مطالب مرتبط:
پیام قدردانی آذری جهرمی پس از اخذ رای اعتماد مجلس
آذری جهرمی بعد از رای اعتماد مجلس کجا رفت؟
آغاز فعالیت رسمی آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات
پیام تشکر آذری جهرمی از رای اعتماد مجلسیان
اولیت توییت آذری جهرمی بعد از رای اعتماد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 مرداد 1396 ساعت 15:222017-08-21سياسي

«لایک» مجلس پای وزارت آذری جهرمی


بامداد  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به صلاحیت وزیران کابینه دوازدهم «محمد جواد آذری جهرمی» را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب کردند.

- بامداد  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به صلاحیت وزیران کابینه دوازدهم محمد جواد آذری جهرمی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب کردند.

در این رأی گیری این وزیر جوان توانست با 152 رأی موافق، 120 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 288 رأی، به کرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم دست یابد.

جهرمی از معاونان محمود واعظی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بود که به عنوان جوان ترین وزیر پیشنهادی کابینه دوازدهم از سوی حسن روحانی به مجلس معرفی شد.

به اعتقاد فعالان حوزه فاوا، با آغاز فعالیت آذری جهرمی در شرکت ارتباطات زیرساخت، قفل زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شکسته شد و پس از انتظار 10 ساله مراکز تبادل ترافیک در کشور راه اندازی شد.

ارائه مدل اقتصادی شبکه ملی اطلاعات، چشمپوشی از سود شرکت ارتباطات زیرساخت به نفع کاربران و کمک به کاهش تعرفه اینترنت بخشی از عملکرد وی در این مدت عنوان شده است.

چرایی معرفی جهرمی به عنوان وزیر پیش از رأی اعتماد نمایندگان مجلس، حسن روحانی در دفاع آخر از کابینه پیشنهادی خود، در دفاع از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه این نخستین تجربه در استفاده از جوانان خواهد بود، گفت: علت اینکه خواستم جهرمی بیاید و این مسئولیت را بپذیرد این است که امروز مهم تر از ارتباطات که زیربنا است، فناوری اطلاعات و فضای سایبری است.

وی افزود: همیشه عده ای فکر می کردند بین امنیت و آزادی سازگاری وجود ندارد.

بعضی ها عقیده دارند که اگر امنیت می خواهیم باید آزادی را قربانی اش کنیم یا بالعکس.

ما این نظر را قبول نداریم.

قبول نداریم آزادی را باید ذبح کنیم تا امنیت به دست آید.

ما آزادی مسئولانه را می خواهیم.

امنیت بر دوش هوشیاری و آگاهی ملی است؛ امنیت ما که تنها با تفنگ نیست، کمااینکه ما سلاح هم نیاز داریم، دنبالش هستیم و خواهیم بود.

روحانی به عقبه آشنایی اش با جهرمی اشاره کرد و گفت: من در شورای عالی فضای مجازی جهرمی را یک بار از طرف وزیر اطلاعات آقای علوی و بار دیگر از طرف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آقای واعظی دیده ام.

ایشان همیشه امنیت و آزادی را با هم می دیدند.

این حرف که او آزادی را به مذبح می برد نادرست است.

رییس جمهوری با بیان اینکه وزیر ارتباطات باید آزادی و امنیت و فناوری اطلاعات را بداند تا بتواند از اطلاعات و آزادی مردم در فضای مجازی حراست کند، گفت: علت اصرار من این بود که مسائل پیچیده ای داریم.

اگر وزیر مسائل امنیتی بلد نباشد گیر می افتد.

اگر خودم حضور داشته باشم به آنها جواب می دهم ولی اگر من نباشم باید کسی باشد که امنیت را بلد باشد تا از آزادی مردم و شبکه های اجتماعی و اشتغال مردم در فضای مجازی حراست کند.

وی ادامه داد: اگر جوانی را انتخاب کنیم می گویند او همه پله ها را طی نکرده است، اگر کسی که همه پله ها را طی کرده است انتخاب کنیم می گویند جوان نیست.

بالاخره باید تجربه کنیم.

اوایل انقلاب هم به جوانان اعتماد می شد.

جهرمی کسی است که آزادی را پای درخت امنیت نمی برد و هر روز قربانی اش نمی کند.

برنامه های 4 ساله جوانترین وزیر محمد جواد آذری جهرمی که دیروز با گرفتن رأی اعتماد از نمایندگان مردم در خانه ملت، عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم را به خود اختصاص داد، برنامه هایی ویژه در چشم انداز 4ساله وزارتخانه متبوع خود دارد.

جهرمی در برنامه خود مهم ترین انتظارات ذی نفعان را تسریع در توسعه شبکه ملی اطلاعات و کاربردهای بومی آن با تأکید بر امنیت و صیانت اجتماعی و فرهنگی می داند و بر توسعه خدمات پهنای باند با کیفیت و سرعت بالا و قیمت مطلوب به صورت متوازن برای آحاد مردم درمقایسه با کشورهای منطقه و جهان، حضور و کسب سهم از بازارهای منطقه ای و بین المللی و نیز توسعه و استقرار کامل دولت الکترونیک، ایجاد فرصت های شغلی جدید و& تأکید کرده است.

وی در برنامه خود به سیاست های کلی برنامه ششم توسعه کشور ازجمله کسب جایگاه برتر منطقه در توسعه دولت الکترونیک در بستر شبکه ملی اطلاعات، توسعه محتوا در فضای مجازی براساس نقشه مهندسی فرهنگی کشور تا حداقل پنج برابر وضعیت کنونی و بومی سازی شبکه های اجتماعی، ایجاد، تکمیل و توسعه شبکه ملی اطلاعات و تأمین امنیت آن، تسلط بر دروازه های ورودی و خروجی فضای مجازی و پالایش هوشمند آن و ساماندهی و احراز هویت و تحول در شاخص ترافیکی شبکه به طوری که 50درصد آن داخلی باشد اشاره کرده است.

وزیر ارتباطات دولت دوازدهم بر بندهای مرتبط مندرج در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی نیز تأکید داشته که از جمله آنها می توان به پیشتازی اقتصاد دانش بنیان، پیاده سازی و اجرای نقشه جامع علمی کشور و ساماندهی نظام ملی نوآوری به منظور ارتقای جایگاه جهانی کشور اشاره کرد.

افزایش تولید داخلی نهاده ها و کالاهای اساسی (بویژه در اقلام وارداتی) و اولویت دادن به تولید محصولات و خدمات راهبردی، شفاف سازی اقتصاد و سالم سازی آن نیز بخشی دیگر از این برنامه هاست.

وی در برنامه خود چشم انداز بخش فناوری را نیز مشخص کرده که از جمله آن می توان به توانمند سازی کشور و مردم با افزایش آگاهی جمعی و اخلاقی مبتنی بر خلاقیت، همدلی و مسئولیت پذیری برای بهره مندی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و زیست محیطی از انقلاب دیجیتالی اشاره کرد.

جهرمی، استراتژی کلان این حوزه را نیز اتخاذ رویکرد فرصت محوری به توسعه اقتصاد دیجیتالی مبتنی بر فناوری اطلاعات و کاربردها و محتوای بومی بر بستر شبکه ملی اطلاعات عنوان کرده و از اهداف کلان استراتژیک به توسعه متوازن، عادلانه، امن، ایمن و پایدار دسترسی پهن باند به شبکه ملی اطلاعات با رعایت صیانت اجتماعی و فرهنگی و متناسب با تقاضا با افزایش سرعت و کیفیت و کاهش قیمت خدمات پهن باند و نیز افزایش رشد ارزش افزوده زیر بخش مخابرات معادل 19.

4 درصد (قانون برنامه ششم) و گسترش بازار آن به دو و نیم(2.

5) برابر سال 1395 اشاره کرده است.

هوشمند سازی دولت، شفاف سازی و دسترسی آزاد به اطلاعات و توسعه فناوری اطلاعات، تحقق اقتصاد دیجیتالی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان با افزایش رشد ارزش افزوده زیر بخش فناوری اطلاعات حداقل معادل 42درصد و گسترش بازار آن بیش از 5برابر سال 1395 و ایجاد فرصت های شغلی جدید نیز بخشی دیگر از این اهداف استراتژیک است.

جهرمی از راهبردهای برنامه خود نیز به همگرایی در سیاست ها، تصمیمات و اقدامات با نهادهای بالادستی بویژه شورای عالی فضای مجازی، رفع انحصار طبیعی جهت شکل گیری بازار رقابتی در توسعه شبکه دسترسی، شفاف سازی مناسبات بازار و& اشاره کرده است.

از اهداف خرد استرات‍ژیک در برنامه جهرمی نیز می توان به دسترسی 80 درصد خانوارها به پهن باند، افزایش سرعت دسترسی مشترک به حداقل 20 مگابیت بر ثانیه، حداقل کردن هزینه پهنای باند اتصال شبکه های توزیع محتوای بومی، برقراری امکان دسترسی پرسرعت به 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار، تأمین زیرساخت های خدمات الکترونیکی دولت برای 80 درصد روستاهای بالای 20 خانوار کشور و& اشاره کرد.

گفتنی است جهرمی به عنوان یازدهمین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالی کار خود را آغاز می کند که مخالفان او در هر طیف و جناحی علیه او صف آرایی کردند و شبکه های اجتماعی به نوعی خط مقدم این حمله به شمار می آمد.

اما با این حال این وزیر جوان از تمام توانایی شبکه های اجتماعی فیلتر شده همچون توییتر بهره برد تا بتواند به نوعی جواب مخالفان خود را بدهد تا آنجا که حتی در طول یک روز چندین توییت از سوی جهرمی انتشار پیدا می کرد و شاید به نوبه خود این نخستین بار بود که فردی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت در این حد برای توجیه کاربران در شبکه های اجتماعی با آنها وارد گفت و گو می شد.

به هرحال روز گذشته جهرمی توانست با تمامی حاشیه هایی که حول فعالیت او در وزارت اطلاعات وجود داشت با 152 رأی موافق بر مسند وزارت ارتباطات تکیه بزند و وجود 120 نماینده مخالف زنگ خطری برای این وزیر جوان است که باید هوشیارتر از وزرای دیگر برای اجرای برنامه های خود گام بردارد.


کلید واژه ها: فناوری اطلاعات - ارتباطات - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - اطلاعات - شرکت ارتباطات زیرساخت - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - وزیر ارتباطات - فناوری - وزیر - نمایندگان مجلس - امنیت - آزادی - مجلس شورای اسلامی - شبکه ملی اطلاعات - وزارت ارتباطات - وزیر پیشنهادی - کابینه - وزیر پیشنهادی ارتباطات - مجلس - شورای عالی فضای مجازی - حسن روحانی - روحانی - شورای - وزارت - تعرفه اینترنت - انتخاب - اسلامی - جوان - صلاحیت - وزیر اطلاعات

آخرین اخبار سرویس:
واردات «محصولات تراریخته» در دولت جدید افزایش یافته است

اعزام یک هزار و 400 روحانی به مساجد مازندران در ماه محرم امسال

بیماری تب برفکی در کمین دامهای منطقه است

اداره ای که به خاک و خون کشیده شد

32 هزار دانش آموز سیستان و بلوچستان تحت حمایت کمیته امداد هستند

فرمانده سپاه بوشهر: سامانه موشکی جمهوری اسلامی توان بازدارندگی ایران را دوچندان کرده است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خبر داد میز تبریز 2018 میهمان ویژه مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری

نمایش سامانه S300 در میدان بهارستان

زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس نیازمند همت نویسندگان است

نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت وگو با فارس: استاندار آذربایجان شرقی امروز معرفی می شود

دانلود مجموعه نوحه های محرم 1395 با صدای محمود کریمی

تصویب طرح پیوستن رشت به جمع شهرهای تالابی

بدحجابی؛ تنها منکر جامعه نیست مردم از فسادها گله مندند

سردار فضلی: مسوولان شفاف و صادقانه گزارش دهند

سرلشکر موسوی هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی ندارد

روایت زن امدادگر آبادانی از روزهای جنگ

فرمانده سپاه بوشهر: سامانه موشکی جمهوری اسلامی توان بازدارندگی ایران را دوچندان کرده است

روز جهانی گردشگری 5 مهر برگزار می شود

اعزام یک هزار و 400 روحانی به مساجد مازندران در ماه محرم امسال

اثری برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری +فیلم

اخلاق و منش شهدا در خانواده هایشان نیز وجود دارد

سوگواری هیات های عزاداری اهواز در سومین شب محرم

همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی های ترامپ را می دهیم

زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس نیازمند همت نویسندگان است

استخدام منشی خانم جهت یک مطب در زنجان

استخدام تعدادی کارگر ساده رنگ پاش اتومبیل و کارپرداز مجرب

استخدام راننده با تضمین درآمد در محدوده پیروزی مشهد

روسای قوا از شمول به کارگیری در مشاغل بعد از بازنشستگی خارج شدند

استخدام منشی خانم آشنا به نرم افزار حسابداری در شیراز

استخدام چند نفر چرخکار و زیگزال دوز ماهر در زنجان

خبرگزاری «پانا» مجرم شناخته شد

راه های نجات از وابستگی ناسالم را بشناسیم

استخدام پیمانی در اداره کل تامین اجتماعی

استخدام کارگاه تیرچه و بلوک پارسه

وزارت نیرو و علوم با سرپرست نمی توانند کاری انجام دهند

استخدام پیک جهت تهیه غذا در محدوده میردامادِ تهران

انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون تبصره20

جهانگیری:آماده مقابله با تهدیدات جهانی هستیم

بوی پیراهن خونین کسی می آید + تصاویر

امام حسین(ع) به ما یاد می دهند که همواره شاکر خدای متعال باشیم

آتش سنگین توپخانه قرارگاه حمزه سیدالشهداء در منطقه عمومی شمال غرب کشور

استاندار جدید کرمانشاه به هیئت دولت معرفی شد

نفیسه روشن؛ بدون شرح! / عکس

پس لرزه های همه پرسی کردستان در مجلس ایران

نظر آمریکا درباره پایبندی یا پایبند نبودن ایران به برجام جزو توافق هسته ای نیست

واردات محصولات تراریخته ممنوع است

خون شهدا همچون فانوسی روشن راهنمای ما است/ عقل ترامپ زایل شده است

حماسه 5 آبان در کبودراهنگ برگزار می شود

هاشمی در نشست فعالان تشکل های دانشجویی: مردم پاسخ درشت گویی دشمنان را با همبستگی، اجماع و مشارکت در همه عرصه ها خواهند داد

مدیر جدید روابط عمومی موسسه اعتباری ملل معرفی شد

برگزاری آیین تجلیل از رضا برجی در هفته دفاع مقدس

آیت الله لنگرودی: جمله ای که رییس ساواک از امام یاد گرفته بود/ ناکامی نهضت آزادی برای تغییر نام میدان قیام تهران

دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت نیا

جدیدترین دستاوردهای تجهیزاتی نیروی زمین ارتش را ببینید +تصاویر

ظلم ستیزی و ایثار موضوع این هفته نگی که نگفتی/با دکوری جدید به استقبال محرم می رویم+ عکس

محجوب: نحوه برخورد با کارگران اراک رسیدگی شود

بیانیه حزب اتحاد ملت به مناسبت آغاز سال تحصیلی

یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت هپکو و آذر آب اراک پرداخت می شود

آیین تودیع و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی

افتتاح فاز دوم دهکده مقاومت بسیج با حضور سردار فضلی

اعزام بیش از 30 هزار طلبه مبلغ خواهر در ایام محرم و صفر در سراسر کشور

عملیات پروژه خط دوم انتقال آب به تبریز از سمت آذربایجان غربی متوقف شده است

خداکرمی، عضو شورای شهر تهران: کاش به تفضیل بگویند چگونه به نتیجه رسیدند که حادثه پلاسکو عمدی نبوده؟

امیری در گفت وگو با فارس: رییس جمهور 3 ماه برای معرفی دو وزیر علوم و نیرو فرصت دارد/ طبق قانون این دو وزارتخانه با سرپرست اداره می شوند

ظلم ستیزی و ایثار موضوع این هفته نگی که نگفتی

ورود عمر سعد به کربلا

هشدار نظری در مورد تخلف ساختمانی در دزاشیب

فرمانده سپاه قدس گیلان: وحدت مردم باعث اقتدار ایران در جنگ تحمیلی شد

افتتاح دارالقرآن فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران

امکان حضور حجاج در عمره با توجه به رفتار مثبت سعودی ها

آخرین اخبار درباره تفحص از هدفمندی یارانه ها

مراسم سوگواری دهه نخست محرم در مصلای امام حسین (ع) فارسان برگزار می شود

«رسول ابلیس» به بازار نشر آمد

خواننده ای که معنای فعالیت سیاسی را نمی داند!

سرلشکر صفوی در جمع خبرنگاران: ترامپ یک چهره نامتعادل است/مردم امریکا 4 سال ریاست جمهوری او را تحمل نخواهند کرد

سوگواری شب سوم محرم در حرم شاهچراغ(ع)

رتبه برتر مستند " زباله، تهدید یا فرصت"

مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران تغییر کرد

پیرو فانوس هایی باشیم که شهدا روشن کردند

برگزاری کارگاه « خاطره نگاری دفاع مقدس» در حوزه هنری یزد

جابجایی ارزش ها راهبرد اصلی رژیم صهیونیستی و آمریکا است

حمایت از کارآفرینان کلید حل مشکل اشتغال است

سیدمحمد حسینی: رویکرد لاریجانی در مورد اصول گرایان متفاوت شده است

امام جمعه پلدختر : دفاع مقدس فصلی با عظمت از فرهنگ ایثار و شهادت است

اگر دشمن حماقت کند نیروهای مسلح پوزه متجاوز را به خاک می مالد/ نیروی زمینی در شرایط آمادگی صد درصد به سر می برد

برگزاری 17 دوره نمایشگاه در هفته دفاع مقدس/یادآوره شهدا دفاع مقدس و مدافعان حرم

لزوم توجه بیشتر به فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر

چاره اندیشی برای بحران بیکاری/ ضرورت اعتماد به بخش خصوصی

معرفی محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو هایما s5

نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه سیستان و بلوچستان برپا شد

دفاع مقدس، تبلور وحدت و مقاومت ملت ایران در حفظ ارزش های اسلامی است

امام حسین (ع) جریان عدل مقابل ظلم است

از تقدیر از مواضع رییس جمهوری و وزیر خارجه در سازمان ملل تا حل مشکل سیل زدگان استان های شمالی

ماجرای حضور رهبرانقلاب در یک گشت رزمی

مینودشت میزبان سومین اجلاس استانی نماز در گلستان

سومین شب عزداری سیدالشهدا علیه السلام

تاکید حضرت آیت الله نجفی بر استفاده از زیارت عتبات مقدسه و احیای مناسک حسینی برای بهبود رفتارهای اجتماعی

امام جمعه پلدختر : دفاع مقدس فصلی با عظمت از فرهنگ ایثار و شهادت است

استخدام مرکز آموزش پیش دبستانی ائلمان

بررسی اعتراض کارگران هپکو و آذراب در جلسه سه شنبه کمیسیون صنایع/ احتمال رایزنی با وزیر

استخدام اپراتور چاپ با حقوق و بیمه در خانه طراحان سام

استخدام ویزیتور، حسابدار و فروشنده تلفنی در اصفهان

استخدام نگهبان با حقوق و بیمه در تهران

استخدام کارگر با سواد جهت انباری در محدوده خین عرب مشهد

3 دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+مشخصات

استخدام چند نفر بازاریاب جهت شرکت پخش در زنجان

نگاه مجلس ، جذب پیش دبستانی ها ، نیروهای مدرسین آزاد و نهضتی ها است

خواننده ای که معنای فعالیت سیاسی را نمی داند!

جزییات استخدام در سازمان تامین اجتماعی

استخدام برقکار ماهر و نیمه ماهر در خراسان رضوی

استخدام ویزیتور خانم / ارومیه

استخدام نیروی کار آقا جهت کار با دستگاه تزریق پلاستیک در کرج

تشکیل حکومت اسلامی تا بدعهدی دولت میانمار

قطار قم-کربلا به زودی راه اندازی می شود

وزیر آموزش و پرورش مشکل مدارس کانکسی خوزستان را رفع کند

ابقای مصطفی سالاری به عنوان استاندار بوشهر

استفاده از توان مساجد برای پذیرایی از زائران اربعین

برفراشتن پرچم عزای حسینی در کانون های شهر ری

آموزش و پرورش به مسأله اصلی ما تبدیل نشده است

یادداشت/ محمدعلی نژادیان وظایف دانشگاهیان برای حفظ استقلال و پیشرفت ایران

دشمن برای ایجاد اختلال در نظم عزاداری ها برنامه دارد

پوستر/ تعامل گسترده با دنیا

همایش بزرگداشت شهدای صابیین مندایی ایران در اهواز

حرکت کاروان غواصان دست بسته در میدان انقلاب

لزوم تقویت حوزه کتاب دفاع مقدس برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان

آلن فرانس: باید ماهیت سیاسی جوانی را به رسمیت بشناسیم

«نبردهای ماندگار» در افق

صحن علنی مجلس شورای اسلامی

حاجی دلیگانی در گفت وگو با فارس خبر داد تقدیم طرح دوفوریتی اصلاح بودجه سال 96 با 58 امضا به هیأت رییسه مجلس

وزیر آموزش و پرورش اجازه ندهد به بهانه تجمیع مدارس، مدارس روستایی تعطیل شود

استقرار پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی به موکب ها در هفت امامزاده قزوین

ابراز نگرانی میرزایی نکو از ویلایی شدن زمین های کشاورزی شهرستان دماوند

معرفی محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو

سوال مهم زیباکلام از اصولگرایان

سردار فضلی :مسئولان شفاف و صادقانه گزارش دهند

هشدار نژاد بهرام درمورد تکرار پلاسکو در پایتخت/1000 مدرسه پایتخت ناایمن است

وضعیت ناشران عمومی و تأثیرگذاری آن بر مخاطب دانشگاهی

تصویرسازی/ امتداد خون شهیدان کربلا

استاندار مازندران:جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با تروریسم است

تعزیه بعد از جهانی شدن

تصاویر/ شروع سال تحصیلی فرزند شهید مدافع حرم

عزاداری ها، مردم را به شعور حسینی سوق دهند

سلسله نشست های «عاشورا و امروز ما» برگزار می شود

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حاجی آباد معرفی شد

نباید اجازه دهیم غرب ما را در مسئله برجام بازی دهد/ امضای آمریکا پای هیچ سند بین المللی اعتبار ندارد

آمریکا هیچ گاه به کره شمالی حمله نخواهد کرد

دانلود آهنگ جدید بهزاد آذرسام بنام عطشان بالا

ترفندهای اعزام به جبهه به روایت یک پزشک

خانواده های شهدا میراثی گران بها برای انقلاب اسلامی هستند

بازتاب خبری «پرسش مهر» روحانی در روزنامه ها

استخدام وانت تلفنی فربد بار

استخدام کارمند جهت وصول مطالبات در اصفهان

استخدام منشی آشنا به نرم افزار هلو در زنجان

استخدام آژانس یاسین در سپاهانشهر

استخدام کارمند روابط عمومی خانم جهت دفتر روزنامه

علت وقوع خطای دید چیست؟

استخدام چند نفر چرخکار، وردست و خیاط خانم در زنجان

تحقق همه پرسی کردستان عراق بدتر از اشغال فلسطین است/ فردا به هرقیمتی که شده باید آتش این حادثه را خاموش کنیم

استخدام نیروی چیدمان و صندوقدار در فروشگاه مواد غذایی

عملکرد شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در ترازوی نقد

استخدام ویزیتور آقا با فن بیان بالا و با سابقه کاری

جهانگیری در نمایشگاه ایران پلاست: توانمندسازی کشور لازمه ی زندگی در جهان پرمخاطره ی کنونی است .

چرا به سازمان فنی و حرفه ای توجه نمی شود؟

فرمانده نیروی زمینی ارتش:اگر دشمن احمقی گوشه چشمی به مرزهایمان بیندازد، پوزه آن را به خاک می مالیم

استخدام نیرو در رستوران نصرت / تبریز

مطهری: وزارت خارجه درباره اظهارات موگرینی اعلام نظر کند

پیش بینی پیروزی مجدد مرکل

صوت/ سید رضا نریمانی؛ شب سوم محرم96

ثارالله به چه معناست؟

چرا به قانون مصوب مجلس عمل نمی شود

حکم شهردار اهواز تنفیذ شد

ضرورت به کارگیری الگوی دفاع مقدس در عبور از جنگ اقتصادی و فرهنگی

ایران اسلامی باوجود تحریم های آمریکا به درجه عالی از خودکفایی و پیشرفت رسیده است

راه حل مشکل مردم ما در کمبریج، ماساچوست و سازمان های بین المللی نیست

هفت روایت از حرکت امام حسین(ع) از مکه به کربلا + صوت

رونمایی از سان سیلک جدید

یام رزمایش امنیتی محرم؛ آرامش و امنیت برای دوستان/ اجازه تعدی به ضدانقلاب را نمی دهیم

فعالیت های دهکده مقاومت بسیج بجنورد، الگو سایر استان هاست

همایش سرباز در تیپ 364 شهید نصیر زاده ارتش مستقر در مهاباد+فیلم

دوره ی آموزشی تغذیه مرکبات ویژه ی باغداران

نمایش اقتدار نیروهای مسلح پردیس

تک عکس / تنهایی

شهرام ناظری: به هنرمندان پس از مرگشان رسیدگی می کنیم

روحانی ترامپ را مات کرد – حسین نوش آباد*

چرا چپ را از راست تشخیص نمی دهیم؟

جریان عشق مهدوی

آغاز سال تحصیلی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در بروجن

حسین ع شهید نشد که مردم تنها بر او گریه کنند!

اجرای 12 طرح نظرسنجی توسط مرکز افکار سنجی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت شهرک های صنعتی استان لرستان

جهانگیری:آماده مقابله با تهدیدات جهانی هستیم

یک خبرگزاری و یک هفته نامه مجرم شناخته شدند

اعلام نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «پانا»

مهمترین اخبار مجلس شورای اسلامی در روز دوم مهر ماه

حمایت از کارگران اراک در تلویزیون

عربستان در پی ایجاد ناتوی عربی است/ نظام سلطه از درگیری های قومی و مذهبی سود می برد

نهمین همایش سه ساله های حسینی‎-البرز

نقش تربیتی زنان در انتقال مفاهیم دفاع مقدس به فرزندان

بررسی اعتراض داوطلبان کنکور در کمیسیون آموزش و سازمان سنجش

عزاداران با شور و شعور حسینی از عاشورا درس بگیرند

«لایک» مجلس پای وزارت آذری جهرمی

«لایک» مجلس پای وزارت آذری جهرمی