مطالب مرتبط:
امسال، دوره طلایی توسعه شبکه ریلی است/ بهره برداری از 919 کیلومتر خط ریلی جدید
بهره برداری از 919 کیلومتر خط ریلی جدید/ ریل گذاری 5 ماه اخیر معادل عملکرد دوساله است
آغاز بهره برداری از 130 دستگاه اتوبوس ایران خودرو دیزل در شهر شیراز
بهره برداری از مسجد «هفتاد و دو تن» میدان آزادی در آغاز هفته جهانی مساجد
چهار ساعت در وقت مسافران مشهد با بهره برداری از خط ریلی اقلید – یزد صرفه جویی می شود
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 27 مرداد 1396 ساعت 18:452017-08-18اقتصادي

آغاز دوره طلایی توسعه شبکه ریلی در سال جاری/ امسال 919 کیلومتر خط ریلی جدید به بهره برداری می رسد


ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام جزییات زمان افتتاح 6 پروژه های ریلی در سال جاری، گفت: در سال جاری ساخت 919 کیلومتر مسیر ریلی جدید به پایان می رسد که این اقدامات معادل عملکرد 5 ساله اقدامات در حوزه ریلی است و یک دوره طلایی در بخش راه آهن کشور محسوب می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو؛ خیرالله خادمی با اشاره به اقدامات وزارت راه وشهرسازی در حوزه توسعه شبکه ریلی در طول چهار سال گذشته، اظهار داشت: وزارت راه وشهرسازی در سال 92 برای تسریع در تکمیل و ساخت پروژه های وسعه شبکه ریلی کشور، اولویت بندی ای انجام داد که براساس این اولویت بندی ها بتوانیم پروژه های با اهمیت را در دوره زمانی کوتاه تری به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: با توجه به اینکه حدود 3 هزار و 400 کیلومتر راه آهن در حال ساخت داشتیم و همچنین ساخت 4 هزار و 500 کیلومتر راه آهن دیگر در حال مطالعه بود، همچنین با وجود محدودیت منابع مالی، باید اولویت بندی بین پروژه ها انجام می شد تا اقدامات تسریعی را در برخی از پروژه ها به اجرا برسانیم.

معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به معیارهای مورد نظر در بحث تعیین اولویت ها اظهار داشت: این اولویت بندی ها براساس اهمیت مسیرها و اتصال مراکز استان ها به شبکه ریلی و میزان ظرفیت جابه جایی بار و مسافر در این محورها انجام شد.

همچنین دومین معیار در اولویت قرار گرفتن پروژه ها برای ساخت و تکمیل، میزان پیشرفت فیزیکی آنها بود.

این مقام مسووول افزود: این اولویت ها در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور هم به تصویب رسید و براساس این اولویت بندی ها قرار شد در مرحله اول، پنج مرکز استان را در سال 96 به شبکه ریلی متصل سازیم و این پروژه های نیمه تمام را تکمیل کنیم.

خادمی تاکید کرد: البته به غیر از اتصال 5 مرکز استان به شبکه ریلی، تکمیل چند پروژه ریلی هم در دستور کار قرار گرفت، از جمله پروژه راه آهن خواف- هرات که محدوده مورد تعهد ایران در این پروژه ،امسال به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین بخشی از مسیر ریلی یزد- مهریز هم در سال جاری افتتاح می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مجموع خطوط ریلی که ساخت و تکمیل آن تا سال جاری که در دستور کار شرکت ساخت و توسعه زیربناهای ما تعریف شده بود حدود 919 کیلومتر ریل جدید بوده که این تعهد امسال اجرایی می شود.

وی ادامه داد: زیرسازی بخشی از این خطوط جدید ریلی در سال های گذشته پیشرفت فیزیکی داشته، اما عموما روسازی ها در دولت های گذشته به دلیل کمبود ریل و هزینه های بالاتر انجام نشد.

در حال حاضر نزدیک به 600 کیلومتر از این رقم ریل گذاری شده است که 330 کیلومتر از این رقم تنها در 5 ماه گذشته انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با تاکید بر اینکه راندمان ریل گذاری در 5 ماه گذشته حدود 330 کیلومتر بوده که معادل متوسط ریل گذاری 2 سال ریل گذاری در کشور است، یه ایلنا گفت: این موفقیت و رکورد بی سابقه در حوزه ریلی کشور با حمایت دولت، سازمان برنامه در بخش تامین منابع و تاکید رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی و همکاری بین سطوح مختلف شرکت ساخت انجام شده که در طول این مدت شرکت های متعدد پیمانکاری در این پروژه به صورت شبانه روزی حضور داشتند.

خادمی با اشاره به اتصال 5 مرکز استان کشور به شبکه ریلی سراسری در سال جاری اظهار داشت: این محورها اهمیت بسیار بالایی در ترانزیت بار و جابه جایی کالا دارند و در اولویت قرار گرفتند.

وی گفت: خوشختانه راه اهن همدان که یکی از مهم ترین محورهای ریلی کشورمان محسوب می شود چندی پیش با حضور رییس جمهوری به افتتاح رسید و همچنین اخیرا ریل به کرمانشاه رسید و در حال حاضر در این مسیر اقدامات مربوطه برای بهره برداری از مسیر و تردد قطار در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا حداکثر دو ماه دیگر قطار در این مسیر تردد خواهد داشت، گفت: تنها در این مسیر در 5 ماه گذشته چیزی حدود 100 کیلومتر ریل گذاری انجام شد که ایتن رقم در مقایسه با عملکردها در سال های گذشته بسیار قابل توجه است.

** راه آهن ارومیه تا پایان شهریور آماده تحویل می شودمدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با اشاره تحویل پروژه راه اهن ارومیه تا حداکثر پایان شهریور ماه اظهار داشت : مسیر بعدی راه آهن ارومیه است که از مراغه به مهاباد و نقده به ارومیه می رسد طول این محور 98 کیلومتر است که در حال حاضر 21 کیلومتر از ساخت این مسیر باقی مانده است و ایستگاه راه اهن ان هم در حال حاضر بلای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اتمام یکی از بزرگ ترین پروژه های ریلی کشورمان تا حداکثر سه ماه آینده گفت : یکی دیگر از اولویت ها ما در ساخت پروژه های ریلی،مسیر ریلی قزوین- رشت است که باتوجه به تاثیری که در تکمیل کریدور شمال به جنوب کشور دارد یکی از بزرگ ترین پروژه های ریلی محسوب می شود.

کریدور ریلی جنوب به شمال از بندر عباس شروع و تا تهران ادامه دارد و با تکمیل راه اهن قزوین – رشت و با ساخت محور ریلی رشت- آستارا تمام حلقه های ریلی این کریدور تکمیل و به هم وصل می شود.

خادمی افزود: اگر این حلقه از کریدور شمال به جنوب تکمیل شود، ریل از حلیج فارس به دریای خزر وصل می شود و به این ترتیب یک کریدور پیوسته ریلی در این مسیر خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در این مسیر در منطقه البرز باید احجام و ابنیه های سنگین ساخته می شد به طوری که برای تکمیل راه اهن قزوین- رشت، 26 کیلومتر تونل و گالری ، 8.

5 کیلومتر پل ساخته شده است.

در حال حاضر 38 کیلومتر از این مسیر ریلی باقی مانده است که حداکثر تا سه ماه آینده به اتمام می رسد و این پروژه را هم تحویل می دهیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: البته یکی از دلایل تاخیر در تحویل این پروژه تامین ورقه های فولادی مورد استفاده در ساخت یکی از پل های پروژه است که برای تامین آن، با یک کارخانه داخلی اکسین اهواز قرارداد داریم که این کارخانه تاخیر در تحویل این ورقه ها داشته است.

خادمی با اشاره به اتصال تبریز به شبکه ریلی از یک مسیر جدید اظهار داشت: این پروژه هم در اولویت قرار گرفت و ریل از یک مسیر جدید از بستان آباد به تبریز می رسد و مسیر فعلی میانه تا تبریز را حدود 100 کیلومتر کوتاه می کند.

از این پروژه حدود 75 کیلومتر باقی مانده است که زیرسازی ان در حال اتمام و ریل گذاری به سرعت در حال انجام است.

قرار بر این است که این پروژه را هم دهه فجر سال جاری تحویل دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال جاری ساخت 919 کیلومتر مسیر ریلی جدید به پایان می رسد، گفت: سال 96 را سال و دوره طلایی توسعه شبکه ریلی می دانیم.

اگر نگاهی به راندمان سال های گذشته داشته باشیم، می بینیم که با بهره برداری از این 919 کیلومتر معادل عملکرد 5 ساله اقدامات در حوزه ریلی کشور انجام شده است که این یک اقدام بی سابقه در این بخش از حمل و نقل کشورمان است.

وی تاکید کرد: تا کنون برای اجرای پروژه های اتصال مرکز استان ها به شبکه ریلی حدود 80 میلیون متر مکعب خاکبرداری و خاک ریزی انجام شده که این رقم در عملیات عمرانی و مهندسی بسیار قابل توجه است.

همچنین در این پروژه ها 37 کیلومتر تونل و گالری و 17 کیلومتر پل خاص بالای 20 متر ارتفاع ساخته شده است که هر کدام از این اقدامات، پروژه های منحصر به فرد هستند و ابر پروژه محسوب می شوند که اجرای آنها در تاریخ راهسازی و راه آهن سازی کشور بی سابقه بوده و یک افتخار محسوب می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
کلید واژه ها: پروژه - شهرسازی - وزیر راه و شهرسازی - راه آهن - شبکه - وزیر راه - وزارت راه - پایگاه اطلاع رسانی - جدید - معاون - استان - وزارت - توسعه - رسانی - اقتصاد مقاومتی - افتتاح - پیشرفت - کشور - وزیر - اطلاع رسانی - میزان - ایرنا - اهمیت - طلایی - تعهد - مطالعه - اقتصاد - ایران - اطلاع - هزینه

آخرین اخبار سرویس:
جریمه 23 میلیارد ریالی قاچاقچی 360 هزار دلار در آذربایجان غربی

5000 واحد فرسوده قزوین تسهیلات نوسازی دریافت می کنند

ساخت خودروی پرنده را با 400 دلار یاد بگیرید!

پیش بینی جهش اقتصاد جهانی

کردستانی ها عید قربان 5 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

منابع صندوق مسکن یکم به 1.3 میلیارد تومان رسید/ تسهیل شرایط پرداخت وام

جدی می خواهید لاغر شوید؟ این قانون ها را جدی بگیرید

امکان فرزندخواندگی برای دختران مجرد بالای 30 سال

استخدام بازاریاب و فروش در کانون تبلیغاتی فرسین/قزوین

استخدام مدیر بازرگانی 15سال سابقه در کرمان محدوده بردسیر

ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب شیرین کن نوار ساحلی تنگستان 3 برابر شود

تجار تایوانی از همکاری های مشترک تجاری با بخش خصوصی البرز استقبال می کنند

نیاز کشور به 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای توسعه تولید نفت

آمریکا و ازبکستان توافقنامه 2.6 میلیارد دلاری امضا کردند

پیش بینی رشد 2.5 درصدی مسکن در سال 96

چراغ سبز دولت به مترو پایتخت

ساخت دستگاه جراحی آب مروارید توسط محققان ایرانی

استخدام حسابدار با سابقه در شرکت آبیاران پویان آذر-آذربایجان شرقی

میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید

ضرورت استاندارد سازی کالاها پیش نیاز توسعه پایدار

وانت سایپا 151 دو ستاره شد

شادگان، قربانی اصلی نابودی نخلستان های خوزستان

استخدام بازاریاب در صنایع کاغذی خراسان گلریز/ آذربایجان شرقی

هزینه سفر به استانبول در مهر ماه جاری +جدول

وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

سپهرکارت های جدید بانک صادرات رونمایی شد

وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

ایجاد 444 هزار شغل جدید در کشور

ضرورت استاندارد سازی کالاها پیش نیاز توسعه پایدار

واگذاری 616 رشته انشعاب آب و فاضلاب در ایوان

رشد طلاق در البرز در سال گذشته 17 درصد کاهش یافت

بازار مسکن در این مناطق تهران داغ است

استخدام کارمند امور بازرگانی،مسلط به مکاتبات،انگلیسی،حسابداری

استخدام تکنسین فنی،وارد به مکانیک ماشین سنگین در کرمان

قطع دو ساعته خدمات بانکی، بانک ایران زمین

بانک سپه خراسان جنوبی در رشد منابع رتبه نخست بانک های استان را دارد

کلینیک تخصصی بیماران خاص در بجنورد دهه فجر امسال آغاز به کار می کند

گوگل رسما مالک جدید «اچ تی سی» شد

مهلت تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت

وابستگی بودجه دولت به درآمدهای نفتی 3 برابر شد + نمودار

19 هزار تن گندم کشاورزان خراسان جنوبی تضمینی خریداری شد

استخدام سرپرست مهندسی محصول،کارشناس مهندسی تولید درشرکت استیل البرز

میزان تولید نفت ابتدا دولت یازدهم کمتر از 1 میلیون بشکه بود

وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

وزیر راه و شهرسازی خبر داد: تلاش دولت برای آسان کردن شرایط اخذ تسهیلات مسکن

فردا ، پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت

مشکلات مرزنشینان آذربایجان غربی بررسی شد

توسعه و تجهیز ناوگان موتوری برق لرستان

آیا بانک مرکزی در کنترل بازارها نقش دارد؟

محدودیت های ترافیکی روزهای پایانی شهریور/ممنوعیت های ترافیکی محورهای شمالی تا 2 مهرماه

ریزش قیمت طلا در بازار/دلار ارزان شد+جدول قیمت

استخدام پیک موتوری با موتور در فروشگاه اینترنتی گل بازار

استخدام حسابدار خانم / تبریز

وزیر انرژی بریتانیا از افزایش تعرفه انرژی کم مصرف ها جلوگیری می کند

تغییرات آب و هوایی؛ علت مشکلات قنات های ایران

تخریب هشت مورد ساخت وساز غیر مجاز در کاشان

پیش بینی برداشت 370تن انجیراز باغات سردشت

بانک سپه خراسان جنوبی در رشد منابع رتبه نخست بانک های استان را دارد

پیش فروش ویژه هایما S5 توربوشارژ اتوماتیک

حرکت بازار مسکن به سمت خانه های 50 تا 70 متری

اظهارات آخوندی درباره تغییر شرایط وام مسکن

بانک ها نباید در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی سختگیری کنند

استخدام 7 ردیف شغلی در شرکت بر خط تجارت آریو

چرا با گذشت 11 سال طرح رجیستری تلفن های همراه اجرا نشده است؟

برداشت پسته از مزارع شهرستان آران و بیدگل آغاز شد

آخرین نرخ ارز و سکه مورخ 30 شهریور/ افزایش قیمت سکه در آخرین روز هفته +جدول

طرح های آبخیزداری استان بوشهر با 130 میلیارد تومان اجرا می شود

حمایت جدی از سرمایه گذاران خارجی حوزه گردشگری در استان اردبیل

زمینه های اشتغال زایی در استان اردبیل نیازسنجی می شود

اولین فاینانس اروپایی بعد از 15 سال به ایران می آید

قیمت سکه و ارز در 30 شهریور 96

تعیین وزیران نفت و صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیران عضو مجمع عمومی بانک مرکزی

حرکت بازار مسکن به سمت خانه های 50 تا 70 متری

لامبورگینی قوی ترین و سریع ترین شاسی بلند دنیا را می سازد +تصاویر

ارزآوری 5 میلیارد دلاری محصولات کشاورزی در کشور

تاکسی پیکان از پایتخت می رود| لغو پروانه کار تاکسی های پیکان

وانت سایپا 151 دو ستاره شد

قیمت نفت با افزایش ذخایر انبارهای آمریکا کاهش یافت

افتتاح مرکز توسعه کارآفرینی

جزییات انجام پروازها با تغییر ساعت رسمی در کشور

هزینه ریالی ویزا و بیمه اربعین چقدر است؟

هر حلقه لاستیک بوگاتی شیرون چقدر قیمت دارد؟

با مدیریت مناسب روند تولید، صادرات تخم مرغ از سر گرفته شد

تولید ارگانیک" تنها راهکار نجات زعفران ایران از وضعیت فعلی است

900 هزار واحد مسکن مهر تحویل شد

فورد تولید خود را کاهش می دهد

80 میلیون ریال البسه قاچاق در شهرستان طبس کشف شد

افت قیمت جهانی طلا پس از نشست فدرال رزرو آمریکا

استخدام استان البرز و شهر کرج – 30 شهریور 96

وجود 13 هزار طرح صنعتی با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در کشور

سالانه تنها 130 میلیمتر بارندگی در استان خراسان جنوبی داریم

صنعت گردشگری خراسان جنوبی باید از دفاتر خدماتی رشد و توسعه یابد

کرجی ها بیشترین رفت و آمد به تهران را دارند/ تهرانی ها به گیلان می روند

تاکید دبیر شورایعالی مناطق آزاد بر نظارت کامل گمرک

جمع آوری بیش از یک میلیارد تومان در جشن عاطفه ها

حرکت بازارمسکن به سمت خانه های50تا70متری

تعیین وزیران نفت و صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیران عضو مجمع عمومی بانک مرکزی

استخدام بنا/ گچ کار، نقاش ساختمان، نیروی تاسیسات ساختمان

استخدام مهندس کامپیوتر،آشنا به خرید و فروش اینترنتنی/آذربایجان شرقی

اعتماد نابجا دانشجوی دکتری را به حبس کشید

خلق پول بانک های تجاری عامل اصلی ایجاد و گسترش نابرابری اقتصادی

قطع موقت سرویس های الکترونیکی بانک اقتصادنوین با تغییر ساعت رسمی کشور

اولین فاینانس اروپایی بعد از 15 سال برای ایران امضا می شود

مظنه سزارین های میلیونی

وزیر مسکن: سکونت 11 میلیون نفر در بافت فرسوده ایران

درآمد مردم پایین تر از مراجعه به چلوکبابی است/ مالیات بر ارزش افزوده ما را دچار دردسر کرده است

500 تومانی خاطره می شود

تبدیل 500 هزارهکتار اراضی شیبدار به باغ

صدور پروانه فعالیت به 900 واحد تولیدی و صنعتی در استان اردبیل

اجرای طرح توان افزایی زنان سرپرست خانوار در کشور + مصاحبه

سریع ترین موتورسیکلت دنیا +تصویر

ارزآوری 5 میلیارد دلاری محصولات کشاورزی در کشور

با پردرآمدترین مشاغل برای زنان ایران آشنا شوید!

تاکسی پیکان از پایتخت می رود

زیباترین خودرو کلاسیک جهان (+عکس)

ساعات کار مترو افزایش می یابد/ تلاش برای استفاده حداکثری دانش آموزان و کارمندان

ارزآوری 2.1 میلیارد دلاری محصولات باغی در کشور

با پردرآمدترین مشاغل برای زنان ایران آشنا شوید!

تعیین وزیران نفت و صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیران عضو مجمع عمومی بانک مرکزی

آگهی های استخدام استان تهران | پنجشنبه 30 شهریور 96

استخدام سرپرست فروش با حقوق ثابت،پورسانت،بیمه مزایا

نفت ارزان شد

فعالیت در زمینه انرژهای تجدیدپذیر بدون یارانه دولتی

قیمت قطعی آپارتمان در شهر شیراز؟ +جدول

بهره برداری از نیروگاه خورشیدی در یزد

آبرسانی به پنج میلیون روستایی در دولت دوازدهم

شادگان، قربانی اصلی نابودی نخلستان های خوزستان

قائم مقام وزیر راه: 900 هزار واحد مسکن مهر تحویل شد/ مشکل آب مسکن مهر هشتگرد رفع می شود

جزییات فاینانس یک میلیارد یورویی اتریش برای ایران

ساخت ششمین نیروگاه خورشیدی بزرگ جهان در ایران توسط بریتانیایی ها/ظرفیت نیروگاه؛ 600مگاوات

ارزآوری 2.1 میلیارد دلاری محصولات باغی در کشور

سریع ترین موتورسیکلت آبدار دنیا +تصویر

1180 اسب بخار؛ قدرت عظیم سوپراسپرت برقی آریل اتم

مجوز ایجاد شرکت های تخصصی صنعتی در 3 استان کشور صادر شد

مظنه تور پاییزی قشم؟ +جدول

استخدام طراح مکانیک خانم مسلط به زبان انگلیسی در رباتیک ناج

استخدام مدیر بازرگانی خارجی خانم در شرکت فیدکو

1180 اسب بخار؛ قدرت عظیم سوپراسپرت برقی آریل اتم

استخدام تکنسین برق در اتحادیه امکان در تهران

رنگ های پایین خمیر دندان ها چه مفهومی دارد؟

با ابلاغ از سوی معاون اول رییس جمهور / آخوندی و حجتی اعضای جدید شورای پول و اعتبار شدند

امکان فرزندخواندگی برای دختران مجرد بالای 30 سال

رشد 9.2 درصدی مصرف بنزین در کشور

آخوندی و حجتی اعضای جدید شورای پول و اعتبار شدند

رشد 9٫2 درصدی مصرف بنزین در کشور

تعطیلی سه ساعته دو فرودگاه بندرعباس و قشم در روز جمعه

اجرای 11 کیلومتر شبکه فاضلاب در نیشابور

35 انجمن ورزش کارگری در سطح کشور فعال شد

218 تن برنج برای تنظیم بازار همدان در ماه محرم و صفر توزیع می شود

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد جنس تقاضا برای خرید مسکن در تهران تغییر کرده/برخی انبوه سازان توان حضور در بافت فرسوده را ندارند

کشت زعفران به صورت پایلوت در شهرستان گرمی اجرا می شود

استخدام حسابدار خانم در شرکت کاج تجارت سرزمین فارس

استخدام صندوقدار در بیرون بر آقا بزرگ در شیراز

زیباترین خودرو کلاسیک جهان (+عکس)

قطع موقت سرویس های غیرحضوری بانک ملت با تغییر ساعت

تشکیل کمیته مشترک بخش های خصوصی ایران و کرواسی

قطع دو ساعته خدمات بانکی، بانک ایران زمین

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی آقا در شرکت تولیدی و صنعتی پروزن

محدودیت های ترافیکی روزهای پایانی شهریور

استخدام کارمند فروش تلفنی,منشی در شرکت پارس چوب در تهران

31 میلیارد تومان به طرح های آبرسانی روستایی استان بوشهر تخصیص یافت

بهبود شاخص های آماری بخش مسکن

تنها 4 درصد واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی موفق بود

استخدام منشی،کارشناس فروش،باحقوق،بیمه،پورسانت،پاداش/تهران

بررسی کاهش اقساط وام مسکن در دولت/ شرایط جدید تسهیلات مسکن شامل تسهیلات گیرندگان قبلی هم می شود

20 شهر کشور از مرحله تنش آبی خارج شد

عزیززاده: بیش از 7 میلیارد ریال برای ساخت استودیو قرآنی شهر تبریز هزینه شده است

کشف 826 کیلوگرم ماری جوانا در قزوین

تسریع روند اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی اردبیل

گوشی جدید هوواوی با چهار دوربین مجزا در راه ورود به بازار

افتتاح کارخانه تولید قطعات الکترونیکی و درخت سیم در اردبیل

واگذاری سهام شرکت ها و موسسات جهاد کشاورزی به رزمندگان سال های دفاع مقدس

تاخیر کاری کارکنان بانک ها مجاز شد+سند

ریل گذاری 140 کیلومتر راه آهن رشت – قزوین

طنز؛ بیکارستان شهر علم و ادب، کار و تلاش

نقره‎داغ شدن مستاجران از افزایش اجاره ها

میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید

استخدام شرکت تولیدی دینو موتور قم

اعلام نتایج آزمون استخدام مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

پروازها طبق ساعت رسمی کشور انجام خواهد شد

سامانه ثبت قراردادهای کارگری مشکل "قراردادهای سفیدامضاء" را برطرف می کند

استقرار خودپرداز سیار موسسه ملل در جنت آباد تهران

افتتاح شبکه دولت در استان خوزستان

قیمت نفت با افزایش ذخایر انبارهای آمریکا کاهش یافت

160 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح گازرسانی به روستاهای جنوبی خلخال اختصاص یافت

چین جایگزین روسیه در تولید بهترین خاویار جهان

استخدام منشی خانم در بیرون بر جردن  شهر شیراز

استخدام مسئول دفتر در شرکت پانل صنعت فارس  شیراز

استخدام منشی خانم دارای تحصیلات حسابداری  شیراز

استخدام کارشناس نصب ADSL،کارشناس ارتباط با مشتری در تهران

آخوندی و حجتی اعضای جدید شورای پول و اعتبار شدند

حرکت بازار مسکن به سمت خانه های 50 تا 70 متری

پلنگ برفی دیگر در معرض انقراض نیست (+عکس)

جزییات فاینانس یک میلیارد یورویی اتریش برای ایران

استقبال مردم از صندوق پس انداز یکم

انجام پروازها طبق ساعت رسمی کشور/زمان پرواز ها تغییر نمی کند

تمدید مجوز پرداخت تسهیلات جعاله 20 میلیون تومانی در پاییز

حفظ هویت تاریخی محلات در اجرای طرح های بازآفرینی شهری ضروری است

ساعت کار بانک‎ها تغییر کرد؟

استخدام کارشناس حسابداری در شرکت پانل صنعت فارس  شیراز

آغاز دوره طلایی توسعه شبکه ریلی در سال جاری/ امسال 919 کیلومتر خط ریلی جدید به بهره برداری می رسد

آغاز دوره طلایی توسعه شبکه ریلی در سال جاری/ امسال 919 کیلومتر خط ریلی جدید به بهره برداری می رسد