مطالب مرتبط:
خبر 20 ایبنا - دوشنبه 23 مرداد 1396
خبر 20 ایبنا - سه شنبه 24 مرداد 1396
اعلام رشته محل های جدید کنکور سراسری سال 1396
بدون تعارف 1396/5/25
خبر 20 ایبنا - چهارشنبه 25 مرداد 1396
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 00:022017-08-16سياسي

جزییات 6خبر ویژه امروز 26مرداد 1396


- فریب و تحریک کروبی به اعتصاب غذا، بازسازی نسخه قبلی گروهک ها برای اکبر گنجی است.

دیروز برخی رسانه های ضدانقلاب به شکلی هماهنگ مدعی اعتصاب غذای مهدی کروبی شدند.

کروبی اخیرا برای عمل قلب در بیمارستان بستری بود و به همین دلیل برخی عناصر گروهکی وابسته به نهضت آزادی و گروهک ملی - مذهبی و همچنین حزب منحله مشارکت به بیمارستان مراجعه کردند.

بنابر برخی قرائن، وسوسه کروبی به اعتصاب غذا در همین آمد وشدها صورت گرفته است.

خرداد سال 84 نیز اکبر گنجی با تحریکات و فریب برخی عناصر گروهکی نظیر شیرین عبادی دست به اعتصاب غذا زد.

پس از این اقدام، محافل بیگانه و گروهک های ضدانقلاب، به حمایت از گنجی پرداختند و حتی کسانی مانند سخنگوی کاخ سفید (دولت بوش) و رضا ربع پهلوی به جانبداری از گنجی پرداختند.

اما به مرور زمان معلوم شد گروهک ها از طریق برخی نزدیکان گنجی به اغوای او پرداخته اند تا ضمن قربانی گرفتن، از مرده وی برای مقاصد بعدی خود استفاده کنند.

گنجی پس از بو بردن از ماجرا، قرار قبلی را به هم زد و خود را نجات داد.

در آن ماجرا که شیرین عبادی و یکی از افراد نزدیک به اکبر گنجی درآن نقش واسطه داشته اند، از اکبر گنجی خواسته شده بود که دست به اعتصاب غذا بزند و به او اطمینان داده بودند که در صورت وخیم شدن وضعیت جسمانی وی مانع از آسیب رسیدن جدی به سلامتی او خواهند شد.

مجریان این پروژه در همان حال به یکی از کانون های بیگانه قول داده بودند که با مرگ اکبر گنجی پرونده او را به یک ماجرای جنجالی علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل کنند و قرار بود که خوش خدمتی آنان نیز بی پاداش نماند!این پروژه در سفر[.

]به یک کشور اروپایی و تماس وی با نماینده یکی از مجامع آمریکایی مدعی حمایت از حقوق بشر کلید خورد و طرف آمریکایی در مقابل کسب اطمینان از موفقیت نهایی این پروژه پیشنهاد طرف -باصطلاح- ایرانی برای حمایت مستقیم و آشکار مقامات برجسته آمریکایی از اکبر گنجی را پذیرفت.

حتی رضا ربع پهلوی مدعی شده بود برای همدردی با گنجی اعتصاب غذا کرده است(!!)به وزرای گرفتار تعارض منافع رأی اعتماد ندهیدیک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از نمایندگان مجلس خواست به آن دسته از وزیران پیشنهادی که گرفتار تعارض منافع هستند، رأی اعتماد ندهند.

وی در نامه ای نوشت: یکی از مهم ترین عوامل فساد برانگیز که امروزه کشورهای موفق در حفظ پاکی دیوانسالاری خود، برای جلوگیری از ایجاد فساد انجام می دهند پرهیز از وضعیت تعارض منافع است.

آمریکا مدیریت این پدیده مخرب را در 1960 و کره جنوبی در دهه 90 میلادی آغاز کردند.

تعارض منافع به وضعیتی گفته می شود که ظرفیت بالقوه نقض بی طرفی در تصمیم گیری یا اقدام مسئول وجود داشته باشد به این دلیل که تضادی بین منافع آن فرد و منافع عمومی مربوط وجود دارد، وضعیتی که این خطر را ایجاد می کند که انگیزه یا اقدام آن فرد به فساد کشیده شود.

به عبارت دیگر، تعارض منافع به موقعیتی گفته می شود که مقام و مسئول تصمیم گیر بر سر دوراهی انتخاب بین منافع عمومی و منافع خصوصی قرار می گیرد.

این دوراهی ازآن جهت پیدا می شود که اختیار تصمیم گیری در حوزه ای به مسئولی سپرده می شود که خود وی در همان حوزه منفعت دارد.

این تعارض معمولاً با ترجیح یافتن منافع خصوصی، منشأ فساد می شود.

قالب ها و اشکال بروز فساد متعدد است: تبارگرایی (Nepotism)، رفیق بازی (Cronyism)، حمایت ویژه (Patronage) و ویژه خواری (Rent Seaking) که ریشه همه آنها جانب خدا و مردم را وانهادن است.

این برادرانی که برای قبول مسئولیت وزارت داوطلب شده اند، سلمان و ابوذر نیستند و اگر بر سر این دوراهی قرار گیرند به ترجیح منافع خویش مبتلا می گردند.

اینان به دلیل منافعی که در حوزه مسئولیت خویش دارند تصمیمات شان اریب دارد.

یک مصداق بارز تعارض منافع، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است که خود، معاون و مدیرکلش در موقعیت تعارض منافع قرار داشته اند.

وزیری که در حوزه مسئولیتش کسب وکاری با صدها میلیارد درآمد دارد و معاون و مدیرکل دارو به همین درد مبتلا شده اند و صدها میلیارد از یارانه دارو را به نفع خود یا گروه های خاص صرف کردند.

منابعی که با فروش 8000 میلیارد تومان اوراق قرضه تأمین شده بود.

چراکه پای در شرکت های خصوصی داشته اند و دستشان فرمان هدایت بخش داروی کشور را محکم گرفته است.

جناب وزیر که قریب ده ماه پیش مسئولان اطلاعاتی وی را از این فسادها باخبر ساختند وی را کنار نگذاشت و اخیراً هم دیده بان شفافیت و عدالت با اسناد متقن به همین نتیجه رسید و در سه جلسه حضوری مطالب را ارائه کرد، بااینکه وزیر اجمالاً به تغییر رسیده بود، متأسفانه چند روز بعد در سخنرانی خویش گفت معاون دارو شخصیتی است که هر کس وزیر شود به وجود او نیاز دارد!سقوط 15/8 هزار میلیارد تومانی بورس پس از انتخاب مجدد روحانیبازار بورس پس از انتخاب روحانی، با افت 15 هزار و 800 میلیارد تومانی مواجه شده است.

بانک مرکزی در تازه ترین گزارش وضعیت اقتصادی کشور در خرداد ماه امسال، از کاهش شدید ارزش و تعداد معاملات سهام در بازار سرمایه طی خرداد ماه خبر داد.

بر اساس این گزارش، ارزش معاملات سهام در خردادماه نسبت به اردیبهشت، افت بیش از 62 درصدی را تجربه کرده و از 7 هزار و 563 میلیارد تومان به 2 هزار و 865 میلیارد تومان رسید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازمشرق، در مدت مورد اشاره ارزش معاملات در بازار اول بورس نیز افت شدید بیش از 73 درصدی را تجربه کرده است، به بیان دیگر میزان معاملات در این بازار در خردادماه بیش از 3 هزار و هشتصد میلیارد تومان کاهش یافت.

همچنین در خردادماه نسبت به اردیبهشت تعداد سهام معامله شده نیز کاهش 61 درصدی را نشان می دهد و از 31 هزار و 848 به 12 هزار و 402 واحد رسیده است.

ارزش بازار سهام نیز در این مدت بیش از 15 هزار و 800 میلیارد تومان کاهش را نشان می دهد.

طبق آمار قبلی بانک مرکزی از وضعیت بازار سرمایه در اردیبهشت سال جاری، بورس روند رو به رشدی را طی می کرد که عقب گرد این صعود در خرداد ماه و پس از برگزاری انتخابات و روی کار آمدن مجدد دولت روحانی، می تواند از تردید سرمایه گذاران برای تحرک اقتصادی کشور در دولت آینده و به همین علت ترس از ورود به بازار سرمایه را حکایت داشته باشد.

موسوی لاری: با ما مشورت نشد/کابینه را روحانی و مشاوران چیدندوزیرکشور دولت اصلاحات گفت: کابینه محصول نظر روحانی و مشاوران دولت و با اصلاح طلبان مشورت نشده است.

در حالی که تعداد وزرای پیشنهادی منسوب به اصلاح طلبان افزایش یافته، موسوی لاری به جماران گفت: کابینه در حقیقت محصول نظر آقای روحانی و تعدادی از مشاورین نزدیک ایشان است.

شاید بعضی از وزرایی که معرفی شده اند در گروه ها، احزاب و تشکل های اصلاح طلب یا اعتدال گرا و در کل، در نهادهای مدنی به آن صورت مطرح نباشند، اما خود آقای روحانی با تعدادی از همکارانشان، به یک جمع بندی رسیده اند و این افراد را معرفی کرده اند.

در دو حوزه سیاسی و اقتصادی نیز تغییرات اساسی دیده نمی شود و در این حوزه ها دولت دوازدهم تفاوت معنا داری با دولت یازدهم ندارد.

وی در پاسخ این سؤال که با توجه به اینکه مجلس دهم مشکلات مجلس نهم را ندارد و میان نمایندگان و رییس جمهور همدلی بیشتری وجود دارد، چه شرایط خاصی وجود دارد که آقای روحانی ناچار به معرفی برخی از افراد شده است؟ گفت: یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که ما نمی دانیم آقای روحانی با مجلس هماهنگی می کند یا با رییس مجلس.

مجلس به عنوان یک نهاد تصمیم ساز و تصمیم گیر در جمهوری اسلامی یک هویت مستقل است که دولت باید برای وزرای خود از آن رای اعتماد بگیرد.

این مجموعه عبارت است از 290 نماینده منتخب مردم که یا به وزرا رای اعتماد می دهند یا نمی دهند.

من طی گفت و گویی که با برخی نمایندگان جناح های مختلف داشتم، متوجه شدم تلقی نمایندگان مجلس این نیست که با آنها تعامل شده یا رایزنی صورت گرفته است، مگر آنکه بگوییم با هیئت رییسه یا شخص رییس مجلس، آن هم در مورد بعضی از وزرا هماهنگی هایی صورت گرفته و آقای روحانی در تعامل با رییس مجلس برخی وزرا را انتخاب کرده است که البته در این مورد هم من اطلاعی ندارم و صرفا احتمالات را مطرح می کنم.

موسوی لاری تصریح کرد: آقای روحانی با حلقه ای از مشاورینش راجع به این افراد صحبت کرده و نظرات آنها را لحاظ کرده است.

آن حلقه لزوما به معنای این نیست که محفل خاصی تصمیم گیرنده است، چرا که بالاخره این افراد مشاوران و همفکران آقای روحانی هستند و نمی شود اسم محفل روی آنها گذاشت.

اما آنچه مسلم است اینکه با فراکسیون های مجلس یا با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان یا با احزاب اصلاح طلب، مشورت و هماهنگی صورت نگرفته است.

موسوی لاری همچنین تصریح کرد که اصلاح طلبان چک سفید امضا به روحانی نداده اند.

لغو نشدن تحریم های بانکی راز افزایش واردات بی رویهبا وجود ادعاهای برخی مدیران دولتی، مشکل سوییفت همچنان حل نشده و بانک های خارجی با ایران همکاری نمی کنند.

شبکه اطلاع رسانی دانا با انتشار این خبر نوشت: موگرینی در جریان سفر به ایران با دکتر ولایتی دیدار کرد.

به گفته ولایتی خانم موگرینی در مورد رابطه اتحادیه اروپا و ایران اظهار امیدواری کرد تا با توسعه روابط مشکلات موجود از جمله مشکلات سیستم بانکی را حل کنند و این امر با توجه به تعاملات کشورهای مختلف اروپایی که هم اکنون در ایران سرمایه گذاری می کنند و با هم حتی نوعی رقابت هم دارند حل مشکلات سیستم بانکی ضروری بوده و در همین راستا آنها تلاش می کنند تا مسائل بانکی را حل کنند.

این در حالی بود که دولت و اقتصاددانان حامی دولت بارها تلاش کردند که نشان بدهند روابط ایران با بانک های خارجی عادی بوده و سوییفت برقرار است.

روحانی در اواخر سال گذشته و پنجاه و ششمین مجمع سالیانه بانک مرکزی اعلام کرده بود که سوییفت گشایش یافته و برای اثبات آن هم بانک مرکزی برخی خبرنگاران را برده و به آنها نشان داده است که سوییفت برقرار شده است.

علی طیب نیا؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی هم با اشاره به اینکه محدودیت های ناشی از تحریم ها سودآوری بانک ها را کاهش و توان ایفای نقش آنها را در نظام مالی متأثر ساخته بود گفت: قبل از تحریم ها 600 بانک خارجی طرف معامله با ایران بودند که در دوران تحریم تعداد این بانک ها به 29 مورد کاهش یافت.

اما طیب نیا در جایی دیگر اعلام کرده بود که تنها 240 بانک خارجی با بانک های ایران روابط کارگزاری دارند؛ باید این سؤال پرسیده شود که اگر تحریم ها برداشته شده اند چرا همچنان برای برقراری ارتباطات بانکی که یکی از دستاوردهای برجام بود همچنان مذاکره صورت می گیرد؟ و از طرف دیگر چرا از میان هزاران بانک خارجی تنها 240 بانک حاضر به برقراری ارتباط با ایران شده اند.

حقیقت این است که با گذشت دو سال از اجرایی شدن برجام شواهد نشان می دهد که مشکلات مالی و بانکی همچنان پابرجا است.

نکته مغفول در این حلقه این است که پول نفت ایران که باید به صورت دلار به حساب ایران واریز شود در چرخه معیوب راه افتادن سوییفت به چه سرانجامی مبتلا می شود؛ بررسی این نکته شاید بتواند راز افزایش واردات در دولت یازدهم را برملا کند.

پیام تسلیت برای فرانسوی ها/سکوت درباره شهادت شهید حججیکوتاهی رییس جمهور در صدور پیام به مناسبت شهادت مظلومانه شهید محسن حججی با اعتراض محافل رسانه ای روبرو شده است.

جهان نیوز در این زمینه نوشت: از روزی که خبر شهادت محسن حججی را شنیدیم، واکنش ها به آن تصویر شورانگیز و خبر بهت انگیز شهادت او قابل توجه بود.

اکثریت قریب به اتفاق نخبگان و مسئولان کشور از هنرمندان و ورزشکاران گرفته تا سیاسیون و اهالی فرهنگ شهادت این علمدار مکتب حسین(ع) را تبریک و تسلیت گفته اند اما دریغ از یک پیام یا کوچک ترین واکنش رییس جمهور محترم!به گواهی سایت ریاست جمهوری، آقای روحانی از زمان شهادت حججی، چند انتصاب داشته اند، دو قانون را ابلاغ کرده اند، در جلسه هیئت دولت شرکت کرده و البته روز ملی سنگاپور را تبریک گفته اند!رییس جمهور محترم که همواره از حضور مردم در فضای مجازی سخن گفته اند، آیا در چند روز اخیر حماسه عظیم ایرانیان و حتی غیرایرانیان در توییتر و اینستاگرام و تلگرام و سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی در تجلیل از مجاهدت و مظلومیت شهید حججی ندیده اند؟ موج ملی چند روز اخیر ملت ارزش یک پیام توییتری آقای روحانی را نداشت؟باور کنید که الان فصل تفرقه و دعوا نیست و شهید حججی نیز ریسمان وحدت همه ایرانی هاست اما این کدام منطق است که برای بهم خوردن سخنرانی علی مطهری نامه عریض و طویل می نویسد اما برای شهید با اخلاص وطن روزه سکوت می گیرد؟ با کدام استدلال برای حمله داعش به فرنگ و فرانسه درجا پیام تسلیت و محکومیت صادر می شود اما برای اسارت و شهادت غریبانه یک ایرانی مسلمان به دست یزیدیان زمان کمترین واکنشی دیده نمی شود؟
کلید واژه ها: اعتصاب - آمریکا - آمریکایی - کروبی - مجمع تشخیص مصلحت نظام - بیمارستان - حمایت - پروژه - مجمع تشخیص مصلحت - وزیران پیشنهادی - پیشنهاد - نمایندگان مجلس - جمهوری اسلامی - ایران - امروز - مهدی کروبی - کره جنوبی - موفق - صورت - کشور - فساد - کاخ سفید - حقوق بشر - اروپایی - بازسازی - جمهوری - اسلامی - مدیریت - موفقیت - قربانی

آخرین اخبار سرویس:
رساله «همگرایی و واگرایی در سیاست مذهبی نادرشاه افشار» دفاع می‎شود

تغییرات جریان های سیاسی در راستای مطالبات مردمی بوده است

هشدار دولت درباره پرداخت حقوق به بازنشستگان

طرح صالحین، ریشه قرآنی دارد

واردات بی رویه، مشکل عمده اقتصادی کشور

بیست ویکمین استاندار ایلام از هیئت دولت رای اعتماد گرفت

عکس زیرخاکی از حمید معصومی نژاد در جنگ

ایثار مردان ایرانی الگویی ماندگار برای ملل آزادی خواه و مستقل جهان است

راز و جرگلان در خراسان شمالی

فیلم/ حماسه ای ماندگار به نام «پدِ خندق»

چه کسی «گلپا» را حذف کرد

پخش زنده مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی از حرم حضرت زینب (س)

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها(حتما بخوانید)

آغاز نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تا دقایقی دیگر

آغاز مجدد عملیات اجرایی سد «گرین» در نهاوند

تفاوت های نفقه زن و اقارب چیست؟

دانش آموختگان ما کار آفرین هستند

منحنی سقوط نفوذ و اقتدار آمریکا

گلچینی از مداحی های قدیمی در حضور رهبر انقلاب + فیلم

مؤمن نباید ذلّت را قبول کند

در کنار دولت و ملت عراق هستیم

پاسخ مقام معظم رهبری به جدیدترین استفتاءها

رایزنی تلفنی روحانی با رییس جمهور ترکیه و نخست وزیر عراق

باید به برهم زنندگان ثبات و امنیت منطقه پیام روشنی داده شود

روز بعد از رفراندوم کردستان

استخدام آبدارچی در نمایشگاه ماشین

استخدام تایپیست جهت کار تایپ و تکثیر در خراسان شمالی

استخدام سرپرست واحد توزیع در هرمزگان

استخدام فست فود تاکو

استخدام مسئول دفتر در یک شرکت تجیهزات پزشکی

استخدام سالاد زن و آماده ساز پیش غذا جهت رستورانی در تهران

استخدام چرخکار، وسط کار و اتوکار در البرز

به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید و سخنان رییس جمهور: "لزوم اصلاح سیستم آموزشی کشور"

استخدام حسابدار خانم در محدوده شهرک صنعتی جی اصفهان

خبرورزشی

طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان مصوب شد

کلیه استخدامی های قم - 3 مهر 96

وقایع روز چهارم محرم الحرام سال 61 هجری قمری

خواندن قرآن و زیارات ائمه اطهار(ع) تنها به زمان گرفتاری ها منحصر نشود

سردار کوثری: بعد از مجلس می خواستم بروم سوریه، نگذاشتند/جزییاتی ازدیدار فرماندهان سپاه با روحانی

خبر خوب برای بازنشستگان کشور

از زحمات نیروی انتظامی متشکرم

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 3 مهر 96

ساخت ساختمان های ایمن و جدید در دستور کار مدیران شهری قم باشد

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

اتحادی میان کشورهای اسلامی درباره مساله میانمار وجود ندارد

آغاز فعالیت های درمانی در مرز شلمچه از 6 آبان ماه

تشییع پیکر مطهر شهید حججی دوباره مردم ایران را به شور و اخلاص فداکارانه رهنمون ساخت

ایران نقض کننده اول برجام نخواهد بود/در صورت نقض برجام از طرف هر کشوری اقدام متقابل انجام خواهیم داد

تجمع فعالان مقابل دفتر انتخاباتی حزب راست افراطی آلمان به نشانه اعتراض

قوی ترین مردم ایرانی جهان و دخترش در یک فروشگاه

فارس گزارش می دهد تیرگی روابط بیشکک-آستانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان

ارتش عامل توقف عراق در اول جنگ بود

تذکر کتبی به وزیر کشور؛ اعتراض حق کارگران است

خالص شدن برای خدا، حرکت در مسیر امام حسین(ع) است

عاشورا، اعلاء درجه تجلی جهاد با دشمن و جهاد با نفس بود

با نابرابری ها در کهگیلویه و بویراحمد مبارزه کنید

دستگاه قضا در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا / اقدامات جامع برای جلوگیری از فروش کالای قاچاق

متفکر آمریکایی یک شبه عاشق محرم شد

اوقات شرعی امروز دوشنبه به افق یاسوج

چند خبر از خراسان رضوی به روایت تصویر

فعال سازی لابی های ایران در امریکا ضروری است

آغاز بیش از 200 اجرای نمایش خیابانی در سراسر کشور

پیام تسلیت آیت الله اراکی در پی درگذشت رهبر اخوان المسلمین مصر

مصیبت سازنده و کوبنده

6500 دانشگاهی تاکنون در هفدهمین دوره کربلایی شدند

"نذر خون" را به تاسوعا و عاشورا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

دولت به جای واقع گرایی واقع نمایی می کند

من نگویم که پس از تو چه جفا بر ما رفت

فرق اشک رمضان با اشک محرم چیست؟

خبر خوب برای بازنشستگان کشور!

گزارش تصویری نمایشگاه دفاع مقدس در میدان بهارستان

نامه محمود احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه /او نگران وضعیت پرونده قضایی خود شد؟

مشخص شدن تاریخ مراجعه پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی به دانشگاه

پاسخ آیت الله خامنه ای به جدیدترین استفتاءها

شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان باید حفظ شود/ اصولگرایان در کپی برداری ناموفق بودند

از ابراز تمایل برای همکاری های بیشتر بین تهران و پاریس تا پیشنهاد فرانسوی ها برای احداث تراموا در منطقه12

حربن یزید ریاحی، آزادمردی که انسانیت را بر دنیاطلبی ترجیح داد

ایران، برنده افراط گرایی ترامپ نوشتاری از سخنگوی پیشین وزارت خارجه

نقوی حسینی: همه پرسی کردستان به ضرر کردهاست

رد اعتراض داوطلبان کنکور به نتایج آزمون 96

استخدام نیروی مجرب خانم در سفره خانه سنتی

استخدام کارگر درب و پنجره ساز در خراسان رضوی

استخدام راننده مینی بوس در هرمزگان

بدون عنوان

استخدام صندوقدار جهت یک فست فود واقع در محدوده کرج

اشعار اهل سنت درباره امام حسین(ع)

استخدام دو نفر شاگرد آقا در کارگاه نقاشی روی سفال

حکم شرعی برگزاری مراسم عروسی در ماه محرم و صفر

استخدام چند نفر بازاریاب در هرمزگان

استخدام منشی خانم مسلط به Word در شهرانِ تهران

ترامپ با خوی کابویی خود در سازمان ملل صحبت کرد/ ملت ایران تهدیدها را در نطفه خفه می کند

حضور شمر با دوچرخه در یک مراسم تعزیه خوانی +ویدئو

جملاتی که شما را برای سفر کردن وسوسه می کنند

استخدام مدرس نقاشی خانم،جهت اعزام به مهدهای کودک/تهران

آزمون سالانه حفظ قرآن طلاب آذربایجان شرقی برگزار می شود

ترسیم شبکه سفر ایران در رایزنی با مسئولان هواپیمایی کشور

استخدام منشی با سابقه در یک دفتر وکالت در شرق تهران

چرا بم پس از زلزله به شرایط عادی بازنگشته است؟

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی "حیات" و "تولید" را به 80 روستا باز می گرداند

فیلم/ گفت وگوی متفاوت «آیت الله بهجت» با یک نوجوان

اشعاری که طفلان حضرت زینب(س) در کربلا به عنوان رجز خواندند

تکنیک های حرفه ای برای چیدن میز شام

دشمنان امام حسین(ع)/1 مرد هزار چهره کوفه کیست؟

"نذر خون" را به عاشورا و تاسوعا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

افسرده ترین گربه جهان

مهمترین اخبار جهان (7-19)

تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

مراسم سوگواری شب سوم محرم در حرم مطهر امام رضا(ع)

ساعت به وقت گردان 144

رویدادهای خبری روز دوشنبه در خراسان جنوبی

اولین موشک تک بخشی جهان آماده تست شد

مبنای انقلابی گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است

اقتدا به امام حسین(ع) راه رسیدن به خیر دنیا و آخرت است

ماه محرم از بهترین زمان ها برای ارتقای سطح اخلاق در جامعه است

اقامه نماز اول وقت؛ مهمترین ویژگی در سبک زندگی عاشوراییان

عزادار حضرت سید الشهدا(ع) نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد

پرواز جنگنده های نیروی هوایی ارتش در رزمایش حیدر کرار

پیشرفت علوم موجب کم رنگ شدن ارزش ها نمی شود

کودکان کار در اینستاگرام!

نامه ای که امام حسین(ع) قبل از خواندن پاسخ داد

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

ماه محرم در بحرین و ظلم آل خلیفه به محبّان حسین (ع)

در اجرای طرح دریابست با نیروی انتظامی هماهنگ هستیم

علم ساز ماسوله و علمی بر دوش تاریخ

گمرک اینچه برون، اداره کل می ماند

امنیت مناطق مرزی ارجحیت پیوسته و توقف ناپذیر استراتژی دفاعی ما است

استخدام راننده مجرب آقا جهت کار با کامیونت در کرج

استخدام برقکار ماهر pvc و فولادی کار در خراسان رضوی

استخدام همکار خانم در ساندویچی

گوش به فرمان خواسته های فرزندتان نباشید

استخدام کمک آشپز جهت یک رستوران واقع در کرج

استخدام رویه کوب بصورت دو شیفت در شرکت تولیدی

صاحب این عکس زنده است

استخدام راننده با اتومبیل در تاکسی آبشار

استخدام منشی در فروشگاه درب ضد سرقت

استخدام دو نفر سالن کار در فست فود تنور

چگونه بین زندگی و کار تعادل برقرار کنیم؟

استخدام کارمند و مدیر تور خارجی در آژانس مسافرتی کامیاران

پرواز جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور

استخدام نیروی شرکتی در محدوده بلوار سجاد مشهد

بسیاری از رزمندگان برات شهادت را از امام زمان(عج) گرفتند/اعجاز رمز «یا صاحب الزمان(عج) در شب های عملیات!

چگونه یک گردشـــگر متشخص باشیم؟

مهاجری، مبلغ

عاملی که باعث شد حضرت یوسف گناه نکند

نمایشگاه کتاب «عاشورایی» کانون فرهنگی هنری مشفقین افتتاح شد

طرح های پسماند در مازندران اجرا می شود

تلاش دولت ژاپن برای حفظ سالخوردگان درمشاغل

5 مهر رایگان موزه بروید

اطلاعیه مهم برای معلمان

یک صورت ، یک ترکش و 58 تیغ + عکس

برگزاری همایش « احلی من العسل » در بندر آستارا

محرم بستری برای تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی است

باید از کلیشه کردن فرهنگ ایثار فاصله بگیریم

تقدیم 10 هزار شاخه گل در میهمانی لاله ها

آرامش رمانتیک مهناز افشار در دستان همسرش

جدیدترین استفتاءهای مقام معظم رهبری منتشر شد

یوز، نماد حیات وحش ایران

اعلام نتیجه کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی/جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان

نماینده مجلس: 120هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می شود

تولیت آستان قدس رضوی وارد اصفهان شد + برنامه ه

پیام عاشورا بصیرت و شناختن دشمن و دوست است

رویدادهای خبری سوم مهرماه در مازندران

امداد گاز شهرهای لاهیجان و انزلی به سامانه یکپارچه مرکز پیام متصل شدند

نخستین وقف امنیت کشور در رفسنجان انجام شد

سیاست ‎های ترامپ آمریکا را منزوی کرده است

تلاوت قرآن برای لحظه ای آرامش زیر شدید ترین آتش توپخانه

مردم باید با تمام ابزارهای مالی بانکداری اسلامی آشنا شوند

آغاز همه پرسی در منطقه کردستان عراق

گشایش نمایشگاه عکس دفاع مقدس در یاسوج

ریشه بخشی از مسائل و مشکلات فرهنگی ما در معیشت است

روی دیگر یک عکس تلخ

در کنار برادران مسلمان خود در روضه شرکت می کنیم

امتدادِ دفاع

استخدام تعدادی مزدی دوز چرخکار و اتوکار ماهر در همدان

استخدام منشی آقا جهت آژانسی در قاسم آباد مشهد

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

اولین عکس واقعی از امیر کبیر منتشر شد + عکس

استخدام حسابدار خانم جهت امور اداری در البرز

کلیه استخدامی های کرمان - 3 مهر 96

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 3 مهر 96

استخدام مهندس تاسیسات جهت تعمیر و نگهداری در خراسان رضوی

کلیه استخدامی های تهران - 3 مهر 96

حکم پوشیدن لباس سیاه در ماه محرم

چگونه گرامشی به آکادمی رانده شد

ضعف دولت پاکستان در تامین امنیت شیعیان و فعالیت آزادانه تروریست های وهابی در این کشور

همه پرسی مانند خنجر داعش است

اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمان آلمان/صدر اعظمی مرکل تمدید شد

توصیه های رییس جمهور به استانداران/ در استفاده زنان برای مسئولیت ها به دنبال تظاهر نیستیم

زنی که رؤیاهایش را به پرواز درآورد

ایجاد امنیت در کنار محرومیت زدایی/ دفاع مقدس در کردستان جایگاه مهمی است

نصب رادار کنترل آتش «ثامن» بر روی ناوهای موشک انداز

دستگاه قضا در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا / از شناسایی فروشگاه‎های اینترنتی غیرمجاز تا فیلترینگ سامانه‎های پیامکی فروش اجناس قاچاق

بازخوانی نقش پزشکان در هشت سال دفاع مقدس

دستگاه قضا در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا / از شناسایی فروشگاه‎های اینترنتی غیرمجاز تا فیلترینگ سامانه‎های پیامکی فروش اجناس قاچاق

جایگاه امام حسین(ع) برای همه ما ایرانیان محفوظ است/ در کنار برادران مسلمان خود در روضه شرکت می کنیم

تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

سرخط روزنامه های ترکیه / روز دوشنبه سوم مهر ماه 1396

آیت الله حسینی بوشهری: رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورزماموریت جدیدی بر عهده مجلس خبرگان گذاشتند

جزییات 6خبر ویژه امروز 26مرداد 1396

جزییات 6خبر ویژه امروز 26مرداد 1396