مطالب مرتبط:
امیرحاتمی در صحن علنی مجلس: قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد/ امیدوارم عاملان شهید حججی زودتر پاسخ قاطع نیروای مسلح را بگیرند
قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد/ امیدوارم عاملان شهادت شهید حججی زودتر پاسخ قاطع نیروهای مسلح را بگیرند
قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد
وزیر پیشنهادی دفاع: قدرت موشکی را در همه زمینه ها به خصوص بالستیک و کروز ارتقا می دهیم/ حمایت از رکن رکین نیروی قدس و برادر عزیزم سردار قاسم سلیمانی نیز در دستور کار ماست
وزیر پیشنهادی دفاع: قدرت موشکی را در همه زمینه ها به خصوص بالستیک و کروز ارتقا می دهیم/ حمایت از رکن رکین نیروی قدس و برادر عزیزم سردار قاسم سلیمانی در دستور کار ماست
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 11:152017-08-17سياسي

امیر حاتمی:قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد


نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد بررسی صلاحیتامیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع شدند.

- "-نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد بررسی صلاحیت امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع شدند.

مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امورخارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کشاورزی و دادگستری وارد بررسی صلاحیت امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع شد.

در بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی ابتدا مخالفان و موافقان به بیان سخن می پردازند سپس وزیر پیشنهادی از خود دفاع می کند.

موافق/ برزگر:امیرحاتمی نماد اتحاد و وحدت بین نیروهای مسلح استشهروز برزگر در موافقت با وزیر پیشنهادی دفاع مجلس گفت: امیر حاتمی از اشخاص شایسته اخلاق مدار و قانونمند است که در طول خدمت خود در ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت دفاع و دیگر ارگان ها نقش مهمی در آمادگی رزمی ارتش، سپاه پاسداران، مرزبانی، نیروی انتظامی و نیروی دریایی داشته اند.

نماینده مردم سلماس ادامه داد: امیر حاتمی با نیرنگ های دشمنان آشناست و چگونگی مقابله با آنها را به خوبی می داند.

او در ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان یک شخص شایسته درخشیده است و امیدواریم در ادامه راه هم بتواند این درخشندگی خود را حفظ کند.

عضو فراکسیون امید با اشاره به برنامه های تدوین شده وزیر پیشنهادی دفاع افزود: برنامه هایی که امیر حاتمی به مجلس ارایه داده است شامل تدابیر رهبری ، قانون اساسی ، اولویت های دولت ، اولویت های نیروهای مسلح ، قانون وزارت دفاع و اسناد راهبردی نیروهای مسلح می باشد که با تجربه های اندوخته امیرحاتمی و آینده پژوهی ایشان می توان در آینده نه چندان دور اقدامات مثبتی را در این حوزه ببینیم.

نماینده مردم سلماس ادامه داد: امیرحاتمی نماد اتحاد و وحدت بین نیروهای مسلح است که نمایندگان مجلس می توانند با یک رای حداکثری حمایت خود را از نیروهای مسلح اعلام کنند و از زحمات آنها تقدیر کنند.

در اینجا نقل قولی از وزیر امور خارجه می آورم که ایشان گفتند در حین مذاکرات بین المللی علاوه بر حمایت رهبری و مردم از توانایی نیروهای مسلح هم استفاده کردند.

او با بیان پتانسیل های وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: وزارت دفاع 100 دانشگاه و 4 هزار شرکت وابسته دارد که انواع ادوات جنگی را برای دفاع از مرزهای ایران تامین می کند.

با این شرایط و پتانسیل های وزارت دفاع می توانیم در خودروسازی نیز استفاده کنیم و ایمنی جان هموطنانمان را تامین کنیم .

برزگر به دیگر توانایی امیر اشاره کرده و گفت: همچنین ایشان با ارتباطات و هماهنگی هایی که می تواند بین قوا به وجود آورند در ادامه تصمیم صحیحی در مورد پادگان های داخل شهر خواهند گرفت تا با هماهنگی های لازم این پادگان ها از داخل شهر خارج شوند.

این نماینده مجلس در مورد وضعیت معیشتی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد : ما برای حفاظت از کشور بهترین تجهیزات نظامی و شجاع ترین نیروهای نظامی را در اختیار داریم که نیروهای مسلح ما باید مورد حمایت قرار گیرد.

در ادامه می توانیم با کمک همکارانمان در مجلس حقوق این عزیزان را 20 درصد بیش از سایر نیروهای کشور پرداخت کنیم.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان بیان داشت: نمایندگان مجلس با همه توان خود نشان دهند که با تمام قوا از نیروهای مسلح دفاع می کنند.

موافق/ رحیمی: از اصلاح طلب و اصولگرا همه باید از وزیر دفاع حمایت کنیمجلیل رحیمی جهان آبادی در حمایت از وزیر دفاع گفت: چشم مردم امروز به تریبون مجلس است که آیا نمایندگان قدردان زحمات آنها هستند یا نه.

دوستان گویا آمریکا فراموش کرده کههشت سال جنگ تحمیلی را به ایران تحمیل کرده است و صدام هزار میلیارد ریال به ما خسارت زده است و ما 250 هزار شهید را تشییع کرده ایم.

نماینده مردم تایباد گفت: امروز ایستاده ایم که از سرباز وطن امیر حاتمی دفاع کنیم و از این سرباز وطن قدردانی کنیم.

اصلاح طلب و اصولگرا، شیعه، سنی، فارس، عرب ندارد.

همه باید از این وزیر حمایت کنیم.

او افزود: نمایندگان مجلس رای ما به وزیر امور خارجه و وزیر دفاع باید متفاوت با بقیه وزرا باشد، زیرا غربی ها باید بدانند زمانی که با رای 95 درصدی تحریم ها علیه ما را تشدید می کنند، ما هم با رای بالا این سرداران دیپلماسی و دفاعی را انتخاب می کنیم.

امروز تمام ایران آماده اند تا مانند حججی برای کشور فدا شوند.

نماینده تایباد افزود: امروز ایستاده ایم که از امیر وارسته و این نظامی باسابقه دفاع کنیم.

ایشان زحمات زیادی در بخش های مختلف کشیده اند.

ارتش بی نیاز از حرف من است آرام و مطیع رهبر به وظایف خود عمل می کند و در کنار سبزپوشان ارتش فضایی ایجاد کرده که کسی جرات فکر کردن برای تعرض به ایران را ندارد.

او تاکید کرد: به نام ملت، به نام شهدا، به نام ایثارگران، به نام سربازان از امیر حاتمی دفاع می کنیم و از نمایندگان می خواهیم که با رای یک دست خود ایشان را انتخاب کنند.

موافق/ امیرآبادی:نمایندگان با رای بالای خود پاسخ دندان شکنی به دشمنان بدهند احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی امروز در نشست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع عنوان کرد: ضمن تبریک و تشکر به اقای روحانی و دولت ایشان ما نمایندگان تمام تلاش خود را برای حل مسائل کشور و همکاری با دولت انجام خواهیم داد.

او در ادامه با خواندن چند بیت شعر در دفاع از وزیر پیشنهادی ادامه داد: من با ایشان در دوره دکترا همکلاسی بودم و شاهد هستم که به عنوان یک سرباز ولایی الگوی خود را از شهید صیاد شیرازی گرفته ایشان 30 سال در سطوح مختلف ارتش خدمت کرده و مسئولیت های متعددی بر عهده داشتند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از امیر حاتمی گزینه پیشنهادی وزارت دفاع ادامه داد: ایشان همراه سرلشکر باقری کار کرده و به وزارت دفاع مسلط هستند .

او شناخت کافی از نیازهای این وزارتخانه داشته و 4 سال به عنوان جانشین وزیر دفاع دولت یازدهم خدمت کرده و همکاری های خوبی با جناب آقای دهقان داشته است.

امیرآبادی با اشاره به برنامه های امیر حاتمی برای وزارت دفاع افزود: ایشان در برنامه خود به مواردی چون رشد قدرت موشکی ، استفاده از پتانسیل های بخش خصوصی و مدیریت هزینه، توجه داشته با این حال آنچه که بیش از همه نشان می دهد ایشان گزینه مناسبی هستند، داشتن اخلاق تعاملی است.

او ادامه داد: ایشان هم اکنون نمونه ای از اخلاق تعامل است.

ایشان می توانند به عنوان نمادی از وحدت سپاه و ارتش عمل کند چرا که تعصب صنفی نداشته و تاکیدشان روی به کارگیری از بهترین افراد است .

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه امیر حاتمی افزود: در برنامه ایشان حمایت از جبهه مقاومت، دفاع همه جانبه از سپاه قدس و سردار قاسم سلیمانی ، تجهیز مرزبانی و عمق راهبردی دفاعی دیده می شود.

او در پایان با تاکید بر اینکه مفتخر است به عنوان کسی که مدتی لباس پاسداری به تن داشته از امیرحاتمی دفاع می کند از همه نمایندگان مجلس خواست با رای بالای مثبت خود پاسخ دندان شکنی به دشمنان کشور دهند.

امیر حاتمی:حمایت از جبهه مقاومت و سردار قاسم سلیمانی را پیگیری می کنیمامیر سرتیپ امیرحاتمی در جلسه علنی صبح امروز مجلس و در تشریح و دفاع از برنامه های خود برای وزارت دفاع گفت: ما امروز با فرصت های مهمی در داخل و خارج کشور مواجه هستیم.

در داخل کشور مردم با حضور چشمگیر خود در عرصه انتخابات یک بار دیگر به فرماندهان و نیروهای مسلح ثابت کردند که برای دفاع از کشور و آرمان های نظام از آنها پشتیبانی می کنند.

او ادامه داد: در سطح بین المللی هم بعد از سالهایی که کشورهای مستکبر با زبان تحریم صحبت می کردند اکنون برای مذاکره کردن با کشورمان نوبت می گیرند.

وزیر پیشنهادی وزارت دفاع با اشاره به توانایی بالای نیروهای مسلح افزود: به یمن تلاش های فراوان همه فرماندهان در ارتش ، سپاه و دیگر نیروهای مسلح اکنون ما به یک بازدارندگی رسیدیم و توانستیم این بازدارندگی را با ایمان حفظ کنیم.

اما در این عرصه چالش هایی هم پیش رو داریم.

مانند تلاش دشمنان برای خدشه دار کردن امنیت کشور و تبدیل منطقه به انبار مهمات جنگی.

امیر حاتمی در مورد میزان قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به اقتصاد مقاومتی که در دستور کار دولت قرار گرفته است توانستیم با قدرت ایمان خود با کمترین هزینه بالاترین سطح امنیت را در حوزه های مختلف افزایش دهیم.

او با اشاره به پتانسیل های وزارت دفاع خاطرنشان کرد: در برنامه هایی که برای ادامه راه به نمایندگان مجلس ارایه دادیم مسایل به صورت روشن آمده است.

در این برنامه ها به همه پتانسیل های داخلی و خارج از کشور اشاره کرده ایم.

وزیر پیشنهادی وزارت دفاع تاکید کرد: لازم به ذکر است که وزارت دفاع پس از انقلاب همواره رشد روزافزونی را شاهد بوده است و برای ادامه راه از تجربه همه بزرگان نیروهای مسلح چه آنان که در راه دفاع از میهن شهید شده اند و چه آنانی که هنوز حضور دارند استفاه خواهیم کرد.

او در رابطه با ایجاد ارتباط وزارت دفاع با شرکت های زیر مجموعه افزود: ما در کشور 100 دانشگاه و بیش از 4 هزار شرکت داریم که ما سعی می کنیم این شرکت ها را از حالت پیمانکاری به حالت مشارکتی تبدیل کنیم .

ما تلاش می کنیم در داخل وزارتخانه سرمایه گذاری نکنیم تا در خارج از وزارتخانه بتوانند از تاسیسات ما برای ارتقاء قدرت رسمی و همچنین اقتصادی کشور نیروهای دیگر کشور تلاش کنند.

وزیر پیشنهادی دفاع با بیان اینکه قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد، گفت: افزود: قدرت پدافند هوایی را ارتقا خواهیم داد.

نوسازی و قدرت بازدارندگی را پیگیری خواهیم کرد و افزایش یگان های واکنش سریع نیز مورد توجه خواهند بود.

همچنین در حوزه دیپلماسی دفاعی به عنوان مکمل و هماهنگ با سیاست خارجی فعالانه در ایجاد ثبات در امنیت پایدار نقش آفرینی خواهیم کرد.

هدف اصلی پیگیری در اهداف سیاست دفاعی کشور در جهت دفاع همه جانبه و رویکرد بازدارندگی خواهد بود.

امیرحاتمی در ادامه گفت: در برابر تهدید دشمنان به ویژه آمریکا که همواره درصدد دسیسه چینی و دخالت در امور کشور و ضربه به نظام است ایستادگی می کنیم.

همچنین با توجه به قانون مکملی که مجلس در مقابله با تحریم های آمریکا مصوب کرده است حمایت از جبهه مقاومت و نیروهای قدس به ویژه قاسم سلیمانی که افتخار کشور است را پیگیری خواهیم کرد.

او افزود: در حوزه خدمات رسانی و تامین اجتماعی نیروهای مسلح که مورد بحث نمایندگان نیز بود پیگیری های لازم را به کمک مجلس انجام خواهیم داد.

همچنین در حوزه اقتصاد مقاومتی وزارت دفاع همواره پیشگام بوده است و ساماندهی فعالیت های اقتصادی در صندوق های بازنشستگی و شفاف سازی را مدنظر قرار داده است.

افزایش بهره وری و مسئله صیانت از داوری ها و مسئله ایثارگران از اولویت هایی است که پیگیری خواهد شد.

وزیر پیشنهادی دفاع بیان داشت: تسریع در جابجایی و نوسازی پادگان ها دنبال خواهد شد.

همچنین پاکسازی میادین مین، پشتیبانی حقوق و نهادینه سازی تعامل با مجلس دنبال خواهد شد.

او افزود: بر این باورم اعتماد رییس جمهور و نمایندگان محترم مجلس در صورت رای اعتماد و واگذاری مسئولیت خطیر وزارت دفاع به این سرباز انقلاب و نظام که زمانی جانشین وزیر دفاع نیز بوده است امانت گران سنگی است که حاصل مجاهدت تلاش بی وقفه دانشمندان، متخصصان و هزاران فعال صنعت دفاعی است و موجب افزایش وحدت، همدلی و مشارکت فعال به ویژه ارتش و سپاه با وزارت رفاه خواهد شد.

حاتمی گفت: در سایه تدابیر حکیمانه فرماندهی کل قوا و حمایت ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس و همه فرماندهان، کارکنان و رزمندگان این تکلیف الهی در مسیر خدمتگزاری به ملت شریف ایران خواهد بود که در این راستا تلاش خستگی ناپذیر خواهم داشت.

وزیر پیشنهادی دفاع در پایان گفت: سخنان خود را با جمله ای از شهید مرتضی آوینی به پایان می برم؛ هرکس می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند.

اگرچه خواندن داستان کافی نیست، اگر دل کربلا نباشد.


کلید واژه ها: نیروهای مسلح - وزیر پیشنهادی - بررسی صلاحیت - حاتمی - مجلس شورای اسلامی - وزارت دفاع - صلاحیت وزیران پیشنهادی - نمایندگان مجلس - وزیر - اسلامی - صلاحیت - وزیران پیشنهادی - وزارت - جمهوری اسلامی - مجلس - ستاد کل نیروهای مسلح - ایران - شورای - قانون - وزیر امور خارجه - نیروی انتظامی - جمهوری - مردم - برنامه - نیروی دریایی - امور اقتصادی - مرزهای ایران - آینده پژوهی - قانون اساسی - آینده

آخرین اخبار سرویس:
تذکر کتبی به وزیر کشور؛ اعتراض حق کارگران است

استخدام منشی آشنا به کامپیوتر در محدوده میدان خرمشهر بجنورد

این مرد مخترع «آ با کلاه» است +تصاویر

چند دلیل بر غیر قانونی بودن همه پرسی اقلیم کردستان

استخدام نمایندگی تویوتا میناب

کسب اخلاص با یاری اهل بیت (ع) محقق می شود

توصیه کرباسچی به اصولگرایان: برای جلب رأی به رقیب ناسزا نگویید

آغاز فعالیت های درمانی در مرز شلمچه ویژه اربعین از ششم آبان ماه

120هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود

هک سیستم انتخاباتی آمریکا تایید شد

باغ موزه دفاع مقدس همدان

هیولای گردوغبار خوزستان در نبود 610میلیون مترمکعب آب برمی خیزد

3 مهر؛ مهم ترین خبر روزنامه های صبح ایران

5 توصیه کلیدی برای مدیریتِ مطلوبِ کار و زندگی

«مکتب خانه حرم یار» در مسجد دانشگاه شریف

نمایشگاه «بهشت بین الحرمین» به روایت تصویر

استسفاریه ای برای پیرمردها

همراهی فعالیت های قرآن و عترت در جلسه ای بدون تعطیلی

رساله «همگرایی و واگرایی در سیاست مذهبی نادرشاه افشار» دفاع می‎شود

تغییرات جریان های سیاسی در راستای مطالبات مردمی بوده است

هشدار دولت درباره پرداخت حقوق به بازنشستگان

طرح صالحین، ریشه قرآنی دارد

واردات بی رویه، مشکل عمده اقتصادی کشور

بیست ویکمین استاندار ایلام از هیئت دولت رای اعتماد گرفت

عکس زیرخاکی از حمید معصومی نژاد در جنگ

ایثار مردان ایرانی الگویی ماندگار برای ملل آزادی خواه و مستقل جهان است

راز و جرگلان در خراسان شمالی

فیلم/ حماسه ای ماندگار به نام «پدِ خندق»

چه کسی «گلپا» را حذف کرد

پخش زنده مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی از حرم حضرت زینب (س)

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها(حتما بخوانید)

آغاز نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تا دقایقی دیگر

آغاز مجدد عملیات اجرایی سد «گرین» در نهاوند

تفاوت های نفقه زن و اقارب چیست؟

دانش آموختگان ما کار آفرین هستند

منحنی سقوط نفوذ و اقتدار آمریکا

گلچینی از مداحی های قدیمی در حضور رهبر انقلاب + فیلم

مؤمن نباید ذلّت را قبول کند

در کنار دولت و ملت عراق هستیم

پاسخ مقام معظم رهبری به جدیدترین استفتاءها

رایزنی تلفنی روحانی با رییس جمهور ترکیه و نخست وزیر عراق

باید به برهم زنندگان ثبات و امنیت منطقه پیام روشنی داده شود

روز بعد از رفراندوم کردستان

استخدام آبدارچی در نمایشگاه ماشین

استخدام تایپیست جهت کار تایپ و تکثیر در خراسان شمالی

استخدام سرپرست واحد توزیع در هرمزگان

استخدام فست فود تاکو

استخدام مسئول دفتر در یک شرکت تجیهزات پزشکی

استخدام سالاد زن و آماده ساز پیش غذا جهت رستورانی در تهران

استخدام چرخکار، وسط کار و اتوکار در البرز

به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید و سخنان رییس جمهور: "لزوم اصلاح سیستم آموزشی کشور"

استخدام حسابدار خانم در محدوده شهرک صنعتی جی اصفهان

خبرورزشی

طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان مصوب شد

کلیه استخدامی های قم - 3 مهر 96

وقایع روز چهارم محرم الحرام سال 61 هجری قمری

خواندن قرآن و زیارات ائمه اطهار(ع) تنها به زمان گرفتاری ها منحصر نشود

سردار کوثری: بعد از مجلس می خواستم بروم سوریه، نگذاشتند/جزییاتی ازدیدار فرماندهان سپاه با روحانی

خبر خوب برای بازنشستگان کشور

از زحمات نیروی انتظامی متشکرم

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 3 مهر 96

ساخت ساختمان های ایمن و جدید در دستور کار مدیران شهری قم باشد

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

اتحادی میان کشورهای اسلامی درباره مساله میانمار وجود ندارد

آغاز فعالیت های درمانی در مرز شلمچه از 6 آبان ماه

تشییع پیکر مطهر شهید حججی دوباره مردم ایران را به شور و اخلاص فداکارانه رهنمون ساخت

ایران نقض کننده اول برجام نخواهد بود/در صورت نقض برجام از طرف هر کشوری اقدام متقابل انجام خواهیم داد

تجمع فعالان مقابل دفتر انتخاباتی حزب راست افراطی آلمان به نشانه اعتراض

قوی ترین مردم ایرانی جهان و دخترش در یک فروشگاه

فارس گزارش می دهد تیرگی روابط بیشکک-آستانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان

ارتش عامل توقف عراق در اول جنگ بود

تذکر کتبی به وزیر کشور؛ اعتراض حق کارگران است

خالص شدن برای خدا، حرکت در مسیر امام حسین(ع) است

عاشورا، اعلاء درجه تجلی جهاد با دشمن و جهاد با نفس بود

با نابرابری ها در کهگیلویه و بویراحمد مبارزه کنید

دستگاه قضا در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا / اقدامات جامع برای جلوگیری از فروش کالای قاچاق

متفکر آمریکایی یک شبه عاشق محرم شد

اوقات شرعی امروز دوشنبه به افق یاسوج

چند خبر از خراسان رضوی به روایت تصویر

فعال سازی لابی های ایران در امریکا ضروری است

آغاز بیش از 200 اجرای نمایش خیابانی در سراسر کشور

پیام تسلیت آیت الله اراکی در پی درگذشت رهبر اخوان المسلمین مصر

مصیبت سازنده و کوبنده

6500 دانشگاهی تاکنون در هفدهمین دوره کربلایی شدند

"نذر خون" را به تاسوعا و عاشورا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

دولت به جای واقع گرایی واقع نمایی می کند

من نگویم که پس از تو چه جفا بر ما رفت

فرق اشک رمضان با اشک محرم چیست؟

خبر خوب برای بازنشستگان کشور!

گزارش تصویری نمایشگاه دفاع مقدس در میدان بهارستان

نامه محمود احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه /او نگران وضعیت پرونده قضایی خود شد؟

مشخص شدن تاریخ مراجعه پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی به دانشگاه

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها

شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان باید حفظ شود/ اصولگرایان در کپی برداری ناموفق بودند

از ابراز تمایل برای همکاری های بیشتر بین تهران و پاریس تا پیشنهاد فرانسوی ها برای احداث تراموا در منطقه12

حربن یزید ریاحی، آزادمردی که انسانیت را بر دنیاطلبی ترجیح داد

ایران، برنده افراط گرایی ترامپ نوشتاری از سخنگوی پیشین وزارت خارجه

نقوی حسینی: همه پرسی کردستان به ضرر کردهاست

رد اعتراض داوطلبان کنکور به نتایج آزمون 96

استخدام نیروی مجرب خانم در سفره خانه سنتی

استخدام کارگر درب و پنجره ساز در خراسان رضوی

استخدام راننده مینی بوس در هرمزگان

بدون عنوان

استخدام صندوقدار جهت یک فست فود واقع در محدوده کرج

اشعار اهل سنت درباره امام حسین(ع)

استخدام دو نفر شاگرد آقا در کارگاه نقاشی روی سفال

حکم شرعی برگزاری مراسم عروسی در ماه محرم و صفر

استخدام چند نفر بازاریاب در هرمزگان

استخدام منشی خانم مسلط به Word در شهرانِ تهران

ترامپ با خوی کابویی خود در سازمان ملل صحبت کرد/ ملت ایران تهدیدها را در نطفه خفه می کند

حضور شمر با دوچرخه در یک مراسم تعزیه خوانی +ویدئو

جملاتی که شما را برای سفر کردن وسوسه می کنند

استخدام مدرس نقاشی خانم،جهت اعزام به مهدهای کودک/تهران

آزمون سالانه حفظ قرآن طلاب آذربایجان شرقی برگزار می شود

ترسیم شبکه سفر ایران در رایزنی با مسئولان هواپیمایی کشور

استخدام منشی با سابقه در یک دفتر وکالت در شرق تهران

چرا بم پس از زلزله به شرایط عادی بازنگشته است؟

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی "حیات" و "تولید" را به 80 روستا باز می گرداند

فیلم/ گفت وگوی متفاوت «آیت الله بهجت» با یک نوجوان

اشعاری که طفلان حضرت زینب(س) در کربلا به عنوان رجز خواندند

تکنیک های حرفه ای برای چیدن میز شام

دشمنان امام حسین(ع)/1 مرد هزار چهره کوفه کیست؟

"نذر خون" را به عاشورا و تاسوعا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

افسرده ترین گربه جهان

مهمترین اخبار جهان (7-19)

تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

مراسم سوگواری شب سوم محرم در حرم مطهر امام رضا(ع)

ساعت به وقت گردان 144

رویدادهای خبری روز دوشنبه در خراسان جنوبی

اولین موشک تک بخشی جهان آماده تست شد

مبنای انقلابی گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است

اقتدا به امام حسین(ع) راه رسیدن به خیر دنیا و آخرت است

ماه محرم از بهترین زمان ها برای ارتقای سطح اخلاق در جامعه است

اقامه نماز اول وقت؛ مهمترین ویژگی در سبک زندگی عاشوراییان

عزادار حضرت سید الشهدا(ع) نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد

پرواز جنگنده های نیروی هوایی ارتش در رزمایش حیدر کرار

پیشرفت علوم موجب کم رنگ شدن ارزش ها نمی شود

کودکان کار در اینستاگرام!

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

ماه محرم در بحرین و ظلم آل خلیفه به محبّان حسین (ع)

در اجرای طرح دریابست با نیروی انتظامی هماهنگ هستیم

علم ساز ماسوله و علمی بر دوش تاریخ

گمرک اینچه برون، اداره کل می ماند

امنیت مناطق مرزی ارجحیت پیوسته و توقف ناپذیر استراتژی دفاعی ما است

استخدام راننده مجرب آقا جهت کار با کامیونت در کرج

استخدام برقکار ماهر pvc و فولادی کار در خراسان رضوی

استخدام همکار خانم در ساندویچی

گوش به فرمان خواسته های فرزندتان نباشید

استخدام کمک آشپز جهت یک رستوران واقع در کرج

استخدام رویه کوب بصورت دو شیفت در شرکت تولیدی

صاحب این عکس زنده است

استخدام راننده با اتومبیل در تاکسی آبشار

استخدام منشی در فروشگاه درب ضد سرقت

استخدام دو نفر سالن کار در فست فود تنور

چگونه بین زندگی و کار تعادل برقرار کنیم؟

استخدام کارمند و مدیر تور خارجی در آژانس مسافرتی کامیاران

پرواز جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور

استخدام نیروی شرکتی در محدوده بلوار سجاد مشهد

بسیاری از رزمندگان برات شهادت را از امام زمان(عج) گرفتند/اعجاز رمز «یا صاحب الزمان(عج) در شب های عملیات!

چگونه یک گردشـــگر متشخص باشیم؟

مهاجری، مبلغ

عاملی که باعث شد حضرت یوسف گناه نکند

نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین افتتاح شد

طرح های پسماند در مازندران اجرا می شود

تلاش دولت ژاپن برای حفظ سالخوردگان درمشاغل

5 مهر رایگان موزه بروید

اطلاعیه مهم برای معلمان

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

برگزاری همایش « احلی من العسل » در بندر آستارا

محرم بستری برای تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی است

باید از کلیشه کردن فرهنگ ایثار فاصله بگیریم

تقدیم 10 هزار شاخه گل در میهمانی لاله ها

آرامش رمانتیک مهناز افشار در دستان همسرش

جدیدترین استفتاءهای مقام معظم رهبری منتشر شد

یوز، نماد حیات وحش ایران

اعلام نتیجه کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی/جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان

نماینده مجلس: 120هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود

تولیت آستان قدس رضوی وارد اصفهان شد + برنامه ه

پیام عاشورا بصیرت و شناختن دشمن و دوست است

رویدادهای خبری سوم مهرماه در مازندران

امداد گاز شهرهای لاهیجان و انزلی به سامانه یکپارچه مرکز پیام متصل شدند

نخستین وقف امنیت کشور در رفسنجان انجام شد

سیاست ‎های ترامپ آمریکا را منزوی کرده است

تلاوت قرآن برای لحظه ای آرامش زیر شدید ترین آتش توپخانه

مردم باید با تمام ابزارهای مالی بانکداری اسلامی آشنا شوند

آغاز همه پرسی در منطقه کردستان عراق

گشایش نمایشگاه عکس دفاع مقدس در یاسوج

ریشه بخشی از مسائل و مشکلات فرهنگی ما در معیشت است

روی دیگر یک عکس تلخ

در کنار برادران مسلمان خود در روضه شرکت می کنیم

امتدادِ دفاع

استخدام تعدادی مزدی دوز چرخکار و اتوکار ماهر در همدان

استخدام منشی آقا جهت آژانسی در قاسم آباد مشهد

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

اولین عکس واقعی از امیر کبیر منتشر شد + عکس

استخدام حسابدار خانم جهت امور اداری در البرز

کلیه استخدامی های کرمان - 3 مهر 96

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 3 مهر 96

امیر حاتمی:قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد

امیر حاتمی:قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را ارتقا خواهیم داد