مطالب مرتبط:
گرامیداشت شهید حججی در مسجد شهید صدوقی (ره) دانشگاه آزاد اسلامی یزد
زمان ابلاغ آیین نامه دوره دکتری دانشگاه آزاد مشخص شد
دانشگاه آزاد اسلامی آباده در بیش از 50 رشته بدون آزمون دانشجو می پذیرد
مسجد بلال دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
چاپ مقاله دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی رامسر با نمایه علمی – پژوهشی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 31 مرداد 1396 ساعت 00:112017-08-21دانش

ترجمه و تالیف 5 جلد کتاب آموزشی از سوی دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ساری


پنج جلد کتاب آموزشی مرجع و پرکاربرد برای نخستین بار توسط دانشجویان دکتری تخصصی و اعضای هیات علمی گروه های مدیریت آموزشی، مدیریت آموزش عالی، - کارآفرینی آموزش عالی، برنامه ریزی درسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری تالیف و ترجمه شد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در این باره اظهار کرد: این روزها، کتاب کم نیست همچنان که نویسنده کم نیست.

دسترسی به نوشته های دیگران هم عموماً در حد یک جستجوی گوگل، ساده است.

آنچه می تواند ارزشمند باشد، آشنایی با کتاب ها و نویسندگانی است که شناختن آنها می تواند دریچه ای به یک دنیای تازه باشد.

دکتر مریم تقوایی یزدی ادامه داد: در بخش معرفی کتاب می کوشیم از میان انبوه کتاب های مدیریت، مواردی را که با درس های اصلی یادگیرندگان در ارتباط هستند و می توانند مورد استفاده علاقه مندان به حوزه های علوم تربیتی و .

قرار بگیرند را معرفی کنیم.

تلاش می کنیم در معرفی کتاب ها، به این مسئله توجه داشته باشیم که نویسندگان متعهد به نگرش علمی و کاربردی بوده و آثار آنها، در فضای اقتصادی و فرهنگ کسب و کار ایرانی قابل استفاده باشد.

این پنج کتاب، برای نخستین بار در ایران ترجمه شده است.

تقوایی گفت: معمولاً معرفی کتاب، کامل تر و دقیق تر و با مروری بر محتوای کتاب انجام می شود تا برای یادگیرندگان، قابل استفاده باشد.

هر نویسنده ای سعی می کند اندیشه ای بسازد که جهان را بامعناتر کند.

ممکن است نویسنده ای در این عرصه بیشتر موفق باشد و نویسنده دیگر کمتر؛ آنچه اهمیت دارد تلاش نویسنده در این زمینه است.

در سرزمین ما که میراث دار اندیشه های بزرگ هستیم نوشتن و ترجمه اثری درخشان و پرمخاطب بسیار سخت است.

وی با بیان اینکه عشق، انگیزه و امیدی که من در این کتاب ها دیدم مرا برانگیخت تا این کتاب ها را با همکاری دانشجویان ارزشی و همکاران ارجمندم به فارسی ترجمه کنم افزود: قطعا دانشجویان و اساتیدی که در ترجمه کتاب نقش داشته اند با این کتاب ها زندگی کرده اند.

دو مفهوم کلیدی در افکار همه مترجمان، یادگیری و تجربه کردن هست.

وضعیت حاضر، زحمت کشیدن و وقت گذاشتن برای تالیف یا ترجمه کتاب و تلاش مولفان و مترجمان را برای خلق اثر تازه به چالش می کشد.

نویسنده یعنی فردی اهل تفکر نه اهل نمایش! جایگاه ادب و هنر بویژه نویسندگان و مترجمان دانشگاهی باید به وسیله آن کسانی که مدعی ادب و هنر و بانی این کارند، حفظ و تثبیت بشود.

تقوایی یزدی با بیان اینکه این پنج کتاب قابل استفاده استادان دانشگاه، مدیران دانشگاهی، بویژه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی گروه های مدیریت آموزشی، مدیریت آموزش عالی، کارآفرینی آموزش عالی، برنامه-ریزی درسی و همه کسانی که با رویکرد آموزش و یادگیری سر و کار دارند، مفید است به معرفی هریک از کتاب های آموزشی گروه های مختلف پرداخت.

نخستین کتاب با عنوان ارزیابی نتایج یادگیری در آموزش عالی است که توسط دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ورودی 95 با نظارت دکتر مریم تقوایی یزدی و دکتر رضا یوسفی سعید آبادی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری چاپ شد.

این کتاب با هدف ارزیابی نتایج یادگیری در آموزش عالی، به منظور تکمیل ارزیابی نهادی با ایجاد ارزیابی مستقیم نتیجه یادگیری دانشجویان در سطوح جهانی می باشد و به توانمند سازی مؤسسات به منظور مقایسه و ارزیابی عملکرد دانشجویان در بین هم سطحان خود - به عنوان بخشی از تلاش های قابل توسعه - می پردازد.

دیدگاه های جدید در برنامه درسی یادگیری و ارزیابی- ارزیابی آموزشی ،سیستم های هنجاری و شیوه های نهادی عنوان کتاب دیگری است که توسط دانشجویان دکتری رشته برنامه ریزی درسی زهرا اکبرزاده، عبداله جعفری سنگسرکی، هانیه خدادادی تیرکلایی، فیروزه دردی محمدی، مسعود رضایی امیر گوابر، مریم طالبیان درزی، زینب فرجی ماهفروزی، منا مهدی زاده اشرفی، مریم نعمتی و راضیه نوری و با نظارت دکتر وحید فلاح و دکتر مریم تقوایی یزدی اعضای هیات علمی واحد ساری ترجمه و چاپ شد.

کتاب حاضر در راستای دانش آموزش و پرورش، یادگیری، سنجش و برنامه ریزی درسی (و روابط میان آن ها) از منظری متفاوت و با هدف ایجاد چالش، بحث و گفت وگو است.

این کتاب نیز قابل استفاده استادان دانشگاه، مدیران و معلمان به ویژه برنامه ریزان درسی، دانشجویان و متناسب با رویکرد آموزشی است.

سومین کتاب با عنوان تدریس مبتنی بر مدل سازی در آموزش عالی، انواع مدل ها و مدل سازی در آموزش علمی- انواع مدل ها و مدل سازی در آموزش علمی " است که به واسطه تلاش های دانشجویان دکتری رشته مدیریت آموزشی با حمایت و هدایت دکتر مریم تقوایی یزدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری توسط انتشارات علیم نور به چاپ رسید.

در این کتاب سه هدف دنبال می شود: اول، یافته های مختلف ادبیات ها را با هم جمع، ارزیابی و آن ها را یکپارچه می کند که به دانش کنونی زمینه ی کلی مدل سازی در آموزش علوم کمک می نماید.

دوم، کمک اصلی مدل سازی به برنامه ی درسی علمی را توجیه می کند.

سوم، تحقیق و کار توسعه ای را که هنوز برای آن کمک باید در اعمال کلاس درس فهمیده شود، مشخص می کند؛ به این ترتیب، این کتاب دارای شش مخاطب است که دارای اشتراک هستند.

کتاب بعدی و چهارم کتابی با عنوان عدم اطمینان در تصمیم گیری کارآفرینی، مزیت رقابتی، خلاقیت استراتژیکی است که با تلاش مهدی ابونوری، آسیه ایری، سیده پریسا حسینی کردخیلی، فخرالدین رستمی قادی، سید یاسر سلیم بهرامی، معصومه عمواکبردخت امیری، فرشاد گوران اوریمی، محمد مهدی پناه دانشجویان دوره دکتری تخصصی کارآفرینی- آموزش عالی واحد ساری و با حمایت و نظارت دکتر مریم تقوایی یزدی عضو هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری منتشر شد.

در این کتاب، فواید رقابتی خلاقیت استراتژیک، شرایط مربوط به ارزیابی تصمیم گیری های تجاری آتی را در شرایط بالا بودن عدم اطمینان بررسی می شود؛ البته پیشرفت در آینده، گستردگی در آینده و حال است.

بسیاری از کتابهای کارآفرینی، ظاهراً به این فرض نوشته شده اند که یک کارآفرین، فرصت ندارد کتاب های مدیریتی زیادی بخواند و آنها کوشیده اند عصاره ای از مدیریت کسب و کار را در یک کتاب گرد آورند.

پژوهشی در ارتقای کارآفرینی - استراتژی ها و توصیه های کاربردی برای یک حرفه ی علمی موفق عنوان پنجمین کتابی است که با سعی زیبا پذیرفته، سیدمهدی خاکزادیان، رامین روحی، گلاره محقق دقیق، الهه معصومی، سید مجتبی موسویان، حسین نجفی نودیجه، بهزاد هدایت پور افشاری دانشجویان دوره دکتری تخصصی کارآفرینی- آموزش عالی با رهنمودهای دکتر مریم تقوایی یزدی ترجمه و چاپ کردند.

تقوایی یزدی با بیان اینکه هر فصلی از کتاب ها به تنهایی مانند یک کتاب کامل است و در هر فرایند، فراز و نشیب های بسیاری وجود دارد اظهار کرد: نویسندگان این کتاب ها با این باور که مخاطبان با درک دقیقی از مباحث کارآفرینی و منشاء آن، می توانند فعالیت خود را شروع کنند و ابراز امیدواری کرد که از طریق این کتاب توانسته باشند (با تأکید بر اهمیت علاقه، یکپارچگی، کنجکاوی و همکاری) به برخی از جزییات در مورد نقش یک پژوهشگر در عرصه ی کارآفرینی اشاره کرده باشند! و بر این اعتقاد هستند که برای این که به عنوان یک پژوهشگر عرصه ی کارآفرینی موفق باشیم، نیازمندیم که با نگرش نوآورانه به تحقیق بنگریم.

تقوایی یزدی از دکتر وحید فلاح مدیر گروه دکتری تخصصی برنامه ریزی درسی و فلسفه تعلیم و تربیت و دکتر رضا یوسفی سعید آبادی مدیر گروه مدیریت اجرایی و دانشجویان گروه های دکتری تخصصی گروه های مدیریت آموزشی، مدیریت آموزش عالی، کارآفرینی آموزش عالی، برنامه-ریزی درسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری که در ترجمه و تالیف کتاب ها تلاش مجدانه داشته اند قدردانی کرد.


کلید واژه ها: کتاب - دانشگاه آزاد اسلامی - نویسنده - دانشجویان - ترجمه - دانشگاه - دانشگاه آزاد - معرفی کتاب - نویسندگان - آموزش - مدیریت - اسلامی - هیات علمی - برنامه ریزی درسی - ساری - آزاد - اندیشه - دکتر - نخستین - علمی - خبرگزاری آنا - برنامه ریزی - دکتری - ایران - کارآفرینی - خبرگزاری - یزدی - عضو هیات - کاربردی - اقتصادی

آخرین اخبار سرویس:
دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت در زمره بهترین های جهان

اپلیکیشن مذهبی "صالحین" وارد بازار شد

کسب 2 رتبه برتر کشوری توسط دانشجویان ارومیه ای در المپیاد دانشجویی

کسب 2 رتبه برتر کشوری توسط دانشجویان ارومیه ای در المپیاد دانشجویی

ایجاد 8 رشته جدید در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان

دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت در زمره بهترین های جهان

فرهنگ برنامه محوری در دانشگاه نهادینه شود

برگزاری نمایشگاه دفاع مقدسی و عاشورایی در دانشگاه آزاد رباط کریم

صدور کارنامه علمی برای همه طرح های جشنواره جوان خوارزمی

ایجاد مرکز پژوهشی "خیّر ماندگار" در اصفهان

تولید قارچ کش بیولوژیک از گیاهان دارویی، جایگزینی برای سموم شیمیایی

معاون وزیر علوم: به لحاظ سرعت رشد علمی، رتبه اول دنیا را داریم

معاون وزیر علوم: تحقیقات دانشگاهی با هدف رفع مشکلات جامعه باشد

همکاری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با دانشگاه های اندونزی

رتبه بندی استان ها بر اساس تعداد دانشجویان / تهران در صدر

معاون وزیر علوم: تحقیقات دانشگاهی با هدف رفع مشکلات جامعه باشد

رتبه نخست سرعت رشد علمی ایران در دنیا /تحصیل 97 هزار دانشجو در مقطع دکترا

مهلت ثبت درخواست مهمانی دانشگاه پیام نور تمدید شد

تحصیل بیش از 4 میلیون دانشجو در کشور/اعتبارات دولتی پاسخگوی تجهیزات آموزشی نیست

عروس دریایی ثابت کرد خوابیدن به مغز نیاز ندارد

پذیرفته شدن پیرمرد سیرجانی در مقطع کارشناسی ارشد

افزایش 10 درصدی غذای دانشجویان

نتیجه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک

دانشجویان ایده های خود را برای رفع مشکلات تهران به ما ارائه کنند

نامگذاری آزمایشگاه و کارگاه دانشگاه انزلی به نام شهدای مدافع حرم

انتصاب سرپرست پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب معاونت فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی

سرپرست مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد مشخص شد

مشاور رییس دانشگاه آزاد در امور باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان منصوب شد

تنها 3 روز تا پایان جشنواره بازگشت به مدرسه دیجی کالا باقیست

دو طرح قرآنی در دانشگاه پیام نور همدان برگزار می شود

با حکم فرهاد رهبر سرپرست پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد منصوب شد

سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی انتصاب شد

"ضیایی" سرپرست مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد شد

سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد منصوب شد

ترکیب جدید اعضای هیئت مرکزی جذب وزارت علوم به تصویب رسید

همایش آشنایی با سامانه های علم سنجی و پژوهشیار معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فردا برگزار می شود

تمدید مهلت ارسال اصل مقاله اولین کنفرانس بین المللی دانشگاه مجازی المصطفی (ص)

رییس فرهنگستان علوم مالزی به عضویت افتخاری فرهنگستان علوم پزشکی ایران درآمد

اطلاعیه پذیرش با آزمون برگزیدگان جشنواره های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی، فارابی و ابن سینا در سال تحصیلی 97-1396

با حکم فرهاد رهبر رییس و سرپرست مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد منصوب شد

مهلت ثبت درخواست مهمانی، تغییر رشته و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور تا 7 مهر

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمانی دانشگاه پیام نور

آلومینیوم سبک تر از آب ساخته شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برتر شد

ظرفیت دانشگاه های اردبیل برای تدوین استانداردهای ملی و بین المللی به کارگیری می شود

تعداد کد رشته های دانشگاه زنجان به 182 مورد رسید

رتبه بندی استان ها بر اساس تعداد دانشجویان / تهران در صدر

مهلت ثبت درخواست مهمانی دانشگاه پیام نور تمدید شد

انتصاب سرپرست حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی و کاربردی

واکنش وزارت علوم به پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری در یک دانشگاه

ترکیب جدید اعضای هیات مرکزی جذب وزارت علوم به تصویب رسید

افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی تا هفته آینده

ترکیب جدید اعضای هیئت مرکزی جذب وزارت علوم به تصویب رسید

برای مهارت افزایی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گام برداریم

راه اندازی مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشمندان: ششمین انقراض بزرگ احتمالاً سال 2100 آغاز خواهد شد

ساخت آلومینیومی سبک تر از آب

سلیمی در گفت وگو با فارس خبر داد افتتاح کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی تا هفته آینده

قیمت انواع غذای دانشجویی برای سال تحصیلی جدید اعلام شد

توسط صندوق رفاه دانشجویان قیمت انواع غذای دانشجویی برای سال تحصیلی جدید اعلام شد/ افزایش 10 درصدی غذای دانشجویان

ساخت آلومینیومی که از آب سبک تر است

وزارت علوم به پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری در دانشگاه ارومیه واکنش نشان داد

تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه ها

«وثاقت قرآن» در شبکه 4 سیما

امروز آخرین مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها

تلاش دانشگاه آزاد برای دریافت مجوز پذیرش رزیدنت در رشته های تخصصی

تدابیر دانشگاه آزاد برای تخفیف شهریه

مقصد دانشجویان پزشکی کدام کشورهاست

منشاء پرتوهای کیهانی پرانرژی، خارج از کهکشان راه شیری است

2 دانشکده داروسازی و مدیریت اطلاع رسانی پزشکی در یاسوج راه اندازی می شود

تجربیات محققان هلندی در حوزه مهندسی بافت به کشور منتقل می شود

دانشگاه کردستان با دانشگاه برلین آلمان تفاهم نامه همکاری امضا کرد

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمانی، تغییر رشته و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور

حضور 500 دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی قم

پذیرش بیش از 107 هزار داوطلب در دوره های کاردانی

نتیجه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

قارچ کش بیولوژیکی از دو گیاه دارویی تولید شد

واکنش وزارت علوم به پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری در دانشگاه ارومیه/ تخلف نشده، اشتباه رخ داده است

اولین رویداد استارت آپی در استان

برگزاری نخستین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز

ضرورت احیای سازمان ملی مهارت با تجمیع دانشگاه های مهارتی

پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی بخوانند

اعلام نتایج نهایی کاردانی های علمی کاربردی/ قبولی 107 هزار نفر

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمانی، تغییر رشته و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور

عقد قرارداد دانشگاه لرستان با پایگاه های علمی معتبر دنیا

لزوم نهادینه شدن شهیدپژوهی در مدارس و دانشگاه ها

فراخوان کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی برق

تولید قارچ کش بیولوژیکی از دو گیاه دارویی

شریعتی نیاسر: نتایج نهایی سطح بندی مراکز آموزش عالی دولتی تا دو هفته آینده اعلام می شود

حامیان آموزش عالی از حمایت 50 درصدی وزارت علوم برخوردار می شوند

نقش تفسیر ساختاری در تولید علوم انسانی بی بدیل است

پایان سونامی فوق لیسانس ها

منشاء پرتوهای کیهانی پرانرژی، خارج از کهکشان راه شیری است

منشاء پرتوهای کیهانی پرانرژی، خارج از کهکشان راه شیری است

برگزاری دوره های آموزشی طرح تسنیم در دانشگاه پیام نور همدان

فریده حسین ثابت، مهرنوش مومی پور رابطه میزان عمل به باورهای دینی و جهت گیری مذهبی با شادکامی در دانشجویان دختر

عقد تفاهم نامه بین دانشگاه تکنولوژی برلین آلمان و دانشگاه کردستان

یوسف رضاپور، بهزاد شالچی، مهرناز دادخواه، یوسف زینی وند نقش هوش هیجانی و هوش معنوی در تبیین حالت های هیجانی منفی

طیبه مدنی فر، کیومرث فرح بخش، محمود گلزاری، مرضیه مدنی فر پیش بینی بلوغ شغلی بر اساس سبک های هویت و دین داری در میان دانشجویان

قورباغه دایناسورخوار! + عکس

توصیه های کاربران برای دانشجویان تازه وارد +عکس

جعفر هوشیاری، محمدمهدی صفورایی پاریزی، بهشته نیوشا مقایسه بهزیستی معنوی، بهزیستی روان شناختی و کارآمدی خانواده در میان دانشجویان و طلاب

بررسی جایگاه زرتشت در متون یونانی متاخر

هشدار دانشگاه پیام نور به متقاضیان دوره های فراگیر

فهرست

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

چه چیزی دختران را دختر می سازد؟

ترویج علم با دانش نامه های الکترونیکی

کتاب های اخترشناسی و فضا منتشر شد

پژوهشگر تاریخ علم چه کار می کند؟

ریش دراز

بزمجه: یادگار دایناسورها

یوسف ثبوتی: بنیان گذار نخستین رصدخانه ی پژوهشی ایران

سرشت علم و جایگاه آن در استانداردهای آموزش علوم

رییس دانشگاه صداوسیما منصوب شد

نشریه انگلیسی زبان دانشگاه آزاد مشهد مجوز نشر گرفت

نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

نشریه انگلیسی زبان دانشگاه آزاد مشهد مجوز نشر گرفت

امضای یادداشت تفاهم همکاری های آموزشی میان وزارت علوم ایران و اسلوونی

انتصاب رییس دانشگاه صداوسیما

اختتامیه جشنواره دانشگاهی حرکت در دانشگاه شیراز

دوره کوتاه مدت آموزش داوری والیبال درجه 3 در شیروان

انتصاب رییس دانشگاه صداوسیما

سهم 40 درصدی پسران در ورودیهای جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد

سهم 40 درصدی پسران در ورودیهای جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کردستان؛ رتبه دهم علمی کشور

تصاویر/ مراسم آغاز سال تحصیلی موسسه آموزش عالی علوم و معارف

انحطاط دوره کارشناسی در دانشگاه ها

آخرین تصاویر فضاپیمای کاسینی از زحل پیش از شیرجه مرگ!

مرحله نخست کارآزمایی درمان ناباروری مردان با استفاده از سلول های بنیادی

میرزاده در تشریح جزییات نشست عصر امروز خبر داد تبادل نظر سیدضیاء هاشمی و فرهاد رهبر با اعضای کمیسیون آموزش

گزارش رییس سازمان سنجش از برگزاری کنکور 96

حل مشکل بورسیه های بلاتکلیف توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی

آغاز مرحله نخست کارآزمایی درمان ناباروری مردان با سلول های بنیادی

معرفی 5 تیم برگزیده مرحله اول چالش طراحی باتری لیتیومی

هشدار دانشگاه پیام نور به متقاضیان دوره های فراگیر

تصاویر | مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه صنعتی اصفهان، پیشرو اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی

اولین جلسه ستاد راهبردی حفظ قرآن

تحقق رؤیای 12 ساله دانشگاه آزاد اسلامی/همدان صاحب دانشکده پزشکی می شود؟

خیرین آموزش عالی طی 4 سال اخیر 250 هزار متر مربع پروژه عمرانی ساخته اند

آغاز مرحله نخست کارآزمایی درمان ناباروری مردان با سلول های بنیادی

اقدامات جامعه علمی برای بزرگداشت «مریم میرزاخانی»

جدا شدن توده یخی عظیم A-68 از قطب جنوب

همایش نقشه برداری مغز در تهران

ارتقای 11 پله ای رتبه جهانی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم وصنعت

ارتقا رتبه جهانی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت

هیچ مشکلی در ارائه خوابگاه به دانشجویان دختر جدیدالورود دانشگاه گلستان نداریم

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر خصوص اعلام فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل های پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال تحصیلی 97 - 1396

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه تهران تمدید شد

پذیرش 324دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور اردکان

پذیرش 324دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور اردکان

برگزاری طرح دانشجو معلم قرآن ویژه دانشجویان پیام نور همدان

18 دانشگاه ایرانی جزو برترین های جهان اعلام شدند

برگزیدگان چالش طراحی باتری لیتیومی معرفی شدند

ضربه مغزی را می توان در یک دقیقه تشخیص داد!

آغاز ثبت نام آزمون دکتری شعبه دوبی دانشگاه پیام نور از 2 مهر

کلاس های دانشکده حقوق دانشگاه تهران تعطیل شد

نتایج رشته های با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اعلام شد

اعلام نتایج کارشناس ناپیوسته آزاد

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درباره کد رشته محل های دارای شرایط خاص آزمون سراسری

نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

وزارت علوم: به اعتراض ها رسیدگی می کنیم

نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

اعلام نتایج رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

گفتگوی ویژه خبری ؛ آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها

چه کسی شهردار آینده بابل می شود!!

برای مهارت افزایی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گام برداریم

دانشجویان دکتری وام دریافت می کنند

اعلام نتایج نهایی رتبه بندی دانشگاه های دولتی تا دو هفته آینده

ابتکار یک دانشمند ایرانی/ تشخیص ضربه مغزی در یک دقیقه

اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

اعلام نتایج سطح بندی دانشگاه های دولتی تا دو هفته آینده

برگزاری نخستین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران

آمار خودکشی دانشجویان درسال گذشته

شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان سنوات گذشته اعلام شد

معرفی پنج ایده برتر رویداد ایده شو سلامت و محیط زیست

بهترین دوران به لحاظ تفاهم با دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد/رشد بی رویه موسسات آموزش عالی مهار شده است

نتایج آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اعلام شد

تقدیر از اعضای هیات داوری جشنواره فیلم های صنعتی

اعتراض داوطلبان به نتیجه کنکور در حال رسیدگی است

هشدار دانشگاه پیام نور به داوطلبان دوره های فراگیر

بورسیه ای به نام مریم میرزاخانی برای ادامه تحصیل دانشجویان دختر در دانشگاه های برتر انگلستان

هشدار دانشگاه پیام نور به داوطلبان دوره های فراگیر

تشخیص ضربه مغزی در عرض 1 دقیقه

آمار خودکشی دانشجویان درسال گذشته

طی بخشنامه ای برنامه های فرهنگی دانشگاه آزاد در ماه محرم و صفر اعلام شد

آغاز کلاسهای ورودی های جدید دانشگاه یاسوج

بخشنامه برنامه های فرهنگی دانشگاه آزاد در ماه محرم اعلام شد

هشدار دانشگاه پیام نور به متقاضیان دوره های فراگیر

گزارش تصویری مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه عالی دفاع ملی

رییس دانشگاه صداوسیما منصوب شد

مسئولان "نگاهی یکسان" به تشکل های دانشجویی داشته باشند

مسئولان نگاهی یکسان به تشکل های دانشجویی داشته باشند

قربانعلی ولی زاده بورا فرماندار ویژه بابل شد

مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه عالی دفاع ملی

گردهمایی برای جشنواره ی فیلم صنعتی

ترجمه و تالیف 5 جلد کتاب آموزشی از سوی دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ساری

ترجمه و تالیف 5 جلد کتاب آموزشی از سوی دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ساری