هستیم

ظریف: جمهوری اسلامی ایران به همکاری و گفت وگوی آسیایی باور دارد

ایران به برجام عمل کرده است

شهید حججی مدافع حرم الهی بود / شهدای مدافع حرم نماد یاری دین خدا در عصر حاضر هستند

همه پرسی اقلیم کردستان عراق اقدامی "غلط" است

فضایی برای شنیدن مشکلات مؤسسات قرآن خوزستان فراهم شود

گزارش ویژه مشرق؛ از خانواده های تک والدی تا خانواده های تک نفره/«خانواده» در دنیای مدرن چه تعریفی دارد؟ + آمار

توجه به سواد رسانه ای در حوزه به تدریج در حال افزایش است

دولتمردان قاطعانه پاسخ رییس جمهور بی اخلاق آمریکا را بدهند/ جریان کربلا فقط متعلق به سال 61 هجری نیست

دانلود دکلمه جدید مصطفی تاج بنام حرف درد

اروپا متعهد است که برجام حفظ شود و اجرایش تداوم یابد

ماموستا شیرزادی: همه پرسی اقلیم کردستان عراق اقدامی "غلط" است

دادستان کل کشور: ترامپ با سخنرانی سخیف خود چهره زشت استکبار را آشکار کرد

عکس/ تعویض پرچم گنبد رضوی در آستانه ماه محرم

فرودگاه اتاتورک پس از حادثه طیاره شخصی دوباره باز شد

همکاری 2 هزار پلیس یار محرم در انتظام بخشی مراسم های عزاداری اصفهان

برگزاری مراسم تشت گذاری در مسجد قائم آل محمد(ص) تهران

ظریف: ایران به همکاری و گفت وگوی آسیایی باور دارد

سال تحصیلی جدید طلاب و روحانیون اهل سنت آغاز شد

مراسم طشت گذاری در گرگان

مراسم طشت گذاری در گرگان و آستارا

"دفاع جانانه"

درخواست آزادی 2 زندانی در دیدار دبیرکل سازمان ملل با روحانی

تعجب فرشتگان از صبر امام حسین(ع)

علت راه اندازی سامانه قانونگذاری در مجلس

فراموشی ترامپ به روایت محسن رضایی

قدرشناس شهداء و خانواده های معظمشان باشیم

تعویض پرچم گنبد حرم امام حسین(ع)

حجاب موجب انسجام خانواده ها می شود/ بی حجابی یکی از علت های اصلی طلاق

هیئت ها سیاست های نهضت حسینی(ع) را احیا کنند

تعویض پرچم گنبد حرم امام حسین(ع)

یادمان خلبان شهید مرتضی چگنی رونمایی می شود

محرم فصل خلق حماسه های بی نظیر/ ماهی که شروع انقلاب های دینی و اجتماعی است

«دفاع مقدس» گنجینه ای ارزشمند در تاریخ ملت ایران

حکم های رسیده و نرسیده وزارت کشور

مراسم سنتی علم بندان - بیرجند‎

دارایی های خانواده نواز شریف در پاکستان مصادره شد

رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل حرف های نامربوط زد

پاراگراف تحسین برانگیز

احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی‎فرهنگ، بی ادب!

دادستان کل کشور: ترامپ با سخنرانی سخیف خود چهره زشت استکبار را آشکار کرد

دارایی های خانواده نواز شریف در پاکستان مصادره شد

امنیت عزاداران حسینی کهگیلویه و بویراحمد در ماه محرم فراهم می شود

مراسم چهلمین روز شهادت مرتضی حسین پور

ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده شد

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

محورهای اصلی جمع بندی جلسه وزیران کشورهای 5+1

خبرگان از دستگاه های مسؤول مطالبه گری کنند/بررسی پیشرفت یا عقب گرد کشور در شأن مجلس خبرگان است/شرم نخبگان آمریکا از داشتن رییس جمهوری مانند ترامپ

سم پاشی مگس های سفید را مقاوم می کند

انتصاب های نامناسب در صنعت نفت و هزینه های آن

مراسم عزاداری برای امام حسین(ع) تکرار صرف نیست/ باید تلاش کنیم تا به قافله امام حسین برسیم و با آن همراه باشیم

جزییات مراسم تشییع پیکرآیت الله راستی کاشانی در تهران و قم

برگزاری نشست مسئولیت اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در حوزه سلامت

آیت الله سبحانی: برخی کشورها یک سال مرخصی می دهند تا دانش آموز حافظ قرآن شود؛ باید از این الگو استفاده شود

اهدای یک واحد مسکونی به یک خانواده ایتام

رهبر انقلاب: هیچ کس نمی خواهد مردم را به زور به بهشت ببرد اما...

محمود صادقی:/عدم انسجام در نهادهای امنیتی تاثیر شکننده ای در کشور دارد

حق تحصیلی کودکان دارای معلولیت

نتیجه انتصاب مدیران سیاسی در پلی اکریل اختلاس، بدهی میلیاردی و تضعیف شرکت بود

شهرری با 2هزار هیئت مذهبی آماده استقبال از محرم

مرحوم آیت الله راستی کاشانی عمر خود را در راه تربیت طلاب صرف نمود

پاسخ قاطع به گستاخی رییس جمهور آمریکا/ برخورد قوه قضاییه با تخلفات انتخاباتی/ حمایت همه جانبه از مسلمانان میانمار

اعمال شب و روز اول محرم چیست؟

روشن تر از این نمی شد انزوای آمریکا را دید

فعالیت عضو زرتشتی شورای شهر یزد متوقف شد

تابش:/تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی اصلاح طلبان معنا و مفهومی ندارد

رییس جمهور وارد تهران شد

توضیح بنیاد امور بیماری های خاص درباره یک خبر

انسانیت فدای ماشینی شدن؟!

به یاد بهترین های این سرزمین

الزام وزارت نفت به جذب دانشجویان گروه «الف» دانشگاه صنعت نفت

پیام اینستاگرامی روحانی هنگام بازگشت از سفر نیویورک

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد

ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زش

واکنش رهبر انقلاب به نطق رییس جمهور آمریکا

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در همدان برگزار می شود

بی منت کار کنیم

چرا مدیران ایرانی افراد مطیع و ضعیف را برای همکاری برمی گزینند؟

اداره مسلمانان قفقاز در باره اتهامات منتشره در باره رییس این اداره و پسرش بیانیه صادر کرد

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت

سردار سلیمانی: تا 2 ماه دیگر نابودی داعش را جشن می گیریم

33 سال پیش در چنین روزی انفجار بمب مهیب در سفارت آمریکا

سلیمانی: تا 2 ماه دیگر "نابودی داعش" را جشن می گیریم

پیام مدیرعامل بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس

نباید با کارگرها سیاسی و انتظامی برخورد شود

بروجردی برای کمک به مسلمانام میانمار آستین هایش را بالا زد

مؤسسه امام علی (ع) اولین دوره تخصصی پژوهش قرآنی و معارف نهج البلاغه را به پایان برد

فیلم/ نمایش اقتدار جنگنده های نیروی هوایی ارتش

تقویم روز ارتباطات/ روزی که ایران اصول ژورنالیسم حرفه ای را به اجرا گذارد

نمایندگی آب و فاضلاب روستایی هندیجان به اداره ارتقاء یافت

شرایط معافیت پزشکی در حین خدمت چیست؟

تکذیب خبر تأسیس نمایندگی اتاق بازرگانی آبخازیا در آلمان

مسؤولان باید ملکه عدالت را در خود نهادینه کنند

نشست اضطراری هیأت رییسه کمیسیون انرژی درباره انتصابات اخیر زنگنه/ می خواهند با فروپاشی شرکت ملی حفاری دلالان را به سود برسانند

تا 2 ماه دیگر نابودی داعش را جشن می گیریم/ مدافعان حرم داوطلبانه و ملتمسانه در جبهه ها حضور پیدا کردند

واکنش مجلس سنا به تبعیض قومی در ارگ

فراموشی ترامپ به روایت محسن رضایی

دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای (مصوبه شماره 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری)

یادداشتی ار زهرا صدراعظم نوری؛/به بانوان اعتماد کنیم

نتایج آزمون استخدامی مشاغل عملیات ریلی

خودکشی دختر 32 ساله در مترو تهران

تعطیلی 6 ساعته بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز در 31 شهریور ماه

پزشکیان: نماینده‎ای که در هر موضوعی اظهار نظر می‎کند، بی‎سواد است

یک نطق پر از دروغ

سخنان سخیف ترامپ، دستاوردی جز بی آبرویی برای آمریکا ندارد

عارف: آیت الله راستی کاشانی در سالیان اخیر شجاعانه از حق و حقانیت دفاع کردند

رفع مشکلات جاده ای مناطق عشایری اولویت دولت تدبیر و امید است

عکس / دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

از تایید منشور حوزه و روحانیت توسط رهبری و مراجع تا تنظیم نهایی سند چشم انداز

پیش شرط ایران برای مشارکت انگلیس در ساخت نیروگاه خورشیدی

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برخورد کند

استیضاح وزیران در مجلس نمایندگان افغانستان

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند

تصاویر/ آلبوم کشف شده از "عصر وحشت"

اطلاع نگاشت | وظائف مجلس خبرگان رهبری

عکس/ آیین طشت گذاری در جزیره کیش‎

استخدام چهار ردیف شغلی در شرکت عصر نوین آیریک

روزنامه اطلاعات:منتقد ولنتاین و شب یلدا هم باشید

حضور مبلغان آستان مقدس حسینی در شهر های شمال عراق

چطور فضای داخلی آیفونم را آزاد کنم؟

بی توجهی به مسلمانان روهینگیا، منطقه را بی ثبات می کند

دستاورد روحانی از سفر به امریکا چه بود؟

سالن عمومی ترمینال فرودگاه آیت الله جمی آبادان افتتاح شد

محرم امسال تهران هیئت کجا بریم؟ + جدول

بیانات در دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

تشییع پیکر پدر شهیدان خنکدار در قائم شهر برگزار شد+تصاویر

ضرغامی: در جلسه شورای عالی امنیت ملی حصر بعنوان یک راه حل مطرح شد/

فیلم/ سخنرانی «سرلشکر باقری» در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت

نویسندگان جمهوری آذربایجان کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کردند

شخصیت شناسی: با پاسخ به سوالات زیر سن احساسی خود را پیدا کنید

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برحورد کند

مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد

دکتر عارف:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان باعث تقویت احزاب شد

دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

دستور زنگنه برای استخدام یک ژن خوب + سند

13.5 درصد ایرانی ها افسرده هستند

پیام دکتر عارف به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

وعاظ و مداحان به اهداف تربیت عاشورا توجه کنند

مراسم اربعین فرمانده شهید مرتضی حسین پور - گیلان

دیدار و رایزنی وزیران امور خارجه ایران و کانادا

استخدام شرکت پخش پرسیس در استان اصفهان

پیکر مطهر شهیدان «رضایی» و «براتی» در شهرستان دماوند تشییع شد

احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی ادب، بی‎فرهنگ!

رحیمیان: باید 16 میلیون رای خود را حفظ کنیم

استخدام شرکت لبنیات رامک در استان اصفهان

واکنش احمدی نژاد به لفاظی های ترامپ در سازمان ملل

شهداء مدافع حرم ترس را از جامعه خود دور کردند

بهمنی ملی حفاری را نجات داد و رفت / سپهر سپهری مدیر عامل جدید این شرکت شد

ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زشت رییس جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

18 کیلومتر از جاده هندیجان -ماهشهر 2 بانده شد

خط حزب الله 100 | مقابله با زورگو

آذر منصوری:/در انتخابات های اخیر بهترین نتیجه ممکن با اتکا به ساختار شورای عالی نصیب اصلاح طلبان شد/نباید گفتمان اصلاحات را فدای استراتژی کرد

نامه 76شخصیت اروپایی به ترامپ درباره برجام

استخدام شرکت پویا پخش سپتنا در استان اصفهان

مراسم عزاداری محرم در مسجد امام علی (ع) دانمارک برگزار می شود

صدور حکم استخدام برای دانشگاه نفتی ها/ زنگنه تمکین می کند؟

وزیر ارتباطات: صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی را شخصا مدیریت می کنم

جزییات جلسه کمیسیون مشترک ایران و 1+5 به روایت ظریف

جنگ با ملت ایران نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت

ساعت رسمی کشور امشب عقب کشیده می شود

عکس/ تشییع پیکر 4 شهید دفاع مقدس و 1 شهید مدافع حرم

نوبت پنجمین پرسش مهر رییس جمهور

موسوی لاری:/قرار نیست اصلاح طلبان تشکیلات جدیدی تأسیس کنند

راهپیمایی ضدآمریکایی پس از نماز جمعه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

نماهنگ | شهریار دوران ها

استخدام شرکت معتبر تبلیغات در استان اصفهان

شاعران آیینی مظلومند/ بزرگترین مشکل شعرای آیینی حس رقابت ناسالم و عدم وحدت است

سخنان رییس جمهور، نتیجه گیری را برای سران کشورها آسان کرد

یادواره 117 شهید بخش «صیدون» و «دیشموک»

هیئت های مذهبی معرف حرکت امام حسین (ع) در جامعه هستند

دومین محموله کمک های بشر دوستانه ایران برای مسلمانان میانمار ارسال شد

فرمانده بسیج:روسای جمهور قبلی آمریکا زبان دیپلماسی بلد بودند اما این کودن احمق زبان دیپلماسی را هم بلد نیست

تاج زاده: عبور از روحانی اشتباه است

در جلسه هیات رییسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان صورت گرفت؛/تشکیل کارگروهی برای انسجام بخشی فعالیت های اصلاح طلبان

دیدار رییس جمهور با رهبران مسلمان آمریکا

شهید حججی نماد رویش در نسل سوم و چهارم انقلاب شد

استخدام شرکت تولیدی شیرین وطن در استان اصفهان

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

استخدام کلینیک چشم ابان در استان اصفهان

نخبگان امریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می گرفت تا این گونه نشود

جشن تولد فرشته های شهریوری در مرکز خیریه معلولین نوشیروانی بابل

قرارداد خورشیدی انگلیس نشانه بی اعتباری ترامپ است

حرف های ترامپ پشیزی ارزشی ندارد

صدور حکم استخدام برای دانشگاه نفتی ها/ زنگته تمکین می کند؟

منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند

آن کس شما را در نماز درود نگفت، نمازی ندارد

معرفت، محبت و اطاعت محض از امام زمان؛ رمز موفقیت مسلم بن عقیل

استخدام شرکت چای دبش در استان فارس

/حسن رباطی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران شد

خلبان ایرانی که صدام دستور داد پیکرش را دو نیم کنند را بشناسید

مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!

مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!