مطالب مرتبط:
نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد
نهاوندیان: افترا، توهین و حرف بی سند زدن، باید در جامعه تقبیح شده و مورد نکوهش قرار گیرد
نهاوندیان: مخالفان برجام به دنبال عدم ایجاد فضای اعتماد نسبت به ایران هستند/ انعقاد قراردادها برای تقویت اعتماد افزایی است
حقوق شهروندی باید به مطالبه، گفتمان، هنجار و ارزش در فرهنگ عمومی کشور تبدیل شود/افترا، توهین و حرف بی سند زدن، باید در جامعه تقبیح شده و مورد نکوهش قرار گیرد
آخوندی وقت را طوری تنظیم می کند که به شرکت خصوصی اش هم برسد!
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 01:202017-08-16سياسي

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد


بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، - به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمد نهاوندیان در مراسم تکریم الهام امین زاده و معارفه شهیندخت مولاوردی به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و معصومه ابتکار به عنوان معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: این جلسه محل تکریم حقوق، تکریم زن، خانواده و مدیران زن خدوم ملت است.

وی در ادامه با بیان آنکه امسال، سال اقتصاد مقاومتی اعلام شده است، اظهار کرد: معنای اعلام نام سال آن است که هر مدیری در هر جایگاهی ماموریت های خود را با این اولویت سمت دهی کند.

رییس دفتر رییس جمهور در ادامه با بیان آنکه همه می دانیم برای آنکه تولید در کشور راه بیفتد و اقتصاد درون زا و برون گرا تجلی پیدا کند باید سرمایه گذاری صورت گیرد، گفت: در این میان به سرمایه انسانی بیش از سرمایه مادی نیاز داریم.

نهاوندیان در ادامه با تاکید بر آنکه سرمایه های انسانی نیاز به احساس امنیت دارند و باید در کشور احساس امنیت کنند، گفت: سرمایه های انسانی در صورتی که احساس امنیت داشته باشند فضای شکوفایی استعدادهایشان فراهم می شود و می توانند بی خوف و خطر خلاقیت داشته و تشکل هایی تشکیل دهند و یا آنکه ارتباطات داخلی و بین المللی برقرار کنند و نقد و ایرادات سازنده شان را نیز بیان کرده و.

به همین ترتیب باید سرمایه های انسانی ما احساس امنیت داشته باشند.

وی در ادامه با بیان آنکه فضای کسب و کار در کشور باید به گونه ای باشد که سرمایه گذار بداند که اگر براساس قوانین روز کشور برای انجام پروژه ای بلندمدت تامین سرمایه کند، نوسانات پرشتاب مقررات و قوانین توجیه اقتصادی آن پروژه را در سال های آینده برهم نمی زند، گفت: به این ترتیب اختیارات مالکیت و مدیریت آن در معرض آسیب نبوده و بازار تولید و صادرات آن در معرض تصمیمات یک شبه از بین نرفته و سرمایه افراد نیز امنیت دارد.

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر آنکه احساس امنیت موجب پیشرفت هر سرمایه گذاری است، عنوان کرد: موضوع اقتصاد مقاومتی با حقوق شهروندی ارتباط وسیع و عمیقی دارد زیرا اگر بخواهیم از فضای کسب و کارمان توانمندی، آمادگی و مساعدتر بودن اقتصاد ایران در رقابت بین فضاهای کسب و کار و سرمایه های فراوان و سرگردان در دنیا برسد، باید پیام امنیت و فضای حقوقی امن و مطمئن به جهان بدهیم.

نهاوندیان در ادامه با بیان آنکه امروز افتخار می کنیم ایران در منطقه ای پرآسیب و پرآشوب از امنیت برخوردار است، گفت: نباید منظور ما از امنیت تنها امنیت نظامی و انتظامی باشد بلکه باید پیام امنیت اقتصادی، حقوقی و حیثیتی از ایران به گوش جهانیان برسد.

وی تاکید کرد: در اصل 22 قانون اساسی به صراحت تاکید شده که حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و اشتغال اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند به این ترتیب قانون اساسی مصونیت و امنیت را ابتدا برای حیثیت افراد مهم شمرده و این به آن معناست که هر انسانی باید در نظام اسلامی احساس امنیت حیثیتی کند و آن روز، روز شکوفایی اقتصاد، تولید و اشتغال ایران خواهد بود.

رییس دفتر رییس جمهور همچنین با تاکید بر آنکه باید به گونه ای رفتار کنیم که علاوه بر شهروندان کشور کسانی که از خارج وارد ایران می شوند نیز احساس امنیت کامل داشته باشند، اظهار کرد: باید فضا را به گونه ای کنیم که هر کس به ایران سفر کرد احساس کند نظام سیاسی و حقوقی ای وجود دارد که از حقوق آن فرد بیش از خود وی حراست خواهد کرد این در حالی است که باید بر فضای رسانه ای و اجتماعی ما نیز چنان فرهنگی حاکم باشد.

نهاوندیان تصریح کرد: هیچ کس در هیچ موقعیت و مقامی نباید جرأت تعرض به حیثیت فرد و شهروند دیگری را داشته باشد و همه باید بدانند اگر تعرض کردند چنان مجازات می شوند که از کرده و گفته خود به شدت پشیمان خواهند شد.

وی ادامه داد: در کشور باید فضایی که در آن هر کس با سوءاستفاده از تریبون، عنوان وکالت یا مدیریتی می تواند به خود اجازه دهد دروغ گفته، افتراع پخش کند و به دیگران توهین کند به پایان برسد و آن روز روزی است که می توانیم جشن تحقق قانون اساسی در کشور را بگیریم.

رییس دفتر رییس جمهور تاکید کرد: روزی قانون اساسی در کشور محقق می شود که فرهنگ عمومی و فضای رسانه ای ما به گونه ای شود که به جای اینکه دروغ یک دروغگوی افتراع زن بازنشر شود هر کس در هر امکان و فرصتی که هست در برابر دروغ و افتراع برخیزد.

نهاوندیان ادامه داد: بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، بسیار مایع تاسف است.

اینکه افرادی به خود اجازه می دهند هر طور که می خواهند ناسزا گفته و مطالبی بی سند منتشر کرده و اتهام وارد کنند، خلاف قانون اساسی بوده و نظام حقوقی ما باید در برابر این جرایم مشهود برخیزد.

وی همچنین با اشاره به آنکه بسیاری از افراد باشخصیت از اینکه در مورد خود سخن بگویند یا از خود دفاع کنند، ابا دارند، گفت: این ارزش یک نظام حقوقی است که اجازه توهین، تعرض و افتراع را به افراد ندهد و خوشبختانه رییس جمهور در دولت یازدهم با تدبیر و ابلاغ رسمی منشور حقوق شهروندی گام مهمی برای اجرای قانون اساسی برداشت.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه رییس جمهور در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم نسبت به اجرای حقوق شهروندی تاثیر فراوانی داشته اند، گفت: گویی ترجیع بند برنامه های دولت دوازدهم اجرا و حراست از حقوق شهروندی در عمل و اجرا و پیگیری آن از وزرا است.

وی ادامه داد: در ماده 9 منشور حقوق شهروندی اصل 22 قانون اساسی با صراحت بیشتری آمده است به طوری که تاکید شده این مساله باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود چرا که هیچ کس به ویژه آنهایی که از تریبون عمومی استفاده می کنند این حق را ندارند که به حیثیت دیگران صدمه بزنند.

نهاوندیان در ادامه به ماده 13 منشور حقوق شهروندی نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر منشور حقوق شهروندی سند رسمی حکومت است و برای تحقق کامل آن و اینکه حتی در گوشه های دور افتاده از روستاهای کشور هم هیچ کس به خود حق ندهد که به حقوق شهروندی تعرض کند نیاز به تلاش و کار جدی داریم.

رییس دفتر رییس جمهور تاکید کرد: باید فضا را به گونه ای کنیم که اگر کسی به حیثیت دیگری تعرض کرد همه جامعه نسبت به آن نگاه ترش رویانه داشته تا آن شخص احساس کند که حتی اگر برای بر سر زبان ها افتادن این کار را کرد با این روش از او به نیکی در جامعه یاد نخواهد شد.

وی ادامه داد: باید امکان استفاده از حقوق شهروندی و توان افزایی در این راستا شکل بگیرد که البته دولت به دنبال توانمندسازی در حقوق شهروندی، حقوق زنان و خانواده است.

نهاوندیان ادامه داد: امروز از ایران به عنوان جذابترین اقتصاد در حال ظهور یاد می شود.

این در حالی است که مخالفان برجام و آنهایی که تنها سخن پراکنی کرده و جرأت اقدام ندارند امروز به دنبال این هستند که فضای اعتماد به ایران ایجاد نشود که البته باید هوشمندانه در برابر این تخریب و بدعهدی ایستادگی کنیم.

رییس دفتر رییس جمهور ادامه داد: هر جا بتوانیم احساس اعتماد به ایران را تقویت کنیم در این مسیر موفق عمل کرده ایم و هر یک از قراردادهایی که در بخش های مختلف منعقد می شود در راستای تقویت اعتمادافزایی نسبت به ایران است.

به این ترتیب توهین ها و بداخلاقی های داخلی درست مانند حرکت های ضدبرجامی به این احساس امنیت در اقتصاد ایران ضربه می زند و باید با آنها مقابله کنیم.

وی همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان همواره تلاش کرد تا اعتدال را بیاموزد و از گسست ها جلوگیری کند.

وی ادامه داد: مسیر دولت مسیر اعتدال و احترام و تکریم مردم و عقاید مختلف است زیرا این مسیر راه نجات و پیشرفت کشور بوده و در مسیر اعتدال است که می توانیم همه گرایش ها و نظرات را در کنار هم داشته باشیم.

نهاوندیان در ادامه با تقدیر از تلاش ها و اقدامات ارزشمند الهام امین زاده در معاونت حقوقی رییس جمهور و در دوران تصدی مسوولیت دستیاری رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و همچنین برجسته شمردن شخصیت معصومه ابتکار در داخل و خارج از کشور گفت: مطمئناً حضور ایشان در معاونت امور زنان و خانواده می تواند فضای گسترده تری در فرهنگ سازی و توانمندسازی زنان و خانواده ها ایجاد کنند.

این در حالی است که در حوزه زنان و خانواده نیاز به بروکراسی عریض و طویل نداریم بلکه باید فرهنگ سازی و ایجاد فضاهای حمایتی در این زمینه را در دستور کار خود قرار دهیم.

رییس دفتر رییس جمهور همچنین گفت: تلاش های فراوان، شجاعانه و بردبارانه شهیندخت مولاوردی در معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور شایسته تقدیر است، ایشان در دوران مسوولیت خود با امکانات محدود اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده اند و امروز در موقعیتی هستند که نه تنها از حقوق زنان بلکه باید به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور از حقوق همه شهروندان با توانایی خود دفاع کنند.

وی در پایان گفت: در اجرای حقوق شهروندی در جامعه نیاز به بسیج عمومی مردم و همراهی آنها داریم زیرا اگر مردم در صحنه باشند تلاش ها و اقدامات رو به جلو خواهد بود و امیدواریم در دوران مسوولیت خانم مولاوردی شاهد پیشرفت در این راستا باشیم.


کلید واژه ها: سرمایه - احساس امنیت - امنیت - رییس جمهور - نهاوندیان - سرمایه گذار - اقتصاد - دفتر رییس جمهور - اقتصاد مقاومتی - معاون رییس جمهور در امور زنان - احساس - فضای کسب و کار - سرمایه گذاری - حقوق شهروندی - دستیار ویژه رییس جمهور - کشور - حقوق - نهاد ریاست جمهوری - شهیندخت مولاوردی - معاون رییس جمهور - خانواده - الهام امین زاده - محمد نهاوندیان - توجیه اقتصادی - معصومه ابتکار - قوانین - ریاست جمهوری - اقتصاد ایران - تولید - پروژه

آخرین اخبار سرویس:
کسب اخلاص با یاری اهل بیت (ع) محقق می شود

توصیه کرباسچی به اصولگرایان: برای جلب رأی به رقیب ناسزا نگویید

آغاز فعالیت های درمانی در مرز شلمچه ویژه اربعین از ششم آبان ماه

120هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود

هک سیستم انتخاباتی آمریکا تایید شد

باغ موزه دفاع مقدس همدان

هیولای گردوغبار خوزستان در نبود 610میلیون مترمکعب آب برمی خیزد

3 مهر؛ مهم ترین خبر روزنامه های صبح ایران

5 توصیه کلیدی برای مدیریتِ مطلوبِ کار و زندگی

«مکتب خانه حرم یار» در مسجد دانشگاه شریف

نمایشگاه «بهشت بین الحرمین» به روایت تصویر

استسفاریه ای برای پیرمردها

همراهی فعالیت های قرآن و عترت در جلسه ای بدون تعطیلی

رساله «همگرایی و واگرایی در سیاست مذهبی نادرشاه افشار» دفاع می‎شود

تغییرات جریان های سیاسی در راستای مطالبات مردمی بوده است

هشدار دولت درباره پرداخت حقوق به بازنشستگان

طرح صالحین، ریشه قرآنی دارد

واردات بی رویه، مشکل عمده اقتصادی کشور

بیست ویکمین استاندار ایلام از هیئت دولت رای اعتماد گرفت

عکس زیرخاکی از حمید معصومی نژاد در جنگ

ایثار مردان ایرانی الگویی ماندگار برای ملل آزادی خواه و مستقل جهان است

راز و جرگلان در خراسان شمالی

فیلم/ حماسه ای ماندگار به نام «پدِ خندق»

چه کسی «گلپا» را حذف کرد

پخش زنده مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی از حرم حضرت زینب (س)

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها(حتما بخوانید)

آغاز نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تا دقایقی دیگر

آغاز مجدد عملیات اجرایی سد «گرین» در نهاوند

تفاوت های نفقه زن و اقارب چیست؟

دانش آموختگان ما کار آفرین هستند

منحنی سقوط نفوذ و اقتدار آمریکا

گلچینی از مداحی های قدیمی در حضور رهبر انقلاب + فیلم

مؤمن نباید ذلّت را قبول کند

در کنار دولت و ملت عراق هستیم

پاسخ مقام معظم رهبری به جدیدترین استفتاءها

رایزنی تلفنی روحانی با رییس جمهور ترکیه و نخست وزیر عراق

باید به برهم زنندگان ثبات و امنیت منطقه پیام روشنی داده شود

روز بعد از رفراندوم کردستان

استخدام آبدارچی در نمایشگاه ماشین

استخدام تایپیست جهت کار تایپ و تکثیر در خراسان شمالی

استخدام سرپرست واحد توزیع در هرمزگان

استخدام فست فود تاکو

استخدام مسئول دفتر در یک شرکت تجیهزات پزشکی

استخدام سالاد زن و آماده ساز پیش غذا جهت رستورانی در تهران

استخدام چرخکار، وسط کار و اتوکار در البرز

به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید و سخنان رییس جمهور: "لزوم اصلاح سیستم آموزشی کشور"

استخدام حسابدار خانم در محدوده شهرک صنعتی جی اصفهان

خبرورزشی

طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان مصوب شد

کلیه استخدامی های قم - 3 مهر 96

وقایع روز چهارم محرم الحرام سال 61 هجری قمری

خواندن قرآن و زیارات ائمه اطهار(ع) تنها به زمان گرفتاری ها منحصر نشود

سردار کوثری: بعد از مجلس می خواستم بروم سوریه، نگذاشتند/جزییاتی ازدیدار فرماندهان سپاه با روحانی

خبر خوب برای بازنشستگان کشور

از زحمات نیروی انتظامی متشکرم

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 3 مهر 96

ساخت ساختمان های ایمن و جدید در دستور کار مدیران شهری قم باشد

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

اتحادی میان کشورهای اسلامی درباره مساله میانمار وجود ندارد

آغاز فعالیت های درمانی در مرز شلمچه از 6 آبان ماه

تشییع پیکر مطهر شهید حججی دوباره مردم ایران را به شور و اخلاص فداکارانه رهنمون ساخت

ایران نقض کننده اول برجام نخواهد بود/در صورت نقض برجام از طرف هر کشوری اقدام متقابل انجام خواهیم داد

تجمع فعالان مقابل دفتر انتخاباتی حزب راست افراطی آلمان به نشانه اعتراض

قوی ترین مردم ایرانی جهان و دخترش در یک فروشگاه

فارس گزارش می دهد تیرگی روابط بیشکک-آستانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان

ارتش عامل توقف عراق در اول جنگ بود

تذکر کتبی به وزیر کشور؛ اعتراض حق کارگران است

خالص شدن برای خدا، حرکت در مسیر امام حسین(ع) است

عاشورا، اعلاء درجه تجلی جهاد با دشمن و جهاد با نفس بود

با نابرابری ها در کهگیلویه و بویراحمد مبارزه کنید

دستگاه قضا در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا / اقدامات جامع برای جلوگیری از فروش کالای قاچاق

متفکر آمریکایی یک شبه عاشق محرم شد

اوقات شرعی امروز دوشنبه به افق یاسوج

چند خبر از خراسان رضوی به روایت تصویر

فعال سازی لابی های ایران در امریکا ضروری است

آغاز بیش از 200 اجرای نمایش خیابانی در سراسر کشور

پیام تسلیت آیت الله اراکی در پی درگذشت رهبر اخوان المسلمین مصر

مصیبت سازنده و کوبنده

6500 دانشگاهی تاکنون در هفدهمین دوره کربلایی شدند

"نذر خون" را به تاسوعا و عاشورا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

دولت به جای واقع گرایی واقع نمایی می کند

من نگویم که پس از تو چه جفا بر ما رفت

فرق اشک رمضان با اشک محرم چیست؟

خبر خوب برای بازنشستگان کشور!

گزارش تصویری نمایشگاه دفاع مقدس در میدان بهارستان

نامه محمود احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه /او نگران وضعیت پرونده قضایی خود شد؟

مشخص شدن تاریخ مراجعه پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی به دانشگاه

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها

شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان باید حفظ شود/ اصولگرایان در کپی برداری ناموفق بودند

از ابراز تمایل برای همکاری های بیشتر بین تهران و پاریس تا پیشنهاد فرانسوی ها برای احداث تراموا در منطقه12

حربن یزید ریاحی، آزادمردی که انسانیت را بر دنیاطلبی ترجیح داد

ایران، برنده افراط گرایی ترامپ نوشتاری از سخنگوی پیشین وزارت خارجه

نقوی حسینی: همه پرسی کردستان به ضرر کردهاست

رد اعتراض داوطلبان کنکور به نتایج آزمون 96

استخدام نیروی مجرب خانم در سفره خانه سنتی

استخدام کارگر درب و پنجره ساز در خراسان رضوی

استخدام راننده مینی بوس در هرمزگان

بدون عنوان

استخدام صندوقدار جهت یک فست فود واقع در محدوده کرج

اشعار اهل سنت درباره امام حسین(ع)

استخدام دو نفر شاگرد آقا در کارگاه نقاشی روی سفال

حکم شرعی برگزاری مراسم عروسی در ماه محرم و صفر

استخدام چند نفر بازاریاب در هرمزگان

استخدام منشی خانم مسلط به Word در شهرانِ تهران

ترامپ با خوی کابویی خود در سازمان ملل صحبت کرد/ ملت ایران تهدیدها را در نطفه خفه می کند

حضور شمر با دوچرخه در یک مراسم تعزیه خوانی +ویدئو

جملاتی که شما را برای سفر کردن وسوسه می کنند

استخدام مدرس نقاشی خانم،جهت اعزام به مهدهای کودک/تهران

آزمون سالانه حفظ قرآن طلاب آذربایجان شرقی برگزار می شود

ترسیم شبکه سفر ایران در رایزنی با مسئولان هواپیمایی کشور

استخدام منشی با سابقه در یک دفتر وکالت در شرق تهران

چرا بم پس از زلزله به شرایط عادی بازنگشته است؟

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی "حیات" و "تولید" را به 80 روستا باز می گرداند

فیلم/ گفت وگوی متفاوت «آیت الله بهجت» با یک نوجوان

اشعاری که طفلان حضرت زینب(س) در کربلا به عنوان رجز خواندند

تکنیک های حرفه ای برای چیدن میز شام

دشمنان امام حسین(ع)/1 مرد هزار چهره کوفه کیست؟

"نذر خون" را به عاشورا و تاسوعا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

افسرده ترین گربه جهان

مهمترین اخبار جهان (7-19)

تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

مراسم سوگواری شب سوم محرم در حرم مطهر امام رضا(ع)

ساعت به وقت گردان 144

رویدادهای خبری روز دوشنبه در خراسان جنوبی

اولین موشک تک بخشی جهان آماده تست شد

مبنای انقلابی گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است

اقتدا به امام حسین(ع) راه رسیدن به خیر دنیا و آخرت است

ماه محرم از بهترین زمان ها برای ارتقای سطح اخلاق در جامعه است

اقامه نماز اول وقت؛ مهمترین ویژگی در سبک زندگی عاشوراییان

عزادار حضرت سید الشهدا(ع) نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد

پرواز جنگنده های نیروی هوایی ارتش در رزمایش حیدر کرار

پیشرفت علوم موجب کم رنگ شدن ارزش ها نمی شود

کودکان کار در اینستاگرام!

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

ماه محرم در بحرین و ظلم آل خلیفه به محبّان حسین (ع)

در اجرای طرح دریابست با نیروی انتظامی هماهنگ هستیم

علم ساز ماسوله و علمی بر دوش تاریخ

گمرک اینچه برون، اداره کل می ماند

امنیت مناطق مرزی ارجحیت پیوسته و توقف ناپذیر استراتژی دفاعی ما است

استخدام راننده مجرب آقا جهت کار با کامیونت در کرج

استخدام برقکار ماهر pvc و فولادی کار در خراسان رضوی

استخدام همکار خانم در ساندویچی

گوش به فرمان خواسته های فرزندتان نباشید

استخدام کمک آشپز جهت یک رستوران واقع در کرج

استخدام رویه کوب بصورت دو شیفت در شرکت تولیدی

صاحب این عکس زنده است

استخدام راننده با اتومبیل در تاکسی آبشار

استخدام منشی در فروشگاه درب ضد سرقت

استخدام دو نفر سالن کار در فست فود تنور

چگونه بین زندگی و کار تعادل برقرار کنیم؟

استخدام کارمند و مدیر تور خارجی در آژانس مسافرتی کامیاران

پرواز جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور

استخدام نیروی شرکتی در محدوده بلوار سجاد مشهد

بسیاری از رزمندگان برات شهادت را از امام زمان(عج) گرفتند/اعجاز رمز «یا صاحب الزمان(عج) در شب های عملیات!

چگونه یک گردشـــگر متشخص باشیم؟

مهاجری، مبلغ

عاملی که باعث شد حضرت یوسف گناه نکند

نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین افتتاح شد

طرح های پسماند در مازندران اجرا می شود

تلاش دولت ژاپن برای حفظ سالخوردگان درمشاغل

5 مهر رایگان موزه بروید

اطلاعیه مهم برای معلمان

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

برگزاری همایش « احلی من العسل » در بندر آستارا

محرم بستری برای تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی است

باید از کلیشه کردن فرهنگ ایثار فاصله بگیریم

تقدیم 10 هزار شاخه گل در میهمانی لاله ها

آرامش رمانتیک مهناز افشار در دستان همسرش

جدیدترین استفتاءهای مقام معظم رهبری منتشر شد

یوز، نماد حیات وحش ایران

اعلام نتیجه کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی/جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان

نماینده مجلس: 120هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود

تولیت آستان قدس رضوی وارد اصفهان شد + برنامه ه

پیام عاشورا بصیرت و شناختن دشمن و دوست است

رویدادهای خبری سوم مهرماه در مازندران

امداد گاز شهرهای لاهیجان و انزلی به سامانه یکپارچه مرکز پیام متصل شدند

نخستین وقف امنیت کشور در رفسنجان انجام شد

سیاست ‎های ترامپ آمریکا را منزوی کرده است

تلاوت قرآن برای لحظه ای آرامش زیر شدید ترین آتش توپخانه

مردم باید با تمام ابزارهای مالی بانکداری اسلامی آشنا شوند

آغاز همه پرسی در منطقه کردستان عراق

گشایش نمایشگاه عکس دفاع مقدس در یاسوج

ریشه بخشی از مسائل و مشکلات فرهنگی ما در معیشت است

روی دیگر یک عکس تلخ

در کنار برادران مسلمان خود در روضه شرکت می کنیم

امتدادِ دفاع

استخدام تعدادی مزدی دوز چرخکار و اتوکار ماهر در همدان

استخدام منشی آقا جهت آژانسی در قاسم آباد مشهد

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

اولین عکس واقعی از امیر کبیر منتشر شد + عکس

استخدام حسابدار خانم جهت امور اداری در البرز

کلیه استخدامی های کرمان - 3 مهر 96

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 3 مهر 96

استخدام مهندس تاسیسات جهت تعمیر و نگهداری در خراسان رضوی

کلیه استخدامی های تهران - 3 مهر 96

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

چگونه گرامشی به آکادمی رانده شد

ضعف دولت پاکستان در تامین امنیت شیعیان و فعالیت آزادانه تروریست های وهابی در این کشور

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد