مطالب مرتبط:
جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان/کنار گذاشتن سیاست انکار و سرپوش در دولت یازدهم
جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان
جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان
جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان
جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان/مولاوردی: نمایندگان زن مجلس نهم در کارهای ما کارشکنی می کردند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 00:402017-08-16سياسي

جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان


دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه "در زمان حضورم به عنوان معاون زنان و امور خانواده رییس جمهور مورد آماج انواع توهین ها، - اتهامات، تخریب ها و دروغ پردازی ها قرار گرفتم"، گفت: مجموعه این اتهامات که یا از روی ناآگاهی یا به عمد و در راستای سناریوسازی ها در جهت برخورد با دولت یازدهم بود، به 400 صفحه می رسد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در مراسم معارفه خود که عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: خدا را شاکرم که در آستانه تشکیل دولت دوازدهم با شعار دوباره ایران، آزادی و امنیت، آرامش و پیشرفت شاهد حضور چشمگیر زنان و جوانان در خلق حماسه هایی چون خرداد 92 و همچنین انتخابات اخیر هستیم که قطعا با پیامدهای ملی و بین المللی همراه بوده و نشان دهنده آن هستند که نمی توان نقش آن زنان را در کشور انکار کرد.

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که این توفیق را یافتم که فرصت خدمت در سنگر دیگری را در دولت دوازدهم به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی داشته باشم.

معاون سابق امور زنان و خانواده رییس جمهور در ادامه تاکید کرد: در این 40 سال که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد زنان به عنوان نیروهایی بزرگ و تاثیرگذار گام به گام حضور و قدرت خود را در جامعه و در عرصه های مختلف به رخ کشیدند به طوری که در انتخابات اخیر شاهد مشارکت 50.

5 درصدی زنان در مقابل مشارکت 49.

5 درصدی مردان بودیم به این ترتیب مشارکت زنان یک درصد بیشتر از مردان بوده است.

مولاوردی در ادامه با تاکید بر اینکه زنان هر کجا که وارد شده اند، کار را تمام کردند، گفت: زنان از حوزه علم و دانش تا مشاغل اجتماعی و سیاسی همواره خوش درخشیدند و به تدریج برای کسب حقوقشان تلاش کرده و همانطور که امروز جایگاه خود را در دانشگاه ها به دست آورده اند سهم خود را از بازار کار نیز خواهند گرفت.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی ادامه داد: باید توانایی زنان را آنگونه که هست در چارچوب قانون به رسمیت شناخته و پذیرش و به رسمیت شناختن توانایی زنان در زمانه ای که در آن به سر می بریم نه یک انتخاب از سر اختیار بلکه یک الزام و از سر اجبار است.

مولاوردی در ادامه با بیان آنکه برای آنکه مشخص شود در دولت یازدهم چه کرده ایم باید وضعیت شروع فعالیت دولت یازدهم را به خاطر آوریم، گفت: آن دولت میراث دار توسعه نامتوازن بود که با به بن بست رسیدن سیاست های داخلی و خارجی روبه رو شده بود و دولت یازدهم به اجبار و با تدبیر به اولویت بندی برنامه های خود در حوزه سیاست خارجی، معیشت و اقتصاد برای ایجاد زیرساخت های مناسب و در نتیجه تحقق سایر برنامه های خود قدم برداشت.

وی ادامه داد: این در حالی است که پیش از آن کشور با سوءمدیریت ها و تحریم های فلج کننده و ظالمانه که ناشی از وضعیت بی نتیجه مذاکره برای مذاکره در پروژه هسته ای مواجه بود و این وضعیت منجر به ایجاد رکود و تورم در اقتصاد و شیوع انواع آسیب های اجتماعی شده بود.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی افزود: در چنین وضعیتی اوضاع زنان و خانواده هم مجزا از این قاعده نبوده و هرچند به مراتب نگران کننده تر بود.

مولاوردی در ادامه با بیان آنکه بنا بر این قاعده کلی در جهان زنان جزء فقیرترین فقرا هستند، گفت: بیکاری و بی سوادی در زنان دو برابر مردان است این در حالی است که زنان در مواجهه با آسیب های اجتماعی آسیب پذیرتر از مردان هستند.

وی در ادامه به زنانه شدن آسیب های اجتماعی در ابتدای شروع کار دولت یازدهم نیز اشاره کرد و گفت: شاهد پایین آمدن سن اعتیاد، فحشا و افزایش تعداد سرپرست خانوار بودیم.

همچنین غیرفعال شدن سازمان های مردم نهاد در حوزه زنان و تنزل سرمایه اجتماعی نیز از مختصات زمان آغاز به کار دولت یازدهم بود.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی در ادامه با بیان آنکه از زمان آغاز به کار من در معاونت زنان و خانواده رییس جمهور تنها دو ماه از تغییر این عنوان و ارتقاء این جایگاه و رسیدن آن به سطح معاونت رییس جمهور می گذشت، گفت: در همان ابتدای حضورم در معاونت زنان و امور خانواده رییس جمهور تلاش کردیم معاونت زنان را به عنوان مرجع ملی امور زنان و مکانیسمی برای پیشرفت زنان تبدیل کنیم تا مشابه به ساختارهایی که در سراسر جهان وجود دارد، این معاونت بتواند به ماموریت های اصلی خود نزدیک تر شود.

مولاوردی در ادامه عنوان کرد: تدوین اطلس زنان و نقشه آسیب های اجتماعی زنان، تدوین 180 نقشه موضوعی، تدوین 31 گزارش وضعیت زنان و خانواده نیز در استان ها نیز همگی در راستای نزدیک شدن معاونت زنان و خانواده رییس جمهور به ماموریت اصلی خود صورت گرفت.

وی در ادامه تاکید کرد: در معاونت زنان و خانواده رییس جمهور با کنار گذاشتن سیاست انکار و سرپوش گذاشتن بر آسیب های اجتماعی، جامعه و مسوولان را نسبت به این مسائل حساس کردیم تا جایی که امروز افکار عمومی حتی در عالی ترین سطح به این مسائل توجه می کنند با این حال امیدوارم مطابق برنامه ششم توسعه در پایان این برنامه شاهد کاهش 25 درصدی آمار آسیب های اجتماعی باشیم.

به گفته مولاوردی، تدوین سند پشتیبان برنامه ششم توسعه، انجام پروژه مطالبات و انتظارات زنان ایرانی، شناسایی مسائل نیازمند به اقدام فوری، اجرای هشت نشست منطقه ای در حوزه زنان نیز از دیگر برنامه های این معاونت در راستای نزدیک شدن آن به ماموریت های اصلی اش بوده است.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی همچنین به افزایش آمار سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه زنان نیز اشاره کرد و گفت: سمن های زنان در دولت یازدهم از 1677 مورد در سال 92 به 2670 مورد در شش ماهه اول سال 96 رسید این در حالی است که بانک اطلاعاتی این سمن ها نیز تهیه شده است.

مولاوردی همچنین با اشاره به اینکه نهاد خانواده در گذر زمان دچار تحولات ساختاری شده گفت: اولویت ما در برنامه ها تقویت کارکرد خانواده، تحکیم خانواده سالم و بالنده بوده است.

وی در ادامه با بیان آنکه در دوره فعالیت خود به عنوان معاون زنان و امور خانواده رییس جمهور مورد انتقادات، توهین ها، دروغ پردازی ها و تخریب های بسیار زیادی قرار گرفته است، گفت: اتهاماتی از جمله کشاندن پای زنان از خانه به محیط کار به ما وارد شد این در حالی است که تلاش ما آشتی میان شغل و خانواده بود و در واقع برخی افراد و گروه ها سناریوهایی را علیه ما مطرح و منتشر می کردند که مجموعه این موارد را در 400 صفحه آماده کرده اند.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی افزود: این توهین ها ناشی از عدم آگاهی است یا به عمد و به علم بوده که در راستای مجموعه سناریوها در برخورد با دولت یازدهم به ویژه معاونت امور زنان باز می گردد.

مولاوردی همچنین با بیان اینکه نمایندگان زن مجلس نهم کمترین ارتباط را با معاونت زنان و امور خانواده رییس جمهور داشتند، گفت: متاسفانه نمایندگان زن مجلس نهم با اقدامات خود در جهت فعالیت های ما کارشکنی می کردند و با نیت خوانی و تقطیع کردن جملات و همچنین قضاوت از روی تیترهای کلیک خور رسانه ها به دنبال کسب نتایج دلخواه خود بودند.

این در حالی است که با سوءظن به ما سنگ اندازی می کردند.

وی در پایان تاکید کرد: خدا را شاکرم که طی چهار سال حضورم به عنوان معاون زنان و خانواده رییس جمهور پا را فراتر از آنچه در قانون اساسی و اسناد بالادستی کشور وجود دارد، ننهادم و نگاه ما به زنان همواره یک نگاه انسانی به عنوان نیمی از جمعیت کشور بود.


کلید واژه ها: دستیار ویژه رییس جمهور - رییس جمهور - زنان - حقوق شهروندی - دولت یازدهم - دولت - مولاوردی - رییس جمهوری - حقوق - جمهوری - انتخاب - نهاد ریاست جمهوری - انتخابات - شهیندخت مولاوردی - معاون - خانواده - انقلاب اسلامی - درصد - مراسم معارفه - ریاست جمهوری - مشارکت زنان - مردان - تخریب - امروز - بین المللی - بازار کار - امور زنان - صفحه - هایی - اجتماعی

آخرین اخبار سرویس:
از گلایه دری نجف آبادی خطاب به نمایندگان تا غیبت علم الهدی و رایزنی های آملی لاریجانی

ادامه رایزنی ها برای حضور بانوان در استادیوم ها

استخدام کارشناس کنترل پروژه (مهندسی صنایع)در گروه آزما

استخدام منشی خانم در یک آموزشگاه زبان در خوزستان

پاسخ روحانی به ترامپ در سخنرانی سازمان ملل

استخدام طراح 3Dکار ماهر مسلط به طراحی داخلی

واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

تغییر ساعت رسمی کشور

تصویری دیده نشده از پدر استاد شهریار

واکنش دکتر روحانی به سخنان ترامپ در سازمان ملل

اراجیف ترامپ و سخنان سبک در سازمان ملل را محکوم می کنیم

ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید نمی پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات جاهلانه و کینه توزانه رییس جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

تعداد زیادی از عاملان درگیری های خونین پتک جلالی دستگیر شدند

بزرگداشت کریم مجتهدی

آمریکا لحظه ای از دشمنی خود با ایران دست برنداشته است

پاسخ محکم رییس جمهور به ترامپ و نتانیاهو

سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل

سرلشکر جعفری: اتهام زنی به ایران، زیبنده امریکا و دولت فاسد و قلدر آن است

اختتامیه سومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری

از گلایه دری نجف آبادی خطاب به نمایندگان تا غیبت علم الهدی و رایزنی های آملی لاریجانی

اعمال شب اول ماه محرم/ اعمال و فضائل دهه اول محرم

توصیه های معاون دادستان مشهد به هیاتهای مذهبی در ایام محرم

سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل؛ پاسخ محکم رییس جمهور به ترامپ و نتانیاهو

جزییات خدمات «قرارگاه نور بسیج دانشجویی» در اربعین حسینی

بازتاب گسترده رسانه ای سخنرانی روحانی در سازمان ملل

نامه رییس دیوان وقف اهل سنت عراق به بارزانی برای توقف همه پرسی

دوره تربیت مربی طرح ملی دختران نجابت در کرمانشاه برگزار شد

دبیر شورای عالی هماهنگی بسیج طلاب حوزه های علمیه خواهران: بانوان طلبه به صورت تخصصی پاسخگوی نیازهای جامعه باشند

میان معلمان قرآن و معلمان سایر دروس تخصصی ناهماهنگی وجود دارد

دیدار روحانی و نخست وزیر انگلیس در نیویورک (+عکس)

احمد خاتمی: اجازه خوردن سم را به مردم ندهیم/ همه پرسی اقلیم کردستان یک خطر بسیار بزرگ است

ویژه برنامه «محفل خاطره» در کاشان برگزار می شود

العالم: ترور سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره

تاخت و تاز بوفالویی

اختتامیه سومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری

رایزنی ایران با بالاترین مرجع اسلامی فیلیپین

همایش طلوع برکت

قانون کار ترکیه برای خارجی ها

استخدام روانشناس و مشاور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد

پاسخ روحانی به ادعاهای دونالد ترامپ

استخدام چرخکارماهرخانم / ارومیه

عارف: سخنرانی ترامپ نفرت انگیز بود

استخدام شاگرد جهت مکانیکی در همدان

پیش‎نویس نظام نامه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت تدوین می‎شود

استخدام کارمند اداری در آژانس هواپیمایی طاهاگشت در تهران

ابراز علاقه مندی پتروبراس برای همکاری در پروژه های نفت خزر

خواهران شریفی نیا و بهاران بنی احمدی در یک قاب

28 یادواره شهدا در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

درس هایی از مبارزه با فساد در کره جنوبی/ مبارزه با فساد راحت است اگر بخواهید!

آیت الله آملی لاریجانی در جمع خبرنگاران: ترامپ به فکر تجدیدنظر در روش خود باشد/ جمهوری اسلامی درباره خروج آمریکا از برجام عکس العمل قاطع نشان می دهد

نطق حجت الاسلام کلانتری در جلاسیه مجلس خبرگان: باید در قوانین مربوط به شیوه برگزاری انتخابات بازنگری جدی شود

اختتامیه سومین اجلاس مجلس خبرگان رهبری

ایران تهدید نمی کند و تهدید نمی پذیرد/ عکس العمل قاطع در مواجهه با نقض برجام/ ادبیات جاهلانه رییس جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

سوت پایان جدال گمرک و منطقه آزاد

نقش ائمه جمعه در نشر معارف دینی، در محرم حسینی

همایش شیرخوارگان حسینی؛ جمعه در ایران و 41 کشور جهان

سی ان ان: رییس جمهوری ایران از توافق هسته ای دفاع کرد

Musixmatch music & lyrics Free v6.7.5 دانلود موزیک پلیر با قابلیت نمایش متن آهنگ اندروید

Chrome Remote Desktop v61.0.3163.20 دانلود برنامه ریموت دکستاپ کروم برای اندروید

ترامپ به لحاظ روحی و روانی وضعیت طبیعی ندارد

رسالت توحیدی باید در جامعه بر همگان حاکم شود

شب شعر و مرثیه خوانی بر آستان اشک

ملت ایران تهدید را از جانب هیچ کس نمی پذیرد

امام جمعه تبریز: هر حرکت منجر به تضعیف نظام، خیانت به خون شهداست

فقدان مدیریت صحیح در کارخانه آذراب/ در شورای تامین استان از کارگران دفاع می کنیم/دولت برای رفع مشکلات پیشگام باشد/ رایزنی برای تشیکل مجمع عمومی کارخانه آذراب برای بررسی مشکلات

سوت پایان جدال گمرک و منطقه آزاد

روحانی: ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید نمی پذیرد

عمار حکیم:با امام خامنه ای ارتباط معنوی و عاطفی عمیقی دارم/ تمامیت ارضی عراق خط قرمز است

دانلود آهنگ جدید پوریا صادقیان بنام عشق خیالی

برنامه های عزاداری دهه اول محرم در میقات الرضا(ع) تشریح شد

همکاری بانک ملی ایران و وزارت آموزش وپرورش بیش از پیش گسترش می یابد

استخدام فروشنده جهت کار در فروشگاه پوشاک بچگانه

استخدام آبدارچی یک شرکت معتبر / تبریز

آمریکا با دارایی های ملت خود موجب رشد تروریسم و افراطی گری شده است

ظریف و بن علوی در صحن مجمع عمومی دیدار کردند

جزییات مصوبات سومین اجلاسیه خبرگان/اراجیف ترامپ و سخنان سبک در سازمان ملل را محکوم می کنیم/ نباید اجازه همه پرسی فتنه گرانه در اقلیم کردستان را داد

از حضور شرکتهای بلژیکی برای سرمایه گذاری و یا فعالیت های مشترک در ایران استقبال می کنیم/ لازمه توسعه همکاری های اقتصادی تقویت روابط بانکی است

ویژه برنامه «إذن عزا» در حرم مطهر رضوی برگزار می ‏شود

ادبیات «ترامپ» جاهلانه و زشت بود/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت

یک استکان چای ضرغامی با پسر کروبی + عکس

رزمایش امر به معروف و نهی از منکر

مردم ما به یاوه گویی های ترامپ اعتنایی ندارند

سنت علم بندان دربردسکن

آغاز سالتحصیلی جدید طلاب و روحانیون اهل سنت

اختتامیه سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری

مصوبات امروز جلسه هیئت دولت

شمار حجاج ایرانی در مدینه منوره به نزدیک 14 هزار تن رسید

ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات «ترامپ» جاهلانه و زشت بود

توسعه روابط دانشگاه امام خمینی (ره) و گیلان با مراکز دانشگاهی اوکراین بررسی شد

مراسم سنتی قالیشویان فین کاشان برگزار می شود

روحانی:همه طرف ها باید به تعهداتشان در برجام عمل کنند

امام جمعه تبریز: هر حرکت منجر به تضعیف نظام، خیانت به خون شهداست

بسیجیان باجان و دل از کشور دفاع می کنند

محدودیت های ترافیکی رژه نیروهای مسلح روز 31 شهریور در شیراز اعلام شد

گزارش کامل آخرین روز سومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری

ویدئو / سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

واکنش ولایتی به سخنان ترامپ

دولت جدید آمریکا با پیمان شکنی و نقض تعهدات بین المللی، فقط اعتبار جهانی خود را می شکند /اهل مذاکره ایم اما از موضع برابر و احترام متقابل

اظهارات ترامپ کاملاً سطحی، بی اساس، بی مبنا و کذب بود

طرح فیروزه ای بیمه معلم ویژه مساجد و هیئت های مذهبی رونمایی شد

اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است/ سلاح های مرگبار صادراتی و تحریم های ظالمانه زیبا نیستند، صلح و عدالت زیبا است/ اهل مذاکره ایم اما از موضع برابر و احترام متقابل

روحانی: ایران آماده روابط با انگلستان در همه عرصه هاست

اجتماع سران مقاومت در گیلان با سخنرانی سردار سلیمانی و دبیرکل نُجَباء

اموال و دارایی چند متکدی تهرانی در خانه شان! + عکس

استخدام همکار خانم جهت کار در آتلیه در قم

دیدار کوتاه ظریف و بن علوی در صحن مجمع عمومی

زبان تهدید را برنمی تابیم

استخدام نسخه پیچ حرفه ای با حقوق بالا در شهر تهران

استخدام نصاب کابینت جهت کار در تهران

ارتباط مناسب مبلغان دینی با دانش آموزان

استخدام یک شرکت معتبر موادغذایی در استان اصفهان

10 واقعیت جالب و شگفت انگیز در مورد اسکناس که شاید نمی دانستید

روحانی: ایران آماده است روابط خود را با انگلستان توسعه دهد

ضرورت جمع آوری طبل ها از عزاداری ها

سردار غیب پرور: روحانی امشب به دهان این دشمن گستاخ بزند

ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زشت رییس جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

محفل شیرخوارگان حسینی به میزبانی حرم منور رضوی برگزار می شود

روحانی: ایران آماده روابط با انگلستان در همه عرصه هاست

مراسم سنتی قالیشویان فین کاشان برگزار می شود

آماده همفکری و همکاری سازنده با بریتانیا در مسایل منطقه هستیم/استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برجام

کُلُ یومٍ عاشورا و کُلُ اَرضِ کربلا/زنده نگه داشتن نهضت حسینی

سخنرانی رییس جمهوری در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل

دانلود آهنگ جدید محسن شفیعی بنام آغوش

دانلود آهنگ جدید مصطفی آرجین بنام مثال تور ماهیا

مبارزه با مواد مخدر برای جلوگیری از بروز حس ناامنی اجتماعی ضروری است

دانلود آهنگ جدید رامتین غروی بنام وقت اضافه

ایران آماده است روابط خود را با انگلستان در همه عرصه ها توسعه و تعمیق بخشد/ استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برجام

دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی

بررسی "زندگی روزمره" محور اصلی فعالیت های روشنفکری معاصر است

عضو مجمع تشخیص مصلحت: الگو قرار دادن موفقیتها در روستا می تواند رمز پیشرفت کشور باشد

آیین اختتامیه جشنواره قلم های وحدت آفرین در زاهدان برگزار شد

ایران آماده توسعه روابط خود با انگلستان است

روحانی در جلسه و گفتگو با رهبران مسلمان آمریکا: راه اصلی مبارزه با تروریسم، اقدامات فرهنگی و معرفی اسلام واقعی به نسل جوان است/ باید فاصله بین علم و اسلام را که بعضی ترویج می کنند از بین ببریم

راه مقابله با استکبار، احیای ارزش های دفاع مقدس است

دکتر روحانی: آماده همفکری و همکاری سازنده با بریتانیا در مسایل منطقه هستیم

ما با حافظ جهان را فتح کرده ایم و نیازی به فتح جدید نداریم!/ما همان ملتی هستیم که یهودیان را نجات دادیم/برجام ایجاد یک تعامل نو در مناسبات جدید جهانی است

نماینده دشتی و تنگستان: اولویت دولت استفاده از استانداران غیربومی است

رییس پدافند غیرعامل: باید قوانین بازدارنده را تقویت کرد

روحانی: تهدید نمی کنیم و تهدید را از زبان هیچکس نمی پذیریم

همایش طلبه طراز انقلاب اسلامی

ایران در مواجهه با نقض برجام، عکس العمل متناسب و قاطع خواهد داشت

جلد کتاب برای مدافعان حرم چاپ شده است

جنایات آمریکا در غرب آسیا بیانگر بی ظرفیتی حاکمیت این کشور است

روحانی در دیدار نخست وزیر انگلستان: ایران آماده توسعه روابط خود با انگلستان است

تقی پور: ادعاهای خانم امانی دروغ است؛ شکایت می کنیم

با شکسته شدن شاخ آمریکا مشکل بشریت حل می شود

استخدام خانم پرستار،بهیار،مسلط به امور تزریقات / کاشان

متن کامل خطابه حسن روحانی در سازمان ملل متحد

فال روزانه پنجشنبه 30 شهریور ماه 96

هشدار روحانی به "نااهلان عرصه سیاست" از تریبون سازمان ملل

پیشرفت قابل ملاحظه بانک ملی ایران در اجرای قوانین مبارزه با پولشویی

"مقابله با تهدیدات تروریستی" ماموریت جدید سازمان پدافند غیرعامل

روحانی: توانمندی های موشکی ایران برای حفظ صلح و ثبات در منطقه است

آماده از سرگیری فوری فعالیت های هسته ای هستیم

عکس/ وقتی رییس دفتر ترامپ سوژه می شود!

روحانی در دیدار نخست وزیر انگلستان: آماده همفکری و همکاری سازنده با بریتانیا در مسایل منطقه هستیم/استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برجام

آمریکا با دارایی های ملت خود موجب رشد تروریسم و افراطی گری شده است

روحانی در سازمان ملل: ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل متناسب و قاطع خواهد داشت

دیدار کوتاه ظریف و بن علوی در صحن مجمع عمومی

متن کامل سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل

دولت در ترویج حجاب پیشگام باشد/ دشمن با تجزیه عراق در پی ساختن اسراییل جدید در منطقه است

عضو مجمع تشخیص مصلحت: الگو قرار دادن موفقیتها در روستا می تواند رمز پیشرفت کشور باشد

آیین اختتامیه جشنواره قلم های وحدت آفرین در زاهدان برگزار شد

دبیرکل حزب اراده ملت: سخنان سخیف ترامپ در حد و قامت فردی در عالی ترین مقام آمریکا نبود

راه مقابله با استکبار، احیای ارزش های دفاع مقدس است

هندیجان همچنان در "محرومیت" و "عقب افتادگی" به سر می برد

مادامی که شاخ آمریکا و اسراییل و عربستان سعودی شکسته نشود مشکل بشریت حل نمی شود

دشمنان حضور ایران در سوریه را مانع رسیدن به اهداف خود می دانند

تغذیه دانش آموزان را دریابیم

100جلد کتاب برای مدافعان حرم چاپ شده است/ کتاب خاطرات قاسم سلیمانی منتشر می شود

سخنرانی رییس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل

20 عنوان کتاب دفاع مقدسی به زبان های خارجی رونمایی شد

جلسه ادواری دبیران کمیته های 22 گانه شهرستانی مازندران در سیمرغ برگزار شد

آغاز سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل

استخدام مهندس الکترونیک آشنا به تعمیرات دوربین و DVR

«اعتدال» منش و روش ملت بزرگ ایران است/ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری

متن کامل "سخنرانی رییس جمهوری" در مجمع عمومی سازمان ملل: اعتدال، هم افزایی اندیشه ها است و نه رقص شمشیرها/دولت جدیدآمریکا با پیمان شکنی و نقض تعهدات بین المللی، فقط اعتبار جهانی خود را می شکند

استخدام کارشناس منابع انسانی،مسلط به Office در شرکت یاتاش

استخدام مسئول دفتر مدیر عامل در یک هولدینگ معتبر تولیدی صنعتی در تهران

چند نکته درباره ترجمه سخنرانی ترامپ توسط صداوسیما

روحانی: اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری

آغاز سخنرانی روحانی در سازمان ملل

جدیدترین موضع گیری دادستان قطر درباره تحریم کنندگان دوحه

جشنواره بین المللی عکس "وقف چشمه همیشه جاری" در همدان برگزار می شود

700 برنامه هفته دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

30 هزار لباس ویژه مراسم شیرخوارگان در یزد آماده شد

بیش از 20 هزار یادواره شهدا سال 95 در کشور برگزار شد

آیت الله اعرافی: پارک موزه حوزه راه اندازی شود/ ضرورت همکاری مردم و نهادها با شهرداری

روحانی در دیدار نخست وزیر بلژیک: از حضور شرکتهای بلژیکی برای سرمایه گذاری و یا فعالیت های مشترک در ایران استقبال می کنیم/ لازمه توسعه همکاری های اقتصادی تقویت روابط بانکی است

روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل چه گفت؟

لحظه ورود روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل + عکس

تاکید استاندار بر تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران

روحانی بیان کرد: استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برجام

روحانی: ایران آماده است روابط خود را با انگلستان در همه عرصه ها توسعه بخشد

دانلود آهنگ جدید جواد خانی بنام ممنونم از تو

جزییات مصوبات سومین اجلاسیه خبرگان/اراجیف ترامپ و سخنان سبک در سازمان ملل را محکوم می کنیم/ نباید اجازه همه پرسی فتنه گرانه در اقلیم کردستان را داد

1400 هیئت مذهبی در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

به ریاست آیت الله جنتی اختتامیه سومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

آیت الله جنتی: تا شاخ غول آمریکا، اسراییل و عربستان نشکند، مشکلی از بشریت حل نمی شود

اعتدال،هم افزایی اندیشه ها است و نه رقص شمشیرها

جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان

جمع آوری 400 صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان