مطالب مرتبط:
نهاوندیان: افترا، توهین و حرف بی سند زدن، باید در جامعه تقبیح شده و مورد نکوهش قرار گیرد
نهاوندیان: مخالفان برجام به دنبال عدم ایجاد فضای اعتماد نسبت به ایران هستند/ انعقاد قراردادها برای تقویت اعتماد افزایی است
حقوق شهروندی باید به مطالبه، گفتمان، هنجار و ارزش در فرهنگ عمومی کشور تبدیل شود/افترا، توهین و حرف بی سند زدن، باید در جامعه تقبیح شده و مورد نکوهش قرار گیرد
آخوندی وقت را طوری تنظیم می کند که به شرکت خصوصی اش هم برسد!
نباید بویی از تبعیض و بی عدالتی درباره زنان به مشام برسد/ احیای ستاد ملی زن و خانواده از برنامه های مهم دولت دوازدهم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 01:302017-08-16سياسي

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد


بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، - رییس دفتر رییس جمهور گفت: بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، بسیار مایه تاسف است.

اینکه افرادی به خود اجازه می دهند هر طور که می خواهند ناسزا گفته و مطالبی بی سند منتشر کرده و اتهام وارد کنند، خلاف قانون اساسی بوده و نظام حقوقی ما باید در برابر این جرایم مشهود برخیزد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمد نهاوندیان در مراسم تکریم الهام امین زاده و معارفه شهیندخت مولاوردی به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و معصومه ابتکار به عنوان معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: این جلسه محل تکریم حقوق، تکریم زن، خانواده و مدیران زن خدوم ملت است.

وی در ادامه با بیان آنکه امسال، سال اقتصاد مقاومتی اعلام شده است، اظهار کرد: معنای اعلام نام سال آن است که هر مدیری در هر جایگاهی ماموریت های خود را با این اولویت سمت دهی کند.

رییس دفتر رییس جمهور در ادامه با بیان آنکه همه می دانیم برای آنکه تولید در کشور راه بیفتد و اقتصاد درون زا و برون گرا تجلی پیدا کند باید سرمایه گذاری صورت گیرد، گفت: در این میان به سرمایه انسانی بیش از سرمایه مادی نیاز داریم.

نهاوندیان در ادامه با تاکید بر آنکه سرمایه های انسانی نیاز به احساس امنیت دارند و باید در کشور احساس امنیت کنند، گفت: سرمایه های انسانی در صورتی که احساس امنیت داشته باشند فضای شکوفایی استعدادهایشان فراهم می شود و می توانند بی خوف و خطر خلاقیت داشته و تشکل هایی تشکیل دهند و یا آنکه ارتباطات داخلی و بین المللی برقرار کنند و نقد و ایرادات سازنده شان را نیز بیان کرده و.

به همین ترتیب باید سرمایه های انسانی ما احساس امنیت داشته باشند.

وی در ادامه با بیان آنکه فضای کسب و کار در کشور باید به گونه ای باشد که سرمایه گذار بداند که اگر براساس قوانین روز کشور برای انجام پروژه ای بلندمدت تامین سرمایه کند، نوسانات پرشتاب مقررات و قوانین توجیه اقتصادی آن پروژه را در سال های آینده برهم نمی زند، گفت: به این ترتیب اختیارات مالکیت و مدیریت آن در معرض آسیب نبوده و بازار تولید و صادرات آن در معرض تصمیمات یک شبه از بین نرفته و سرمایه افراد نیز امنیت دارد.

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر آنکه احساس امنیت موجب پیشرفت هر سرمایه گذاری است، عنوان کرد: موضوع اقتصاد مقاومتی با حقوق شهروندی ارتباط وسیع و عمیقی دارد زیرا اگر بخواهیم از فضای کسب و کارمان توانمندی، آمادگی و مساعدتر بودن اقتصاد ایران در رقابت بین فضاهای کسب و کار و سرمایه های فراوان و سرگردان در دنیا برسد، باید پیام امنیت و فضای حقوقی امن و مطمئن به جهان بدهیم.

نهاوندیان در ادامه با بیان آنکه امروز افتخار می کنیم ایران در منطقه ای پرآسیب و پرآشوب از امنیت برخوردار است، گفت: نباید منظور ما از امنیت تنها امنیت نظامی و انتظامی باشد بلکه باید پیام امنیت اقتصادی، حقوقی و حیثیتی از ایران به گوش جهانیان برسد.

وی تاکید کرد: در اصل 22 قانون اساسی به صراحت تاکید شده که حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و اشتغال اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند به این ترتیب قانون اساسی مصونیت و امنیت را ابتدا برای حیثیت افراد مهم شمرده و این به آن معناست که هر انسانی باید در نظام اسلامی احساس امنیت حیثیتی کند و آن روز، روز شکوفایی اقتصاد، تولید و اشتغال ایران خواهد بود.

رییس دفتر رییس جمهور همچنین با تاکید بر آنکه باید به گونه ای رفتار کنیم که علاوه بر شهروندان کشور کسانی که از خارج وارد ایران می شوند نیز احساس امنیت کامل داشته باشند، اظهار کرد: باید فضا را به گونه ای کنیم که هر کس به ایران سفر کرد احساس کند نظام سیاسی و حقوقی ای وجود دارد که از حقوق آن فرد بیش از خود وی حراست خواهد کرد این در حالی است که باید بر فضای رسانه ای و اجتماعی ما نیز چنان فرهنگی حاکم باشد.

نهاوندیان تصریح کرد: هیچ کس در هیچ موقعیت و مقامی نباید جرأت تعرض به حیثیت فرد و شهروند دیگری را داشته باشد و همه باید بدانند اگر تعرض کردند چنان مجازات می شوند که از کرده و گفته خود به شدت پشیمان خواهند شد.

وی ادامه داد: در کشور باید فضایی که در آن هر کس با سوءاستفاده از تریبون، عنوان وکالت یا مدیریتی می تواند به خود اجازه دهد دروغ گفته، افتراع پخش کند و به دیگران توهین کند به پایان برسد و آن روز روزی است که می توانیم جشن تحقق قانون اساسی در کشور را بگیریم.

رییس دفتر رییس جمهور تاکید کرد: روزی قانون اساسی در کشور محقق می شود که فرهنگ عمومی و فضای رسانه ای ما به گونه ای شود که به جای اینکه دروغ یک دروغگوی افتراع زن بازنشر شود هر کس در هر امکان و فرصتی که هست در برابر دروغ و افتراع برخیزد.

نهاوندیان ادامه داد: بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، بسیار مایع تاسف است.

اینکه افرادی به خود اجازه می دهند هر طور که می خواهند ناسزا گفته و مطالبی بی سند منتشر کرده و اتهام وارد کنند، خلاف قانون اساسی بوده و نظام حقوقی ما باید در برابر این جرایم مشهود برخیزد.

وی همچنین با اشاره به آنکه بسیاری از افراد باشخصیت از اینکه در مورد خود سخن بگویند یا از خود دفاع کنند، ابا دارند، گفت: این ارزش یک نظام حقوقی است که اجازه توهین، تعرض و افتراع را به افراد ندهد و خوشبختانه رییس جمهور در دولت یازدهم با تدبیر و ابلاغ رسمی منشور حقوق شهروندی گام مهمی برای اجرای قانون اساسی برداشت.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه رییس جمهور در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم نسبت به اجرای حقوق شهروندی تاثیر فراوانی داشته اند، گفت: گویی ترجیع بند برنامه های دولت دوازدهم اجرا و حراست از حقوق شهروندی در عمل و اجرا و پیگیری آن از وزرا است.

وی ادامه داد: در ماده 9 منشور حقوق شهروندی اصل 22 قانون اساسی با صراحت بیشتری آمده است به طوری که تاکید شده این مساله باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود چرا که هیچ کس به ویژه آنهایی که از تریبون عمومی استفاده می کنند این حق را ندارند که به حیثیت دیگران صدمه بزنند.

نهاوندیان در ادامه به ماده 13 منشور حقوق شهروندی نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر منشور حقوق شهروندی سند رسمی حکومت است و برای تحقق کامل آن و اینکه حتی در گوشه های دور افتاده از روستاهای کشور هم هیچ کس به خود حق ندهد که به حقوق شهروندی تعرض کند نیاز به تلاش و کار جدی داریم.

رییس دفتر رییس جمهور تاکید کرد: باید فضا را به گونه ای کنیم که اگر کسی به حیثیت دیگری تعرض کرد همه جامعه نسبت به آن نگاه ترش رویانه داشته تا آن شخص احساس کند که حتی اگر برای بر سر زبان ها افتادن این کار را کرد با این روش از او به نیکی در جامعه یاد نخواهد شد.

وی ادامه داد: باید امکان استفاده از حقوق شهروندی و توان افزایی در این راستا شکل بگیرد که البته دولت به دنبال توانمندسازی در حقوق شهروندی، حقوق زنان و خانواده است.

نهاوندیان ادامه داد: امروز از ایران به عنوان جذابترین اقتصاد در حال ظهور یاد می شود.

این در حالی است که مخالفان برجام و آنهایی که تنها سخن پراکنی کرده و جرأت اقدام ندارند امروز به دنبال این هستند که فضای اعتماد به ایران ایجاد نشود که البته باید هوشمندانه در برابر این تخریب و بدعهدی ایستادگی کنیم.

رییس دفتر رییس جمهور ادامه داد: هر جا بتوانیم احساس اعتماد به ایران را تقویت کنیم در این مسیر موفق عمل کرده ایم و هر یک از قراردادهایی که در بخش های مختلف منعقد می شود در راستای تقویت اعتمادافزایی نسبت به ایران است.

به این ترتیب توهین ها و بداخلاقی های داخلی درست مانند حرکت های ضدبرجامی به این احساس امنیت در اقتصاد ایران ضربه می زند و باید با آنها مقابله کنیم.

وی همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان همواره تلاش کرد تا اعتدال را بیاموزد و از گسست ها جلوگیری کند.

وی ادامه داد: مسیر دولت مسیر اعتدال و احترام و تکریم مردم و عقاید مختلف است زیرا این مسیر راه نجات و پیشرفت کشور بوده و در مسیر اعتدال است که می توانیم همه گرایش ها و نظرات را در کنار هم داشته باشیم.

نهاوندیان در ادامه با تقدیر از تلاش ها و اقدامات ارزشمند الهام امین زاده در معاونت حقوقی رییس جمهور و در دوران تصدی مسوولیت دستیاری رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و همچنین برجسته شمردن شخصیت معصومه ابتکار در داخل و خارج از کشور گفت: مطمئناً حضور ایشان در معاونت امور زنان و خانواده می تواند فضای گسترده تری در فرهنگ سازی و توانمندسازی زنان و خانواده ها ایجاد کنند.

این در حالی است که در حوزه زنان و خانواده نیاز به بروکراسی عریض و طویل نداریم بلکه باید فرهنگ سازی و ایجاد فضاهای حمایتی در این زمینه را در دستور کار خود قرار دهیم.

رییس دفتر رییس جمهور همچنین گفت: تلاش های فراوان، شجاعانه و بردبارانه شهیندخت مولاوردی در معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور شایسته تقدیر است، ایشان در دوران مسوولیت خود با امکانات محدود اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده اند و امروز در موقعیتی هستند که نه تنها از حقوق زنان بلکه باید به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور از حقوق همه شهروندان با توانایی خود دفاع کنند.

وی در پایان گفت: در اجرای حقوق شهروندی در جامعه نیاز به بسیج عمومی مردم و همراهی آنها داریم زیرا اگر مردم در صحنه باشند تلاش ها و اقدامات رو به جلو خواهد بود و امیدواریم در دوران مسوولیت خانم مولاوردی شاهد پیشرفت در این راستا باشیم.

انتهای پیام
کلید واژه ها: سرمایه - رییس دفتر رییس جمهور - احساس امنیت - رییس جمهور - دفتر رییس جمهور - سرمایه گذار - امنیت - نهاوندیان - معاون رییس جمهور در امور زنان - احساس - اقتصاد - سرمایه گذاری - دستیار ویژه رییس جمهور - کشور - نهاد ریاست جمهوری - شهیندخت مولاوردی - معاون رییس جمهور - خانواده - الهام امین زاده - اقتصاد مقاومتی - محمد نهاوندیان - فضای کسب و کار - توجیه اقتصادی - معصومه ابتکار - قوانین - دفتر - حقوق - دروغ - بانوان - ریاست جمهوری

آخرین اخبار سرویس:
"محرم" بزرگ ترین گردهمایی دینی مسلمانان است

چرا امام حسین(ع) افراد را به یاری می طلبید؟

اکو و سازمان ملل یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

برگزاری نشست مشترک دادستان کل با مسئولان سازمان بسیج مستضعفین

«دفاع مقدس» کلید وحدت مردم ایران است/ برگزاری 1500 برنامه اصلی در سراسر کشور همزمان با هفته دفاع مقدس

روحانی در دیدار رییس جمهور بلغارستان: زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران-صوفیه گسترده است/ شرکت های بلغارستان می توانند در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری کنند

نماینده تبریز از چالش های آذربایجان شرقی و ویژگی استاندار مطلوب می گوید

اصولگرایان ساده نباشند

بخش خبری 20:30/ 28 شهریور 96

برگزاری جشن شکوفه ها در استان+عکس

از حضور شرکتهای بلژیکی برای سرمایه گذاری و یا فعالیت های مشترک در ایران استقبال می کنیم/ لازمه توسعه همکاری های اقتصادی تقویت روابط بانکی است

سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

 چرا نمی توانم از تو بگذرم؟

تکذیب پشتیبانی نهادهای نظامی از«جمنا»

حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام امیدوارکننده است

برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در نیویورک

آیین های استقبال از ماه محرم در ایران اسلامی

شاه آبادی، معاون صدای سازمان صدا و سیما شد

رفتار ترامپ، همه زمینه های مثبت را از بین می برد/با ساخت سلاح هسته ای توسط هر کشوری مخالفیم

حمیدرضا شاه آبادی به سمت معاونت صدای رسانه ملی منصوب شد

روحانی: سازمان همکاری اسلامی پاسخ درخور به وضعیت مسلمان میانمار بدهد

اظهارات دادستان اردبیل پس از اجرای حکم قاتل آتنا

حکم نماز خواندن زن با بلوز و شلوار

اصلاح ژنتیکی و نقش آن در تغییر طرح بال پروانه ها + تصاویر

چرا گیوه مریوان به جای نودشه ثبت جهانی شد؟

برای انتخابات مجلس و افزایش نقش زنان در مدیریت جامعه برنامه داریم

استخدام ناخن کار حرفه ای در حومه فردیس

برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالیشویان در کاشان

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت سیطره آسمان آبی

استخدام فروشنده جوان آقا در فروشگاه کیف و کفش زنانه

کارت دعوت برای عزاداران وی آی پی

ایران باید دست به سیاست های بازدارنده بزند

انتصاب معاون صدای رسانه ملی

استخدام کارشناس بازاریابی،باحقوق،پورسانت،بیمه/دفتر چاپ و تبلیغات

325 مبلغ در ایام محرم به نقاط مختلف خراسان جنوبی اعزام می شوند

انتشار انقلاب اسلامی در بوته آزمون برای چهارمین بار

بنیاد نیکوکاری مریم میرزاخانی در طالقان راه اندازی می شود

ارایه انشعاب موقت برق رایگان به حسینیه ها و هیات های عزاداری تهران

حاجی دلیگانی در گفت وگو با فارس: تحقیق و تفحص از ایمیدرو در مجلس کلید خورد

دشمن سعی دارد شعور حسینی را از عزاداری ها حذف کند

بکارگیری 30 نیرو شرکتی در پایان مدیریت شهردار سابق یاسوج کذب محض است

آغاز ثبت نام دوره پاییزی سیر مطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر

پیکر شهید اسدی از مدافعان حرم در نیشابور تشییع شد

بدون تضمین امنیت فردی شهروندان، امنیت در مقیاس اجتماعی آن دست نیافتنی است

اعتیاد به فضای مجازی با روح انتظار در تضاد است/عواقب دعواهای مجازی برای جبهه منتظران

نرخ بیکاری دختران تحصیل کرده در برخی شهرستان ها سه برابر پسران است/ کلید خوردن جایزه علمی مریم میرزاخانی در وزارت علوم

گلایه اعضای مجلس خبرگان از وضعیت حجاب و فضای مجازی

دکتر حمیدرضا شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی شد

پرونده قاتل آتنا به صورت فوق العاده انجام و رسیدگی شد

ارایه انشعاب موقت برق رایگان به حسینیه ها و هیئت های عزاداری تهران

اقدامات خلاف شرع در سوگواری محرم حسینی حرام است

حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام امیدوارکننده است

نظر اینجانب درباره «رساله ذهبیه» تغییر نکرده است + سند

در استانه دهه امر به معروف و نهی از منکر کتاب از یاد رفته 2 چاپ شد

صادقی: سخنرانی ترامپ نشانگر رجزخوانی و استیصال دولت آمریکا است

حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی شد

سوء استفاده از طب اسلامی/ طب ایرانی در خدمت سلامت مردم

آیت الله جنتی: دشمنان از تداوم قدرت انقلاب اسلامی کلافه شده اند

تشریح چکیده نتایج کمیته ارزیابی/ اکثریت اصلاح طلبان بر ادامه کار شورا تردیدی ندارد/ فعالیت 30 اتاق فکر در ذیل شورای عالی سیاستگذاری

تبلیغ ویژه رامبد جوان برای همسرش + عکس

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است

ضرورت حمایت دولت از ناجا در امر مبارزه با معضلات اجتماعی / تقدیر دادستان از تلاش بی وقفه پلیس در مقابله با موادمخدر و قاچاق

جلسه گروه تماس میانمار سازمان همکاری اسلامی

رونمایی از کتاب شراره های خورشید

استخدام کمک آشپز آقا آشنا به تخته کاری در کرج

روزنامه استخدامی هرمزگان و بندرعباس | چهارشنبه 29 شهریور 96

استخدام مشاوره فروش محصولات آرایشی و بهداشتی در ابهر

ایران یک سر و گردن از رقبایش در منطقه بالاتر است

خدمت صادقانه به مردم، بزرگ ترین راه مبارزه با آمریکا است

همایش شیرخوارگان حسینی در 6 امامزاده خراسان شمالی برگزار می شود

خداوند چگونه نعمتش را پس می گیرد

روحانی: در مورد قدرت دفاعی خود مذاکره ای نخواهیم داشت

انفصال ازخدمت مرتضوی یعنی اعدام

شهرداری اهواز برای مناطق حاشیه ای برنامه های مفصلی دارد

29 شهریور؛ تیتر یک روزنامه های صبح ایران

بیانیه ای در راستای ایجاد رویکرد الهی برای دانش و پژوهش

چرا پیامبر (ص) در وقت نماز انگار کسی را نمی شناخت؟

اگر سردار سلیمانی نبود بغداد به وسیله داعش سقوط می کرد

اقبال به رادیو چقدر است؟

آیین رونمایی از کتب دفاع مقدس به زبان های خارجی برگزار می شود

ملاک های ازدواج موفق

آنونس مستند آتنای ایران منتشر شد + فیلم

مقایسه دیدارهای دیپلماتیک احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل

طرح معماران آستارایی، نامزد جایزه مسابقه معماری اروپا شد

تهیه 100هزار قرص نان در استان برای ارسال به جبهه مقاومت + فیلم

زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است

واکنش حدادعادل به اظهارات ضدایرانی ترامپ

«شراره های خورشید» تابیدن گرفت؛ خود زنی سعید قاسمی در یک کتاب + عکس

اولین حضور ترامپ در سازمان ملل

«تفاهم ملی» ابر چالش اصلاح طلبان

کودکان در آتش جنگ های ویرانگر

روحانی در جلسه گروه تماس میانمار سازمان همکاری اسلامی: سازمان ملل و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند/ ایران آماده ارائه کمک های خود به این مردم مظلوم است

روحانی در دیدار نخست وزیر پاکستان: آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

موشک برای دفاع از سرزمین و ملت ایران است و ربطی به برجام ندارد/ رفتار ترامپ، همه زمینه های مثبت را از بین می برد

متولی اصلی حوزه گردشگری دریایی مشخص نیست/تنها در ظاهر ، 14 جزیره داریم!

برای سد سازی نمی توان حکم کلی صادر کرد/ سدها در بهترین حالت هم اما و اگر دارند

موشک برای دفاع از سرزمین و ملت ایران است و ربطی به برجام ندارد

نباید اجازه بدهیم برجام را وسیله ی فشار کنند

بی توجهی به اولویت ها خطاست/ قرارداد ماشین ها را فسخ کنید

یکی از گزینه ها در شرایطی که طرف های ما متعهد به برجام نمانند، بازگشت به گذشته است/ موشک ربطی به برجام ندارد/ مقایسه بین ایران و کره شمالی کاملاً یک مغالطه است

گلایه اعضای مجلس خبرگان از وضعیت حجاب و فضای مجازی

راه دشوار مدیریت «کشور تهران»

حمله تروریستها از پاکستان به ایران به نفع روابط دو کشور نیست

اظهارات بی ادبانه یک عضو اصلاح طلب شورای شهر

استخدام پیتزا زن ایتالیایی جهت رستوران فرنگی در کرج

برزخ هر کس از چه زمانی آغاز می‏ شود و آیا در آن جا کیفر هست؟

فرق بین بهشت برزخ و بهشت آخرت چیست؟

مذاکره با آقا اجازه ها در نیویورک

استخدام گرافیست خانم مسلط به کرل و فتوشاپ در تهران

شکستگی شدید دست بانوی کشتی گیر ایران+عکس

استخدام همکار خانم در دفتر خدمات ارتباطی

استخدام برنامه نویس حرفه ای مسلط به SQL در گروه راد

روحانی:رفتار ترامپ، همه زمینه های مثبت را از بین می برد

سریال اعتراف به مصائب به معاون اول رسید

دیدار رییس جمهور غنی با همتای اتریشی اش در نیویارک

آیا روحانی با ترامپ دوئل می کند

چرا اصلاح طلبان از رسوایی جلسه میدان آرژانتین چیزی نمی گویند؟

کاری که بانوان کرمانی در قدرشناسی از مرزبانان جان برکف سراوان انجام دادند

حضور گسترده شیعیان حوثی در مساجد یمن

تقدیر از برگزیدگان طرح تربیتی آسمانی های کانون آل رسول(ص)

او کرد قیام، تا که «انسان» باشیم

نقش ماندگار «مریم میرزاخانی» در توسعه بشری بر کسی پوشیده نیست/ تفکر را در جوانان نهادینه کنیم

اعلام نتایج نظرسنجی مردمی قاری و حافظ برتر مسابقات سراسری قرآن

انتصاب معاون صدای رسانه ملی

حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام امیدوارکننده است

ادعاهای تکراری ترامپ/ تجارت ایران و عراق در دست انداز اقلیم کردستان

حفظ و انتقال ارزش های دفاع مقدس، یک رسالت فرهنگی است

انتصاب معاون صدای رسانه ملی

امشب، آخرین قسمت «خندوانه» با نگار جواهریان

آیین دانش آموختگی دانشجویان علم و فرهنگ برگزار شد

بایسته های مذاکره با غیرمسلمانان از منظر قرآن کریم/ رویکرد مطالبه گرانه در قبال معارضان

برای انتخابات مجلس و افزایش نقش زنان در مدیریت جامعه برنامه داریم

یکی از گزینه ها در شرایطی که طرف های ما متعهد به برجام نمانند، بازگشت به گذشته است/ موشک ربطی به برجام ندارد/ مقایسه بین ایران و کره شمالی کاملاً یک مغالطه است

مبارزه با اعتیاد با مشارکت همه مردم محقق می شود

عراق در آستانه فاجعه امنیتی جدید

اعضای سابق شورای شهر اتومبیل ها و لپ تاپ ها را تحویل داده اند / دلیل خرید دوباره این اقلام را نمی دانم

نهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در نیویورک برگزار شد

واکنش ایران به اظهارات ضدایرانی نتانیاهو

ارایه انشعاب موقت برق رایگان به حسینیه ها و هیات های عزاداری تهران

یکی از گزینه ها در شرایطی که طرف های ما متعهد به برجام نمانند، بازگشت به گذشته است/ موشک ربطی به برجام ندارد/ پس مقایسه بین ایران و کره شمالی کاملاً یک مغالطه است

روحانی:زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است

در بحث برجام هر اتفاقی روی دهد، ایران پیروز است/ تجاوز در یمن باید متوقف و گفت وگوهای یمنی – یمنی آغاز شود/ اخلال مجلس نمایندگان آمریکا در معامله بویینگ با ایران تکرار سیاست های شکست خورده است

تبعات قضایی خشونت های اجتماعی

فیلم/ لحظاتی با فرمانده ی شهید حججی

استخدام آشپز آقا جهت آشپزخانه ی یک کارخانه در البرز

استخدام منشی خانم در محدوده بلوار امام خمینی بجنورد

نمازی: شاید نجفی باور جدی به اصلاح طلبی و جمهوریت ندارد!

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران اوّل شد

استخدام کارگرِ فنی کار در خراسان شمالی

استخدام منشی و کارمند بازرگانی خانم در یک شرکت معتبر بازرگانی

اگر مراد از وضو گرفتن، طهارت ظاهری است؛ چرا انسان بعد از استحمام و تمیز شدن بدن، باید برای نماز وضو بگیرد؟

مسئولان درباره میانمار صرفا به محکوم کردن اکتفا نکنند /وظیفه ما بیدار کردن مردم برای انقلابی جهانی است

آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی کلاسهای معارف ویژه همسران طلاب

استخدام طراح خانم آشنا به کرل و فتوشاپ در تهران

استرلیزاسیون بخش های درمانی در بیمارستان ها امری عادی است/ واکنش به خبر ناقص منتشر شده در فضای مجازی

شهدای کربلا نیز به نوعی تفنگدار بوده اند

استخدام انباردار و فروشنده فروشگاه زنجیره ای در آذربایجان شرقی

ملاک تشخیص «خواب صادق » از «خواب کاذب » چیست ؟

کمیته پژوهش قرآنی در حوزه علمیه فارس تشکیل شد

سانسور و تغییر سخنرانی ترامپ توسط شبکه خبر

حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام امیدوارکننده است

تذکر به رییس جمهوری از تریبون خبرگان

دشمن به دنبال کم رنگ کردن یاد شهدا در جامعه است

عکس/ واکنش جالب دیپلمات ایرانی در هنگام سخنرانی ترامپ علیه ایران

عکس/ هم اکنون در جوار کعبه شریف نایب الزیاره ایم (ارسالی کاربران)

"سنگان" معدن طلای سرخ سیستان و بلوچستان

فیلم/ فارسی صحبت کردن نتانیاهو در سازمان ملل

ریشه بسیاری از مصائب بشر در ناتوانی علوم انسانی برای درک دردهای جامعه است

تجدید میثاق فرماندهان و بسیجیان سپاه تهران بزرگ با آرمان های امام راحل

مراسم سوگواری ایام شهادت اباعبدالله الحسین (ع) در «مسجد کربلا»

روحانی در جمع مدیران و خبرنگاران ارشد رسانه های همگانی آمریکا: در بحث برجام هر اتفاقی روی دهد، ایران پیروز است/ تجاوز در یمن باید متوقف و گفت وگوهای یمنی – یمنی آغاز شود/ اخلال مجلس نمایندگان آمریکا در معامله بویینگ با ایران تکرار سیاست های شکست خورده است

تغییر طرح بال پروانه ها با اصلاح ژنتیکی+تصاویر

برگزاری یادواره 117 شهید منطقه دیشموک و صیدون

شینزو آبه در دیدار با روحانی از برجام حمایت کرد

مشاهده یک ماده یوزپلنگ و سه توله در شاهرود+ تصاویر

شاه آبادی معاون صدا شد

تصویری خاص از یک دختر دهه شصتی

حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی شد

هر اتفاقی برای برجام روی دهد ایران پیروز است

رییس سازمان بسیج زنان کشور: خواهران بسیجی طلبه با افکار فمنیستی مقابله کنند

رهبر انقلاب: دشمن باید بداند قلدر مآبی در هر کجا جواب بدهد، در جمهوری اسلامی ایران جواب نخواهد داد

منصوری: تا تعیین استراتژی اصلاح طلبان زمان باقی است

واکنش حدادعادل به اظهارات ضدایرانی ترامپ +عکس

منابع آب ایران گرفتار قوانین فرسوده

رسیدگی به پرونده آتنا اصلانی در نهایت دقت و سرعت انجام شد

با ولایت فقیه مشکل دارند، به سپاه حمله می کنند

استخدام کارمند مسلط به سئو و تبلیغات اینترنتی در اصفهان

استخدام چند نفر آقا جهت فست فود در محدوده مدرس اصفهان

استخدام سالن کار ماهر در رستوران تالار پانته آ

استخدام حسابدار به صورت پاره وقت در اصفهان

اسنخدام کارمند جهت امور دفتری در اصفهان

استخدام کارگر ساده جهت یک تولیدی در اصفهان

پاسخ ایران به نتانیاهو: کافر همه را به کیش خود پندارد

کلیه استخدامی های تهران - 29 شهریور 96

استخدام تعدادی راننده جهت سرویس مدارس در اصفهان

استخدام کارشناس کالیبراسیون (ارشد شیمی،فیزیک) آقا در تهران

مجموعه زیبا ترین شعرهای تبریک تولد

روحانی در گفتگو با NBC: رفتار ترامپ، همه زمینه های مثبت را از بین می برد

«مسجد باب الحوایج (ع)» سوگوار اباعبدالله الحسین (ع)

استخدام کارشناس حسابداری خانم در یک شرکت معتبر در تهران

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد