مطالب مرتبط:
صدوشانزدهمین نشست سخنگوی قوه قضاییه/1 حکم رییس عرفان حلقه صادر شد/14 نفر در پرونده تلگرامی ها به حبس محکوم شدند
آغاز یکصد و شانزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
یکصد و شانزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه آغاز شد
آغاز یکصد و شانزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
یکصد و شانزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 مرداد 1396 ساعت 17:452017-08-20سياسي

نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از پرونده رییس جمهوری سابق تا املاک شهرداری


تهران - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه در صد و شانزدهمین نشست خبری خود در باره موضوعات مختلف از جمله درباره حکم سرکره حلقه عرفان، پرونده املاک شهرداری، - پرونده متهمان کانال های تلگرامی و پرونده رییس جمهوری سابق سخن گفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز یکشنبه در نشست خبری خود افزود: به منظور شناسایی بهتر تخلفات در دستگاه قضایی و اینکه برخی به نام دستگاه قضا تخلفاتی را انجام می دهند، بازرسی های پنهانی در قوه قضاییه انجام می شود.

وی اظهار کرد: متاسفانه متخلفان و کسانی که در دستگاه قضایی و به نام قوه قضاییه تخلف می کنند هم به اعتبار این دستگاه خدشه وارد می کنند و هم مردم را گرفتار کرده و حجم پرونده های قضایی را نیز افزایش می دهند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: در رابطه با این گونه پرونده ها چندین کار باهم انجام می شود و یکی از این کارها که از سال 94 نیز تشدید شده است، بازرسی پنهانی و داشتن عیون در دستگاه قضا و سازمان های وابسته است.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: به همین منظور به صورت پنهانی از مراکز مختلف در دستگاه قضایی و سازمان های وابسته به آن عیونی تعیین شده است تا اگر خلافی را دیدند به نحو روشنی که هم مستند باشد و هم به سرعت لو نرود، دنبال شود که توفیقات خوبی در بازرسی های پنهانی در قوه قضاییه داشته ایم.

وی تصریح کرد: البته یک بخش از بازرسی ها از قوه قضاییه به صورت آشکار است که مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه فعال تر از گذشته کار را دنبال می کند و قاضی، کارمند، وکیل و کارشناس متخلف را شناسایی می کنند.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: اقدام دیگر برای جلوگیری از این تخلفات در دستگاه قضا، مرکز ارتباطات قوه قضاییه با مردم است که از طریق تلفن گویا و وب سایت ها مردم تماس های فراوانی با این مرکز برقرار می کنند.

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه مردم با مرکز ارتباطات قوه قضاییه تماس بسیاری می گیرند و بخش عمده ای از آن مربوط به مشاوره حقوقی است، گفت: سازمان مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، ستاد خبری با شماره 1580 راه اندازی کرد تا مردم چیزهایی که احساس می کنند و لازم است بپرسند با این شماره در جریان بگذارند.

**حکم محمدعلی طاهری سرکرده حلقه عرفان محسنی اژه ای درباره اقدامات قوه قضاییه در مقابل احکام صادره امریکا علیه ایران، گفت: حقیقتا مجموعه دستگاه های نظام آنگونه که شایسته و بایسته بود نسبت به جنایت های امریکا علیه ایران از قبل تا بعد از انقلاب انجام ندادند و بنظر من بسیار بیش از این باید تلاش می کردیم تا جرایم امریکا و کشورهای غربی را مطرح کنیم.

وی ادامه داد: در بعضی از اقدامات ، مردم شاکی خصوصی بودند که در برابر اقدامات تروریستی امریکا شکایت کردند ؛ که در برخی پرونده حکم صادر شد و یکی از این پروندها بمباران شیمیایی سرداشت است که غربی ها نقش داشته اند و خساراتی که به این 18 نفر باید پرداخت شود، دولت امریکا به 9 هزار و 303 میلیارد ریال جریمه محکوم شده است؛ البته از جنبه عمومی جرم هم محکوم شده اند و این خود اقدام خوبی است.

**پرونده های متهمان کانال های تلگرامیسخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه برای 14 متهم کانال های تلگرامی کیفرخواست صادر شد و پرونده به دادگاه رفت و حکم این افراد صادر شد، گفت: برای این متهمان از 91 روز تا 5 سال حبس در دادگاه بدوی حکم خورد.

در پرونده دیگری هشت متهم بودند که آخرین دفاعیات اخذ شد و قاضی گفت در زمان قانونی حکم صادر می شود.

پرونده های دیگری داریم که در مرحله دادسرا است.

**وضعیت حقوق کارمندان قوه قضاییه معاون اول قوه قضاییه درباره حقوق کارمندان این مجموعه گفت: به طور طبیعی حقوق قاضی از کارمندان بیشتر است و تاجایی که امکان داشت از طریق دولت و مجلس حقوق کارمندان را افزایش دهیم، این کار را انجام داده که افزایش خوبی داشته است.

البته به این امر قایل هستیم که با توجه به وضعیت کنونی، حقوق آنان تکافوی زندگی را نمی دهد.

** درباره مصوبه حذف اعدام قاچاقچیان مواد مخدرمحسنی اژه ای در پاسخ به این سوال که آیا حذف اعدام مواد مخدر شامل حال زندانیانی که قبل از تصویب این قانون به اعدام محکوم شده اند، هم می شود یا نه، گفت: قانون حذف اعدام مواد مخدر هنوز فرایند نهایی را طی نکرده و باید برای تایید به شورای نگهبان برود این محکومان قبل از تصویب این قانون را هم شامل می شود.

وی ادامه داد: بعد از طی کردن مراحل نهایی و به اجرا درآمدن آن، مطالبی را عرض خواهم کرد.

**17 مورد محکومیت و 24 مورد برائت ویژه پرونده های تخلفات انتخاباتی محسنی اژه ای درباره آخرین وضعیت با بیان اینکه تعدادی قرار موقوفی تعقیب برای کسانی که در رابطه با انتخابات بوده نه مستقیما انتخاباتی صادر شده است، 300 مورد در تهران و غیرتهران درحال رسیدگی است.

به گفته معاون اول قوه قضاییه ، برای 12 استاندار و فرماندار فعلا کیفرخواست صادر شد اما هنوز دادگاهی در این زمینه برگزار نشده است.

**تغییر کاربری 90 هکتاری در اسلامشهرسخنگوی قوه قضاییه درباره اینکه آیا سیاست های خاصی برای گزارش قوه قضاییه از فعالیت های این قوه وجود دارد یا نه، گفت: هر سه ماه یکبار یا به مناسبت های متعدد ، گزارشی ارایه می شود الان قصد داریم در شهریور گزارشی از زمین و تخریب و تغییر کاربری ارایه دهیم.

در اصفهان، مازندران و اسلامشهر فردی 95 هکتار زمین را تغییر کاربری داد؛ این فرد از بعضی جاها حمایت می شد ؛ او خرداد امسال بازداشت و مرداد با 119 میلیارد تومان وثیقه آزاد شده است.

**اتهام نویسنده شنود اشباح امنیتی استمحسنی اژه ای در بخش دیگری از صدو شانزدهمین نشست خبری خود اتهام پرونده نویسنده کتاب شنود اشباح را امنیتی عنوان کرد و گفت: از بیان جزییات معذورم اما پرونده دو متهم دارد و دادگاه یا برگزار شد و یا در حال برگزاری است.

** محدود کردن یا نکردن اعدام در ملا عام معاون اول قوه قضاییه درباره اینکه آیا با توحه به هجمه های حقوق بشری برخی اعدام ها در ملا عام محدود می شود یا نه، گفت: نوعا مواردی در ملا عام اقدام می شود که در شورای تامین رسیدگی شود و یا جنایاتی بود که مردم را جریحه دار کرده است و بیشتر برای عبرت در ملا عام اعدام انجام شده است.

وی اضافه کرد: مواردی که احساس مردم را جریحه دار می کند با سرعت بیشتری رسیدگی می شود، البته ممکن است تا 6 ماه طول بکشد.

حقوق بشر هر چه دل شان بخواهد می گویند و ما را ناقض حقوق بشر می دانند؛ مواردی در ملا عام انجام می شود که جنبه بازدارندگی دارد.

**پرونده املاک شهرداری خبرنگاری از سخنگوی قوه قضاییه درباره وضعیت پرونده املاک شهرداری پرسید که محسنی اژه ای گفت: از اینکه از 180 و اندی تحقیق شده صحت دارد اما اینکه آیا همه متهم بودند یا نه، اطلاع ندارم.

وی افزود: اینکه از مقامات ارشد شهرداری در این پرونده هستند ، اگر در حد معاون باشد بله.

درست است.

** وضعیت ایرانیان در زندان مالزی سخنگوی قوه قضاییه درباره وضعیت زندانیان ایرانی در مالزی و پرداخت پول بالا توسط زندان از خانواده زندانی، گفت: زندانی ممکن است علاوه بر ضوابط و سرویس زندان، خودش هم می خواهد مبلغی را خرج کند و سرویس اضافه داشته باشد و البته اینطور نیست هر مقدار دلش بخواهد خرج کند.

وی اضافه کرد: وزارت خارجه نسبت به معاضدت های قضایی محدود است و بودجه گرفتن وکیل برای همه آنان وجود ندارد اما در حد مقدور کمک می کند.

محسنی اژه ای درباره انتقال زندانیان، گفت: با برخی کشورها فقط معاهدت قضایی و با برخی فقط انتقال محکومان داریم.

**پرونده رییس جمهور سابق در حال رسیدگی است سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی در باره پرونده رییس جمهور سابق گفت: پرونده ای تشکیل شده و در ماه ها و روزهای اخیر مطالب جدیدی رسیده که پرونده درحال رسیدگی است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به اظهارات مصباحی مقدم سخنگوی جبهه روحانیت مبارز درباره محاکمه احمدی نژاد رییس جمهور اسبق از سخنگوی قوه قضاییه پرسید آیا این موضوع انجام می شود یا نه که وی پاسخ داد: پرونده ای تشکیل شده و در ماه ها و روزهای اخیر مطالب جدیدی رسیده که پرونده درحال رسیدگی است.

محسنی اژه ای درباره آخرین وضعیت رسیدگی شکایت نیروی انتظامی از یکی از نمایندگان مجلس با توجه به درگیری او در فرودگاه مهرآباد با ماموران ناحا ، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: بطور طبیعی اگر پرونده ها شاکی خصوصی داشته باشد، قوه قضاییه به آن رسیدگی می کند و ممکن است در مواردی شاکی رضایت دهد؛ اما نسبت به این پرونده اطلاع جدیدی ندارم.

** تحقیق از هفت نفر در پرونده توهین به رییس جمهور در روز قدس محسنی اژه ای درباره آخرین وضعیت پرونده توهین کنندگان به رییس جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال، گفت: تا کنون از 7 نفر در این خصوص تحقیق شده است.

وی ادامه داد: به سه نفر از این افراد تفهیم اتهام شده است و برای بقیه باید تصاویر بازیینی شود چون صداها جاهایی نامفهوم است .

** اینکه نیروهای امنیتی از خانه یکی از محصورین رفتند دروغ محض است معاون اول قوه قضاییه درباره شروط کروبی مبنی بر خروج نیروهای امنیتی از مقابل منزل ایشان و رفع حصر و برگزاری دادگاه و اینکه به گفته خبرنگار سوال کننده شرط اول اجرایی شده است، گفت: این دروغ محض است و نیروهای امنیتی منزل او را ترک نکردند.

وی ادامه داد: اتفاق مجرمانه ای در سال 88 و 89 در کشور روی داد عده ای با تخریب اموال عمومی و موجب کشته شدن برخی، افعال مجرمانه ای مرتکب شدند که دستگاه های مسئول، سیستم امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی برای برخورد با مجرمان مامور شدند.

به گفته وی، عده ای با رافت اسلامی محاکمه و مجازات شدند؛ برخی از آنان که جوان و دانشجو بودند قبل از تحمل زندان و محاکمه، آزاد شدند.

معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: شورای امنیت ملی نسبت به افرادی که در صدر این قضیه بودند مصوبه ای صادر کرد که هنوز بر قوت خود پابرجاست.

خبرنگاری با طرح این ادعا که اگر افراد در حصر فوت کنند ، قوه قضاییه چه اقدامی انجام خواهد داد ، گفت: زندانیانی که تابع جایی دیگر بودند را به کشورشان فرستادیم؛ در مورد مرگ این افراد اینکه ممکن است ما هم بمیریم ؛ خواهش می کنم مسایل را با جمیع جهات و با مبنا و منطق حقوقی و قانونی حرف بزنیم.

وی افزود: نمی توانیم قانون و رفتارمان را با گفته ها و فعل امریکا گره برنیم باید رعایت منافع و مصالح ملی شود البته روی توصیه شما فکر می شود.

سخنگوی قوه قضاییه در مورد حصر نیز گفت: برخی افراد کاسب کار سیاسی هستند و دلشان به حال زندانی و محصور نمی سوزد بلکه به فکر منافع جناحی و سیاسی خودشان هستند و فضا سازی و جوسازی می کنند.

وی ادامه داد: صراحتا اعلام می کنم قوه قضاییه تلاش می کند هر فرد مجرمی را طبق موازین قانون رسیدگی کند و اگر محکوم به حبس و مجازات شد آن را اجرا و اگر قابل ارفاق بود نیز به آن رسیدگی کند.

محسنی اژه ای افزود: قوه قضاییه به هیچ وجهی در مقابل جوسازی و فضاسازی منفعل نخواهد شد و اگر کسانی در گوش خود پنبه فرو کرده اند، آن را در بیاورند.

وی با بیان این که گاهی اوقات فضاسازی ها به ضرر فردی است که فکر می کند به نفع او کار می کنند، گفت: حتی قوه قضاییه تلاش می کند که تحت شرایط فضاسازی از رعایت انصاف و عدالت خارج نشود و خدای نکرده بخواهیم به خاطر این جوسازی ها در رفع مشکلات خانوادگی یا درمانی فرد کوتاهی کنیم.

** اعمال ماده 477 سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به این سئوال که برخی از نحوه اجرای ماده 477 شکایت دارند، گفت: طبق این ماده قانونی اگر چنانچه رییس قوه قضاییه احراز کند که حکمی که قطعی شده خلاف بین شرع است، می تواند تقاضای رسیدگی مجدد آن را توسط دادگاه هایی که در دیوان عالی مشخص شده را بدهد.

وی افزود: طبق قانون، دادستان کل کشور، رییس دیوان عالی کشور، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح در پرونده های مربوط به این سازمان و روسای کل دادگستری هر استان نیز می توانند در راستای وظایف خود اگر به حکم قطعی که خلاف بین شرع است برخورد کردند نظر خود را به رییس قوه قضاییه پیشنهاد دهند، بنابراین افرادی که شاکی هستند که چنین درخواستی را در مورد حکم قطعی خود پیشنهاد داده اند، طبعا درخواست آنها قانونی نیست و قبل از این کار باید با حقوقدان مشورت کنند که در چه جایی می شود به این پرونده رسیدگی کرد.

** درخواست اعسار در زندان معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به خبرنگار ایرنا مبنی بر چرایی اطاله رسیدگی به درخواست اعسار زندانیان گفت: براساس اصرار دستگاه قضایی ، افراد با تمکن مالی به صرف محکومیت مالی در زندان نروند و قانون هم در همین راستا تصحیح شد؛اما افراد مسبوق به تمکن مالی قبل از ورود به زندان باید ثابت کنند اما بعد از ورود به زندان درخواست اعسار او رسیدگی می شود.

وی ادامه داد: ممکن است برخی موارد طول بکشد علت این است که بسیاری از افراد اموال خود را معرفی نمی کنند و برخی اموال را به نام غیر می زنند و برخی هم سند رسمی به نام آنان نیست و قولنامه ای است.

قرائن و شواهدی اما هست که او اموالی دارد و به شاکی می گویند اگر می داند متشاکی عنه اموالی دارد، اعلام کند.

وی اضافه کرد: اعسار فرد باید ثابت شود بویژه اینکه فردی مالی از کسی گرفته باشد و محکوم شد که باید پول را برگرداند ادعا می کند ندارد و شاکی مصر است که طرف به زندان برو.

و این متهم است که باید ثابت کند پولی ندارد و باید برای دادگاه محرز شود.

** پرونده تخلفات مالیاتی سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده های تخلف مالیاتی گفت: در شهرری 12 نفر متهم هستند که برخی کارمند اداره مالیات و برخی دلال و جاعل هستند که در مرحله رسیدگی دادسرایی است.

وی افزود: پرونده دیگری در استان گیلان است که در این بین فردی که در تهران با قرار سنگینی آزاد شده بود در این پرونده هم با استفاده از اسناد جعلی حدود 100 میلیارد تومان فرار مالیاتی داشته که با توجه به پرونده این فرد که در تهران می باشد، این پرونده نیز برای رسیدگی به تهران ارسال شده است.

**صندوق ذخیره فرهنگیان محسنی اژه ای مجموع رقم پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان را 8 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: البته تمام این رقم مربوط به اختلاس نیست و شامل معوقات نیز می باشد.

وی افزود: بخشی از این پول برگشته و بخشی در حال مذاکره است که به صورت تقسیط بازگردانده شود و همچنین اموال و املاکی که به قیمت غیرکارشناسی به برخی افراد فروخته شده بود، توقیف شده و در حال کارشناسی می باشد، قطعا صدور کیفرخواست بعد از این کارشناسی ها صورت می گیرد و رقم واقعی نیز بعد از صدور حکم مشخص خواهد شد.

اجتمام** 7329**1193**1569 خبرنگاران: لیلا اسماعیل نژاد و حسن حیدری ** انتشار: علی حبیبی*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: قوه قضاییه - قضایی - سخنگوی قوه قضاییه - دستگاه قضایی - محسنی اژه ای - نشست خبری - تخلف - رییس جمهوری - مردم - غلامحسین محسنی اژه ای - تخلفات - سخنگوی دستگاه قضا - ارتباطات - محسنی - پرونده های قضایی - اطلاعات - شهرداری - بعد از انقلاب - جمهوری - امریکا - ایران - عرفان - ایرنا - صورت - خبرنگار - کارشناس - وب سایت - یکشنبه - افزایش - جنایت

آخرین اخبار سرویس:
برای هر شرایطی آماده ایم

به اهتمام وزارت علوم جایزه علمی زنان جوان در علم به نام مریم میرزاخانی در شرف کلید خوردن است

دانلود آهنگ جدید بهمن بختیاری بنام همسفر 3 ساله

تولید بالگرد سپاه به کجا رسید؟

دستور العبادی برای آغاز عملیات آزادسازی غرب الانبار

شهرداری به عمران و آبادانی فرهنگی و اخلاقی قم اهتمام ویژه داشته باشد

وقتی نتانیاهو از سخنرانی ترامپ راضی شد +عکس

استخدام کارشناسی ارشد گیاهپزشکی باغبانی یا زراعت و اصلاح نباتات

استخدام نیرو جهت تولید انیمیشن سینمایی و 3d در مشهد

واکنش وزارت نفت به انتقادهای یک نماینده/وزارت نفت "آبرسانی" می کند اما "برداشت بی رویه" ندارد

صندلی آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان به چه کسی رسید؟ + عکس

نوشتن از «خیبر» برایم سخت بود

مشکل فرودگاه قم حل شود

سخنان کلیشه ای رییس جمهور امریکا درباره ایران

عیادت عارف از جمشید مشایخی

آزادسازی 72 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد اردبیلی

26 انجمن صنفی تهران در زمینه آموزش فنی و حرفه ای فعالیت دارند

لطفا مردم برنج هندی و پاکستانی نخرند

دولت باید ظرف 2 سال بدهی خود به تامین اجتماعی را پرداخت کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد مجلس درصدد نظارت بر تسویه بدهی های دولت به تأمین اجتماعی/ تبعیض در جامعه بازنشستگان برخلاف قانون اساسی است

غلبه بر بیکاری با اجرای طرح های استاد شاگردی و کارورزی

ارتقای رعایت حقوق شهروندی و تضمین حقوق کودکان

آب سرشاخه های دز به روستاهای میم و قباد بزن رسید

گزارش سخنان ترامپ

امام جمعه مهریز: بخش خصوصی دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی حمایت کند

عکس العمل به اظهارات موهن رییس جمهور آمریکا؛ کاربران ایرانی در فضای مجازی: خفه شو ترامپ!

مشکل اصلی آمریکا با اقتدار روزافزون ملت ایران است/ برجام چه گلی به سرمان زد که منتظر مکملش باشیم؟/ اسلام ناب ظلم ستیز است

آیت الله یزدی: رشد معنوی مردم در کنار رشد مادی آنها باید مورد توجه قرار گیرد

روزنامه استخدامی استان کرمان | چهارشنبه 29 شهریور 96

انتقاد شدید طراح سابق بی ام و در نمایشگاه فرانکفورت

استخدام کارشناس فروش در آکادمی مهرگستران در آذربایجان شرقی

استخدام مدرس زبان در شرکت مدیران پارسیان در تهران

همتی بعد از 21 ماه، سکان مدیریتی استان قزوین را به زاهدی سپرد

استخدام منشی،کارشناس بازاریابی،گرافیست حرفه ای در تهران

فیلم/ بخش آخر گفتگوی حبیب الله جزء خراسانی با بهارمدیا

پیام سردار اشتری به فرماندهان مدیران و کارکنان نیروی انتظامی

کاربران ایرانی در فضای مجازی: خفه شو ترامپ!

خداحافظی نسرین آبروانی از معاونت صدا/ حمید شاه آبادی گزینه احتمالی

محمد رضا عارف از جمشید مشایخی عیادت کرد

پرویز امینی: جریان منتقد دولت مشکل سیاست ورزی دارد

معاون وزیر خارجه: پیروزی ها بدون رسانه اثر کاملی ندارند

معاون وزیر خارجه: پیروزی ها بدون رسانه اثر کاملی ندارند

مسئولان "احیای دشت قزوین" را در اولویت قرار دهند

200 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در کاشان برگزار می شود

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

واکنش ظریف به همه پرسی کردستان عراق

واکنش رهبر مسلمانان روسیه به فجایع میانمار

گزارش تصویری؛ هلال ماه خون، سلام

ربات های DNA به کمک مرتب کردن مولکول ها در خون می آیند!

ایران بر مبنای اراده مردم اداره می شود/ زیر پا گذاشتن توافقات بین المللی، دعوت دنیا به هرج و مرج است

معرفی کتاب های تفریظ شده رهبر انقلاب از تلویزیون

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: برخی قوانین دست و پاگیر شهرداری باید رفع شود

استخدام نیرو با تخصص نقشه برداری

استخدام فروشنده خانم در شرکت نادی در اصفهان

تنه ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ +عکس

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

چرا ما آدم ها استادِ قضاوت کردن دیگرانیم؟

ظریف:برجام قابل مذاکره نیست

کار کردن روی ادبیات بومی کشور یک تکلیف و حرکت جهادی است

پایان نامه دانشجویان در راستای رشد زبان های بومی حمایت می شود

خداحافظی نسرین آبروانی از معاونت صدا/ حمید شاه آبادی گزینه احتمالی

ثبت نام علی دایی در دانشگاه

"به یمن نفس حق دعایی ها"

هدایت و تربیت پذیری انسان ها در کلام امیرالمونین علی (ع)

قصه گویی خراسان شمالی نیازمند آموزش حرفه ای است

شریعتمداری: مشکل اصلی آمریکا با اقتدار روزافزون ملت ایران است/ برجام چه گلی به سرمان زد که منتظر مکملش باشیم؟/ اسلام ناب ظلم ستیز است

تمجید نتانیاهو از سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

ظرفیت مراکز نگهداری متکدیان و بی خانمان ها باید افزایش یابد

کدخدایی: اگر خروج از برجام انجام شود، بازنده اصلی آمریکا خواهد بود

ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست/ برای هر شرایطی آماده ایم

دنیا دار مهلت است!

رهبرمعظم انقلاب درگذشت حجه الاسلام والمسلمین معصومی راتسلیت گفتند

نیویورک/دیدار رییس جمهور بلغارستان با رییس جمهوری

استخدام منشی اداری خانم،جهت جوابگویی به تلفن در پایدار پلاستیک

تربیت «کادر رسانه ای» در حوزه لرستان

استخدام انباردار ساکن اشتهارد یا بویین زهرا در کرج

از مناظرات ایدئولوژیک تا مجادلات توییتری

حق نگهداری چیست؟

رونمایی از کتاب شراره های خورشید

ایجاد اشتغال در قشم باید در اولویت قرار گیرد/ برطرف کردن موانع اخذ مجوز

صلح با مبنای صحیح به جوامع آرامش می دهد

ضرر خروج ازبرجام صددرصد متوجه آمریکاست/ایران بر مبنای اراده مردم و دموکراسی اداره می شود

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست /ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود

سخنرانی ترامپ و برجام

اسرافیلی: باید در ارتباط با معضلات فرهنگی هم حرف بزنیم/ خلیلی: مراکز فرهنگی می خواهند مطیع آنها باشیم

حدادعادل: عصرانه های ادبی خبرگزاری فارس جبران نقیصه در عرصه ادبیات بود

آزادسازی 72 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد اردبیلی

زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است/برای هر شرایطی آماده ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش

ضرورت تسهیل در واگذاری پروانه ساخت به مردم

دولت و رییس جمهور مجدانه بدنبال عملیاتی کردن برنامه هایی که مردم به آن رأی دادند هستند / استانداران و مدیران موظفند اعتدالگرایانه و بر اساس شایسته سالاری عمل کنند

جمعی ازفرزندان شهدا و ایثارگران انتصاب امیر طاهری را تبریک گفتند

محرم بهترین فرصت برای انجام امور فرهنگی است / بهترین خاطره یک افسر آمریکایی از حضور در عراق

استخدام مسئول دفتر خانم در شرکت داده پرداز رایانه متین

استخدام مدیر و کارشناس کنترل پروژه،مدیر امور قراردادها/ تهران

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

توصیه نماینده ولی فقیه در استان به استاندار جدید قزوین

دنیا دار مهلت است!

وزیر کشور:مدیران خدمات خود را محدود به ساعات اداری نکنند

جریان وفاء بحرین خواستار مقاومت در برابر تعدی آل خلیفه به مراسم عزاداری شد

تصاویر جدیدی از هدست SteamVR الجی منتشر شد

200 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در کاشان برگزار می شود

رییس شورای تبلیغات اسلامی اصفهان: سهم این استان در دوران دفاع مقدس ادا نشده است

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

خروج از برجام تضعیف جامعه بین المللی است

حاشیه های آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید قزوین

انتقاد حجت الاسلام تاکندی از جابجایی سریع استاندار+ فیلم

اجرای 91 برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش

رییس شورای تبلیغات اسلامی اصفهان: سهم این استان در دوران دفاع مقدس ادا نشده است

دستاورهای جنگ را برای نسل جوان هنرمندانه بازگو نکرده ایم

حفظ روحیه انقلابی، تداوم بخش راه شهداست

فرماندار قشم: روحیه از خودگذشتگی و شهادت در جامعه تقویت شود

حضرت آیت الله وحید خراسانی خطاب به مبلغان: مردم را به عظمت عاشورا و قیام سیدالشهدا آشنا کنید

حرم شریفین کاظمین سیاه پوش شد

حاشیه های آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید قزوین

روحانی: برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

استخدام کارشناس روابط عمومی در شرکت تاکسیرانی

کدخدایی: خروج از برجام به ضرر آمریکا خواهد بود

قرائت نامه خبرنگاران بین المللی در حمایت از مسلمانان میانمار در نشست شورای حقوق بشر

کاهش نرخ بیکاری در قزوین/هر جا باشم ارادتم به قزوین باقی است

سخنرانی شجاعانه تر از این ندیده بودم!

تسهیل در صدور پروانه ساخت و ساز

دانلود آموزش مدل سازی سه بعدی (فیلم آموزشی) - Pluralsight 3ds Max Modeling Fundamentals

اردوی آموزشی استعدادهای قرآنی شمال غرب کشور در چابکسر آغاز شد

یکصدمین عصرانه ادبی فارس/8 قرایی: شرمنده سیدعلی خامنه ای و شهدا هستم/پارسی نژاد: نفوذ جریانی سیاسی و جناحی نیست

روحانی: برای هر شرایطی آماده ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

در حاشیه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین

حاشیه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین

بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در مجمع عمومی سازمان ملل

دشمن سر سوزنی از مواضعش عقب نشینی نکرده است

دولت افغانستان برای تامین امنیت آیین های ماه محرم طرح ویژه اجرا می کند

جنایات علیه مسلمانان میانمار مصداق بارز پاکسازی قومی و نسل کشی است

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی نیروی زمینی ارتش سال 96

استخدام سالن دار جوان در کافی شاپ چی در کرمان

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

قرائت نامه خبرنگاران بین المللی در حمایت از مسلمانان میانمار در نشست شورای حقوق بشر

یکصدمین عصرانه ادبی فارس/7 شعر سیاسی احمد بابایی در عصرانه ادبی فارس + فیلم

معرفی استاندار جدید قزوین + فیلم

انتقاد حجت الاسلام تاکندی از جابجایی سریع استانداران + فیلم

خداحافظی استاندار پیشین البرز با ایران کوچک

حدادعادل:آموختن زبان های خارجی در کشور با غفلت روبه رو شده است

برگزاری آیین نکوداشت استاد محمود فرشچیان در اصفهان

روحانی: برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

نفوذ نظریه پرداز سازمان سیا به مرکزتولید سلولهای بنیادی

دولت افغانستان برای تامین امنیت آیین های ماه محرم طرح ویژه اجرا می کند

موسوی: متاسفانه فرهنگ در همه دولت ها مظلوم است/ روشن نگه داشتن چراغ شعر و ادب مسئولیتی بر عهده همگان

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

خداحافظی استاندار پیشین البرز با ایران کوچک

اطلاعات کلید اصلی روابط کشورهاست

عامل بدبختی مسلمانان

حدادعادل:آموختن زبان های خارجی در کشور با غفلت روبه رو شده است

با تغییر مکان مراسم روز جمعه؛ مراسم شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر امام خمینی (ره)

نتایج آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش

شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش

انتصاب رضا جزینی زاده به مدیرکلی حفاظت محیط زیست استان کرمان با حفظ سمت

زمان آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش

ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود

کارت آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش

استخدام کارشناس آزمایشگاه،مدیرR&Dبا تخصص الکتروشیمی

نشست مجمع عمومی سازمان ملل آغاز شد

استخدام تعدادی بازاریاب تلفنی و حضوری در مشهد

ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود

وابستگی دانشگاه ها به بودجه دولت باید کاهش یابد

عارف از جمشید مشایخی عیادت کرد

مراسم شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر امام خمینی (ره)

برای هر شرایطی آماده ایم/ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

در مذاکرات برجام خطوط قرمز مدنظر رهبری رعایت نشد

برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

برخی از فرازهای کتاب شراره های خورشید برایم بسیار سخت و سنگین بود

همایش "هنر انقلاب اسلامی" در اصفهان برگزار می شود

یکصدمین عصرانه ادبی فارس/5 شیبانی: از دست اندرکاران فرهنگی می خواهم به آذربایجان توجه کنند/ کاویانی: شاعر جوان انقلابی اگر بخواهد مطالبه گر باشد باید کنج اتاق بنشیند

آیت الله مکارم شیرازی: فعالیت نظام مهندسی در کشور نامعقول است/ دست و پاگیر بودن برخی قوانین شهرداری / حوزه علمیه قم در دنیا مثل ندارد

زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است/برای هر شرایطی آماده ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

گزارش تصویری؛ اختتامیه هفدهمین جشنواره صنعت چاپ

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی از شهرک صنعتی ویان

بازگشت حجاج - سمنان

گردهمایی فعالان قرآنی دانشجویی کشور

ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود/ برای هر شرایطی آماده ایم/ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

قرابت میان حوزه علمیه قم و عالم هنر؛ حاصل تلاش وافر «نجابتی»

ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

آموختن زبان های خارجی در کشور با غفلت روبه رو شده است

معرفی مدیرجدید شرکت توزیع برق پلدختر

تجمع دانش آموزان مقابل دفتر سازمان ملل در محکومیت کشتار مسلمان میانمار+تصاویر

مراسم تشیع پیکر پدر سردارشهید صابریان در روستای سید زین العابدین جویبار + تصویر

بانوی آملی نائب رییس هیات کاراته استان مازندران شد

نیازمندی های استخدامی 27 شهریور 96

روحانی: خروج از برجام به معنای تضعیف جامعه بین المللی است

استخدام منشی خانم،مسلط بهoffice در یک سازمان خدماتی زیبایی

حوزه علمیه قم آبرویی برای شیعه و نظام است/ با افرادی که قوانین شهری را دور می زنند برخورد شود

تصاویر/ دیدار شهردار قم با آیت الله العظمی مکارم

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

ابتکار: جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی کلید خورد

اقدام نظامیان میانمار علیه مسلمانان، مصداق بارز نسل کشی است

استان گلستان به بیش از 3 هزار تخت بیمارستانی نیاز دارد

سفر رییس سازمان میراث فرهنگی وگردشگری به همدان

زندگی «همت» از شهادت او با اهمیت تر است/ زندگی شهدا برای ما آموزنده است

نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از پرونده رییس جمهوری سابق تا املاک شهرداری

نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از پرونده رییس جمهوری سابق تا املاک شهرداری